misschien zou je eens langs moeten gaan bij een aantal winkels.. ik heb vorig een keer een truitje in de winkel gekocht die op internet allang was uitverkocht.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 12:57 schreef GLITCH. het volgende:
De lay-out is echt veel beter zo!! Alleen dé top die ik wil is verdorie aaaaltijd uitverkocht in maat S in poeder! Zelfs 's ochtends vroeg!
XD Mijn bestelling is inmiddels al 220 euroquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 10:22 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Oeh, die is gaaf! Ik heb echter al een bestelling staan van 155 euro.. Ligt als het goed is al op de mat, ben gisteren niet thuis geweest. Dus maar even niet meer bestellen, kost allemaal al genoeg.
Site is inderdaad wel erg mooi geworden.
Ik niet, en ik krijg em ook nietquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 16:05 schreef MaLo het volgende:
Lente-preview catalogus binnen
Er staan leuke dingen in
Oeh, dan moet ik 'm één dezer dagen ook krijgenquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 16:05 schreef MaLo het volgende:
Lente-preview catalogus binnen
Er staan leuke dingen in
Mijn bestelling was vandaag binnen. Alles helemaal goed op een truitje na maar die was toch maar 13 euro ofzo. Die ruil ik wel om in de winkel voor iets anders. Nu kan ik weer lekker dingen op mijn verlanglijstje gooien om die pas na maanden een keertje te kopen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 14:45 schreef Enfermera het volgende:
[..]
XD Mijn bestelling is inmiddels al 220 euroEcht heel erg.
Maar deze trui moest en zou ik hebben.![]()
Idd, nu ga ik ECHT niks meer bestellen.![]()
Yupquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:48 schreef AJ187 het volgende:
OMG ik krijg nu deze melding en hierdoor kan ik m'n bestelling niet afronden: Ongeldige rabat kombinatie, neem contact op met klantenservice a.u.b.
Is m'n account nu geblokkeerd ofzo
Kan ik niet gewoon mailen?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:56 schreef Syrena het volgende:
[..]
YupKlantenzeurvies bellen of 'n nieuw account aanmaken.
Oh dan wacht ik wel...ik heb slechte ervaringen met die klantenservice van hunquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 21:24 schreef CherryLips het volgende:
mijn account was na twee dagen weer vrijgegeven, zonder mailtje te hebben gestoord oid.
Toen ik iets bij m'n bestelling wilde gooien krijg ik de melding 'ongeldige rabat' en kon ik niets meer met m'n bestelling, ik kwam er gewoon niet in. Twee dagen later was het opgeheven. Ik had meerdere kortingscodes gebruikt, die hebben ze gewoon allemaal weggehaald.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 21:30 schreef AJ187 het volgende:
[..]
Oh dan wacht ik wel...ik heb slechte ervaringen met die klantenservice van hun![]()
Kreeg je hetzelfde bericht als ik?
Ja die kortingscodes van de OP werken niet meer, dus wou ik een andere proberen. Maar toen kreeg ik dus die meldingquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 21:33 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Toen ik iets bij m'n bestelling wilde gooien krijg ik de melding 'ongeldige rabat' en kon ik niets meer met m'n bestelling, ik kwam er gewoon niet in. Twee dagen later was het opgeheven. Ik had meerdere kortingscodes gebruikt, die hebben ze gewoon allemaal weggehaald.
Oke, gooi de codes van mooie kleding dan maar eens online !quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 16:05 schreef MaLo het volgende:
Lente-preview catalogus binnen
Er staan leuke dingen in
Die heb ik, en die is me eerlijk gezegd qua model wat tegengevallen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 22:24 schreef motorbloempje het volgende:
en dit vest
[ afbeelding ]maar zoveel geld wil ik helemaal niet uitgeven
Wat is de code van dat vestje met hemdje?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:56 schreef MaLo het volgende:
Besteld uit de nieuwe lentecatalogus.
[ afbeelding ]
Volgens de brochure is de kleur die ik besteld heb lichtroodquote:Op woensdag 29 oktober 2008 16:44 schreef Linnie20v het volgende:
[..]
Wat is de code van dat vestje met hemdje?
en misschien in andere kleurenBen niet zo'n roze fan.
Tja, ik denk dat als je het topje en het vestje samen aantrekt, het wel meevalt. En anders heb ik altijd nog voor 4,90 een hemdje dat ik ergens onder kan dragenquote:Op woensdag 29 oktober 2008 17:26 schreef alors het volgende:
wow ik zag die prijs en dacht, wtfff?? haha chill, maar t zal wel dunne stof zijn... Ik wilde een witte, maar dan is het waarschijnlijk zo doorzichtig als de pest, h en m kennende
Ja, maar ik heb toch maar de lichtroze besteld, die vond ik ook heel snoezigquote:Op woensdag 29 oktober 2008 17:31 schreef MaLo het volgende:
[..]
Tja, ik denk dat als je het topje en het vestje samen aantrekt, het wel meevalt. En anders heb ik altijd nog voor 4,90 een hemdje dat ik ergens onder kan dragen.
De spullen uit de preview catalogus worden trouwens pas begin januari geleverd, dus ik kan nog eindeloos dingen toevoegen aan mijn bestelling(en verwijderen, maar dat komt minder voor
)
En als je voor 6 november bestelt, krijg je 10% korting op de hele catalogus! Dus Het Setje kost me maar 4,41.
Bedankt!quote:Op woensdag 29 oktober 2008 17:11 schreef MaLo het volgende:
[..]
Volgens de brochure is de kleur die ik besteld heb lichtrood.
De codes:
82-5711 wit
82-5745 groen
82-5752 taupe
82-5703 zwart
82-5737 lichtroze
82-5729 lichtrood (de kleur die ik heb besteld)
Dit setje is trouwens maar 4,90(als je er meer bestelt, 14,90)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |