Door mond op mond reclame voornamelijk.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:19 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik weet niet hoe al die mensen bij ICESave terecht zijn gekomen hoor.
Ik had er zelf ten eerste nog nooit van gehoord, en ten tweede kreeg je bij de internetspaarrekening van de DSB bank in Nederland ook al gauw 5% rente.
ik zat al naar zijn rode schoentjes te staren......quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:22 schreef marcodej het volgende:
Die Spekman ook... Hij heeft zich overigens wel netjes aangekleed voor zn doen!
Schuld van het grensoverschrijdende Europese dienstenverkeer. Dat gaat nog vele problemen opleveren, ondanks het voornemen van Sarkozy om 'iets' te doen aan de markt.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:21 schreef pberends het volgende:
Die Icesave-losers moeten niet zeuren. Eerst lopen de Nederlandse economie/financiele wereld te naaien door spaargeld naar het buitenland te lozen. Vervolgens willen ze op dezelfde Nederlandse instituten alle schade verhalen.
Karskens moet zijn bek houden en in Afghanistan gaan wonen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:22 schreef marcodej het volgende:
Knap lullige verhalen...Ik denk dat Arnold Karskens nu wel anders piept met zn: "Ach, ze hebben sowieso een ton en ze leren er maar van..."
Die Spekman ook... Hij heeft zich overigens wel netjes aangekleed voor zn doen!
Die is twee weken terug voor 320.000 het schip in gegaan.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:24 schreef Tomatenboer het volgende:
Wie is die gast met die bril en dat bruine jasje aan? Hij komt nogal arrogant en verwaand over.
Ik snap het ook niet. Bij Postbank kun je nu ook 5,2% rente krijgen. Das al lange tijd zo. Waarom voor 0,05% ofzo bij Icesave gaan zittenquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:19 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik weet niet hoe al die mensen bij ICESave terecht zijn gekomen hoor.
Ik had er zelf ten eerste nog nooit van gehoord, en ten tweede kreeg je bij de internetspaarrekening van de DSB bank in Nederland ook al gauw 5% rente.
Ik heb er zelf ook veel geld staan, heb alleen de uitnodiging voor P en W niet aangenomen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:22 schreef Vodkadruppel het volgende:
[..]
Door mond op mond reclame voornamelijk.
En als de ratings gewoon goed zijn tov andere banken is er geen reden
om aan te nemen dat er iets fout is.
Een hoop gemeentes hebben exact dezelfde fout gemaakt.
Eerst zegt ie: Fuck Nederland, ik stort al m'n geld lekker in IJsland.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:25 schreef marcodej het volgende:
[..]
Die is twee weken terug voor 320.000 het schip in gegaan.
Mag ik vragen waarom je juist naar IceSave gegaan bent?quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb er zelf ook veel geld staan, heb alleen de uitnodiging voor P en W niet aangenomen.
En ik heb geen fout gemaakt, en ik heb niet gegraaid. Ik heb een postbankrekening opgeheven toen ik er achter kwam dat ik daar stilletjes gewoon genaaid werd.
Stilletjes genaaid? Bij de Postbank heb je tig soorten spaarrekeningen met lage en hoge rentes. Je moet gewoon goed rondrijken en de juiste openen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb er zelf ook veel geld staan, heb alleen de uitnodiging voor P en W niet aangenomen.
En ik heb geen fout gemaakt, en ik heb niet gegraaid. Ik heb een postbankrekening opgeheven toen ik er achter kwam dat ik daar stilletjes gewoon genaaid werd.
Blijkbaar hebben Nederlandse instellingen slecht toezicht gehouden, dus best logisch. En volgens mij zei hij dat het hem niet uitmaakt van wie hij het niet krijgt (dus ook niet van NL'se instellingen), als ie het maar krijgt...Llogisch dat ie Bos aanspreekt...quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:27 schreef pberends het volgende:
[..]
Eerst zegt ie: Fuck Nederland, ik stort al m'n geld lekker in IJsland.
Vervolgens zegt ie: Fuck, die Nederlandse instellingen moeten voor de schade opdraaien! einz!
Die 400 nog wat spaarders zijn totaal niet relevant voor de Nederlandse economie.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:29 schreef Stephe het volgende:
Er gaan ook helemaal geen stemmen op om ICEsave te redden, ze krijgen een lening om het verschil terug te betalen tot 100.000. Dat zal vast over een jaar of 5 gebeuren, als de economie wat aankwakkelt.
Bos is niet gek, veruit de meeste mensen hebben een spaartegoed dat minder is dan 100.000 euro. Hij kan het zich makkelijk veroorloven om te zeggen dat hij tot dat bedrag garant wil staan voor domme beslissingen door internetpioniers cq spaaravonturiers.
Dat is inderdaad een beetje dom, zoals dat zo mooi heet tegenwoordig.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb er zelf ook veel geld staan, heb alleen de uitnodiging voor P en W niet aangenomen.
En ik heb geen fout gemaakt, en ik heb niet gegraaid. Ik heb een postbankrekening opgeheven toen ik er achter kwam dat ik daar stilletjes gewoon genaaid werd.
Die was in de publiciteit en werd door o.a. de consumentenbond en de volkskrant de hemel ingeschreven. Toen ben ik het gaan checken en bleken er geen addertjes onder het gras zoals bij de Postbank. Die rente was leuk maar het vooral een prettige bank, zonder opsmuk en gedoe.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:28 schreef marcodej het volgende:
[..]
Mag ik vragen waarom je juist naar IceSave gegaan bent?
Daar heb je gelijk in. Icesave zou nooit mogen toegelaten op de Nederlandse markt. Maar je kunt niet 100% vertrouwen op toezicht, die faalt wel vaker.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:31 schreef marcodej het volgende:
[..]
Blijkbaar hebben Nederlandse instellingen slecht toezicht gehouden, dus best logisch. En volgens mij zei hij dat het hem niet uitmaakt van wie hij het niet krijgt (dus ook niet van NL'se instellingen), als ie het maar krijgt...Llogisch dat ie Bos aanspreekt...
Onzin. Verdiep je er even in. De Postbank heeft de boel geflest door mensen onwaarheden voor te spiegelen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:29 schreef pberends het volgende:
[..]
Stilletjes genaaid? Bij de Postbank heb je tig soorten spaarrekeningen met lage en hoge rentes. Je moet gewoon goed rondrijken en de juiste openen.
Ja, dan is het idd wel vreemd.:')quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:19 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik weet niet hoe al die mensen bij ICESave terecht zijn gekomen hoor.
Ik had er zelf ten eerste nog nooit van gehoord
De vraag is wie er nu genaaid is. Ik denk dat je bij de Postbank toch beter had gezeten.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik heb er zelf ook veel geld staan, heb alleen de uitnodiging voor P en W niet aangenomen.
En ik heb geen fout gemaakt, en ik heb niet gegraaid. Ik heb een postbankrekening opgeheven toen ik er achter kwam dat ik daar stilletjes gewoon genaaid werd.
quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:31 schreef pberends het volgende:
Het grote probleem is dat als de overheid alle schulden overneemt dat het de belastingbetaler gewoon enorm veel geld kost. Dat komt op het bordje van de belastingbetaler en dat kan natuurlijk niet.
Ik bedoel vooral dat je waarschijnlijk goed heb moeten zoeken en het echt moeten zitten uitpluisen waar in Europa je een tiende procent meer rente kunt krijgen om bij die bank uit te komen.quote:
Feit: spaargeld kan onveilig zijn bij kleine of buitenlandse banken. Deze worden niet door de overheid gered omdat ze niet erg relevant zijn voor de Nederlandse economie cq financiële systeem.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:31 schreef SCH het volgende:
[..]
Die was in de publiciteit en werd door o.a. de consumentenbond en de volkskrant de hemel ingeschreven. Toen ben ik het gaan checken en bleken er geen addertjes onder het gras zoals bij de Postbank. Die rente was leuk maar het vooral een prettige bank, zonder opsmuk en gedoe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |