abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † donderdag 16 oktober 2008 @ 10:09:29 #161
7074 moussy
kuttekop
pi_62427604
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 09:50 schreef Igraine het volgende:

[..]

Oh, dat is zo fout, dat heb ik ook wel eens gehad. En het was óók nog m'n buurman.
Lastig vooral! Mijn broer vond hem niet goed genoeg voor mij, dus zij hadden constant ruzie, wat hij wel en niet moest doen, hoe hij mij moest behandelen en weet ik veel wat voor drama allemaal meer Gelukkig raakte mijn broer kort daarna zelf ook weer aan de vrouw, dus was het redelijk snel over... de vriendschap tussen Peet en hem ook Maar toen ik hoogzwanger was van René gingen mijn broer en ik een boodschapje doen voor mijn moeder, samen in zijn auto.. op een gegeven moment gooide hij het stuur om, om door een weiland te gaan crossen, met mij in die auto! Ik dacht echt serieus dat ik of doodging of spontaan ging bevallen, ook toen kon ik slecht kiezen Tegenwoordig scheurt hij 'veilig' over het circuit in Zandvoort, zonder een hoogzwanger zusje.
Je zou er haast een boek over schrijven!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 10:22:20 #162
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_62427920
Ik ken Micha ook van Fok, maar we hadden eigenlijk nog nooit met elkaar 'gesproken'. Paar Fokkers kwamen voor een minimeet naar Amsterdam, en omdat ik daar woonde vondenze dat ik ook wel langs kon komen. Ik durfde niet zo goed, en Micha begon me over te halen terwijl we dus nooit een woord gewisseld hadden Vervolgens heeft ie het de hele avond over z'n ex gehad
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  donderdag 16 oktober 2008 @ 10:36:38 #163
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62428261
Webkim, is het dan niet een idee om eerst eens een rondje Europa ter rijden? Kleinere afstanden, ook genoeg te zien en bij nood ben je heel snel weer thuis.
En dan later, als Thomas wat groter is kan je altijd nog Amerika doen toch?

F. en ik waren tegelijk op de FOK! 5-jaarmeet, maar toen hebben wel elkaar nooit gezien. Ik was nogal druk bezig met HW, en hij met de Onzinners.
Een paar maanden later dus herkansing, maar de echte vonk sloeg dus pas na een dag of 4 over.
***
  donderdag 16 oktober 2008 @ 10:36:39 #164
151473 Noli.
Hormotioneel...
pi_62428265
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 09:27 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik heb mijn husb ontmoet in de lokale disco met kerst terijl Arne Jansen optrad.
De disco is niet zo lang geleden afgefikt en Arne Jansen.... Tja. Wij zijn al zo lang, volgens mij was er toen nog geeneens internet
De Bult dan zeker?!?!
(wich reminds me.. zo ff de site van "'t olde wiif/wief" bekijken (zo heet het plaatselijk krantjeding van waar ik eigenlijk wegkom in de volksmond, zonder de omgeving van Buuf helemaal openbaar te maken ) )


Ik was op mijn 13e met een vriendinnetje mee op clubreisje van de kerk. Zij mocht van haar ouders niet als enige meisje tussen een stuk of vijf(? ik weet het niet eens zeker meer ) jongens en op het allerlaatste moment kwam het broertje van het andere meisje wat mee zou haar afzeggen. Paniek in de keet want ze stonden dus allemaal al bij de kerk alles in de auto te laden. Oplossing gezocht: bel maar snel een vriendinnetje of die mee wil, en ik werd dus gebeld.
We zijn een weekend in Eernewoude geweest en hebben heel veel lol gehad. In die groep zat dus ook en stiekem vond ik 'm eigenlijk wel leuk.

Jaaaaaaaaaaren later in de kroeg/disco drive-in werd ik door een kameraadje naar buiten gesleept want ja, hij had gehoord dat er een kampvuur bij het openluchttheater zou zijn. Hij zou nog wat vrienden bij elkaar zoeken maar kon alleen (die ik toen helemaal niet (dacht te) kende(kennen)) zo snel vinden en wij op zoek naar dat kampvuur wat er helemaal niet bleek te zijn. Kameraadje was lastig en dacht grappig te zijn door popiejopie te doen me steeds op te tillen dus ik zette in om me "te beschermen" wat werkte. Die avond op de terugweg uit het bos van het kampvuur wat er niet was gezoend en nu na bijna tien jaar nog steeds samen.

We kwamen er trouwens na een paar maand pas achter dat we samen op de clubreisje waren geweest en toen kwam ik er dus achter dat hij mij eigenlijk ook wel leuk vond. Tegelijkertijd wist ik ook waarom ik zijn vader er bij de 'eerste' ontmoeting zo bekend uit vond zien.. Die had me dus opgehaald en gebracht bij dat clubreisje. (ja, díe had ik dus schijnbaar wel 'herkend') Net als de schoolvriend van die ook mee was met clubreisje maar naar Canada emigreerde vlak daarna en in 2000 en afgelopen zomer ineens voor de deur stond.
We hebben nu ook een heel erge fotoshoottoenikpuberwas-foto in de gang hangen. vind 'm zooo mooi. "Dat is echt van toen ik verliefd op je ben geworden"
Maxi, Midi & Mini
(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 10:52:05 #165
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62428650
Noli, wat grappig zeg, dat het dan toch via een omweg nog 'goed' kwam.
***
pi_62428897
Ik heb mijn man leren kennen in de zandbak. Waren allebei 6 jaar en hij was het vriendje van mijn neefje. Ergens toen ik 13 was en hij 12 fietsen we samen naar dezelfde middelbare school en niet veel later verhuisde hij naar Almere met zijn moeder en stiefvader. Nooit meer wat van hem gehoord tot mijn neefje 8 jaar geleden overleed en we hals over kop nog op zoek moesten naar hem. Sindsdien hebben we contact gehouden en toen na een jaar zijn relatie over was stond hij bij mij op de stoep. En hij is nooit meer weg gegaan. Nu al ruim 6 jaar een setje.
pi_62429142
Mijn lief en ik studeren in hetzelfde gebouw, hij Japans, ik Chinees. Ik kende hem wel, maar niet supergoed ofzo, maar we dronken vaak kopjes thee en koffie uit de automaat met een groepje vrienden. Hij was net een jaar naar Japan geweest en toen ze terug waren gingen we met zn allen wat closer met elkaar om, veel samen eten enzo. Ik had al weet ik hoe lang problemen met mn nu-ex en dat ging (gelukkig) uit, een maandje daarna overleed een vriend van me waar ik erg kapot van was en hij heeft me toen erg getroost en dergelijke. Van het een kwam het ander maar hij wilde alles eerst maar eens aanzien. Ik wist niet zeker of ik er wel zin in had om af te gaan wachten of hij wel of niet geinteresseerd was, maar uiteindelijk bleek hij toch net zo verliefd en ondersteboven als ik, zijn nu zo'n 2 jaar samen en zo verschrikkelijk gek op elkaar.

[ Bericht 5% gewijzigd door huuphuup op 16-10-2008 11:18:26 ]
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62429262
Dat was ook wel te merken Huuphuup. Leuk stel hoor zo samen.
pi_62429337
Haha, dankjewel Faja
Ik ben heul blij met hem!

Bah, volgt iemand die 'presidential debates'?
Mijn vriend zit ze te kijken dus ik hoor ze op de achtergrond, maar ik word zo misselijk van dat over en weer modder gooien en zwart-maken en dergelijke.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62429352
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 10:36 schreef Brighteyes het volgende:
Webkim, is het dan niet een idee om eerst eens een rondje Europa ter rijden? Kleinere afstanden, ook genoeg te zien en bij nood ben je heel snel weer thuis.
En dan later, als Thomas wat groter is kan je altijd nog Amerika doen toch?
Wij hebben zo'n zelfde reis gemaakt, Webkim (zonder kinderen trouwens).

Van LA (California) via Arizona, Utah en Nevada weer terug naar California (San Fransisco).

Ik denk wel dat het te doen is met een klein kind maar zoals BE zegt lijkt het me wel veel leuker om te doen als hij wat ouder is...
pi_62429551
Ik volg het zo nu en dan die debatten, hier op kantoor voornamelijk de parodie erop. BTW had je maar weer eens lastig gevallen op de mail
pi_62430182
Hahaha ik zie het, dankje, wat lief dat je eraan denkt

Ga es werken joh

Maar over die debatten, ja als ik die McCain zo hoor met uitspraken als "natuurlijk ga ik het oordeel van de VN niet afwachten, gewoon binnenvallen dat Iran" dan krijg ik wel een beetje kippenvel.
In dat opzicht hoop ik dat het Obama wordt, maar ik heb me er niet genoeg in verdiept om te zien of dat op alle fronten ook daadwerkelijk beter is. Nouja, afwachten maar.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62430268
Ik ben aanwezig op kantoor maar werken ho maar. Het is zo bizar rustig dat ik wel 4 internetsites open heb staan, funda, marktplaats ,fok en hotmail. En msn staat ook nog aan.

Nog maar een paar uurtjes uitzingen (16:00 uur) en dan is het weer weekend voor mij. Thank god! Zo en nu ga ik eens flink geld uitgeven aan nieuwe handdoeken.
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 oktober 2008 @ 11:56:42 #174
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62430308
Het zal toch wel beter worden dan Bush? Of zou het echt nog slechter kunnen?

Ik kom maar niet echt op gang vandaag Gelukkig is het niet zo heel druk hier.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_62430417
Wat leuk om die verhalen over jullie mannen/vriendjes te lezen.
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_62430436
Haha, ik bén nog niet eens op mn werk, kun je nagaan (en ik moet dus wel echt gaan nu ). Maar ik blijf toch steeds plakken omdat ik weer wat interessants hoor enzo.

En ja, beter dan Bush; slechter kan het niet worden denk ik? Tenminste, dat hoop ik in ieder geval, en beide kandidaten kunnen in ieder geval de landen op een kaart aanwijzen die ze binnen willen vallen, dat scheelt ook al
Maar ik denk niet dat de wereld op dit moment iets heeft aan iemand die nú al roept dat hij zonder meer Iran zou binnen vallen. Als je ziet wat die oorlog in Irak al gekost heeft qua geld, plus het feit dat de VS een staatsschuld van biljoenen blijken te hebben, denk ik niet dat het handig is om er met deze economische situatie een nieuwe geld-slurpende oorlog te beginnen. Als in, dat de hele wereld daar dan last van heeft.

Nouja, ik ga vanavond alvast een sok breien voor mn centjes voor onder mn matras denk ik
Ook even een aluminium-hoedje vouwen. Ben ik alvast voorbereid.

Ohja, en nu naar t werk!
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62430517
Wat leuk zeg al die verhalen

Mijn en ik liepen allebei stage en zaten tegenover elkaar. lang leve ICQ Da's komende zomer ook 10 jaar geleden
pi_62430521
Huuphuup ik moet eigenlijk ook zo eens richting het werk vertrekken, maar hier gewoon nog geen zin dus stel het maar weer half uurtje uit.
Lag ook vrij laat op bed, en net uit mijn bed, en eigenlijk nog beetje moe.
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 oktober 2008 @ 12:13:37 #179
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62430710
Grrrrrrr... peesschedeontsteking zuigt. Gewrichtskapselontsteking zuigt. Allebei tegelijk aan dezelfde arm zuigt helemaal

Ik zit al een tijdje te wachten op een afspraak bij de Maartenskliniek maar van de week lagen mijn papieren nog ter beoordeling bij de orthopeed.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_62430884
rewimo

klinkkt best vervelend
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_62431017
Rewimo
klinkt niet alleen vervelend maar ook pijnlijk!

Bar, ik lag er gister ook redelijk laat in, gister laatste wijntje op voor hopelijk lange tijd haha, om te proosten op de laatste pil die ik slikte die avond.
Ik werk maar weinig uurtjes en ik mag helemaal zelf weten hoe ik alles indeel. Mn baas vind het ook prima als ik vanuit huis werk, maakt hem allemaal niets uit, als het werk maar afkomt en het goed en netjes gebeurd. Ik heb het echt getroffen met mn baas

ohja: en dit was live vanaf werk
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  donderdag 16 oktober 2008 @ 12:25:31 #182
144006 chacama
Ondernemend!
pi_62431020
F. en ik zijn elkaar tegen gekomen op een zweefvliegveld. Hij bestelde bier en ik was eigenlijk eerst aan de beurt. Dus heb hem bedankt voor het biertje dat ie voor mij bestelde...kreeg een scheve glimlach. Hebben daarna nog een beetje om elkaar heen gedraald en daarna is het echt geklikt en dat is inmiddels ook weer 11 jaar geleden.
pi_62431136
Hier gaat de zaak om 14 uur open, en bepaal nu ook beetje mijn eigen uren Huuphuup, als ik maar zorg dat bestellingen ed gedaan zijn en dat de zaak maar open is om 14 uur.

Nu was het gisteren redelijk laat geworden en dus was ik ook later thuis, en heb het 3 uur zien worden....

Ach vanavond word het ook weer laat, vrijdag nog een keer heeel laat, dan zaterdag tot einde restaurant, en zondag openen sluit.

Ben er ondertussen wel weer aan gewend
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_62431364
Ja, ik vind het ideaal zo dat eigen uren bepalen.
Vind het erg prettig dat ik me niet hoef te stressen als ik vijf of tien minuutjes later ben dan ik zelf ingepland had of iets dergelijks.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 oktober 2008 @ 12:41:12 #185
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62431462
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 12:25 schreef huuphuup het volgende:
Rewimo
klinkt niet alleen vervelend maar ook pijnlijk!

Bar, ik lag er gister ook redelijk laat in, gister laatste wijntje op voor hopelijk lange tijd haha, om te proosten op de laatste pil die ik slikte die avond.
Ik werk maar weinig uurtjes en ik mag helemaal zelf weten hoe ik alles indeel. Mn baas vind het ook prima als ik vanuit huis werk, maakt hem allemaal niets uit, als het werk maar afkomt en het goed en netjes gebeurd. Ik heb het echt getroffen met mn baas

ohja: en dit was live vanaf werk
Laatste pil? Spannend! En je hebt een toffe baas als ik het zo hoor

Ik heb al vanaf maart pijn in mijn schouder, en de laatste paar maanden is mijn pols ook weer op gaan spelen (ontsteking zit er al dik 20 jaar maar ik heb er niet altijd last van gelukkig). Beweging van mijn schouder is beperkt al is het wel iets verbeterd, en nu krijg ik krachtsverlies in mijn pols.

Bij de Maartenskliniek hebben ze een operatietechniek om de pezen schoon te maken, dus ik hoop dat ik daarvoor in aanmerking kom. En misschien kunnen ze ook wat aan mijn schouder doen. Heb al maanden fysio maar echte vooruitgang zit er niet in. Het moet slijten maar dat kan tot 5 jaar duren
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 12:44:36 #186
144006 chacama
Ondernemend!
pi_62431574
Klinkt behoorlijk pijnlijk Rewino. Hopelijk kan die kliniek uitkomst bieden. Lijkt me zo energievretend dit soort pijn.
pi_62431591
Ik zit hier 's morgens rond kwart over 8 op kantoor en om 16.00 uur ben ik weer weg. Blijf geen seconde langer dan nodig. Ik heb dan ook helemaal niks op met mijn collega's. Mijn bazin kan ik mee door 1 deur, wat wel handig is, en onze receptioniste en nog een paar collega's op de financiele administratie mag ik ook wel maar de rest is roddel en achterklap. Houdt ik niet van.
  donderdag 16 oktober 2008 @ 13:09:45 #188
4089 BE
Gewoon gelukkig!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 13:20:36 #189
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_62432438
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 10:36 schreef Noli. het volgende:

[..]

De Bult dan zeker?!?!

I
Jups! Het had inmiddels al een woonhuisbestemming. Wat op zich best jammer is. Had het wel vermakelijk gevonden als mijn eigen bloedjes daar naartoe waren gegaan.

Klinkt niet lekker Rewimo, hopelijk ben je gauw aan de beurt om eea te laten fixen.
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_62432878
Bah Rewimo dat klinkt inderdaad niet prettig zeg
Ik had dat filmpje gister al gezien, hijs wel grappig, net als die parodieën nu op die reclame spotjes van Fortis
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62433131
Klinkt niet goed, Rewimo

Hij is leuk, BE heb hem hier op kantoor ook rondgestuurd

Straks kan ik schaap weer ophalen op schiphol hij moest dinsag al meteen weer naar Praag en ook al zijn we 4 weken vrijwel onafgebroken samen geweest, toch vond ik het niets dat hij meteen al weg moest. Fijn dat hij er straks weer is
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_62433175
Wij moesten hier wel lachen om het filmpje. Parodie op fortis bank filmpjes? Zijn er meerdere in omloop?
  donderdag 16 oktober 2008 @ 13:53:26 #193
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_62433330
Wat een heerlijk vooruitzicht Miss-sly, vanavond lekker samen
Rewimo wat rot zeg, ik kan me herinneren dat je het er al eerder over heb gehad hier, hoop maar dat je snel in de kliniek terecht kan!
Huuphuup gefeliciteerd met je laatste pil spannend hoor!
Volgens mij heb je het ook niet echt geweldig naar je zin op je werk Faja, roddel en achterklap komen helaas bijna overal voor, maar ik hou er ook absoluut niet van

Tobias ligt net op bed en eigenlijk moet ik hier eens wat huishoudelijks gaan doen maar ik heb geen zin. Eerst maar eens thee, daarna kijk ik wel verder.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_62433438
Amber ligt hier ook net.. ik heb nog heeeeeeeeel veeeeeeel was om te vouwen en strijken.. heb er einggenlijk geen zin in maar het ligt al zo lang.. van morgen wel een deel gevouwen maar toen moest ik naar de psz omdat Amber ging trakteren. Ga zo maar weer verder met vouw. Van het weekend geen tijd om te strijken want dan hebben we een feestje ... Misschien vanavond strijken, M. is er toch niet dus kan ik lekker mijn gang gaan..

[ Bericht 0% gewijzigd door Vicky op 16-10-2008 14:06:44 ]
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  donderdag 16 oktober 2008 @ 14:00:06 #195
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_62433503
Heb jij dat ook dat je lekkerder je gang kan gaan (in het huishouden) als je mannetje weg is?
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_62433530
Nope dat klopt Saffier. Ik heb al begin 2007 gezocht naar ander werk maar werd toen steeds 2e qua keuze en uiteindelijk zwanger geworden van Nathan dus alles maar gewoon bij het oude gelaten en nu wil ik weer verder kijken. Maar er is dus een re-organisatie op handen waarbij ook wordt bekeken of mijn baan blijft bestaan. En als dat niet het geval is krijg ik in ieder geval een leuk bedrag mee (8 bruto maandsalarissen netto uitgekeerd) dus dat houdt mij nu een beetje tegen om verder te zoeken. Stel dat ik wat anders vind en vervolgens dat extraatje misloop.
pi_62433800
Nou deze onder andere:



als parodie op de Fortis reclames.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62433929
Oh roddel & achterklap is idd vervelend Faja, en ik kan me voorstellen dat je het nog even afwacht, dat extraatje zou niet verkeerd zijn lijkt me, en helemaal niet als je er zelf niet al te rouwig om zult zijn dat je baan daar weg is. Maarja de zekerheid dat je daarna ergens anders aan de slag kunt heb je dan natuurlijk niet.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62434150
Ik mag toch hopen dat ik met mijn diploma's en de functie die ik nu heb zo ander werk vindt. Zo niet dan een gewoon leuk baantje dicht bij huis en kijk ik van zelf weer verder.
  Jubileum moderator donderdag 16 oktober 2008 @ 14:28:34 #200
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_62434367
Misschien moet je die maandsalarissen gewoon gebruiken om lekker voor jezelf te beginnen Faja?

BE dat filmpje!
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_62434777
Dat zou ook kunnen idd. Maar eerst wachten tot we te horen krijgen of we mogen blijven of weg moeten. One way or the other ik zie me zelf hier niet nog een jaar plakken.
pi_62434778
Dat zou ook kunnen idd. Maar eerst wachten tot we te horen krijgen of we mogen blijven of weg moeten. One way or the other ik zie me zelf hier niet nog een jaar plakken.
  † In Memoriam † donderdag 16 oktober 2008 @ 14:49:11 #203
7074 moussy
kuttekop
pi_62434867
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 14:01 schreef Faja-Lobi het volgende:
Nope dat klopt Saffier. Ik heb al begin 2007 gezocht naar ander werk maar werd toen steeds 2e qua keuze en uiteindelijk zwanger geworden van Nathan dus alles maar gewoon bij het oude gelaten en nu wil ik weer verder kijken. Maar er is dus een re-organisatie op handen waarbij ook wordt bekeken of mijn baan blijft bestaan. En als dat niet het geval is krijg ik in ieder geval een leuk bedrag mee (8 bruto maandsalarissen netto uitgekeerd) dus dat houdt mij nu een beetje tegen om verder te zoeken. Stel dat ik wat anders vind en vervolgens dat extraatje misloop.
Dan 'eis' je hem gewoon op als oprotpremie.

Ik heb iets achterlijks, ik moet/wil aangifte doen van iets heel ergs, dat kan pas volgende week Das toch te belachelijk voor woorden, ja druk, maar kom op zeg... René is met een mes bedreigd
Je zou er haast een boek over schrijven!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 14:52:26 #204
144006 chacama
Ondernemend!
pi_62434954
Jeetje Moussy dat is echt schrikken zeg. En belachelijk dat je nu geen aangifte kunt doen.

Faja, lastig zeg. oprotpremie.... is misschien wel een optie.
pi_62435006
Te bizar voor woorden, heb je gebeld of ben je langs het politie bureau gegaan Mous? Ik zou als nog gewoon richting politie bureau gaan. Dat je aangifte mag doen van diefstal na een paar dagen okay maar bedreiging.
pi_62435016
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 14:49 schreef moussy het volgende:

[..]

Dan 'eis' je hem gewoon op als oprotpremie.

Ik heb iets achterlijks, ik moet/wil aangifte doen van iets heel ergs, dat kan pas volgende week Das toch te belachelijk voor woorden, ja druk, maar kom op zeg... René is met een mes bedreigd
Dat is heel naar zeg. Ik hoop dat ze er niet al teveel last van heeft? Kan ze eventueel de bedreiger identificeren of beschrijven? Juist dan lijkt het me namelijk dat er haast bij is.
Doordrammen en zeggen dat je dochter zich onveilig voelt en dat je het niet vindt kunnen dat ze tot die tijd niets met dat gevoel kan? Aangiftes van dit soort dingen gaan wat mij betreft vóór aangiftes van een gestolen fiets of iets dergelijks. Het moet natuurlijk niet zo zijn dat jij/jje dochter zich onveilig voelt omdat je moet 'wachten' tot zo iemand weer tot heeft.
In sommige gemeentes kun je trouwens volgens mij aangifte doen via internet, weet niet waar jij woont en ik weet ook niet of dit voor dit soort dingen ook geldt.
Sterkte met de situatie in elk geval.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 oktober 2008 @ 14:56:30 #207
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62435069
Belachelijk zeg, dat je voor zoiets moet wachten!
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  † In Memoriam † donderdag 16 oktober 2008 @ 14:57:23 #208
7074 moussy
kuttekop
pi_62435090
Ik heb gebeld met de vraag wat ik hier nou weer mee moest en ik werd teruggebeld dat we toch echt aangifte moeten gaan doen. Op eigen houtje heb ik nu oproepjes gezet op inet voor getuigen, en vooral de man die geholpen heeft Naam adres alles is bekend wie het gedaan heeft.
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_62435205
Getver Mous.
Hoe is het met René?
pi_62435260
Aangifte doen en Peet langs het adres sturen van de dader.
  donderdag 16 oktober 2008 @ 15:21:17 #211
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_62435692
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 15:04 schreef Faja-Lobi het volgende:
Aangifte doen en Peet langs het adres sturen van de dader.
Dat laatste lijkt me dus helemaal niet verstandig.
Moussy wat rot zeg, die bedreiging. En dat je niet meteen aangifte kon doen vind ik echt belachelijk.
  donderdag 16 oktober 2008 @ 15:27:32 #212
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_62435863
Even een illegale klaagpost vanaf mn werk hoor...

Er zouden vanavond 11 diners zijn. Daar zijn er 23!!! bij gekomen. Dus nu is er geen (warm) eten voor personeel. Ik heb het zó gehad hier
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  donderdag 16 oktober 2008 @ 15:32:08 #213
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_62436006
Oh ik kom weer eens heel ongepast binnen vallen zie ik :$

Moussy wat belachelijk dat zoiets een week zou moeten wachten. En wat erg voor René zeg, sterkte ermee. Ze heeft toch al meer dan genoeg meegemaakt zou je denken
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_62436087
Ik bedoelde er niet mee om de dader in elkaar te slaan maar op zijn minst (zeker als het een puber is) even de ouders aanspreken op het gedrag van hun zoon. Als zij er niks van af weten kunnen ze er toch ook niet op in springen. Persoonlijk zou ik willen weten wat voor rottigheid mijn kinderen uit halen, zeker als ze iemand anders er kwaad mee doen.
  † In Memoriam † donderdag 16 oktober 2008 @ 15:45:03 #215
7074 moussy
kuttekop
pi_62436351
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 15:35 schreef Faja-Lobi het volgende:
Ik bedoelde er niet mee om de dader in elkaar te slaan maar op zijn minst (zeker als het een puber is) even de ouders aanspreken op het gedrag van hun zoon. Als zij er niks van af weten kunnen ze er toch ook niet op in springen. Persoonlijk zou ik willen weten wat voor rottigheid mijn kinderen uit halen, zeker als ze iemand anders er kwaad mee doen.
reactie van moeder, laat ze hem maar een bekeuring geven, als ik weer eens geld over heb zal ik hem betalen.

Goed, nou ehm, beknopt verhaal. René was aan het spelen met een vriendje, vriendje had ruzie gehad met een stel knulletjes, jongen van 13 bemoeit zich er mee, zet mes op keel van vriendje. René was er bij, gaat uit haar dak en schreeuwt dat ze op moeten rotten, wordt op de grond gegooid, jongen wappert met mes dat ie haar wel even in dr hoofd zal steken, omstanders, knulletjes van 10-11 moedigen dit aan. Mes was van 1 van de knulletjes die er bij waren.

Maar goed, dat moet idd René weer overkomen zelf heeft ze er niet veel aan overgehouden, ja geschrokken, alleen zijn de jongetjes nu bang van mij en moeder van vriendje, we hebben niets gedaan, alleen aangesproken. Ik kán ook niets doen want dan weet ik 100% zeker dat ik mijn baan kwijt ben. Ik wil me ook niet verlagen tot dat nivo.
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_62436470
Jeeh, moussy, wat heftig. En wat vreemd dat je met zoiets een week moet wachten tot je aangifte kunt doen.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_62436645
Moussy ik denk dat je er verstandig aan hebt gedaan verder niets te doen en zeker als je weet dat dat je je baan kan kosten. Laat die ventjes voorlopig maar even bang voor je zijn, het is jammer dat ze nog zo jong zijn want dan zal een echte straf er waarschijnlijk niet inzitten, als in een taakstraf ofzo. Dan wordt het waarschijnlijk op de ouders verhaalt en als je dan inderdaad van dat slag ouders hebt dan schiet je er nog geen scheet mee op. Van die ouders die het stiekem wel een stoere actie van hun kind vinden. En die van 13, ja, bedreigen met een steekwapen zou ik niet op mn record willen hebben, maar goed, die heeft ie dan alvast te pakken, zeker als er getuige zijn. Of hij daar ook voor veroordeeld kan worden weet ik niet, maar het wordt in ieder geval wel vastgelegd.

Maar om eerlijk te zijn vind k er maar 1 stoer en dat is jouw dochter want die is toch wel mooi opgekomen voor haar vriendje ondanks dat mes en alles; hoewel dat misschien niet het allerverstandigste was om te doen maarja, wat moet je anders. Ik hoop dat ze er niet te erg van geschrokken is, en ik hoop ook voor je dat de rotkinders niet te dicht in je buurt wonen.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62439311
jeetje Mous, wat heftig zeg! Hoop dat Rene er niet te veel last van heeft/gaat krijgen en wat schandalig dat je pas volgende week aangifte kan doen. Sterkte ermee!

Vriendinnetje is voor bijna 100 euro opgelicht op marktplaats. Had een Nintendo DS gekocht via marktplaats, netjes betaald maar er kwam maar geen mailtje dat betaling ontvangen was. Ze heeft nog een paar keer gemaild maar geen respons. Nu heeft ze via internetopgelicht advies gekregen. Ze moet iig aangifte doen, heeft al naar d'r bank gebeld en d'r bank heeft gekeken van welke bank het betreffende rekeningnummer is. Blijkt dat er elke keer rond dezelfde bedragen binnen komen op die rekening... Nu kan ze ook pas morgen of overmorgen aangifte gaan doen...
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_62440261
Ah je was al bij de ouders aan huis geweest. Jammer dat de moeder zo reageerde. Als mijn kind zo iets zou flikken zou die een week niet kunnen zitten op zijn minst en had die persoonlijk zijn verontschuldigingen aan moeten bieden aan het slachtoffer.

Vicky dat is ook schering en inslag volgens mij. Ik haal altijd persoonlijk mijn spullen op als ik iets 2e hands koop en zeker voor grote bedragen. Kleine bedragen onder de 10 euro wil ik nog wel op laten sturen maar alles erboven haal ik wel op. Mijn man gaat straks een lederen stoel ophalen in Amstelveen. Die vent emigreert terug naar USA en moet van zijn inboedel af. Nieuw kost de stoel iets van 140 euro en dan het voetenbankje iets van 40 euro. Hij wou er 75 euro voor hebben en ik bood 40 euro, was ook accoord. Dus soms heb je ook voordeeltjes op MP.
pi_62440589
Een 13jarige met een mes.
Rene is wel een dapper ding (ook al was het dan misschien niet zo handig). Gelukkig is er niets ergers gebeurd. Wel te idioot voor woorden dat je niet gelijk aangifte kan doen.

En genaaid worden via MP, bah..! Dat is mij gelukkig nog niet gebeurd, hoewel ik nou al wel heel lang wacht op een ebay aankoop en die nog steeds niet heb. *gelijk nog maar een mail gaat sturen*
Hardloper.
IG @webkim
  † In Memoriam † donderdag 16 oktober 2008 @ 18:39:56 #221
7074 moussy
kuttekop
pi_62440779
Ik vind René ook super stoer, ik heb wel gevraagd of ze volgende keer gewoon héél hard wil gaan schreeuwen en zo snel mogelijk mij wil bellen, waar het ook gebeurt. Of naar huis rennen natuurlijk, of wie dan ook die er ind e buurt woont. Het gekke is alleen dat ze juist verder weg zijn gerend. Maar gelukkig ook daar werden geholpen... bij de NSO

Vicky, wat naar zeg! Dat is een reden dat ik idd spullen ophaal.
Je zou er haast een boek over schrijven!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 18:54:43 #222
11682 Moonah
Jolie femme
pi_62441128
Jeetje Mous, wat een afschuwelijke ervaring voor René zeg.
En voor jou als moeder ook, lijkt me.
En ongelooflijk dat ouders op een dergelijke manier kunnen reageren... Echt, mijn bek valt open...
Jongen zal wel door HALT begeleid gaan worden.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 oktober 2008 @ 19:01:10 #223
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62441280
Ik vind het ook stoer van René Het is toch te gek dat kinderen elkaar bedreigen met messen En die moeder

Dure dingen van MP halen wij ook zelf op trouwens. Zodat je kunt zien dat het artikel deugt en werkt. Balen voor je vriendin, 't is een hoop geld
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  Jubileum moderator donderdag 16 oktober 2008 @ 19:08:50 #224
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_62441464
Jeetje Mous, het is toch te erg dit!
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  † In Memoriam † donderdag 16 oktober 2008 @ 19:08:56 #225
7074 moussy
kuttekop
pi_62441471
Ik weet serieus niet hoe te handelen, binnen houden? Dat is toch niets, ik kan René neit in een glazenkast plaatsen. We brengen haar nu naar vriendje en vriendje wordt ook gebracht en gehaald door zijn moeder of 1 van zijn oudere zussen.

Als ik mijn staart af laat knippen ga ik hem doneren ik heb nog een stuk of 4 van die enorme staarten van mezelf in de kast, die gaan sowieso op de post naar Stichting Haarwensen
Je zou er haast een boek over schrijven!
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 oktober 2008 @ 19:16:44 #226
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62441647
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 19:08 schreef moussy het volgende:
Als ik mijn staart af laat knippen ga ik hem doneren ik heb nog een stuk of 4 van die enorme staarten van mezelf in de kast, die gaan sowieso op de post naar Stichting Haarwensen
Wat een prachtig idee
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_62441739
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 19:08 schreef moussy het volgende:
Als ik mijn staart af laat knippen ga ik hem doneren ik heb nog een stuk of 4 van die enorme staarten van mezelf in de kast, die gaan sowieso op de post naar Stichting Haarwensen
Hardloper.
IG @webkim
pi_62442670
mooi Mous!!

Ik heb net heerlijk culinair gedaan. Kipfiletje gekruid met cajunkruiden, open gesneden, boursin erin, stukje celofaan papier, groente onderin, kipfilet erop, champignons erbij, pakketje maken en een uurtje in de oven op 200 graden.. JUMMMM
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 oktober 2008 @ 20:00:50 #229
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62442808
Cellofaan? Bedoel je niet bakpapier of alufolie?

Klinkt erg lekker trouwens
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_62442853
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 20:00 schreef Rewimo het volgende:
Cellofaan? Bedoel je niet bakpapier of alufolie?

Klinkt erg lekker trouwens
ja alufolie kan ook
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_62445083
Waaw moussy, wat een ontzettend gaaf idee die website! Ik ben helemaal ontroerd.. Al die lieve meisjes die hun haren laten afknippen voor zieke kinderen. Echt super!
Maar sorry.. hier gaat de schaar er niet in
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
  donderdag 16 oktober 2008 @ 21:45:02 #232
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62445367
Mooi idee idd!

Ik heb nu 'echte gooische meisjes' aanstaan. Zijn er nog meer die ernaar kijken?
Wat een leventjes zeg!
***
  † In Memoriam † donderdag 16 oktober 2008 @ 21:53:00 #233
7074 moussy
kuttekop
pi_62445585
Ik had het er net met Peet over en ik moet er helemaal van janken Een klein vriendinnetje van ons heeft kanker gehad en mist nu een oog. Ze moet volgende week weer naar het ziekenhuis, omdat ze vage klachten heeft op de plek van waar het heeft gezeten. Zoals het er nu uitziet is het gewoon een zwakke plek, en andere dingen willen ze dmv onderzoeken nu gaan uitsluiten.

René vroeg of ze ook haar staart er af mocht laten knippen, maar ik wil het niet ik heb haar kunnen troosten dat van mijn staart bijna 2 pruikjes gemaakt kunnen worden, toen was het goed.

BE ik heb naar de frogers in de bijstand zitten kijken vond ik wel leuk trouwens.
Je zou er haast een boek over schrijven!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 22:21:58 #234
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62446519
Er is nu op rtl 5 een programma over eeen dwerg-meisje. Ze zal nooit groter worden dan 90 en is super-mager.
Wat zijn er toch verschrikkelijk veel nare ziektes en syndromen die kinderen kunnen hebben of krijgen.
***
  Redactie Frontpage / Spellchecker donderdag 16 oktober 2008 @ 22:28:43 #235
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_62446724
Ja Bij een collega van ons is tijdens de 20-weken echo ontdekt dat haar kindje een hazelip heeft, een gespleten gehemelte en de kaak is niet goed aangelegd... Kindje is verder gezond maar dit was wel een enorme schok natuurlijk. Er moet straks speciale zorg komen, operaties...

Mijn andere collega die ongeveer evenlang zwanger is zat hierdoor enorm in de zenuwen. Gelukkig voor haar bleek gisteren bij de echo dat ze een gezond kindje verwacht.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  † In Memoriam † donderdag 16 oktober 2008 @ 22:31:09 #236
7074 moussy
kuttekop
pi_62446794
Klote ziekte's allemaal, je vraagt je toch af waar het voor nodig is
Je zou er haast een boek over schrijven!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 22:34:48 #237
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62446897
Ik vind het gewoon zo sneu dit soort dingen.

Dat van je collega is idd ook schrikken Rewimo. Niet echt iets 'onoverkomelijks' of 'levensbedreigends' maar wel gewoon rot voor het kind. Operaties, gedoe, pijn...
***
  donderdag 16 oktober 2008 @ 22:37:25 #238
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_62446972
Kanonne Mouss te zot voor woorden

Van je haar een geweldig gebaar
  donderdag 16 oktober 2008 @ 22:41:41 #239
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62447080
In het programma vertelt de moeder van het meisje over een gedicht 'Welcome to Holland', heel erg mooi en treffend volgens mij.

Welcome to Holland
***
  donderdag 16 oktober 2008 @ 22:47:25 #240
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_62447215
Had ik dat van dat haar maar geweten een half jaartje terug.
I'm so glamourous I piss glitter!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')