abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 16 oktober 2008 @ 09:53:02 #201
35189 Troel
scherp en bot
pi_62427204
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 09:34 schreef Levitation het volgende:

[..]

Ik zeg: 5 appeltaarten.
Ik zeg: ik heb nog driekwart taart ingevroren staan
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_62427250
chocoladecake

* neemt nog een cracker met rookvlees
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_62428016
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 09:55 schreef Soempie het volgende:
chocoladecake

* neemt nog een cracker met rookvlees
Nee, gewóne cake!
Met stukjes chocolade en chocoladeglazuur
Nog lekkerder dan echte chocoladecake Hij was echt goed gelukt.

Vanavond ga ik hutspotcrumble maken Ben benieuwd!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 10:28:02 #204
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62428066
Zelf appelmoes maken!
Invriezen voor Ruben en zelf een schaaltje warm met kaneel eten!

Hier lekker Brinta als ontbijt.

T: appel
O: Brinta
T: 1 kiwi, 1 mandarijn
L: 2 boterhammen met kipfilet
T: worteltjes
D: Prei met ham en kaassaus
L: handje amandelen
***
  donderdag 16 oktober 2008 @ 10:29:17 #205
35189 Troel
scherp en bot
pi_62428089
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 10:28 schreef Brighteyes het volgende:
Zelf appelmoes maken!
Invriezen voor Ruben en zelf een schaaltje warm met kaneel eten!
Ruben eet het gewoon aan stuk Daar ga ik geen moeite voor doen
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_62428158
Maar voor jezelf is het wel lekker

Hier een hongerfreecell vanmorgen.
Buiten mijn ontbijt al gegeten:
- 2 dropsleutels
- 1 paprika
- 1 winterwortel
- 1 appel

Als ik die dropsleutels (gelukkig de laatsten ) niet meereken best gezond
  donderdag 16 oktober 2008 @ 21:44:55 #207
156462 JX
Alba gu Brath!
pi_62445363
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 21:14 schreef kwakveense het volgende:
[..]
wow! wat zie je er goed uit zeg!
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 21:16 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
jij mag best leuker kleren aan doen dan die slobbertrui op de middelste foto! Looking good! (herkenbaar ook, die hutten )
Slobbertruien En dan te bedenken dat die een jaar geleden strak zat. Moet er nog steeds aan wennen dat ik bepaalde kleding nu kan dragen en grijp eigenlijk nog te vaak terug naar loszittende slobberkleding. Heb zelfs een tijd lang mannenkleding (truien enzo) gedragen, want bij vrouwenkleding was allles altijd te kort en zat te strak. Gelukkig zijn lange shirts nu in de mode

Maar ik ben er nog niet, nog iets meer dan 20 kilo te gaan en BMI is nog steeds te hoog EN hier meepraten geeft een extra steuntje om door te gaan
Life is a waste of time, time is a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life!
  zaterdag 18 oktober 2008 @ 12:39:50 #208
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_62481561
heb mn gewicht maar weer even aangepast. wat er stond was kater-induced weightloss, en kort daarna ben ik na een vreetweekend weer flink omhooggeschoten naar 81,8. inmiddels met hard weren alwee terug op 81, dus ik kom toch wel onder de 80 binnenkort hoop ik.

nu gauw naar mn nieuwe huis, schoonmaken en poetsen. onderweg een boodschapje doen, en dan eind van vanmiddag wee naar amsterdam om vanavond weer een concert te geven. gisteren in Utrecht was gaaf! (www.padam.nu zing nu mee als "versterking/friend" in maar twee nummers, niet in t vaste koor....dat zijn profs wel heel leuk om te doen!

ben dus wele cht kapot, had om 10 uur in mn huis willen zijn maar moet nu nog daarheen. ben stiekem ook een beetje ziek
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_62482010
Hup naar bed Kwak!

HIer ben ik zowaar boven de 70
Dat pak chocoladekoekjes van gisteren was een slecht idee

* freecell trekt aan de rem

Helpen jullie me trouwens even een keuze te maken voor TARA's papa?
[OUD] Kinderfototopic deel zoveel....
pi_62482259
Ik heb gestemd op de eerste, freecell
pi_62483603
Aaaahhhhh ik HAAT afvallen!

Zo. Dat is eruit. Ik eet goed hoor, en gezond... maar men wat haat ik het om me in het zweet te werken. Ik wil ergens wel op de hometrainer, maar aan de andere kant dus absoluut niet.

*zucht* waarom bestaat overgewicht? Waarom hebben niet alle mensen het zo dat je kan eten wat je wilt maar dat je niet aankomt?
Mijn broer is zo, die eet alles wat hij kan eten, sport niks, en hij komt niks aan. Zelfde geldt voor mn schoonzusje. Bah!
Tralalalaaa
pi_62484332
quote:
Op zaterdag 18 oktober 2008 14:36 schreef Take_A_Picture het volgende:
Aaaahhhhh ik HAAT afvallen!

Zo. Dat is eruit. Ik eet goed hoor, en gezond... maar men wat haat ik het om me in het zweet te werken. Ik wil ergens wel op de hometrainer, maar aan de andere kant dus absoluut niet.

*zucht* waarom bestaat overgewicht? Waarom hebben niet alle mensen het zo dat je kan eten wat je wilt maar dat je niet aankomt?
Mijn broer is zo, die eet alles wat hij kan eten, sport niks, en hij komt niks aan. Zelfde geldt voor mn schoonzusje. Bah!
Wees blij dat jij dat niet kan, anders krijg je het pas door dat het toch niet zo gezond is als het al te laat is
pi_62484387
Ja, maar bij mij is het echt van, ik eet maar iets en hup, ik kom alweer aan.
Het punt is, ik doe heel erg mijn best, maar het gaat me niet snel genoeg

Pfffff. Kutkilo's.
Tralalalaaa
pi_62484443
quote:
Op zaterdag 18 oktober 2008 15:18 schreef Take_A_Picture het volgende:
Ja, maar bij mij is het echt van, ik eet maar iets en hup, ik kom alweer aan.
Het punt is, ik doe heel erg mijn best, maar het gaat me niet snel genoeg

Pfffff. Kutkilo's.
je bedoelt als je maar iets slechts eet? tja dan moet je inderdaad meer gaan sporten dan kan je dat iets meer slechte dingen eten afentoe
En snel genoeg voor je gevoel zal het nooit gaan, maar langzaam is echt de beste manier om af te vallen gewoon volhouden
pi_62485279
Nouja, uit boosheid heb ik me toch maar mn hometrainer opgesleept en een half uur keihard gefietst
Tralalalaaa
pi_62489155
Dat is goed!

Vandaag veels te ongezond gegeten. Er was veel lekkers op de kledingbeurs waar ik was. Zelfs voor het eerst in zeker 10 jaar een Zeeuwse bolus op.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_62521633
Is een Zeeuwse bolus zoiets als een Bosche bol? Dat stel ik me er bij voor.
Ik kreeg gisteren de opmerking dat ik blij moest zijn ik Leander de hele dag in de draagdoek rond moet sjouwen, anders kwam ik vast harder aan

Ik zit hier trouwens lekker te ontbijten met toffee koffie (hey, zoet, warm, lekker, geen calorieën ) en crackers met filet americain

Om 10 uur pak ik altijd een tussendoortje, ik ga het maar iets uitstellen, wat laat op gang vandaag, haha.
pi_62521724
quote:
Op maandag 20 oktober 2008 09:29 schreef freecell het volgende:
Is een Zeeuwse bolus zoiets als een Bosche bol? Dat stel ik me er bij voor.
...
Nee, lijkt er niet op.
Zeeuwse bolus:
Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen.
***Levi was here***
pi_62522095
Zeeuwse bolussen, hmmmm! Plakbroodjes. !
Ik moet zo nog boodschappen doen, dat wordt dus met een grote boog om de broodafdeling lopen.

Ik heb afgelopen week niet zo gezond gedaan. Bonbons op en een tompouce!
  maandag 20 oktober 2008 @ 10:45:03 #220
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_62523136
hoera, 6 dagen bezig met een 10-dagen schop voor mn kont plan en er is een kilo af: 80,8 jeuj!
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  maandag 20 oktober 2008 @ 13:26:57 #221
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62526890
Ik heb me gisteren gewoon eens bewust laten gaan. Niet dat 'stiekeme' gedoe van 2 koekjes van Sasha, nee... gewoon een zak chips gehaald en die helemaal alleen weg zitten vreten.

En nu... nu echt de knop weer om. Dat halfslachtige gedoe van de afgelopen weken heeft geen zoden aan de dijk gezet, nu dan dus echt de kaken op elkaar en volhouden!

Lijstje:

O: 1 boterham met een beetje boter, 2 eitjes
T: paar stukjes fruit
L: schaaltje yoghurt met all bran
T: fruit
D: worteltjes met kabeljauwfilet en een een beetje aardappels
***
pi_62528508
Zo, ben ik even lang weg geweest hier

Even een poos geen internet gehad. Zeer vervelend.
Maar goed, even update about me.

Lijnen= zelfde gebleven.. Niets aan gedaan dus. Maar hier heb ik zo mijn redenen voor (zoals altijd).
Druk druk druk geweest met verbouwen, de woonkamer is nu eindelijk klaar op de plinten na. En het is SUPER mooi geworden gewoon

De vader van een zeer goede vriend is overleden (heb ik het hier al wel eens over gehad, meende ik).

En kermis gehad.... Dus groot feest 4 dagen lang.

Dus tja. En op dit moment weer werkeloos. Niet fijn via uitzendbureau werken.
Dus al iemand nog een leuke baan voor mij weet in de administratie/commerciele richting... JOEHOE!!!


Nou nog meer vragen? Geen vragen?

Kortom, het enorme drukke leven begint weer tot rust te komen. En ik moet echt mijn etenspatroon gaan aanpassen, anders moeten we straks de deurkozijnen nog verbreden. Echt, ik moet nu echt oppassen. Zit nog net niet aan de 100 maar komt er heeeel dichtbij.

Iemand die mij kan helpen die motivatie en dat knopje terug te vinden...
pi_62528660
Jemig, Ymme, alweer zonder baan. Wat vervelend voor je.
Ik dacht juist dat je het zo naar je zin had bij Bakker Bart en dat het zo lekker liep?
pi_62528735
Zeker had ik het naar mijn zin. En ze waren ook zeer tevreden over mij. Maar overbodig. Het loopt niet meer zo heel goed. Naja, beter zo dan ontslag krijgen omdat je je werk slecht doet. Nu krijg wel weer de kans een baan te vinden op mijn niveau (niet dat ik te goed ben om in een winkel te staan hoor).
pi_62528934
Ik heb ook maar weer eens mijn web log opgepakt.

Dat is al een klein stukje van het grote geheel.
  dinsdag 21 oktober 2008 @ 09:27:09 #226
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62547293
Nou, de worteltjes met vis van gisteren zijn doorgeschoven naar vandaag.
Gisteren gingen we ineens naar Ikea dus ook maar daar gegeten. Frietjes met kipsate

Lijstje van vandaag:

T: Appel
O: Brinta
T: 2 kiwi's
L: 2 boterhammen met linera smeerpate
T: mandarijnen of wortelbolletjes
D: worteltjes met vis
***
pi_62568892
OK, mijn plan hard te gaan lopen heb ik nog niet kunnen starten: mijn voet verzwikt

Iemand een idee waar je zo'n winkel kunt vinden waar ze je op een loopband laten rennen zodat ze zien hoe je loopt en welke schoenen je nodig hebt? Of ben ik hier aan het verkeerde adres?

Ben overigens 6 kilo kwijt al. (al kan dit maken hebben met een kapotte weegschaal bij mijn vorige weegmoment )
Happiness never comes in the way that we imagine.
pi_62569152
Voor loopschoenen kun je het beste langs een runnersworld-winkel gaan, of verder alle op hardlopen gespecialiseerde winkels denk ik wel. Geen loopband welliswaar, mar ik heb hier in Nijmegen ook een paar stukjes over straat gebanjerd met verschillende schoenen aan en mn broek in mn sokken zodat de verkoper mn voeten goed kon zien

Weet niet waar je vandaan komt, maar vind de winkel in Nijmegen hier erg fijn!!

Succes iig!
Ja doei.
pi_62571372
Ik ga jullie niet vertellen wat ik van de week allemaal opgevreten heb, want dan worden jullie allemaal jaloers en hongerig en dat wil ik niet op m'n geweten hebben. Het was in ieder geval niet m'n gezonde dieet van brood met mager beleg, nootjes en gedroogd fruit als snack en fatsoenlijk avondeten. Ik kan er wel bij vertellen dat het allemaal veel flavonoiden bevatte *kuch*. Maar goed, de weegschaal was nog steeds lief. Ik weeg nog steeds 88 en vanaf nu ga ik geen [censuur] meer eten.
Sanity is (not) statistical
pi_62572999
Hey Motorbloempje, bedankt voor je tip! Ik kom uit Groningen en Runnersworld zit gelukkig ook hier in Grunn! Komt dus helemaal goed
Happiness never comes in the way that we imagine.
pi_62573036
Puccini, ik heb zelf ook wel goede ervaringen met Run2Day, die zit aan het Hoornsediep. Daar kijken ze naar hoe je rent, en hoe je voeten belast worden en dergelijke. Dit wordt ook allemaal opgeslagen voor als je weer komt voor nieuwe schoenen. Dus dat is misschien ook nog een tip
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
  woensdag 22 oktober 2008 @ 08:25:06 #232
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62573203
WEas het wel lekker Maeghan?
***
  woensdag 22 oktober 2008 @ 08:27:24 #233
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62573227
Lijstje van vandaag:

T: 2 mandarijntjes
O: yoghurt met all bran
T: 2 kiwi's
L: 2 boterhammen met ??
T: wortelbolletjes
D: chili of spaghetti met SHE's basissaus. Daar ga ik me vanmiddag eens op storten.
***
pi_62573444
Die basissaus is lekker!! Ik heb hem laatst ook eens gemaakt, en hij beviel erg goed...
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_62573507
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 08:27 schreef Brighteyes het volgende:
Lijstje van vandaag:

T: 2 mandarijntjes
O: yoghurt met all bran
T: 2 kiwi's
L: 2 boterhammen met ??
T: wortelbolletjes
D: chili of spaghetti met SHE's basissaus. Daar ga ik me vanmiddag eens op storten.
heb m zaterdag gemaakt als basissaus voor mn lasagne erg lekker. Meteen wat gecustomd met:

chilipoeder, gedroogde basilicum, 500 gram rundergehakt en 1.5kg tomaten met daarbij een pak gezeefde tomaten en twee blikjes tomatenpuree

3 laurierblaadjes erin gedaan en pruttelen maar
Ja doei.
pi_62573882
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 08:27 schreef Brighteyes het volgende:
Lijstje van vandaag:

T: 2 mandarijntjes
O: yoghurt met all bran
T: 2 kiwi's
L: 2 boterhammen met ??
T: wortelbolletjes
D: chili of spaghetti met SHE's basissaus. Daar ga ik me vanmiddag eens op storten.
ha! bedankt voor de link!
ik heb de weegschaal opgeborgen. Ga proberen gewoon even gezond te doen zonder dat kreng
  woensdag 22 oktober 2008 @ 09:16:20 #237
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62573918
Wacht even hoor MoBlo, die 1,5kg tomaten etc. is dan ipv de 3kg die SHE aangeeft neem ik aan?
Nou ja goed, ik hou eerst maar eens dit recept aan. Heb toch weinig plannen voor de middag.

Ik twijfel nog tussen pasta en chili, maar ik denk dat het het laatste wordt. Heb ik echt zo'n zin in!
***
  woensdag 22 oktober 2008 @ 09:18:53 #238
4177 Jojogirl
Curves in all the right places
pi_62573970
Ik woog net zowaar nog steeds onder de 80 En ik snoep dus ook best veel voor m'n gevoel. Kennelijk verbruik ik dus meer dan ik denk.
Morgen voor nacontrole naar de gyn, dus daarna durf ik het sporten wel weer aan (als ze tenminste niets geks vindt, maar dat neem ik niet aan). Lekker, want ik kan af en toe wel even iets om m'n zinnen te verzetten gebruiken.
pi_62573993
SHE heeft hem geloof ik ook ergens een keer gepost voor 1 kilo tomaten, dat recept heb ik toen keer twee gedaan. Ik had alleen niet echt lekker tomaten, dus dat is mijn verbeterpuntje voor de volgende keer..
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_62574041
Vast lekker met pommodori's
pi_62574052
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 09:18 schreef Jojogirl het volgende:
Ik woog net zowaar nog steeds onder de 80 En ik snoep dus ook best veel voor m'n gevoel. Kennelijk verbruik ik dus meer dan ik denk.
Morgen voor nacontrole naar de gyn, dus daarna durf ik het sporten wel weer aan (als ze tenminste niets geks vindt, maar dat neem ik niet aan). Lekker, want ik kan af en toe wel even iets om m'n zinnen te verzetten gebruiken.


ik kan me eigenlijk best voorstellen dat de laatste weken energie hebben gevroten bij jou...
Ik hoop dat je weer mag gaan sporten, de afleiding zal je vast goed doen...
Hoe gaat het nu met Isis, is ze thuis al een beetje gewent?
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
  woensdag 22 oktober 2008 @ 09:24:57 #242
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62574099
Wat teigan zei had ik dus ook bedacht, dit gaat je toch niet in je koude kleren zitten Jojo.
***
pi_62575571
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 08:25 schreef Brighteyes het volgende:
WEas het wel lekker Maeghan?


Eigenlijk moet ik natuurlijk zeggen: Nee hoor, het was helemaal niet lekker. Integendeel, het was heel vies en ik raad jullie dan ook van harte aan om gewoon lekker wortelbolletjes te eten als tussendoortje, want andere dingen zijn helemaal niet lekker.
Sanity is (not) statistical
  woensdag 22 oktober 2008 @ 10:33:42 #244
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62575769



Nog een vraagje aan de mensen met ervaring met die saus.
Ik zou er graag nog iets van paprika ofzo doorheen doen om er wat meer groente in te hebben. Wanneer zouden jullie dat doen? Tegelijk met het gehakt? Net voor de tomaten dus?
***
pi_62575850
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 09:16 schreef Brighteyes het volgende:
Wacht even hoor MoBlo, die 1,5kg tomaten etc. is dan ipv de 3kg die SHE aangeeft neem ik aan?
Nou ja goed, ik hou eerst maar eens dit recept aan. Heb toch weinig plannen voor de middag.

Ik twijfel nog tussen pasta en chili, maar ik denk dat het het laatste wordt. Heb ik echt zo'n zin in!
ja had niet heel veel zin in meteen heel veel saus, wilde eerst even kijken hoe hij ging worden. VOlgende keer doe ik wel 3kg. Maar heb de rest van het recept dus gehalveerd
Ja doei.
pi_62575874
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 10:33 schreef Brighteyes het volgende:



Nog een vraagje aan de mensen met ervaring met die saus.
Ik zou er graag nog iets van paprika ofzo doorheen doen om er wat meer groente in te hebben. Wanneer zouden jullie dat doen? Tegelijk met het gehakt? Net voor de tomaten dus?
ik zou het persoonlijk met het gehakt mee laten pruttelen
Ja doei.
  woensdag 22 oktober 2008 @ 10:45:17 #247
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62576062
Thanks MoBlo, ik ben niet zo kokkerellerig dus vandaar maar even vragen.

Maar ik leer veel door mee te lezen.
***
pi_62576271
Vandaag ontbeten met een heerlijke eigen gemaakte shake.
Heel veel aardbei, halve banaan en magere yogurt. HEERLIJK!
Ik heb zelfs nog over voor de lunch, waarbij ik dan nog ee cracker ga eten. (of twee, want denk dat 1 wel heel weinig is).

Vanochtend op de weegschaal gestaan... En toen schrok ik echt.. Maar he, eigen schuld dikke bult (of buik).
102,4 kilo. Dus.... Toen was mijn knop wel om hoor!!!!!!!!!!

Ik ga er samen voor, samen met mijn vriend. 3 jaar gelden heb ik het gered, dus waarom nu niet. En tja dat zeg ik vaker. Maar nu voelt het goed. En ook om niet meer te gaan jo-jo-en.
pi_62576325
Ik sta weer in het lijstje. Schaam met diep. Omdat het eerder was 98 kilo nu 85 kilo. Streef 70 kilo.

En nu 102,4 en hopelijk snel update met kilo's minder!
pi_62576508
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 10:53 schreef ymme het volgende:
Vandaag ontbeten met een heerlijke eigen gemaakte shake.
Heel veel aardbei, halve banaan en magere yogurt. HEERLIJK!
Ik heb zelfs nog over voor de lunch, waarbij ik dan nog ee cracker ga eten. (of twee, want denk dat 1 wel heel weinig is).

Vanochtend op de weegschaal gestaan... En toen schrok ik echt.. Maar he, eigen schuld dikke bult (of buik).
102,4 kilo. Dus.... Toen was mijn knop wel om hoor!!!!!!!!!!

Ik ga er samen voor, samen met mijn vriend. 3 jaar gelden heb ik het gered, dus waarom nu niet. En tja dat zeg ik vaker. Maar nu voelt het goed. En ook om niet meer te gaan jo-jo-en.
Je valt iedere keer wel veel af, maar als je dan zo aankomt is het ook niet gezond en ook niet erg fijn voor jezelf. Maar je lijnt altijd zo fanatiek en dan opeens stop je ermee. Als ik jou was zou ik eens wat rustiger afvallen en niet gelijk overgaan op de magere shakes en de crakers. Probeer nu eens een dieet te vinden wat je vol kunt houden, dan is de kans dat je weer zo veel aankomt ook niet zo groot. Doodzonde van al die moeite die je gedaan hebt om de kilo's eraf te krijgen, toch?
Sanity is (not) statistical
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')