abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 16 oktober 2008 @ 09:53:02 #201
35189 Troel
scherp en bot
pi_62427204
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 09:34 schreef Levitation het volgende:

[..]

Ik zeg: 5 appeltaarten.
Ik zeg: ik heb nog driekwart taart ingevroren staan
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_62427250
chocoladecake

* neemt nog een cracker met rookvlees
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_62428016
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 09:55 schreef Soempie het volgende:
chocoladecake

* neemt nog een cracker met rookvlees
Nee, gewóne cake!
Met stukjes chocolade en chocoladeglazuur
Nog lekkerder dan echte chocoladecake Hij was echt goed gelukt.

Vanavond ga ik hutspotcrumble maken Ben benieuwd!
  donderdag 16 oktober 2008 @ 10:28:02 #204
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62428066
Zelf appelmoes maken!
Invriezen voor Ruben en zelf een schaaltje warm met kaneel eten!

Hier lekker Brinta als ontbijt.

T: appel
O: Brinta
T: 1 kiwi, 1 mandarijn
L: 2 boterhammen met kipfilet
T: worteltjes
D: Prei met ham en kaassaus
L: handje amandelen
***
  donderdag 16 oktober 2008 @ 10:29:17 #205
35189 Troel
scherp en bot
pi_62428089
quote:
Op donderdag 16 oktober 2008 10:28 schreef Brighteyes het volgende:
Zelf appelmoes maken!
Invriezen voor Ruben en zelf een schaaltje warm met kaneel eten!
Ruben eet het gewoon aan stuk Daar ga ik geen moeite voor doen
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_62428158
Maar voor jezelf is het wel lekker

Hier een hongerfreecell vanmorgen.
Buiten mijn ontbijt al gegeten:
- 2 dropsleutels
- 1 paprika
- 1 winterwortel
- 1 appel

Als ik die dropsleutels (gelukkig de laatsten ) niet meereken best gezond
  donderdag 16 oktober 2008 @ 21:44:55 #207
156462 JX
Alba gu Brath!
pi_62445363
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 21:14 schreef kwakveense het volgende:
[..]
wow! wat zie je er goed uit zeg!
quote:
Op woensdag 15 oktober 2008 21:16 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
jij mag best leuker kleren aan doen dan die slobbertrui op de middelste foto! Looking good! (herkenbaar ook, die hutten )
Slobbertruien En dan te bedenken dat die een jaar geleden strak zat. Moet er nog steeds aan wennen dat ik bepaalde kleding nu kan dragen en grijp eigenlijk nog te vaak terug naar loszittende slobberkleding. Heb zelfs een tijd lang mannenkleding (truien enzo) gedragen, want bij vrouwenkleding was allles altijd te kort en zat te strak. Gelukkig zijn lange shirts nu in de mode

Maar ik ben er nog niet, nog iets meer dan 20 kilo te gaan en BMI is nog steeds te hoog EN hier meepraten geeft een extra steuntje om door te gaan
Life is a waste of time, time is a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life!
  zaterdag 18 oktober 2008 @ 12:39:50 #208
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_62481561
heb mn gewicht maar weer even aangepast. wat er stond was kater-induced weightloss, en kort daarna ben ik na een vreetweekend weer flink omhooggeschoten naar 81,8. inmiddels met hard weren alwee terug op 81, dus ik kom toch wel onder de 80 binnenkort hoop ik.

nu gauw naar mn nieuwe huis, schoonmaken en poetsen. onderweg een boodschapje doen, en dan eind van vanmiddag wee naar amsterdam om vanavond weer een concert te geven. gisteren in Utrecht was gaaf! (www.padam.nu zing nu mee als "versterking/friend" in maar twee nummers, niet in t vaste koor....dat zijn profs wel heel leuk om te doen!

ben dus wele cht kapot, had om 10 uur in mn huis willen zijn maar moet nu nog daarheen. ben stiekem ook een beetje ziek
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_62482010
Hup naar bed Kwak!

HIer ben ik zowaar boven de 70
Dat pak chocoladekoekjes van gisteren was een slecht idee

* freecell trekt aan de rem

Helpen jullie me trouwens even een keuze te maken voor TARA's papa?
[OUD] Kinderfototopic deel zoveel....
pi_62482259
Ik heb gestemd op de eerste, freecell
pi_62483603
Aaaahhhhh ik HAAT afvallen!

Zo. Dat is eruit. Ik eet goed hoor, en gezond... maar men wat haat ik het om me in het zweet te werken. Ik wil ergens wel op de hometrainer, maar aan de andere kant dus absoluut niet.

*zucht* waarom bestaat overgewicht? Waarom hebben niet alle mensen het zo dat je kan eten wat je wilt maar dat je niet aankomt?
Mijn broer is zo, die eet alles wat hij kan eten, sport niks, en hij komt niks aan. Zelfde geldt voor mn schoonzusje. Bah!
Tralalalaaa
pi_62484332
quote:
Op zaterdag 18 oktober 2008 14:36 schreef Take_A_Picture het volgende:
Aaaahhhhh ik HAAT afvallen!

Zo. Dat is eruit. Ik eet goed hoor, en gezond... maar men wat haat ik het om me in het zweet te werken. Ik wil ergens wel op de hometrainer, maar aan de andere kant dus absoluut niet.

*zucht* waarom bestaat overgewicht? Waarom hebben niet alle mensen het zo dat je kan eten wat je wilt maar dat je niet aankomt?
Mijn broer is zo, die eet alles wat hij kan eten, sport niks, en hij komt niks aan. Zelfde geldt voor mn schoonzusje. Bah!
Wees blij dat jij dat niet kan, anders krijg je het pas door dat het toch niet zo gezond is als het al te laat is
pi_62484387
Ja, maar bij mij is het echt van, ik eet maar iets en hup, ik kom alweer aan.
Het punt is, ik doe heel erg mijn best, maar het gaat me niet snel genoeg

Pfffff. Kutkilo's.
Tralalalaaa
pi_62484443
quote:
Op zaterdag 18 oktober 2008 15:18 schreef Take_A_Picture het volgende:
Ja, maar bij mij is het echt van, ik eet maar iets en hup, ik kom alweer aan.
Het punt is, ik doe heel erg mijn best, maar het gaat me niet snel genoeg

Pfffff. Kutkilo's.
je bedoelt als je maar iets slechts eet? tja dan moet je inderdaad meer gaan sporten dan kan je dat iets meer slechte dingen eten afentoe
En snel genoeg voor je gevoel zal het nooit gaan, maar langzaam is echt de beste manier om af te vallen gewoon volhouden
pi_62485279
Nouja, uit boosheid heb ik me toch maar mn hometrainer opgesleept en een half uur keihard gefietst
Tralalalaaa
pi_62489155
Dat is goed!

Vandaag veels te ongezond gegeten. Er was veel lekkers op de kledingbeurs waar ik was. Zelfs voor het eerst in zeker 10 jaar een Zeeuwse bolus op.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_62521633
Is een Zeeuwse bolus zoiets als een Bosche bol? Dat stel ik me er bij voor.
Ik kreeg gisteren de opmerking dat ik blij moest zijn ik Leander de hele dag in de draagdoek rond moet sjouwen, anders kwam ik vast harder aan

Ik zit hier trouwens lekker te ontbijten met toffee koffie (hey, zoet, warm, lekker, geen calorieën ) en crackers met filet americain

Om 10 uur pak ik altijd een tussendoortje, ik ga het maar iets uitstellen, wat laat op gang vandaag, haha.
pi_62521724
quote:
Op maandag 20 oktober 2008 09:29 schreef freecell het volgende:
Is een Zeeuwse bolus zoiets als een Bosche bol? Dat stel ik me er bij voor.
...
Nee, lijkt er niet op.
Zeeuwse bolus:
Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen.
***Levi was here***
pi_62522095
Zeeuwse bolussen, hmmmm! Plakbroodjes. !
Ik moet zo nog boodschappen doen, dat wordt dus met een grote boog om de broodafdeling lopen.

Ik heb afgelopen week niet zo gezond gedaan. Bonbons op en een tompouce!
  maandag 20 oktober 2008 @ 10:45:03 #220
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_62523136
hoera, 6 dagen bezig met een 10-dagen schop voor mn kont plan en er is een kilo af: 80,8 jeuj!
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  maandag 20 oktober 2008 @ 13:26:57 #221
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62526890
Ik heb me gisteren gewoon eens bewust laten gaan. Niet dat 'stiekeme' gedoe van 2 koekjes van Sasha, nee... gewoon een zak chips gehaald en die helemaal alleen weg zitten vreten.

En nu... nu echt de knop weer om. Dat halfslachtige gedoe van de afgelopen weken heeft geen zoden aan de dijk gezet, nu dan dus echt de kaken op elkaar en volhouden!

Lijstje:

O: 1 boterham met een beetje boter, 2 eitjes
T: paar stukjes fruit
L: schaaltje yoghurt met all bran
T: fruit
D: worteltjes met kabeljauwfilet en een een beetje aardappels
***
pi_62528508
Zo, ben ik even lang weg geweest hier

Even een poos geen internet gehad. Zeer vervelend.
Maar goed, even update about me.

Lijnen= zelfde gebleven.. Niets aan gedaan dus. Maar hier heb ik zo mijn redenen voor (zoals altijd).
Druk druk druk geweest met verbouwen, de woonkamer is nu eindelijk klaar op de plinten na. En het is SUPER mooi geworden gewoon

De vader van een zeer goede vriend is overleden (heb ik het hier al wel eens over gehad, meende ik).

En kermis gehad.... Dus groot feest 4 dagen lang.

Dus tja. En op dit moment weer werkeloos. Niet fijn via uitzendbureau werken.
Dus al iemand nog een leuke baan voor mij weet in de administratie/commerciele richting... JOEHOE!!!


Nou nog meer vragen? Geen vragen?

Kortom, het enorme drukke leven begint weer tot rust te komen. En ik moet echt mijn etenspatroon gaan aanpassen, anders moeten we straks de deurkozijnen nog verbreden. Echt, ik moet nu echt oppassen. Zit nog net niet aan de 100 maar komt er heeeel dichtbij.

Iemand die mij kan helpen die motivatie en dat knopje terug te vinden...
pi_62528660
Jemig, Ymme, alweer zonder baan. Wat vervelend voor je.
Ik dacht juist dat je het zo naar je zin had bij Bakker Bart en dat het zo lekker liep?
pi_62528735
Zeker had ik het naar mijn zin. En ze waren ook zeer tevreden over mij. Maar overbodig. Het loopt niet meer zo heel goed. Naja, beter zo dan ontslag krijgen omdat je je werk slecht doet. Nu krijg wel weer de kans een baan te vinden op mijn niveau (niet dat ik te goed ben om in een winkel te staan hoor).
pi_62528934
Ik heb ook maar weer eens mijn web log opgepakt.

Dat is al een klein stukje van het grote geheel.
  dinsdag 21 oktober 2008 @ 09:27:09 #226
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62547293
Nou, de worteltjes met vis van gisteren zijn doorgeschoven naar vandaag.
Gisteren gingen we ineens naar Ikea dus ook maar daar gegeten. Frietjes met kipsate

Lijstje van vandaag:

T: Appel
O: Brinta
T: 2 kiwi's
L: 2 boterhammen met linera smeerpate
T: mandarijnen of wortelbolletjes
D: worteltjes met vis
***
pi_62568892
OK, mijn plan hard te gaan lopen heb ik nog niet kunnen starten: mijn voet verzwikt

Iemand een idee waar je zo'n winkel kunt vinden waar ze je op een loopband laten rennen zodat ze zien hoe je loopt en welke schoenen je nodig hebt? Of ben ik hier aan het verkeerde adres?

Ben overigens 6 kilo kwijt al. (al kan dit maken hebben met een kapotte weegschaal bij mijn vorige weegmoment )
Happiness never comes in the way that we imagine.
pi_62569152
Voor loopschoenen kun je het beste langs een runnersworld-winkel gaan, of verder alle op hardlopen gespecialiseerde winkels denk ik wel. Geen loopband welliswaar, mar ik heb hier in Nijmegen ook een paar stukjes over straat gebanjerd met verschillende schoenen aan en mn broek in mn sokken zodat de verkoper mn voeten goed kon zien

Weet niet waar je vandaan komt, maar vind de winkel in Nijmegen hier erg fijn!!

Succes iig!
Ja doei.
pi_62571372
Ik ga jullie niet vertellen wat ik van de week allemaal opgevreten heb, want dan worden jullie allemaal jaloers en hongerig en dat wil ik niet op m'n geweten hebben. Het was in ieder geval niet m'n gezonde dieet van brood met mager beleg, nootjes en gedroogd fruit als snack en fatsoenlijk avondeten. Ik kan er wel bij vertellen dat het allemaal veel flavonoiden bevatte *kuch*. Maar goed, de weegschaal was nog steeds lief. Ik weeg nog steeds 88 en vanaf nu ga ik geen [censuur] meer eten.
Sanity is (not) statistical
pi_62572999
Hey Motorbloempje, bedankt voor je tip! Ik kom uit Groningen en Runnersworld zit gelukkig ook hier in Grunn! Komt dus helemaal goed
Happiness never comes in the way that we imagine.
pi_62573036
Puccini, ik heb zelf ook wel goede ervaringen met Run2Day, die zit aan het Hoornsediep. Daar kijken ze naar hoe je rent, en hoe je voeten belast worden en dergelijke. Dit wordt ook allemaal opgeslagen voor als je weer komt voor nieuwe schoenen. Dus dat is misschien ook nog een tip
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
  woensdag 22 oktober 2008 @ 08:25:06 #232
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62573203
WEas het wel lekker Maeghan?
***
  woensdag 22 oktober 2008 @ 08:27:24 #233
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62573227
Lijstje van vandaag:

T: 2 mandarijntjes
O: yoghurt met all bran
T: 2 kiwi's
L: 2 boterhammen met ??
T: wortelbolletjes
D: chili of spaghetti met SHE's basissaus. Daar ga ik me vanmiddag eens op storten.
***
pi_62573444
Die basissaus is lekker!! Ik heb hem laatst ook eens gemaakt, en hij beviel erg goed...
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_62573507
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 08:27 schreef Brighteyes het volgende:
Lijstje van vandaag:

T: 2 mandarijntjes
O: yoghurt met all bran
T: 2 kiwi's
L: 2 boterhammen met ??
T: wortelbolletjes
D: chili of spaghetti met SHE's basissaus. Daar ga ik me vanmiddag eens op storten.
heb m zaterdag gemaakt als basissaus voor mn lasagne erg lekker. Meteen wat gecustomd met:

chilipoeder, gedroogde basilicum, 500 gram rundergehakt en 1.5kg tomaten met daarbij een pak gezeefde tomaten en twee blikjes tomatenpuree

3 laurierblaadjes erin gedaan en pruttelen maar
Ja doei.
pi_62573882
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 08:27 schreef Brighteyes het volgende:
Lijstje van vandaag:

T: 2 mandarijntjes
O: yoghurt met all bran
T: 2 kiwi's
L: 2 boterhammen met ??
T: wortelbolletjes
D: chili of spaghetti met SHE's basissaus. Daar ga ik me vanmiddag eens op storten.
ha! bedankt voor de link!
ik heb de weegschaal opgeborgen. Ga proberen gewoon even gezond te doen zonder dat kreng
  woensdag 22 oktober 2008 @ 09:16:20 #237
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62573918
Wacht even hoor MoBlo, die 1,5kg tomaten etc. is dan ipv de 3kg die SHE aangeeft neem ik aan?
Nou ja goed, ik hou eerst maar eens dit recept aan. Heb toch weinig plannen voor de middag.

Ik twijfel nog tussen pasta en chili, maar ik denk dat het het laatste wordt. Heb ik echt zo'n zin in!
***
  woensdag 22 oktober 2008 @ 09:18:53 #238
4177 Jojogirl
Curves in all the right places
pi_62573970
Ik woog net zowaar nog steeds onder de 80 En ik snoep dus ook best veel voor m'n gevoel. Kennelijk verbruik ik dus meer dan ik denk.
Morgen voor nacontrole naar de gyn, dus daarna durf ik het sporten wel weer aan (als ze tenminste niets geks vindt, maar dat neem ik niet aan). Lekker, want ik kan af en toe wel even iets om m'n zinnen te verzetten gebruiken.
pi_62573993
SHE heeft hem geloof ik ook ergens een keer gepost voor 1 kilo tomaten, dat recept heb ik toen keer twee gedaan. Ik had alleen niet echt lekker tomaten, dus dat is mijn verbeterpuntje voor de volgende keer..
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_62574041
Vast lekker met pommodori's
pi_62574052
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 09:18 schreef Jojogirl het volgende:
Ik woog net zowaar nog steeds onder de 80 En ik snoep dus ook best veel voor m'n gevoel. Kennelijk verbruik ik dus meer dan ik denk.
Morgen voor nacontrole naar de gyn, dus daarna durf ik het sporten wel weer aan (als ze tenminste niets geks vindt, maar dat neem ik niet aan). Lekker, want ik kan af en toe wel even iets om m'n zinnen te verzetten gebruiken.


ik kan me eigenlijk best voorstellen dat de laatste weken energie hebben gevroten bij jou...
Ik hoop dat je weer mag gaan sporten, de afleiding zal je vast goed doen...
Hoe gaat het nu met Isis, is ze thuis al een beetje gewent?
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
  woensdag 22 oktober 2008 @ 09:24:57 #242
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62574099
Wat teigan zei had ik dus ook bedacht, dit gaat je toch niet in je koude kleren zitten Jojo.
***
pi_62575571
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 08:25 schreef Brighteyes het volgende:
WEas het wel lekker Maeghan?


Eigenlijk moet ik natuurlijk zeggen: Nee hoor, het was helemaal niet lekker. Integendeel, het was heel vies en ik raad jullie dan ook van harte aan om gewoon lekker wortelbolletjes te eten als tussendoortje, want andere dingen zijn helemaal niet lekker.
Sanity is (not) statistical
  woensdag 22 oktober 2008 @ 10:33:42 #244
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62575769



Nog een vraagje aan de mensen met ervaring met die saus.
Ik zou er graag nog iets van paprika ofzo doorheen doen om er wat meer groente in te hebben. Wanneer zouden jullie dat doen? Tegelijk met het gehakt? Net voor de tomaten dus?
***
pi_62575850
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 09:16 schreef Brighteyes het volgende:
Wacht even hoor MoBlo, die 1,5kg tomaten etc. is dan ipv de 3kg die SHE aangeeft neem ik aan?
Nou ja goed, ik hou eerst maar eens dit recept aan. Heb toch weinig plannen voor de middag.

Ik twijfel nog tussen pasta en chili, maar ik denk dat het het laatste wordt. Heb ik echt zo'n zin in!
ja had niet heel veel zin in meteen heel veel saus, wilde eerst even kijken hoe hij ging worden. VOlgende keer doe ik wel 3kg. Maar heb de rest van het recept dus gehalveerd
Ja doei.
pi_62575874
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 10:33 schreef Brighteyes het volgende:



Nog een vraagje aan de mensen met ervaring met die saus.
Ik zou er graag nog iets van paprika ofzo doorheen doen om er wat meer groente in te hebben. Wanneer zouden jullie dat doen? Tegelijk met het gehakt? Net voor de tomaten dus?
ik zou het persoonlijk met het gehakt mee laten pruttelen
Ja doei.
  woensdag 22 oktober 2008 @ 10:45:17 #247
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62576062
Thanks MoBlo, ik ben niet zo kokkerellerig dus vandaar maar even vragen.

Maar ik leer veel door mee te lezen.
***
pi_62576271
Vandaag ontbeten met een heerlijke eigen gemaakte shake.
Heel veel aardbei, halve banaan en magere yogurt. HEERLIJK!
Ik heb zelfs nog over voor de lunch, waarbij ik dan nog ee cracker ga eten. (of twee, want denk dat 1 wel heel weinig is).

Vanochtend op de weegschaal gestaan... En toen schrok ik echt.. Maar he, eigen schuld dikke bult (of buik).
102,4 kilo. Dus.... Toen was mijn knop wel om hoor!!!!!!!!!!

Ik ga er samen voor, samen met mijn vriend. 3 jaar gelden heb ik het gered, dus waarom nu niet. En tja dat zeg ik vaker. Maar nu voelt het goed. En ook om niet meer te gaan jo-jo-en.
pi_62576325
Ik sta weer in het lijstje. Schaam met diep. Omdat het eerder was 98 kilo nu 85 kilo. Streef 70 kilo.

En nu 102,4 en hopelijk snel update met kilo's minder!
pi_62576508
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 10:53 schreef ymme het volgende:
Vandaag ontbeten met een heerlijke eigen gemaakte shake.
Heel veel aardbei, halve banaan en magere yogurt. HEERLIJK!
Ik heb zelfs nog over voor de lunch, waarbij ik dan nog ee cracker ga eten. (of twee, want denk dat 1 wel heel weinig is).

Vanochtend op de weegschaal gestaan... En toen schrok ik echt.. Maar he, eigen schuld dikke bult (of buik).
102,4 kilo. Dus.... Toen was mijn knop wel om hoor!!!!!!!!!!

Ik ga er samen voor, samen met mijn vriend. 3 jaar gelden heb ik het gered, dus waarom nu niet. En tja dat zeg ik vaker. Maar nu voelt het goed. En ook om niet meer te gaan jo-jo-en.
Je valt iedere keer wel veel af, maar als je dan zo aankomt is het ook niet gezond en ook niet erg fijn voor jezelf. Maar je lijnt altijd zo fanatiek en dan opeens stop je ermee. Als ik jou was zou ik eens wat rustiger afvallen en niet gelijk overgaan op de magere shakes en de crakers. Probeer nu eens een dieet te vinden wat je vol kunt houden, dan is de kans dat je weer zo veel aankomt ook niet zo groot. Doodzonde van al die moeite die je gedaan hebt om de kilo's eraf te krijgen, toch?
Sanity is (not) statistical
pi_62576906
als je het hebt aangepast Ymme, waarom staat er dan nu dat je al 5.nogwat kg bent afgevallen?
zou het nog even aanpassen als ik jou was
Ja doei.
pi_62576999
Ik wil juist niet dieeten. Ik wil gewoon dat het een gewoonte wordt. Dus gewoon mijn gehele etenspatroon aanpassen. En ja Meagan, ik geef je helemaal gelijk. Afvallen gaat altijd goed bij mij. Misschien wel te goed.

En die shake neem ik 's ochtends, omdat ik eerder dan yogurt met muesli ofzo at. Maar om de een of andere vage reden, vind ik dat niet meer lekker. Dus gooi ik er fruit doorheen. Heb ik ook dat meteen gegeten voor de dag. En ik ga straks met de Lunch 1 crakcer met slanki smeerkaas eten. En een boterham met achterham. Groot glas melk.

En vanvond eten we een heerlijke ovenschotel, met gehakt, witlof en aardappelpuree. Heerlijk
pi_62577046
En inderdaad, wat kan ik beroerd typen zeg. Het valt mezelf nu ook heel erg op

Maar het is te begrijpen toch...
pi_62577201
ik kom ook maar weer eens kijken hier

ik heb het afvallen de vorige keer twee maanden volgehouden ofzo ( iets van 6 kg eraf) en toen heb ik het weer een beetje opgegeven, vakantie, nieuwe opleiding, stappen dus het is nu weer helemaal terug bij het oude.

ik was gisteren aan het shoppen met mn moeder en ik moest gewoon een grotere maat pakken dan eerst, en ik vind die speciale grote maten kleding vaak zo lelijk, ik wil niet als een of andere tent door het leven... dus ik wil er nu echt vanaf..

zo das duidelijk.

Ik ga dit topic vooral weer gebruiken als motivatie, werkte de vorige keer best goed.
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_62577229
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 11:29 schreef littledrummergirl het volgende:
ik kom ook maar weer eens kijken hier

ik heb het afvallen de vorige keer twee maanden volgehouden ofzo ( iets van 6 kg eraf) en toen heb ik het weer een beetje opgegeven, vakantie, nieuwe opleiding, stappen dus het is nu weer helemaal terug bij het oude.

ik was gisteren aan het shoppen met mn moeder en ik moest gewoon een grotere maat pakken dan eerst, en ik vind die speciale grote maten kleding vaak zo lelijk, ik wil niet als een of andere tent door het leven... dus ik wil er nu echt vanaf..

zo das duidelijk.

Ik ga dit topic vooral weer gebruiken als motivatie, werkte de vorige keer best goed.
Herkenbaar
Sanity is (not) statistical
  woensdag 22 oktober 2008 @ 11:39:49 #256
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62577478
Oh, praat me niet van grote maten kleding.
Dat is allemaal gemaakt voor een dubbele F cup ofzo, en die heb ik niet. En dus blijven het altijd hobbezakken bij mij.
Had een tijdje terug een jasje gekocht, maar dat zat me niet en stond me niet. Tot ik van de week naar een vriendinnetje zat te kijken die ook een jasje aan had en het kwartje viel. Haar revers zaten veel hoger dan bij dat jasje van mij? Waarom? Omdat men er bij een jasje mt. 48 vanuit gaat dat het jasje ipv naar beneden eerst nog recht vooruit komt te staan door een paar enorme tieten.
Kom ik aan met mijn c'tje...
***
pi_62578106
haha ik heb dan nu wel cup e ofzo momenteel, dus daar zit het meestal wel goed.. maar het zijn gewoon van die mega dingen... ik ben 21 hoor, ik hoef nog geen grote floddervesten die tot ver over je kont hangen. Een grote maat ok, maar dan hoeft het toch niet meteen zon flodderding te zijn?

waar doen jullie meestal kleding shoppen trouwens? ben gister geslaagd bij de h&m en c&a
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_62578279
Ik vind dat MIss Ethan laatste tijd ook leuke kleren heeft hoor

En ik loop er echt niet bij als een tent
pi_62578344
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 12:03 schreef ymme het volgende:
Ik vind dat MIss Ethan laatste tijd ook leuke kleren heeft hoor

owjah die ook nog ja , maar gisteren waren ze daar en was het een al grote lange gewaden met bloemetjesprint... en ik ben ook best lang dus dan word het een soort van grote gebloemde jomanda dinges. En om de een of andere reden verkopen ze ook vreselijk veel truien met horizontale strepen, nou als iets niet afkleedt...
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_62578449
miss etam vond ik vroeger wel leuk, maar ben ik een beetje vanaf gestapt de laatste tijd.
Promiss heeft de wat nettere kleding, en voor de rest weet ik het eigenlijk niet meer. Grote maten kleding zijn vaak tenten zonder taille, dus ik had toen volgens mij ook maar weinig mooie kleding..

BE, ik heb de basissaus gemaakkt, en laatst gewoon eerst paprika en champignons gebakken, en daarna de saus erbij gemikt en door laten pruttelen, en dat werkte ook wel..
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_62578535
Whohoooo ik heb gewoon een BMI van 37
Ik ben dus defenitief ongezond!
Gelukkig ben ik op tijd gaan inzien dat het echt niet goed is zo!!!
pi_62578624
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 12:12 schreef ymme het volgende:
Whohoooo ik heb gewoon een BMI van 37
Ik ben dus defenitief ongezond!
Gelukkig ben ik op tijd gaan inzien dat het echt niet goed is zo!!!
lekker confronterend ding idd, ik zit op 35... ( wat inhoud dat ik 40!!! kg af moet vallen wil ik in de gezond gewicht categorie vallen)
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_62578698
Het is kiezen, of gezonder gaan leven, of met mijn 30stige dood aan een hartaanval.
Nou doe mijn keuze 1 maar.

Het is zeker enorm confronterend, maar dit is niet erg. Eerder goed!
Maar he, ook littledrummergirl, wij kunnen dit
pi_62578737
* littledrummergirl springt op stoel en does the cheerleader we can do it!
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_62578791
Ik koop meestal m'n kleding bij de Miss Etam. Beetje uit gemakzucht, want daar weet ik meestal wel ongeveer welk model gaat passen en welke niet. Vaak koop ik egwoon exact hetzelfde, maar dan weer een andere kleur. Of zelfs dat niet eens. Andere winkels probeer ik meestal niet eens, want daar hebben ze of m'n maat niet, of ik moet eerst weer zoeken wat er zou kunnen gaan passen en daar heb ik geen zin in.

Miss Etam heeft wel veel lelijke dingen, maar ook gewoon basic shirtjes en spijkerbroeken (van uitermate kutkwaliteit overigens, maar ach, voor 30 euro is het wel makkelijk als je steeds weer van maat wisselt ).
Sanity is (not) statistical
pi_62578968
ymme, met zo'n BMI is het niet gelijk zeker dat je op je 30ste dood gaat hoor, het risico is alleen een stuk hoger.
En natuurlijk is het beter voor jezelf, je zal je ws. ook weer beter over jezelf voelen enzo.
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
  woensdag 22 oktober 2008 @ 12:29:16 #267
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_62579044
@LDG en Ymme

het kan hoor! gewoon NU beginnen en doorbijten, de eerste weken zijn zwaar en je zal je soms mooi klote voelen, maar als je eenmaal gewend bent aan gezond eten, wil je echt niet meer terug....

toen ik begon (3jaar geleden) had ik ook een BMI van 35,4 en dat vond ik ook heel erg! en het kledingprobleem is ook heel herkenbaar...
maar heb nu een BMI van 21,9 en maat 38-40 van kleding.. 45 kg afgevallen
dus het kan echt... maar je moet het wel ZELF doen.

succes!
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_62579106
weet je wat stom is, de enige die niet echt problemen heeft met hoe ik eruitzie ben ik zelf. Ik ben nooit echt onzeker geweest, vind het helemaal niet erg op gefotografeerd/gefilmd te worden en ik zet rustig fotos van mezelf online enzo...

denk dat de grootste doodoener is voor het lijnen... ik weet wel dat ik te zwaar ben, maar het kan me zo verdomde weinig boeien.. echt heel irritant, als ik mezelf nou een dik lelijk mormel had gevonden had het vast motiverender gewerkt

edit: maar desalniettemin ga ik het toch weer proberen hoor!
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
  woensdag 22 oktober 2008 @ 12:39:43 #269
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_62579323
Ik weet niet meer wie t vroeg maar: gek genoeg is de grote maten lijn van M&S de laatste tijd best wel leuk!
Ik hoef zelf niet meer nu ik maat 44/46 heb kan ik in gewone kleding, maar bij M&Szag ik een poosje geleden echt leuke dingen, ook gewoon getailleerde dingen enzo, met decolletees.
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_62579373
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 12:31 schreef littledrummergirl het volgende:
weet je wat stom is, de enige die niet echt problemen heeft met hoe ik eruitzie ben ik zelf. Ik ben nooit echt onzeker geweest, vind het helemaal niet erg op gefotografeerd/gefilmd te worden en ik zet rustig fotos van mezelf online enzo...

denk dat de grootste doodoener is voor het lijnen... ik weet wel dat ik te zwaar ben, maar het kan me zo verdomde weinig boeien.. echt heel irritant, als ik mezelf nou een dik lelijk mormel had gevonden had het vast motiverender gewerkt

edit: maar desalniettemin ga ik het toch weer proberen hoor!
Ik ken het probleem. Soms boeit het me wel, maar vaak ook helemaal niet. Soms vind ik het even vervelend als ik onflatteus op een foto sta of mezelf op een onverwacht moment op een video terugzie. Met name vind ik het vervelend als ik kleren moet gaan kopen. Toen ik afgevallen was en maat 42 bij de Esprit aan kon was het echt veel makkelijker kleding kopen, ik kon gewoon naar binnen lopen, iets passen en dan zat het ook nog. Nou, vergeet dat maar bij grote maten 'mode'. Je zoekt je een ongeluk en het zit nooit, omdat ze ofwel denken dat je borsten groter worden als je dikker wordt, of juist vergeten dat je borsten groter kunnen worden als je dikker wordt, ofwel omdat ze denken dat je armen meegroeien als je aankomt, of omdat ze vergeten dat je armen ook dikker kunnen worden als je aankomt. Of omdat ze er gewoon niet bij stilstaan dat lycra heel onflatteus is of er niet bij stilstaan dat een koeienvlekkenprint misschien niet zo tactisch is bij iemand met maat 48. Of ze staan er niet bij sitl dat doorschijnende stofjes en grofgehaakte of grofgebreide kleding misschien heel mooi zijn, maar dat het niet zo mooi staat als je daardoor iemands vetrollen en cellulitis kunt zien zitten. Of dat een truitje wat je dicht moet knopen een rolladeeffect op je rug veroorzaakt. Of dat als ze broeken maken, ze dat niet van een megadun stofje moeten doen omdat je cellulitis er anders weer doorheen komt.

Vroeger had C&A een leuke jongerencollectie voor grote maten, jammer dat ze daar mee gestopt zijn. Maar goed, die collectie stond de helft van de tijd achter, want als ze een actie hadden ging het grote matenrek weg. Toen hadden ze het rek weer weggehaald en de kleding tussen de gewone kleding gehangen want 'mensen met grote maten durfden niet bij dat rek te kijken', waardoor je dus alle gewone kleding door moest gaan spitten in de hoop dat ergens in die berg stof een 44-je hing te wachten. Het personeel wist ook niet wat waar hing namelijk. Dus niet zo gek dat het geen succes werd. Toch had ik daar altijd de leukste kleding vandaan.

Nu dus maar gewoon 'normale' spijkerbroeken, zwarte broeken, effen shirtjes, etc.
Sanity is (not) statistical
pi_62580365
dat hele kledingverhaal het is ook echt helemaal zo.

hmm ik ben in dubio, wat zal ik nemen als lunch? een noodlesoepje van de toko ( zon prefab blok weet je wel) of boterham met gekookt ei..

mn eerste dag en ik heb alweer dilemma's, wil het meteen weer zo goed mogelijk doen
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_62580466
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 12:12 schreef ymme het volgende:
Whohoooo ik heb gewoon een BMI van 37
Ik ben dus defenitief ongezond!
Gelukkig ben ik op tijd gaan inzien dat het echt niet goed is zo!!!
Maar een jaar geleden had je het toch ook ingezien? en toch weeg je nu weer meer dan dat je begon....
Maar in ieder geval weer succes gewenst en ga het niet zoeken in dieten of wondermiddeltjes
pi_62580558
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 12:27 schreef teigan het volgende:
ymme, met zo'n BMI is het niet gelijk zeker dat je op je 30ste dood gaat hoor, het risico is alleen een stuk hoger.
En natuurlijk is het beter voor jezelf, je zal je ws. ook weer beter over jezelf voelen enzo.
Dat weet ik
Even om mezelf op mijn BMI te wijzen. En zo zie ik in het zeer ongezond is.
En bij mij zijn de eerste weken van het omschakelen nooit z'n probleem. Eerder op lange termijn, dan ga ik verslonzen en boeit het me eigenlijk niets meer. Maar nu wil ik én afvallen én gezond blijven eten. Geen jojo meer voor Emmy! Dikke PUNT.
pi_62580624
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 13:21 schreef Miss_S het volgende:

[..]

Maar een jaar geleden had je het toch ook ingezien? en toch weeg je nu weer meer dan dat je begon....
Maar in ieder geval weer succes gewenst en ga het niet zoeken in dieten of wondermiddeltjes
Ik heb eigenlijk nooit zo nagedacht over BMI en de waarde daarvan. Maar nu wel. En nu zie ik het, en wil ik het ook aanvaarden dat het gewoon slecht is.
pi_62580683
ondanks dat ik het een ieder gun om af te vallen en door te zetten moet ik Miss_S gelijk geven ymme...

élke keer weer roep je dat het nu écht gaat gebeuren, dat je nu écht ziet dat je inziet dat het niet gezond is, en dat je nu écht HEEL je levenswijze gaat veranderen, maar tot nu toe is er alleen maar meer gewicht bijgekomen, en dat is natuurlijk doodzonde

is het geen idee om 's bij een dietiste langs te gaan die je kan helpen met het rustig aanpakken van dit probleem?

Succes iig..
Ja doei.
pi_62580714
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 13:26 schreef ymme het volgende:

[..]

Ik heb eigenlijk nooit zo nagedacht over BMI en de waarde daarvan. Maar nu wel. En nu zie ik het, en wil ik het ook aanvaarden dat het gewoon slecht is.
Nouja als dat echt zo is dan heeft het nog een goede reden gehad dat je een BMI van 37 hebt gekregen
Ik kwam ook van zoiets af en zit nu alweer ruim 1,5 jaar onder een bmi van 26 dus het kan zeker
pi_62580749
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 13:28 schreef motorbloempje het volgende:
ondanks dat ik het een ieder gun om af te vallen en door te zetten moet ik Miss_S gelijk geven ymme...

élke keer weer roep je dat het nu écht gaat gebeuren, dat je nu écht ziet dat je inziet dat het niet gezond is, en dat je nu écht HEEL je levenswijze gaat veranderen, maar tot nu toe is er alleen maar meer gewicht bijgekomen, en dat is natuurlijk doodzonde

is het geen idee om 's bij een dietiste langs te gaan die je kan helpen met het rustig aanpakken van dit probleem?

Succes iig..
Is wel een goed plan Ymme. Je hebt doorzettingsvermogen genoeg, anders houd je het niet iedere keer vol om zo strict op je eten te letten, maar je kiest iedere keer voor een te extreme aanpak. Het zou inderdaad niet slecht zijn om je erbij te laten begeleiden zodat je écht gezond eet en dan ook op een manier die je vol kunt houden.
Sanity is (not) statistical
  woensdag 22 oktober 2008 @ 13:36:17 #278
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62580911
Maeghan, je kledingrelaas!
***
pi_62580965
Ik snap jullie soort van 'wantrouwen'.
En het is inderdaad elke keer een extreme aanpak geweest.
Door het gejojo zie ik nu ook in dat herbalife, pillen hier en daar en meer van dat soort dingen geen nut heeft.
Het zit hem gewoon in het etenspatroon.

Ik heb er lang over gedaan, en mezelf lang genoeg voor de gek gehouden.
Ik ben ook niet mijn hele leven dik geweest, dus ik weet dat het puur tussen mijn oren zit.

En doordat ik nu ook al een tijdje bij een pys. loop gaat alles stukken beter. Mijn leven is al meer regelmaat dan het geweest is afgelopen 6 jaar. Dus ik ben nu ook hiervoor klaar. Eerder wilde ik te graag. Nu is het gewoon een kwestie van gezond gaan leven.
pi_62581062
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 13:38 schreef ymme het volgende:
Ik snap jullie soort van 'wantrouwen'.
En het is inderdaad elke keer een extreme aanpak geweest.
Door het gejojo zie ik nu ook in dat herbalife, pillen hier en daar en meer van dat soort dingen geen nut heeft.
Het zit hem gewoon in het etenspatroon.

Ik heb er lang over gedaan, en mezelf lang genoeg voor de gek gehouden.
Ik ben ook niet mijn hele leven dik geweest, dus ik weet dat het puur tussen mijn oren zit.

En doordat ik nu ook al een tijdje bij een pys. loop gaat alles stukken beter. Mijn leven is al meer regelmaat dan het geweest is afgelopen 6 jaar. Dus ik ben nu ook hiervoor klaar. Eerder wilde ik te graag. Nu is het gewoon een kwestie van gezond gaan leven.
klinkt goed en weldoordacht als je het mij vraagt

sowieso gaat alles beter als je geestelijk ook gewoon lekker in je eehm hersenvel zit
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_62581169
Dat zeker. Ik ben 100% een emo-eter
pi_62582205
ik wil geen mensen tegen de schenen schoppen, maar ik heb soms wel het idee dat ook BMI niet zaligmakend is..
Ik heb nu een BMI van rond de 30, maar je ziet het er niet aan af zeg maar. Ik ben absoluut niet superslank, maar echt dik ben ik ook niet meer te noemen. Mijn huisarts vind het ook wel ok zo.

Ik twijfel nog. Ik ben blij met wat ik bereikt heb qua gewichtsverlies, en ik ben bblij dat ik het constant weet te houden. Toch spreekt het getalletje mij nog niet aan, en wil ik nog wat kwijt. Ik kan alleen niet meer de echte keiharde motivatie vinden om er echt weer voor te gaan. Ik skate veel, mijn conditie is dus zeker in orde, en ook lichamelijk schijn ik goed in orde te zijn.. Ik heb alleen mijn bouw tegen, brede heupen, en daardoor valt mijn BMI volgens mij wat ongunstiger uit...

Bij een veel hoger BMI, dus echt boven de 35, dan ben je gewoon wel echt te zwaar, bouw of niet, maar zo tussen de 25 en 30 vind ik het soms toch wel twijfelachtig zeg maar.
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_62582537
Bij mij is het dus ook echt te zien dat het te hoog is

Maar als jij je lekker voelt zo Teigan, en je bent niet meer 'te' dik (met te bedoel ik dus dat ongezonde). Dan zou ik het lekker zo laten toch...
pi_62582816
Ymmy, beginnen met afvallen werkt bij mij veel beter als ik lekker in mijn vel zit.
Hopelijk is de knop nu echt voor je om!

Hier nu 10 kilo eraf en ik heb het even 2 weken rustig aan gedaan. Dus af en toe wat gesnoept en niet helemaal netjes gegeten. Qua gewicht gewoon hetzelfde gebleven.
Vanaf maandag wil ik er weer flink tegenaan gaan, want er moet nog veel meer af natuurlijk.
Ik moet nu officieel nieuwe kleding kopen, want echt alles is te groot geworden!

Ik koop mijn kleding vrijwel altijd bij Miss etam. Ik vind dat ze daar echt wel leuke kleding hebben, maar je moet goed zoeken! Nou heb ik nooit de echte grote maten daar hoeven kopen, dus dat scheelt misschien ook wel.
Ik koop er trouwens alleen maar rokjes, want de broeken vind ik vaak wel suf.
pi_62582973
Bij de Miss Ethan in Doetinchem heb je 2 verdiepingen. Boven is grote maten, en beneden de 'gewone' maten. Beneden loopt ook door tot maat 48. Ik heb ook nog nooit naar boven gehoeven. Ondanks dat ik nu op 102,4 kilo zit, heb ik nog steeds maat 46.
pi_62583134
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 14:33 schreef ymme het volgende:
Bij mij is het dus ook echt te zien dat het te hoog is

Maar als jij je lekker voelt zo Teigan, en je bent niet meer 'te' dik (met te bedoel ik dus dat ongezonde). Dan zou ik het lekker zo laten toch...
het hangt van mijn stemming af of ik het goed vind of niet.... Maarja, gezien het feit dat het mijn eerste "echte" jaar in het onderwijs is kan ik weinig doen aan afvallen, zelfs al eet ik gezond, de stress zal mij vast niet zo goed doen.
Ik heb vanmiddag nog een taak die af moet van mezelf, en dan morgen en vrijdag proberen wat rust te nemen. Ik heb dan drie dagen flink doorgewerkt, en nog heb ik de helft maar af...
Maar ik wil ook nog wat vakantie over houden hoor.
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_62583397
Ymme, het is Miss Etam. Niet Miss Ethan.
Wat zijn jouw maten Ymme?

Zoiets zeg maar:

Deze foto is met een BMI van 24 overigens.

Dat is dus:
Lengte 180 cm
Borst 99 cm
Onder de borst 81 cm
Taille (smalste deel) 76 cm
Heupen bij het heupbot: 100 cm
Heupen op het dikste punt: 113 cm
En ik kan idd niet painten.

Ik zal kijken of ik nog een voor en na Japan foto kan maken met afmetingen.
pi_62583416
Zo af en toe, moet je ook eens lekker aan jezelf denken. Door even alles opzij te zetten. En genieten van iets wat je leuks vind.
  woensdag 22 oktober 2008 @ 15:05:52 #289
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62583473
Die saus staat hier nu te pruttelen en het ruikt me toch lekker hier in huis!

Nu maar eens lunchen, dat is er nog niet van gekomen, heb om 12 uur 2 mandarijntjes op en that's it.
***
pi_62583494
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 15:05 schreef Brighteyes het volgende:
Die saus staat hier nu te pruttelen en het ruikt me toch lekker hier in huis!

Nu maar eens lunchen, dat is er nog niet van gekomen, heb om 12 uur 2 mandarijntjes op en that's it.
lekker hè?
Je hebt al vanaf het moment dat de uitjes aan het stoven zijn spontaan honger
Ja doei.
pi_62583556
Liejannah, wat zie je er goed uit! Mooi slank zeg.

Teigan, zoals je zelf al zegt heb je het druk en denk je niet dat er dit jaar veel af zal gaan. Dan moet je jezelf daar gewoon bij neerleggen en even een pauze houden. Op gewicht blijven is ook goed! Je kan dan beter verder gaan op een moment dat het voor jou ook echt goed voelt, want anders begin je al zonder al te veel vertrouwen en dat werkt over het algemeen niet zo goed.
pi_62583568
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 15:05 schreef Brighteyes het volgende:
Die saus staat hier nu te pruttelen en het ruikt me toch lekker hier in huis!

Nu maar eens lunchen, dat is er nog niet van gekomen, heb om 12 uur 2 mandarijntjes op en that's it.
dat vond ik er ook zo fijn aan. Het deed mij qua smaak wel wat denken aan hachee, maar dat kwam waarschijnlijk door de laurier...
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_62583683
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 15:02 schreef Liejannuh het volgende:
Ymme, het is Miss Etam. Niet Miss Ethan.
Wat zijn jouw maten Ymme?

Zoiets zeg maar:
[ afbeelding ]
Deze foto is met een BMI van 24 overigens.

Dat is dus:
Lengte 180 cm
Borst 99 cm
Onder de borst 81 cm
Taille (smalste deel) 76 cm
Heupen bij het heupbot: 100 cm
Heupen op het dikste punt: 113 cm
En ik kan idd niet painten.

Ik zal kijken of ik nog een voor en na Japan foto kan maken met afmetingen.
Ik heb geen meetlint in huis
pi_62583760
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 15:13 schreef ymme het volgende:

[..]

Ik heb geen meetlint in huis
Koop je er een bij de Hema! Of je gaat naar de Ikea en daar jat je er eentje.

En dank je wel Appelsap! Ben er zelf ook blij mee. Heb alleen sinds begin september amper meer gesport, dus ben eigenlijk wel benieuwd wat mijn afmetingen nu zijn.
Weet ook niet meer precies wanneer ik deze foto heb genomen. Wel toen ik nog heel veel sportte iig!
pi_62584076
Ik heb het ook even opgemeten. Jammer dat ik dat niet gedaan heb voor ik begin met afvallen. Nu heb ik niks om te vergelijken.
Oja, dit is met een BMI van 31.5.

Lengte: 155
Borst: 107
Onder de borst: 80
Taille: 80
Heupen bij het heupbot: 103
Heupen op het dikste punt: 110
pi_62584179
Wat grappig Appelsap! Onze maten verschillen amper!
En mijn BMI is 24!
Ben alleen wel ruim een kop groter dan jij.
pi_62584247
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 15:02 schreef Liejannuh het volgende:
Heupen bij het heupbot: 100 cm

Heupbot... hmmm... Ik denk dat ik mezelf pijn moet doen om die te vinden.

Je ziet er wel echt geweldig uit op die foto!
Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen.
***Levi was here***
pi_62584373
Grappig Liejannuh! Door die kop kleiner zie ik er alleen lang niet zo slank uit.
pi_62584951
quote:
Op woensdag 22 oktober 2008 15:16 schreef Liejannuh het volgende:

[..]

Koop je er een bij de Hema! Of je gaat naar de Ikea en daar jat je er eentje.

Optie, ja als ik weer eens in de stad kom, zal ik dit zeker doen. En optie b: dat zullen we maar eens niet doen.
pi_62585193
Ja doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')