Dat viel wel mee hoorquote:Op woensdag 8 oktober 2008 10:12 schreef Kleiduif het volgende:
Goedemorgen iedereen.
Misschien is het maar goed dat het minder hard gaat. Het ging wel erg snel.
Hehe, kunnen ze dat niet ook op fok, msn en mijn telefoon bouwen?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 11:20 schreef Peterselieman het volgende:
Grappig nieuws: Gmail gaat dronken gebruikers tegen zichzelf beschermen.
Ik was even bang dat ze de 'beantwoord allen'-knop weg zouden halenquote:Op woensdag 8 oktober 2008 11:20 schreef Peterselieman het volgende:
Grappig nieuws: Gmail gaat dronken gebruikers tegen zichzelf beschermen.
Maaruh is donderdag n idee?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 16:41 schreef JH87 het volgende:
Prachtig systeem. Ik moet af en toe ook tegen mezelf beschermd worden.
Oh ja, die vraag zag ik vanmorgen al voorbij komen. Volgende week komt me beter uit denk ik.quote:
Jemig de pemig. Het is graag of niet hoorquote:Op woensdag 8 oktober 2008 16:57 schreef JH87 het volgende:
[..]
Oh ja, die vraag zag ik vanmorgen al voorbij komen. Volgende week komt me beter uit denk ik.
Nee, het is een vicieuze cirkel. De topics gingen minder hard -en de inhoud was minder boeiend-, daardoor zijn ze nog onboeiender, gaan ze alsnog minder hard etc.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 10:12 schreef Kleiduif het volgende:
Goedemorgen iedereen.
Misschien is het maar goed dat het minder hard gaat. Het ging wel erg snel.
Dan wordt het nu dus weer boeiend.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 17:14 schreef ChipsZak. het volgende:
Dat was tevens mijn tvp.
Dat vind ik wél boeiend.quote:
Hmmm, gewetensvraagquote:Op woensdag 8 oktober 2008 17:31 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Naar je beeldscherm of naar Leander?
Als je er in mag wonen kost het echt haast nietsquote:Op woensdag 8 oktober 2008 17:34 schreef Grulez het volgende:
Iemand nog interesse in een schitterende kroeg in mn ouderlijke dorp![]()
http://www.funda.nl/WoningAanbod/Koop/Detail/default.aspx?id=8e264f42-3005-476a-8d7a-a659a0b9d11e&objecttype=DetailKoopObject&hbx=1
Ja, zeker. En net nu Do2 even een nachtje naar Breda is.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 17:48 schreef freecell het volgende:
[..]
Hmmm, gewetensvraag![]()
Oei DaD, lastig! Even een nachtje over slapen zeker?
Oh, wat klinkt dat makkelijk. En oh, wat is dat moeilijk voor iemand als ik.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 17:49 schreef Grulez het volgende:
Gewoon doen. De liefde/ relatie blijft wel, maar kansen zijn schaars.
dat wilde ik net nog neerzetten, maar ik wist niet goed hoe ik dat het beste onder woorden kan brengen. Als jij ja zegt, dan betekend het inderdaad nog niet dat hij ook echt wat voor elkaar krijgt..quote:Op woensdag 8 oktober 2008 18:05 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ho, even voor de duidelijkheid: het is niet zo dat er een gegarandeerde stageplek aan me aangeboden wordt hè. Maar m'n docent kennende, als ik 'ja' zeg, gaat 'ie er wel werk van maken, ongeacht of dat dan succes heeft of niet, nog even.
Zoals ik.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 09:43 schreef teigan het volgende:
klopt, er zijn een aantal mensen die eerder veel posten die nu veel minder aanwezig zijn..
Leef je droom.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 17:44 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dus nu weet ik even niet wat ik moet doen..
Klopt, er is een directe treinverbinding, zonder overstappen, dat scheelt ECHT heel veel.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 19:06 schreef ChipsZak. het volgende:
Het is trouwens Den Haag maar. Lijkt verder dan het is.
Tip: meld het ze even. Weten zij ook waar ze aan toe zijn. Natuurlijk op een niet al te subtiele wijze meldenquote:Op woensdag 8 oktober 2008 23:18 schreef Alexxxxx het volgende:
verstandig.
Taxibaan gaat niet door... Ze zouden vandaag bellen, maar WEER niet gedaan. Nu kunnen ze de pot op ook.
Mode-itemquote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:06 schreef DevilsAndDust het volgende:
En 't ziet er echt heel fancy uit, met die nieuwe Vista en zo. Al snap ik er nog geen fuck van, maar ik kan natuurlijk ook gewoon gelukzalig gaan zitten staren.
Zo slecht is Vista nu ook weer niet.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:09 schreef nietzman het volgende:
Moeten we al klaarstaan om de boel voor je te downgraden?.
Ik denk dat je daar 2 dagen kwijt mee bentquote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:06 schreef DevilsAndDust het volgende:
En 't ziet er echt heel fancy uit, met die nieuwe Vista en zo. Al snap ik er nog geen fuck van, maar ik kan natuurlijk ook gewoon gelukzalig gaan zitten staren.
Vista leer je snel genoeg, zelfs ik snap hetquote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:06 schreef DevilsAndDust het volgende:
En 't ziet er echt heel fancy uit, met die nieuwe Vista en zo. Al snap ik er nog geen fuck van, maar ik kan natuurlijk ook gewoon gelukzalig gaan zitten staren.
Meer dan de helft van de mensen die ik ken heeft z'n zaakje lopen downgraden. En de meesten die nog op Vista zitten zitten er omdat ze niet weten hoe ze er vanaf komen.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:15 schreef Peterselieman het volgende:
Zo slecht is Vista nu ook weer niet.
Het geeft nog wel eens problemen met wat oudere randapparatuur zoals printers/scanners ed. Verder loop ik hier niet tegen problemen aan met tekstverwerken en internettenquote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:31 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik hoef alleen maar te kunnen tekstverwerken en internetten, wat voor problemen zou ik tegen kunnen komen dan met Vista?.
XP is ook niet alles hoor. En leg mij eens uit wat er slecht is aan Vista, want ik kan het zo gauw niet bedenken, behalve dan dat de manier van werken iets anders is geworden.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:22 schreef nietzman het volgende:
[..]
Meer dan de helft van de mensen die ik ken heeft z'n zaakje lopen downgraden. En de meesten die nog op Vista zitten zitten er omdat ze niet weten hoe ze er vanaf komen.
Het kan armpjes en beentjes krijgen en over je kamerplanten pissen.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:31 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik hoef alleen maar te kunnen tekstverwerken en internetten, wat voor problemen zou ik tegen kunnen komen dan met Vista?.
Oh, ik wilde al heel lang een huisdier!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:45 schreef nietzman het volgende:
[..]
Het kan armpjes en beentjes krijgen en over je kamerplanten pissen.
Trust me darling, dat wil je niet.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |