Mooi gezegd trouwens.quote:kon de atoombom het uiteenvallen van de Sovjet-Unie voorkomen?
kan de atoombom het regime in Noord-Korea in het zadel houden?
quote:Ahmadinejad wil in debat met presidentskandidaten
Uitgegeven: 19 september 2008 11:21
Laatst gewijzigd: 19 september 2008 13:35
AMSTERDAM - De Iraanse president Mahmoud Ahmadinejad wil tijdens zijn bezoek aan New York in debat met Barack Obama en John McCain. Dat zei hij tegenover de Iraanse staatstelevisie.
ANP
Ahmadinejad is volgende week voor een bezoek aan de Verenigde Naties in New York. Eerder had de Iraanse leider al aangegeven met George Bush in debat te willen gaan.
"Ik ben klaar voor een debat met de Amerikaanse presidentskandidaten over wereldproblemen in het VN-hoofdkwartier", aldus Ahmadinejad, die de voorwaarde stelt dat het debat openbaar moet zijn voor de media.
Barack Obama heeft altijd gezegd de dialoog aan te willen gaan met wereldleiders met een discutabele reputatie, onder wie Ahmadinejad. John McCain heeft hem hier vaak hard op aangevallen.
Volgens de Republikein tekent de houding van Obama zijn onervarenheid. McCain stelt dat Barack Obama geen idee heeft hoe hij moet omgaan met recalcitrante leiders op het wereldtoneel.
Eerder deze week dreigde Amerika met nieuwe sancties na een kritisch rapport van het atoomagentschap IAEA. Volgens de IAEA is Iran nog altijd bezig met verrijken van uranium en traineert het land het VN-onderzoek naar het Iraanse nucleaire programma.
En dat hij Israel niet van plan is aan te vallenquote:Op zondag 28 september 2008 11:34 schreef Buschetta het volgende:
Als die Iranees gewoon de regeltjes volgde van het atoomagenschap dan was hij welkom.....
Hij heeft dus in meerdere speeches aangegeven Israel van de kaart te willen vegen.quote:Op zondag 28 september 2008 11:39 schreef henkway het volgende:
[..]
En dat hij Israel niet van plan is aan te vallen
Tuurlijk heeft ie een atoombom in ontwikkeling of de capaciteiten om dat te doen
Colin Powell en James Baker wilden wel met hem gaan pratenquote:Op zondag 28 september 2008 11:46 schreef huhggh het volgende:
[..]
Hij heeft dus in meerdere speeches aangegeven Israel van de kaart te willen vegen.
Overigens heb ik, ondanks PBerends aanbiddende woorden over Obama, nog steeds geen gesprek gezien van Obama met Ahmadinejad.
En dan nog is de vraag wat daar uberhaupt concreet uitkomt.
Praatjes vullen geen gaatjes, zullen we maar zeggen.
Praten is natuurlijk heel gezellig enzo, maar deze man, Ahmejinejad , heeft gewoon een hele foute en vooral enge mentaliteit.quote:Op zondag 28 september 2008 11:54 schreef henkway het volgende:
[..]
Colin Powell en James Baker wilden wel met hem gaan praten
Voor Obama is het even een stap te ver nu
De VS heeft de afgelopen jaren 2 buurlanden van Iran binnengevallen: Irak en Afghanistan.quote:Op zondag 28 september 2008 12:12 schreef huhggh het volgende:
[..]
Praten is natuurlijk heel gezellig enzo, maar deze man, Ahmejinejad , heeft gewoon een hele foute en vooral enge mentaliteit.
Voordat iedereen hier nogal hoopvol naief denkt over een dialoog met hem, zou ik iedereen kunnen aanraden eens goed in het gedachtegoed te duiken van wat hij en de zijnen aanhangt.
Begin maar eens met dat verhaal over de laatste verborgen imam.
Eens kijken of je dan nog steeds zo naief in dit verhaal staat.
Deze man had een goed en verstandig verhaal.quote:Op zondag 28 september 2008 12:12 schreef huhggh het volgende:
[..]
Praten is natuurlijk heel gezellig enzo, maar deze man, Ahmejinejad , heeft gewoon een hele foute en vooral enge mentaliteit.
Voordat iedereen hier nogal hoopvol naief denkt over een dialoog met hem, zou ik iedereen kunnen aanraden eens goed in het gedachtegoed te duiken van wat hij en de zijnen aanhangt.
Verhalen zijn leuk en aardig, maat met verhalen doe je geen zaken.quote:Op zondag 28 september 2008 14:16 schreef henkway het volgende:
[..]
Deze man had een goed en verstandig verhaal.
De US moet eens ophouden overal kernraketten neer te zetten daar worden andere mensen heel zenuwachtig van
Waar baseer jij dat eigenlijk op? Omdat het niet strookt met jouw Westerse moraal, normen en waarden? Is er een vaste definitie van beschaafdheid?quote:Op zondag 28 september 2008 12:12 schreef huhggh het volgende:
[..]
Praten is natuurlijk heel gezellig enzo, maar deze man, Ahmejinejad , heeft gewoon een hele foute en vooral enge mentaliteit.
Voorlopig bezet hij geen delen van West Europa. Voorlopig stuurt hij z'n leger niet naar alle hoeken van de wereld om met grof geweld grondstoffen en olievoorraden veilig te stellen.quote:Voordat iedereen hier nogal hoopvol naief denkt over een dialoog met hem, zou ik iedereen kunnen aanraden eens goed in het gedachtegoed te duiken van wat hij en de zijnen aanhangt.
Begin maar eens met dat verhaal over de laatste verborgen imam.
Eens kijken of je dan nog steeds zo naief in dit verhaal staat.
Echt bizar dat oorlogscriminelen als Bush en Cheney zomaar weg kunnen komen. Echt bizar dat al die CEO's van failliete banken zomaar vrijuit gaan.quote:Op zondag 28 september 2008 14:29 schreef JohnDope het volgende:
Echt bizar dat die haatbaard gewoon Amerika in kan komen en daar ook nog levend weet weg te komen.
Only in Amerika
Met alle respect; die Amerikanen dreigen de hele tijd dat ze Iran gaan bombarderen en hebben ze de kans om de grootste vijand af te schieten of te arresteren en doen ze het niet.quote:Op zondag 28 september 2008 14:35 schreef pberends het volgende:
[..]
Echt bizar dat oorlogscriminelen als Bush en Cheney zomaar weg kunnen komen. Echt bizar dat al die CEO's van failliete banken zomaar vrijuit gaan.
Only in Amerika
Moet de man dood dan? En George W. Bush. Mag die dan blijven leven?quote:Op zondag 28 september 2008 14:29 schreef JohnDope het volgende:
Echt bizar dat die haatbaard gewoon Amerika in kan komen en daar ook nog levend weet weg te komen.
Only in Amerika
Bush wilt die Iranees mol hebben. En die Iranees wil Bush mol hebben.quote:Op zondag 28 september 2008 14:37 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Moet de man dood dan? En George W. Bush. Mag die dan blijven leven?
Wat is dit voor kolder? Waar wil je Ahmadinejad voor aanhouden dan?quote:Op zondag 28 september 2008 14:37 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Met alle respect; die Amerikanen dreigen de hele tijd dat ze Iran gaan bombarderen en hebben ze de kans om de grootste vijand af te schieten of te arresteren en doen ze het niet.
Aanhouden kan, maar vanmij apart schieten ze die haatbaard ter plekke dood, dan hoeft Iran misschien ook niet plat gegooid te worden als die haatbaard onder de groene zoden ligt.quote:Op zondag 28 september 2008 14:38 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Wat is dit voor kolder? Waar wil je Ahmadinejad voor aanhouden dan?
Wat heeft hij de wereld misdaan?
Je wilt iemand dood hebben, maar het maakt niet uit of hij iemand wat misdaan heeft?quote:Op zondag 28 september 2008 14:40 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Aanhouden kan, maar vanmij apart schieten ze die haatbaard ter plekke dood, dan hoeft Iran misschien ook niet plat gegooid te worden als die haatbaard onder de groene zoden ligt.
En of hij de wereld wat heeft misdaad doen er niet toe. Feit is dat Bush en die Iranees elkaars bloed wel kunnen drinken.
Nogmaals van mij hoeft er helemaal niemand dood, maar feit is dat die Iranees Bush wilt dood hebben en vice versa.quote:Op zondag 28 september 2008 14:43 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Je wilt iemand dood hebben, maar het maakt niet uit of hij iemand wat misdaan heeft?
Wat ben jij voor psychopaat?
Admadinejad is maar een poppetje in het hele geheel. Hem afschieten heeft geen enkele zin.quote:Op zondag 28 september 2008 14:37 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Met alle respect; die Amerikanen dreigen de hele tijd dat ze Iran gaan bombarderen en hebben ze de kans om de grootste vijand af te schieten of te arresteren en doen ze het niet.
Nou van mij mag Bush na de aangerichte ellende ook wel doodquote:Op zondag 28 september 2008 14:40 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Aanhouden kan, maar vanmij apart schieten ze die haatbaard ter plekke dood, dan hoeft Iran misschien ook niet plat gegooid te worden als die haatbaard onder de groene zoden ligt.
En of hij de wereld wat heeft misdaan doen er niet toe. Feit is dat Bush en die Iranees elkaars bloed wel kunnen drinken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |