Dat het maar net zo snel mag gaan als deze reeks!quote:Op woensdag 24 september 2008 22:49 schreef Sugar het volgende:
Dank u voor de poep.![]()
Op naar weer een beetje betere results (voor mijzelf dan).
Jaquote:Op woensdag 24 september 2008 22:49 schreef cinnamongirl het volgende:
![]()
Nu op RTL4: Superdik, superdun. Echt een leuk programma!
quote:Het principe van dit dieet is dat je spieren opbouwt. Spieren verbruiken veel energie. Door een pond extra spiermassa, mag je dan ook 50 calorieen meer eten. Extra spieren, verhogen dus je ruststofwisseling. Waardoor je 'automatisch' meer (vet en calorieen) verbrandt.
Dit opbouwen van de spieren doe je door krachtrraining en het eten van de juiste voedingsmiddelen. Deze bestaan uit veel eiwitten, (goede, dus langzame) hoolhydraten en (goede, dus onverzadigde of omega 3) vetten.
Hierbij moet je denken aan: bonen, volkorenproducten (brood, pasta, ontbijtgranen, zilvervliesrijst), groene groente, eiwitrijk en mager vlees en vis (zoals kip, kalkoen, rundvlees, tonijn), magere zuivel, noten (ongebrand en ongezouten), lijnzaad(olie), whey-eiwitpoeder, bessen (of bramen, frambozen), grapefruits, appels, pindakaas (zonder transvetten en zonder suiker).
Hier zijn heerlijke gerechten mee te maken.
Het principe van het wasborddieet in tegenstelling tot andere dieeten is dat je spieren opbouwt in plaats van verbrandt. Dit voorkomt jojo-en.
Het dieet is beschreven in het boek 'het wasborddieet' en is geschreven door David Zinczenko en Ted Spiker (redacteurs van Men's Health)
nou, als je nou naar de meet komt de 11e, en alles loopt mis, dan kunnen we met jou en viking altijd nog letter voor letter gaan communicerenquote:Op woensdag 24 september 2008 22:52 schreef Miss_S het volgende:
Zo weer terug van 2e avondje dansen
De gebarentaal workshop was vooral een lezing maar ken nu wel het alfabet
Dankjewelquote:Op woensdag 24 september 2008 23:11 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
nou, als je nou naar de meet komt de 11e, en alles loopt mis, dan kunnen we met jou en viking altijd nog letter voor letter gaan communiceren
en ik wil even zeggen dat ik je echt heel relaxed vind sinds je terug bent, stuk gezelliger
welterusten allemaal, ik ga naar bed met mijn lief
We zijn zelfs al bijna de dieetclub voorbijquote:Op woensdag 24 september 2008 22:52 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Dat het maar net zo snel mag gaan als deze reeks!
Die Hoodia waar ze t over hadden.... Daar is toch ook zo'n ophef over geweest?quote:Op woensdag 24 september 2008 23:12 schreef cinnamongirl het volgende:
Nu over efedrine op rtl4. Ik kan bevestigen dat je ervan afvalt als een dolle. Of het zo gezond is, is een tweede...
Hopend dat ik niet lullig klink, maar je bent een positief mens geworden. Das gezellig. En zelfs ik durf ondertussen mee naar de meetquote:Op woensdag 24 september 2008 23:12 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Dankjewelalleen durf ik nog steeds niet naar de meet te komen
Slaap lekker
Ik ook niet, zullen we elkaar gezelschap houden op Fok dan?quote:Op woensdag 24 september 2008 23:12 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Dankjewelalleen durf ik nog steeds niet naar de meet te komen
Slaap lekker
Het klinkt niet lulligquote:Op woensdag 24 september 2008 23:14 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Hopend dat ik niet lullig klink, maar je bent een positief mens geworden. Das gezellig. En zelfs ik durf ondertussen mee naar de meet. Zou het wel leuk vinden als je wel kwam. Hoe meer zielen etc ...
Dat Hoodia gevaarlijk zou zijn weet ik niet...maar ephedra heeft een vrijwel wereldwijde ban.quote:Op woensdag 24 september 2008 23:14 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Die Hoodia waar ze t over hadden.... Daar is toch ook zo'n ophef over geweest?
Ja, van die ephedra wist ik het wel....quote:Op woensdag 24 september 2008 23:22 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Dat Hoodia gevaarlijk zou zijn weet ik niet...maar ephedra heeft een vrijwel wereldwijde ban.
Efedra is een dopinggeduide stof met een aantal nare bijwerkingen, zoals beven, hartkloppingen en hartritmestoornissen. Wereldwijd zijn een aantal mensen overleden na gebruik van efedrinehoudende producten. In februari 2004 kwam ineens een besluit om efedra meteen te verbieden in voedingssupplementen.
Ik gebruikte daarvoor altijd de befaamde rode 'supercaps'. Die waren overal te koop, ook op festivals als Lowlands. Bleef je dagen lang van wakker!
een pond spieren erbij is heel veel voor een vrouw, en dat levert maar 50 calorieen op? Kcal zal dat wel zijn dan denk ik, dat is het equivalent van 100 gr appel.quote:Het principe van dit dieet is dat je spieren opbouwt. Spieren verbruiken veel energie. Door een pond extra spiermassa, mag je dan ook 50 calorieen meer eten.
Wat een eng wijf was het die daarin zat!quote:Op woensdag 24 september 2008 22:49 schreef cinnamongirl het volgende:![]()
Nu op RTL4: Superdik, superdun. Echt een leuk programma!
Ik ben gisteren al vroeg gaan slapen, dus ik was goed uitgerust vanochtend.quote:Op donderdag 25 september 2008 08:09 schreef motorbloempje het volgende:
daar zou ik echt niet vrolijk van worden, maar lig dan ook nog half dood in bed![]()
zo er maar eens uit
Ja, maar jij moet studeren en ik heb allemaal leuke dingen in de planning staan.quote:Op donderdag 25 september 2008 08:18 schreef motorbloempje het volgende:
officieel heb ik nu ook de hele dag nog voor me, maar mijn ongemotiveerde zelf vindt dit eng
Kom op MoBlo, een beetje actie!quote:Op donderdag 25 september 2008 08:18 schreef motorbloempje het volgende:
officieel heb ik nu ook de hele dag nog voor me, maar mijn ongemotiveerde zelf vindt dit eng
jaja, ik ben er 'al' uitquote:Op donderdag 25 september 2008 08:38 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Kom op MoBlo, een beetje actie!
Ik ben sowieso niet van het meeten, maar vorige maand ook een fotoshoot gedaan met een Fok! fotograaf dus.....even kijkenquote:Op donderdag 25 september 2008 09:30 schreef Plukie86 het volgende:
@ Miss_S: Ik durf ook niet naar de meet, veuls te eng.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |