Well, duh.quote:Op dinsdag 23 september 2008 22:38 schreef flyguy het volgende:
Die krachten van Future Peter zijn makkelijk te verklaren. Hij kan alle gaven van mensen die hij is tegengekomen overgenomen. Hij wordt ouder, ontmoet meer mensen met powers en heeft er zelf dus meer. Vrij simpel
Hij heeft zijn vroegere zelf in een ander lichaam gestopt. Bedoel je dat? Het was niet 2007-Peter die dat heeft gedaan.quote:Op dinsdag 23 september 2008 22:38 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Damn jij bent slim
Maar ook nog even over Peter. Kon die al morphen of heeft ie dat in de future geleerd?
Ik zat ook al op die scène te wachten inderdaad, om de verwarring nog completer te maken...quote:Op dinsdag 23 september 2008 22:41 schreef Breuls het volgende:
By the way:
[ afbeelding ]
Dit is een foto uit Beeman's blog voor Ep1. Niki die blijkbaar uit het gebouw in New Orleans wordt gedragen. Vorige week zagen we daar ook al een foto van. Die scene is blijkbaar naar een latere aflevering verplaatst.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Angels and MonstersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
Sylars gave is 'begrijpen hoe dingen werken'. Zie Six Months Ago waarin we hem als klokkenmaker zien. Blijkbaar houdt die gave in dat hij zichzelf kan herprogrammeren om net zo te werken als de hersenen die hij bekijkt.quote:Op dinsdag 23 september 2008 22:49 schreef MadGuy het volgende:
Trouwens: de krachten van onze Heroes zitten dus niet in het bloed of DNA, maar in adrenaline of in ieder geval bij de nieren waar het aangemaakt wordt? Dat begreep ik goed toch? Maar Sylar vindt uit in de hersenen hoe de krachten werken... Kan iemand me dat een beetje uitleggen, biologisch gezien?
Zoiets bedacht ik me ook, maar ik raakte een beetje in de war toen het van bloed/DNA naar adrenaline ging.quote:Op dinsdag 23 september 2008 22:52 schreef Breuls het volgende:
[..]
Sylars gave is 'begrijpen hoe dingen werken'. Zie Six Months Ago waarin we hem als klokkenmaker zien. Blijkbaar houdt die gave in dat hij zichzelf kan herprogrammeren om net zo te werken als de hersenen die hij bekijkt.
Dat lijkt me stug. Want Jessica had de ability van Superstrength, niet van Icing.quote:Op dinsdag 23 september 2008 22:31 schreef Breuls het volgende:
[..]
Er is een theorie dat Jessica (de echte, niet de alternatieve-Niki) helemaal niet dood is maar zonder geheugen verder is gaan leven en een nieuw leven als Tracy Strauss heeft opgebouwd.
Nee, dat was Niki. Bob legde haar (lees: ons) uit dat ze met haar gave omging door een split personality te ontwikkelen. Ze is zelf net zo sterk als 'Jessica'. Dat zagen we immers in de finale van S1. De echte Jessica is haar zusje, naar wiens graf ze ergens in S1 ging.quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:03 schreef J0sT het volgende:
[..]
Dat lijkt me stug. Want Jessica had de ability van Superstrength, niet van Icing.
Zijn die 17 miljoen van de seizoensopener van seizoen 2 of de seizoensfinale? Als het de finale is, is het pijnlijk, ja. Maar als de seizoensfinale ook om en nabij de 10 miljoen kijkers trok zijn de trouwe fans in ieder geval gebleven.quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:24 schreef Symer het volgende:
Ai, pijnlijke kijkcijfers. 9,9 miljoen waar ze vorig jaar nog 17 miljoen hadden.
NBC moet daar snel iets op verzinnen. Als de cijfers nog verder zakken (wat meestal het geval is na de seizoensopening) kan ik me niet voorstellen dat het kneitertje dure Heroes nog lang op de buis blijft.
Seizoen 2 eindigde al met 11 miljoen kijkers, blijkbaar heeft dat seizoen niet veel kijkers kunnen enthousiasmeren om te blijven hangen.quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:27 schreef Tazmaniac het volgende:
uu t f... 45% gedaald in kijkcijfers?
how come![]()
Van de opening.quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:30 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Zijn die 17 miljoen van de seizoensopener van seizoen 2 of de seizoensfinale? Als het de finale is, is het pijnlijk, ja. Maar als de seizoensfinale ook om en nabij de 10 miljoen kijkers trok zijn de trouwe fans in ieder geval gebleven.
Bovendien lees ik net dat de opening van seizoen 2 op een zaterdag is herhaald en dat ze die kijkcijfers bij elkaar opgeteld hebben om bij 17 miljoen te komen.quote:

Hij veranderde ook steeds van future Peter naar gewone Peter terwijl het future Peter wasquote:Op dinsdag 23 september 2008 22:43 schreef Breuls het volgende:
[..]
Well, duh.
We willen natuurlijk weten van wie, en wat het precies inhoudt, etcetera etcetera.
[..]
Hij heeft zijn vroegere zelf in een ander lichaam gestopt. Bedoel je dat? Het was niet 2007-Peter die dat heeft gedaan.
Volgens mij had Sylar die krachten van Claire al lang, want volgens mij hadden ze hem idd in seizoen 1 en 2 ook al gedood. Wat later wonder boven wonder niet zo bleek te zijn.quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:49 schreef Yashaaaaa het volgende:
Het gevaar zit hem ook niet zo in wat er met Claire gebeurt maar meer in wat er nu gebeurt nu Sylar onsterfelijk is
Er is op maandag dan ook niet alleen Heroes op de buis he, ook veel andere shows die ook veel trouwe fans hebben.quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:54 schreef solidslayer het volgende:
Ze hadden gewoon niet zo'n lange break moeten houden, eigen schuld dat er zoveel mensen zijn afgehaakt met kijken, mij kon het ook niet meer zo boeien, en toch maar gedownload en ga het alsnog weer volgen
Leuke opening weer maar god wat wordt het allemaal verwarrend :S
Meteen 2 delen!quote:Op woensdag 24 september 2008 00:19 schreef soares het volgende:
jullie gaan hard.... ik ben net thuis, en hij is nu aan het downloaden!!
Stel je toch voor dat je het niets zou vinden! Dan zou Tim Kring persoonlijk je voeten kussen en het herschrijven voor je hoor, Breuls.quote:Op dinsdag 23 september 2008 21:58 schreef Breuls het volgende:
Okay, wow!
Kring heeft een biertje verdiend: Heroes heeft inderdaad z'n kracht niet verloren: ze kunnen nog steeds zo lekker de boel opbouwen als in seizoen 1. Gaaf dat er een paar vragen worden beantwoord, gaaf dat er nieuwe vragen worden opgeroepen.
Ik vind het leuk dat we Angela's gave en Sylars wat-doet-hij-met-de-hersenen issue eigenlijk allang hadden kunnen weten: dat van die dromen is begin 2007 al eens genoemd, en Sylars hersenstudie ook. En ik lag in een deuk toen hij zei "Eat them? Claire, that's disgusting!" Ik bedoel: dat is gewoon een knipoog naar de fans.
De verhalen zijn ook weer lekker gedurfd: we dumpen Matt in Afrika, hoppa. We maken van Mohinder een soort mad scientist, hoppa. Sylar is *nog* onoverwinnelijker, hoppa. Vaagheid rondom Linderman, wie is Tracy Strauss, waar komen (f)Peters nieuwe krachten vandaan,... het is teveeeeel.
(Oh en kap allemaal eens met die spoilers. Ik zit de hele tijd die dingen open te klikken en dat irriteert me mateloos. And while we're at it: uitzoeken waar je iets downloadt doe je maar via PM of mail of postduif. Niet hier aub.)
En tot slot:<span style="font-size:30px;">Heroes is back!</span>
Precies. Helamaal mee eens. Het is nog steeds zeker de moeite van het kijken waard, maar ze gaan wat mij betreft een stapje te ver met mensen die maar niet dood schijnen te kunnen gaan en met heen en weer geflits van toekomst en verleden naar nu. ook mogen ze echt wel eens wat oude characters er gewoon uitschrijven, iets wat een serie als '24' bijvoorbeeld beter heeft begrepen. En zaken lijken zo makkelijk op te lossen. Mensen als Pete kunnen even naar het verleden gaan en toekomstige vijanden uitschakelen (degene die dat als eerste bedenkt lost alle problemen in 1 keer op). Maar ja, dat kunnen ze niet schrijven, want dan heb je geen Sylar enz enz...quote:Op woensdag 24 september 2008 00:38 schreef TC03 het volgende:
Vond het allemaal meer van hetzelfde. En niemand kan dood blijkbaar. Het wordt allemaal zo warrig...
Ooh dat. Heeft hij Candice niet ontmoet op Kirby Plaza?quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:38 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Hij veranderde ook steeds van future Peter naar gewone Peter terwijl het future Peter was
Dus dat "morphen" bedoel ik
Dat vind ik dan toch wel tof van 'm.quote:Op woensdag 24 september 2008 01:38 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Stel je toch voor dat je het niets zou vinden! Dan zou Tim Kring persoonlijk je voeten kussen en het herschrijven voor je hoor, Breuls.
De eerste echte Behind the Ecplise komt maandag, en inderdaad pas dan om intussen vragen te verzamelen.quote:Op dinsdag 23 september 2008 22:34 schreef Breuls het volgende:
Er lijkt nog geen Behind the Eclipse te zijn. Misschien wachten ze een weekje om kijkersvragen te verzamelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
helemaal mee eens, ik vind Heroes ook steeds minder worden terwijl bijna iedereen hier zoquote:Op dinsdag 23 september 2008 22:30 schreef Maurari het volgende:
Die nieuwe eps hebben echt teveel vragen bij me opgeroepen om deze serie nog serieus te nemen. Teveel onlogische shit (en dan bedoel ik niet dat het allemaal niet kan maar gewoon.. onlogische beslissingen en rare acties van personages). Iedereen is ineens heel leip of misschien heb ik heb te lang niet gekeken.
Ging het er het vorige seizoen niet om om claire te beschermen en zo? Nu loopt Sylar in 10 secs bij haar naar binnen en naar buiten. Waarom kon de FUTURE Peter Nathan niet gewoon waarschuwen ipv doodschieten, dat zou ik wel doen bij m'n eigen broer. Waarom denkt Claire Peter tegen te kunnen houden met een pistool. Maya is een dom wicht. etc etc
Ik was erg bang voor die overkill, maar het valt mij enorm mee. Ik ben blij met de weg die ze ingeslagen zijn, maar zie wel wat, zoals Breuls dat noemde, gewaagde dingetjes. Ik ga ervan uit dat de makers wel weten waar ze mee bezig zijn. Ga het in ieder geval met veel enthousiasme volgen.quote:Op woensdag 24 september 2008 03:53 schreef popolon het volgende:
Ze hadden beter kunnen stoppen na het eerste seizoen. Of het tenminste niet zo opblazen. Een total overkill aan alles eigenlijk, ik heb niet meer dat leuke, antrekkelijke wat je in het eerste seizoen had.
De reviews zijn ook niet mals trouwens en de kijkcijfers zijn erg matig. Niet zo verwonderlijk, dit kan wel eens het laatste seizoen zijn.
Die blik van Sylar ook toen 'ie over straat liep na het bezoekje bij Claire, heerlijk! Meer screentime voor Sylar, minder voor Maya en Suresh, wat mij betreft. En ik blijf hopen dat we Micah nooit meer terug zien.quote:Op woensdag 24 september 2008 10:22 schreef Mirel het volgende:
Suresh met z'n change of heart
Filosoferende voice over(verkeerde show)
Ik blijf nog steeds bij mijn mening dat Sylar ze allemaal moet doden. Heerlijk personage
Lijkt me ook, aangezien Tracy waarschijnlijk gaat uitvinden wie die Niki dan wel niet is.quote:Op woensdag 24 september 2008 13:19 schreef MadGuy het volgende:
Overigens denk ik dat we Micah en Monica nog wel te zien krijgen, maar later.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik weet nog niet of we het einde zo letterlijk moeten nemen. Ma Petrelli kan dit toch ook symbolisch bedoelen?
Bijvoorbeeld omdat ze zich over sylar wilt ontfermen. The company weet dan Sylar over te halen om voor hen te werken en samen gaan ze op zoek naar de ontsnapte villains. Op deze manier komt die droom van ma petrelli ook uit, waar aan de ene kant een groep villains staat en daar tegenover Ma met Sylar erachter. Sylar gaat ze dan allemaal ownen!
[ Bericht 0% gewijzigd door Gremen op 24-09-2008 17:24:27 ]"This is your life and it's ending one minute at a time." - Tyler Durden
"Sand is overrated. It's just tiny, little rocks." - Joel
or it just looks coolquote:Op dinsdag 23 september 2008 22:26 schreef Breuls het volgende:
[..]
Wat ik interessant vind: het is hetzelfde litteken als in Five Years Gone. Met andere woorden: er is iets, dat binnen nu en vier jaar gebeurt, wat in diverse versies van de toekomst nog steeds plaatsvindt *en* het wint van zijn regeneratiekracht.
Als dat zo is, waarom heeft hij dan nu opnieuw hetzelfde litteken?quote:Op woensdag 24 september 2008 18:35 schreef Trafasi het volgende:
ik dacht dat de writers hadden toegegeven dat t litteken een foutje was?
ohja.. duh!quote:Op woensdag 24 september 2008 19:08 schreef Breuls het volgende:
Natuurlijk niet, dat zou dan voor Homecoming gebeurd moeten zijn.
Dat kind kan dus écht niet acteren.. wat een verschrikkelijk beschamende scene als Mohinder opeens in haar ogen kijkt en besluit te blijven.. om nog maar te zwijgen over dat stukje waarin hij haar gaat kussen.quote:Op dinsdag 23 september 2008 20:15 schreef RSH11 het volgende:
Ik hoop nog steeds dat Maya snel dood gaat
Dat vroeg ik me ook af.. of was die gast in de droom van haar soms die schilder uit Afrika die nu samen is met Park-man... ???quote:Op woensdag 24 september 2008 11:19 schreef bierjoost het volgende:
Was Knox die neger bij de bad guys in de droom van Ma Petrelli?
Had eerst maar ff op Wiki gekekenquote:Op woensdag 24 september 2008 19:15 schreef Trafasi het volgende:
gvd... 23 topics doorgelezen, omdat ik zeker weet dat het door de writers is gezegd dat het litteken en on nagedacht foutje was... en KAN ET NIET VINDEN
quote:It is unclear how Peter can scar since he has absorbed Claire's spontaneous regeneration. Writers Joe Pokaski and Aron Coleite said about Peter's scar, "First, it is not a mistake, Peter can regenerate, but he still has the scar. Secondly, we'll show you how later on in the series. We promise."
Dat dus.quote:It is unclear how Peter can scar since he has absorbed Claire's spontaneous regeneration. Writers Joe Pokaski and Aron Coleite said about Peter's scar, "First, it is not a mistake, Peter can regenerate, but he still has the scar. Secondly, we'll show you how later on in the series. We promise."
quote:Op woensdag 24 september 2008 19:17 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Had eerst maar ff op Wiki gekeken
[..]
wat kan die dan?quote:Op woensdag 24 september 2008 19:47 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ach, aangezien ze ongeveer alle superkrachten al hebben gehad, behalve het uitschakelen van superkrachten, lijkt het me niet eens zo'n raar idee dat er iemand a la Leech uit X-men is.
Ehm. Have you met the Haitian?quote:Op woensdag 24 september 2008 19:47 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ach, aangezien ze ongeveer alle superkrachten al hebben gehad, behalve het uitschakelen van superkrachten,
Als hij in de buurt van andere mutanten is kan hij hun krachten volledig uitschakelenquote:Op woensdag 24 september 2008 19:53 schreef Trafasi het volgende:
[..]
wat kan die dan?
geen x-man kenner...
Maar wie zegt dat Sylar nu onsterfelijk is? Peter heeft ook de kracht van Claire over genomen, maar blijkbaar kan er ook iets voor zorgen dat die kracht tijdelijk weggaat (zie het litteken). Misschien speelt er zoiets ook wel bij Sylar..quote:Op woensdag 24 september 2008 19:25 schreef F_N het volgende:
Toch blijf ik erbij dat een flink deel van de 'spanning' weg is. Je schijnt de bad guy dus niet dood te kunnen krijgen (proberen ze al 2 seizoenen). Hij komt steeds weer terug, alsof het Michael Myers is uit 'Halloween'. Sylar hadden ze gewoon dood moeten laten en nu met een gloednieuwe bad guy a la Stlar op de proppen komen.
Idd.quote:Op woensdag 24 september 2008 20:25 schreef Nuna het volgende:
[..]
Maar wie zegt dat Sylar nu onsterfelijk is? Peter heeft ook de kracht van Claire over genomen, maar blijkbaar kan er ook iets voor zorgen dat die kracht tijdelijk weggaat (zie het litteken). Misschien speelt er zoiets ook wel bij Sylar..
Ach, hij heeft op wenderbaarlijke wijze de season 1 en 2 finale overleefd, dus hij komt wel donders dichtbij onsterfelijkheid. En toen had hij de gave van Claire nog niet eensquote:Op woensdag 24 september 2008 20:34 schreef MadGuy het volgende:
Sylar is niet totaal onsterfelijk.
Ja dat was die neger, die Claire der kop eraf werktequote:Op woensdag 24 september 2008 11:19 schreef bierjoost het volgende:
Was Knox die neger bij de bad guys in de droom van Ma Petrelli?
En als dat superpower 'stofje' niet in de genen maar in de adrenaline zit, hoe komt het dan dat het wel erfelijk is?
Beidequote:Op maandag 22 september 2008 19:38 schreef Breuls het volgende:
[..]
Heeft Mohinder een irritant accent of Maya?
was meer een hashukin ofzoiets van street fighterquote:Op dinsdag 23 september 2008 21:58 schreef Asgard het volgende:
KAMEHAMEHAAAAAAAAAAAAAAAA
Daar moest ik ook meteen aan denken toen hij over het plafond aan het rondkruipen was!quote:Op woensdag 24 september 2008 19:00 schreef deGVR het volgende:
Wie hoopt er nog meer dat Saresh aan een The Fly transformatie bezig is?
Angela heeft het zelfs nog gezegd in de aflevering, wat het precies wasquote:Op donderdag 25 september 2008 15:06 schreef EvilMarc het volgende:
Wedden dat ik niet de enige ben die dit niet precies wist. Maar die andere boefjes durven het gewoon niet te vragen!
Maar nu snap ik het helemaal![]()
Bedankt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |