Ik kon deze vlucht dus niet vinden en kwam op ¤930 als laagste. Welke retourdatum heb je gebruikt?quote:Op maandag 22 september 2008 19:01 schreef Buzz129 het volgende:
Ok 774 Euro met vertrek 31/12/2008
AMS-MAD Iberia
MAD-GRU TAM
GRU-FRA TAM
FRA-AMS Lufthansa
Cheaptickets.com 773,81 euro. Goedkoper kun je het waarschijnlijk niet krijgen lijkt me. Good luck. Ik vlieg elke maand met KLM en spaar dan nog wat miles.!
ik heb hetzelfde, ik heb precies dezelfde vlucht op cheaptickets ingetikt al voordat hij hem postte op het forum. Maar zo goedkoop heb ik hem niet kunnen vinden.quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:42 schreef feikoo het volgende:
Uit het vorige topic:
[..]
Ik kon deze vlucht dus niet vinden en kwam op ¤930 als laagste. Welke retourdatum heb je gebruikt?
Ik dacht dat ik een datum van 30 maart had ingegeven om juist binnen de 3 maands termijn te blijven. Gewoon een beetje stoeien en data en dan vind je het wel. En anders even met multiple destinations zoeken op de route die ik aangaf.quote:Op dinsdag 23 september 2008 12:42 schreef feikoo het volgende:
Uit het vorige topic:
[..]
Ik kon deze vlucht dus niet vinden en kwam op ¤930 als laagste. Welke retourdatum heb je gebruikt?
Maar volgens mij wilde de aanvrager tot eind juli wegblijven....quote:Op dinsdag 23 september 2008 18:19 schreef Buzz129 het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik een datum van 30 maart had ingegeven om juist binnen de 3 maands termijn te blijven. Gewoon een beetje stoeien en data en dan vind je het wel. En anders even met multiple destinations zoeken op de route die ik aangaf.
Nee, die kaartjes zijn vaak alleen voor het weekend. Je kan nog op marktplaats of in V&A kijken voor een dagkaart die uitgedeeld is aan reizigers die gedupeerd werden door de busstakingen.quote:Op dinsdag 23 september 2008 15:24 schreef RD4 het volgende:
Van Roermond naar Capelle a/d Ijssel morgen. Heeft NS nog kortingsacties lopen? Of zijn er nog ergens van die goedkope kaartjes te krijgen zoals via de Blokker of Kruidvat?
19 euro is denk ik een enkeltje Roosendaal - Antwerpen 2e klas.quote:Op dinsdag 23 september 2008 16:49 schreef DeVille80 het volgende:
ik snap niets van die NS Hispeed site.. Ik wil dus een dagretourtje gewoon 2e klas van Amsterdam Centraal naar Antwerpen.. op de site staat enkele reis vanaf 19euro.. en als ik de gegevens intoets rekent ie ruim 70 euro voor een retourtje.. is dat echt zo duur dan?
Met de trein is het 25 euro vanaf Brussel => http://www.tgv-europe.nl/nl/promo/tgvbxlfr08/?prex=20080903nl_nlquote:Op dinsdag 23 september 2008 17:39 schreef its_me_ het volgende:
* its_me_ is geinteresseerd in vluchten vanaf en naar Montpellier v.a. NL/B
kan je ook kaartjes voor de TGV uit die gele NS automaat halen?quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:38 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
19 euro is denk ik een enkeltje Roosendaal - Antwerpen 2e klas.
Een weekendretour (vanaf vrijdag 9.00) of een dagretour zijn een stukje goedkoper dan een gewoon 2 maandsretour. Kun je inderdaad ook allemaal uit de kaartautomaat halen, inclusief alle mogelijke kortingen (40%, OV-kaart etc)
maar de reguliere trein hoeveel uur doet die erover om in Antwerpen te komen vanuit Amsterdam Centraal, de TGV doet er 2 uur over.. en wat bedoel je precies met op het laatste moment, hoeveel uren of dagen voor vertrek..?quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:18 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Maar volgens mij wilde de aanvrager tot eind juli wegblijven....
Voor de vraag omtrent NS HI SPEED. Er zijn maar een beperkt aantal kaartjes beschikbaar voor de Thalys trein naar Antwerpen of Brussel, de meeste goedkope plekken zijn gereserveerd voor tickets naar Parijs.
Ze zijn er wel, maar erg beperkt voorradig.
Ik zou persoonlijk gaan voor de reguliere trein waarvan je het ticket op het laatste moment tegen de normale prijs kan kopen.
Tot december 2009 rijdt de Thalys hetzelfde stuk zo'n vijf minuten sneller als de gewone IC.quote:Op dinsdag 23 september 2008 22:54 schreef DeVille80 het volgende:
maar de reguliere trein hoeveel uur doet die erover om in Antwerpen te komen vanuit Amsterdam Centraal, de TGV doet er 2 uur over.. en wat bedoel je precies met op het laatste moment, hoeveel uren of dagen voor vertrek..?
ok want als ik op de site van NS wil kijken voor een retourtje met de reguliere trein voor de prijs enzo, dan wordt ik verwezen naar de website van NS hispeed.. ik snap er niets meer van.. de reguliere trein is dat niet die gele intercity trein? waarom kan ik op de site van de NS de prijs niet zien?quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:01 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Tot december 2009 rijdt de Thalys hetzelfde stuk zo'n twee minuten sneller.
Kaartjes voor Thalys moet je van tevoren kopen, kan niet via kaartautomaat, omdat je plaatsen moet reserveren, via www.tgv-europe.com of nshispeed.nl . Prijs hangt af van tijdstip en dag waarop je reist, de mate flexibiliteit die je wil en je leeftijd en kost van 50 tot 300 euro voor een retour.
NS rijdt die trein niet, het is NShispeed die de trein rijdt.quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:07 schreef DeVille80 het volgende:
[..]
ok want als ik op de site van NS wil kijken voor een retourtje met de reguliere trein voor de prijs enzo, dan wordt ik verwezen naar de website van NS hispeed..
Nee, die trein is wit met rood en rozequote:ik snap er niets meer van.. de reguliere trein is dat niet die gele intercity trein?
Toch niet zo moeilijkquote:waarom kan ik op de site van de NS de prijs niet zien?
thanx je bent een schat..quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:12 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
NS rijdt die trein niet, het is NShispeed die de trein rijdt.
[..]
Nee, die trein is wit met rood en roze
[..]
Toch niet zo moeilijk
http://onlineboeken.nshispeed.nl en dan amsterdam en antwerpen invullen, doorklikken, NS trein (niet Thalys) selecteren en dan kiezen wat je hebben wil; superdagretour met vertrek na 9.00 kost je ¤ 35,80
Oh een periode van 7 maanden. Nou dan zou ik niet twijfelen en dat ticket van 930 euro direct kopen. Krijg je nooit meer voor die prijs volgens mij. En zeker niet tussen nu en eind december.quote:Op dinsdag 23 september 2008 19:18 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Maar volgens mij wilde de aanvrager tot eind juli wegblijven....
Ik zou zoeken naar een paar goedkopere enkeltjes, eventueel aan het eind van de dag en dan een nachtje in een ho(s)tel slapen in Parijs, zodat je ook nog wat van de stad kan zien. Parijs in een dag is niet te doen, ga dan naar Brussel of Keulen.quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:35 schreef DeVille80 het volgende:
Dutchtrain wat raad je me aan als ik een dagje Parijs wil met de TGV.. als ik kijk naar de dagretourtjes dan zitten die rond de 150 euro.. ik krijg het idee dat het misschien goedkoper is om 2 x een enkeltje te kopen..
waarom hou je niet van Parijs? die arrogante Fransen zeker, of dat het helemaal verpauperd is met al die NoordAfrikanen..quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:44 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ik zou zoeken naar een paar goedkopere enkeltjes, eventueel aan het eind van de dag en dan een nachtje in een ho(s)tel slapen in Parijs, zodat je ook nog wat van de stad kan zien. Parijs in een dag is niet te doen, ga dan naar Brussel of Keulen.
Als je gewoon keer heel hard met een trein wil rijden, dan kun je beter de ICE naar Frankfurt nemen.
sommigen hadden hier natuurlijk verwacht dat ik je sowieso niet zou aanraden om naar Parijs te gaan, maar dat is een ander verhaal
en zo zijn we het uiteindelijk toch eens met elkaarquote:Op dinsdag 23 september 2008 23:15 schreef Buzz129 het volgende:
[..]
Oh een periode van 7 maanden. Nou dan zou ik niet twijfelen en dat ticket van 930 euro direct kopen. Krijg je nooit meer voor die prijs volgens mij. En zeker niet tussen nu en eind december.
Je zit in het hoogseizoen (in ieder geval in Thailand), weinig kans dat het veel goedkoper kanquote:Op donderdag 25 september 2008 13:07 schreef Gerbyo het volgende:
Heeft niemand een betere optie voor m'n reis gevonden?
Amsterdam - Mumbai, Februari
Bangkok - Amsterdam, Begin Augustus
Vertrekplaats maakt in principe niet uit. Goedkoopste optie wél.![]()
Goedkoopste optie nu is rond 880 euro.
Grtz!
quote:Op donderdag 25 september 2008 13:37 schreef Buzz129 het volgende:
Gezien de duur van de reis en twee verschillende trajecten zal het niet meevallen om dit goedkoper te krijgen. En de meeste zoekmachines zullen ook geen soelaas bieden.
Volgens mij heb je een paar mogelijkheden:
1e
Boek een retour AMS-BOM-BOM (waarschijnlijk is London-BOM veel goedkoper) en boek een enkeltje BKK-BOM bij een low cost carrier.
2e:
Contact Quatar, Gulf, Ethiad of Emirates en kijk of zij beide routes aanbieden. Mogelijk dat je dan twee gecombineerde enkeltjes voor de prijs van een retour kunt krijgen. Heb je wel een extra tussenstop in de zandbak maar als het echt goedkoop moet .....
3e
Koop een retour LHR(?)-BKK bij Air India met een heeeeeeeeeeeele lange stopover in BOM en vraag of het bezwaarlijk is wanneer je het traject BOM-BKK niet vliegt. Ja heb je en nee kun je krijgen.
Maar eerlijk gezegd denk ik niet dat het goedkoper kan. Sorry het kan dus wel goedkoper wanneer je vanaf LHR vliegt, HIER voor 650 euro:
Flight 1 Information – Tue 3 Feb 2009
This flight leaves on Tuesday and arrives on Wednesday.
Kuwait Airways
Flight 104 Departs: 10:30a
Heathrow (LHR) Arrives: 7:35p
Kuwait (KWI)
Coach | Fare code: HLRTGB1 | 340 (Wide-body Jet) | 6h 05m | 2903 miles
Layover in Kuwait, Kuwait (KWI) for 3h 10m
Kuwait Airways
Flight 301 Departs: 10:45p
Kuwait (KWI) Arrives: 4:50a
Chhatrapati Shivaji (BOM)
Coach | Fare code: HLRTGB1 | 340 (Wide-body Jet) | 3h 35m | 1713 miles
Flight 2 Information – Tue 25 Aug 2009
Kuwait Airways
Flight 412 Departs: 3:00a
Bangkok (BKK) Arrives: 6:45a
Kuwait (KWI)
Coach | Fare code: HLRTGB1 | 340 (Wide-body Jet) | 7h 45m | 3527 miles
Layover in Kuwait, Kuwait (KWI) for 2h 45m
Kuwait Airways
Flight 101 Departs: 9:30a
Kuwait (KWI) Arrives: 1:15p
Heathrow (LHR)
Coach | Fare code: HLRTGB1 | 777 (Wide-body Jet) | 5h 45m | 2903 miles
quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:44 schreef DutchTrain het volgende:
sommigen hadden hier natuurlijk verwacht dat ik je sowieso niet zou aanraden om naar Parijs te gaan, maar dat is een ander verhaal
www.kayak.com met ingave van multi city trip en ook nog eens direct te boeken bij Kuwait Air.quote:Op donderdag 25 september 2008 15:36 schreef Gerbyo het volgende:
[..]
De 2 vluchten die jij aanbied lijken mij perfect, alleen waar kan ik die vinden, linkje ontbreekt...In Londen kom ik wel dus dat is niet het probleem. Die andere opties ga ik ook even achteraan. Superbedankt voor je hulp!
822 dollar vanaf AMS is het goedkoopste wat ik kan vinden. Is ongeveer 565 euro. DUS en BRU zijn allebei duurder.quote:Op vrijdag 26 september 2008 10:14 schreef Trayek het volgende:
Hmm, kan iemand mij helpen aan een zo goedkoop mogelijk ticket naar: DFW, vanaf: Euh...liefst AMS, maar mag ook een vliegveld vlakbij NL zijn natuurlijk...
De data die ik vlieg: 23 december 2008 - 20 februari 2009 (de terugreis is variabel met 1 dag, heenreis staat vast, gezien 23 december de goedkoopste dag is om te vliegen)
Ik ga namelijk naar mijn vriendin die gaat bevallen in Amerika
Het goedkoopst dat ik heb kunnen vinden is ¤655,- op cheaptickets (AMS - Philly - DFW)... Dat was vanaf Amsterdam, maar met die vliegtax is er toch wel iets goedkopers nog te vinden? Helaas voor mij heb ik dat niet kunnen vinden
quote:Op vrijdag 26 september 2008 10:39 schreef Blik het volgende:
[..]
822 dollar vanaf AMS is het goedkoopste wat ik kan vinden. Is ongeveer 565 euro. DUS en BRU zijn allebei duurder.
gevonden via cheaptickets.com
vreemde is dat ik net nog voor 800 dollar zag met perfecte aansluitingen, maar die is opeens weg
Via de universiteit kan ik naar Rio om een half jaar te studeren, plus dan nog een maand of twee rondreizen. Ik verheug me erop iig!quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:15 schreef Buzz129 het volgende:
[..]
Oh een periode van 7 maanden. Nou dan zou ik niet twijfelen en dat ticket van 930 euro direct kopen. Krijg je nooit meer voor die prijs volgens mij. En zeker niet tussen nu en eind december.
Goh ik zou willen dat ik zoveel tijd en geld had om vakantie te vieren. Ik moet het steeds met een luizige 4 weken max doen. En dan nog een keer of twee a drie een week of zo. maar 7 maanden Zuid Amerika pfff, Ik ben elke maand weer blij wanneer ik na twee weken op vrijdagmiddag die blauwe vogel weer op Guarulhos zie staan.
Voor vliegen naar Jakarta is er niet echt veel concurrentie dus zijn de tarieven redelijk aan de prijs. Dus zou ik me concentreren op vluchten naar Bangkok, Kuala Lumpur en Singapore en van daar uit een enkelje nemen naar Jakarta met een van de low cost carriers als AirAsia of Tiger Airways. Maar als vertrek vanuit London ook nog een optie voor je is, vergroot je je kans op een heel goedkoop ticket aanzienlijk. Succes.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:53 schreef henkSX het volgende:
Hey!
Ik ben op zoek naar twee verschillende tickets.
Nederland/Belgie/West-Duitsland naar Buenos Aires (Argentinie). Aankomst voor 1 februari. Mag best een week eerder zijn. terugreis open binnen een jaar of enkele reis.
Zelfde als hierboven, maar dan voor naar Jakarta (Indonesie).
Ben met twee stagebedrijven bezig waarvan er 1 in Argentinie en 1 in Indonesie. Wil dus alvast gaan kijken voor een ticket en een beetje een idee krijgen hoe hard ik moet gaan werken komende tijd
London is natuurlijk ook een optie. Vlieg ik eerst daar naartoe.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:19 schreef Buzz129 het volgende:
[..]
Voor vliegen naar Jakarta is er niet echt veel concurrentie dus zijn de tarieven redelijk aan de prijs. Dus zou ik me concentreren op vluchten naar Bangkok, Kuala Lumpur en Singapore en van daar uit een enkelje nemen naar Jakarta met een van de low cost carriers als AirAsia of Tiger Airways. Maar als vertrek vanuit London ook nog een optie voor je is, vergroot je je kans op een heel goedkoop ticket aanzienlijk. Succes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |