ik vond het heeeerlijk. Mistte alleen de rookworst. Maar ja, je kunt niet alles hebben!quote:Op donderdag 18 september 2008 11:03 schreef Merel het volgende:
Hutspot is gewoon cultureel erfgoed AKnynke! En als het smaakt naar babyvoer, dan hou ik wel van babyvoerAlhoewel, die potjes bij dat Superdik-Superdun-programma op TV gisteren over het babyvoer-dieet zagen er wel echt héél vies uit.
Wat zij zegt.quote:
een hele? Je had wel honger danquote:Op donderdag 18 september 2008 12:05 schreef ColdFeet het volgende:
Wederom hard werken vandaag en aan het einde van de middag naar de kine
T: winterwortel
Vrij braaf, toch?
quote:Op donderdag 18 september 2008 12:08 schreef computergirl het volgende:
[..]
een hele? Je had wel honger dan
nou, hier in nederland zijn ze enorm groot meestal. Zo'n ding weeg dan wel 300 gram of zo. Daar zou ik er geen 4 van op kunnen.quote:Op donderdag 18 september 2008 12:14 schreef ColdFeet het volgende:
[..]Is dat raar? Ik heb er weleens 4 achter elkaar opgegeten
Het knaagt zo lekker
Hey, wie heeft de TT veranderd! Even kijken of die opmerking wel kloptquote:Op donderdag 18 september 2008 12:12 schreef DevilsAndDust het volgende:
Moet 't niet deel 223 zijn?
Ik was zó trots op mezelf toen ik om kwart voor 7 opstond om te gaan zwemmen..
Ik denk dat ik nu zo'n 300/400 gram weggewerkt heb. Lekker hoorquote:Op donderdag 18 september 2008 12:18 schreef computergirl het volgende:
[..]
nou, hier in nederland zijn ze enorm groot meestal. Zo'n ding weeg dan wel 300 gram of zo. Daar zou ik er geen 4 van op kunnen.
misschien hebben ze in Belgie een kleiner formaat?
Het is bij koken van engelse recpten ook altijd zo lastig: '1 large carrot', ja hoe large is large. Gewone worteltjes heb je ook in verschillende formaten
Oh, pardon, ik had ook een typo gemaakt. Maar eerst stond er een deel van in de 300, dat klopte dus sowieso niet.quote:Op donderdag 18 september 2008 12:19 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Hey, wie heeft de TT veranderd! Even kijken of die opmerking wel klopt
Ik vind toch echt deel 231 terug. En daarvoor nog een deel 230, 229 etc. Lijkt me dus gewoon deeltje 232 hoor
SHE, doe je werk eens wat beter!quote:Op donderdag 18 september 2008 12:19 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Hey, wie heeft de TT veranderd! Even kijken of die opmerking wel klopt
Ik vind toch echt deel 231 terug. En daarvoor nog een deel 230, 229 etc. Lijkt me dus gewoon deeltje 232 hoor
Ik dacht toch echt dat ik 232 had gepostquote:Op donderdag 18 september 2008 12:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Oh, pardon, ik had ook een typo gemaakt. Maar eerst stond er een deel van in de 300, dat klopte dus sowieso niet.
quote:Op donderdag 18 september 2008 12:19 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik denk dat ik nu zo'n 300/400 gram weggewerkt heb. Lekker hoor
Precies. In de laatste fase van mijn afstuderen heb ik heel wat nachten doorgehaald, en op dat soort momenten eet ik werkelijk alles, of het nou engelse drop, chips, roze koeken of wortels zijn. maakt niet uit hoe lekker ik het vind. Kilo's en kilo's wortels heb ik weggewerkt. En bleekselderij. En radijzen (daar ga je zo mechtig vies van boerenquote:Op donderdag 18 september 2008 12:23 schreef computergirl het volgende:
[..]
woei!
Groot voordeel: zit maar iets van 10 kcal in per ons.
No way! Selderijzoutquote:Op donderdag 18 september 2008 13:19 schreef kwakveense het volgende:
radijsjes FTW (eigenlijk wel t lekkerst met heel slecht een lekkere snuf zeezout eroverheen...)
Er zit idd een logica achter, maar begin gewoon met eten op het desbetreffende tijdstip ( dus niet inhalen )quote:Op donderdag 18 september 2008 12:18 schreef k_i_m het volgende:
Boh, het gaat nu al goed met mijn schema. Na een hele ochtend gevuld met consultatiebureau en huisarts heb ik nog niet eens ontbeten. SHE, ik moet nog aan mijn lijst van vandaag beginnen. Maakt het uit dat het wat minder verspreid is en gaat het om de samenstelling van het eten, of gaat het echt ook om de spreiding tussen wat je eet?
Oh, ik dacht, ik maak een combo met de eieren en de twee broodjes, dan heb ik alleen het beleg gemist. Maar ik zal morgen de volgorde aanhouden dan!quote:Op donderdag 18 september 2008 13:45 schreef SHE het volgende:
[..]
Er zit idd een logica achter, maar begin gewoon met eten op het desbetreffende tijdstip ( dus niet inhalen )
Ontbijt skippen is echter muy foei!
quote:Op donderdag 18 september 2008 15:36 schreef k_i_m het volgende:
Oeh, ik zat nog te twijfelen of ik die moest proberen, maar gelukkig heb ik het niet gedaan.
Ik vind dat ze die chicken mythic ook in NL zo moeten maken, want die was echt.
Eigenlijk niet eens zo! Wel warm, maar zeewind en dan is het bewolkt! Niet heel erg hoor, ik geloof wel dat het vanaf morgen beter wordt. (en ik moet ook nog 2 schilderijopdrachten afmaken deze week, dus vervelen ga ik me niet. Maar wil nog wel een kleurtje opdoen, voordat die ellenlange winter weer begint!)quote:Op donderdag 18 september 2008 15:46 schreef k_i_m het volgende:
Co, ik moet van mijn wederhelft vragen hoe het weer is. Is het lekker??
Leuk!quote:Op donderdag 18 september 2008 15:54 schreef kwakveense het volgende:
het is erg. ik ben nog niet eens zo heel veel afgevallen, maar nu al ontwkkt het winkelmonster in mij. omdat ik nu dingen pas...
vandaag dit gekocht:
(had deze al in lichtgrijs zoals op t plaatje, nu ook donkerder)
[ afbeelding ]
en deze (ik had m in t zwart, nu in t donkerrood/bordeaux, en heb deze baluwe ook besteld)
[ afbeelding ]
ik heb ook nog een donkerpaars blousejurkje besteld, een donkergrijze legging...
het lijkt een beetje dubbelope met die dezelfde dingen in meerdere kleuren, maar ik word zó diepgelukkig van jurkjes als deze, en ze flatteren me echt heel erg (zo voelt t in elk geval, vooral die blousejurkjes, die vestjukrjes moet ik zelf nog iets tailleren met een stukje doorgestikt elastiek aan de zijkant)... dus dan vind ik t prima om drie dezelfde jurkjes in verschillende kleuren in mn kast te hebben. ik draag er toch weer andere ascessoires bij enzo...
kwak is al blij met haar maat 44/46 (ipv 50) hoe moet dat wel niet gaan als ik straks 42 of 40 heb
En dat is dus niet goed. Volgende keer dat je weer in zo'n situatie komt ga je weer alles opeten om het maar 'weg' te hebben.quote:Op donderdag 18 september 2008 17:58 schreef Plukie86 het volgende:
Leuke kleren Kwak, die onderste heb ik ook maar dan als bloes. Omdat ik een lange slanke hals (dat deel van m'n lijf wel ja) heb, staat het mooi en accentueert het dat stuk. Denk dat je er wel slanker in zult lijken ja.![]()
Zojuist mezelf even in het zweet gewerkt in de sportschool, en nu zit ik de chips in mijn gratis studentenbox op te eten.... Shame on me.Bah. Ik eet vandaag maar al het lekkers op, dan kan ik morgen weer verder met gezond doen.
Ja maar weggooien is zonde... Nouja eigenlijk niet want het was gratis. Maar iets in mij weerhoudt me ervan.quote:Op donderdag 18 september 2008 18:13 schreef SHE het volgende:
[..]
En dat is dus niet goed. Volgende keer dat je weer in zo'n situatie komt ga je weer alles opeten om het maar 'weg' te hebben.
Weggooien of weggeven, maar niet alles maar opeten om er vanaf te zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
Thanks!quote:Op donderdag 18 september 2008 18:41 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Voor Greys en alle anderen.
WIjvenfilm alert: Net5 - The Wedding date
Ik zelf vond 'm leuk in ieder geval.
Wat is er mis met een zacht buikje en een BMI dat niet rond ondergewicht hangt?quote:Op donderdag 18 september 2008 20:39 schreef Tinkepink het volgende:
Dank je! Natuurlijk zijn er ook nog wel tegenargumenten te verzinnen (ik heb nog geen bmi van 19, ik heb nog een beetje vet rond mijn bh-bandje, ik heb nog een heel klein zacht buikje, er zit nog een klein polstertje rond mijn heupen), maar de argumenten om op gewicht te blijven wogen zwaarder![]()
Wel moeilijk hoor! Moet nu op zoek naar een nieuw evenwicht.
Wat is er apart aan? Regular chickflick toch?quote:Op donderdag 18 september 2008 20:44 schreef Tinkepink het volgende:
Aparte film trouwens, de wijvenfilm op net5.
Positief of negatief? Ik heb 'm al meerdere keren gezien en blijf 'm leuk vinden terwijl ik Love Actually na 1x wel gezien had.quote:Op donderdag 18 september 2008 20:46 schreef Tinkepink het volgende:
Ander sfeertje dan de "standaard" wijvenfilm denk ik. Ik weet het niet. Anders iig.
Daar hoopte ik al opquote:Op donderdag 18 september 2008 20:49 schreef Tinkepink het volgende:
De tegenargumenten waren ook niet helemaal serieus.Het was meer een kleine hint naar het feit dat het tegenwoordig dun, dunner, dunst moet zijn en ik dus gelukkig ben met een bmi van 23 ofzo.
Geen idee. Ik heb het niet gezien. Was ze erg slank/dun?quote:Op donderdag 18 september 2008 20:54 schreef vamperotica het volgende:
BMI van 19 dat had dat meisje gister toch?
Die van 27 kilo was een ander meisje dan die Vamp bedoelt denk ik.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:01 schreef Sugar het volgende:
En daarvan zei iedereen: ik schrik zo van die verhalen. De volgende dag vergeten?
En dat was dat meisje met een bmi van 19? Hoe moet ik dat weten? Lijkt me trouwens sterk dat dat meisje een bmi van 19 had. Met 19 heb je nog een normaal gewicht. Dat ik die link niet leg neem ik mezelf dus niet kwalijk.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:05 schreef Sugar het volgende:
Nee, maar wel gereageerd op 'de verhalen' hier gisteren, toch? En een van die verhalen (het begin) was Dr Phil met een zeer ernstig ziek meisje dat niet meer in bad durfde.
Die had een BMI van 2, waarschijnlijk.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:05 schreef Sugar het volgende:
Nee, maar wel gereageerd op 'de verhalen' hier gisteren, toch? En een van die verhalen (het begin) was Dr Phil met een zeer ernstig ziek meisje dat niet meer in bad durfde.
Wrs een BMI van rond de 10, afhankelijk van haar lengte.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:08 schreef Greys het volgende:
[..]
Die had een BMI van 2, waarschijnlijk.
Ik denk dat niemand die dat gezien heeft van de week het licht zal vergeten, maak je daar maar geen zorgen om.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:10 schreef Sugar het volgende:
Oh, ik vond het, denkend aan het verkeerde verhaal en meisje, blijkt nu, erg raar dat dat zo snel vergeten is. Vandaar mijn doorzagen erover. En dat raakt me ook.
Ik vind Dermot op het eerste gezicht niet zo aantrekkelijk, maar zoals hij zich gedraagt in de film is dan wel weer lekkerquote:Op donderdag 18 september 2008 21:11 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Yay Greys we zijn het weer een keer eens over een filmIk heb 'm op dvd zelfs
Die salade is ook mijn favoriet. Heb het ooit in een restaurant gegeten en ben toen thuis gaan broeden op de ingredienten.quote:Op donderdag 18 september 2008 19:42 schreef k_i_m het volgende:
Dit is mijn lijstje vandaag';
Verlaat ontbijt; twee boterhammen met gekookt ei
Lunch; twee boterhammen met pindakaas
Tussendoor; een handje (ja, echt, ik wist niet dat ik het kon. ) walnoten
Avondeten; Nicoise a la Sjors.
Nu mis ik alleen nog mijn bakje yoghurt met fruit. Mag/moet dat nog? En de Nicoise was voortreffelijk. We hebben zitten vréten. Mijn wederhelft was dol enthousiast en ziet nu al uit naar de rest van het dieet.
Dat klinkt echt heel eh... apart!quote:Op donderdag 18 september 2008 21:06 schreef Laureline het volgende:
Probleem is dat mijn bovenlijf okee tot vrij mager oogt - het gedeelte tot mijn navel kan zo figureren in Zwartboek- , maar de onderste helft lijkt dan weer uit de Surinaamse toko te komen, compleet met de extra handgreepjes boven en onder de billen.
Sorry, ik bedoel het niet serieusquote:Op donderdag 18 september 2008 21:12 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Wrs een BMI van rond de 10, afhankelijk van haar lengte.
quote:Op donderdag 18 september 2008 21:10 schreef Sugar het volgende:
Oh, ik vond het, denkend aan het verkeerde verhaal en meisje, blijkt nu, erg raar dat dat zo snel vergeten is. Vandaar mijn doorzagen erover. En dat raakt me ook.
Merci! Langer gaat niet meer lukken, lichter hoop ik wel ooit permanent te bereiken....quote:Op donderdag 18 september 2008 21:08 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Welcome Laurine,
En het is alsof ik mijn eigen verhaal terug lees, alleen ben ik een paar centimeter langer en iets lichter.
quote:Op donderdag 18 september 2008 21:10 schreef Sugar het volgende:
Oh, ik vond het, denkend aan het verkeerde verhaal en meisje, blijkt nu, erg raar dat dat zo snel vergeten is. Vandaar mijn doorzagen erover. En dat raakt me ook.
Ja maar ik ben een sommetjesneurootquote:Op donderdag 18 september 2008 21:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Sorry, ik bedoel het niet serieus
Ik zou hem doen!quote:
Realiseer je dat niet iedereen in jouw mindset zit. Het raakt jou meer, omdat je de angst en worsteling kent.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:10 schreef Sugar het volgende:
Oh, ik vond het, denkend aan het verkeerde verhaal en meisje, blijkt nu, erg raar dat dat zo snel vergeten is. Vandaar mijn doorzagen erover. En dat raakt me ook.
Heh, gewoon standaard peervormig figuurquote:Op donderdag 18 september 2008 21:14 schreef Merel het volgende:
Dat klinkt echt heel eh... apart!Ik zou ook wel lokaal willen afvallen, want ik heb niet zoveel problemen met m'n borsten of m'n billen ofzo. Ik wil m'n buikie weg. Maar lokaal vet verbranden is onmogelijk hè?
Hij was dan ook wel heel erg flauwquote:Op donderdag 18 september 2008 21:18 schreef kwakveense het volgende:
ik moest echt heel erg nadenken over die accukabels
Ik zat ook al te rekenenquote:Op donderdag 18 september 2008 21:16 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ja maar ik ben een sommetjesneuroot
Me too! Maar ik kan dus wel accukabels gebruiken ja. 't Moet maar eens afgelopen zijn met m'n smoesjesquote:Op donderdag 18 september 2008 21:18 schreef kwakveense het volgende:
ik moest echt heel erg nadenken over die accukabels
Is niet erg dat je dat vraagt.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:15 schreef vamperotica het volgende:
![]()
Sjoeg..Vroeg me gister ook al af eik.... Hoe voel je je met je "verleden" als je naar Maria kijkt....En aan "later" denkt?? Als het te persoonlijk is gum ik het weer uit hoor, maar het spookt me eik al best ff door mn hoofd....
Ik herken het wel ja... Dochterlief is best een beetje stevig, maar "slechts" 12 jaar nog maar, dus nog heus wel wat babyvet, maar duidelijk wel wat meer als gemiddeld Nu wil ze meedoen en tot op zekere hoogte vind ik dat prima...Gewoon lekker gezond eten, lekker sporten geen enkel probleem.... Maar zooooo bang dat ze doorslaat. Ze hoort van vriendinnetnes die broodmager zijn dat ze zich te dik vinden enzo...En die eet dit niet meer en die dat niet enz enz...quote:Op donderdag 18 september 2008 21:21 schreef Sugar het volgende:
[..]
Is niet erg dat je dat vraagt.![]()
Kijkend naar Maria heb ik daar geen echte gedachten over, zij staat wat dat betreft fysiek los van mijn fysiek en ik voel dus geen controle-achtige neigingen over haar lichaam of haar eetpatroon (niet meer dan elke opvoeder daarin de lijn bepaalt). Waar ik wel mee worstel is wat mijn eetgedrag en mijn manier van omgaan met mijn lijf later voor haar betekent. Ik wil ervoor waken signalen te geven die zij ooit interpreteert als 'dun zijn is belangrijk' of 'het is normaal om dwangmatig of neurotisch met eten bezig te zijn'. Nu speelt dat niet heel letterlijk, ik eet gewoon en geef dus geen gek signaal. Maar er is in haar leven al wel een periode geweest dat ik zo min mogelijk at en dat vind ik zelf natuurlijk niet oké voor haar.
quote:
quote:Op donderdag 18 september 2008 21:26 schreef Laureline het volgende:
Dank allemaal voor het welkom![]()
Je moet hier ook lijstjes posten toch? Net als je stoppenkastfoto in K&W? Leuk!
Ja, maar het lijkt mij dat het prima kan werken! Als ik dan straks al die bossche bollen zwart op wit zie staan eet ik ze misschien juist de volgende keer nietquote:Op donderdag 18 september 2008 21:35 schreef kwakveense het volgende:
t hóeft niet hoor, laureline, maar we doen t af en toe wel...
Nou had ik een supersmalle bouw, net zoals mijn moeder, maar als het dan toch over dikke buiken ging bij andere mensen zei mijn moeder altijd doordat dat kwam dat ze niet op sport zaten. Ik heb echt nooit de link gelegd dat mensen dik werden van etenquote:Op donderdag 18 september 2008 21:28 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Ik herken het wel ja... Dochterlief is best een beetje stevig, maar "slechts" 12 jaar nog maar, dus nog heus wel wat babyvet, maar duidelijk wel wat meer als gemiddeld Nu wil ze meedoen en tot op zekere hoogte vind ik dat prima...Gewoon lekker gezond eten, lekker sporten geen enkel probleem.... Maar zooooo bang dat ze doorslaat. Ze hoort van vriendinnetnes die broodmager zijn dat ze zich te dik vinden enzo...En die eet dit niet meer en die dat niet enz enz...
Zoonlief van 4 roept de best vaak ow...daar wordt je dik van.... En op de meest rare momenten floept zoiets er uit (kan er nu natuurlijk geen voorbeeld van bedenken) En ik vraag me wel af of dat nou een fase is, of dat ik (onbewust) toch een beetje overspannen signalen af aan het geven ben.
Vandaar eik een beetje mn vraag denk ik ( pff...warhoofd enzo)
Dat had ik al gezien, en ook al gereageerd (op die Uilenstede woning van 48m2)quote:Op donderdag 18 september 2008 20:54 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Daar hoopte ik al op.
@PF en Ewelina: er staan nu zulke leuke huisjes op StudentenWoningWeb. Kijken bij zelfstandig, Amsterdam Centrum/buiten Centrum. Allemaal in de binnenstad, eentje zelfs naast Roeterseiland! (waar ik dus colleges volg) Zou bijna reageren, als er niet overal al 300 tot 500 reacties waren
.
nee, maar hij legt die wél... En niet zomaar een keertje, maar telkens.... En dan roep je een keer ik kan je wel opvreten ofzo en dan zegt ie nee...daar wordt je dik van!quote:Op donderdag 18 september 2008 21:57 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Nou had ik een supersmalle bouw, net zoals mijn moeder, maar als het dan toch over dikke buiken ging bij andere mensen zei mijn moeder altijd doordat dat kwam dat ze niet op sport zaten. Ik heb echt nooit de link gelegd dat mensen dik werden van eten.
Van gisteravond? Die was 47,5 kilo en had een BMI van 16. Ze zag er best scary uit in d'r ondergoed.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:07 schreef vamperotica het volgende:
Ik had het over dat meisje van dik en dun of zoiets..... die woog dacht ik 47 met een bmi van 19
Ja,, toch wel hé?!quote:Op donderdag 18 september 2008 22:25 schreef k_i_m het volgende:
Dat klinkt eigenlijk alsof hij geen flauw idee heeft waar hij het over heeft als hij zoiets zegt. Dat hij gewoon iemand anders napraat die dat ooit gezegd heeft omdat hij ziet dat er een reactie op komt die hij leuk vindt?
Ik zou die bij de Jordaan wel willen, lekker groot enzoquote:Op donderdag 18 september 2008 22:16 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Dat had ik al gezien, en ook al gereageerd (op die Uilenstede woning van 48m2)
Denk niet dat ik voor de overige woningen genoeg wachttijd heb. (en ook niet voor die Uilenstede woning)
Je moeder heeft dan ook gelijk, wie genoeg sport, kan alles etenquote:Op donderdag 18 september 2008 21:57 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Nou had ik een supersmalle bouw, net zoals mijn moeder, maar als het dan toch over dikke buiken ging bij andere mensen zei mijn moeder altijd doordat dat kwam dat ze niet op sport zaten. Ik heb echt nooit de link gelegd dat mensen dik werden van eten.
Oooh gaafquote:Op woensdag 17 september 2008 13:23 schreef SHE het volgende:
Middag!
Ik heb vandaag mijn schattige Asus EEE mini pc binnengekregen, zoooo schattig en past met gemak in mijn handtasje
Dat ze zoveel snelheid in zo'n klein ding kunnen proppen is echt wonderbaarlijk
Mijn ouders vieren geen kerstquote:Op woensdag 17 september 2008 22:11 schreef Viking84 het volgende:
Met kerst zit ik gewoon thuis.
Mijn vader is 2e kerstdag jarig en Marks vader op 1e kerstdag, daar ben ik de afgelopen jaren steeds naartoe gegaan, maar of dat deze kerst ook zo is, aangezien ik dan hopelijk elders woon, dat weet ik niet.
Zo leuk lijkt mij dat!quote:Op donderdag 18 september 2008 22:49 schreef k_i_m het volgende:
Vanaf dit jaar zijn Sinterklaas en Kerst weer speciaal hier in huis. Ik verheug me nu al op volgend jaar, als Lilah een beetje begrijpt wat het allemaal is
.
Ah, nog iemand met die traditie! Wij drinken wodka na de squash en eten durumquote:Op donderdag 18 september 2008 22:46 schreef k_i_m het volgende:
Ja zo is squashen en daarna gezellig teveel bier drinken hier ook een succes.
Ja, krijgen we die dan ook te zien?quote:Op donderdag 18 september 2008 22:50 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb nog ergens een briljante foto van mezelf van afgelopen jaar. Daar ben ik eigenlijk een slinger in de boom aan het hangen, maar hij is zo gemaakt dat het net lijkt alsof ik hem eruit ruk.
Die hadden ze vorig jaar tijdelijkquote:Op donderdag 18 september 2008 15:36 schreef k_i_m het volgende:
Oeh, ik zat nog te twijfelen of ik die moest proberen, maar gelukkig heb ik het niet gedaan.
Ik vind dat ze die chicken mythic ook in NL zo moeten maken, want die was echt.
Dat klinkt verleidelijk goed. Wat is 'intensief' sporten? Hardlopen okee? Of crosstrainer 65 rpm?quote:Op donderdag 18 september 2008 22:45 schreef SHE het volgende:
[..]
Je moeder heeft dan ook gelijk, wie genoeg sport, kan alles eten
Of je moet medicijnen slikken, of een superslome schildklier hebben. Maar in principe is dat de gouden regel.
1 uur per dag intensief sporten en je kunt je prima te goed doen aan sjippies, burgers, snoep en crap zonder daar echt last van te hebben.
Zo doet een vriendin van mij het, ze is een vreetzak pur sang. dieten werkte dus niet voor haar.
Die sport gewoon elke dag, 7 dagen per week 1.5 uur en vreet zichzelf helemaal klem
Al deed ik dat vroeger na voetbaltraining ook hoor, keihard patatjes eten na de oefen wedstrijd
Wij zijn rond kerst naar Stockholm geweest. Met min 5 krijg je pas echt een kerstgevoelquote:Op donderdag 18 september 2008 23:02 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ja, krijgen we die dan ook te zien?
Ik probeer de kerst altijd te mijden door in het buitenland te zijn. Waardoor je effectief juist een dubbele dosis kerst krijgt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |