Iddquote:Op woensdag 17 september 2008 19:48 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ik ben banger voor morgen dan voor zondag geloof ik. Niet dat ik nu 100% zeker ben van een overwinning tegen Feyenoord, maar ik heb voor het eerst dit seizoen echt het gevoel dat Ajax zich gaat laten gelden.
Die dochters van van Basten mogen er anders ook zijnquote:Op woensdag 17 september 2008 22:03 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Argh, alleen daarom zou ik dat huis wel willen kopen
Sarpong en Sno hoeven van mij niet.quote:Vermoedelijke opstelling Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Oleguer, Vermaelen en Emanuelson; Sno, Sulejmani en Vertonghen; Suarez, Huntelaar en Sarpong.
Sno heb ik geen probleem mee, mja als ze hem laten opbouwen is het vragen om problemen.quote:Op woensdag 17 september 2008 23:52 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Sarpong en Sno hoeven van mij niet.
quote:Op woensdag 17 september 2008 23:58 schreef Nashje het volgende:
Sulejmani achter de spits is wel heerlijk. Zie hem daar misschien wel liever dan op links. Wel onbegrijpelijk dat Lindgren niet speelt
.
Precies. Gewoon laten staan dat elftal.quote:Op donderdag 18 september 2008 00:13 schreef Chadi het volgende:
Ach Snap dat gezeik niet.. Sno is fysiek sterker misschien kiest hij daarvoor. en Misschien wil hij met een vast elftal spelen en niet te veel wisselen...
Dat klopt ook wel. Sno is meer een bikkelaar dan Lindgren. Lijkt me niet onverstandig tegen dat oostbloks cafe elftal.quote:Op donderdag 18 september 2008 00:13 schreef Chadi het volgende:
Ach Snap dat gezeik niet.. Sno is fysiek sterker misschien kiest hij daarvoor. en Misschien wil hij met een vast elftal spelen en niet te veel wisselen...
Evander Sno moet je alleen opstellen in een 4-2-3-1-opstelling en niet in een opstelling met drie defensieve middenvelders. Die jongen gaat dan lopen met de bal tot hij hem kwijtraakt of hij schiet hem van afstand tientallen meters naast of over. Sno zal best zijn kwaliteiten hebben, maar dan wel in dienst van een tien.quote:Op donderdag 18 september 2008 00:16 schreef Radegast het volgende:
[..]
Precies. Gewoon laten staan dat elftal.
http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/terugkijken.php?id=511&autostart=1quote:Op maandag 15 september 2008 20:06 schreef Cyberia18 het volgende:
Het item in de DWDD zonet met een aantal Ajax supporters die gisteren na afloop van de wedstrijd Marco nu al zien oprotten.![]()
quote:Op donderdag 18 september 2008 01:00 schreef BansheeBoy het volgende:
Van Basten is bezig Ajax van binnenuit te slopen.
Overigens vind ik Sno wel een goede speler, maar je moet hem wel goed gebruiken, als je dat koetswerk van hem ziet moet er toch een type Viera uit kunnen ontstaan. Sno probeert nu de verfijnde spelverdeler uit te hangen, maar daar liggen zijn kwaliteiten niet, overigens zie je zelden een zwarte speler het goed doen op 10.
IK heb de utopische wens dat van Basten zowel Aissati als Sno opstelt. Sno moet dan het vuile werk opknappen voor vredige Aissati.²
Ik denk dan Van Basten hem echt als pure spits ziet en niet als nummer 10 of flankspeler.quote:Op donderdag 18 september 2008 06:57 schreef denthemen het volgende:
Is Cvitanich nu al uit de gratie?
Ja inderdaad. Had altijd wel een mooi steekpasje naar voren in zijn voeten.quote:Op donderdag 18 september 2008 08:39 schreef Cordoba32 het volgende:
WTF heeft Lindgren misdaan? Dat was vorig seizoen toch vaak een van de betere....
Gastquote:Op donderdag 18 september 2008 06:57 schreef denthemen het volgende:
Is Cvitanich nu al uit de gratie?
Vond ik ook.. Deed t de laatste wedstrijden ook goed als laatste manquote:Op donderdag 18 september 2008 08:39 schreef Cordoba32 het volgende:
WTF heeft Lindgren misdaan? Dat was vorig seizoen toch vaak een van de betere....
Ik snap het ook niet.quote:Op donderdag 18 september 2008 08:39 schreef Cordoba32 het volgende:
WTF heeft Lindgren misdaan? Dat was vorig seizoen toch vaak een van de betere....
Is dat niet met elke wedstrijd zo?quote:Op donderdag 18 september 2008 08:59 schreef Aanvoerder het volgende:
Vanavond erop of eronder.
Zou je voortaan wel het woord kaassoufflé in correct Nederlands willen schrijven? Ik vind dit ietwat storend.quote:Op donderdag 18 september 2008 09:36 schreef BansheeBoy het volgende:
Jammer dat iemand met zo'n degelijk koetswerk belachelijk wordt gemaakt. Evander "kaassoufle" Sno is jong en kan een grote worden, hij is aan de bal ijzersterk. Voetballend is hij ook erg goed alleen duurt alles te lang, maar dat is af te leren.²
quote:Ajax heeft meer dan gemiddelde belangstelling voor Petter Hansson (foto). De verdediger van Stade Rennes, donderdagavond tegenstander van FC Twente in het UEFA Cup-toernooi, werd afgelopen zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Le Havre (1-1) bekeken door een delegatie van de Amsterdammers. De Zweedse mandekker speelde eerder vijf jaar in Nederland voor SC Heerenveen. (Ouest-France)
Dat Lindgren en Cvitanich nu niet in de basis staan vind ik merkwaardig. Sno en Sarpong...quote:Huntelaar blijft nuchter
Belgrado, 17 sep 2008
Klaas Jan Huntelaar vervult met zijn doelpunteninstinct een belangrijke rol in het elftal van trainer Marco van Basten. De spits en topscorer van de Eredivisie 2007-2008 kijkt vol vertrouwen vooruit naar het treffen met FK Borac. Met zijn treffers komt het vanzelf wel weer goed.
De spits heeft dit seizoen nog niet gescoord in de Eredivisie. Alleen in de voorbereiding en bij Oranje was Huntelaar dit voetbaljaar trefzeker. Het gebrek aan officiële treffers in het Ajax-shirt zorgt niet voor druk, zegt de aanvoerder zelf. ,,Het seizoen is nog maar net begonnen’’, klinkt het nuchter uit de keel van de Gelderlander.
Huntelaar verwijst naar de laatste wedstrijd tegen Roda JC. Uitgerekend verdediger Thomas Vermaelen hielp de Amsterdammers koppend aan de verdiende 1-0-zege. Maar het spel - en in het bijzonder de vele, uitgespeelde en afgedwongen kansen - oogde veelbelovend. Ook de keuze om Miralem Sulejmani dicht in de rug van Huntelaar te posteren, bleek een uitstekende.
Huntelaar tijdens de persconferentie in Belgrado.
,,Zo makkelijk als wij de kansen creëerden tegen Roda JC, zo stroef ging het tegen Willem II’’, roept de aanvoerder de verloren competitieouverture in Tilburg in herinnering. Minpunt tegen Roda JC was het grote aantal kansen dat werd gemist. Huntelaar kijkt het liefst vooruit. De spits ziet wel perspectief in de toekomst. Ajax wordt vanzelf effectiever in de afronding. ,,Ik ben zelf ook meer met het positieve bezig. Wedstrijden waarin het net niet gaat, zitten er soms gewoon tussen.’’ Trainer Van Basten hoorde de woorden van zijn aanvoerder knikkend aan. De voormalig topspits kan zich als geen ander verplaatsen in Huntelaar. ,,Perioden waarin het minder gaat, zitten er gewoon tussen’’, weet Van Basten. ,,Daarbij heeft Klaas Jan de afgelopen tijd geen echte 'honderd procent' kansen gemist. Hij heeft er ook genoeg ervaring mee. Klaas Jan heeft in het verleden bewezen hier goed mee om te kunnen gaan.’’
Huntelaar weet wat hij morgenavond ongeveer kan verwachten in de Servische hoofdstad. De aanvalsleider kan zich in ieder geval zeker opmaken voor duels tegen fysiek stevige en lange verdedigers. ,,Ik sta, geloof ik, tegen een verdediger die 1.92 meter lang is. In dit soort landen leeft het publiek ook altijd fanatiek mee. Zeker bij thuisduels.''
quote:Ajax heeft meer dan gemiddelde belangstelling voor Petter Hansson (foto). De verdediger van Stade Rennes, donderdagavond tegenstander van FC Twente in het UEFA Cup-toernooi, werd afgelopen zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Le Havre (1-1) bekeken door een delegatie van de Amsterdammers. De Zweedse mandekker speelde eerder vijf jaar in Nederland voor SC Heerenveen. (Ouest-France)
quote:Op donderdag 18 september 2008 09:36 schreef BansheeBoy het volgende:
Evander "kaassoufle" Sno is jong en kan een grote worden, hij is aan de bal ijzersterk. Voetballend is hij ook erg goed alleen duurt alles te lang, maar dat is af te leren.²
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |