Hij lijkt op die ene vriend van Lucas uit One Tree Hill een beetje, in het begin zeg maar. Die basketbal vriend.quote:Op zaterdag 13 september 2008 22:46 schreef Yashaaaaa het volgende:
[ afbeelding ]
Ik zou hem wel doen hoor IB
Wow wat een geheugen heb ik, heb alleen onder dwang seizoen 1 en 2 gezien en die waren wel leuk.quote:
wie gebruikt er ook torrentsquote:Op zaterdag 13 september 2008 22:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
ik kan seizoen 13 niet fatsoenlijk geseed vindendus dan maar via de tv kijken..
Ikquote:Op zaterdag 13 september 2008 23:00 schreef LosingMyWay het volgende:
[..]
wie gebruikt er ook torrents
Tenzij het private torrents zijn zou ik er maar mee stoppen.quote:Op zaterdag 13 september 2008 23:01 schreef J-heronimus het volgende:
[..]
Ik
Wat is jou alternatief dan?
Dat is geen antwoord op mij vraagquote:Op zaterdag 13 september 2008 23:09 schreef LosingMyWay het volgende:
[..]
Tenzij het private torrents zijn zou ik er maar mee stoppen.
Weeds kijken, de nieuwe afleveringen van californication, de gruwelijk slechte nieuwe aflveringen van PB kijken, I give up. Maar waarschijnlijk gossip girl of ugly betty.quote:Op zaterdag 13 september 2008 23:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
Woei ik heb een streamsite gevondenik weet wel wat ik morgen ga doen
Het is 'm anders wel gewoon hoor, dus eigenlijk maak je anderen voor niets belachelijkquote:
Held!quote:Op zaterdag 13 september 2008 15:39 schreef J-heronimus het volgende:
[..]
Ik vind uitgaan op zaterdagavond niet meer zo leuk, de gemiddelde leeftijd is volgens mij gezakt naar 16 en het publiek is niet echt mijn smaak. Het kijk-mij-eens-tof-zijn gehalte zijn samen met de prijs van een biertje redelijk hoog op een zaterdagavond. Een paar jaar geleden was ik ook een mannetje van 16, dus ik neem ze niks kwalijk verder. Maar ik ga liever op dinsdag of donderdag uit.
Jij bent er wel neem ik aan, standaard
Dat lijkt me een vet plan, badass men take over the world! Alleen dat idee van 'in de bus' staat me minder aan, ik heb een tyfushekel aan de bus (al zou dat wel matchen met m'n badass-look natuurlijk)quote:Op zaterdag 13 september 2008 21:35 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Opblaas Mikkies en opblaas Hosti's
Beste idee van Nederland
Hosti en ik als boksbal?quote:Op zondag 14 september 2008 00:20 schreef Yashaaaaa het volgende:
Zo een waar je water aan de onderkant moet doenzodat je hem als boksbal kan gebruiken
quote:Sterf, kuthoer!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |