Buijs en Ostlund vond ik ook altijd wel leuk.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:31 schreef Juk het volgende:
Ik vond Paul Verhaegh altijd wel een leuke rechtsback. Even snel Twente voor zijn dan maar.
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:40 schreef Dr.Crane het volgende:
Kunnen wij Saidi, Biseswar en Derijck's contract niet ontbinden, of willen ze dat zelf niet?
zou zomaar kunnenquote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:45 schreef Happel het volgende:
Biseswar blijft gewoon en groeit onder Verbeek uit tot de revelatie van het seizoen 2008-2009.
Flauw grapjequote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:45 schreef Happel het volgende:
Biseswar blijft gewoon en groeit onder Verbeek uit tot de revelatie revalidatie van het seizoen 2008-2009.
quote:"Verwacht geen transfer van De Guzman meer"
Jan de Visser ziet Jonathan De Guzman niet meer vertrekken naar een andere club. De zaakwaarnemer van de middenvelder van Feyenoord openbaarde dit donderdag tegenover Sportweek.
"Ik verwacht niet dat het deze zomer nog tot een transfer van Jonathan komt. De prijs die Feyenoord voor hem vraagt, willen de in hem geïnteresseerde clubs niet betalen. En des te verder je tegen het einde van de transfertermijn komt, des te duurder zal hij worden", aldus de belangenbehartiger.
De Guzman gaf woensdag al te kennen dat hij zich alleen met de Rotterdamse eredivisionist bezighoudt. Een aanstaande transfer lijkt daarmee van de baan.
"De zaakwaarnemer van de middenvelder van Feyenoord openbaarde dit donderdag tegenover Sportweek."quote:Op donderdag 28 augustus 2008 17:09 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Dat is een bericht van gister toch?
Mja, berichten van gisteren komen eigenlijk op zelfde neer..quote:Op donderdag 28 augustus 2008 17:15 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
"De zaakwaarnemer van de middenvelder van Feyenoord openbaarde dit donderdag tegenover Sportweek."
quote:
quote:Op woensdag 27 augustus 2008 21:38 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Van dat soort opmerkingen krijg ik altijd de kriebels, zei de zakenwaarnemer van Drenthe niet precies hetzelfde om later met een arbitragezaak te dreigen toe Real kwam?
En dat is dan zeker weer de schuld van Feijenoord...quote:Op donderdag 28 augustus 2008 17:00 schreef Dr.Crane het volgende:
[..]. Daar gaat komende zomer weer een talent voor 6 miljoen de deur uit
.
Ze hadden hem uitdrukkelijker in de etalage moeten zetten toen ie niet wilde verlengen.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 18:16 schreef Happel het volgende:
[..]
En dat is dan zeker weer de schuld van Feijenoord...
Ja, dus. Sadquote:Op donderdag 28 augustus 2008 18:23 schreef Dr.Crane het volgende:
[..]
Ze hadden hem uitdrukkelijker in de etalage moeten zetten toen ie niet wilde verlengen.
Je kunt wel steeds het bestuur gaan verdedigen, maar dat geld hadden we nodig.
Ik geef niet direct een persoon of afdeling de schuld, maar ik word er een beetje moe van hoeveel grote talenten voor schijntjes de deur uit gaan, Drenthe uitgezonderd. Dat kan 1 of 2 keer gebeuren (zeker onder het extreme wanbeleid in de tijd van Van Persie) maar als De Guzman volgend jaar voor een paar miljoen vertrekt is het al de zoveelste. Nu loop ik wel erg op de zaken vooruit, maar een dergelijk scenario staat bijna vast als ie nu blijft en niet verlengt.quote:
Dat hij niet wil verlengen is dus maar een gerucht? Laat ze hem maar snel een jaar bijtekenen als ie blijft dan.quote:Het is tot dusver nog helemaal niet bekend of hij wel of niet wil verlengen, geloof nou niet alles wat er op dit forum verschijnt. Daarbij kan het zijn dat elke ploeg die naar het informeert niet hetgeen wil betalen wat Feijenoord vraagt. Moet Feijenoord in dat geval ook maar akkoord gaan met elk bod? Of dan weer niet?
quote:Het is trouwens nadrukkelijk en niet uitdrukkelijk. Dat woord heeft weer een andere betekenis...
En in al die gevallen ging het om de speler zelf die weg wilde. Niet om de club die onjuist gehandeld had door een speler eerder van de hand te doen. Sowieso spreken we hier over een tijdperk waar alles fout ging wat maar fout kon gaan. Van Persie wilde weg, na dat gezeik tussen hem en Van Marwijk. Kalou wilde niet verlengen en vertrok. Daar vingen we trouwens nog 8 miljoen voor, wat ik een mooi bedrag vind voor hem. In alle gevallen is het de speler die niet meewerkte.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 18:34 schreef Dr.Crane het volgende:
[..]
Ik geef niet direct een persoon of afdeling de schuld, maar ik word er een beetje moe van hoeveel grote talenten voor schijntjes de deur uit gaan, Drenthe uitgezonderd. Dat kan 1 of 2 keer gebeuren (zeker onder het extreme wanbeleid in de tijd van Van Persie) maar als De Guzman volgend jaar voor een paar miljoen vertrekt is het al de zoveelste. Nu loop ik wel erg op de zaken vooruit, maar een dergelijk scenario staat bijna vast als ie nu blijft en niet verlengt.
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:47 schreef TC03 het volgende:
Jullie discussies zijn zo saai geworden. Ik zie geeneens een edit van een moderator.
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:47 schreef TC03 het volgende:
Jullie discussies zijn zo saai geworden. Ik zie geeneens een edit van een moderator.
Nee, het is wachten totdat je weer in herhaling valt.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:55 schreef Dr.Crane het volgende:
Happel is wat geduldiger geworden.![]()
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 20:47 schreef TC03 het volgende:
Jullie discussies zijn zo saai geworden. Ik zie geeneens een edit van een moderator.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |