Gewoon gaan, krijg je vanzelf weer meer energiequote:Op maandag 1 september 2008 16:57 schreef Soempie het volgende:
Dat wat jij haalt lijkt me dan wel lekker, maar dat andere. Brrr.![]()
Oke, ik ben vanaf kwart voor 6 vanmorgen op en vanavond wil ik echt nog sporten. Ben alleen wel bekaf nu.
En hoe was het?quote:Op maandag 1 september 2008 22:07 schreef Soempie het volgende:
Toch gegaan. Ik wilde eigenlijk echt niet, maar m'n vriend z'n broek zat losser en dat was genoeg stimulans voor hem om mij mee te sleuren. Normaal is hij de eerste de afhaakt.
Morgen heb ik alleen psychologie, volledig in het engels dus ik ben erg benieuwdquote:Op maandag 1 september 2008 22:09 schreef Soempie het volgende:
Toen ik eenmaal bezig was ging het wel lekker en nu voel ik me ook echt wel beter.![]()
Heb je al zin in morgen? Welke colleges volg je?
Jups, 9 maanden zwanger, 9 maanden ontzwangeren. Ik heb dus nog 8,5 maand om 1,6 KG kwijt te raken, moet lukkenquote:Op dinsdag 2 september 2008 10:36 schreef kwakveense het volgende:
ze zeggen toch altijd dat je wat je "normaal" met een zwangerschap aankomt (dus niet van vreten enzo of als t dertig kilo is) je met negen maanden borstvoeding weer kwijt bent?
hoest met t beepje?? (ik kom nooit in oud, mocht je daar verhalen verteld hebben)
Ik schop geen mensen die goed gaanquote:Op woensdag 3 september 2008 09:14 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Schop onder mijn kont bedoel je zeker
Ik post dit topic trouwens wel in mijn eentje vol zeg
Maar hoelang ben je alweer goed bezig? soms heeft het gewoon even tijd nodigquote:Op woensdag 3 september 2008 09:17 schreef kwakveense het volgende:
bah bah bah! ik was vanochtend gewoon wéér zwaarder... terwijl ik zo mn best doe. ik heb écht niks raars gedan of gegeten, al weer netjes twee keer hardgelpen deze week. getver.
ik ga mn lijstje bijwerken. t was 83,7 vanochtend. dat is echt alweer even geleden dat t zo hoog was.
Nouja 72 is niet echt bijzonder, heb al een tijd 70 gewogen maar goed ben inderdaad weer afgevallen en niet nog meer aangekomenquote:Op woensdag 3 september 2008 09:18 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik schop geen mensen die goed gaan
Heb minder spierspanning dus heb minder spier- en aanhechtingspijn in mijn benen. Dus ik ga nu vrij vaak met mijn camera op pad enzoquote:
Klopte bij mij absoluut niet. Met 2000 kcal per dag en borstvoeding ging er niks vanaf. Ook niks bij, dat gelukkig wel.quote:Op dinsdag 2 september 2008 10:36 schreef kwakveense het volgende:
ze zeggen toch altijd dat je wat je "normaal" met een zwangerschap aankomt (dus niet van vreten enzo of als t dertig kilo is) je met negen maanden borstvoeding weer kwijt bent?
dankje..quote:Op woensdag 3 september 2008 21:52 schreef kwakveense het volgende:
knuf voor zeeltje...
helpt t misschien als je je realiseert dat eten t niet beter maakt? ik heb gelerd mn gevoelens op te schrijven en te vervangen door rationele gedachtes, ipv ze te vervangen door eten... maa rja, makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk.
maarreh, op een vervolgopleiding ben je gelukkig veeeel minder afhankelijk van je "klas". je bent sowieso meer zelfstandg bezig... komt vast goed!
goedzo jhvh! en bubsel ook!quote:Op donderdag 4 september 2008 11:14 schreef jhvhprotocol het volgende:
Bew.Was FOK!forum beetje vergeten eigenlijk.
![]()
Stand van zaken: 101 kilo, 14 kilo afgevallen dus. Ga 3 keer per week naar sportschool voor cardio en krachttraining.
Klinkt goed Bubsel! Voel je je ondertussen ook al wat beter?quote:Op donderdag 4 september 2008 19:27 schreef -Bubseltje- het volgende:
Ik ben vandaag weer naar de internist geweest. En ik moet naar een professor in het UMC Utrecht. Die is op dat gebied dé dokter. Misschien heeft die nog een medicijn of operatie voor me.
Verder mag ik volgende week een prik in mijn bil laten zetten en vit d en calcium tabletten. Verder was hij tevreden
Baan is leuk!quote:Op vrijdag 5 september 2008 08:19 schreef Liejannuh het volgende:
Levi, hoe bevalt je nieuwe baan??
Die van mij is heel erg tof!
En ik heb een blauwe auto gekregen.
Yep in mijn hoofd en ik loop een stuk beterquote:Op vrijdag 5 september 2008 08:13 schreef Levitation het volgende:
[..]
Klinkt goed Bubsel! Voel je je ondertussen ook al wat beter?
ik heb t idee dat die herhaling j'uist belangrijk is om het op te bouwen...quote:Op zaterdag 6 september 2008 09:57 schreef Miss_S het volgende:
Ach heb nu alweer een uur niets gedaanzometeen naar het reisbureau de laatste dingetjes regelen voor mijn reis naar london met kerst
Ik ga wel les 9 lopen vandaag , als die goed gaat sla ik de volgende 3 lessen over omdat ze hetzelfde zijn.
Oja en 3 kleine geroosterde boterhammen op met boter en kaas als ontbijt
Ja dat is ook zoquote:Op zaterdag 6 september 2008 10:36 schreef kwakveense het volgende:
[..]
ik heb t idee dat die herhaling j'uist belangrijk is om het op te bouwen...
Same here, moet weer even wennen aan nieuw lesrooster, groepsles op de sportschool en alle verenigingsdingen die weer begonnen afgelopen week.quote:Op donderdag 4 september 2008 09:51 schreef Levitation het volgende:
Ik heb 't druk op mijn werk en ben op vakantie geweest. Ben ook een beetje de vaste users (en mijn lijn-motivatie, kom juist aan) kwijt en reageer door dat alles wat minder frequent.
quote:Op zaterdag 6 september 2008 21:27 schreef freecell het volgende:
Er staan hier overal koekjes en snoepjes en beschuit met muisjes en ik knabbelde vrolijk met alle visite mee en knabbelde ook vrolijk door als de visite weer weg was
Gefeliciteerdquote:Op maandag 8 september 2008 07:59 schreef jhvhprotocol het volgende:
Het afvallen gaat bij mij echt asociaal snel, gister 99.6 op de weegschaal.. Onder de 100 ftw! Afvallen is koewl. Iedereen op school merkt het ook enzo. <3
Woei!quote:Op maandag 8 september 2008 07:59 schreef jhvhprotocol het volgende:
Het afvallen gaat bij mij echt asociaal snel, gister 99.6 op de weegschaal.. Onder de 100 ftw! Afvallen is koewl. Iedereen op school merkt het ook enzo. <3
De kleine houdt het uit in je buik he?quote:Op maandag 8 september 2008 15:01 schreef Jojogirl het volgende:
Welkom vamp, ern succes. Weet je al hoe je het aan wil pakken?
En jhvh, ik gok op iets van 400 kcal voor zo'n ding, als het niet meer is.
Hier nog steeds geen dieetnieuws. Eerst maar eens bevallen. Oja, ik ben nog steeds maar 7-8 kilo aangekomen in totaal, dus dat geeft hoop voor als ik bevallen ben.
Das ook mijn uiteindelijke bedoeling..... Nu hek gewoon een soort van stok achter de deur nodig.... Dit mag je wel, dat mag je niet. Punt uit klaar!quote:Op maandag 8 september 2008 16:49 schreef jhvhprotocol het volgende:
Ik doe geen dieet, en val goed af. Bevalt me prima. Ik heb geen dieet nodig om te weten wat ik moet laten staan en wat ik gerust kan eten.Ik vind dit veel prettiger, ik bepaal mijn eigen structuur en bepaal zelf wat ik eet. Ik krijg me niks voorgeschreven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |