Bosz heeft weinig van doen met de prestaties die Verbeek behaalt, maar ja, alsof jou dat ook maar iets kan schelen. Bosz moet en zal, wat jou betreft, weg.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 16:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Als het weer een drama seizoen word dan heeft Bosz weer een mooi excuus.
Lekker voorbarig weer.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 16:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Als het weer een drama seizoen word dan heeft Bosz weer een mooi excuus.
Met al die blessures mag je in je handjes knijpen als je de groepsfase bereikt.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 16:29 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Lekker voorbarig weer.
Het interesseert me werkelijk geen ruk hoe Feyenoord de komende maand gaan presteren met al die blessures. Als het maar een keer gaandeweg het seizoen steeds beter gaat, waar ik wel vertrouwen in heb, vind ik het al best.
Zorgen dat je Europees overwintert én de beker winnen zijn dan leuke extratjes die haalbaar moeten zijn.
Je bent weer lekker voorbarig met je conclusies. De eerste wedstrijd in de UEFA Cup is 18 september. En het is nu niet zo dat alle spelers maandenlang geblesseerd zijn. Genoeg tijd om toe te werken naar de wedstrijd.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 16:33 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]Met al die blessures mag je in je handjes knijpen als je de groepsfase bereikt.
Volgende week vrijdag volgens mij.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 17:20 schreef Tomatenboer het volgende:
Binnenkort trouwens toch loting voor de Uefacup?
Amen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 08:58 schreef Keltie het volgende:
[..]
Als je een jaar uit je neus staat te vreten en dan ineens vol aan de bak moet kan je weleens wat scheuren
Dat is ie ja, maar als ie 3 kwart van de tijd geblesseerd is heb je gewoon niets aan hem.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 16:06 schreef ruud_fr het volgende:
fucking lullig voor Vlaar, 3e keer in een paar jaar tijd
[..]
in potentie is het de beste verdediger die we hebben, sowieso houden
Voor wat het waard is. Ik zou het een prima aankoop vinden.quote:'Feyenoord kan Botteghin overnemen voor 1 miljoen'
Fc Zwolle speler Eric Botteghin staat in de belangstelling van Feyenoord. De verdediger mag voor niet minder dan 1 miljoen vertrekken uit Zwolle. Botteghin zelf was blij dat trainer Gert-Jan Verbeek vanavond op de tribune zat en hoopt dat hij ooit bij zo`n grote club als Feyenoord speelt. Zwolle won overtuigend met 3-1 van koploper Cambuur Leeuwarden en Botteghin scoorde zelfs.
Scoorde gisteren wel .. Enigste wat ik van 'em zag trouwens.. Verder niet opgeletquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 04:04 schreef Dr.Crane het volgende:
[..]
Voor wat het waard is. Ik zou het een prima aankoop vinden.
Naast successupporters nu de excuussupporters?quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 06:07 schreef Bayswater het volgende:
Ach jee, de excuussupporters staan weer op.
Die is nu wel te halen met de opbrengsten van Loovens en Sno.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 04:04 schreef Dr.Crane het volgende:
[..]
Voor wat het waard is. Ik zou het een prima aankoop vinden.
Toch weer mooi mee genomen...quote:Feyenoord profiteert van transfer Sno naar Ajax
23 augustus 2008
De overstap van jeugdinternational Evander Sno naar Ajax is een financiële meevaller voor Feyenoord. Als gevolg van een clausule in het contract van de middenvelder bij Celtic, ontvangen de Rotterdammers bijna 25 procent van de transfersom. Dit komt neer op 300.000 euro, meldt De Telegraaf zaterdag.
Sno doorliep de jeugdopleiding van Ajax, maar maakte in de A-junioren de overstap naar Feyenoord. In de zomer van 2006 verkocht Feyenoord de middenvelder aan Celtic, waarbij het liet vastleggen dat mee zou delen in de transfersom wanneer de Schotten Sno zouden doorverkopen. Deze week legde Ajax zo'n 1,25 miljoen euro op tafel voor de jeugdinternational, waarvan dus ongeveer een kwart (300.000 euro) rechtstreeks de clubkas van aartsrivaal Feyenoord in gaat.
Het is al de tweede keer deze zomer dat Feyenoord geld ontvangt, zonder zelf bij een transfer betrokken te zijn. Eerder ontving de Rotterdamse club al een leuk bedrag, omdat oud-speler Glenn Loovens overstapte van Cardiff City naar Celtic.
Je bent de eerste Ajacied die ik ooit positief over hem hoor.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 10:45 schreef Noshiba het volgende:
Al willen jullie Vlaar niet meer willen wij hem wel huren voor 2 jaar hoor!
Nou eigenlijk alleen omdat m'n achternaam dan op ons mooie shirt kan staan heurquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 12:02 schreef Dr.Crane het volgende:
[..]
Je bent de eerste Ajacied die ik ooit positief over hem hoor.
Waar slaat excuussupporter nou weer op? Als je 13 gebleseerde spelers in je selectie hebt kan geen enkele Nederlandse club een representatief elftal opstellen. Dan kan je dat als excuus zien voor slechte resultaten maar als je gewoon realistisch bent is dat een gerechtvaardigde rede voor de slechte voorbereiding.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 06:07 schreef Bayswater het volgende:
Ach jee, de excuussupporters staan weer op.
Als Ajacied zou ik hem graag bij Ajax willen zien hoor..quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 12:02 schreef Dr.Crane het volgende:
[..]
Je bent de eerste Ajacied die ik ooit positief over hem hoor.
Idd. 1 of 2 blessure's heb je altijd, maar dit is extreem.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 14:01 schreef Juk het volgende:
[..]
Waar slaat excuussupporter nou weer op? Als je 13 gebleseerde spelers in je selectie hebt kan geen enkele Nederlandse club een representatief elftal opstellen. Dan kan je dat als excuus zien voor slechte resultaten maar als je gewoon realistisch bent is dat een gerechtvaardigde rede voor de slechte voorbereiding.
Dat is tegenwoordig de doelstelling van Feijenoord: De top 5 moeten kunnen halen.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 23:31 schreef Juk het volgende:
[..]
Amen.
Toch eigenlijk wel ongelovelijk dit... Maargoed, erover zeuren helpt ook niet.
Laten we hopen dat we over 2 maanden een verschrikkelijk sterke en volledig fitte selectie hebben. Met alleen die randvoorwaarden en enkele topspelers zouden we top5 moeten kunnen halen, ook al staan er niet op elke positie goede spelers.
Heropbouw is vorig seizoen begonnen als het goed is, dan kan je inderdaad niet direct wonderen verwachten.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 15:55 schreef navigator het volgende:
[..]
Dat is tegenwoordig de doelstelling van Feijenoord: De top 5 moeten kunnen halen.
Bij een heropbouw werk je in stappen. Vorig jaar was de eerste stap om bij de eerste 5 te eindigen en daarmee Europees voetbal te halen, dit seizoen zou die doelstelling dan logischerwijs iets omhoog moeten. En daarmee wil ik niet zeggen dat ze direct kampioen moeten worden, maar strijden om de 2e plek zou toch de doelstelling moeten zijn dit jaar.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 15:56 schreef Blawh het volgende:
[..]
Heropbouw is vorig seizoen begonnen als het goed is, dan kan je inderdaad niet direct wonderen verwachten.
Op dit moment de harde realiteit. Misschien met een aardig europees seizoen dit jaar kan er wat meer geld worden vrijgemaakt voor aankopen volgend seizoen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 15:55 schreef navigator het volgende:
[..]
Dat is tegenwoordig de doelstelling van Feijenoord: De top 5 moeten kunnen halen.
Er is toch al aangegeven dat er geen nieuwe aanvaller bij gaat komen? Dan kan je denk ik hoog en laag springen als supporter en zeggen dat je een nieuwe spits eist, maar denk dat je er weinig mee op gaat schieten.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 17:00 schreef TJDoornbos het volgende:
9 ton plus verkoop van overbodige spelers en ik eis een nieuwe spits. Zonder Roy en Jon is het daar namelijk behelpen met jeugdige talenten, oudere mensen en gewoon rare vogels
Doe normaal zeg. Als PSV had gewild, hadden ze met een nulletje of 6 kunnen winnen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 20:26 schreef Juk het volgende:
Ik moet zeggen dat ze het verbazingwekkend goed hebben gedaan ternet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |