Die route rijd ik ook! Klote pleinquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 11:55 schreef Yashaaaaa het volgende:
Oeh en we hebben trouwens een mijdhetkkplein route![]()
Ik vond het een stuk rustiger rijdenen mijn mama heeft keizerkarelplein vrees
Buik/borst pijn van onbekende oorzaak. Daar heb ik de laatste vier jaar last van, maar hoe en wat weten ze niet. Thuis heb ik daar slaapmiddelen en zware pijnstillers tegen en als die niet voldoende werken dan wordt het morfine.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:05 schreef Yashaaaaa het volgende:
Vertel nou eerst es waar je pien had dan
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 12:00 schreef Yashaaaaa het volgende:
Anders ga je gewoon ff je kamer opruimen terror piet
Coolquote:
Zei je watquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:35 schreef Cocktailprikker het volgende:
Fail !
kut mobiel inet! Had een post klaar en nu is hij weg. Ook geen t9 dus fail x 2 laat maar ik lurk wel :pquote:
ff hyves checkenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:48 schreef PietjePuk007 het volgende:
He toch, nu heb je niks te klagen.
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:49 schreef Yashaaaaa het volgende:
Gozer
Je denkt swarma is er niet ik neem zijn rol over?
Ik denk dat ik denk dat jij denkt wat ik denkquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:58 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ligt eraan wat jij nu denkt.
quote:Op donderdag 7 augustus 2008 09:12 schreef Lesilolo het volgende:
ik ben dan wel een keer de formido binnen gelopen vragend naar 25 watt lampenolie.
Domme blondje: "Geen idee meneer, ik zal even in het magazijn voor u kijken"
Dus ik stuur terug: * gestuurd en gast je geeft jezelf teveel eerquote:Ik wou nog even kwijt dan het allemaal ouwehoeren was, maar dat zou je wel begrepen hebben. Samen met mijn vriendin (nu vrouw) hadden we die berichtjes gestuurt, we hadden gewoon niks te doen. Dus hecht er maar niet te veel waarde aan. T ga je goed! Ciao
Kan hij zien dan dat jij op zijn profiel bent geweest of was er een andere aanleiding?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 14:37 schreef Yashaaaaa het volgende:
Whahaha hoe toevallig, gister was ik ff mn hyvesberichtjes aant wissen en kwam zo weer op t profiel van mijn ex, krijg ik nu een mailtje:
[..]
Dus ik stuur terug: * gestuurd en gast je geeft jezelf teveel eer
Volgens mij niet, dus geen ideequote:Op vrijdag 8 augustus 2008 14:48 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Kan hij zien dan dat jij op zijn profiel bent geweest of was er een andere aanleiding?
Geloof dat CP vrijgezel isquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:24 schreef De_Kardinaal het volgende:
Zo en weer even wakker! Ik ga het allemaal maar niet nalezen das me teveel werk!
O ja nu heb ik wel het antwoord gemist op de belangrijke vraag wie er hier allemaal vrijgezel zijn? Man of vrouw ik ben niet zo kieskeurig
Edinburgh is gaaf, ben er twee jaar terug geweestquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:34 schreef Californium het volgende:
omdat ik voor tien maanden naar edinburgh ga verhuizen![]()
Je had ze er natuurlijk ook zelf uit kunnen halen, waarschijnlijk heb je ze ook zelf laten liggen?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 10:04 schreef Yashaaaaa het volgende:
Great, mama heeft haar autosleutels mee, en de mijne liggen in de auto van mijn broer Ik heb hem nog maar 100 keer gevraagd ze eruit te halen
Niks mis mee, zonde van de Audi anders. Overigens wel redelijk diefstal- en vandalismegevoelig...quote:en mijn broer is op vakantie en heeft zijn auto afgedekt!
Die smoes moet ik onthoudenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:33 schreef Yashaaaaa het volgende:
Mjah mijn moeder heeft een Keizerkarelpleinfobie dus ik wilde haar een keer een andere manier laten zien
Nee, hij heeft mijn auto gebruikt toen wij op vakantie waren, daarna heb ik iedere avond gevraagd van pak die sleutels nu eens een keer, ook gewoon vlak voor hij bijvoorbeeld even Kim naar huis ging brengen.. en iedere keer zo van oh jah klopt goed dat je het zegt.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:32 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Je had ze er natuurlijk ook zelf uit kunnen halen, waarschijnlijk heb je ze ook zelf laten liggen?
[..]
Niks mis mee, zonde van de Audi anders. Overigens wel redelijk diefstal- en vandalismegevoelig...
Hij is wel goed bezig hoor, niks mis meequote:Op vrijdag 8 augustus 2008 13:49 schreef Yashaaaaa het volgende:
Gozer
Je denkt swarma is er niet ik neem zijn rol over?
Hoe lang heb jij niet gewassen zegquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 15:12 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik speel memory met een stuk of 40 sokken.
Dan doen we toch gewoon: Nijmegen #165 het-grote-zeik-hier-yashi-af-topicquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:34 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Hij is wel goed bezig hoor, niks mis mee
Met schone sokkenquote:
Verkapte ik-wil-een-naamtopic-post.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:36 schreef Yashaaaaa het volgende:
Dan doen we toch gewoon: Nijmegen #165 het-grote-zeik-hier-yashi-af-topic
Hoor haar... mijn autoquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:34 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Nee, hij heeft mijn auto gebruikt
Ja dat snap ik. Vuile sokken voor het wassen bij elkaar zoeken heeft weinig nut hèquote:
Als ik was gooi ik na 't drogen gewoon de schone weer bij de bak schone sokken, alleen niet per paar, dus die hele berekening gaat niet opquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:39 schreef Mikkie het volgende:
Ja dat snap ik. Vuile sokken voor het wassen bij elkaar zoeken heeft weinig nut hè.
Maar dan nog. 40 sokken = 20 paar. 1 paar per dag (plus een paar paar () voor sporten), da's dik twee weken niet wassen
Neuh, die heb ik al zatquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:37 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Verkapte ik-wil-een-naamtopic-post.
Jah want ik kan er helemaal niet tegen enzoquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:39 schreef PietjePuk007 het volgende:
Doe eens niet zo lullig tegen Yashi.
ik ook! ik ook!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:37 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Verkapte ik-wil-een-naamtopic-post.
Jij hebt er net een gehad en je krijgt er pas weer een na de housewarming.quote:
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:43 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Jij hebt er net een gehad en je krijgt er pas weer een na de housewarmingbbq.
Hypocriete zakquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:39 schreef PietjePuk007 het volgende:
Doe eens niet zo lullig tegen Yashi.
En in de auto van je moeder hoeft 'ie geen benzine te dokken ofzo?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:39 schreef Yashaaaaa het volgende:
Omdat de benzine duur is ofzoIk snapte het ook niet helemaal..
Daar hebben ze een oplossing voor, die in de volksmond 'wasstraat' heet. Kost je een paar euro (maar hey, je hoeft toch geen benzine te betalenquote:En sorry mama, het is inderdaad niet mijn auto.. behalve als ie gepoetst moet worden
Als hij hem daarna niet tankt en ik hem weer voltank blijkbaar nietquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:45 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Hypocriete zak
[..]
En in de auto van je moeder hoeft 'ie geen benzine te dokken ofzo?
[..]
Daar hebben ze een oplossing voor, die in de volksmond 'wasstraat' heet. Kost je een paar euro (maar hey, je hoeft toch geen benzine te betalen), maar dan ben je overal vanaf.
Ja, jij, jij bent hier de grote veroorzaker van allesquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:47 schreef PietjePuk007 het volgende:
We kunnen swarma als onaardigheidsoorzaak ook doorstrepen.
Zelfs Mikkie niet?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:53 schreef Faithy het volgende:
niets is te grof voor mij, dat weet je toch
Ik ben voor.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:52 schreef PietjePuk007 het volgende:
waar een hopeloze kutkloon om aandacht smeekt
Dan bedoel je dus groot.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 17:04 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ik bedoelde het positiefover je smulrol enzo
Ik zeg, ik ken die artiesten niet.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:44 schreef Houniet het volgende:
Ik zeg, meet..
[24-08] City Dance Nijmegen Goffertpark
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |