Het hele concept ging de prullenbak in toch?quote:Op donderdag 24 juli 2008 19:29 schreef Sackboy het volgende:
Splinter Cell: Conviction delayed until 2009/2010
In de PU van deze maand zet Jan nachtkijker op en gaat op onderzoek uit om er achter te komen wat er met SC is gebeurd!quote:Op donderdag 24 juli 2008 20:52 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Het hele concept ging de prullenbak in toch?
*Fap Fap Fap*quote:Op donderdag 24 juli 2008 14:47 schreef Sackboy het volgende:
Part 3 van de Far Cry 2 footage (Xbox 360) van Gamersyde!
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
OMFG!ALL OVER MY TITS!
AGAIN!
Voor wie part 1 en part 2 gemist heeft.
Postal ziet er altijd slecht uitquote:Op donderdag 24 juli 2008 22:30 schreef Digixz het volgende:
Wow! Postal 3 ziet er echt slecht uit.
http://www.gametrailers.com/player/37285.html
quote:Op vrijdag 25 juli 2008 09:15 schreef PBateman1978 het volgende:
Aliens Colonial Marines
1 van de weinige shooters waar ik naar uit kijk.
Het lijkt wel een mod voor Postal 2 maar dan met de graphics iiieeeeettttsjes opgepoetst. Maar nauwelijksquote:Op vrijdag 25 juli 2008 09:11 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Postal ziet er altijd slecht uitMisschien dat die ooit voor een 10tje wel gaaf is want die vorige was ook een uurtje leuk en daarna niet meer!
Hmm, ik weet niet of je het probleem nog steeds hebt, maar zit je niet 1080p te outputten naar een HD-ready TV (al lijkt me dat na die kabelswitches niet, maargoed)? Het kan trouwens ook een HDCP probleempje zijn (als de Xbox hiermee werkt iig). HDCP is een beveiliging en onderhoudt een verbinding tussen verzender en ontvanger over het signaal (of het legaal is en op de goeie plek aankomt enzo). Geen verbinding = geen beeld. Probeer het door alles uit te zetten, TV aan op je HDMI-zender en dan Xbox aan. Werkt dit niet: je scherm ondersteunt geen HDCP of er is iets in de Xbox gaar. Google kan vast ook wel helpen met "HDCP handshaking". 1x gezien bij een ouwe TV.quote:Op donderdag 24 juli 2008 18:59 schreef bear87 het volgende:
Weet iemand wat ik fout doe?
Ik stop mijn hdmi kabel in de xbox, andere kant in de tv, en ik krijg geen beeld...de gewone component kabel doet het wel. Wat is er aan de hand?
Thnx voor je reply, maar het probleem bleek iets heel onbenulligs. De kabel had te brede uiteindes, waardoor het hdmi stukje niet geheel in de xbox en in de tv paste. Ik heb dus met een mesje de 2 plastic uiteindes moeten verkleinenquote:Op vrijdag 25 juli 2008 09:49 schreef Doc__Zenith het volgende:
[..]
Hmm, ik weet niet of je het probleem nog steeds hebt, maar zit je niet 1080p te outputten naar een HD-ready TV (al lijkt me dat na die kabelswitches niet, maargoed)? Het kan trouwens ook een HDCP probleempje zijn (als de Xbox hiermee werkt iig). HDCP is een beveiliging en onderhoudt een verbinding tussen verzender en ontvanger over het signaal (of het legaal is en op de goeie plek aankomt enzo). Geen verbinding = geen beeld. Probeer het door alles uit te zetten, TV aan op je HDMI-zender en dan Xbox aan. Werkt dit niet: je scherm ondersteunt geen HDCP of er is iets in de Xbox gaar. Google kan vast ook wel helpen met "HDCP handshaking". 1x gezien bij een ouwe TV.
Rating: A / 9.5quote:So with the classic, new-school, and infinitely customizable character roster at the ready, and with online play fully operational, it's not a stretch to say this might be 2008's best fighting game. Some other hot fighters -- notably Street Fighter IV, Tatsunoko vs. Capcom, and Battle Fantasia -- are on the horizon, but considering how fun Soul Calibur 4 is after a month of nonstop play, I think it'd be hard to top what Namco's accomplished with what is unquestionably their best fighting game to date.
Deel 2 teleurstellend ?quote:Op vrijdag 25 juli 2008 12:30 schreef Cyberia18 het volgende:
1UP: Soul Calibur IV Review
[..]
Rating: A / 9.5
Deel 2 en 3 waren echt teleurstellend maar met dit deel hebben ze eindelijk weer topkwaliteit weten af te leveren zo te lezen![]()
Hij is regiovrij niet Wes?
Deel 1 zeker nooit gespeeld?quote:
Deel 1 heb ik grijs gespeeld op de DC, deel 2 heb ik grijs gespeeld op de Xbox.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 12:44 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Deel 1 zeker nooit gespeeld?![]()
By far de beste fighting game OOIT. Deel 2 wist die kwaliteiten op geen enkel moment te benaderen. Maar goed ik snakte gewoon naar veel meer na hun klassieker op de DC.
Ik vind die eer eerder bij Street Fighter passen!quote:Op vrijdag 25 juli 2008 12:44 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
By far de beste fighting game OOIT.
Klopt, ik zei toch al dat die geweldig zou worden, jij altijd met je negativiteit.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 12:30 schreef Cyberia18 het volgende:
1UP: Soul Calibur IV Review
[..]
Rating: A / 9.5
Deel 2 en 3 waren echt teleurstellend maar met dit deel hebben ze eindelijk weer topkwaliteit weten af te leveren zo te lezen![]()
Hij is regiovrij niet Wes?
Volgens de deskundigen waren deel 1 en 2 geweldig en was deel 3 vrij slecht en wordt deel 4 weer goed!quote:Op vrijdag 25 juli 2008 12:30 schreef Cyberia18 het volgende:
1UP: Soul Calibur IV Review
[..]
Rating: A / 9.5
Deel 2 en 3 waren echt teleurstellend maar met dit deel hebben ze eindelijk weer topkwaliteit weten af te leveren zo te lezen![]()
Hij is regiovrij niet Wes?
Het is ook persoonlijk. Na deel 1 helemaal kapot te hebben gespeeld waren mijn verwachtingen voor een vervolg nog groter, alleen stelde dit deel in mijn ogen teleur. De nieuwe characters hadden geen impact zoals Eddy dat in Tekken bijvoorbeeld wel had. Ze voegde gewoon geen flikker toe.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 14:58 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Volgens de deskundigen waren deel 1 en 2 geweldig en was deel 3 vrij slecht en wordt deel 4 weer goed!
quote:Mattrick: 'Halo is nummer één van de wereld'
De E3 had het evenement moeten worden van Bungie, aldaar zouden ze namelijk hun nieuwe game aankondigen tot Microsoft anders besloot.
Het bedrijf vond dat er niet genoeg tijd en ruimte in hun persconferentie was om Bungie's nieuwe game te onthullen, waarna ze ook de onthulling op de website van Bungie tegen hielden. De ontwikkelaar was op haar beurt zeer teleurgesteld, maar Don Mattrick probeert er nu een leuke draai aan te geven:
“One of the things that we decided, when you have the number one game in the world as we have in Halo, it’s a safe prediction that if we do a separate event for Halo, that it’ll be well-attended, well covered …”
Het verhaal van Mattrick is een rare, het lijkt ons immers niet dat je een aankondiging op het laatste moment afblaast omdat het evenement waar je de aankondiging wilde doen ineens niet groot genoeg is.
quote:- Halo Wars, Fable 2, and Call of Duty: World at War will not make it out in 2008
- Bungie making multiplatform and PS3 games
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |