Neem aan dus dat als je gewoon achievement voor volgende level haalt je brons krijgt, en voor 1 miljoen comob's een goude ofzo.quote:De verdeling leek simpel: de Xbox 360 heeft achievements en de PlayStation 3 heeft Trophies. Toch krijgt de Xbox 360 nu weer een extraatje wanneer het nieuwe dashboard beschikbaar is.
Naast de achievements krijgt de Xbox 360 namelijk zogeheten medailles. Deze medailles zijn een grafische weergave van je laatstbehaalde achievements en daarmee niet geheel nieuw, het is meer een verdieping op een weg die Microsoft reeds is ingeslagen. Er is immers niets leukers dan vol trots kunnen melden dat jij een achievement hebt waar je uren zweet in hebt gestoken.
Hotquote:en van de nieuwe features van de aankomende dashboard update is het installeren van Xbox 360 games naar je harde schijf. GameSpot wist iets meer info te achterhalen.
Wanneer je ervoor kiest om games weg te schrijven naar je harde schijf moet dit een snelheidswinst opleveren van ongeveer dertig procent. Je hoeft nu echter niet meteen naar je vrienden te rennen om al hun games te lenen, om een game na installatie af te spelen dient het spel nog steeds in de drive aanwezig te zijn als herkenningspunt. Het voordeel is echter dat het spel van je harde schijf zal worden afgelezen, hierdoor heb je niet alleen kortere laadtijden, maar tevens minder geluidsproductie van de schijf zelf.
Microsoft noemt als voorbeeld Devil May Cry 4, deze game zou in tien minuten op je harde schijf staan, op de PlayStation 3 duurt dit ongeveer twee keer zo lang.
Smokin' hotquote:Grote afwezige op de Microsoft persconferentie was volgens velen Alan Wake. Gek is het niet, het is namelijk al een tijdje bekend dat de game niet in 2008 gaat komen en bij een show die vooral om 2008 gaat is er dan weinig plek voor zo'n 2009 game.
Bestaat de game dan nog wel? Dat is een vraag die bij velen opkwam. Remedy liet al eerder weten gewoon aan de game te werken, dus van annulering is geen sprake. Microsoft bevestigt vandaag met een Windows Vista promotie dat Alan Wake op de Tokyo Game Show aanwezig zal zijn. Nog even wachten en we zien Alan Wake eindelijk weer verschijnen.
Jippeteequote:Met Mario heeft Nintendo een duidelijke mascotte, ook SEGA heeft een mascotte met Sonic en Sony had Crash. En Microsoft, die hebben Blinx.
Blinx wordt echter vervangen door een nieuwe mascotte. Rare hoofd Mark Betteridge gelooft dat Banjo & Kazooie: Nuts & Bolts het ideale moment is om Banjo te bombarderen tot mascotte van de Xbox 360. Nu is het ideale moment omdat meer casual spelers de Xbox 360 kopen, omdat de console goedkoper is dan bij de launch en omdat de game uniek is. Blinx mag nu samen gaan lunchen met Alex Kidd.
Hell,It's about time.quote:Alan Wake op Tokyo Game Show
Grote afwezige op de Microsoft persconferentie was volgens velen Alan Wake. Gek is het niet, het is namelijk al een tijdje bekend dat de game niet in 2008 gaat komen en bij een show die vooral om 2008 gaat is er dan weinig plek voor zo'n 2009 game.
Bestaat de game dan nog wel? Dat is een vraag die bij velen opkwam. Remedy liet al eerder weten gewoon aan de game te werken, dus van annulering is geen sprake. Microsoft bevestigt vandaag met een Windows Vista promotie dat Alan Wake op de Tokyo Game Show aanwezig zal zijn. Nog even wachten en we zien Alan Wake eindelijk weer verschijnen.
Kloptquote:Op vrijdag 18 juli 2008 15:27 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Neem aan dat het gewoon het referentienummer is dat je aan de telefoon krijgt van die helpdeskmedewerker.
Titels erbij is iets handiger, dan hoef je niet het hele berichtje te lezen voordat je erachter komt dat je het al elders hebt gelezenquote:Op vrijdag 18 juli 2008 15:43 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Neem aan dus dat als je gewoon achievement voor volgende level haalt je brons krijgt, en voor 1 miljoen comob's een goude ofzo.
[..]
Hot
[..]
Smokin' hot
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
Jippetee
wtfquote:Op vrijdag 18 juli 2008 16:24 schreef Scarface2004 het volgende:
Fuck waarom op de TGS en niet op Leipzig, volgens mij lopen die Japanners echt niet warm voor Alan Wake
[ afbeelding ]
Hahaquote:
WTF iddquote:Op vrijdag 18 juli 2008 16:24 schreef Scarface2004 het volgende:
Fuck waarom op de TGS en niet op Leipzig, volgens mij lopen die Japanners echt niet warm voor Alan Wake
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ooh, I just felt my dick move!
quote:[E3] Bioshock 2 info na PS3 Bioshock
De laatste tijd loopt Gideon met een wit gezicht op de redactievloer, hij is druk bezig met Bioshock en schrikt op dit moment dan ook overal van.
Voorlopig kunnen we hem echter even gerust stellen, op informatie over de sequel van Bioshock zullen we namelijk nog even moeten wachten. Markus Wilding, International PR Director van 2K, geeft aan dat we pas informatie over Bioshock 2 ontvangen als de PlayStation 3 versie van Bioshock op de markt is. Aangezien deze versie gepland staat voor oktober moeten we nog even wachten op informatie over sequel, dan wel de prequel.
Fallout 3 is 10 keer vetterquote:Op vrijdag 18 juli 2008 20:23 schreef Cyberia18 het volgende:
1UP Show E3 Special Day 3: met RE 5 en Fallout 3:
http://www.gamevideos.com/video/id/20174
RE 5 =
Mijn zeepbel wat doe jequote:Op vrijdag 18 juli 2008 21:01 schreef DooD het volgende:
Even Aquila360 zijn zeepbel laten barsten, door te zeggen dat de KOTOR mmo alleen op de pc uitkomt.
Bron:
http://www.psonly.nl/nieu(...)O_alleen_voor_de_PC/
Weddenquote:
Ik vind Fallout 3 weer helemaal niks. Lijkt me teveel op een mmo en dat komt me ook na 5 min de strot uit. RE5 heb ik wel erg zin inquote:Op vrijdag 18 juli 2008 21:28 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
WeddenResident Evil 5 viel me echt tegen ik kijk er niet eens meer uit
![]()
Fallout 3 is wel super vet gedaan![]()
Fallout is bethesda-fied. Als in: Het lijkt akward te spelen. Gelukkig zijn er geen paarden meer die tegen muren kunnen lopen. Dus er is nog hoop.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 21:06 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Fallout 3 is 10 keer vetter![]()
Fallout 3 was opzeker de game van de show! Dat jullie Fallout 3 allemaal onderschatten
quote:Garnet:''Ice forest is the worst level in the game''
Dyack:''No it's not the worst level''
Garnet:''So there are worst ones?''
Dyack: ''Whatever''
Ik las dat veel mensen die voice-over in dat filmpje nogal akelig vinden, lijkt ook een beetje op de voice-over van de Faces of Death filmsquote:
Proestquote:Op zaterdag 19 juli 2008 10:47 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Ik las dat veel mensen die voice-over in dat filmpje nogal akelig vinden, lijkt ook een beetje op de voice-over van de Faces of Death films
Die zitten er gelukkig niet in. Spel gaat voor de realistische aanpakquote:Op zaterdag 19 juli 2008 10:50 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Proest![]()
Net opgemerkt, maar nu je het zegt. De stem is koud,... maar de actie op het scherm ook. Wat een spel zeg,... heb ik zwaar onderschat. Weet iemand iets over eventuele Feral abilities?
Geweldig!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 10:52 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Die zitten er gelukkig niet in. Spel gaat voor de realistische aanpak![]()
[Multi] Far Cry 2
quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:45 schreef Cyberia18 het volgende:
Dyack (van Too Human) heeft weer van zich laten gelden in 1UP Yours
[..]
Ben ik helemaal met je eensquote:Op zaterdag 19 juli 2008 07:37 schreef MMaRsu het volgende:
Nee hoor Re5 ziet er erg slecht uit. Een retarded coop partner en dezelfde animaties en AI als in RE4.
En je hebt de hele game dat stomme wijf naast je lopen no thx. Doe mij maar Dead Space, dat ziet er tenminste lekker scary uit, heeft een beetje van die schrikmomenten etc.
Begrijp me niet verkeerd RE4 was 1 van mijn favo games vorige gen, maar dit ziet er echt slecht uit ( afgezien van de graphics zelf, mgoed ).
Pricelessquote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:45 schreef Cyberia18 het volgende:
Dyack (van Too Human) heeft weer van zich laten gelden in 1UP Yours
[..]
Zojuist de demo gespeeld.. wat een bagger game zeg...quote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:16 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Priceless
Vraag me af of Silicon Knights hier uit gaat komen,........
Het schieten vind ik anders wel vetquote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:19 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Zojuist de demo gespeeld.. wat een bagger game zeg...
Speelt voor geen meter, ziet er maar matig uit.. en wat een kut voice acting met slechte one liners...
Weet nog goed dat ze Gears of War de schuld geven toen bij de eerste delay van TH. Iets over dat ze te lang met de Unreal engine aan het spelen waren waardoor hun minder tijd hadden ofzo,.... kansloze opmerking. Gek genoeg zagen de eerste trailers van het spel er wel goed uit,..... maar ik ga nu niet eens de demo meer proberen! Het hoesje zelf al,... spiegeling van een matig product!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:19 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Zojuist de demo gespeeld.. wat een bagger game zeg...
Speelt voor geen meter, ziet er maar matig uit.. en wat een kut voice acting met slechte one liners...
De eerste trailer die ik zag vond ik ook al kut.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:25 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Weet nog goed dat ze Gears of War de schuld geven toen bij de eerste delay van TH. Iets over dat ze te lang met de Unreal engine aan het spelen waren waardoor hun minder tijd hadden ofzo,.... kansloze opmerking. Gek genoeg zagen de eerste trailers van het spel er wel goed uit,..... maar ik ga nu niet eens de demo meer proberen! Het hoesje zelf al,... spiegeling van een matig product!
Je zeikt het af maar je gaat niet demo proberenquote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:25 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Weet nog goed dat ze Gears of War de schuld geven toen bij de eerste delay van TH. Iets over dat ze te lang met de Unreal engine aan het spelen waren waardoor hun minder tijd hadden ofzo,.... kansloze opmerking. Gek genoeg zagen de eerste trailers van het spel er wel goed uit,..... maar ik ga nu niet eens de demo meer proberen! Het hoesje zelf al,... spiegeling van een matig product!
Ja ik zeik het af ja,... maar nou ook weer niet volledig uiteraard. Ik sluit me aan in de negatieve spiraal naar beneden met de bullshit dev opmerkingen uit het verleden in mijn achterhoofd. Heb uiteraard een RROD nu thuis, dus de demo moet even wachten,... maar OK,.. zal hem proberen!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:55 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Je zeikt het af maar je gaat niet demo proberenProbeer het gewoon want er zitten ook een aantal hele toffe dingen in
Jij vindt alles leuk wat andere mensen niet leuk vindenquote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:55 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Je zeikt het af maar je gaat niet demo proberenProbeer het gewoon want er zitten ook een aantal hele toffe dingen in
Dat eerste kon in MDK al, en die game is al meer dan 10 jaar oud.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 10:47 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Vast een baard maar ik post hem gewoon nog eens!
http://www.gametrailers.com/player/37210.html
Dat zou ik zeker doen als ik jouw was! Het is ook geen goeie game dat zeg ik ook niet! Maar ik heb hem ff geprobeerd en het is niet eens echt mijn ding zo'n soort spel maar toch waren een aantal dingen vet gedaan! Het schieten werkte tof, je kunt echt veel aanpassen wat skills en wapens en armor enz betreft. En ik vond de filmjes en de overall sfeer ook vest tofquote:Op zaterdag 19 juli 2008 13:05 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja ik zeik het af ja,... maar nou ook weer niet volledig uiteraard. Ik sluit me aan in de negatieve spiraal naar beneden met de bullshit dev opmerkingen uit het verleden in mijn achterhoofd. Heb uiteraard een RROD nu thuis, dus de demo moet even wachten,... maar OK,.. zal hem proberen!
Ik vond Vikings SUPER vet!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 13:06 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Jij vindt alles leuk wat andere mensen niet leuk vinden
Die draken zijn ook wel tofquote:Op zaterdag 19 juli 2008 13:23 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik ook! Ben net klaar op het eerste eilandVanavond maar even met het 2e bezig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |