Wat een onzin weer zeg, de kinderen worden toch niet opgevoed door de aandeelhouders van Barbie en Ken...quote:'Nieuwe Barbie vuile slet'
Opmerkelijk - door Rob (R@b) op 17-07-2008 @ 08:38
De nieuwste Barbie waarmee speelgoedgigant Mattel na de zomer op de markt komt, heeft de woede gewekt van de Amerikaanse conservatieve christelijke belangengroepering Christian Voice. De organisatie is ontstemd over de nieuwe outfit van Barbie die bestaat uit een zwarte leren vest, handschoenen, laarzen en visnet panty's.
''Pure vuiligheid. Barbie heeft er al altijd wat sletterig bijgelopen, maar nu gaan ze toch te ver. Een kinderpop in seksueel suggestieve kleding is onverantwoord'', aldus een woordvoerder van Christian Voice.
Mattel zegt dat de nieuwe Barbie, Black Canary geheten, gebaseerd is op de heldin uit de gelijknamige stripverhalen van DC Comics die al in 1947 het licht zagen.
'Pure vuiligheid'
Ja!quote:Op donderdag 17 juli 2008 11:00 schreef Drugshond het volgende:
[ afbeelding ]
Nog een Barbie.. maar dan anders.
Jij bent gewoon bang voor concurrentiequote:Op donderdag 17 juli 2008 11:01 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Mwah, ik snap de kritiek eigenlijk wel...
En voordat je me gaat beschuldigen van bekromenheid met je eerst effe naar mijn beroep kijken.
Je bent pr0n-regisseur?quote:Op donderdag 17 juli 2008 11:01 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Mwah, ik snap de kritiek eigenlijk wel...
En voordat je me gaat beschuldigen van bekromenheid met je eerst effe naar mijn beroep kijken.
nee joh, hij brand alleen de DVD'squote:Op donderdag 17 juli 2008 11:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Je bent pr0n-regisseur?
Gezien zijn naam eerder een kloon maar je weet 't nooit.quote:Op donderdag 17 juli 2008 11:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Je bent pr0n-regisseur?
Yupzzz.quote:
Die megajetsers die al die barbies hebben zou ik niet als seksloos willen betitelen.quote:Op donderdag 17 juli 2008 10:45 schreef Copycat het volgende:
Zolang zowel Barbie als Ken nog zonde genitaliën door het leven gaan, blijven ze imo seksloos.
De echte Black Canary:
[ afbeelding ]
Da's waar. Ik zat met mijn gedachten in het kruisquote:Op donderdag 17 juli 2008 11:52 schreef Basp1 het volgende:
Die megajetsers die al die barbies hebben zou ik niet als seksloos willen betitelen.
Ik ben benieuwd of mattel gaat zwichten voor deze lobby.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |