doe jij dat dan wel?quote:Op zondag 6 juli 2008 18:05 schreef Angst het volgende:
[..]
maar Fellatio is dus pijpen he,
dus dat doe je niet?
ja,quote:
ik laat me wel pijpen door vrouwen,quote:
Komt nog wel.quote:
even voor de duidelijkheid he, ik ben wel een vrouw hequote:Op zondag 6 juli 2008 19:09 schreef Godshand het volgende:
[..]
ik laat me wel pijpen door vrouwen,
maar mannen pijpen of door laten pijpen is nu niet echt een opwindend idee...![]()
nee dus...
Ik vind het niet ziek, maar ik vind het een heel onaantrekkelijk idee dus het leek me niet goed voor ons seksleven. Ik zou hem minder aantrekkelijk hebben gevonden denk ik, ook als het slipje weer uit was. Bovendien vond ik het ook een vies idee, mijn mooiste string tussen van die harige mannenbillenquote:
quote:Op zondag 6 juli 2008 21:40 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Bovendien vond ik het ook een vies idee, mijn mooiste string tussen van die harige mannenbillen
ga eens snel terug naar de zandbak jij!quote:Op zaterdag 5 juli 2008 19:25 schreef RainbowRoadkill het volgende:
Fellatio en annilingusgadverdamme zeg
en ik een man..quote:Op zondag 6 juli 2008 19:42 schreef Angst het volgende:
[..]
even voor de duidelijkheid he, ik ben wel een vrouw he
ah, maar je bent nog jong...quote:
Zoek dr ff op op msn als je wilt dat dit topic serieus blijft..quote:Op maandag 7 juli 2008 13:23 schreef Godshand het volgende:
[..]
ah, maar je bent nog jong...
uberhaupt wel iets aan sex gedaan?
Je probeert een 32-jarige man in contact te brengen met een 14-jarig meisje?quote:Op maandag 7 juli 2008 13:31 schreef Tally het volgende:
[..]
Zoek dr ff op op msn als je wilt dat dit topic serieus blijft..
Heb ik je wat gevraagd? Nee he.. Opflikkeren danquote:Op maandag 7 juli 2008 13:39 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Je probeert een 32-jarige man in contact te brengen met een 14-jarig meisje?
Ik kots op je.
Kotsseksquote:Op maandag 7 juli 2008 13:39 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Je probeert een 32-jarige man in contact te brengen met een 14-jarig meisje?
Ik kots op je.
Wat zij zegtquote:Op zondag 6 juli 2008 00:54 schreef Tally het volgende:
Nee volgens mij nog geen nee gezegd tegen iemand..
ja doei dat heeft er niks mee te maken...quote:Op maandag 7 juli 2008 13:31 schreef Tally het volgende:
[..]
Zoek dr ff op op msn als je wilt dat dit topic serieus blijft..
Hoezo niet? Misschien is er wel eens iemand naar haar toegekomen met de vraag wil je neuken en zei zij nee.. Wijs je ook iets af..quote:Op maandag 7 juli 2008 15:18 schreef Godshand het volgende:
[..]
ja doei dat heeft er niks mee te maken...
als zij nooit sex heeft gehad, valt er sowieso niks af te wijzen
onbekend maakt immers onbemind...
Mijn babymaker fantasy wees je daarintegen keihard af!quote:Op zondag 6 juli 2008 00:54 schreef Tally het volgende:
Nee volgens mij nog geen nee gezegd tegen iemand..
Het gaat in dit topic om wensen van partners hèquote:Op maandag 7 juli 2008 15:22 schreef Tally het volgende:
[..]
Hoezo niet? Misschien is er wel eens iemand naar haar toegekomen met de vraag wil je neuken en zei zij nee.. Wijs je ook iets af..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |