Ligt er aan... In bepaalde regio's is het dezelfde dag verkocht. En sommige regio's kan je makkelijk 5 jaar wachten (friesland, maar wie wil daar nou wonenquote:Op maandag 23 juni 2008 15:00 schreef Re het volgende:
onderschat ook even niet dat tegenwoordig het verkopen van een huis niet meer binnen 2 weken gebeurd, daar kan nog wel eens een jaartje overheengaan...
Als de vrouw nu huismoeder is, geen baan op het moment (wss kan ze die ook neit snel vinden, ivm jaren lang geen ervaring), daarbij jonge kinderen, dus een fulltime baan gaat ook neit werken. hoe wil je dan dat ze alles gaat betalen voor de kids en zichzelf?quote:Op maandag 23 juni 2008 14:57 schreef Technoviking het volgende:
Al verdient hij een ton per jaar netto. Ze hebben samen kinderen en betalen dus beiden de helft.
Als 2 kinderen een totaal van 500 euro per maand kosten aan kleding, schoolgeld, boodschappen etc. betaal je dus allebei 250 euro.
Die houding van de meeste vrouwen, zo van: "Ik sleep er lekker uit wat er in zit". Je bent toch niet gehandicapt, zoek lekker zelf een baan.
Jij bent zeker ook een vrouw?quote:Op maandag 23 juni 2008 15:00 schreef simmu het volgende:
[..]
dan mag die vent eerst het achterstallig salaris betalen dan he. dat salaris van ouderschap: kinderverzorger, interieurverzorger. reken maar uit wat dat allemaal kost als je dat moet laten doen. oh: en vergeet bijscholingscursussen niet enzo! want als kinderverzorger heb je nog aardig wat opleiding nodig tegenwoordig!
flikker op: als je een dergelijke keuze in je huwelijk of partnerschap in je eentje maakt, heb je een hele foute partner beet. dergelijke dingen beslis je samen, en daar ben je ook samen verantwoordelijk voor. ieder zn meug hoor; begrijp me goed: niks mis met werken als moeder, maar het is een keuze die je als ouders samen maakt. prachtig verzonnen allemaal: economishce onafhankelijkheid voor ieder, maar vaak is het in de praktijk een stuk lastiger.quote:Op maandag 23 juni 2008 14:59 schreef Technoviking het volgende:
[..]
Dat je je carriëre tijdelijk stopzet is uiteindelijk je eigen keuze geweest. 1 op de 3 huwelijken loopt tegenwoordig stuk. Als vrouw thuis blijven en voor de kinderen zorgen en achter gaan zeuren om geld vind ik uitermate dom en naïef.
Ik denk dat mensen met kinderen en een nieuwe partner zelf wel zo verstandig zijn om de nieuwe partner een paar maanden buiten beeld te houden.quote:Op maandag 23 juni 2008 14:49 schreef G-Mart het volgende:
[..]
Sorry, ik snap dat de situatie niet fijn is, maar ik vind echt niet dat je dat van hem kan vragen. Die beslissing zal hij zelf moeten nemen, net als alle andere beslissingen die hij over zijn leven kwijt wil aan jullie kinderen later. De kinderen weten toch wel dat hij een vriendin heeft, en dat jij als moeder dan tegenhoudt dat ze haar niet mogen zien werkt later alleen maar averechts (ik spreek uit ervaring).
Los daarvan; hoe wil je het zelf aanpakken als je een nieuwe vriend hebt? Die hou je dan ook verplicht een half jaar buiten beeld als hij er om vraagt?
Ja, en hij gaat zomaar vreemd, zonder redenquote:Op maandag 23 juni 2008 14:35 schreef Semisane het volgende:
Omdat hij een ander heeft?Ik zeg maar wat hoor...
![]()
Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiëel uitkleden.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:02 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Als de vrouw nu huismoeder is, geen baan op het moment (wss kan ze die ook neit snel vinden, ivm jaren lang geen ervaring), daarbij jonge kinderen, dus een fulltime baan gaat ook neit werken. hoe wil je dan dat ze alles gaat betalen voor de kids en zichzelf?
Je leeft samen, je maakt samen keuzes. voor hetzelfde geld wil de man dolgraag dat moeders thuisblijft bij de kinderen. En vind moeders dat ook een goed idee.. Dus geen problemen, behalve op het moment wanneer ze gaan scheiden.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef Technoviking het volgende:
Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiëel uitkleden.
Ik weet niet hoe oud je zelf bent en of je enig verstand hebt van inkomsten en uitgaven voor een huishouden, maar zelfs als je iets boven modaal zit is 600 euro per maand aan alimentatie een grove schande.
Nee, ik heet Emily, ik ben 25 en ik heb geen vriend. En ik laat me (op een uitzondering in het verleden na) niet in met gebonden mannen.quote:Op maandag 23 juni 2008 14:53 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Je heet truus en hebt een vriend van 35?
Om 600 euro alimentatie per maand te kunnne ontvangen, verdient de ex dan ook niet modaal. Het is iets dat heus wel bepaald wordt op basis van inkomen van beide partners.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef Technoviking het volgende:
[..]
Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiëel uitkleden.
Ik weet niet hoe oud je zelf bent en of je enig verstand hebt van inkomsten en uitgaven voor een huishouden, maar zelfs als je iets boven modaal zit is 600 euro per maand aan alimentatie een grove schande.
Als jij je zogenaamde HBO ziekenfondsbrilletje even af zet en dan in de echte wereld gaat kijken, zal je meer mensen hier gelukkig maken.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:03 schreef Technoviking het volgende:
[..]
Jij bent zeker ook een vrouw?
Jullie zijn net zo volwassen, capabel en naar het schijnt verstandig als mannen, dus het lijkt me in geen enkele situatie teveel gevraagd om je eigen boontjes te doppen.
Daarnaast blaaten alle vrouwen in dit topic: "Ja, ja! Het is zijn schuld".
Je hoort maar één kant van het verhaal, en als je het niveau VMBO een beetje ontstijgt snap je dat een mening vormen op basis van een eenzijdig verhaal uitermate dom is.
Veel ouders vinden het geen aantrekkelijk idee kinderen te nemen en ze vervolgens dagelijks van 8 uur 's ochtends tot 6 uur 's avonds in de (naschoolse) opvang te pleuren.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef Technoviking het volgende:
Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiëel uitkleden.
schande.
Als je samen beslist dat manlief de centjes binnenbrengt zodat je je volledig op de kinderen kunt richten lijkt me dat manlief gekozen heeft om geld voor de kinderen te verdienen en lijkt me dat die verantwoordelijkheid niet verdwijnt.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef Technoviking het volgende:
[..]
Een partner is als het goed is een verrijking en in ieder geval een heel belangrijk onderdeel van je leven, maar je leeft toch voor jezelf? Als je ooit de keuze gemaakt hebt om huisvrouw te worden heb je dat zelf besloten en moet je niet de man financiëel uitkleden.
Ik weet niet hoe oud je zelf bent en of je enig verstand hebt van inkomsten en uitgaven voor een huishouden, maar zelfs als je iets boven modaal zit is 600 euro per maand aan alimentatie een grove schande.
Dat vind ik behoorlijk dom.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:10 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Je leeft samen, je maakt samen keuzes. voor hetzelfde geld wil de man dolgraag dat moeders thuisblijft bij de kinderen. En vind moeders dat ook een goed idee.. Dus geen problemen, behalve op het moment wanneer ze gaan scheiden.
Ik heb het niet over de man uitkleden.. natuurlijk slaat dat nergens op en kan de vrouw ook heel goed werk vinden en voor zichzelf zorgen uiteindelijk. Maar dat gaat niet 123 na de scheiding.
en alimentatie wordt in verhouding berekend dacht ik zo. Ieder een evenredig deel na inkomsten. Ook wel zo eerlijk.
Ja en.. betekend nog niet dat het goed te praten is dat hij vreemd gaat en haar slecht behandeld.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:16 schreef Technoviking het volgende:
Daarnaast blijf ik bij het feit dat iedereen nu hard roept, maar het is maar één kant van het verhaal. Misschien is TS wel een chagerijnig wijf met zand in haar kut? Als die vent ultiem gelukkig was gaat hij er heus niet ineens met een jong grietje vandoor.
Subtiel gebracht. En misschien komt dat gedrag dan wel weer door de botheid en het ontwijken van zijn verantwoordelijkheden van haar man. Zo kun je wel even bezig blijven.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:16 schreef Technoviking het volgende:
Misschien is TS wel een chagerijnig wijf met zand in haar kut?
Kipjes van 20 kunnen anders ook ernstig saai zijn...quote:Op maandag 23 juni 2008 15:07 schreef katerwater het volgende:
[..]
Ja, en hij gaat zomaar vreemd, zonder reden![]()
Maar TS heeft de reden al aangegeven: angst voor saaiheid.
Mwoah, ik geloof niet dat verliefde mannen er zo goed over nadenken; over het algemeen gaat de stiefmoeder van het moment gewoon elke keer mee op zondagmiddag-bowlen, -zwemmen, -speelparadijzen of - dierentuinen. Tenminste, niet het slag verliefde mannen dat TS' 'ex lijkt te zijn. Die vinden dat 'de kinderen toen moeten weten wat er speelt bij papa' ... penopauze heet dat. Vaak gaan ze ook motorrijden of salsadansen.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:04 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik denk dat mensen met kinderen en een nieuwe partner zelf wel zo verstandig zijn om de nieuwe partner een paar maanden buiten beeld te houden.Vind het niet gek als TS dat ook aan hem vraagt dan. Eerst maar eens zien of het stand houdt als hij op zichzelf of met dat meisje woont.
Hoezo kan je als huisvrouw geen individu met een eigen leven en identiteit zijn?quote:Op maandag 23 juni 2008 15:16 schreef Technoviking het volgende:
[..]
Dat vind ik behoorlijk dom.
Je hebt natuurlijk een leven samen. Maar je bent zelf ook een individu. Mensen die aan het eind van een relatie tot het besef komen dat dat laatste eigenlijk niet meer bestaat en je alleen nog maar een onderdeeltje van "ons" bent, en geen "jij" meer, zijn daar zelf schuldig aan.
Dat kan prima, maar dan moet je niet zeuren dat je je na al die jaren, arbeidsmarkt technisch, tekort gedaan voelt omdat je huisvrouw was, en daarom een shitload aan alimentatie wil vangen.quote:Op maandag 23 juni 2008 15:35 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[..]
Hoezo kan je als huisvrouw geen individu met een eigen leven en identiteit zijn?
ja preciesquote:Op maandag 23 juni 2008 14:53 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Je heet truus en hebt een vriend van 35?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |