Oerlemans was toen hij begon ook een outsider. Een soap-acteur, wie had gedacht dat hij dit voor elkaar zou krijgen en ook nog een lekker wijf als vrouw zou krijgenquote:Op donderdag 19 juni 2008 14:52 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Dat is de theorie, in de praktijk werkt het blijkbaar toch anders.
Anders zouden veel meer outsiders succes hebben in de tv-wereld.
Ja, of het verzinnen van een succesvol programma is net even wat moeilijker dan jij doet voorkomen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 14:52 schreef rebel6 het volgende:
Anders zouden veel meer outsiders succes hebben in de tv-wereld.
ja, helemaal aan zichzelf te danken ja. Je wilt zijn huidige succes toch niet relativeren enkel en alleen omdat hij ´geluk´ gehad zou hebben omdat hij begin jaren negentig niet is vervangen als soapacteur?quote:Ik heb wel eens zo'n GTST-aflevering uit het begin gezien, bedroevend slecht geacteerd. Hij heeft dus geluk gehad dat hij toch werd gekozen en niet na een paar afleveringen werd vervangen. Daardoor kon hij zichzelf ontwikkelen en doordringen tot het Hilversumse wereldje. Tja dat je dan op een gegeven moment gevraagd wordt om presentator te worden kon ook eigenlijk niet uitblijven. Daardoor werd z'n bekendheid groter, enz, enz. Helemaal aan zichzelf te danken zei je?
Ik heb het al zo vaak uitgelegd, als ik ergens een fles cola voor 4 euro koop terwijl het overal elders 2 euro is dan is mijn fles cola toch echt 2 euro waard en niet de 4 euro die ik er als gek voor heb gegeven.quote:Op donderdag 19 juni 2008 10:58 schreef Argento het volgende:
[..]
de denkfout in volle glorie...
Wat iets waard is wordt uitsluitend bepaald door partijen. Ken je de uitdrukking ´iets is waard wat de gek er voor geeft´?
Als partijen niet bepalen wat iets waard is, wie of wat dan wel?
Ik bedoel, ja er zijn produkten waarvan het lijkt dat die gewoon een rotsvaste prijs hebben waarover niet wordt onderhandeld. Ik heb bijvoorbeeld nog nooit meegemaakt dat iemand bij de kassa van de supermarkt gaat onderhandelen over de prijs van zijn boodschappen of over prijs van benzine. Dat betekent niet dat het niet zou kunnen (de prijs op het prijskaartje is ook maar een aanbod dat aanvaarding behoeft alvorens gesproken kan worden over een overeengekomen prijs) maar het is nu eenmaal niet gebruikelijk en onwenselijk omdat het het doen van dat soort dagelijkse aankopen alleen maar overdreven complex zou maken. Dat ligt anders bij bijvoorbeeld huizen. Daar is onderhandeling juist zeer gebruikelijk. Dat betekent echter niet dat de uiteindelijk koopprijs mbt een huis wezenlijk anders tot stand komt dan de prijs van boodschappen.
Kortom, iedere prijs is afhankelijk van aanbod en aanvaarding en uiteindelijk zijn het partijen die bepalen wat iets waard is. Als een huizenprijs volgens jou te hoog is, ga je onderhandelen. Als de AH volgens jou een te hoge prijs vraagt voor een pak suiker, dan koop je dat ergens anders.
Dus de waarde van een object in het economisch verkeer is gelijk aan de prijs die koper en verkoper met elkaar overeenkomen. Geldt natuurlijk ook voor de arbeidsmarkt: de waarde van werkzaamheden is gelijk aan de prijs die koper en verkoper met elkaar overeenkomen.
Als de waarde NIET gelijk is aan de prijs die partijen met elkaar overeenkomen, wie of wat bepaalt die waarde dan wel?
Waarom zou je een fles cola voor 4 euro kopen als je hem ook voor 2 euro kan kopen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:07 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Ik heb het al zo vaak uitgelegd, als ik ergens een fles cola voor 4 euro koop terwijl het overal elders 2 euro is dan is mijn fles cola toch echt 2 euro waard en niet de 4 euro die ik er als gek voor heb gegeven.
Nee hoor. Die fles cola maakt deel uit van jouw vermogen voor een tegenwaarde van 4 euro. Dat jij elders de helft minder betaald zou hebben voor dezelfde fles, doet daar niks aan af.quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:07 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Ik heb het al zo vaak uitgelegd, als ik ergens een fles cola voor 4 euro koop terwijl het overal elders 2 euro is dan is mijn fles cola toch echt 2 euro waard en niet de 4 euro die ik er als gek voor heb gegeven.
Leg mij dan eens uit, wat is er zo moeilijk aan het verzinnen van een progammaformule bestaande uit het uitnodigen van mensen met een bijzondere hobby, het inhuren van wat cabaratiers en nog wat grappen en grollen die iedereen met een paar biertjes op ook kan bedenken?quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:00 schreef Argento het volgende:
[..]
Ja, of het verzinnen van een succesvol programma is net even wat moeilijker dan jij doet voorkomen.
[..]
Het was een hele belangrijke springplank op weg naar fame&fortune. Dat je zo'n unieke kans grijpt is niet meer dan logisch.quote:ja, helemaal aan zichzelf te danken ja. Je wilt zijn huidige succes toch niet relativeren enkel en alleen omdat hij ´geluk´ gehad zou hebben omdat hij begin jaren negentig niet is vervangen als soapacteur?
Ten eerste heb ik niet gezegd dat ik denk dat jij Picasso ook wel zal overschatten, maar slechts aangegeven dat jouw opmerking in die lijn is (beiden zijn onzinnig, iets creëren wat al bestaat kan inderdaad iedereen, zij het dat je bij een Picasso nog iets meer moeite moet doen).quote:Op donderdag 19 juni 2008 12:37 schreef rebel6 het volgende:
En dan heb jij het lef om iets te zeggen over mijn niveau?![]()
Het moet niet gekker worden met jou! Denken dat ik Picasso ook wel zal onderschatten omdat ik stel dat het bedenken van zo'n programmaformule allesbehalve geniaal is?
Wat? Tot jouw niveau? Wees niet bang hoor...quote:Wat een ontzettend kinderachtige redenering, ik had niet verwacht dat jij je zo zou verlagen.
Iets poneren is niet hetzelfde als onderbouwen.quote:Ik heb onderbouwd dat het weinig voorstelt qua creatieve prestatie
Nogmaals: er ligt 50K klaar voor ieder goed idee, dus waarom jij dat geld niet op haalt maar met mij zit te ouwebetten is mij niet duidelijk...tenzij jij gewoon geen goed idee voor een programma kan bedenken om in te sturen.quote:Blijf maar lekker geloven dat het bedenken van succesvolle programma's slechts voor enkelingen is weggelegd, je maakt jezelf alleen maar belachelijk.
Ik constateer gewoon dat jouw onderneming naar de klote is gegaan (met de ondernemingen van mij gaat het overigens heel goed!) en dat in het licht daarvan jij een wel heel grote broek aan trekt.quote:Het typeert jouw domheid om te concluderen dat iemand wiens bedrijf over de kop is gegaan automatisch een mislukte ondernemer is.
Exactemundo...quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:44 schreef Argento het volgende:
Hoe dan ook, het verzinnen van programma´s is een uiterst lucratieve bezigheid en als iedereen het zou kunnen zouden veel meer mensen dat dus doen.
Wat is nu jouw stelling? Dat jij nu eveneens ten onrechte een krom vergelijk trok, of dat we allebei een terecht vergelijk hebben getrokken?quote:Op donderdag 19 juni 2008 13:45 schreef EchtGaaf het volgende:
En dat van iemand die maar al te graag voetballers erbij sleepte als "vergelijkingsmateriaal" ?
Waarom heb jij nog geen briljante programmaideeën achter je naam staan?quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:22 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Leg mij dan eens uit, wat is er zo moeilijk aan het verzinnen van een progammaformule bestaande uit het uitnodigen van mensen met een bijzondere hobby, het inhuren van wat cabaratiers en nog wat grappen en grollen die iedereen met een paar biertjes op ook kan bedenken?
Ga nou eens in op dit concrete voorbeeld ipv steeds je punt te herhalen hoe moeilijk het wel niet is om een succesvol programma te bedenken.
Dat die conclusie ook in andere draadjes wordt getrokken mbt tot jou misschien...quote:
Ik ben CEO noch verdien ik vele miljoenen op jaarbasis. Ik heb het goed, maar niet ZO goed. En ik acht het wat onzinnig om te denken dat ik tzt wel die vele mio's op salarisbasis zal gaan krijgen. De kans is niet zodanig dat ik er nu al op anticipeer.quote:Nee, nou wordt ie mooiGa je nu zeggen dat je topbeloningen en alle excessen die daarbij horen niet langer meer wil verdedigen? Nou , dat zou ander wel mooi zijn, als dat het geval zou zijn
![]()
Ik kan mij geen onderwerp van jou heugen waarbij er NIET een enorm EG-belang is te ontdekken. Ik heb de diverse voorbeelden al genoemd en bij deelontkenningen van jou ook netjes aangetoond dat de ontkenning niet in overeenstemming was met de feiten.quote:Ik blijf zeggen dat ik het goedkoop vind om mij stelselmatig van opportunisme wenst te betichten ( ga zo lekker door),
Hierboven heb ik reeds het tegendeel onderbouwd.quote:terwijl er net zovele reden is om niet uit te sluiten dat jij ook gedreven bent vanwege je eigen comfortabele financiële positie en hoog inkomen. Heb ik het nog niet over je ambities in de richting van bestuur........Dus als ik riek naar opportunisme, dan rieken jouw motieven net zo hard in die richting.... Dus mij de maat nemen op opportunisme geeft daarom geen pas.
Behalve dan dat IEDEREEN bij John de Mol 50K mag komen ophalen voor een goed idee...quote:Op donderdag 19 juni 2008 14:28 schreef rebel6 het volgende:
Daarom heeft hij kansen die jij en ik niet hebben.
Ik zou het niet snel doen, maar er zijn helaas genoeg mensen die veel geld krijgen voor weinig prestaties dus geld over de balk gooien is dan geen enkel probleem, kritisch shoppen kost alleen maar moeite en de geldboom groeit toch tot in de hemel...quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:17 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Waarom zou je een fles cola voor 4 euro kopen als je hem ook voor 2 euro kan kopen.
Als het zo makkelijk weer kan verdwijnen stelt die 4 euro "waarde" blijkbaar niks voor, nee dan vind ik die 2 euro waarde in het economische verkeer toch nét iets beter als maatstaf.quote:Maar goed, stel dat je dit wel doet dan is de fles cola op het moment van de koop 4 euro waard. Dat als jij de fles door wilt verkopen hij nog maar 2 euro waard is doet niks af aan de waarde die hij had op het moment van de koop.
Aan de zijlijn roepen hoe makkelijk het is...quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:42 schreef Fastmatti het volgende:
Waarom heb jij nog geen briljante programmaideeën achter je naam staan?
Niemand verplicht je om 4 euro te betalen voor een fles cola. Als je het dan toch betaalt moet je niet zo zeiken dat het geen 4 euro waard is.quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:07 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Ik heb het al zo vaak uitgelegd, als ik ergens een fles cola voor 4 euro koop terwijl het overal elders 2 euro is dan is mijn fles cola toch echt 2 euro waard en niet de 4 euro die ik er als gek voor heb gegeven.
Koe-reet, zei ik toch. Je ziet een tegenstelling die er op dit punt niet is.quote:Op donderdag 19 juni 2008 14:28 schreef Argento het volgende:
[..]
tjongejonge, dit is echt triest EG. Kom op. Jij weet ook wel dat het rendement van iedere investering onzeker is. Handelen met voorkennis is zelfs verboden. Op het moment dat De Mol Spijkerman in dienst nam, was Spijkermans marktwaarde hoog te noemen en had De Mol niet echt redenen om aan te nemen dat dat in de nabije toekomst anders zou zijn. Achteraf pakt die investering niet goed uit en als De Mol dat van te voren wist had hij ongetwijfeld een andere beslissing genomen, maar wat doet dat af aan de marktwaarde van Spijkerman op het moment dat de investering wordt gedaan?
Jouw tegenwerping op dit punt slaat toch letterlijk nergens op?
Ik constateerde slechts.quote:Er zijn zat mensen die ook niks van Spijkerman moesten hebben toen hij nog wel tot de top van programmamakend Nederland behoorde, maar het is niet aan jou om te bepalen of Spijkerman zijn geld wel waard was. Dat is aan degene die het uiteindelijk moet betalen, te weten de VARA en later Talpa.
Ik vond het helemaal geen slecht programma. Ik keek er ook na, maar verveelde uiteindelijk, omdat het veel van hetzelfde was. Sleets dus. En deels een verklaring dat de kijkcijfers inkakte tot uiteindelijk zo'n 10% van wat het ooit was...quote:Waarom probeer je toch zo krampachtig te betogen dat Kopspijkers naar objectieve maatstaven geen goed programma was. De kwaliteit van het programma doet er helemaal niet toe. Het is niet de kwaliteit die de commerciele waarde van een programma bepaalt, maar de kijkcijfers. Het zijn immers de kijkcijfers die reclameinkomsten genereren en het zijn die reclameinkomsten waar een zender haar geld aan verdient. En hoe je het ook wendt of keer, of je Spijkerman nou een goede of een slechte presentator vindt: bij de VARA had Kopspijkers extreem hoge kijkcijfers.
Geldt min of meer voor elk programma.quote:En bovendien was Spijkerman zodanig met het programma vereenzelvigd (ook qua programmatitel) dat een andere presentator vermoedelijk niet zomaar door het Kopspijkerspubliek zou worden geaccepteerd.
Vanuit dat perspectief had rebel6 gewoon gelijk. Jij vindt het echter dat het achteraf er kennelijk niet toe doet.....Maar een goede beleidsmaker zal altijd terugkijken om eea te evalueren. Want van overschatten kan je natuurlijk ook weer iets leren voor de volgende keer.....quote:
Dit meen je serieus? Jij komt niet op het idee dat het oneindig onnozel is om marktwaarde ex tunc (dus met wetenschap achteraf) te beoordelen?
Dan is het gemak dus kennelijk 2 euro waard...quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:50 schreef rebel6 het volgende:
kritisch shoppen kost alleen maar moeite .
Waarom help je je medestander niet door uit te leggen wat er zo moeilijk is aan het verzinnen van programmaformules?quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:42 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Waarom heb jij nog geen briljante programmaideeën achter je naam staan?
Ik ben de geduldigheid zelve door steeds ditzelfde riedeltje te moeten lezen....Ik kijk naar de uitwerking van de principes die jij hier steeds herhaald. En plaats kanttekeningen vanuit het ethisch perspectief....quote:Op donderdag 19 juni 2008 14:16 schreef Argento het volgende:
[..]
ik ben de geduldigheid zelve, merk je het?
en NOG een keer: er zijn maar TWEE partijen die bevoegd zijn het salaris van de werknemer te bepalen en dat zijn de werkgever en de potentiele werknemer. Dat salaris wordt, gezien de aard van de arbeidsovereenkomst, betaald indien de werknemer de arbeid verricht waarvoor hij is ingehuurd. Of hij dat goed doet is daarvoor niet relevant. De kwaliteit van zijn arbeid bepaalt hooguit of hij aanspraak kan maken op een beloning (een bonus ofzo en ik hoop dat je nu het verschil gaat zien tussen beloning en salaris) of een salarisVERHOGING (maar ook daarna verdient de werknemer weer dat hogere salaris zonder dat de kwaliteit van zijn arbeid daar direct op van invloed is).
Kortom, de werknemer verdient naar INSPANNING en niet naar RESULTAAT (lees: prestatie). Dat is voor een topverdiener niet anders.
Allerhande bonusconstructies zijn doorgaans wel afhankelijk van prestatie. Daarvoor wordt een doelstelling gesteld en als deze wordt gehaald wil dat nog wel eens een bonus opleveren. Dan kom je inderdaad op het terrein van de relatie tussen prestatie en (extra) geld, maar de vraag of de werknemer voor die bonus in aanmerking komt (en dus de vraag of de werknemer voldoende gepresteerd heeft) is nu niet eens meer een vraag die uitsluitend door TWEE partijen wordt bepaald, nee, deze vraag wordt slechts door`ÉÉN partij beantwoordt, namelijk door degene die (al dan niet op verzoek van de werknemer) uitvoering moet gaan geven aan de bonusconstructie. De werkgever (althans degene die de knip zou moeten trekken) bepaalt dan of de werknemer die aanspraak maakt op een bonus daarvoor in aanmerking komt. Overigens kan dat een hele marginale toets zijn indien er een duidelijke bonusconstructie bestaat met duidelijke criteria voor de vraag wanneer de bonus moet worden verstrekt en als die constructie bij het aangaan van de arbeidsovereenkomst is bedongen, heeft de werknemer wel degelijk indirect invloed gehad op zijn positie als het gaat om het verkrijgen van een bonus.
In conclusie:
salaris is afhankelijk van het verrichten van arbeid, niet van het leveren van een (bijzondere) prestatie.
het verkrijgen van een bonus is doorgaans wel afhankelijk van het leveren van een (bijzondere) prestatie, maar ook dan is het uitsluitend aan de werkgever om te bepalen wat die prestatie moet inhouden en of hij door de werknemer is geleverd.
in beide gevallen heb noch jij, noch Wouter Bos, noch wie dan ook die géén partij is bij het contract iets over de inhoud van dat contract te zeggen. Zo snap ik niet hoe je als buitenstaander kan ´onderzoeken´ dat topbestuurders te weinig presteren om een beloning te kunnen rechtvaardigen. Zon onderzoeker bepaalt dat namelijk niet en er zijn ook geen objectieve criteria voor. Zelfs al zou een bonus worden verstrekt terwijl de werknemer objectief niet voldeed aan de criteria in zon bonusconstructie, ook dan heeft het de werkgever kennelijk behaagd toch die bonus te verstrekken en daar is de kous daar dan eenvoudigweg mee af.
duidelijk zo?
Je suggereerde op zijn zachts van een krom vergelijk in mijn richting......en dat ik dat wil bestrijden.... Jij ging voor werk op reis. Ik stelde dat ik dat ook deed. Jij ervoer dat als werk. Ik niet. Kom jij met een tegenwerping, waarin je de suggestie legt......hele subtiel...dat het werk voor jouw van een andere orde isquote:Op donderdag 19 juni 2008 16:34 schreef DS4 het volgende:
[..]
Wat is nu jouw stelling? Dat jij nu eveneens ten onrechte een krom vergelijk trok, of dat we allebei een terecht vergelijk hebben getrokken?
Scherp gezien. Dit gaat dus lijnrecht in tegen de bewering van je medestanders Argento en Fastmatti dat de fles cola 4 euro waard wordt als iemand dat geld ervoor neertelt.quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:58 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dan is het gemak dus kennelijk 2 euro waard...
Natuurlijk zijn er ook rijke koopjesjagers, maar dat ondergraaft m'n standpunt niet dat er ook veel rijken zijn voor wie teveel betalen geen enkel issue is.quote:Voorts kan ik je mededelen dat ik uit mijn jeugd nog weet dat hoe groter de zak met geld op de bank, hoe meer ellebogen er worden gebruikt voor een koopje bij de drie dwaze dagen... Dus de typering is ook nog eens onjuist.
Thank youquote:Op donderdag 19 juni 2008 17:14 schreef rebel6 het volgende:
EG, complimenten voor je scherpe bijdragen!
Waarom geef je geen antwoord? Het was een gesloten vraag, dus: beiden kut, of beiden goed. Kiezen graag.quote:Op donderdag 19 juni 2008 17:11 schreef EchtGaaf het volgende:
Je suggereerde op zijn zachts van een krom vergelijk in mijn richting......en dat ik dat wil bestrijden....
Ik stel slechts dat de situatie niet vergelijkbaar is.quote:Jij ging voor werk op reis. Ik stelde dat ik dat ook deed. Jij ervoer dat als werk. Ik niet. Kom jij met een tegenwerping, waarin je de suggestie legt......hele subtiel...dat het werk voor jouw van een andere orde isZodat het van jou wel werk is en van mij vakantie Zoiets?
Dat heb ik natuurlijk nooit gezegd, maar vooruit: bewijs het even en wie weet krijg je dan van mij een keer gelijk... Succes!quote:Het werk van een voetballer is te vergelijken met dat van een CEO..
Nee. Ik zal dat uitleggen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 17:14 schreef rebel6 het volgende:
Scherp gezien. Dit gaat dus lijnrecht in tegen de bewering van je medestanders Argento en Fastmatti dat de fles cola 4 euro waard wordt als iemand dat geld ervoor neertelt.
Een constatering: hoe duurder en nieuwer de mobiele telefoon, hoe groter de armoede van de bezitter.quote:Natuurlijk zijn er ook rijke koopjesjagers, maar dat ondergraaft m'n standpunt niet dat er ook veel rijken zijn voor wie teveel betalen geen enkel issue is.
Ik had het ook niet voor niet over de drie dwaze dagen ipv het prijzencircus...quote:Op donderdag 19 juni 2008 17:34 schreef Pheno het volgende:
Dat hoeft niet perse de koopjesavond bij de ikea te zijn
Waarom zou ik dat moeten uitleggen? Jij bent toch degene die voortdurend het succes en de inspanningen van een ander bagatelliseert met het enkele doel te concluderen dat ze overbetaald worden?quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:22 schreef rebel6 het volgende:
Leg mij dan eens uit, wat is er zo moeilijk aan het verzinnen van een progammaformule bestaande uit het uitnodigen van mensen met een bijzondere hobby, het inhuren van wat cabaratiers en nog wat grappen en grollen die iedereen met een paar biertjes op ook kan bedenken?
Ga nou eens in op dit concrete voorbeeld ipv steeds je punt te herhalen hoe moeilijk het wel niet is om een succesvol programma te bedenken.
Jij, je hebt gelijk. Al die soapies van 18 jaar geleden hebben in betrekkelijk korte tijd ware TV-imperiums opgebouwd.quote:Het was een hele belangrijke springplank op weg naar fame&fortune. Dat je zo'n unieke kans grijpt is niet meer dan logisch.
Niet zo gek toch. Rijk worden doe je vooral door je geld niet uit te geven.quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:58 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dan is het gemak dus kennelijk 2 euro waard...
Voorts kan ik je mededelen dat ik uit mijn jeugd nog weet dat hoe groter de zak met geld op de bank, hoe meer ellebogen er worden gebruikt voor een koopje bij de drie dwaze dagen... Dus de typering is ook nog eens onjuist.
En dus ga je wel degelijk in tegen Argento die beweerde dat een produkt altijd waard is wat de koper er voor betaalt.quote:Op donderdag 19 juni 2008 17:31 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nee. Ik zal dat uitleggen.
Een goed voorbeeld is een concert in De Kuip. Je betaalt daar voor eten en drinken een godsvermogen. Dat hetzelfde eten en drinken 100 meter verderop (hemelsbreed) goedkoper is (niet noodzakelijk beter, het is dan de McDonalds...) houdt niet in dat in De Kuip het eten en drinken dat bedrag waard is, immers... je hebt geen keuze.
Nee, ik weet niet wat je met dit voorbeeld probeert duidelijk te maken. Dat produkten meer waarde kunnen hebben dan het lijkt, is dat je punt?quote:Tweede voorbeeld: klein dorp. Supermarkt aldaar kan alleen door hogere prijzen blijven bestaan. Je betaalt dan voor minder tijdverlies en minder reiskosten. En voor gemak. In dat dorp zijn de boodschappen dus die hogere prijs waard.
Zo zijn er meer voorbeelden. Ik kan ook wel bij de Chevrolet dealer gaan fiepen over de prijs van de auto's met de prijslijst uit de VS in mijn handen, maar feitelijk...
Ik hoop dat het begint te dagen.
Maar dat is omdat ik een ontkenning te weinig heb geplaatst: tussen "bedrag" en "waard" dient nog "niet" te worden toegevoegd.quote:Op donderdag 19 juni 2008 18:07 schreef rebel6 het volgende:
En dus ga je wel degelijk in tegen Argento die beweerde dat een produkt altijd waard is wat de koper er voor betaalt.
Nee, dat de waarde per situatie (en per persoon) verschillend kan zijn. Zo kan ik met een roeibootje 1.000 euro vragen voor een tocht van 30 minuten en niemand die het betaalt... totdat er een overstroming is en het een keuze is voor het dure tochtje of verzuipen (overigens is het dan een beetje asociaal om 1.000 euro te vragen, maar je begrijpt hoop ik wat ik bedoel).quote:Dat produkten meer waarde kunnen hebben dan het lijkt, is dat je punt?
Omdat jij steeds in algemene bewoordingen suggereert dat het bedenken van succesvolle programmaformules heel veel talent vereist, zo veel dat maar een handjevol mensen dat kan en dat ze dus automatisch rijkelijk worden beloond voor hun "schaarse" talent.quote:Op donderdag 19 juni 2008 17:42 schreef Argento het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat moeten uitleggen?
Wat is daar mis mee als ik dat gewoon onderbouw? Als ik nou mensen zomaar zat af te kraken zonder argumenten dan had je een punt. Maar EchtGaaf en ik onderbouwen ook hier onze standpunten. Echtgaaf bv. door die prachtig gevonden vergelijking met Paul de Leeuw, wat ook weer haarfijn het verschil liet zien tussen talent en nep-talent.quote:Jij bent toch degene die voortdurend het succes en de inspanningen van een ander bagatelliseert met het enkele doel te concluderen dat ze overbetaald worden?
Ik zie anders heel veel programma's die een vervolg krijgen. Big Brother, De Gouden Kooi, Stars on Ice etc, dus daar sla je de plank al mis. Er worden genoeg formules verzonnen die aanslaan dus zo moeilijk is het blijkbaar niet.quote:Ik denk trouwens dat het bijna ondoenlijk is om een succesvol programma te verzinnen als je ziet hoeveel programma´s het hun eerste seizoen niet eens redden.
Een succesvol programma is zeker goud waard, maar dat wil niet zeggen dat de bedenker of presentator het automatisch verdient om met goud overladen te worden.quote:Een succesvol programma is goud waard en dat geldt dus ook voor de mensen die essentieel zijn voor dat programma.
Hij doet het leuk en ik twijfel er niet aan dat hij kijkers trekt. Maar echt, er zijn zoveel andere mensen die het ook leuk zouden doen en ook kijkers zouden trekken dat je niet kunt stellen dat hij essentieel is voor dat programma.quote:De Wereld Draait Door is een kijkcijferkanon. Is dat qua format nou zo verheven? Ik denk het niet. Zou het programma aan aantrekkingskracht verliezen als Matthijs van Nieuwkerk ermee stopt? Ik denk het wel. Ook als aan de format niets veranderd wordt. Dat betekent dat Matthijs van essentieel belang is voor het succes van DWDD en dat betekent ook dat hij zijn geld waard is. Of het programma een briljante format heeft is daarbij totaal irrelevant.
[..]
Met zo'n enorme springplank hadden anderen het ook ver kunnen schoppen als ze dezelfde ambitie hadden als Reinout.quote:Jij, je hebt gelijk. Al die soapies van 18 jaar geleden hebben in betrekkelijk korte tijd ware TV-imperiums opgebouwd.
en we leefden nog lang en gelukkig....quote:Op donderdag 19 juni 2008 20:23 schreef SchoppenKoning het volgende:
Zo moet het ongeveer gaan dan?
Dat beweer ik helemaal niet, ik breng alleen wat nuance aan in de stelling dat iedere boerenlul een fatsoenlijk format op papier kan zetten. Hoe je het ook wendt of keert een succesvolle formule is per definitie goud waard en als iets goud waard is dan is het kennelijk gewild EN schaars. Dus zoveel succesvolle formules worden er niet aangeboden.quote:Op donderdag 19 juni 2008 19:02 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Omdat jij steeds in algemene bewoordingen suggereert dat het bedenken van succesvolle programmaformules heel veel talent vereist, zo veel dat maar een handjevol mensen dat kan en dat ze dus automatisch rijkelijk worden beloond voor hun "schaarse" talent.
Dat heb ik toch uitgelegd? De waarde van een programma is niet gelegen in de genialiteit van de format of de kwaliteiten van de presentator, het is gelegen in haar vermogen om kijkers te trekken. Kopspijkers trok veel kijkers aan. DAT betekende dat Kopspijkers een succesvol programma was. De vraag of het format geniaal is en of Jack Spijkerman een fatsoenlijke presentator is, komt dan al niet eens meer aan de orde. Feit blijkt dat Spijkerman als bedenker eigenaar van het programma was en dus kon hij van de VARA en later van TALPA veel geld bedingen in ruil voor de uitzendrechten. Zo werkt dat en het zou ook niet anders moeten werken.quote:Als je hier zo van overtuigd bent zou het geen enkele moeite moeten zijn om EG en mij eens uit te leggen waarom Spijkerman en Oerlemans van die toptalenten zijn die met geniale formules zogenaamd hun eigen succes hebben gecreeërd, ipv dat ze gewoon enorm hebben geprofiteerd van de springplank die de VARA en RTL hen hebben geboden.
Je hebt het kennelijk niet in de gaten maar de suggestie dat Paul de Leeuw wel en Jack Spijkerman geen talent heeft, is natuurlijk geen onderbouwing laat staan een argument. Je verwacht toch niet werkelijk van mij dat ik argumenten ga aandragen ten betoge dat Jack Spijkerman wel degelijk een goeie presentator is? Ik bedoel, deze discussie is door jullie toedoen al ver in niveau gedaald maar de discussie over de kwaliteiten van Jack Spijkerman gaat zelfs mijn ondergrens voorbij.quote:Wat is daar mis mee als ik dat gewoon onderbouw? Als ik nou mensen zomaar zat af te kraken zonder argumenten dan had je een punt. Maar EchtGaaf en ik onderbouwen ook hier onze standpunten. Echtgaaf bv. door die prachtig gevonden vergelijking met Paul de Leeuw, wat ook weer haarfijn het verschil liet zien tussen talent en nep-talent.
Even jouw redenering in een notedop: er zijn helemaal geen programmaideeen die het niet redden of programma's die vroegtijdig gecancelled worden, want er zijn ook programma's die wel aanslaan bij het publiek. Inderdaad, daar heb ik geen weerwoord tegen. Ik weet serieus niet waar ik zou moeten beginnen.quote:Ik zie anders heel veel programma's die een vervolg krijgen. Big Brother, De Gouden Kooi, Stars on Ice etc, dus daar sla je de plank al mis. Er worden genoeg formules verzonnen die aanslaan dus zo moeilijk is het blijkbaar niet.
De bedenker sowieso wel. Die is eigenaar van het programma dus die verkoopt zijn programma aan de hoogste bieder. Het behoeft geen betoog dat een succesvol programma op hoge biedingen kan rekenen. De presentator zal een hoog salaris kunnen bedingen als hij een aandeel heeft in het succes van het programma. Henny Huisman, Ron Brandsteder etc. hadden in hun hoogtijdagen allemaal een ferme stempel op 'hun' programma gedrukt (hoewel Huisman ook echt de bedenker was van de Soundmixshow) en verdienden om die reden bakken met geld voor hun presentatiewerk. Daar is niets mis mee.quote:Een succesvol programma is zeker goud waard, maar dat wil niet zeggen dat de bedenker of presentator het automatisch verdient om met goud overladen te worden.
Dat kan ik wel stellen en ik blijf erbij: zodra Matthijs van Nieuwkerk met DWDD stopt, heeft het programma ook haar langste tijd gehad.quote:Hij doet het leuk en ik twijfel er niet aan dat hij kijkers trekt. Maar echt, er zijn zoveel andere mensen die het ook leuk zouden doen en ook kijkers zouden trekken dat je niet kunt stellen dat hij essentieel is voor dat programma.
Ten eerste ben ik blij dat je nu Reinouts ambitie wel degelijk mede ten grondslag legt aan zijn huidige succes. Voor het overige ben ik het niet met je eens dat het zijn van soapie een enorme springplank is. Je hebt nog een lange weg te gaan als je van soapie televisiemagnaat wil worden.quote:Met zo'n enorme springplank hadden anderen het ook ver kunnen schoppen als ze dezelfde ambitie hadden als Reinout.
omdat het natuurlijk een wezenlijk anders is om de Hennies, Matthijzen en Reinouts te noemen als voorbeeld in een argument met betrekking tot de marktwerking ten aanzien van het maken van televisieprogramma's dan om te gaan discussieren over de vraag of Jack Spijkerman wel of geen goede presentator is.quote:Op donderdag 19 juni 2008 21:41 schreef rebel6 het volgende:
Tja Argento, aan de ene kant vind je het ver beneden je niveau om te praten over presentatoren, maar je stopt je betoog vol met Hennies, Mathijzen en Reinouts. Wat wil je nu eigenlijk?
Je zegt het zelf: misschien.quote:Op donderdag 19 juni 2008 16:43 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dat die conclusie ook in andere draadjes wordt getrokken mbt tot jou misschien...
Wens is vader van de gedachte. (ik ga steeds meer verdienen, dus het gezeik over hoge salarissen komt mij niet zo goed uit. Zelfs als ik straks geen miljoenen ga verdienen )quote:Ik ben CEO noch verdien ik vele miljoenen op jaarbasis. Ik heb het goed, maar niet ZO goed. En ik acht het wat onzinnig om te denken dat ik tzt wel die vele mio's op salarisbasis zal gaan krijgen. De kans is niet zodanig dat ik er nu al op anticipeer.
Die is hier niet eens zo hoog als je dat vergelijkt met vel andere landen. Dus het zou wel bespottelijk zijn als je daarvoor zou gaan pleiten.quote:Het zou wat anders zijn indien ik pleit om de IB/Vpb druk te verlagen, maar dat doe ik niet
Haha. Jij dacht dat de rijken daar op achteruit gaan? Het zijn juist de rijken die het hardst klagen over het progressieve belastingstelsel, ONDANKS de huidige aftrekposten. De onderkant is juist het haasje bij een vlaktax. Neuh, geen opportunisme.quote:, sterker nog: ik heb in het verleden al eens aangegeven voor een vlaktax te zijn zonder aftrekposten, omdat daar juist de hogere inkomens van profiteren.
Nu niet zo gunstig voor jou ,zeker? Het mag pas worden afgeschaft als jij geen hypotheek meer hebt?quote:En dan gaat het WEL om mensen zoals ik. Ik ben overigens ook voor het afschaffen van de HRA (op termijn, nu acht ik de tijd er niet gunstig voor), wat mij ook vrij aardig raakt.
Ik denk het nietquote:Het spijt me, EG, je zit flink mis.
Nogmaals lees mijn post nou eens over mijn algemene verhaal dat opportunisme bij iedereen tot op zekere hoogte plaatsvindt, zelf bij jou.quote:Ik kan mij geen onderwerp van jou heugen waarbij er NIET een enorm EG-belang is te ontdekken. Ik heb de diverse voorbeelden al genoemd en bij deelontkenningen van jou ook netjes aangetoond dat de ontkenning niet in overeenstemming was met de feiten.
niet echt geloofwaardig, zoals je kan lezen.quote:Hierboven heb ik reeds het tegendeel onderbouwd.
Tja, als je als politiek besluit om iedereen eruit te zetten dan kost dat geld. Daarbij is een uurloon van 125,- per uur is niet zo extreem hoog hoor.quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:30 schreef EchtGaaf het volgende:
Bespottelijke beloningen managers bij jeugdzorg
Het extra geld dat voor hulp bij kinderen verdwijnt linea recta in de zakken van bestuurders...
Wat zou er toe doen of als ze tegelijkertijd beiden "kut" zouden zijn of juist tegelijk tijd "goed"quote:Op donderdag 19 juni 2008 17:23 schreef DS4 het volgende:
[..]
Waarom geef je geen antwoord? Het was een gesloten vraag, dus: beiden kut, of beiden goed. Kiezen graag.
Ik ben bijzonder blij dat je het "acht" ...Best knap als je niet eens weet hoeveel ik van dergelijke reizne voor werkgevers in het buitenland bent geweest. laat staan dat ik iets heb losgelaten over de aard vanquote:Ik stel slechts dat de situatie niet vergelijkbaar is.
Ik kan mij prima voorstellen dat als je een keertje naar het buitenland mag dat erg leuk is. Ik kan mij ook best voorstellen dat er buitenlandse werkreisjes zijn die erg leuk zijn en niet naar werk rieken. Ik vertel je dat de reis waar ik over sprak gewoon werk was en ik dat ook als zodanig heb ervaren. Ik acht jouw belevenissen ten aanzien van jouw trip daarop niet van toepassing.
Duidelijk?
Neuh, het was iemand andersquote:Dat heb ik natuurlijk nooit gezegd, maar vooruit: bewijs het even en wie weet krijg je dan van mij een keer gelijk... Succes!
De VVD deed geweldig haar best bij de bezuinigingen. Die ideeën waren iig niet van links. Zie hoe slecht het rechts beleid in die jaren zo desastreus heeft uitgepakt als het gaat om voorzieningen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:55 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Tja, als je als politiek besluit om iedereen eruit te zetten dan kost dat geld. Daarbij is een uurloon van 125,- per uur is niet zo extreem hoog hoor.
Ik maakte een punt dat succesvolle programma's bedenken niet iets is wat slechts enkelen kunnen en jij ging daar vol tegenin in je post van 13:44. M.a.w. je verdedigde eerder wel degelijk de stelling dat maar een enkeling succesvolle formules kan bedenken.quote:Op donderdag 19 juni 2008 21:33 schreef Argento het volgende:
[..]
Dat beweer ik helemaal niet, ik breng alleen wat nuance aan in de stelling dat iedere boerenlul een fatsoenlijk format op papier kan zetten.
Ik noemde toch anders een heel rijtje kijkcijferhits en dan kijk ik nog niet eens vaak tv, dus er is niet bepaald een tekort aan gouden formules...quote:Hoe je het ook wendt of keert een succesvolle formule is per definitie goud waard en als iets goud waard is dan is het kennelijk gewild EN schaars. Dus zoveel succesvolle formules worden er niet aangeboden.
[..]
Nee ik vroeg wat er zo geniaal is aan het samenvoegen van programma-onderdelen die gegarandeerd scoren (bijzondere mensen, cabaretiers en een melig spelletje met een hamer) in 1 programma. Ik vraag me af hoe je dat in godsnaam denkt dat maar weinig mensen zoiets kunnen bedenken! Het stelt weinig meer voor dan het bedenken van een goed 3 gangen diner, iets wat ook bijna iedereen kan met een klein beetje denkwerk. Het is duidelijk waarom je hier niet nader op in wenst te gaan.quote:Dat heb ik toch uitgelegd?
Wat is "het vermogen om kijkers te trekken" anders dan format en presentatie?quote:De waarde van een programma is niet gelegen in de genialiteit van de format of de kwaliteiten van de presentator, het is gelegen in haar vermogen om kijkers te trekken.
Schandalig om iemand een berg belastinggeld te betalen voor zo'n simpel format, enkel omdat het de VARA veel kijkers bezorgde.quote:Kopspijkers trok veel kijkers aan. DAT betekende dat Kopspijkers een succesvol programma was. De vraag of het format geniaal is en of Jack Spijkerman een fatsoenlijke presentator is, komt dan al niet eens meer aan de orde. Feit blijkt dat Spijkerman als bedenker eigenaar van het programma was en dus kon hij van de VARA en later van TALPA veel geld bedingen in ruil voor de uitzendrechten. Zo werkt dat en het zou ook niet anders moeten werken.
[..]
Het gaat natuurlijk niet om Spijkerman, het gaat erom dat dit een prima voorbeeld is dat jullie aannames niet kloppen. Jullie aannames dat hoge beloningen een gevolg zijn van presentatoren die met hun programmaconcept en presentatie zogenaamd miljoenen euro's omzet genereren voor hun werkgevers en daarom hun geld waard zouden zijn.quote:Je hebt het kennelijk niet in de gaten maar de suggestie dat Paul de Leeuw wel en Jack Spijkerman geen talent heeft, is natuurlijk geen onderbouwing laat staan een argument. Je verwacht toch niet werkelijk van mij dat ik argumenten ga aandragen ten betoge dat Jack Spijkerman wel degelijk een goeie presentator is? Ik bedoel, deze discussie is door jullie toedoen al ver in niveau gedaald maar de discussie over de kwaliteiten van Jack Spijkerman gaat zelfs mijn ondergrens voorbij.
[..]
Ik heb nooit ontkend dat er ook programmaformules floppen.quote:Even jouw redenering in een notedop: er zijn helemaal geen programmaideeen die het niet redden of programma's die vroegtijdig gecancelled worden, want er zijn ook programma's die wel aanslaan bij het publiek. Inderdaad, daar heb ik geen weerwoord tegen. Ik weet serieus niet waar ik zou moeten beginnen.
[..]
Jouw begrip ten aanzien van taal is niet al te geweldig, zo blijkt maar weer eens.quote:
Ik ben vooral ondernemer, dus het geneuzel over deze salarissen raakt ons ook niet als we mio's per jaar verdienen... Alleen als we mio's als salaris gaan verdienen en de kans daarop is nog altijd te klein om op te anticiperen en vooral: jij verzint het. Want het is wel erg vergezocht...quote:Wens is vader van de gedachte. (ik ga steeds meer verdienen, dus het gezeik over hoge salarissen komt mij niet zo goed uit. Zelfs als ik straks geen miljoenen ga verdienen )
Daar gaat het toch helemaal niet om? En lees eens: ik pleit zelfs voor maatregelen die mij geld kosten. Dat heb ik jou nog niet zien doen...quote:Die is hier niet eens zo hoog als je dat vergelijkt met vel andere landen. Dus het zou wel bespottelijk zijn als je daarvoor zou gaan pleiten.
Dat is niet waar. Ik leid een fiscale sectie, weet je nog? Het mag dus verondersteld worden dat ik aardig weet hoe e.e.a. uit pakt. De progressie kan door aftrekposten negatief uitpakken, zeker bij hogere inkomens die leuke dingen kunnen laten verzinnen. Daarnaast zie je dat in box 3 gewoon een erg laag tarief wordt geheven tov box 1. Heb ik nooit begrepen dat je meer belasting moet betalen over geld dat je verdient met werken dan over geld dat voor je werkt... Dat zou geharmoniseerd moeten worden.quote:Haha. Jij dacht dat de rijken daar op achteruit gaan? Het zijn juist de rijken die het hardst klagen over het progressieve belastingstelsel, ONDANKS de huidige aftrekposten. De onderkant is juist het haasje bij een vlaktax. Neuh, geen opportunisme.![]()
Nee, dat heeft alles te maken met de onrust op de hypotheekmarkt. Kijk maar eens goed, ik ben pas minder dan een jaar van mening dat het NU even niet moet. En daarnaast vind ik dat er flankerende maatregelen moeten komen...quote:Nu niet zo gunstig voor jou ,zeker? Het mag pas worden afgeschaft als jij geen hypotheek meer hebt?
De waarheid is gewoon na te lezen middels de zoekfunctie (die helaas kudt is op fok...). Hoe dan ook: jij wenst mij van opportunisme te beschuldigen, maar je moet het dan ook waar maken. Dat lukt je niet.quote:Ik zou je eerder geloven als nu direct met een geleidelijke afbouw zou worden beginnen, zodat het jou ook direct raakt.
Neuh, geen opportunisme.![]()
De feiten... hou je daar eens bij.quote:Ik denk het niet
Luister eens goed: IEDERE keer dat jij weer pleit voor het een of het ander, blijkt dat onder de streep het om jouw EG-belang gaat. Bij mij moet je gissen en dan zit je nog mis ook.quote:Nogmaals lees mijn post nou eens over mijn algemene verhaal dat opportunisme bij iedereen tot op zekere hoogte plaatsvindt, zelf bij jou.
Uitermate geloofwaardig, want wat je er tegenin brengt is waardeloos. En op punten aantoonbaar onjuist (denk aan de hypotheekaftrek).quote:niet echt geloofwaardig, zoals je kan lezen.
De relevantie zal ik je tonen zodra je antwoord geeft. Maar waarom doe je dat niet? Bang voor het antwoord?quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:57 schreef EchtGaaf het volgende:
Wat zou er toe doen of als ze tegelijkertijd beiden "kut" zouden zijn of juist tegelijk tijd "goed"![]()
En voor het geval de ene beter zou zijn dan de ander; heb jij dan de illusie dat we het daar over eens kunnen worden?
Zinvolle vraag derhalve![]()
Wederom sla je taalkundig de plank mis. Ik spreek in het algemeen en pas als ik het heb over het feit dat jouw reizen niets zeggen over mijn reizen ben ik specifiek (over jouw c.q. mijn reis). En verder lijkt mij dat er geen speld tussen te krijgen is.quote:Ik ben bijzonder blij dat je het "acht" ...Best knap als je niet eens weet hoeveel ik van dergelijke reizne voor werkgevers in het buitenland bent geweest. laat staan dat ik iets heb losgelaten over de aard van
de werkbezoeken.
Ga je altijd zo on omzichtig te werk?
Weer een losse flodder. Toen jij claimde dat je iets niet had gezegd (weet je nog: daadwerkelijke vluchtelingen terug sturen naar land van herkomst omdat je minder in de file wil rijden) kon ik je zo het tegendeel laten zien.quote:Neuh, het was iemand andersEn geloof maar niet dat ik ff 22delen ga doorspitten.
Ik denk inderdaad dat het niet velen gegeven is om een succesvolle formule te bedenken omdat als dat anders zou zijn er A) veel meer formules zouden worden aangeboden en B) veel meer formules succesvol zouden zijn. Het is een aantrekkelijke business. Het is laagdrempelig (een vel papier en een pen is in principe genoeg) en als je het goed doet is er veel geld aan te verdienen. Dat geld verdien je alleen als je formule succesvol is en aangezien er maar een handjevol mensen met succesvolle formules aan komen zetten is de conclusie gerechtvaardigd dat misschien heel veel mensen een formule kunnen verzinnen maar dat maar weinig mensen ook met een succesvolle formule op de proppen kunnen komen.quote:Op donderdag 19 juni 2008 23:04 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Ik maakte een punt dat succesvolle programma's bedenken niet iets is wat slechts enkelen kunnen en jij ging daar vol tegenin in je post van 13:44. M.a.w. je verdedigde eerder wel degelijk de stelling dat maar een enkeling succesvolle formules kan bedenken.
Je noemde een handvol programma's. Heb je enig idee hoeveel programma's er in totaal op de Nederlandse buis worden vertoond? En dan laat ik nog buiten beschouwing dat vandaag de dag de Nederlandse televisie ook internationaal moet concurreren. En een kijkcijferhit betekent aan de andere kant een flop. De grote aantallen mensen die naar een bepaald programma kijken zijn per definitie ook de grote aantallen mensen die dus NIET naar een ander programma kijken dat op dezelfde tijd maar op een andere zender wordt uitgezonden. Dat is gewoon een wetmatigheid.quote:Ik noemde toch anders een heel rijtje kijkcijferhits en dan kijk ik nog niet eens vaak tv, dus er is niet bepaald een tekort aan gouden formules...
Het is makkelijk om Kopspijkers te verzinnen als Kopspijkers al bestaat. Maar goed, doe het maar: verzin maar een programma voor primetime zaterdagavond dat minimaal twee miljoen kijkers trekt. Als je al op het idee komt om het nieuws erin te parodieren, om bekende Nederlanders een spel tegen elkaar te laten spelen, om cabaratiers verkleed als actuele figuren commentaar op het nieuws te laten geven, dan zeg ik meteen: already been done.quote:Nee ik vroeg wat er zo geniaal is aan het samenvoegen van programma-onderdelen die gegarandeerd scoren (bijzondere mensen, cabaretiers en een melig spelletje met een hamer) in 1 programma. Ik vraag me af hoe je dat in godsnaam denkt dat maar weinig mensen zoiets kunnen bedenken! Het stelt weinig meer voor dan het bedenken van een goed 3 gangen diner, iets wat ook bijna iedereen kan met een klein beetje denkwerk. Het is duidelijk waarom je hier niet nader op in wenst te gaan.
Als dat hetzelfde zou zijn dan zou jij dus uit het format en de presentatie met zekerheid kunnen zeggen of dat programma veel kijkers trekt of niet. Dat zou knap zijn. Dat komt er bijvoorbeeld op neer dat jij van te voren van een lied kunt zeggen of het een hit wordt ja of nee. Dat kan niemand. Je brengt een programma op de buis en je kunt alleen maar hopen dat het een hit wordt. Je brengt een lied uit en je kunt alleen maar hopen dat het een hit wordt.quote:Wat is "het vermogen om kijkers te trekken" anders dan format en presentatie?
Een succesvol programma kost geld. Dat is voor de publieke omroep niet anders dan voor de commerciele en dat is maar goed ook.quote:Schandalig om iemand een berg belastinggeld te betalen voor zo'n simpel format, enkel omdat het de VARA veel kijkers bezorgde.
Dit is mijn aanname:quote:Het gaat natuurlijk niet om Spijkerman, het gaat erom dat dit een prima voorbeeld is dat jullie aannames niet kloppen. Jullie aannames dat hoge beloningen een gevolg zijn van presentatoren die met hun programmaconcept en presentatie zogenaamd miljoenen euro's omzet genereren voor hun werkgevers en daarom hun geld waard zouden zijn.
Hou toch op. Met je suggestie dat er ook kijkcijferhit zijn meende je te kunnen concluderen dat ik de plank missla als ik zeg dat er zat programma's zijn die geen kijkcijferhit zijn. Teruglezen staat vrij hoor.quote:Ik heb nooit ontkend dat er ook programmaformules floppen.
Ik wilde het net zeggen.quote:Op vrijdag 20 juni 2008 00:03 schreef Argento het volgende:
Je moet ns afleren met de prestaties van anderen te laken enkel en alleen om te kunnen roepen dat ze teveel verdienen. Zo kun je alles wel geringschatten: dan wordt de succesvolle chefkok een omhooggevallen soepopwarmer, de profvoetballer loopt een beetje achter balletjes aan te draven, de chirurg snijdt een beetje in mensenlichamen etc. etc. Dat zijn flinterdunne argumenten.
Nee. Gewoon omdat ik er niets van vind.quote:Op donderdag 19 juni 2008 23:37 schreef DS4 het volgende:
[..]
De relevantie zal ik je tonen zodra je antwoord geeft. Maar waarom doe je dat niet? Bang voor het antwoord?
Je beschouwde.......(als betekenis voor het woordje "achten" dat ik heb gebruikt.quote:Wederom sla je taalkundig de plank mis. Ik spreek in het algemeen en pas als ik het heb over het feit dat jouw reizen niets zeggen over mijn reizen ben ik specifiek (over jouw c.q. mijn reis). En verder lijkt mij dat er geen speld tussen te krijgen is.
Ik weet niet wat jij allemaal aan linkjes van mij opslaat, om er mij mee om de oren te kunnen slaan?quote:Weer een losse flodder. Toen jij claimde dat je iets niet had gezegd (weet je nog: daadwerkelijke vluchtelingen terug sturen naar land van herkomst omdat je minder in de file wil rijden) kon ik je zo het tegendeel laten zien.
Dat is toch wel typisch...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |