Peter Bakker is onze postbode plus!quote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:38 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
De hoogste baas? Ben jij zo close met meneer Bakker, dan? Dan zal ik maar een beetje op m´n woorden gaan letten, hier.
Mijn teamcoach is ook wel blij met me, maar die hogere managers kennen mij hoogstwaarschijnlijk niet eens!
allang gehad johquote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:45 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Als ze dat zeggen moet je altijd uitkijken. Functioneringsgesprek al gehad? Ze willen je weg hebben.
Iets soortgelijks had ik ookquote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:58 schreef Peterselieman het volgende:
gehehe.
Heb zelf nog steeds geen functioneringsgesprek gehad, terwijl afgelopen november al had gemoeten. Laat de teamcoach er maar mee komen hoor
Ik vond het meevallen... weinig post... als de makro dr nie bij had gezeten had ik 1 bak gehad voor mn autoroute. Had er graag wat bijgedaan nogquote:Op zaterdag 12 juli 2008 19:24 schreef Peterselieman het volgende:
Ben vandaag wel gesloopt. Had een autoroute + een complete loop in een dorp. Normaal werk voor 2 man, maar vandaag in mn uppie gedaan.
Bij ons is het vrij gebruikelijk dat niet uitgereikte aangetekenden al voor 10 uur op de postagentschappen liggen. Verschillen die tijden landelijk/per gebied?quote:Op zondag 13 juli 2008 09:31 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Oh weinig bijzonders: het brengen van aangetekenden en pakjes die niet door de bus konden naar de postagentschappen (supermarkten, drogisterijen, boekhandels) door de stad heen waar mensen het op kunnen halen met hun kennisgeving
Och die pakketdienst mogen ze hebbenquote:Op zondag 13 juli 2008 13:33 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
'FedEx voert overnamegesprekken met TNT'
Zover ik het weet is er een faxservice ja.quote:Op zondag 13 juli 2008 13:24 schreef lienelien het volgende:
Weet iemand hier of je op het postkantoor een fax kan versturen?
Nee, stond laatst in blaadje van tnt, dat je zelf mag betalen...quote:Op dinsdag 15 juli 2008 10:15 schreef Paran0id het volgende:
Gisteren geflitst met een postauto, 20 km/u te hardAchja, nu weet ik iig waar ik voor werk. Reed overigens zo snel om nog even een klant binnen de tijd te halen. Kan ik de boete evt op TNT post verhalen?
![]()
Misschien op de klant omdat ze zo'n rottijd hebben wat zonder snel rijden niet te halen isquote:Op dinsdag 15 juli 2008 10:15 schreef Paran0id het volgende:
Gisteren geflitst met een postauto, 20 km/u te hardAchja, nu weet ik iig waar ik voor werk. Reed overigens zo snel om nog even een klant binnen de tijd te halen. Kan ik de boete evt op TNT post verhalen?
![]()
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 20:13 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Wordt rustig druk na de zomer bij ons, gaan al 6 fulltimers weg
vroeg t na aan iedereen.. iedereen bleef massaal tot 13:15 wachtenquote:Op dinsdag 15 juli 2008 21:49 schreef MrX1982 het volgende:
Je wordt geschorst omdat je op maandag eerder weggaat?
Ik mag toch hopen dat het een hoax verhaal is en ze een dolletje met je maken.
Terwijl het werk gedaan is? 45 minuten wachten om weg te gaan. Voor een bedrijf wat zegt te willen bezuinigen lijkt het me weggegooid geld om te moeten wachten. Houd ons op de hoogte hoe de vork in de steel steektquote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:13 schreef weasel85 het volgende:
[..]
vroeg t na aan iedereen.. iedereen bleef massaal tot 13:15 wachten
Behalve dat ze je een muts vinden die niet op haar spullen kan letten vrij weinig.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 20:00 schreef VixenFromHell het volgende:
Grmbl. Sleutel van het depot kwijt geraakt..ik vraag me af of dat gevolgen gaat hebben
Peters beleid word dus goed uitgevoerd?quote:Op dinsdag 15 juli 2008 20:13 schreef PartyAnimal87 het volgende:
Wordt rustig na de zomer bij ons, gaan al 6 fulltimers weg
quote:Op woensdag 16 juli 2008 07:55 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Behalve dat ze je een muts vinden die niet op haar spullen kan letten vrij weinig.
quote:Op woensdag 16 juli 2008 17:43 schreef BertMaalderink het volgende:
Kan je eigenlijk makkelijk ontslag nemen bij TNT? Ik ben eigenlijk niet van plan om heel erg lang brieven in de bus te gaan proppen, maar ik neem aan dat er wel een bepaalde termijn is die je moet uitzitten voor je hem peert?
Volgens mij heb je een maand opzegtermijn zoietsquote:Op woensdag 16 juli 2008 17:43 schreef BertMaalderink het volgende:
Kan je eigenlijk makkelijk ontslag nemen bij TNT? Ik ben eigenlijk niet van plan om heel erg lang brieven in de bus te gaan proppen, maar ik neem aan dat er wel een bepaalde termijn is die je moet uitzitten voor je hem peert?
Zie mijn bericht hierboven, als je oud bent en bij TNT werkt en nog postbode contract hebt, hebben ze graag dat je hem peert, liever gister dan vandaag nog.quote:Op woensdag 16 juli 2008 17:43 schreef BertMaalderink het volgende:
Kan je eigenlijk makkelijk ontslag nemen bij TNT? Ik ben eigenlijk niet van plan om heel erg lang brieven in de bus te gaan proppen, maar ik neem aan dat er wel een bepaalde termijn is die je moet uitzitten voor je hem peert?
Een baan waar ik niet het minimumloon voor krijgquote:Op woensdag 16 juli 2008 19:56 schreef 24Fan het volgende:
Wat kan er nu beter zijn dan frisse lucht, lichamelijke beweging en daar voor betaald krijgen?
NU.nlquote:TNT en vakbonden bereiken definitief cao-akkoord
Uitgegeven: 18 juli 2008 09:35
Laatst gewijzigd: 18 juli 2008 09:56
AMSTERDAM - TNT en de vakbonden hebben een definitief cao-akkoord bereikt. Dat meldt het post- en expressconcern vrijdagochtend in een persbericht.
TNT
De leden van ABVAKABO FNV, BVPP, CNV Publieke Zaak en VPP hebben hun handtekening gezet onder de nieuwe cao. Ze stemden in met het prinicipe-akkooord dat op 23 mei door onderhandelaars en TNT werd bereikt.
De nieuwe cao heeft een looptijd van 1 april 2008 tot 1 april 2009.
Bij ons hing altijd een briefje, je mag pas om 1 uur weg ivm optimale uitwisseling van de post.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:13 schreef weasel85 het volgende:
[..]
vroeg t na aan iedereen.. iedereen bleef massaal tot 13:15 wachten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |