abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:08:11 #251
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_59299959
quote:
In 17 tellen naar de overkant
Door MAARTEN WIJFFELS
LAUSANNE - Op de monitor van het Engelse tv-stadion ITV zag Dirk Kuyt kort na afloop de 2-0 tegen Italië terug. De Britten lichtten bewust deze aanval van het Nederlands elftal eruit, omdat ze lyrisch waren over de korte tijdspanne waarin het doelpunt was ontstaan.
afbeelding vergroten Giovanni van Bronkhorst was maandagavond een zeer belangrijke schakel in de omschakeling van verdediging naar aanval. FOTO ANP
Tussen het moment dat Giovanni van Bronckhorst op zijn eigen doellijn een Italiaanse corner wegwerkte en Kuyts assist aan de overkant op Wesley Sneijder zaten slechts 17 seconden. ,,Ik beschouw dit als één van de meest speciale doelpunten waarbij ik in mijn carrière betrokken ben geweest,’’ zei Kuyt tegen zijn verblufte interviewer.

Het bijzondere zat hem in het feit dat óók Kuyt bij de voorafgaande Italiaanse corner op zijn eigen doellijn stond. Waar linksback Van Bronckhorst de tweede paal bewaakte, daar droeg de Katwijker de verantwoordelijkheid voor de eerste. Hij overbrugde in korte tijd dus bijna het hele veld en hield de concentratie vast om secuur voor te kunnen geven.

In de aanloop naar dit EK was al duidelijk geworden dat Oranje in zijn nieuwe speelwijze (4-2-3-1 in plaats van strak 4-3-3) een nieuw wapen heeft gekregen om te scoren. Het wapen van de razendsnelle omschakeling.

Het bracht succes tegen Denemarken en Wales en eerder tijdens de met 3-0 gewonnen oefenwedstrijd in februari tegen Kroatië. Als je de internationals er over spreekt, vinden ze dat de uitdaging moet zijn om voortaan twee stijlen te beheersen. Eén: de gekende huisstijl, waarin tegenstanders nog steeds snel onder druk worden gezet. En twee: een wat meer afwachtende stijl, waarin Oranje speculeert op de snelle omschakeling.

Los van de zoveelste bevestiging dat goed uitgevoerde counters dodelijk zijn, maakte de totstandkoming van de 2-0 tegen Italië ook iets heel anders duidelijk. Het bleek maar weer eens hoe voetbal ook een kwestie van toeval is.

Kuyt en Van Bronckhorst waren maandagavond immers spelers die onder ‘normale’ omstandigheden nooit hadden kunnen doen wat ze in die 31ste minuut deden. Als Arjen Robben beschikbaar was geweest, was Kuyt door Van Basten op de reservebank gezet. En met een specifieke buitenspeler als Robben voor zijn neus was Van Bronckhorst na een Italiaanse corner nooit zelf op avontuur gegaan.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:21:28 #252
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_59300315
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 01:51 schreef RijstNatie het volgende:
aan 10 van persie's in je elftal win je geen bekers mensen, wanneer snappen we dat nou?

kijk dan naar Arsenal GVD, ze spelen super snel technisch hoogstaand voetbal maar winnen nooit wat.

Een goed elftal is een mix van spelers en daar hoort KUYT altijd bij !!
Mensen die vinden dat hij op de bank moet, hebben geen verstand van voetbal en missen essentiele inzichten op het gebied van team, efficientie etc etc
Arsenal eindigde wel boven Liverpool...
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:22:22 #253
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_59300343
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:21 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Arsenal eindigde wel boven Liverpool...
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:24:19 #254
46416 _.-Chicken-._
kip, kippen, kipst.
pi_59300391
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 14:52 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Bij gebrek aan beter op rechts. Mislukt in de spits.
en? sinds wanneer is de spits Meer dan rechts of achterin of keeper? 't is een team sport.. maar jij stelt het liefst 11 spitsen op... (of alleen spitsen zijn goeie spelers.. )
There is only one way to save our city, KIP.
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:27:00 #255
30220 Barca
~:) EVIL - E; Bad As I Wanna B
pi_59300469
Ach ... Reiziger begon als aanvaller/middenvelder? Hij werd uiteindelijk een fantastische back!
Retro is mode, metro ook!
'Bert, Bert, ik duw een banaan in je kont!' "Oh ja, lekker, Ernie!"
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:29:52 #256
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_59300551
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 00:28 schreef GoodGawd het volgende:

[..]

Ga nou maar weer basketballen jij.

Kuyt jawel, ookwel Dirk genoemd en aanvaller van het Nederlands elftal.
De verdediging begint voorin en eindigt na de achterste linie. Toch jammer voor de tegenstander dat Kuyt net zo ver mee terug verdedigt totdat van der Sar het overneemt, anders had hij de bal nog met de handen gepakt ook.
Aangezien Nederland niet een hele sterke verdediging heeft is een man als Kuyt ideaal, dit houdt de verdedigende kracht van het team in balans. Zou het Nederlands elftal echter een sterke verdediging gehad hebben dan is Kuyt niet noodzakelijk en is hij gewoon een modale speler. Nu is het echer een meerwaarde.

Ja, dat is toch heel wat anders dan basketbal
hou nou eens op met die rare opmerkingen steeds, die voegen niks toe aan de discussie.

Kuyt heeft inderdaad hard gewerkt, maar qua aantal meters net meer dan vd Vaart en Engelaar. Ongeveer 100 meter. En dat is op het moment dat hij eruit gehaald werd. Dat terwijl mensen het idee hebben dat hij veel meer doet dan de rest. Dat valt dus wel mee. En dat mee verdedigen gaat ook niet altijd goed, want ik kan me een kans van Zambrotta herinneren waarbij Kuyt aardig de fout in ging. Dat neem ik hem niet kwalijk want dat kan iedereen gebeuren. Maar ik wil alleen maar aangeven dat de kwaliteit die Kuyt wel heeft, hard werken, niet overdreven moet worden.
Maar we zullen het wel nooit eens worden, dus laten we maar stoppen met de discussie.
pi_59300603
Heerlijk om te zien hoe urkels die zeggen dat Kuyt een mislukte speler is het ook stug blijven volhouden. Ja, hij is geen C. Ronaldo of Torrez maar dat hoeft ook niet. Hij is Kuyt en onze held! Als je niet kan inzien waarom een speler als Kuyt heel erg belangrijk is, dan kan je maar beter gelijk stoppen met te denken dat je enig voetbalinzicht en of kennis hebt
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:32:28 #258
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_59300610
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:29 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

hou nou eens op met die rare opmerkingen steeds, die voegen niks toe aan de discussie.
Nee die non-argumenten van jou voegen iets toe aan de discussie.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:34:14 #259
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_59300656
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:24 schreef _.-Chicken-._ het volgende:

[..]

en? sinds wanneer is de spits Meer dan rechts of achterin of keeper? 't is een team sport.. maar jij stelt het liefst 11 spitsen op... (of alleen spitsen zijn goeie spelers.. )
Helemaal niet, maar er werd gesuggereerd dat Kuyt niet onder discussie staat bij Liverpool. Terwijl hij zijn plaats in de spits heeft moeten afstaan en hij op rechts alleen concurrentie heeft van Pennant. Of die moet je ook goed vinden, dan houdt het op.
pi_59300663
Kuijt was fantastisch!
Ik zou hem zeker in de basis laten staan. Lullig voor vPersie, maar dit elftal zou ik lekker laten staan. Mocht er straks een blessure of schorsing komen (of iemand die waardeloos speelt) dan kan vPersie of (een weer fitte) Robben er in.
pi_59300692
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:34 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Helemaal niet, maar er werd gesuggereerd dat Kuyt niet onder discussie staat bij Liverpool. Terwijl hij zijn plaats in de spits heeft moeten afstaan en hij op rechts alleen concurrentie heeft van Pennant. Of die moet je ook goed vinden, dan houdt het op.
Heb je ooit Torrez weleens zien spelen? Volgens mij kan je maar beter je mond houden voordat je jezelf nog meer voor paal zet.
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:36:08 #262
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_59300713
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:32 schreef MarkNMGN het volgende:

[..]

Nee die non-argumenten van jou voegen iets toe aan de discussie.
Jou neem ik sowieso niet serieus met die Feyenoord avater, want je bent toch bevoorordeelt. Ik had het over GoodGawd.
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:37:54 #263
71333 BUG80
Stop making sense
pi_59300754
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:35 schreef Hamilcar het volgende:

[..]

Heb je ooit Torrez weleens zien spelen? Volgens mij kan je maar beter je mond houden voordat je jezelf nog meer voor paal zet.
Die hadden ze toch maar in de aanval gezet bij gebrek aan beter? Compleet mislukt als linksback.
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:38:54 #264
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_59300774
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:36 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

Jou neem ik sowieso niet serieus met die Feyenoord avater, want je bent toch bevoorordeelt. Ik had het over GoodGawd.
Iemand niet meer serieus nemen op basis van z'n avatar, rot jij dan effe lekker gauw op.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:49:12 #265
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_59301032
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:38 schreef MarkNMGN het volgende:

[..]

Iemand niet meer serieus nemen op basis van z'n avatar, rot jij dan effe lekker gauw op.
ik zie dat je feyenoorder bent, dus is de kans heel groot dat je Kuyt altijd zult verdedigen. Dat doet iedereen die fan is van een club. Dus met zo iemand is het lastig om een discussie te voeren. In veel gevallen zullen Feyenoord fans v Bronckhorst en Kuyt noemen als de beste spelers tegen Italië. Ajax fans Sneijder en vd Vaart. Zo gaat dat nou eenmaal bij fans.

Maar nogmaals, ik ben geen fan van Kuyt. Jij wel, wat hem betreft zullen we het nooit eens worden. Laten we de discussie dus maar sluiten.
  woensdag 11 juni 2008 @ 11:56:18 #266
34834 MarkNMGN
F E Y E N O O R D
pi_59301235
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:49 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

ik zie dat je feyenoorder bent, dus is de kans heel groot dat je Kuyt altijd zult verdedigen. Dat doet iedereen die fan is van een club. Dus met zo iemand is het lastig om een discussie te voeren. In veel gevallen zullen Feyenoord fans v Bronckhorst en Kuyt noemen als de beste spelers tegen Italië. Ajax fans Sneijder en vd Vaart. Zo gaat dat nou eenmaal bij fans.

Maar nogmaals, ik ben geen fan van Kuyt. Jij wel, wat hem betreft zullen we het nooit eens worden. Laten we de discussie dus maar sluiten.
Waarom zou ik niet objectief kunnen zijn? Als Kuijt kut speelt geef ik dat echt wel toe hoor, ben geen 9 jaar meer.
De nacht verandert iedereen,
kankelul.
  woensdag 11 juni 2008 @ 12:11:23 #267
157428 GoodGawd
This is your captain speaking!
pi_59301606
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 11:29 schreef Cavalier1 het volgende:

[..]

hou nou eens op met die rare opmerkingen steeds, die voegen niks toe aan de discussie.

Kuyt heeft inderdaad hard gewerkt, maar qua aantal meters net meer dan vd Vaart en Engelaar. Ongeveer 100 meter. En dat is op het moment dat hij eruit gehaald werd. Dat terwijl mensen het idee hebben dat hij veel meer doet dan de rest. Dat valt dus wel mee. En dat mee verdedigen gaat ook niet altijd goed, want ik kan me een kans van Zambrotta herinneren waarbij Kuyt aardig de fout in ging. Dat neem ik hem niet kwalijk want dat kan iedereen gebeuren. Maar ik wil alleen maar aangeven dat de kwaliteit die Kuyt wel heeft, hard werken, niet overdreven moet worden.
Maar we zullen het wel nooit eens worden, dus laten we maar stoppen met de discussie.
Naast de openingszin en de slotzin zijn de de meeste degelijke argumenten in dit topic.
Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
pi_59302194
Normaal heb ik het niet zo op hem, maar eergister speelde hij een geweldige wedstrijd.
  woensdag 11 juni 2008 @ 13:24:19 #269
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_59303515
quote:
Op dinsdag 10 juni 2008 21:51 schreef Kriegel het volgende:

[..]

"Bweheheheh..."

Géniale foto blijft dat, zeker met die kop van Pipo erbij
Pipo staat er niet bij hoor
Feyenoord!!! * Barça
  woensdag 11 juni 2008 @ 14:01:50 #270
200994 Kriegel
Ik ben overrated
pi_59304525
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 13:24 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

Pipo staat er niet bij hoor
Die linker lijkt anders verdomd veel op Inzaghi.

(Oh, wacht, ik bedoelde natuurlijk Pippo, niet Pipo de clown. )
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_59304563
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 14:01 schreef Kriegel het volgende:

[..]

Die linker lijkt anders verdomd veel op Inzaghi.
Vind je?
pi_59304850
Kuyt is geen brijante voetballer, maar met zijj inzet inspireerd hij iedereen om hem heen die op hun beurt ook gaan jagen en ervoor willen werken + het feit dat hij de verdediging van de tegenpartij helemaal gek maakt. Het is echt wel een aanwinst voor oranje!
“Snowboarding is an activity that is very popular with people who do not feel that regular skiing is lethal enough.”
pi_59305222
Eerste goede wedstrijd van Kuijt ooit en gelijk allemaal mensen: "ja als je kuijt slecht vind stop dan maar met denken."
lollig
  woensdag 11 juni 2008 @ 14:36:25 #274
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_59305564
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 14:26 schreef ub40_bboy het volgende:
Eerste goede wedstrijd van Kuijt ooit en gelijk allemaal mensen: "ja als je kuijt slecht vind stop dan maar met denken."
Ooit
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_59305627
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 10:51 schreef BUG80 het volgende:
Ik zou 'm ook laten starten. Met Kuijt in de ploeg speelt NL in een 5-3-4-2 systeem.
mis ik wat?

14 spelers in jou elftal??
Nothing to see here, carry on
  woensdag 11 juni 2008 @ 14:41:28 #276
55693 Radio-silence
Allememachies! Adri-anus toch
pi_59305728
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 14:26 schreef ub40_bboy het volgende:
ooit

Nou nou, het is gewoon een harde werker dat bleek wel uit de wedstrijd tegen Italie!
pi_59305794
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 14:38 schreef RijstNatie het volgende:

[..]

mis ik wat?

14 spelers in jou elftal??
Kuijt zorgt voor 3 man extra.
  woensdag 11 juni 2008 @ 17:04:17 #278
135509 schaap001
Ik bedoel maar te zeggen:
pi_59309986
  woensdag 11 juni 2008 @ 17:27:50 #279
200994 Kriegel
Ik ben overrated
pi_59310528
Waarom moet ie altijd zo'n josti smoel trekken
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_59310576
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 14:26 schreef ub40_bboy het volgende:
Eerste goede wedstrijd van Kuijt ooit en gelijk allemaal mensen: "ja als je kuijt slecht vind stop dan maar met denken."
Hij draaide sowieso een goed seizoenseinde bij Liverpool.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  woensdag 11 juni 2008 @ 17:37:40 #281
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_59310721
hij rende het hardste van het veld
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
  woensdag 11 juni 2008 @ 17:49:39 #282
157428 GoodGawd
This is your captain speaking!
pi_59310983
Feit: Hij voetbalt beter dan TS, die is blijven hangen bij zijn plaatselijke clubje.
Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
  woensdag 11 juni 2008 @ 17:52:00 #283
157428 GoodGawd
This is your captain speaking!
pi_59311040
quote:
Op woensdag 4 juni 2008 14:02 schreef Cavalier1 het volgende:
Mee eens. Dramatische voetballer. Zoals de Engelsen het zeggen: ''Headless Chicken''
Blues ain't nothing but a good man feeling bad...
  Moderator woensdag 11 juni 2008 @ 17:58:18 #284
138438 crew  Pizzakoppo
pi_59311202
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 14:26 schreef ub40_bboy het volgende:
Eerste goede wedstrijd van Kuijt ooit en gelijk allemaal mensen: "ja als je kuijt slecht vind stop dan maar met denken."
Helemaal mee eens, hij beseft dat hij met oranje allemaal toppers om zich heen heeft en zich eindelijk eens in een topteam bevind voor het eerst van zijn carriere (Huntelaar, VDVaart, Sneijder, Heitinga etc.) en piekt op het juiste moment! Goed gespeeld dirkie kuut uut katwijk
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 11 juni 2008 @ 21:46:43 #285
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_59318869
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 17:58 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

hij beseft dat hij met oranje allemaal toppers om zich heen heeft en zich eindelijk eens in een topteam bevind voor het eerst van zijn carriere (Huntelaar, VDVaart, Sneijder, Heitinga etc.)
(Torres, Alonso, Gerrard, Carragher ... )
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  woensdag 11 juni 2008 @ 22:07:26 #286
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_59319628
quote:
Op woensdag 11 juni 2008 17:58 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Helemaal mee eens, hij beseft dat hij met oranje allemaal toppers om zich heen heeft en zich eindelijk eens in een topteam bevind voor het eerst van zijn carriere (Huntelaar, VDVaart, Sneijder, Heitinga etc.) en piekt op het juiste moment! Goed gespeeld dirkie kuut uut katwijk
PROEST
  zaterdag 14 juni 2008 @ 00:08:13 #287
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_59379653
en wie maakte de belangrijke 1-0? I rest my case.....
wat moet ik hier nu neerzetten?
pi_59379674
Kuyt en rest van het ftw.
  zaterdag 14 juni 2008 @ 00:09:38 #289
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_59379687
en dit schrijft The Times, engelse kwaliteitskrant

Kuyt was one of the most underrated players in the Barclays Premier League last season. Often the scapegoat when things went awry, he performed a vital and frequently thankless role in Rafael Benítez’s system, starting wide but expected to link quickly with the front man from deep, a position that is hard for defenders to monitor. It led to important goals, such as the one against Arsenal at the Emirates Stadium in the Champions League, and a number of nights when his contribution, though less than eye-catching, was invaluable. Equally, on occasions, his persistence went unnoticed and if Liverpool failed to win, he looked ineffectual, a goalscorer without a sniff of goal, when in truth his role was considerably more complex than that.

Played to perfection against France here, Kuyt combined the best of both worlds. His striker’s instinct secured Holland’s lead after just ten minutes, the rest of the time he worked tirelessly to stop France bringing the ball out on the left through Patrice Evra, of Manchester United. His workrate was outstanding and his team ethic impressive; he trailed Evra into Holland’s half at times, yet was quickly available to stretch the France defence if Holland broke, which they frequently did.
wat moet ik hier nu neerzetten?
  zaterdag 14 juni 2008 @ 00:11:02 #290
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_59379721
Uit het media forum (zegt genoeg):

hehe edit, was net effe te laat
  zaterdag 14 juni 2008 @ 00:16:59 #291
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_59379873
Een held.

Zijn internationale ratings door kijkers uit de hele wereld:

tegen Italië: 8
tegen Frankrijk:7,56
  zaterdag 14 juni 2008 @ 00:39:42 #292
6373 thaduck
!! nu Tha_Duck !!
pi_59380490
Aardige klap kreeg ie vandaag, hij was tot na zijn doelpunt dizzy voor mijn gevoel.

Voor de rest, bij Utreg al een topspeler, en daarin zal hij nog verder groeien denk en hoop ik!
tegenwoordig bekend als Tha_Duck
  zaterdag 14 juni 2008 @ 00:41:03 #293
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_59380526
quote:
Op zaterdag 14 juni 2008 00:39 schreef thaduck het volgende:
Aardige klap kreeg ie vandaag, hij was tot na zijn doelpunt dizzy voor mijn gevoel.
Had ook direct rood moeten zijn die overtreding.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_59380756
Bepalende speler is hij aan 't worden.
*****Kraak........
pi_59381270
Meest belangrijke doelpunt gescoord en de manier waarop was sterwaardig.
*****Kraak........
pi_59383213
Nooit zo´´n fan van hem geweest maar wat hij tot nu toe laat zien: petje af
Hij moet ook absoluut blijven staan. Bassie moet helemaal niks aan de opstelling wijzigen (hooguit Bouma voor Mathijsen)

  • En gewoon lekker elke tweede helft Robben en Persie inbrengen, goals gegarandeerd.
  • Think of a circle with a fine split in it. At one end there's insanity, you go around the circle to sanity, and on the other end of the circle close to insanity, but not insanity, is unsanity
    pi_59427016
    Kuyt
      maandag 16 juni 2008 @ 14:24:10 #298
    46416 _.-Chicken-._
    kip, kippen, kipst.
    pi_59432204
    Cijfers van de bezoekers van Vi.nl (80.000)

    #1 vd Sar 8,8
    #10 Sneijder 8,6
    #12 Boulahrouz 8,1
    #11 Robben 8,1
    #9 v Nistelrooy 8,0
    #18 Kuijt 8,0
    #7 v Persie 7,8
    #23 vd Vaart 7,7
    #13 Ooijer 7,7
    #5 v Bronckhorst 7,6
    #17 De Jong 7,5
    #4 Mathijsen 6,6
    #8 Engelaar 6,1
    _______________

    Zegt genoeg dacht ik zo.
    There is only one way to save our city, KIP.
    pi_59434320
    Werkpaardjes scoren altijd lager dan raspaardjes. Mischien wel onterecht, want zonder werkpaardjes kunnen de raspaardjes ook niet uitblinken.
      maandag 16 juni 2008 @ 16:14:45 #300
    163768 Happel
    Je Suis Roi
    pi_59435218
    Het AD geeft hem een 7.
    Elite
    Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
    Tegen TTIP
      maandag 16 juni 2008 @ 16:54:17 #301
    146874 DANILXL
    timeo danaos et dona ferentes
    pi_59436307
    hij is gewoon heel erg goed bezig en ze zijn uitstekende vorm bij liverpool voort bij oranje
    woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
    Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')