Ik keek even naar de inhoud en zo bijzonder was die niet.quote:Op zondag 7 september 2008 00:01 schreef Piles het volgende:
Doe je die topics dan niet mergen Mike?
Van Arie & Sylvester dus.
Das waarquote:Op zondag 7 september 2008 00:01 schreef Mike het volgende:
Ik keek even naar de inhoud en zo bijzonder was die niet.
Oh nee, dat is waarquote:En dat kunnen mods niet zelf.
Er was al een topic over...iets lager in de topiclijst.quote:Op zondag 7 september 2008 00:14 schreef tong80 het volgende:
Waarom is er geen topic over Arie en Silvester ?
Triest slotje van je mike. Ben ik niet van je gewend
Omdat als jij het niet doet, ik het moet doen.quote:Op zondag 7 september 2008 00:29 schreef tong80 het volgende:
Man wat maak je je druk over die filter. Ik meld er altijd bij dat het en TV topic is.
Nu toevallig een keertje niet
Rare mensen dan.quote:Op zondag 7 september 2008 00:31 schreef Mike het volgende:
[..]
Omdat als jij het niet doet, ik het moet doen.Als een topic niet in de filter staat, dan ziet niemand je topic als ze direct naar de TV-afdeling gaan, wat veel mensen doen.
Nee, de afspraak bij TV-topics is dat je zonder spoilertags over de serie kunt praten als de aflevering uitgezonden is. Daarom zijn er van veel series ook 2 topics (bv 1 van de VS en 1 van NL) zodat de mensen die achterlopen omdat de aflevering nog niet in dit land uitgezonden is zonder problemen een topic kunnen lezen.quote:Op dinsdag 9 september 2008 17:57 schreef NoCigar het volgende:
Is dit niet spoilertag-waardig? Mij lijkt het nogal a-sociaal.
Spooks op de BBC
ok, thanks.quote:Op dinsdag 9 september 2008 18:49 schreef Mike het volgende:
[..]
Nee, de afspraak bij TV-topics is dat je zonder spoilertags over de serie kunt praten als de aflevering uitgezonden is. Daarom zijn er van veel series ook 2 topics (bv 1 van de VS en 1 van NL) zodat de mensen die achterlopen omdat de aflevering nog niet in dit land uitgezonden is zonder problemen een topic kunnen lezen.
watch out, new episode released
" oid
Of men moet gewoon in de juiste topics posten.. NL zonder spoilers en USA met spoilers.. zo niet.. dan ervaar de consequentiesquote:Op dinsdag 9 september 2008 22:39 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik had zo'n ideetje he.
Er wordt vaak geklaagd dat users per ongeluk spoilers lezen over een episode die ze nog niet gezien hebben (van bijv. Lost of Prison Break). Als iemand nou ff een plaatje ontwerpt met de breedte van een post met een bijpassende leuke tekst
"[ afbeelding ]watch out, new episode released[ afbeelding ]" oid.
Indien er dan gepost wordt over de nieuwe episode kan iemand dat plaatje posten en zie je in 1 opslag () dat je niet verder moet lezen
. Geen verplichting van maken dat 't iedere week gepost moet worden, maar iedereen heeft er wat aan dus ik denk dat users hier wel aan mee willen werken.
Levensvatbaar?
watch out, new episode released
" alleen maar zin als iedereen het toepast en je mag waarschijnlijk al blij zijn als 10 procent dat zou doen.
Tong was er dit jaar ook weer snel bij.quote:Op zaterdag 20 september 2008 20:52 schreef SunChaser het volgende:
De slechtste Nederlandstalige film ooit nu op Ned-2
Kn deze TT veranderd worden? De Zeemeerman - slechtse NL film ooit
quote:Op dinsdag 23 september 2008 23:44 schreef Piles het volgende:
[3FM #740] Still rockin' with the best.
Mag dicht, dubbel
Die regel kan wel weg, als er toch niet op gemodereerd wordtquote:smileyposts en terugvindposts worden verwijderd.
Okidoki , was wat vroeg iddquote:Op vrijdag 26 september 2008 20:11 schreef SaintOfKillers het volgende:
Misschien wil iemand nog wat zeggen over IDFA 2007.
Zolang men daar niet over 2008 gaat posten, kan dat gewoon zo blijven staan.
Zoveel werk is dat toch niet?quote:Op zondag 28 september 2008 18:06 schreef SaintOfKillers het volgende:
Er is ooit eens overwogen om een FTR-equivalent van Overzicht Bands & Artiesten te maken voor films en series, maar uiteindelijk bleek dat erg veel werk te zijn en waren we te lui om dat zelf te doen.
Wat dacht je van: wie sluit die opentquote:Op zondag 28 september 2008 22:57 schreef Naamah het volgende:
. de Joseph-poster zijn nog niet echt op elkaar afgestemd wbt maken van nieuwe topics
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |