Hmmja, verschillen we in mening dan, ik vind het onderdrukken van een volk en illegaal land bezetten erger dan bomaanslagen. Vrijheid boven veiligheid eigenlijk...quote:Op zondag 11 mei 2008 23:43 schreef cultheld het volgende:
[..]
Aanslagen in heel Israël: daar zitten we op te wachten.
Als dat zo is, waarom lopen ze dan niet ongewapend of zelfs naakt rond in hun woonplaats. Als hun god hen daar wil laten wonen, waarom beschermt hij hen dan niet?quote:Op zondag 11 mei 2008 23:49 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Volgens mij verkeren de kolonisten toch in de veronderstelling dat zij door hun keuze van woonplaats de wil van God uitvoeren.
Gebieden kunnen ook worden bezet hoorquote:Op vrijdag 9 mei 2008 20:37 schreef cultheld het volgende:
[..]
Palestina wordt niet bezet, want Palestina is geen staat.
De toekomst wel!quote:Israël moet helemaal niets. Je kunt de geschiedenis nou eenmaal niet radicaal veranderen.
1) Ja, waarom is dat eigenlijk? Waarom blijven ze niet thuis?quote:Op maandag 12 mei 2008 00:35 schreef sneakypete het volgende:
Net een docu'tje op de belgische tv over vrouwen in een Israelische gevangenis.
Zitten enge types bij. Ik vond dat ze nog tamelijk goed behandeld werden voor mensen die onschuldige burgers vermoord hadden, en weldegelijk op basis van religie.
Want ik geloof nogmaals niet dat dit conflict enkel om territorium gaat.
1) Want waarom willen de Israeli's perse hier wonen?
2) En waarom zijn omringende, op islam gestoelde staten zo fel tegen het beleid van Israel?
Vroeger woonden de Germanen in Nederland. Heilig endezo. Freia, Thor, je kent het wel. Laat ik er gewoon wat geschiedvervalsing in douwen, is ook hip tegenwoordig. Dus. Eigenlijk hadden we gewoon op moeten rotten tijdens die 2e wereldoorlog en het land terug moeten geven aan ze. Want. Geschiedenis en vroeger enzo.quote:Op maandag 12 mei 2008 00:31 schreef Xith het volgende:
[..]
Gebieden kunnen ook worden bezet hoor![]()
[..]
De toekomst wel! [ afbeelding ]
1) Nou ja, hoe ver wil je terug gaan? In elk geval werden ze in de Arabische landen redelijk behandeld, dus als je daarop wilt terugvallen, zou israël wel eens wat vriendelijker kunnen zij tegen Palestijnen.quote:Op maandag 12 mei 2008 01:07 schreef sneakypete het volgende:
1) In de 20e eeuw werden ze dan ook erg hartelijk behandeld in europa..
2)doe je oogkleppen af, natuurlijk is de steun van omringende landen aan het palestijnse verzet religieus van aard. Ik zou nog zo ver willen gaan dat het wederzijds is, dat de VS Israel juist steunt om soortgelijke redenen.
En die atoomwapens, tja, hoeveel atoombommen heeft Israel al gegooid? Terwijl ze er wel de capaciteit voor (schijnen) te hebben.
Gewoon niet meer het christendom als nationale religie erkennen.quote:Op maandag 12 mei 2008 01:11 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Vroeger woonden de Germanen in Nederland. Heilig endezo. Freia, Thor, je kent het wel. Laat ik er gewoon wat geschiedvervalsing in douwen, is ook hip tegenwoordig. Dus. Eigenlijk hadden we gewoon op moeten rotten tijdens die 2e wereldoorlog en het land terug moeten geven aan ze. Want. Geschiedenis en vroeger enzo..
Fackn' hell zeg.
quote:Op maandag 12 mei 2008 01:32 schreef sneakypete het volgende:
1) Nou ja, hoe ver wil je terug gaan? In elk geval werden ze in de Arabische landen redelijk behandeld,
VN resoluties normaal recht?quote:Op zondag 11 mei 2008 23:20 schreef Kees22 het volgende:
het moet zich gewoon aan normaal recht, bijvoorbeeld de VN-resoluties, houden.
Egypte krijgt jaarlijks ook behoorlijk wat geld van de VS, toch is het nog steeds geen oase van beschaving.quote:Overigens hebben Egypte, Turkije en Jordanie (islamitische landen) al een tijdje vrede met Israel hoor, correct me if im wrong. Dus dat zielige gehuil met ik is klein en zij zijn groot, terwijl ondertussen elk jaar miljarden aan dollars binnenkomen vanuit de VS, is een beetje misplaatst. Met dat geld kan elke mongool wel een oase van beschaving maken in een zandbak.
En dit vat het hele idee van Wilders in 1 zin goed samen.quote:Op donderdag 8 mei 2008 13:16 schreef Apropos het volgende:
[..]
''Kom jongens, rot eens op om de vrije mensen een plezier te doen!''
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |