Mannen zijn vaker en langer verliefd. Vrouwen maken het vaker uit omdat zij simpelweg sneller ophouden met verliefd zijn. Vaak voelen zij zich opgesloten in hun relatie en is het voor hun een bevrijding om weer single te zijn (weer ongeremd seksuele aandacht mogen krijgen).quote:Op maandag 26 mei 2008 12:02 schreef Elegy het volgende:
[..]
En waarom posten er maar zo weinig vrouwen in (dit soort) topic(s)? Het valt me eigenlijk best op.
* Miesjel meldt zichquote:Op zondag 1 juni 2008 17:14 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Jezus, wat een eikel!
Er zijn gelukkig meer jongens in het land.
Zo'n bekend gevoel wat jij hier beschrijft. Mijn ex-vriendin kwam mij ook een maand nadat we uit elkaar waren doodleuk vertellen dat ze een nieuwe vriend had. Vond ze wel zo netjes om me te vertellen zei ze....quote:Op zondag 1 juni 2008 17:11 schreef Percinn het volgende:
Anderhalve maand nadat het uit was, kwamhij met de aankondiging dat ie al een nieuwe vriendin hadFeest natuurlijk, weer totaal overstuur. Was dit zo makkelijk voor hem? Of kende hij haar al langer? Of nog erger; hadden ze al iets voordat het uit was tussen ons?
En helaas zal dat nog even doorgaan...... spreek uit eigen ervaring. Maar geloof me... je gaat het steeds beter een plaatsje geven... je gaat steeds minder aan haar denken..quote:Op zondag 1 juni 2008 22:07 schreef TMwitte het volgende:
[..]
Zo'n bekend gevoel wat jij hier beschrijft. Mijn ex-vriendin kwam mij ook een maand nadat we uit elkaar waren doodleuk vertellen dat ze een nieuwe vriend had. Vond ze wel zo netjes om me te vertellen zei ze....
Maar op dat moment ga je inderdaad denken; wat stelde het voor tussen ons dan? Was ik maar een langdurig "tussendoortje"? Of kende ze die jongen al en verklaard dit meteen haar vreemde gedrag van de laatste 2 maanden? Is er wellicht iets gebeurt voordat wij uit elkaar waren?
ergens hoop ik dat ik te horen krijg dat er iets was tussen hun, toen wij nog samen waren. Dan kan ik eindelijk kwaad worden en blij zijn dat het over is. Want tot op dit moment (bijna 5 maanden nadat het uit is gegaan), ben ik nog steeds hardstikke gek op haar. Klinkt raar, maar dat is nou eenmaal mijn karakter.
En mijn karakter is ook meteen mijn grootste knelpunt op dit moment. Zo'n 5 maanden nadat het uit is gegaan ben ik nog steeds geen stap verder gekomen. Ik ben te vasthoudend aan iets waar ik van hou. Kan het niet zomaar loslaten. En daarom kan ik ook niet doen wat ik zo graag wil. Ik wil zo graag weer doorgaan met mijn leven en iets proberen op te bouwen met iemand anders, maar ik ben zo bang dat ik een nieuwe meid pijn doe omdat ik nog steeds van mijn ex hou.
Ik had nooit gedacht dat ik iemand zou missen, heb nooit een traan gelaten om een sterfgeval of iets anders waardoor ik mensen verloor. Maar dit zorgt er nog steeds voor dat ik soms wel dagelijks nog ff een traan over men wang heb lopen.
Ik mis haar echt nog steeds verschrikkelijk
quote:Op maandag 2 juni 2008 02:02 schreef Friek_ het volgende:
Heb je al aan professionele hulp gedacht Teamlead? Het klinkt alsof je het namelijk zwaar te pakken hebt en een uitlaapklep in vorm van een psycholoog lijkt me totaal niet verkeerd.
Top man.quote:Op maandag 2 juni 2008 02:07 schreef teamlead het volgende:
[..]Intake en eerste sessie al achter de rug. De reden van de breuk ligt in mijn gedrag (waardoor het ook zo moeilijk is om dit te accepteren natuurlijk) en wat er ook gebeurt dat gedrag moet ik aanpakken
En en passant gaat de loog me helpen om op de een of andere manier dit een plek te geven
Jij bent jaloers dat jij geen relatie hebt.quote:Op maandag 2 juni 2008 09:00 schreef Demon_Hunter het volgende:
Zijn jullie nou nog niet uitgehuild, EMO`s
Loller check mn fobo al 3 jaarquote:Op maandag 2 juni 2008 09:04 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Jij bent jaloers dat jij geen relatie hebt.
Ehh, als hij dat nodig heeft, zou ik er dus ook maar is over na moeten denken?quote:Op maandag 2 juni 2008 02:02 schreef Friek_ het volgende:
Heb je al aan professionele hulp gedacht Teamlead? Het klinkt alsof je het namelijk zwaar te pakken hebt en een uitlaapklep in vorm van een psycholoog lijkt me totaal niet verkeerd.
Netjes man, eerste stappen he..quote:Op maandag 2 juni 2008 23:53 schreef TMwitte het volgende:
Heb gemerkt dat het toch wel goed gaat komen allemaalEn dan heb ik het over mezelf. Heb gewoon met een meid die super belangrijk is voor me heerlijk geknuffelt en ze is in men schoot in slaap gevallen terwijl ik door de der haren wreef alsof het mijn vriendin was. En ik heb totaal geen gevoelens voor haar, niet meer in ieder geval. Ben wel toto 2 jaar geleden helemaal gek van haar geweest. Maargoed, ik heb dus gemerkt dat ik op dat moment niet aan mijn ex dacht. Ik heb dus gemerkt, dat als het moment daar is dat er een nieuw iemand is ik het allemaal wel zal vergeten wat gebeurt is in het verleden
Een dag geleden zag ik het nog niet gebeuren en nu zie ik het weer zonnig in. Het leven is raar he. Nu alleen nog zorgen dat ik mijn gedachten niet meer laat afdwalen naar men ex die intiem is met haar nieuwe vriend. Want dat killt me nog steeds.
Maar denk dat het een goede tip is voor iedereen, geniet van die kleine dingen. En hou je vast aan de kleine dingen die je weer hoop geven en grijp vooral niet terug naar wat goed WAS. Zorg ervoor dat het geen dat was, je sterker maakt voor hetgeen dat gaat komen.
Heb veel geleerd in 24 uur tijd(behalve spelling geloof ik)
Het eerste waar ik aan dacht vanmorgen was dat ik me erop verheugde dat het 10 uur later was, dat ik klaar was met de werkdagquote:Op dinsdag 3 juni 2008 00:41 schreef undercovaM het volgende:
whahaha.. heel goed.. laat me maar weten waar je eerste aan dacht als je morgenochtend weer opsta? waarschijnlijk je ex.. zoniet.. dan ben je verder als mij haha. wat jij nu beschrijf was voor mij de reden dat ik met meerdere meiden afsprak en klote enzo. ik vergat mn ex. maar al snel kwam ik erachter dat ik mezelf voor de gek hield omdat ik de volgende dag als ik opstond weer gewoon heerlijk aan mn ex dacht haha. nu ben ik een jaar verder en denk nog steeds iedere ochtend aan mn ex (en haar vriend). het is geen misgevoel, sterker nog de gedachte dat ze met hem in bed ligt doet me niks!! daarvoor had ze een iets leukere jongen moeten vinden die wel indruk op me maakte![]()
Betekenis?quote:Op dinsdag 3 juni 2008 21:58 schreef TMwitte het volgende:
[..]
Dulcia non meruit, qui non gustavit amara
Jaja.. Het gaat met mij een heel stuk beter. Maar ik weet dat als ze belt ik meteen in de auto stap en naar haar toe rij. Er gaat geen dag voorbij dat ik aan haar denk.quote:Op woensdag 4 juni 2008 00:00 schreef teamlead het volgende:mooi om te zien dat een aantal van jullie de weg naar boven alweer te pakken heeft.... dat geeft de burger moed
.
Dat heb ik ook nog steeds hoor, maar dat is puur omdat het de laatste is waar je iets voor hebt gevoelt. Zal niet anders zijn dan dat je verliefd bent op een meid en dat zij je opbelt op het moment dat je denkt dat je liefde voor haar is weggeëbt. Ook dan zal je meteen in de auto stappen. Dat gevoel verdwijnt wel als er een nieuw persoon komt.quote:Jaja.. Het gaat met mij een heel stuk beter. Maar ik weet dat als ze belt ik meteen in de auto stap en naar haar toe rij. Er gaat geen dag voorbij dat ik aan haar denk.
En dat blijft vaak zo naar, dat het pas echt verdwijnt op het moment dat er een nieuwe liefde in je leven is..quote:Op woensdag 4 juni 2008 08:54 schreef TMwitte het volgende:
Dat gevoel verdwijnt wel als er een nieuw persoon komt.
Naja, ik heb precies hetzelfde. Ik weet niet of het nu nog wat wordt maar ze wilt wel vrienden blijven als het niks wordt. Mijn idee was om niet gelijk afspraken te maken met zn tweetjes maar gewoon met een groep vrienden en dan samen op stap gaan, je hoeft niet per se direct contact aan te gaan maar je bent wel samen en ik denk dat als je dit vaker genoeg doet je langzaam een vriendschappelijke band kan maken met diegene.quote:Op woensdag 4 juni 2008 20:52 schreef Miesjel het volgende:
Hoe zorgen we ervoor dat we elkaar wel kunnen zien, maar geen dingen doen die het allemaal vreselijk gecompliceerd maken? Gewoon contact, gewoon even samen de dingen doornemen, noem het gewoon vrienden.
Als we meer gaan doen dan ben ik meteen hoopvol, zij zal me weer afwijzen, ik terug in de put. Ik wil dus eigenlijk niet willen
Ja, maar dat is dan ook weer niet makkelijk. Tenminste ik heb er maar wat moeite mee.quote:Op donderdag 5 juni 2008 16:22 schreef Kluts het volgende:
@JoostPayne, snap wat je bedoeld, dat je graag vrienden wil blijven. Ik wil dat ook met mijn ex, en ik dacht dat het pas moeilijk werd als de hij of ik een ander zou hebben.
Bij beiden is dat niet het geval,maar het is al moeilijk om elkaar los te laten in het dagelijks leven. Als ik een bepaalde msn-naam heb, dan reageerd hij daar op, als ik een krabbel van iemand op hyves heb, dan ook...
Verstandig is volgens mij om even niet zo heel veel contact te hebben..
ja heb je gelijk in maar zoals Miesjel al zegt is dat best moeilijkquote:Op donderdag 5 juni 2008 16:22 schreef Kluts het volgende:
@JoostPayne, snap wat je bedoeld, dat je graag vrienden wil blijven. Ik wil dat ook met mijn ex, en ik dacht dat het pas moeilijk werd als de hij of ik een ander zou hebben.
Bij beiden is dat niet het geval,maar het is al moeilijk om elkaar los te laten in het dagelijks leven. Als ik een bepaalde msn-naam heb, dan reageerd hij daar op, als ik een krabbel van iemand op hyves heb, dan ook...
Verstandig is volgens mij om even niet zo heel veel contact te hebben..
quote:Op donderdag 5 juni 2008 22:39 schreef Fcuker het volgende:
Scot je oude chick boysss denk er niet aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan kom op mann!!!!!
Er is genoeg vis in de zeeeeee ga vaker uit (H):P
Wat herkenbaar! Het is toch te gek voor woorden dat het zou voelen als vreemdgaan als je na je relatie een ander hebt? Stel je dan maar voor dat je ex daar geen enkel probleem mee heeft, dan verdwijnt het schuldgevoel hopelijk. Verdomme zeg, jij hebt toch ook recht op geluk.quote:Op donderdag 5 juni 2008 23:10 schreef teamlead het volgende:
oh, maar slijten zal het vast ooit wel... ooit.......
maar als ik nu iemand zou oppikken in de kroeg, zou het nog steeds voelen als buiten de deur neuken... en da's best irritant...
I see, maar als je weer verliefd wordt of gaat houden van iemand en die gene breekt je hart weer, wat dan?quote:Op donderdag 5 juni 2008 23:10 schreef teamlead het volgende:
oh, maar slijten zal het vast ooit wel... ooit.......
maar als ik nu iemand zou oppikken in de kroeg, zou het nog steeds voelen als buiten de deur neuken... en da's best irritant...
Dat zeggen vrienden van me dus ook! Ze vroegen nog of ik mee wou uitgaan in amsterdam; "chiikieeesss man.. chickieesss!quote:Op donderdag 5 juni 2008 22:39 schreef Fcuker het volgende:
Scot je oude chick boysss denk er niet aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan kom op mann!!!!!
Er is genoeg vis in de zeeeeee ga vaker uit (H):P
quote:Op donderdag 5 juni 2008 23:21 schreef got.rice het volgende:
[..]
Ik ben best verbaasd over mezelf dat ik -naar mijn gevoel- zo snel over haar heen ben. Het is soms wel zo dat ik haar mis of dat ik het misschien toch wel met haar een tweede keer wil proberen (aangezien ik het gevoel heb dat het dit keer wel wat gaat worden omdat ik NU pas weet wat er allemaal mis ging in de relatie) Maar ik zit niet meer met een deprimerende gevoel waarvan ik een halve buikpijn van krijgEn het is ook niet meer het geval dat ik opsta en denk.. terrringgg ik mis haar
Idd, daar heb ik dus ook last van, als ik met iemand sta te praten, dan voelt het al een beetje alsof mijn ex over mijn schouder meekijkt. Super-irritant, maar het zal wel over gaan op den duur lijkt me.quote:Op donderdag 5 juni 2008 23:15 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Wat herkenbaar! Het is toch te gek voor woorden dat het zou voelen als vreemdgaan als je na je relatie een ander hebt? Stel je dan maar voor dat je ex daar geen enkel probleem mee heeft, dan verdwijnt het schuldgevoel hopelijk. Verdomme zeg, jij hebt toch ook recht op geluk.
Dat heb ik dus ook, ruim 3 maanden later. Ik wist al meteen wat er mis ging, maar het is me de afgelopen tijd steeds duidelijker en duidelijker geworden.quote:Op donderdag 5 juni 2008 23:21 schreef got.rice het volgende:
dat ik haar mis of dat ik het misschien toch wel met haar een tweede keer wil proberen (aangezien ik het gevoel heb dat het dit keer wel wat gaat worden omdat ik NU pas weet wat er allemaal mis ging in de relatie) Maar ik zit niet meer met een deprimerende gevoel waarvan ik een halve buikpijn van krijgEn het is ook niet meer het geval dat ik opsta en denk.. terrringgg ik mis haar
Wie ooit het gezegde bedacht heeft "hoop doet leven", mag van mij ook dood. Hoop doet juist niet leven, het laat je stil staan, je klote voelen en je komt er geen stap verder mee. Hoop sucks!quote:Op vrijdag 6 juni 2008 11:08 schreef r_AW het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook, ruim 3 maanden later. Ik wist al meteen wat er mis ging, maar het is me de afgelopen tijd steeds duidelijker en duidelijker geworden.
Op 1 of andere manier wéét ik gewoon dat als we het nu zouden proberen het 10x leuker zou zijn, en ik weet voor mezelf dat dit echt een meisje is waar ik zo gigantisch veel om gaf (en helaas geef).
Maarja, het zit er niet meer in, en ik zou ook zat kansen hebben om iets met andere dames te doen, maarja, dat spreekt me totaal niet aan op dit moment. Want er is toch nog dat kleine beetje hoop dat ik heb, dat kleine beetje hoop dat me op dit moment tegenhoudt om verder te gaan met mjin leven..
Ben ik het niet mee eens! Mijn glas is dan ook altijd halfvolquote:Op vrijdag 6 juni 2008 11:25 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Wie ooit het gezegde bedacht heeft "hoop doet leven", mag van mij ook dood. Hoop doet juist niet leven, het laat je stil staan, je klote voelen en je komt er geen stap verder mee. Hoop sucks!
WRONG! In de fase waar de meesten hier nu zitten is er maar één de ware: de ex.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 21:08 schreef Synthesist het volgende:
Kom op, kijk om je heen. Zijn jullie nou nog steeds single. Er zijn zoveel jongens en meisjes zonder vriendin
ow.. die zijn er meer dan zat jaquote:Op vrijdag 6 juni 2008 21:08 schreef Synthesist het volgende:
Kom op, kijk om je heen. Zijn jullie nou nog steeds single. Er zijn zoveel jongens en meisjes zonder vriendin
Dat moet het juist makkelijker maken om haar te vergeten denk ik.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 23:12 schreef teamlead het volgende:
[..]
ow.. die zijn er meer dan zat ja
Al krijg ik steeds meer het idee dat m'n ex daar niet meer bij hoort. Of op zijn minst hard op weg is om daar niet meer bij te gaan horen
Ik ga hier kapot aan
uiteindelijk zal het dat wel makkelijker maken.... maar op de een of andere manier is het nu voor mijn gevoel pas "echt" voorbij...quote:Op vrijdag 6 juni 2008 23:24 schreef Fcuker het volgende:
[..]
Dat moet het juist makkelijker maken om haar te vergeten denk ik.
Mijn ex heeft ook contact met een jongen, dat betekend gewoon dat ik haar niet meer terug kan krijgen en dat het gewoon echt afgelopen is.
Need to move on, kom op!
Kan je wel makkelijk zeggen maar voor sommige hier en (waaronder ik eerst, maar nu steeds minder) hebben gewoon geen zin in andere meisjes als het nog vers isquote:Op vrijdag 6 juni 2008 21:08 schreef Synthesist het volgende:
Kom op, kijk om je heen. Zijn jullie nou nog steeds single. Er zijn zoveel jongens en meisjes zonder vriendin
Oef door die gedachte was ik ineens klaarwakker.. Ze zou iemand anders kunnen vinden. aarrggh2quote:Op vrijdag 6 juni 2008 23:37 schreef teamlead het volgende:
Het is ook verdomd dubbel... Natuurlijk hoop ik dat zij geluk vindt enzo... en als ze inderdaad verliefd zou worden op iemand, gun ik haar dat ook.... maar damn... het doet wel pijn![]()
Ik heb PRECIES hetzelfdequote:
Ook bij mij ging me ex al vrij snel met een nieuwe ervan door. En wat je allemaal beschrijft... ik weet hoe het voelt.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 11:56 schreef TMwitte het volgende:
tsjah, als je ex een nieuwe vriend krijgt is idd een raar gevoel. Ik heb het meegemaakt, ze ging na een maand al met een nieuwe jongen. Voor mij gevoel was hij al in het spel trouwens, dan zouden alle puzzelstukjes mooi op zijn plaats vallen. Maargoed daar denk ik niet aan.
Als je ex een nieuwe vriend heeft dan neemt het wel een stukje hoop weg ja, gelukkig ook maar. Zelf kan je dan net weer wat beter doorgaan met je leven. Maar toch maakt mij het gevoel ook echt letterlijk misselijk. Gewoon het idee dat iemand mijn plek in haar bed inneemt, dat ik zo makkelijk ben te vergeten blijkbaar. En als je dan toch denk dat je plek is ingenomen in bed weet je ook meteen dat hij waarschijnlijk haar benen ook al uit elkaar heeft gekregen. En dan wordt ik echt gek en letterlijk misselijk. Het is zelfs zo erg dat ik gewoon zelf geen zin heb om het te doen met iemand anders, omdat ik toch ga denken aan haar dan en dan zal het bij mij waarschijnlijk misgaan......
Heb echt het idee dat men ex me flink verkloot heeft.......
Heb ook echt geen zin om iets met iemand opnieuw te beginnen. Geen zin om de eerste keer bij haar thuis te komen. Geen zin om de eerste keer dit, de eerste keer dat. De band opnieuw te laten ontwikkelen. Heb er echt allemaal totaal geen zin in......
Zou graag de tijd vooruit draaien en terecht komen in de tijd dat ik al ongeveer een half jaar gelukkig ben met iemand
quote:Op zaterdag 7 juni 2008 22:57 schreef Miesjel het volgende:
Honderd mensen om me heen en ik voel me vreselijk alleen. Ik kan alleen maar aan haar denken, wat ze aan het doen is, of ze aan me denkt, of ze me net zoveel mist als ik haar. Wanneer gaat het over van "overleven" naar doorleven?
Ik merk juist dat ze in alles zit. Al mij zintuigen maken amok omdat ze zolang al weg is.quote:Op maandag 9 juni 2008 09:56 schreef r_AW het volgende:
[..]
Het zijn júist die kleine dingen die het 'm bij mij doen!
same here. Nu valt het wel iets mee omdat ik de hele dag aan het werk ben. Alleen de laatste 2 weekeinde was giga klote omdat je dan toch alleen bent terwijl je 5 jaar lang gewend bent om alles samen te doenquote:Op maandag 9 juni 2008 09:56 schreef r_AW het volgende:
[..]
Het zijn júist die kleine dingen die het 'm bij mij doen!
Jep weet bijna precies wat je mee maaktquote:Op maandag 9 juni 2008 19:45 schreef MereLss het volgende:
Ik sluit me hier nu helaas ook maar aan. Mijn ex heeft het donderdag uitgemaakt na 5 jaar. Ik ben echt helemaal stuk. Ik kan niet eten, niet slapen en voel me echt ongelofelijk klote. Zo ineens van de een op de andere dag maakte hij het uit en heeft ook niks meer van zich laten horen. Ik mis zelfs de vervelende dingen aan hem zoals dat hij zijn was niet opruimde en maar in een hoekje neer gooide enzo. Damn wat is dit kut, heb dit nog nooit zo meegemaakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |