quote:Op donderdag 15 mei 2008 22:25 schreef Vogue het volgende:
Hmm, dit is inmiddels alweer een sexkwintet geworden als je dit bericht en het eerste meetelt. Maargoed, daar zit ook een kwartet in
Dat heet een kwintet in het Nederlandsquote:
M'n kantoor is nog net niet afgebrand, maar het gebouw ernaast des te meerquote:Da's niet handig DT, dat jullie kantoor is afgebrand. Ik lees de laatste week op nu.nl dat er veel branden zijn in NL!
Ik zal het vanavond thuis bekijken DTquote:Op donderdag 15 mei 2008 22:33 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Dat heet een kwintet in het Nederlands
[..]
M'n kantoor is nog net niet afgebrand, maar het gebouw ernaast des te meer
(doorspoelen naar 0:40)
In het kort:quote:Op donderdag 15 mei 2008 23:44 schreef Fogel het volgende:
Enig idee hoe de brand gestart is? Was de brandweer er laat bij dat het zover is gekomen?
quote:Op vrijdag 16 mei 2008 01:41 schreef Douwe het volgende:
Ach wel leuk, kom je wel even naar me zwaaien morgen (vandaag) in Haarlem dan?
quote:Locomotief ontspoord tussen Rijswijk en Delft
Uitgegeven: 16 mei 2008 08:32
DELFT - Een locomotief van een intercity is vrijdagochtend even na half acht ontspoord na een aanrijding met een werkvoertuig.
Het ongeval gebeurde op een spoorwegovergang tussen Delft en Rijswijk. Er zijn geen gewonden gevallen, zo meldde een politiewoordvoerster.
De intercity was op weg van Den Haag naar Venlo. Tussen Delft en Rijswijk is geen treinverkeer mogelijk. De dienstregeling tussen Den Haag en Rotterdam is volgens een zegsvrouw van Spoorbeheerder Pro Rail ernstig ontregeld
Maar dan wel met plaatjes :pquote:Op vrijdag 16 mei 2008 18:07 schreef flipsen het volgende:
Nog 2 Vogue...
Je hebt het gevonden.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 03:21 schreef BarryK het volgende:
Is er op Travel geen algemeen "Help me een vakantiebestemming zoeken"-topic?
We gaan met een groepje van 4-6 op vakantie (jongeren).quote:Op zaterdag 17 mei 2008 08:32 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Je hebt het gevonden.
Wat zijn je interesses? Wat is je budget? Wat is de maximale reisduur? Etc.
=> [FAQ] Handige links en seizoensoverzichtenquote:Op zaterdag 17 mei 2008 03:21 schreef BarryK het volgende:
Is er op Travel geen algemeen "Help me een vakantiebestemming zoeken"-topic?
Zo te lezen is Kreta de beste bestemming => [Zomer 2008] Kreta: Chersonissosquote:Op zaterdag 17 mei 2008 16:24 schreef BarryK het volgende:
We gaan met een groepje van 4-6 op vakantie (jongeren).
Vorig jaar zijn we naar Argeles sur Mer geweest, wat goed beviel, nu echter iets anders.
Geen Salou, Lloret, etc. wel moet je er leuk kunnen uitgaan net als in Argeles.
Binnen Europa, aan zee.
Er moet een goed aanbod zijn aan fatsoenlijke woningen (categorie max 2500 per week).
Als je er mooi kan duiken zou dat mooi meegenomen zijn.
We gaan zelf met de auto danwel vliegtuig + auto huren, dus geen busreizen ed.
Alvast bedankt voor de hulp.
Is er ondertussen een nieuw huis? In Amersfoortquote:Op maandag 19 mei 2008 19:34 schreef k_man het volgende:
Mijn weekend:
- naar meubels voor het nieuwe huisje wezen kijken
- een toertocht door Gelderland
Je weet niet wat je mist.quote:Op woensdag 21 mei 2008 14:33 schreef flipsen het volgende:
Wel een stormlooptopic UIO
Was twee maanden geleden wel in Brazilië, maar met mijn Argentijnse vriendin en die doet dat nietGelukkig!
Ik kom nooit in [sex]quote:Op woensdag 21 mei 2008 14:48 schreef UIO_AMS het volgende:
Je weet niet wat je mist.En meld het daar even dat het niet op gaat voor Argentijnen.

Zijn er nog databaseservers danquote:Op woensdag 21 mei 2008 20:13 schreef UIO_AMS het volgende:
Sorry Marc. Ik kan wel proberen te editten, maar met de huidige problemen met de databaseserver kost me dat minimaal een half uur.
Dat is Ger, een hele goede vriend van me van de middelbare school. En het voelt heel vreemd.quote:Op woensdag 21 mei 2008 21:09 schreef flipsen het volgende:
Wie is die gast links? Komt me bekend voor... En hoe voel je je nu, UIO... Je foto in een kwaliteitsblad, waarbij mensen er natuurlijk vanuit gaan dat JIJ die Marc bent![]()
Dat is heel goed mogelijk, flipsen. Ik zal het de volgende keer vragen.quote:Hm, zou Lieke ook haar vingers in je oren stoppen vraag ik me nu gelijk af...
Wie is Lieke? Is dat een bekend iemand?quote:Op donderdag 22 mei 2008 10:55 schreef Hik het volgende:
Zo. Dus jij bent "de vrienden van Lieke".![]()
* diep onder de indruk is...![]()
quote:Ken je dat gevoel: dat je het heel druk hebt, maar niet weet waar je moet beginnen en dat dan uiteindelijk al 2 uur verklooit met een beetje internetten...
Het zijn fotos die ik op internet gevonden heb, niet van mezelf.quote:Op maandag 19 mei 2008 19:09 schreef Vogue het volgende:
Leuke foto's FogelHeb jij je ook ziek gegeten in hotdogs en softijs?
Ah, de VIP-lounge van UIO. Daar heb ik ook nog wat uurtjes doorgebracht.quote:Op donderdag 22 mei 2008 10:59 schreef Hik het volgende:
Trouwens UIO, ik had nog wat voor je meegenomen (gestolen uit de VIPlounge in Quito...). Het bekertje op zich is inmiddels gesneuveld, maar gelukkig hebben we de foto's nog:
[ afbeelding ]
De laatste ster aan het GTST front. Ik kende haar ook niet.quote:Op donderdag 22 mei 2008 10:58 schreef Fogel het volgende:
Wie is Lieke? Is dat een bekend iemand?
Jij denkt dat ik dat weet?quote:Op donderdag 22 mei 2008 13:20 schreef Hik het volgende:
Nou ja, láátste...![]()
Heeft zij niet op een gegeven moment die rol overgenomen van Georgina Verbaan? Of ben ik nou in de war?
Zeg, JIJ behoort tot haar intimi...quote:
Tja, je moet de taal leren en een deel van de cursus gaat ook over de historie van Noorwegen en dergelijke. Maar alleen examen voor het taalgedeelte.quote:Op vrijdag 23 mei 2008 10:13 schreef Hik het volgende:
Moet je daar nou ook een integratiecursus doen?
Hier kom ik nog op terugquote:Hoe zou een Noorse integratiecursus eruit zien?
quote:
Foei, Hikquote:Op donderdag 22 mei 2008 13:20 schreef Hik het volgende:
Nou ja, láátste...![]()
Heeft zij niet op een gegeven moment die rol overgenomen van Georgina Verbaan? Of ben ik nou in de war?
Het is vrij normaal voor hogere machten dat ze zwevenquote:Op zaterdag 24 mei 2008 00:29 schreef Vogue het volgende:is dat eetbaar? Het lijkt wel alsof ie zweeft trouwens.
Wat heb ik nu weer gemistquote:Op zaterdag 24 mei 2008 12:11 schreef UIO_AMS het volgende:
Even wat opgeruimd. Het is niet de bedoeling dat die twee namen aan elkaar gelinkt worden.
Alvast bedankt voor jullie meewerking.
Was al netjes twee weken geleden aangekondigdquote:Op zaterdag 24 mei 2008 13:44 schreef Fogel het volgende:
En eindelijk in Arnhem aangekomen... de NS is weer als vanouds. Trein naar Utrecht reed niet vanaf Schiphol, dus eerst naar Amsterdam centraal, vanaf daar een andere trein naar Utrecht, dan bus verder naar Driebergen en weer een andere trein verder. Erg handig.
quote:Schiphol-Utrecht Centraal
zaterdag 24 mei
Oorzaak
spoorvernieuwing
Reisadvies
de Intercity van Schiphol naar Utrecht Centraal - Eindhoven vertrekt vanaf Amsterdam Zuid. vertrek 5 minuten eerder uit Schiphol, reis met de stoptrein richting Weesp, vertrektijd -.10 / -.40 uur, en stap in Amsterdam Zuid over op de Intercity
Extra reistijd
geen tot een kwartier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |