abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58316623


Al weer deel 2 van Wii Fit

Nog maar net in de winkel en nu al een toppertje?
quote:
Wii Fit is ontworpen om je bewuster te laten zijn van je fysieke conditie, terwijl je tegelijkertijd een beetje plezier hebt en wat gezonder wordt. Met oefeningen die ontworpen zijn om je te helpen je balans en houding te verbeteren, je BMI (Body Mass Index) te veranderen of simpelweg te ontspannen, gebruikt Wii Fit de nieuwste technologieën om je te assisteren bij het leiden van een gezonder leven.

Als eerste stap je op het hypermoderne Wii Balance Board om een overzicht te krijgen van je huidige conditie. Door je BMI (Body Mass Index) te berekenen, je zwaartepunt te analyseren en je atletische vaardigheid te berekenen middels een paar simpele tests, bepaalt de software je Wii Fit Age (Wii Fit-leeftijd); een unieke indicatie tussen 2 en 99.

Wii Fit bevat meer dan veertig oefeningen op vier gebieden. Verbrand calorieën in de Aerobic Exercises (aerobicsoefeningen), werk aan je balans en houding met de Balance Games (balansspellen), versterk je spieren met de Muscle Workouts (spiertrainingen) en leer te rekken en ontspannen met de Yoga-houdingen.

Van Step Basics (basissteps) en Snowboarding tot Boxercise (boksen) en Jogging (hardlopen), Wii Fit biedt een breed aanbod aan vermakelijke activiteiten. Ze motiveren je om te blijven trainen en moedigen de rest van het gezin aan om het ook eens te proberen.

Om je te helpen je vooruitgang bij te houden, bevat Wii Fit het Wii Fit Channel, een speciaal kanaal voor Wii Fit. Maximaal acht mensen kunnen hun persoonlijke fitnessprofielen daarin opslaan en vergelijken, en het kanaal houdt ook bij welke oefeningen er buiten het Wii Balance Board om gedaan worden. Op die manier krijg je een nauwkeurig overzicht van je conditie. En als je daadwerkelijk vooruitgang boekt, zie je dat niet alleen in een grafiek, maar ook aan de slinkende taille van je Mii-personage.


Geniet van meer dan 40 oefeningen, ontworpen om je te helpen bij het verbeteren van je evenwicht, houding en BMI, of simpelweg bij het ontspannen.

Gebruik het Wii Fit Channel om de vooruitgang bij te houden van iedereen die Wii Fit gebruikt.

Probeer allerlei oefeningen, inclusief yoga, balansspellen, spiertrainingen en aerobicsoefeningen. Kies jouw favoriete oefeningen, zodat elke training een plezier is!


Vanaf 25 April in de winkel voor ¤89,99
Eerdere topics
Wii Fit #1

Wii Fit Scores: Voeg je scores toe als je bij de top 3 hoort!
Wii Fit Wiki

[ Bericht 2% gewijzigd door Tamaartje op 26-04-2008 17:40:19 ]
pi_58316651
mijn laatste post:
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 09:37 schreef Tamaartje het volgende:
Weet iemand de niveaus van Wii Fit?
Ik weet Beginner en Advanced maar welke komen er daarna nog?
Wil een Wiki aanmaken waar we de highscores in kunnen zetten, lijkt me leuk maar moet dan wel weten welke niveaus er zijn, kan het niet vinden
  zaterdag 26 april 2008 @ 09:59:40 #3
100126 Maraca
#cijferfetisjist
pi_58316729
Tvp.. heel erg benieuwd wat jullie ervan vinden
Verily i say unto you; dost thou even hoist, brethren? - Jesus (Psalm 22)
  zaterdag 26 april 2008 @ 10:02:13 #4
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58316758
Sjanteh: Bij het schansspringen moet je op het juiste moment door de knien gaan en zorgen dat je zwaartepunt op dat blauwe rondje komt (beetje naar voren dus). Zodra je bij het springpunt heb strek je snel je benen en zorg je dat je balans weer goed komt.
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58317111
Iemand anders zien hoolahoopen is best grappig.
  zaterdag 26 april 2008 @ 10:43:33 #6
128635 Kokstra
Feelin' kinda Kokstra
pi_58317189
Heb gistermiddag een paar van die spieroefeningen gedaan, hele dag nergens last van, nu werd ik vanmorgen wakker en heb overal spierpijn, da's best gemeen
  zaterdag 26 april 2008 @ 10:44:55 #7
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58317199
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 10:43 schreef Kokstra het volgende:
Heb gistermiddag een paar van die spieroefeningen gedaan, hele dag nergens last van, nu werd ik vanmorgen wakker en heb overal spierpijn, da's best gemeen
Spierpijn komt altijd pas een dag later

Naast dat zweet tijdens het spelen is ook die spierpijn toch wel een indicatie dat Wii Fit werkt Een hoop sceptici zouden het eens moeten lezen.

Talking to you Tomasso
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  Redactie Frontpage zaterdag 26 april 2008 @ 10:45:39 #8
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58317207
Weet iemand of hij nog ergens te krijgen is? Bol.com denkt dat de mijne pas dinsdag wordt geleverd, en anders pas maandag over een week. Duurt mij veel te lang, Bol.com naait de klanten!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58317289
Dat hula-hoopen doe ik echt alleen met niemand in de buurt en de gordijnen dicht. En dan nog lukte het de eerste keren totaal niet.
anonieme razernist
pi_58317343
Bij ballen kopen heb ik nu 212 punten............ en jullie???
pi_58317683
Ik vind vooral het wegen en het uitrekenen van mijn BMI erg handig.
Ook de tips die je meekrijgt en de grafieken zijn top.
pi_58317826
Net bij Mediamarkt WiiFit gescoord. Er stonden er nog genoeg, maar ze gaan als warme broodjes over de toonbank....
pi_58318017
ik heb eerlijk gezegd weinig vertrouwen in die weegschaal...
heb donderdag gewogen en nu net weer,en in 2 dagen is er 1.7 kilo verdwenen
blablablablablablablablablablablablablabla
  zaterdag 26 april 2008 @ 11:57:19 #14
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58318113
Ik vind het echt geweldig!

Ik heb voor m'n zoontje van 3 nu ook een Mii aangemaakt, en Wii Fit past alles aan naar zijn leeftijd enzow! Echt leuk vind ik dat. Zijn BMI is 14,5 maar dat was Ideal, dus blijkbaar is dat speciaal kinder BMI ofzow. En toen ik ging Joggen wilde Noah ook. Maar hij hoefde maar een stuk korter! Zo is het voor hem ook een stuk haalbaarder, echt leuk! (Al zijn veel dingen natuurlijk nog wel vrij moeilijk voor hem).
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  zaterdag 26 april 2008 @ 12:23:42 #15
8369 speknek
Another day another slay
pi_58318480
Wimminz, in my GAM?
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_58318919
Ik heb gewoon spierpijn
pi_58318977
Straks even kijken of ik erg nog een kan vinden in de Carrefour
pi_58319467
Niemand die weet wat er na Advanced komt?
Expert misschien?
pi_58319600
OMG, ik ben zo totaal NIET in balans..
pi_58319662
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 13:30 schreef Tamaartje het volgende:
Niemand die weet wat er na Advanced komt?
Expert misschien?
Geen idee, nog nergens zo ver gekomen geloof ik...

Vanmorgen weer een leuke workout gedaan Ik heb zo'n los stepapparaatje en het werkt ook om te gaan joggen en dan op de stepper te gaan staan, vind ik zelf fijner dan echt op m'n plaats joggen.
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*
pi_58320071
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 13:30 schreef Tamaartje het volgende:
Niemand die weet wat er na Advanced komt?
Expert misschien?
Volgens mij Professional?
pi_58320848
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 13:39 schreef pleeborstel het volgende:
OMG, ik ben zo totaal NIET in balans..
Ik ook niet, maar ik heb er weinig last van: hij vraagt me telkens of ik niet vaak val! Nooit, natuurlijk. Misschien komt het doordat mijn ene been ietsje langer dan het andere: dat hebben veel mensen en daar merk je eigenlijk niets van en ik wist het pas sinds een arts het tegen me zei.
anonieme razernist
pi_58320949
wel leuk om te lezen wat ieders ervaring is in het spel
what you see, is what you get!
pi_58321181
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 14:09 schreef Athlon_2o0o het volgende:

[..]

Volgens mij Professional?
Kan niet iemand even heeeeel erg z'n best gaan doen op een spelletjes? Ik meld me hier bij deze voor af, heb meer zin in lui in de zon zitten
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*
pi_58321462
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 10:57 schreef Ninedarts het volgende:
Bij ballen kopen heb ik nu 212 punten............ en jullie???
Ik had over de 300 in advanced mode
MOKUM XXX RATED
pi_58321942
ik heb mijn wii fit vanaf gisteren ik heb net 20 min gejogd , rondje island is best lekker en dan yoga voor mijn ademhaling , ik heb het alleen gekocht om mijn conditie op peil te gaan houden.

oh ik heb een 5 euro tegoedbon gekregen van de perry sport erbij ! Heeft iemand anders at ook gekregen?
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
  zaterdag 26 april 2008 @ 16:16:32 #27
3292 Tweek
Koffie graag!
pi_58322125
Mijn record bij skien beginner is nu 21.98, iemand beter?
pi_58322378
Jammer trouwens dat je nergens een soort lijstje met je records bij alle spelletjes kan zien.. Je moet eerst een spel spelen voordat je kan zien wat je record is. Of heb ik iets over het hoofd gezien? Heb het idee dat er wat dat soort dingen betreft (wisselen van Mii bij een spelletjes, records inzien, geen trainingsprogramma's) ze best wel wat opties gewoon hebben laten liggen bij het maken.
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*
pi_58322475
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 16:16 schreef Tweek het volgende:
Mijn record bij skien beginner is nu 21.98, iemand beter?
ben bezig met een wii fit wiki
Dan kun je straks zien wat de top 3 is als iedereen het bijhoudt
pi_58323412
Wii Fit Scores: Voeg je scores toe als je bij de top 3 hoort!
Wii Fit Wiki

Net gemaakt (ben er niet zo goed in dus ben blij dat het gelukt is )
Als ik nog iets vergeten ben hoor ik het graag!
En ik weet dus niet of er nog iets na Advanced komt, maar zodra iemand daar is, dan hoor ik dat graag en dan zal ik die optie ook toevoegen (of je kunt het zelf toevoegen als je weet hoe het moet )

bij Super Hoola heb je eerst 3 minuten en daarna speelde ik 6 minuten vrij
3 minuten hoort dan onder *beginner* en 6 minuten onder *advanced*

[ Bericht 15% gewijzigd door Tamaartje op 26-04-2008 17:54:43 ]
  zaterdag 26 april 2008 @ 17:45:25 #31
128635 Kokstra
Feelin' kinda Kokstra
pi_58323448
Merken jullie ook bij dat Step Aerobics dat het bord niet altijd even goed reageert? Of moet ik mijn voeten dan ff wat steviger neerzetten?
pi_58323842
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 16:16 schreef Tweek het volgende:
Mijn record bij skien beginner is nu 21.98, iemand beter?
Volgens mij ben ik nog niet onder de minuut gekomen,ik mis zowat alle poortjes
blablablablablablablablablablablablablabla
pi_58324046
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 17:42 schreef Tamaartje het volgende:
Wii Fit Scores: Voeg je scores toe als je bij de top 3 hoort!
Wii Fit Wiki

Net gemaakt (ben er niet zo goed in dus ben blij dat het gelukt is )
Als ik nog iets vergeten ben hoor ik het graag!
En ik weet dus niet of er nog iets na Advanced komt, maar zodra iemand daar is, dan hoor ik dat graag en dan zal ik die optie ook toevoegen (of je kunt het zelf toevoegen als je weet hoe het moet )

bij Super Hoola heb je eerst 3 minuten en daarna speelde ik 6 minuten vrij
3 minuten hoort dan onder *beginner* en 6 minuten onder *advanced*
Hoi Tamara,

Ik heb me aangemeld op je wiki maar ..... hoe kan ik mijn score invullen ??

Groetjes
pi_58324092
Is het de bedoeling om met je blote voeten op dat ding te gaan staan of kan het best met je schoenen aan?
pi_58324104
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 18:22 schreef -Mariska- het volgende:

[..]

Hoi Tamara,

Ik heb me aangemeld op je wiki maar ..... hoe kan ik mijn score invullen ??

Groetjes
Als je op 'bewerken' (rechts) klikt dan kun je jezelf toevoegen op het onderdeel wat je wil.
Je ziet dan een wit scherm met allemaal codes.
Nu staat er achter de meeste 1 2 en 3 nog niets
Je vult daar gewoon je naam en score in.
Als het niet lukt mag je het ook gewoon hier neerzetten dan zet ik het er voor je in
pi_58324113
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 18:25 schreef McGilles het volgende:
Is het de bedoeling om met je blote voeten op dat ding te gaan staan of kan het best met je schoenen aan?
Je moet met blote voeten erop staan
Alleen met joggen kun je je schoenen aan houden bijv omdat je dan met de wii mote speelt
pi_58324160
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 18:27 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

Je moet met blote voeten erop staan
Alleen met joggen kun je je schoenen aan houden bijv omdat je dan met de wii mote speelt
Dat is jammer, aangezien ik zelf van die irritante zooltjes heb in m'n schoenen omdat ik anders totaal niet stabiel sta.

Is dat ding trouwens bestand tegen een groot gewicht? Ongeveer 110kg?
  Redactie Frontpage zaterdag 26 april 2008 @ 18:30:20 #38
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58324165
Ik heb eindelijk de Wii Fit in huis! Had het postboderinnetje wel willen zoenen, maar dat kan ook zijn omdat het gewoon een lekker ding is. Maar wel een mooi spel, alleen mijn balans sucks. En skispringen is tof!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58324201
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 18:30 schreef McGilles het volgende:

[..]

Dat is jammer, aangezien ik zelf van die irritante zooltjes heb in m'n schoenen omdat ik anders totaal niet stabiel sta.

Is dat ding trouwens bestand tegen een groot gewicht? Ongeveer 110kg?
Ik heb zelf ook zooltjes in mn schoenen maar toch had ik wel goede balans op het board, dus wie weet!
Het board is gemaakt voor personen tot 150 kilo, dus 110 moet die zeker aankunnen, het is echt een stevig ding
pi_58324290
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 18:32 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

Ik heb zelf ook zooltjes in mn schoenen maar toch had ik wel goede balans op het board, dus wie weet!
Het board is gemaakt voor personen tot 150 kilo, dus 110 moet die zeker aankunnen, het is echt een stevig ding
Dan vind ik het misschien wel leuk om aan te schaffen. Was bang om dat ding kapot te springen, ben ik uiterst goed in
pi_58324336
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 18:39 schreef McGilles het volgende:

[..]

Dan vind ik het misschien wel leuk om aan te schaffen. Was bang om dat ding kapot te springen, ben ik uiterst goed in
mijn vriend weegt bijna 100 kilo en het gaat allemaal net als bij mij (67 kilo)
Dus qua gewicht enzo maakt het echt niet uit.
Je mag niet op het board springen dus daardoor kan die niet kapot gaan
  zaterdag 26 april 2008 @ 18:53:25 #42
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58324569
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 12:23 schreef speknek het volgende:
Wimminz, in my GAM?
Ja, en het worden er waarschijnlijk alleen maar meer
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58324896
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 18:26 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

Als je op 'bewerken' (rechts) klikt dan kun je jezelf toevoegen op het onderdeel wat je wil.
Je ziet dan een wit scherm met allemaal codes.
Nu staat er achter de meeste 1 2 en 3 nog niets
Je vult daar gewoon je naam en score in.
Als het niet lukt mag je het ook gewoon hier neerzetten dan zet ik het er voor je in
Hi,

Ik heb wat ingevuld, maar denk dat ik iets verkeerd heb gedaan .... jouw naam is ineens een stuk naar rechts opgeschoven ....

Kun je dit nog fixen ?

Thanks!
pi_58325380
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 19:12 schreef -Mariska- het volgende:

[..]

Hi,

Ik heb wat ingevuld, maar denk dat ik iets verkeerd heb gedaan .... jouw naam is ineens een stuk naar rechts opgeschoven ....

Kun je dit nog fixen ?

Thanks!
heb het gefixt hoor
Maar had je nu 3 of 4 dingen toegevoegd?
Want dacht 4 maar zie er nog maar 3 dus misschien dat ik per ongeluk 1 ding heb gewist
pi_58326001
176 punten met dat ballen koppen en nog steeds een amateur
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
pi_58326056
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 19:38 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

heb het gefixt hoor
Maar had je nu 3 of 4 dingen toegevoegd?
Want dacht 4 maar zie er nog maar 3 dus misschien dat ik per ongeluk 1 ding heb gewist
Thanks :-)

Ik had "jogging (short)" nog ingevuld onder jou
maar die van jou is nu ook weg....
Ik had 135%
  zaterdag 26 april 2008 @ 20:14:21 #47
63404 depax
Straus Op Speedcore
pi_58326083
leuk leuk ik amuseer me kostelijk en ik heb redelijk gezweet.

ik heb 337 hula's gehaald ( niveau 1)
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
  zaterdag 26 april 2008 @ 20:18:27 #48
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_58326146
Hebben nu zelf ook zo'n ding waarbij m'n moeder het eigenlijk enkel echt goed gebruikt en de rest van het gezin heeft gewoon lol om de debiele bewegingen die gemaakt worden.
Geniaal concept trouwens wat voor velen best eens een oplossing kan zijn en de nodige barrieres weg haalt.

Heb zowaar nog het 'perfecte' BMI ook, merk er alleen weinig van als ik de beruchte spiegel bekijk.
Hoe dan ook, vast wel weer de nodige uurtjes lol en fysiek zal het er niet slechter van worden allemaal.
pi_58326225
heb net 307 meter gesprongen met skien
pi_58326234
hoela hoep heb ik iets van 277
en met super hoela 350
  zaterdag 26 april 2008 @ 20:24:52 #51
92279 N.icka
Windforce 11
pi_58326251
Vindt die spieroefeningen nog best zwaar en ik kan niet opdrukken
  zaterdag 26 april 2008 @ 20:25:57 #52
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58326260
Is de Wii fit nog ergens te verkrijgen of is het weer net zo hopeloos als met de wii zelf?
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  zaterdag 26 april 2008 @ 20:35:12 #53
92279 N.icka
Windforce 11
pi_58326411
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 20:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Is de Wii fit nog ergens te verkrijgen of is het weer net zo hopeloos als met de wii zelf?
Gewoon bij Dixons
pi_58326636
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 20:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Is de Wii fit nog ergens te verkrijgen of is het weer net zo hopeloos als met de wii zelf?
Ook bij media markt heb je nog wel kans denk ik
  zaterdag 26 april 2008 @ 20:56:04 #55
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58326804
Morgen eens ff kijken dan! Thnx
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_58327124
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 20:47 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

Ook bij media markt heb je nog wel kans denk ik
In Utrecht was alles pleite helaas
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  zaterdag 26 april 2008 @ 22:08:49 #57
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58328247
Iemand al aan het vrij steppen? Even tien minuten en je tong ligt op je balance board Heb het laatste balance game open gespeeld maar da's niks, soort zen gedoe. Je moet stil zitten en verder niks.
  Redactie Frontpage zaterdag 26 april 2008 @ 22:17:06 #58
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58328410
Ik heb het vandaag ook ff gespeeld. Ik ben 28, en schrok dat mijn Wii Fitleeftijd 40 was. Maar na een uurtje gamen was het nog maar 31, al een stuk beter dus. Mooi gedaan, morgen weer verder oefenen!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58328739
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 22:08 schreef Kazango het volgende:
Iemand al aan het vrij steppen? Even tien minuten en je tong ligt op je balance board Heb het laatste balance game open gespeeld maar da's niks, soort zen gedoe. Je moet stil zitten en verder niks.
Leuk heb nog helemaal niet zoveel vrij gespeeld, maar heb ook nog niet écht veel gespeeld, en vaak dezelfde dingen.
Als je leuke scores hebt wil je ze dan toevoegen op de wiki?
Ben wel benieuwd naar de scores van anderen
  zaterdag 26 april 2008 @ 22:54:56 #60
128635 Kokstra
Feelin' kinda Kokstra
pi_58329247
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 22:17 schreef Djeez het volgende:
Ik heb het vandaag ook ff gespeeld. Ik ben 28, en schrok dat mijn Wii Fitleeftijd 40 was. Maar na een uurtje gamen was het nog maar 31, al een stuk beter dus. Mooi gedaan, morgen weer verder oefenen!
Ik ben gegaan van 20 naar 30 naar 20 in 2 dagen, weet nou niet of ik goed of slecht bezig ben
  zondag 27 april 2008 @ 00:04:40 #61
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58330751
Zoals verwacht is meneer de postbode langs geweest... ...voor een gesloten deur.
Ik ben youtube door wezen snuffelen voor userfilmpjes met Wii fit en het ziet er echt geweldig uit.

Maandag maar de deur bewaken zodat ik hem open kan doen voor de postbode om mijn nieuwe aanwinst in ontvangst te nemen. Hier ga ik echt veel leut mee hebben.

Tevens tvp.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_58330804
Heb net even een uurtje gespeeld en het is nog best vermoeiend zeg.
Vooral dat Super Hula Hoop, ik had net 895 en was best moe daarna.
Het is wel leuk allemaal in ieder geval, ben benieuwd of ik ook echt resultaten ga zien.
  zondag 27 april 2008 @ 00:12:57 #63
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58330869
Vandaag kwam er een vriend gamen en ik heb m uiteraard ook aan de Wii Fit gezet, hij was eerst sceptisch maar stond na 10 minuten druk te hoela hoepen
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58334116
quote:
Op zondag 27 april 2008 00:09 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Heb net even een uurtje gespeeld en het is nog best vermoeiend zeg.
Vooral dat Super Hula Hoop, ik had net 895 en was best moe daarna.
Het is wel leuk allemaal in ieder geval, ben benieuwd of ik ook echt resultaten ga zien.
wow 895 ik had 792 en dacht dat ik niet meer verder kon
Echt goed hoor!
pi_58334378
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 16:16 schreef Tweek het volgende:
Mijn record bij skien beginner is nu 21.98, iemand beter?
Holy shit, dat is snel

Ik heb 24 sec en nog wat... dat vond ik al snel, mijn huisgenoot boos omdat hij sneller wilt...

We hebben competitiedrang dus de tijden en scores worden steeds hoger.....wel leuk.... gister met zijn 4en gespeeld, ik, mijn huisgenoot en onze vriendinnen.........
pi_58334404
mijn spieren wat doe je helemaal stijf door dat kutding
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
pi_58334537
quote:
Op zondag 27 april 2008 09:39 schreef postmortum het volgende:
mijn spieren wat doe je helemaal stijf door dat kutding
Zelfde Mijn hele rug is helemaal stijf... Nou kan het ook komen doordat ik vrij lang in een rare houding op de grond in de zon heb gezeten óf doordat ik in een rare houding nogal lang Mario Galaxy heb gespeeld (ik ben echt zo slecht in normaal zitten), maar ik denk toch dat de WiiFit de schuldige is!
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*
pi_58334570
quote:
Op zondag 27 april 2008 09:59 schreef Naamah het volgende:

[..]

Zelfde Mijn hele rug is helemaal stijf... Nou kan het ook komen doordat ik vrij lang in een rare houding op de grond in de zon heb gezeten óf doordat ik in een rare houding nogal lang Mario Galaxy heb gespeeld (ik ben echt zo slecht in normaal zitten), maar ik denk toch dat de WiiFit de schuldige is!
kunnen we ninentdo gaan aanklagen?
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
  zondag 27 april 2008 @ 11:39:09 #69
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58335780
- 0.7 kg
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  zondag 27 april 2008 @ 12:16:10 #70
108809 Butterscotch
Multiple Maine Coon Syndrome
pi_58336340
Ik heb mezelf toegevoegd aan de wiki ^^

Nou nog ff alle scores noteren, wist alleen die jump out m'n hoofd lol
pi_58336374
quote:
Op zondag 27 april 2008 11:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
- 0.7 kg
Roy toch
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  Redactie Frontpage zondag 27 april 2008 @ 12:22:35 #72
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58336442
Mijn linkerarm doet zeer
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58336461
quote:
Op zondag 27 april 2008 12:22 schreef Djeez het volgende:
Mijn linkerarm doet zeer
moet je niet zoveel rukken
Op dinsdag 22 september 2009 19:25 schreef Adelante het volgende:
Met jou als KLB vriend hebben we geen vijanden meer nodig nee :')
pi_58336703
ha ha,ik lees dat ik niet de enige ben met spierpijn

mijn onderbenen doen helemaal pijn
blablablablablablablablablablablablablabla
pi_58336768
quote:
Op zaterdag 26 april 2008 10:45 schreef Djeez het volgende:
Weet iemand of hij nog ergens te krijgen is? Bol.com denkt dat de mijne pas dinsdag wordt geleverd, en anders pas maandag over een week. Duurt mij veel te lang, Bol.com naait de klanten!
4-4-2008 besteld bij BOl.com netjes op tijd vrijdagmiddag de 25e in huis, zoals belooft.

Sterker nog, ik kreeg woensdag een mailtje dat ie ipv 95 euro, 90 euro zou gaan kosten, en donderdag netjes een mailtje dat ie op de post zat, en dat ik eventueel rekening mee moest houden dat de postbodes in Amsterdam e.o. staakten.

Betere service kan volgens mij niet.
pi_58336789
Dit product lijkt me bij nader inzien wel leuk voor mensen die niet/weinig sporten. Zelf sport ik 4x in de week dus dan lijkt me dit totaal overbodig en geen toegevoegde waarde hebben. Leuk zal het in het begin wel zijn, maar net als Wii Sports denk ik dat het na een maandje of 2 stof zal gaan happen.
  Redactie Frontpage zondag 27 april 2008 @ 12:49:12 #77
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58336907
quote:
Op zondag 27 april 2008 12:40 schreef BattleX het volgende:

[..]

4-4-2008 besteld bij BOl.com netjes op tijd vrijdagmiddag de 25e in huis, zoals belooft.

Sterker nog, ik kreeg woensdag een mailtje dat ie ipv 95 euro, 90 euro zou gaan kosten, en donderdag netjes een mailtje dat ie op de post zat, en dat ik eventueel rekening mee moest houden dat de postbodes in Amsterdam e.o. staakten.

Betere service kan volgens mij niet.
Ik heb hem gistermiddag ontvangen. Ik denk dat ik mijn tv achter het raam zet, en buiten ga Wii Fitten. Ik hoop alleen dat buiten mijn vrouw om niemand me ziet...
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58336923
quote:
Op zondag 27 april 2008 12:41 schreef McGilles het volgende:
Dit product lijkt me bij nader inzien wel leuk voor mensen die niet/weinig sporten. Zelf sport ik 4x in de week dus dan lijkt me dit totaal overbodig en geen toegevoegde waarde hebben. Leuk zal het in het begin wel zijn, maar net als Wii Sports denk ik dat het na een maandje of 2 stof zal gaan happen.
Neuh, dat is niet zo, het draait niet alleen om het "afvallen" maar ook om de juiste balans, om overbelasting van je benen te verkomen. Ook maakt het je meer bewust van je lichaam.

Ik vind het tof.
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
pi_58338085
Vrijdag gekocht, had geluk. Was net iemand die hem niet meer hoefde rest had hem gereserveerd.
De balancegames zijn echt super, Schansspringen is echt briljant, zit nu op 339 meter

Alleen spierpijn en last van me rug. Merk wel dat het dus al goede invloed heeft, lol.
pi_58338665
Wow heb een beetje boel spierpijn in m'n kuiten :-)
pi_58339876
quote:
Op zondag 27 april 2008 12:16 schreef Butterscotch het volgende:
Ik heb mezelf toegevoegd aan de wiki ^^

Nou nog ff alle scores noteren, wist alleen die jump out m'n hoofd lol
Leuk dat je je ook toegevoegd hebt
Nu alle anderen nog

Vind het ook erg jammer dat je niet zo de scores kunt zien, maar dat je eerst weer moet spelen..

Ik had vanochtend ook even last van spierpijn in mijn kuiten, maar nu is het gelukkig weer weg
pi_58340360
quote:
Op zondag 27 april 2008 14:23 schreef -Mariska- het volgende:
Wow heb een beetje boel spierpijn in m'n kuiten :-)
Heb ik ook
  zondag 27 april 2008 @ 16:23:15 #83
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58340779
quote:
Op zondag 27 april 2008 14:23 schreef -Mariska- het volgende:
Wow heb een beetje boel spierpijn in m'n kuiten :-)
Mijn zusje klaagde ook al Mijn ouders en zusje kwamen vandaag op bezoek en ik heb ze ook aan de Wii Fit gezet en ze waren sceptisch, maar na een tijdje zeiden ze dat ze het toch wel voelden

Mijn vader heeft trouwens het touwlopen in één keer gehaald in anderhalve minuut! Ikzelf haal het niet eens
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58340861
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:23 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Mijn zusje klaagde ook al Mijn ouders en zusje kwamen vandaag op bezoek en ik heb ze ook aan de Wii Fit gezet en ze waren sceptisch, maar na een tijdje zeiden ze dat ze het toch wel voelden

Mijn vader heeft trouwens het touwlopen in één keer gehaald in anderhalve minuut! Ikzelf haal het niet eens
Ik heb vandaag eindelijk na veel oefenen de overkant gehaald,maar ben er wel achter dat mijn balans zwaar kut is
blablablablablablablablablablablablablabla
pi_58341007
zo net step plus gedaan moest wel ff wennen haha, maar is echt wel leuk!
pi_58341043
had het step plus gedaan (die je vrij kan spelen)
das toch ineens een stuk moeilijker omdat je er dwars op moet enzo
maar wel erg geinig hoor

en dat koordlopen is ook niet zo voor mij weggelegd hoor...me vriend haalt het in 2 pogingen...gewoon de overkant..en ik kom niet eens over dat obstakel heen...grrr
what you see, is what you get!
  zondag 27 april 2008 @ 16:39:23 #87
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_58341123
Al die mensen hier die aan Wii Fit doen. Trek je sportschoenen aan en ga buiten lopen ofzo .
Maar stiekem ben ik ook wel benieuwd .
Niet meer actief op Fok!
  zondag 27 april 2008 @ 16:40:31 #88
92279 N.icka
Windforce 11
pi_58341159
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:39 schreef Viking84 het volgende:
Al die mensen hier die aan Wii Fit doen. Trek je sportschoenen aan en ga buiten lopen ofzo .
Waarom??
  zondag 27 april 2008 @ 16:42:50 #89
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_58341210
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:40 schreef N.icka het volgende:

[..]

Waarom??
Omdat ik er niks van geloof dat je met Wii Fit een betere conditie krijgt dan met écht sporten.
Niet meer actief op Fok!
pi_58341324
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:42 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Omdat ik er niks van geloof dat je met Wii Fit een betere conditie krijgt dan met écht sporten.
Dat zeggen we toch ook niet
Ik ben niet iemand die naar de sportschool gaat, en zo kom ik toch aan mn beweging, beter iets dan niets
En het is nog leuk ook en ik hoef de deur er niet voor uit

Net voor het eerst de bubble gedaan, pffffff 1105 meter gehaald, net voor het einde balen!
  zondag 27 april 2008 @ 16:54:14 #91
92279 N.icka
Windforce 11
pi_58341479
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:42 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Omdat ik er niks van geloof dat je met Wii Fit een betere conditie krijgt dan met écht sporten.
Nee dat zal wel niet , maar dat wordt toch ook helemaal nergens beweerd?

Ik ben nu lekker bezig , doe zelfs yoga , iets wat ik nooit zomaar zou doen , ik heb plezier en ik beweeg zowaar
  zondag 27 april 2008 @ 16:55:19 #92
92279 N.icka
Windforce 11
pi_58341500
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:46 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

Dat zeggen we toch ook niet
Ik ben niet iemand die naar de sportschool gaat, en zo kom ik toch aan mn beweging, beter iets dan niets
En het is nog leuk ook en ik hoef de deur er niet voor uit

Net voor het eerst de bubble gedaan, pffffff 1105 meter gehaald, net voor het einde balen!
Ik krijg dat opdrukken op een hand echt niet voor elkaar
pi_58341613
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:55 schreef N.icka het volgende:

[..]

Ik krijg dat opdrukken op een hand echt niet voor elkaar
Dat ga ik niet eens proberen denk ik kan het al niet op 2 handen
Ik heb net Penguin slide vrij gespeeld, wel leuk maar wel moeilijk!
Heb nog maar 75 punten gehaald..
pi_58341621
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:55 schreef N.icka het volgende:

[..]

Ik krijg dat opdrukken op een hand echt niet voor elkaar


Watje

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_58341650
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:59 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

Dat ga ik niet eens proberen denk ik kan het al niet op 2 handen
Ik heb net Penguin slide vrij gespeeld, wel leuk maar wel moeilijk!
Heb nog maar 75 punten gehaald..
Ik kan 14x opdrukken op 1 arm, met mijn 107kg
pi_58341666
Zouden jullie hier jullie scores willen neerzetten??
Dan kan ik ze invoeren in de Fok Wiki van Wii Fit
Zo kunnen we zien wat de scores van anderen zijn en wat de top 3 is
pi_58341684
quote:
Op zondag 27 april 2008 17:01 schreef McGilles het volgende:

[..]

Ik kan 14x opdrukken op 1 arm, met mijn 107kg
Echt goed hoor ik ben ook niet zo sterk in mijn armen kan beter dingen met mijn benen
pi_58341764
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:46 schreef Tamaartje het volgende:

[..]


Net voor het eerst de bubble gedaan, pffffff 1105 meter gehaald, net voor het einde balen!
Die bubble haal ik ook (nog steeds) niet ... zit nu op 1130 meter, dan is het nog een klein stukkie maar ik ga daar steeds af ....
  zondag 27 april 2008 @ 17:07:02 #99
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58341774
quote:
Op zondag 27 april 2008 17:02 schreef Tamaartje het volgende:
Zouden jullie hier jullie scores willen neerzetten??
Dan kan ik ze invoeren in de Fok Wiki van Wii Fit
Zo kunnen we zien wat de scores van anderen zijn en wat de top 3 is
Vind je het goed als ik eerst even wat meer oefen enzo?
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  zondag 27 april 2008 @ 17:08:30 #100
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58341812
Ik werd zeer meewarig aangekeken in de Dixons toen ik vroeg of ze nog Wii Fit hadden

Dinsdag maar ff weer kijken!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_58341852
quote:
Op zondag 27 april 2008 17:07 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Vind je het goed als ik eerst even wat meer oefen enzo?
Nee
Zo kun je zien hoe het nu bij iedereen gaat en hoe het straks gaat als je meer hebt geoefend
pi_58341856
Wat is nou precies het doel van dat ZEN-gebeuren ??

Zit ik 72 sec muisje stil komt er een vlinder door het beeld en dan ben ik af .... vaaaaag spel

Ben eindelijk met skien niet meer on-gebalanceerd !!!! :-)
pi_58341941
quote:
Op zondag 27 april 2008 17:10 schreef -Mariska- het volgende:
Wat is nou precies het doel van dat ZEN-gebeuren ??

Zit ik 72 sec muisje stil komt er een vlinder door het beeld en dan ben ik af .... vaaaaag spel

Ben eindelijk met skien niet meer on-gebalanceerd !!!! :-)
Ik heb dat Zen nog niet vrij gespeeld dus zou het niet weten
Maar volgens mij gaat het er inderdaad om om zo stil mogelijk te zitten voor een lange tijd?
pi_58342076
quote:
Op zondag 27 april 2008 17:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik werd zeer meewarig aangekeken in de Dixons toen ik vroeg of ze nog Wii Fit hadden

Dinsdag maar ff weer kijken!
er staan er nog een aantal te koop op marktplaats dus als je hem echt graag wil kun je daar eens kijken
  zondag 27 april 2008 @ 17:22:57 #105
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58342087
Ik wacht wel ff, zo dringend is het nou ook weer niet. Verder weiger ik geld te geven aan van die handelaartjes op marktplaats.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_58342215
quote:
Op zondag 27 april 2008 17:22 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik wacht wel ff, zo dringend is het nou ook weer niet. Verder weiger ik geld te geven aan van die handelaartjes op marktplaats.
Ja kan ik me helemaal voorstellen dan nog even geduld helaas
pi_58342262
jemig
nu al op marktplaats
hebben ze die weer grof opgekocht om er een slaatje uit te slaan? of kwamen ze erachter dat je niet meer dan 150 kg mocht wegen
hahahahahaha
what you see, is what you get!
pi_58342357
quote:
Op zondag 27 april 2008 17:32 schreef IV_Xample het volgende:
jemig
nu al op marktplaats
hebben ze die weer grof opgekocht om er een slaatje uit te slaan? of kwamen ze erachter dat je niet meer dan 150 kg mocht wegen
hahahahahaha
Lol
Ik denk dat sommige mensen er gewoon 2 gekocht hebben en er dan 1 gaan verkopen ofzo
pi_58342873
zo, net Zazen uitgespeeld. Netjes 180 seconden stil gezeten.

Step extra is best pittig. Free step is ook best lastig. Alhoewel 1100 stappen in 10 minuten is best netjes.

Blijf het een super game/gadget vinden
  zondag 27 april 2008 @ 18:26:05 #110
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58343208
quote:
Op zondag 27 april 2008 17:10 schreef -Mariska- het volgende:
Wat is nou precies het doel van dat ZEN-gebeuren ??

Zit ik 72 sec muisje stil komt er een vlinder door het beeld en dan ben ik af .... vaaaaag spel

Ben eindelijk met skien niet meer on-gebalanceerd !!!! :-)
Bij dat zen gedoe moet je idd zo stil mogelijk zitten en je niet laten afleiden door die voetstappen A la spookhuis en vlinders die lekker rond fladderen om je af te leiden. Haalde btw net bij long joggen 194% vet burn! Dus meer dan 100% da's ipv 1 kilo, 2 kilo eraf.... Of zou dat zo niet werken
pi_58343253
1 kilo eraf is 9000kcal, dat is aardig lang rennen. Maar als je het puur relatief bedoelt dan is het wel waar.
  zondag 27 april 2008 @ 18:40:33 #112
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58343497
quote:
Op zondag 27 april 2008 18:27 schreef McGilles het volgende:
1 kilo eraf is 9000kcal, dat is aardig lang rennen. Maar als je het puur relatief bedoelt dan is het wel waar.
Nou ik loop al een tijdje en weet dat je niet echt afvalt van hardlopen. Maar omdat je rond die 60% van je vermogen moet gaan rennen op de plaats verbrand je meer vet dan spierweefsel behalve wanneer je voluit gaat rennen op zo snel mogelijk binnen te zijn. Maar Ik kan nu ook vrij joggen en heb het nog niet geprobeerd. Wellicht even een halve marathon huppen
pi_58345738
wat is de yoga heerlijk om te doen....

En hoe frustrerend is het om bij Bubble balance advance net te knappen voor de finish
  zondag 27 april 2008 @ 20:35:04 #114
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58345794
Ik heb een tijd in het echie aan yoga gedaan, dat is zooo relaxend
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_58345830
ja, wil ik eigenlijk ook gaan
  zondag 27 april 2008 @ 21:27:42 #116
108809 Butterscotch
Multiple Maine Coon Syndrome
pi_58346911
quote:
Op zondag 27 april 2008 20:32 schreef linebear het volgende:

En hoe frustrerend is het om bij Bubble balance advance net te knappen voor de finish
Bubble balance bestaat niet

Samen met m'n dietist programma en Wii Fit ben ik in elk geval deze week al 1kg kwijt
  zondag 27 april 2008 @ 21:41:58 #117
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58347189
quote:
Op zondag 27 april 2008 21:27 schreef Butterscotch het volgende:

[..]

Bubble balance bestaat niet
Balance Bubble bestaat wel, waarschijnlijk heb je deze nog niet vrij gespeeld.
En ik wil je even uit de droom helpen qua afvallen, die ene kilo is pas afgevallen na een half jaar. Dan pas kan je zeggen ik ben een kilo kwijt. Want volgende week kom je weer wat aan en daarna weer wat eraf.
Dieet van drie weken of iets dergelijks wat je wel eens hoort werkt totaal niet. Het lichaam is super slim en gaat bufferen zodra het merkt dat je afvalt, zodra je daarna iets gaat eten zal deze dubbel aankomen, het zogenaamde jo-jo effect.

Maar een dieet plus in dit geval een wiifit is veel beter dan alleen via voedsel afvallen.
  zondag 27 april 2008 @ 22:03:43 #118
4259 JK
In for a penny, in for a pound
pi_58347719
Wel geinig, vanmiddag ff gezien, mn broer had het gekocht met z'n vriendin en kwamen bij mij spelen omdat ze hun Wii-voeding naar Nintendo hadden gestuurd voor het bekende piep-probleem. Geinig apparaat... mn vriendin mag 'm deze keer kopen, ik betaal dit keer nix
pi_58348571
Zo daarnet Super Hula gedaan, 6 minuten
Had 1938 punten pfffffffff ben nu verrot hahaha

[ Bericht 0% gewijzigd door Tamaartje op 27-04-2008 22:53:38 ]
  zondag 27 april 2008 @ 22:48:39 #120
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58348625
Ik wou net komen vertellen hoe dodelijk vermoeiend Super Hula is
Na ronde 1 had ik bijna 400 punten maar was ik kapot dat ik ronde 2 niet eens afgemaakt heb Had toch 406 punten wat ik best netjes vond (was toch 2 sterren terwijl ik maar 1 ronde had gedaan!) maar vergeleken jou stelt het niks voor

Misschien dat ik het over een tijdje beter volhou als ik het vaker heb gedaan
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58348672
Is er een manier je highscores op een rijtje te zien van de verschillende onderdelen? Dus zonder ze eerst te hoeven spelen...
pi_58348715
quote:
Op zondag 27 april 2008 22:48 schreef texelonia het volgende:
Ik wou net komen vertellen hoe dodelijk vermoeiend Super Hula is
Na ronde 1 had ik bijna 400 punten maar was ik kapot dat ik ronde 2 niet eens afgemaakt heb Had toch 406 punten wat ik best netjes vond (was toch 2 sterren terwijl ik maar 1 ronde had gedaan!) maar vergeleken jou stelt het niks voor

Misschien dat ik het over een tijdje beter volhou als ik het vaker heb gedaan
Ja het is écht zwaar, ik voel het alleen heel erg in mijn zij buikspieren (heet dat zo? )
Veel oefenen helpt echt wel ja
pi_58348737
quote:
Op zondag 27 april 2008 22:50 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Is er een manier je highscores op een rijtje te zien van de verschillende onderdelen? Dus zonder ze eerst te hoeven spelen...
Helaas heeft volgens mij niemand dat nog kunnen ontdekken
  Redactie Frontpage zondag 27 april 2008 @ 22:58:40 #124
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58348838
Met de SuperHoola kan ik veel beter rechtom dan linksom draaien. Ik had een totaal van zo'n 600 nog wat, waarvan ruim 400 voor rekening komen van rechtsom. Linksom is veel moeilijker...
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
  zondag 27 april 2008 @ 23:23:34 #125
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58349483
quote:
Op zondag 27 april 2008 22:53 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

Ja het is écht zwaar, ik voel het alleen heel erg in mijn zij buikspieren (heet dat zo? )
Veel oefenen helpt echt wel ja
Oh ik had vandaag wel al beetje spierpijn in m'n benen en ik vermoed dat dat al door het Hula Hoopen kwam Ik had ook eerder buikspieren verwacht, maar helaas....

Ik heb nu wel 0.29.76 bij Ski Slalom in AdvancedBeginner, mijn eerste 4 sterren

[ Bericht 0% gewijzigd door texelonia op 28-04-2008 09:33:05 ]
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  zondag 27 april 2008 @ 23:24:22 #126
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58349500
quote:
Op zondag 27 april 2008 22:58 schreef Djeez het volgende:
Met de SuperHoola kan ik veel beter rechtom dan linksom draaien. Ik had een totaal van zo'n 600 nog wat, waarvan ruim 400 voor rekening komen van rechtsom. Linksom is veel moeilijker...
Komt dat niet gewoon omdat je dan al moe bent van het rechtsom en je dan nog aan linksom moet beginnen?
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58349625
quote:
Op zondag 27 april 2008 23:23 schreef texelonia het volgende:

[..]
Ik heb nu wel 0.29.76 bij Ski Slalom in Advanced, mijn eerste 4 sterren
Damn, ik doe daar echt twee keer zo lang over
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
  zondag 27 april 2008 @ 23:32:06 #128
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58349701
Mario zit ook in de wiifit! Ben hem al tegen gekomen met joggen. Bij korte rondje bij het einde links op de muur en lange rondje kom je hem twee keer tegen voor de brug links in het dal en op de hoge brug rechts. Het blijft lachen en luek om te doen vooral als je het met een aantal te gelijk doe. Jammer is wel dat je terug moet naar het begin om te wisselen.
  zondag 27 april 2008 @ 23:34:29 #129
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58349762
quote:
Op zondag 27 april 2008 23:29 schreef Jesse_ het volgende:

[..]

Damn, ik doe daar echt twee keer zo lang over
Oefening baart kunst

Als je je balans een beetje onder controle krijgt, en je weet de route een beetje, dan kun je steeds sneller en gaat het vanzelf beter

Ik heb hem meteen maar even aan de wiki toegvoegd nu die nog zo leeg is dat ik daadwerkelijk kans maak om erin te komen
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  zondag 27 april 2008 @ 23:50:29 #130
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58350159
niet meer van toepassing

[ Bericht 49% gewijzigd door texelonia op 28-04-2008 00:10:53 ]
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58350277
De wiki is inderdaad heel erg leeg
Wat is je skitijd op de beginner baan dan eigenlijk?
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
  zondag 27 april 2008 @ 23:55:55 #132
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58350281
Island lap gelopen en een score van 224, kan je zeggen dat je ervan gaat zweten , tis een aardig rondje. Op de plaats lopen is lastiger dan me gewone rondje van tien km. Wellicht heeft het ook te maken dat ik het op blote voeten doe en normaal met schoenen die dempen.
  maandag 28 april 2008 @ 00:07:28 #133
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58350508
OMG ik ben echt blond geloof ik

Die melding over Advanced was (natuurlijk) alleen dat ik die unlocked had maar had dat (natuurlijk) zelf in moeten stellen. Die tijd is dus op Beginner

maar nog steeds best goed toch?
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58350701
quote:
Op maandag 28 april 2008 00:07 schreef texelonia het volgende:
OMG ik ben echt blond geloof ik

Die melding over Advanced was (natuurlijk) alleen dat ik die unlocked had maar had dat (natuurlijk) zelf in moeten stellen. Die tijd is dus op Beginner

maar nog steeds best goed toch?
Oh goddank, ik voelde me echt rete slecht
Je bent nog ietsjes sneller dan ik, zit geloof ik op 30 seconden daar
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
  maandag 28 april 2008 @ 00:25:37 #135
104137 RawneZZ
Wat kijk je?!
pi_58350897
27.98 is mijn highscore bij de ski slalom
  maandag 28 april 2008 @ 00:28:06 #136
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58350944
quote:
Op zondag 27 april 2008 23:23 schreef texelonia het volgende:

Ik heb nu wel 0.29.76 bij Ski Slalom in Advanced, mijn eerste 4 sterren
Dit lijkt me heel sterk want als ik de tijd neem die ik nodig heb om beneden te komen is dat net even boven de 30 sec, 30.70 om precies te zijn en dat is één lijn naar beneden zonder naar de poortjes te kijken. Dit is op snelheid van 70 km/u konstant in het blauwe gedeelte wat je snelheid geeft!

Bij de gewone slaom geloof ik je gelijk daar zit ik zelf ook op 28.45
pi_58350973
quote:
Op maandag 28 april 2008 00:28 schreef Kazango het volgende:

[..]

Dit lijkt me heel sterk want als ik de tijd neem die ik nodig heb om beneden te komen is dat net even boven de 30 sec, 30.70 om precies te zijn en dat is één lijn naar beneden zonder naar de poortjes te kijken. Dit is op snelheid van 70 km/u konstant in het blauwe gedeelte wat je snelheid geeft!
Het gaat dan ook over de beginner slalom
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
  maandag 28 april 2008 @ 00:30:51 #138
104137 RawneZZ
Wat kijk je?!
pi_58350989
27.36 nu bij ski basic. Die van texelonia moest ook basic zijn.
  maandag 28 april 2008 @ 00:31:33 #139
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58351000
quote:
Op maandag 28 april 2008 00:29 schreef Jesse_ het volgende:

[..]

Het gaat dan ook over de beginner slalom
er staat advanced, toch?

Paar post overgeslagen zag ik

[ Bericht 13% gewijzigd door Kazango op 28-04-2008 00:35:05 (blont) ]
  maandag 28 april 2008 @ 00:39:59 #140
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58351137
Ja foutje, bedankt

Advanced ook even uitgeprobeerd en daar zit ik nu op 0.55.28
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  maandag 28 april 2008 @ 00:40:25 #141
104137 RawneZZ
Wat kijk je?!
pi_58351146
bij advanced moet je onder de 50s zitten voor 4 sterren. Mijn snelste was 49.78, dus daar moet nog wel wat vanaf kunnen
  maandag 28 april 2008 @ 00:46:22 #142
104137 RawneZZ
Wat kijk je?!
pi_58351246
wat ik trouwens wel irritant vind aan Wii Fit is dat je de onderdelen moet afmaken omdat je anders je minuten niet krijgt. Bij skiën is het gewoon een hopeloze zaak als je één poortje mist en kan je beter overnieuw beginnen, dus als je tien keer overnieuw begint, het 1x uitracet, dan krijg je maar 1 minuut erbij.
  maandag 28 april 2008 @ 00:55:45 #143
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58351381
0.53.76

En nu ga ik echt slapen (veel te verslavend dit!)
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  maandag 28 april 2008 @ 00:55:59 #144
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58351388
quote:
Op maandag 28 april 2008 00:46 schreef RawneZZ het volgende:
wat ik trouwens wel irritant vind aan Wii Fit is dat je de onderdelen moet afmaken omdat je anders je minuten niet krijgt. Bij skiën is het gewoon een hopeloze zaak als je één poortje mist en kan je beter overnieuw beginnen, dus als je tien keer overnieuw begint, het 1x uitracet, dan krijg je maar 1 minuut erbij.
Als je die minuten lekker snel wil verdienen moet je even bij Yoga kijken, sommige maken geen gebruik van het balance board en kan je een oefening doen terwijl je gewoon achter je PC zit. Er geen score maar wel minuten
  maandag 28 april 2008 @ 01:01:06 #145
104137 RawneZZ
Wat kijk je?!
pi_58351472
Dat vind ik dan ook weer lame om te doen, bovendien verneuk je dan je statistieken nog erger.

26.95 bij ski slalom beginner trouwens

edit: 25.40s

verslavend

edit 2: 23.16

[ Bericht 19% gewijzigd door RawneZZ op 28-04-2008 01:12:52 ]
pi_58352622
Zo jullie gaan lekker
Ik ben niet zo goed met de ski slalom maar is ook veel oefenen denk ik
  maandag 28 april 2008 @ 08:38:15 #147
178923 Schunckelstar
schunckelstar
pi_58352960
ik leg hem even een paar dagen aan de kant denk ik,heb zoveel spierpijn in mijn kuiten dat ik niet eens normaal de trap op en af kan lopen
blablablablablablablablablablablablablabla
  maandag 28 april 2008 @ 08:42:13 #148
49558 1-of-6Billion
Up the shut fuck you must
pi_58352994
[tvp]
Zaterdag gehaald, maar hij's voor m'n verjaardag over 2,5week. Nog even geduld dus...
[/tvp]
I follow you......but not on Twitter
  maandag 28 april 2008 @ 09:23:00 #149
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58353477
quote:
Op maandag 28 april 2008 08:42 schreef 1-of-6Billion het volgende:
[tvp]
Zaterdag gehaald, maar hij's voor m'n verjaardag over 2,5week. Nog even geduld dus...
[/tvp]
Dan vertellen wij wel de komende 2 weken wat je allemaal mis
  maandag 28 april 2008 @ 09:26:30 #150
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58353533
quote:
Op maandag 28 april 2008 08:38 schreef Schunckelstar het volgende:
ik leg hem even een paar dagen aan de kant denk ik,heb zoveel spierpijn in mijn kuiten dat ik niet eens normaal de trap op en af kan lopen
Niet stoppen maar rustiger aan doen, je kuiten moeten wennen aan hetgeen wat je nu doet. Gewoon even de oefeningen doen maar niet top tien plek. Je zal merken dat je sneller hersteld.
pi_58353556
skien en snowboarden heb ik echt nog niet onder de knie

vind steppen erg grappig. Vanavond maar weer eens wat muscle oefeningen doen
  maandag 28 april 2008 @ 09:28:28 #152
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58353560
quote:
Op maandag 28 april 2008 08:42 schreef 1-of-6Billion het volgende:
[tvp]
Zaterdag gehaald, maar hij's voor m'n verjaardag over 2,5week. Nog even geduld dus...
[/tvp]
Voor mij was het ook een verjaardagscadeautje voor over 2 weken, maar mooi dat ik hem nu al gebruik hoor
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58354570
quote:
Op maandag 28 april 2008 09:28 schreef texelonia het volgende:

[..]

Voor mij was het ook een verjaardagscadeautje voor over 2 weken, maar mooi dat ik hem nu al gebruik hoor
Voor mij ook, alleen was ik ook nog op de release-date ervan jarig.
pi_58354890
Ik merk trouwens wel dat mijn Wii Fit leeftijd lager wordt...
Was ik donderdag nog 50, nu ben ik al 40. Terwijl ik in het echt 32 ben.... oops
  maandag 28 april 2008 @ 11:10:06 #155
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58355374
Ik heb de overkant gehaald met het touwlopen 1m02s

Opdrukken vandaag ook voor het eerst geprobeerd, en dat is toch best zwaar...
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58355661
advanced touwlopen is nog moeilijker krijg je meerdere van die hapgevallen waar je overheen moet springen
  maandag 28 april 2008 @ 11:21:54 #157
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58355692
Oeh ik weet wat er na Advanced komt: Super Advanced!
Heb ik net met Tightrope gehaald Die is wel best moeilijk, want behalve van die bijtdingen komt er nu ook wind. Dus je bent de helft van de tijd alleen maar bezig je evenwicht te bewaren en komt dus amper vooruit
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58355834
ben benieuwd wat er na super advanced komt
  maandag 28 april 2008 @ 11:30:45 #159
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58355937
quote:
Op maandag 28 april 2008 11:26 schreef linebear het volgende:
ben benieuwd wat er na super advanced komt
Advanced 64
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  maandag 28 april 2008 @ 11:31:10 #160
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58355946
Voorlopig kan ik het je nog niet vertellen, met tightrope kom ik in Super Advanced niet verder dan 23 meter Stom spel!

En heb nog nergens anders Super Advanced unlocked.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58356102
quote:
Op maandag 28 april 2008 11:30 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Advanced 64
Nope je unlocked Ultra!

PS: Skien is geniaal!
Dont hate player 1, hate the game
  maandag 28 april 2008 @ 11:48:51 #162
63404 depax
Straus Op Speedcore
pi_58356370
een ding mis ik wel een trainsprogramma dat je wordt aangeraden per dag/week
ipv die combo's van oefeningen die je zelf maar moet onthouden.
erg jammer nintendo
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
pi_58356453
wat ik ook jammer vind, is dat je bij yoga bijvoorbeeld niet met de oefeningen in één keer door kan gaan.
ipv telkens weer terug te moeten gaan
  maandag 28 april 2008 @ 12:12:15 #164
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58356823
quote:
Op maandag 28 april 2008 11:48 schreef depax het volgende:
een ding mis ik wel een trainsprogramma dat je wordt aangeraden per dag/week
ipv die combo's van oefeningen die je zelf maar moet onthouden.
erg jammer nintendo
Yup, dat is het enige gemis, een daadwerkelijk trainingsprogramma.
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  maandag 28 april 2008 @ 12:13:10 #165
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58356840
Snowboarden is echt ff lastig na het skieën! Ik had eerst het balance board ook andersom dwars gezet, dus moest ik alles in spiegelbeeld doen Duurde ff voordat ik dat doorhad
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  maandag 28 april 2008 @ 12:17:35 #166
49558 1-of-6Billion
Up the shut fuck you must
pi_58356924
quote:
Op maandag 28 april 2008 09:28 schreef texelonia het volgende:

[..]

Voor mij was het ook een verjaardagscadeautje voor over 2 weken, maar mooi dat ik hem nu al gebruik hoor
Haha, daar kom ik niet mee weg
Ik neem gewoon een week vrij na de 15e ofzo..
I follow you......but not on Twitter
pi_58359732
ben bang dat tennis er vanavond niet in zit. Dan maar met Wii Fit weer aan de gang

Moet nu toch echt een keer die Bubble Balance advanced halen
  maandag 28 april 2008 @ 15:04:47 #168
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_58359978
Best tof apparaat nog.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
  maandag 28 april 2008 @ 15:09:58 #169
11577 lizardtattoo
consecotaleofoob
pi_58360065
Ook maar een gekocht, net aangemeld enzo, ben volgens Wii Fit acht jaar jonger dan in werkelijkheid straks maar eens aan de training beginnen.
Liefhebber, verzamelaar en beta-tester van adventuregames.
Op woensdag 19 januari 2011 09:49 schreef Rossdale het volgende: Liz is gewoon een wandelende gamesencyclopedie :P
  maandag 28 april 2008 @ 15:11:23 #170
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_58360091
Ik was op dag 1 veertien jaar ouder dan m'n echte leeftijd . Maar op dag 2 nog maar zes, dus het komt goed .
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
  maandag 28 april 2008 @ 15:53:28 #171
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58360856
quote:
Op maandag 28 april 2008 15:09 schreef lizardtattoo het volgende:
Ook maar een gekocht, net aangemeld enzo, ben volgens Wii Fit acht jaar jonger dan in werkelijkheid straks maar eens aan de training beginnen.
Waar?? Hier is niks te krijgen
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 28 april 2008 @ 15:56:05 #172
11577 lizardtattoo
consecotaleofoob
pi_58360917
quote:
Op maandag 28 april 2008 15:53 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Waar?? Hier is niks te krijgen
Klein dorpje in Zuid-Oost Brabant. Bij Intertoys hadden ze er inderdaad geen meer, maar bij de MusicStore ernaast nog wel. Ik kom daar normaal nooit omdat ze er altijd keihard Frans Bauer en dergelijke draaien, maar nood breekt wet
Liefhebber, verzamelaar en beta-tester van adventuregames.
Op woensdag 19 januari 2011 09:49 schreef Rossdale het volgende: Liz is gewoon een wandelende gamesencyclopedie :P
  maandag 28 april 2008 @ 15:59:50 #173
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58360989
quote:
Op maandag 28 april 2008 15:09 schreef lizardtattoo het volgende:
Ook maar een gekocht, net aangemeld enzo, ben volgens Wii Fit acht jaar jonger dan in werkelijkheid straks maar eens aan de training beginnen.
Mjah, er zit een max aan die Wii Fit Age he...
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58361066
Ik heb vanmiddag m'n kinderen de binnenstad van Amsterdam ingestuurd om zo'n ding te kopen.
Nog niets....iemand een idee waar nog wat is?
  maandag 28 april 2008 @ 16:12:07 #175
11577 lizardtattoo
consecotaleofoob
pi_58361175
quote:
Op maandag 28 april 2008 15:59 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Mjah, er zit een max aan die Wii Fit Age he...
Liefhebber, verzamelaar en beta-tester van adventuregames.
Op woensdag 19 januari 2011 09:49 schreef Rossdale het volgende: Liz is gewoon een wandelende gamesencyclopedie :P
  maandag 28 april 2008 @ 16:18:45 #176
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58361313
Hier hebben al die stomme voetbalsupporters alles opgekocht
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_58362365
damnit snowboarden is moeilijk
Ik word zelfs met basic maar geen champion
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
pi_58364560
Zo, heb wat highscores toegevoegd in de wiki, wie verslaat me met heading
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
  maandag 28 april 2008 @ 20:08:22 #179
104137 RawneZZ
Wat kijk je?!
pi_58365831
Ikke, 555 met heading beginner.

Niet te verbeteren, was namelijk perfect. Komt dan ook in beeld te staan met wat vuurwerk erbij.

Kostte me wel flink wat gescheld en opnieuw beginnen om eindelijk eens perfect te halen.

347 zou bij mij trouwens plaats 8 zijn
pi_58365975
Godver

Wanneer ben je champion bij heading beginner?
Of is dat alleen wanneer je perfect doet?
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
  maandag 28 april 2008 @ 20:24:58 #181
104137 RawneZZ
Wat kijk je?!
pi_58366166
Vanaf 350 dacht ik.

edit: yes, 355 is nummer 7 en de eerste met 4 sterren
pi_58366733
ohhhhh zo dichtbij
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
pi_58367943
heb vandaag dat boksen ook gedaan
dat is ook best lachen, vooral als je aan het einde je eigen kan uitleven en zorgen voor een knock out
what you see, is what you get!
pi_58368440
Onder welke categorie valt dat boksen?? Ik kan het maar niet vinden...
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*
pi_58369790
quote:
Op maandag 28 april 2008 22:12 schreef Naamah het volgende:
Onder welke categorie valt dat boksen?? Ik kan het maar niet vinden...
Je moet het eerst unlocken.
pi_58369882
Dat Hoolla Hoopen is anders ook aardig vermoeiend, kolere je voelt het goed in je buikspieren
MOKUM XXX RATED
pi_58374100
gisteren weer super hoolla hoop gedaan.... 750 keer is toch wel heftig

Oh en mijn wii fit leeftijd ligt inmiddels onder mijn echte leeftijd
  dinsdag 29 april 2008 @ 09:33:30 #188
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58375090
Mijn wii fit age wisselt van 35 naar 22 naar 44. En ik ben bijna 27
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  dinsdag 29 april 2008 @ 10:35:47 #189
100126 Maraca
#cijferfetisjist
pi_58376040
Even een vraagje over de balanced board..

Hoe zit dat met de stabiliteit en tapijt? Weegschalen kunnen daar bijvoorbeeld niet tegen en reageren anders (ja, ligt echt aan de tapijt.. ik weeg echt geen 38 KG ), maar hoe gaat deze board er mee om? Heb in mijn nieuwe woning geen laminaat gelegd namelijk
Verily i say unto you; dost thou even hoist, brethren? - Jesus (Psalm 22)
pi_58376442
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 10:35 schreef Maraca het volgende:
Even een vraagje over de balanced board..

Hoe zit dat met de stabiliteit en tapijt? Weegschalen kunnen daar bijvoorbeeld niet tegen en reageren anders (ja, ligt echt aan de tapijt.. ik weeg echt geen 38 KG ), maar hoe gaat deze board er mee om? Heb in mijn nieuwe woning geen laminaat gelegd namelijk
Er komen binennkort een soort dopjes op de markt ofzo die speciaal voor het balance board met tapijt zijn.
Natuurlijk kun je er ook iets onder leggen zodat het gewoon op een stabiele ondergrond staat
  dinsdag 29 april 2008 @ 13:16:06 #191
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58379009
Is er bij Steps wel een Advanced en Super Advanced trouwens? Je ziet namelijk helemaal niet zo'n keuze menuutje waarvan de Advanced nog unlocked moet worden als je begint....
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  dinsdag 29 april 2008 @ 13:42:05 #192
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58379616
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 10:35 schreef Maraca het volgende:
Even een vraagje over de balanced board..

Hoe zit dat met de stabiliteit en tapijt? Weegschalen kunnen daar bijvoorbeeld niet tegen en reageren anders (ja, ligt echt aan de tapijt.. ik weeg echt geen 38 KG ), maar hoe gaat deze board er mee om? Heb in mijn nieuwe woning geen laminaat gelegd namelijk
Ik heb een stuk MDF gezaagd op formaat ballance board, presies de vorm en dat werkt hier goed. Ik moet wel zeggen dat ik geen hoogpolig tapijt heb.
  dinsdag 29 april 2008 @ 14:28:07 #193
128635 Kokstra
Feelin' kinda Kokstra
pi_58380470
Het joggen gaat nog niet echt goed, die remote zwaait ook wel heel erg rond in mijn te grote broekzak, zat nu op 43% Mijn record is ook maar 93%.
pi_58380695
de truc met hardlopen is dat je heel regelmatig rent. Je kunt wel versnellen, maar dan wel geleidelijk aan en je uiteindelijke ritme vasthouden. Dan kun je zelfs boven de 100% scoren. Je kunt de remote ook gewoon in je hand houden, maar dan moet je niet teveel met je armen gaan zwaaien natuurlijk
mooi he, alles
pi_58380846
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 14:39 schreef phileine het volgende:
de truc met hardlopen is dat je heel regelmatig rent. Je kunt wel versnellen, maar dan wel geleidelijk aan en je uiteindelijke ritme vasthouden. Dan kun je zelfs boven de 100% scoren. Je kunt de remote ook gewoon in je hand houden, maar dan moet je niet teveel met je armen gaan zwaaien natuurlijk
Ik heb 150% gehaald op long distance De sleutel daarbij was inderdaad regelmatig rennen en op dezelfde afstand van het mannetje voor je blijven.
pi_58381530
binnenkort maar even een yoga matje kopen. Is toch wel hard de vloer....
  Redactie Frontpage dinsdag 29 april 2008 @ 16:33:57 #197
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58382986
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 14:39 schreef phileine het volgende:
de truc met hardlopen is dat je heel regelmatig rent. Je kunt wel versnellen, maar dan wel geleidelijk aan en je uiteindelijke ritme vasthouden. Dan kun je zelfs boven de 100% scoren. Je kunt de remote ook gewoon in je hand houden, maar dan moet je niet teveel met je armen gaan zwaaien natuurlijk
Ik heb met Wiimote in broekzak 160% gehaald!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58384420
Zat net lui te wezen op de bank... toch maar even gaan Wii Fitten, al had ik geen zin in inspanning... Binnen 1 minuut was ik om, net een uurtje geWiiFit

De muziekjes en de Mii's maken het toch extra leuk

Ben vooral fan van steps en de balansspellen...

En spierpijn gehad na de eerste dag, niet normaal
  dinsdag 29 april 2008 @ 18:34:04 #199
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_58385248
We zitten hier helemaal gefrustreerd die tijden uit de Wiki proberen te verbeteren, momenteel bezig met het slalom gebeuren en ik blijf steken op 25.17.
Wel een verdomd tof gedoe om te doen.
pi_58385594
wat was die link voor de wiki?
want dan ga ik mijn scores ook eens bijhouden

reeds gevonden

[ Bericht 25% gewijzigd door IV_Xample op 29-04-2008 19:17:46 ]
what you see, is what you get!
  dinsdag 29 april 2008 @ 23:02:34 #201
4235 Kazango
AUF TOETTIE
pi_58390738
Hier wat plaatjes van mijn oplossing met tapijt



Bij komt nog dat het ietsje hoger is en meer energie kost dus meer vet burnnnn
  dinsdag 29 april 2008 @ 23:07:36 #202
8369 speknek
Another day another slay
pi_58390851
Ik wil zo'n ding hebben voor de Steps oefeningen .
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_58391065
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 23:02 schreef Kazango het volgende:
Hier wat plaatjes van mijn oplossing met tapijt
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bij komt nog dat het ietsje hoger is en meer energie kost dus meer vet burnnnn
netjes gedaan
  woensdag 30 april 2008 @ 13:28:30 #204
100126 Maraca
#cijferfetisjist
pi_58397613
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 23:02 schreef Kazango het volgende:
Hier wat plaatjes van mijn oplossing met tapijt
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bij komt nog dat het ietsje hoger is en meer energie kost dus meer vet burnnnn
Ben je in te huren?
Verily i say unto you; dost thou even hoist, brethren? - Jesus (Psalm 22)
pi_58397806
quote:
Op donderdag 24 april 2008 11:52 schreef Naamah het volgende:
Mjah.. vanaf vanmiddag (=12 uur) werd er hier ergens in het topic gezegd, dus ga zo maar even een rondje winkels doen hier in Utrecht
Ok ik ben ook (eindelijk) overtuigd. Volkomen offtopic maar waar (en in welke volgorde) is het handigste in Utrecht? Net hier komen wonen enzo, op het moment kom ik niet verder dan: Media Markt -> E-Plaza -> Bart Smit (HC) -> Dixons (Op het vredenburg).
pi_58397888
quote:
Op woensdag 30 april 2008 13:43 schreef Jefkie het volgende:

[..]

Ok ik ben ook (eindelijk) overtuigd. Volkomen offtopic maar waar (en in welke volgorde) is het handigste in Utrecht? Net hier komen wonen enzo, op het moment kom ik niet verder dan: Media Markt -> E-Plaza -> Bart Smit (HC) -> Dixons (Op het vredenburg).
Da's precies wat ik heb gedaan op zoek naar mijn Wii Fit Doe na de Bart-Smit nog even de Dixons boven in de V&D. Dan die op Vredenburg. Dan de Intertoys in De Planeet (waar ook de Kijkshop zit, tussen de Kruivat en de AH to go), dan misschien nog Free Record Shop op de Oude Gracht en Van Leest misschien.
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*
pi_58397995
quote:
Op woensdag 30 april 2008 13:49 schreef Naamah het volgende:

[..]

Da's precies wat ik heb gedaan op zoek naar mijn Wii Fit Doe na de Bart-Smit nog even de Dixons boven in de V&D. Dan die op Vredenburg. Dan de Intertoys in De Planeet (waar ook de Kijkshop zit, tussen de Kruivat en de AH to go), dan misschien nog Free Record Shop op de Oude Gracht en Van Leest misschien.
Dat wordt even een plattegrond opzoeken, in ieder geval bedankt.
pi_58398106
is het echt zo dramatisch moeilijk om aan een wii fit te komen?

wat hebben wij dan toch mazzel
what you see, is what you get!
  woensdag 30 april 2008 @ 14:33:31 #209
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58398435
Ik heb er ook nog steeds geen wii fit kunnen vinden...
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  woensdag 30 april 2008 @ 14:50:21 #210
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_58398637
En inmiddels m'n score met de slalom verbeterd, 22:25 is de te kloppen tijd.
De kramp in m'n bovenbenen wordt er zo niet minder op trouwens.
pi_58399469
hahahaha
dat slalom is echt niets voor mij, moet meer mijn balans zien te vinden denk ik
what you see, is what you get!
  woensdag 30 april 2008 @ 18:55:36 #212
63404 depax
Straus Op Speedcore
pi_58401486
zo ben nu paar dagen beter en ik merk het echt wel.: ( ik ben ook al 1.4 kilo kwijt)
Ik heb besloten op het moment alleen te zweten en af te vallen daarna kracht training.
mijn dagelijks routine:
Free jogging : 20 minuten ( en ja dan zweet je wel)
advanced boxing : 10 minuten
advanced stepping : 8 minuten
free stepping : 10 minuten
In het begin dacht ik ach tis leuk voor erbij, maar als je die "free" dingen hebt vrijgespeeld kan je zoveel traininen.
Ik ga het nu elke dag doen ( als ik tijd heb) en mooiste is ook nog ik amuseer me erbij en kost geen extra geld dan bij sport school.
Je kan gewoon joggen, conditie boxen en stepping in een doen.

Ik ben tevreden
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
  woensdag 30 april 2008 @ 19:31:50 #213
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58402143
Hehe, echt een schitterend apparaat, elke euro waard.

Sommige onderdelen zijn toch moeilijker dan ik dacht, mensen toch, op die YouTube filmpjes dacht ik 'ohh, dat kan ik makkelijk' of 'dat ziet er niet moeilijk uit'. Het ziet er makkelijker uit dan wanneer je het zelf moet doen. Ik werd eventjes met mijn neus op de realiteit gedrukt zeg.

Nog even oefenen dus voor mij.
quote:
Op woensdag 30 april 2008 18:55 schreef depax het volgende:
Ik ga het nu elke dag doen ( als ik tijd heb) en mooiste is ook nog ik amuseer me erbij en kost geen extra geld ....

Ik ben tevreden
Ik sluit mij hier bij aan...
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_58403031
Het lijkt me ontzettend leuk maar ik ben bang dat ik het na een week of zo alweer beu ben en dat lijkt me zo zonde van zo'n duur spel . Maar ik kan hem toch nergens vinden, dus het maakt toch niet uit .
Misschien kan er een topic komen: Wii weet waar er Wii Fits zijn? .
Tap tap tap
pi_58404913
Ik wil oooook... maar goed, heb hem nu gereserveerd bij de intertoys bij ons in het dorp... ben benieuwd hoe lang het gaat duren :S

Als ik dit topic zo doorlees heb ik er nog meer zin in!!!
pi_58405339
Net island lap joggen voor het eerst gedaan 173%, krijg je er gratis zweet bij.
pi_58405950
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 14:39 schreef phileine het volgende:
de truc met hardlopen is dat je heel regelmatig rent. Je kunt wel versnellen, maar dan wel geleidelijk aan en je uiteindelijke ritme vasthouden. Dan kun je zelfs boven de 100% scoren. Je kunt de remote ook gewoon in je hand houden, maar dan moet je niet teveel met je armen gaan zwaaien natuurlijk
Precies dat vroeg ik me al af: waarom scoor ik daar zo laag? Daarom dus. Ook versnel ik soms per ongeluk doordat ik met de remote wat teveel beweeg: inens schiet mijn mii dan vooruit .
Dat snap ik nu dus: regelmaat erin houden. Maar toch vreemd: ik ren toch gewoon dezelfde afstand?
anonieme razernist
pi_58410982
ik ga telkens te snel met de step aerobic spelletjes
heb vroeger echt in sportschool gestept en daar lag de snelheid wat hoger, dat maakt het nu wat moeilijker...hahahaha..
what you see, is what you get!
  donderdag 1 mei 2008 @ 12:49:13 #219
63404 depax
Straus Op Speedcore
pi_58413950
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 08:06 schreef IV_Xample het volgende:
ik ga telkens te snel met de step aerobic spelletjes
heb vroeger echt in sportschool gestept en daar lag de snelheid wat hoger, dat maakt het nu wat moeilijker...hahahaha..
als je free stepping doet kan je het tempo opvoeren
even wat records door vandaag:
super advanced boxing: ( 10 minuten dus ) 1209 keer
free stepping 30 minuten ( gewoon tv gekeken tussen door ging erg goed) 2982 keer


mijn programma vandaag was :
20 minuten free jogging 6,2 km gehaald
30 minuten free stepping
10 minuten super advanced boxing
20 jacknifes ( toen het de eerste keer deed was ik blij als ik er 5 kon doen nu is 20 geen probleem en dat binnen een week!!! )
10 keer press up side stand ( sorry hier haalde ik nog maar 4 vorige week was ik al moe naar eentje)

ik ben vandaag 0.3 + bij gekomen ( denk spieren)
ik ben sinds vorige week 34 als wiifit age naar vandaag 27 gegaan ( ik ben zelf 25)

NIntendo dank je wel
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
pi_58414038
Ik zou dat joggen nog even uitzoeken. Wat ik van mezelf merk is dat ik heel erg op m'n tenen lopen en dat is eigenlijk een soort belasting die je niet wil voor langere tijd. Het is niet voor niets dat hardlopers nooit op hun tenen lopen, de paar hardlopers die dat wel doen kregen er echt veel last van later. Plus natuurlijk dat je bij echt hardlopen een voorwaartse beweging hebt waardoor de klappen wat minder hard zijn.

Ik heb met joggen wel 109% gehaald ofzo Wat is eigenlijk precies de bedoeling met het schansspringen? Waar moet het balletje zijn na de afsprong?
Eerste beste voetbalkenner binnen BoF!
[b]Winnaar van de Band of FOK!kers Michael Rasmussen Award[/b]
Alpe d'Huez (1:16), Col du Telegraphe (0:56) & Col du Galibier (1:20)
  donderdag 1 mei 2008 @ 13:11:26 #221
63404 depax
Straus Op Speedcore
pi_58414417
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 12:53 schreef FJD het volgende:
Ik zou dat joggen nog even uitzoeken. Wat ik van mezelf merk is dat ik heel erg op m'n tenen lopen en dat is eigenlijk een soort belasting die je niet wil voor langere tijd. Het is niet voor niets dat hardlopers nooit op hun tenen lopen, de paar hardlopers die dat wel doen kregen er echt veel last van later. Plus natuurlijk dat je bij echt hardlopen een voorwaartse beweging hebt waardoor de klappen wat minder hard zijn.

Ik heb met joggen wel 109% gehaald ofzo Wat is eigenlijk precies de bedoeling met het schansspringen? Waar moet het balletje zijn na de afsprong?
wat ik soms doe is even naar de ijskast lopen ofzo hij registreerd de stappen toch als je in de buurt bent.
Maar een film kijken helpt ook
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
  donderdag 1 mei 2008 @ 13:16:16 #222
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58414500
Nou, ik heb 'm maar besteld bij Dynabyte, dan krijg ik vanzelf bericht als 'ie er is en kan ik 'm ophalen! Nu maar hopen dat ie enigszins snel geleverd wordt...
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  Redactie Frontpage donderdag 1 mei 2008 @ 13:34:22 #223
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58414884
Vandaag sinds drie 0dagen weer es geWiifit. Anderhalf uur, met na tijd een fittest. Nu is mijn Wii Fitage gelijk aan mijn ware leeftijd (28). Mooie score, ga straks weer verder. Veel dingen geunlockt, zoals snowboarden en boxen enzo. Wel moeilijk, maar ik blijf stug doorgaan!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58414994
Tof, vandaag weer heerlijk gestept en gerythem boxed, Ritme boxen is echt tof, alleen bij advance worden de patronen wel steeds moeilijker om te onthouden, tijd voor wat meer DS brain training denk ik Ik heb nu trouwens Steps, Step Plus en free Step, komt er nog iets waarbij de snelheid iets hoger licht? Me zus die vertelde mij namelijk dat de steps niks voorstelt. De snelheid ligt veelste laag. Ik wil trouwens nog wel van die verhogings stukjes, dan werkt het steps nog wat beter
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
pi_58417281
Dat muziekje en die stem bij boxing
  donderdag 1 mei 2008 @ 16:25:29 #226
63404 depax
Straus Op Speedcore
pi_58418313
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 13:39 schreef RaymanNL het volgende:
Tof, vandaag weer heerlijk gestept en gerythem boxed, Ritme boxen is echt tof, alleen bij advance worden de patronen wel steeds moeilijker om te onthouden, tijd voor wat meer DS brain training denk ik Ik heb nu trouwens Steps, Step Plus en free Step, komt er nog iets waarbij de snelheid iets hoger licht? Me zus die vertelde mij namelijk dat de steps niks voorstelt. De snelheid ligt veelste laag. Ik wil trouwens nog wel van die verhogings stukjes, dan werkt het steps nog wat beter
free step kan je gewoon de snelheid hoger door pijltje omhoog
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
pi_58419122
bij free step kan je toch niet veel harder steppen of heb je daarin ook nog advanced?
want die 10 minuten is ook nog redelijk langzaam qua tempo vind ik....
what you see, is what you get!
pi_58419200
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 17:15 schreef IV_Xample het volgende:
bij free step kan je toch niet veel harder steppen of heb je daarin ook nog advanced?
want die 10 minuten is ook nog redelijk langzaam qua tempo vind ik....
als je op het pijltje omhoog drukt kun je sneller gaan
pi_58420778
kzal nog wel us kijken dan
wie weet gaat het dan wel in een goed tempo
what you see, is what you get!
  vrijdag 2 mei 2008 @ 00:00:40 #230
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58427112
Is er bij Steps wel een Advanced en Super Advanced trouwens? Je ziet namelijk helemaal niet zo'n keuze menuutje waarvan de Advanced nog unlocked moet worden als je begint.... En bij bijv. Ski Jump volgens mij ook niet.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58430157
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 00:00 schreef texelonia het volgende:
Is er bij Steps wel een Advanced en Super Advanced trouwens? Je ziet namelijk helemaal niet zo'n keuze menuutje waarvan de Advanced nog unlocked moet worden als je begint.... En bij bijv. Ski Jump volgens mij ook niet.
Nee volgens mij is dat er gewoon niet
Bij Free Steps heb je wel 10 20 en 30 min natuurlijk
  vrijdag 2 mei 2008 @ 09:04:57 #232
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58430502
Wii Fit is trouwens niet alleen goed voor mij, maar ook voor m'n Wii! Sinds de release staat de Wii weer elke dag aan (m.u.v. Koninginnedag) en ze vindt het heerlijk!
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  vrijdag 2 mei 2008 @ 10:31:47 #233
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58431531
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 07:42 schreef Tamaartje het volgende:

[..]

Nee volgens mij is dat er gewoon niet
Bij Free Steps heb je wel 10 20 en 30 min natuurlijk
Ja maar Free Steps vind ik wat saai....
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58431782
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 10:31 schreef texelonia het volgende:

[..]

Ja maar Free Steps vind ik wat saai....
ja is ook wel saai, hoewel als je wil kun je natuurlijk zelf iets anders doen
  vrijdag 2 mei 2008 @ 10:50:54 #235
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58431890
Rowing squat, 30 reps, 100 punten
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  vrijdag 2 mei 2008 @ 12:16:37 #236
63404 depax
Straus Op Speedcore
pi_58433476
zo vandaag Earth op gezet en weer getrained ( 1 uur 20 minuten)
free jogging ( 30 minuten) 8142 meter
free stepping (30 minuten) 3132 steps
advanced boxing ( 10 minuten) 1267 keer
daarnaast nog krachttraining gedaan

sinds gistere kwijt nu 1.2 kilo
totaal kwijt euhm denk 3 kilo ben nu 7 dagen bezig ( 1 dag over geslagen in de week)
bmi : 29.23 (begon met 30.67)
gewicht : 88.5
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
  vrijdag 2 mei 2008 @ 12:19:42 #237
62419 CherryLips
chocoholic
pi_58433540
serieus, ik dacht dat het spel alleen bedoeld was om wat conditie op te bouwen, niet om echt mee af te vallen .
Tap tap tap
  vrijdag 2 mei 2008 @ 12:46:44 #238
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58434078
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 12:19 schreef CherryLips het volgende:
serieus, ik dacht dat het spel alleen bedoeld was om wat conditie op te bouwen, niet om echt mee af te vallen .
Tjah, je bent toch bezig om meer calorieën te verbranden terwijl je aan je conditie werkt...
Wanneer je zoals een aantal in dit topic meer dan een uur per dag op dat ding staat dan tikt dat wel aan lijkt mij.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_58434912
Die spier oefeningen zijn toch nog best zwaar
Het is geel en staat in mijn ondertitel!
3DS friend code: 2191-7623-9035
pi_58437193
ja die spieroefeningen liggen mij ook niet zo
hahahahahaha
what you see, is what you get!
pi_58438577
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 09:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
Wii Fit is trouwens niet alleen goed voor mij, maar ook voor m'n Wii! Sinds de release staat de Wii weer elke dag aan (m.u.v. Koninginnedag) en ze vindt het heerlijk!
Ja, de Wii lag sinds Mario Galaxy maanden stof te happen. Sinds Wii Fit, Mario Kart en Super Smash Bros Brawl ben ik er weer volop mee bezig
  vrijdag 2 mei 2008 @ 17:26:00 #242
11577 lizardtattoo
consecotaleofoob
pi_58438945
Vandaag de tweede dag Paar nieuwe dingen vrijgespeeld, verder gewoon een stukje joggen (124%), even dat voetbalkeeperspel uitgeprobeerd (niks voor mij), paar yoga-oefeningen gedaan en gestept. Met koorddansen eindelijk de overkant bereikt. Ik begrijp niet goed waarom ik met schansspringen de ene keer met gemak 101 meter haal en dan meteen erna onder volgens mij precies dezelfde omstandigheden maar 50 meter.
Liefhebber, verzamelaar en beta-tester van adventuregames.
Op woensdag 19 januari 2011 09:49 schreef Rossdale het volgende: Liz is gewoon een wandelende gamesencyclopedie :P
pi_58438962
Als het goed is is hij vandaag bezorgd bij mijn buurvrouw!

En hopelijk was mijn buurvrouw thuis en hebben ze hem niet bij mijn gekke buurman een aantal huizen verderop afgeleverd
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  vrijdag 2 mei 2008 @ 17:32:10 #244
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58439072
Tightrope Beginner 0.53.98
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58439105
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 17:26 schreef koei het volgende:
Als het goed is is hij vandaag bezorgd bij mijn buurvrouw!

En hopelijk was mijn buurvrouw thuis en hebben ze hem niet bij mijn gekke buurman een aantal huizen verderop afgeleverd
Als 1 van je buren de gordijnen dicht heeft an weet je voldoende
  vrijdag 2 mei 2008 @ 17:39:11 #246
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58439213
Hmm en Tightrope Advacnced 0.52.33 dan lijkt mn beginner score ineens heel slecht (terwijl toch 4 sterren)
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  vrijdag 2 mei 2008 @ 17:43:46 #247
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58439310
Alleen Tightrope Super Advanced kan ik echt stronchagrijnig van worden!
Ik dacht als ik Beginner en Advanced beter oefen gaat Super Advanced ook wel beter. Not! Frustrerend!
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58440219
Ik hoop hem zo snel mogelijk te hebben (en daarbij de WII ook, want die had ik ook nog niet!).

Afgelopen woensdag bij Neckermann besteld, stond de WII op direct leverbaar, eenmaal in winkelwagentje en besteld stond ie op 2 weken....grrrmmmbbblll.....vandaag met neckermann gebeld en als het goed is staat het ook echt op die 2 weken en worden dat dan niet 2 maanden ofzo!

toch overstag gegaan nadat ik afgelopen weekend bij mijn broer ge'wii'd heb. vooral wii fit vond ik erg leuk (mario kart kon ik echt niets van). met schansspringen had ik 328m (verste sprong was 182m), die pinguin haad 84 punten op (stond meteen bovenaan bij mijn broer bij zowel schansspringen als pinguin visjesvangen) en hoelahoopen ging nog niet zo goed, maar daar wil ik op gaan oefenen zodra dat ding binnen is. yoga hebben we maar even gedaan, maar lijkt me ook erg fijn....kortom, ik kan dus niet wachten tot ie binnen is!
  vrijdag 2 mei 2008 @ 19:14:52 #249
73679 krazny
Duss...
pi_58440791
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 18:38 schreef nanana het volgende:
Ik hoop hem zo snel mogelijk te hebben (en daarbij de WII ook, want die had ik ook nog niet!).

Afgelopen woensdag bij Neckermann besteld, stond de WII op direct leverbaar, eenmaal in winkelwagentje en besteld stond ie op 2 weken....grrrmmmbbblll.....vandaag met neckermann gebeld en als het goed is staat het ook echt op die 2 weken en worden dat dan niet 2 maanden ofzo!

toch overstag gegaan nadat ik afgelopen weekend bij mijn broer ge'wii'd heb. vooral wii fit vond ik erg leuk (mario kart kon ik echt niets van). met schansspringen had ik 328m (verste sprong was 182m), die pinguin haad 84 punten op (stond meteen bovenaan bij mijn broer bij zowel schansspringen als pinguin visjesvangen) en hoelahoopen ging nog niet zo goed, maar daar wil ik op gaan oefenen zodra dat ding binnen is. yoga hebben we maar even gedaan, maar lijkt me ook erg fijn....kortom, ik kan dus niet wachten tot ie binnen is!
Ehh... toch knap van ze dat ze de levertijden van Nintendo kunnen raden? Het schijnt dat Nintendo daar altijd maar laconiek mee is. Altijd maar afwachten of er iets binnenkomt.

Misschien toch binnenkort die WiiFit maar halen. Ziet er stiekem wel geinig uit. :p
Time's fun when you're having flies.
pi_58441104
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_58441173
Nou, ik ben hooked. Ik heb nog niet de discipline om het iedere avond te doen, omdat ik al sport 's avonds . Maar sinds mijn lieftallige wederhelft er ook mee bezig is, is het wel leuk om elkaars Highscores te vernietigen .
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
  vrijdag 2 mei 2008 @ 20:29:07 #252
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58442327
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 17:32 schreef texelonia het volgende:
Tightrope Beginner 0.53.98
0.39.43
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  vrijdag 2 mei 2008 @ 20:44:50 #253
105968 Egamer
Succes gegarandeerd.
pi_58442640
Nou, ik heb vandaag Wii Fit ook in huis gehaald. Wat een leuke game zeg! Alleen wist Wii Fit wel meteen te melden dat ik té zwak voor mijn leeftijd ben, en dat m'n Wii Fit age ook 31 is. 15 jaar verschil... Dat betekent dus dat ik hard aan de slag moet.
The Kooks O+ Arctic Monkeys O+ Blood Red Shoes O+ Franz Ferdinand O+ Muse O+ The Last Shadow Puppets O+
  vrijdag 2 mei 2008 @ 20:48:12 #254
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58442721
Waar haalt iedereen die Wii Fits vandaan? Hier echt nergens meer te krijgen
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  vrijdag 2 mei 2008 @ 20:48:30 #255
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58442725
En ein-de-lijk het einde gehaald met Tightrope in Super Advanced! En nu een record van 1.11.48
Wanneer komt de Super Advanced in de wiki?

En aangezien ik nu al 3 sterren heb vermoed ik dat Super Advanced het hoogste level is...
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  vrijdag 2 mei 2008 @ 20:53:05 #256
62419 CherryLips
chocoholic
pi_58442815
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 20:48 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waar haalt iedereen die Wii Fits vandaan? Hier echt nergens meer te krijgen
op frs.nl staat de levertijd nog op 1 dag .
Tap tap tap
  vrijdag 2 mei 2008 @ 20:54:32 #257
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_58442854
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 20:53 schreef CherryLips het volgende:

[..]

op frs.nl staat de levertijd nog op 1 dag .
In het slakkenuniversum zeker
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  Redactie Frontpage vrijdag 2 mei 2008 @ 22:40:06 #258
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58445132
Pinguin op de ijsschots is een tof evenwichtspel! Truc is gewoon om aan het einde bij de rode vis omhoog te wippen. Heb je die rooie, dna heb je gelijk 10 punten. NA 3 potjes had ik al meer dan 100 punten, easy job. Maar snowboarden is niks voor mij, veel te moeilijk!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
  vrijdag 2 mei 2008 @ 22:52:32 #259
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58445398
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 22:40 schreef Djeez het volgende:
Pinguin op de ijsschots is een tof evenwichtspel! Truc is gewoon om aan het einde bij de rode vis omhoog te wippen. Heb je die rooie, dna heb je gelijk 10 punten. NA 3 potjes had ik al meer dan 100 punten, easy job. Maar snowboarden is niks voor mij, veel te moeilijk!
Ik vind het snowboarden makkelijker dan het skien. Maar ja, in Wii Fit stelt het niet veel voor, in het echt kan ik niet eens blijven staan
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58445793
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 17:33 schreef Slein83 het volgende:

[..]

Als 1 van je buren de gordijnen dicht heeft an weet je voldoende
Hmm, de gordijnen waren wel dicht...

Maar die zitten altijd dicht omdat anders iedereen zo je slaapkamer in kijkt. Ik heb er iig al een uurtje WiiFit opzitten. Omdat ik zo enorm goed was in hula hoopen heb ik zelfs het super hula hoop al vrijgespeeld! Blijkbaar hoef je daarvoor die ring maar vier rondjes te laten draaien, want verder kwam ik niet

Ik ben wel aan de overkant gekomen met het touwlopen en volgens mij heb ik morgen spierpijn van alle spieroefeningen
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_58445857
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 23:09 schreef koei het volgende:

[..]

Hmm, de gordijnen waren wel dicht...

Maar die zitten altijd dicht omdat anders iedereen zo je slaapkamer in kijkt. Ik heb er iig al een uurtje WiiFit opzitten. Omdat ik zo enorm goed was in hula hoopen heb ik zelfs het super hula hoop al vrijgespeeld! Blijkbaar hoef je daarvoor die ring maar vier rondjes te laten draaien, want verder kwam ik niet

Ik ben wel aan de overkant gekomen met het touwlopen en volgens mij heb ik morgen spierpijn van alle spieroefeningen

Haha, soepel in de heupjes
pi_58447942
Best heavy die island run. Die ga ik elke dag doen voor m'n conditie
pi_58450222
ik probeer in ieder geval elke dag de yoga oefeningen te doen
heb een yoga matje gekocht. Wel zo lekker...
pi_58450433
ja wij moeten ook nog zon matje ofzo hebben
want de vloer in de huiskamer is toch net iets te hard iedere keer...
what you see, is what you get!
pi_58453645
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 20:48 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waar haalt iedereen die Wii Fits vandaan? Hier echt nergens meer te krijgen
Ik heb de mijne gisteren gehaald bij De Bijenkorf, werd toevallig net in het schap gezet en de enige die zij hadden was dus na een minuut weer weg. Wist niet eens dat ze daar games verkochten zeg.

Ik vraag me wel af op welke schoenmaat ze die Balance Board hebben ontwikkeld, vast niet op 46... *gromt* Gordijnen dicht is trouwens wel een handige tip, al vraag ik me wel af wie er op 12 hoog kan binnenkijken.
pi_58455415
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 13:43 schreef Jefkie het volgende:

[..]

Ik heb de mijne gisteren gehaald bij De Bijenkorf, werd toevallig net in het schap gezet en de enige die zij hadden was dus na een minuut weer weg. Wist niet eens dat ze daar games verkochten zeg.
Ik heb 'm net ook bij de Bijenkorf vandaan (net de laatste), was eigenlijk een wanhoopspoging want had alle voor de hand liggende winkels al gehad

Net van alles een paar spellen geprobeerd, ben echt veel te stram voor die yogha oefeningen (en als je er halverwege vanaf stapt begint ie te zeiken )
  zaterdag 3 mei 2008 @ 16:01:54 #267
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58455496
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 17:26 schreef lizardtattoo het volgende:
Ik begrijp niet goed waarom ik met schansspringen de ene keer met gemak 101 meter haal en dan meteen erna onder volgens mij precies dezelfde omstandigheden maar 50 meter.
Je moet er op letten dat je terwijl je naar beneden glijdt je balans op dat blauwe puntje zit... Het vakje kleurt dan geel en dat zorgt ervoor dat je harder naar beneden gaat met 92km/u ofzo. Vervolgens trek je je knieën recht wanneer dit aangegeven wordt en dan is het ook belangrijk dat je je balans houdt want dat is ook van invloed bij de sprong.

Ik begin gelukkig het steeds beter onder de knie te krijgen, mijn persoonlijke record staat op 152m voor een enkele sprong. Ik heb de laatste paar dagen even rustig aan moeten doen met Wii fit, omdat ik stijf stond van de spierpijn, niet normaal gewoon. Maarjah, ik ben dan ook niet veel gewend dus ik moet het langzaam opbouwen...

Hoela hoop is echt rampzalig bij mij, ook in irl maar goed. Sta ik daar als een wezenloze de 'hoelahoep' beweging te maken (poging tot ) maar die hoepel gaat er maar niet harder door, één 'lapse of concentration' en de hoepel zit al op mijn enkels. Linksom gaat beter dan rechtsom maar dan nog praten wij over minder dan 50 rondjes.

[ Bericht 0% gewijzigd door MaxiTitan op 03-05-2008 21:25:12 ]
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  zaterdag 3 mei 2008 @ 20:56:52 #268
63404 depax
Straus Op Speedcore
pi_58460187
zo een report van vandaag: alleen joggen en free steppping vandaag
kwijt 0.5 kilo ( 88 over
bmi van 29.07 ( morge hoop ik in de 28 te zitten)
30 minuten joggen: 8062 m
steppen : iets van 3200 steps.
Al het goede komt van sony koeien.
Bertha zal er blij mee zijn.
pi_58461080
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 16:01 schreef MaxiTitan het volgende:

[..]
Hoela hoop is echt rampzalig bij mij, ook in irl maar goed. Sta ik daar als een wezenloze de 'hoelahoep' beweging te maken (poging tot ) maar die hoepel gaat er maar niet harder door, één 'lapse of concentration' en de hoepel zit al op mijn enkels. Linksom gaat beter dan rechtsom maar dan nog praten wij over minder dan 50 rondjes.
Dan doe je het toch beter dan mij, ik heb vandaag weer een aantal pogingen, maar mijn record van vier rondjes heb ik nog niet kunnen verbreken

Schansspringen ging wel goed, ik had een sprong van 150 meter. Alleen een beetje jammer dat ik bij de tweede sprong een beetje meesprong waardoor die niet meetelde
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_58461831
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 19:14 schreef krazny het volgende:

[..]

Ehh... toch knap van ze dat ze de levertijden van Nintendo kunnen raden? Het schijnt dat Nintendo daar altijd maar laconiek mee is. Altijd maar afwachten of er iets binnenkomt.

Misschien toch binnenkort die WiiFit maar halen. Ziet er stiekem wel geinig uit. :p
Ach, ik hoop gewoon dat ik hem spoedig heb. vandaag staat de wii console weer op direct leverbaar bij neckermann.........gister stond ie nog op 2 weken. of ze gebruiken het als lokkertje, of ze hebben daadwerkelijk genoeg binnen en dan heb ik hem als het goed is spoedig binnen (ik hoop natuurlijk op het laatste....dat snap je wel !)
  zaterdag 3 mei 2008 @ 22:42:37 #271
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58462023
Zo, pff Ik kreeg het warm van de 10 min Free Step op de hoogste snelheid (3 verschillende?). De balansspelletjes zijn wel wat lastiger als je die op het einde doet...

Wel heb ik balletje-door-gaatje advanced gehaald en 355m voor het skispringen

Nu ik ongeveer een week aan het spelen ben moet ik toch zeggen dat het erg leuk is. Ik blijf echter gewoon naar de sportschool gaan, want daar ga ik ook echt zweten en heb je echt weerstand enzo. Wii Fit is echter prima om elke dag thuis te doen, het is altijd beter dan niets!
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58462268
M'n collega heeft laatst de Wii Fit gehaald. Binnenkort even uitproberen, even kijken of het echt lekker werkt
pi_58462318
Domme, m'n gewicht blijft nu schommelen, dan weer er bij, dan weer er aan Maargoed, zal wel door de verschillende momenten van de dag dat ik het spel gespeeld heb. Ofzo.

Hebben jullie trouwens ook dat de Balance Board heel snel vies word? Allemaal van die zwarte vlekken enzo
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
pi_58462336
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 21:42 schreef koei het volgende:

[..]

Dan doe je het toch beter dan mij, ik heb vandaag weer een aantal pogingen, maar mijn record van vier rondjes heb ik nog niet kunnen verbreken

Schansspringen ging wel goed, ik had een sprong van 150 meter. Alleen een beetje jammer dat ik bij de tweede sprong een beetje meesprong waardoor die niet meetelde
Dat hoolahoopen snap ik ook geen zak van. Ik kom niet verder dan 70 rondjes.
pi_58462415
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 19:32 schreef Slayage het volgende:


hihi
Whehehe dat is het idd
A little bit hateful
pi_58462435
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 23:01 schreef RaymanNL het volgende:
Domme, m'n gewicht blijft nu schommelen, dan weer er bij, dan weer er aan Maargoed, zal wel door de verschillende momenten van de dag dat ik het spel gespeeld heb. Ofzo.

Hebben jullie trouwens ook dat de Balance Board heel snel vies word? Allemaal van die zwarte vlekken enzo
Als het tussen de 0,5 en 1,5 schommelt, dan kan het liggen aan welke kleren je aan hebt, of je gepoept hebt of niet of je net een grote diner of lunch achter de kiezen hebt ect.
A little bit hateful
pi_58462470
Hoi, ik zit er over te denken ook WiiFit te kopen, alleen vraag ik me af of het niet snel verveelt. Hebben jullie nog steeds dat je het elke dag doet of wordt het steeds saaier?
Honey, I'm gonna snowball Jackson. - Johnny Cash
  Redactie Frontpage zaterdag 3 mei 2008 @ 23:12:08 #278
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58462481
Ik heb vandaag de laatste balancegame vrijgespeeld, de meest onzinnige van allen. Beetje op het board zitten en naar een vlammetje loeren. Lukt nieteens om een minuut vol te maken.

En idd, het BB wordt wel heel snel vies. Maar een met een billendoekje is hij zo weer schoon!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58463041
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 23:01 schreef RaymanNL het volgende:
Hebben jullie trouwens ook dat de Balance Board heel snel vies word? Allemaal van die zwarte vlekken enzo
Heb je al geprobeert om je voeten te wassen? Dat schijnt wel te helpen
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_58463052
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 23:46 schreef koei het volgende:

[..]

Heb je al geprobeerd om je voeten te wassen? Dat schijnt wel te helpen
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_58463078
het was een goede opmerking, maar om het nu nog een keer te quoten
A little bit hateful
  zondag 4 mei 2008 @ 00:05:01 #282
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58463370
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 23:48 schreef Liquidootje het volgende:
het was een goede opmerking, maar om het nu nog een keer te quoten
Typo, geprobeert vs geprobeerd

Mijn Balance Board is overigens gewoon nog netjes Wiit En bij Hoola (6 min) kom ik tot 1950 rondjes. 2000 is m'n doel voor de komende week
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_58466995
ik heb ook geen last dat mijn board vies wordt hoor...
what you see, is what you get!
pi_58467015
wat is dat laatste aerobic spelletje ? die heb ik nog niet vrijgespeeld
  zondag 4 mei 2008 @ 09:15:52 #285
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58467090
Die moet ik ook nog open spelen volgens mij. Net als een paar Yoga oefeningen. Maar laatst heb ik meer dan een uur gespeeld zonder ook maar één spel te unlocken. Gaat dus niet zo snel meer.....

Hier wordt het balance board ook niet echt vies. Zit alleen snel onder de haren en stof enzow. Maar dat betekent meer dat het weer eens hoog tijd is om stof te zuigen denk ik
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58467094
Voelen jullie je serieus fitter door die oefeningen? Of was er van te voren gewoon heel weinig beweging?
A little bit hateful
pi_58467477
Ik heb hem sinds gisteren ook binnen gekregen en meteen in totaal een uurtje dingen gedaan...
Steps vind ik wel grappig... Yoga is wel ok, maar best lastig. Het joggen heb ik nog niet helemaal door, maar onze woonkamer is ook niet zo handig om te joggen... effe wat op verzinnen nog.
  zondag 4 mei 2008 @ 10:14:08 #288
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_58467487
quote:
Op zondag 4 mei 2008 09:17 schreef Liquidootje het volgende:
Voelen jullie je serieus fitter door die oefeningen? Of was er van te voren gewoon heel weinig beweging?
Ik denk dat sommige mensen zich iets teveel blind staren op de cijfertjes. Op zich goed als je een halve kilo kwijt bent geraakt, maar als je net voor het Wii-Fitten hebt gescheten... .
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
  zondag 4 mei 2008 @ 10:14:56 #289
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_58467499
quote:
Op zondag 4 mei 2008 10:12 schreef Lijnloos het volgende:
Het joggen heb ik nog niet helemaal door, maar onze woonkamer is ook niet zo handig om te joggen... effe wat op verzinnen nog.
Het idee van het joggen is juist dat je op je plek blijft staan.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_58467943
Wil WiiFit wel kopen maar het kost best wel duur
pi_58467963
quote:
Op zondag 4 mei 2008 10:58 schreef Cone het volgende:
Wil WiiFit wel kopen maar het kost best wel duur
maar uiteindelijk zijn geld wel waard
what you see, is what you get!
  zondag 4 mei 2008 @ 11:19:16 #292
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_58468166
Nou, vandaag heb ik m'n dag niet Ik scoor bij de Yoga oefeningen nog geen 60% en zelfs bij het skispringen haalde ik maar 137 in de eerste sprong terwijl de tweede gewoon helemaal mislukte

Naja, het is zondag
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
  zondag 4 mei 2008 @ 11:23:26 #293
138914 Slappy
ambtenaar
pi_58468218
Werkt Super Mario world (Snes Mario toch?)van Vc goed op Cube controller?
Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
  zondag 4 mei 2008 @ 12:11:18 #294
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_58468885
quote:
Op zondag 4 mei 2008 10:58 schreef Cone het volgende:
Wil WiiFit wel kopen maar het kost best wel duur
Het is goedkoper dan elke maand 60 euro voor de sportschool dokken waar ik nooit kwam
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_58468915
quote:
Op zondag 4 mei 2008 10:58 schreef Cone het volgende:
Wil WiiFit wel kopen maar het kost best wel duur
Je moet dit topic in de gaten houden. Over 2 weekjes worden ze voor een prikkie aangeboden.
A little bit hateful
pi_58469013
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 20:29 schreef texelonia het volgende:

[..]

0.39.43
tightrope beginner 30,5
  Redactie Frontpage zondag 4 mei 2008 @ 12:42:25 #297
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_58469463
Vandaag 90 sec gehaald met vlammetje loeren. Waarom zit dta er in eik? Vandaag uurtje ge-WiiFit, age is nu 34. (ben 28) Ik ga nu weer van de zon genieten, morgen weer werken!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_58469481
Dat pinguin balans spelletje is leuk .
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
  zondag 4 mei 2008 @ 13:20:29 #299
73546 RaymanNL
Muwhahaa
pi_58470233
quote:
Op zondag 4 mei 2008 11:23 schreef Slappy het volgende:
Werkt Super Mario world (Snes Mario toch?)van Vc goed op Cube controller?
Dit is het Wii Fit topic, gaat over Wii Fit hiero kun je je vraag wel stellen, in het centrale Wii topic: [Wii 235] Mario Kart en andere toppers!

Ohwja, dat Zenza Zunza Zenzo of hoe het ook maar heet is vaag. Is het bedoeld om in hogere sferen te komen ofzo
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
  zondag 4 mei 2008 @ 13:20:31 #300
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58470234
quote:
Op zondag 4 mei 2008 12:13 schreef Liquidootje het volgende:

[..]

Je moet dit topic in de gaten houden. Over 2 weekjes worden ze voor een prikkie aangeboden.
Op die dingen wordt nu al dik gespeculeerd, kleine kans dat je hem de komende weken voor een prikkie op de kop kan tikken... Tweedehands of niet, volgens mij kan je daar ook nog wel wat uitslepen als je hem op ebay zou zetten, op zijn minst haal je je geld eruit... Als er zotten zijn die 150 euro ervoor neer willen leggen voor een nieuwe moet dat toch wel lukken denk ik zo.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  zondag 4 mei 2008 @ 13:22:24 #301
73546 RaymanNL
Muwhahaa
pi_58470275
Het spel is amper leverbaar, op Marktplaats/Ebay wordt tie alleen maar meer geld waard, omdat tie zo schaars is :")
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')