Eerdere topicsquote:Wii Fit is ontworpen om je bewuster te laten zijn van je fysieke conditie, terwijl je tegelijkertijd een beetje plezier hebt en wat gezonder wordt. Met oefeningen die ontworpen zijn om je te helpen je balans en houding te verbeteren, je BMI (Body Mass Index) te veranderen of simpelweg te ontspannen, gebruikt Wii Fit de nieuwste technologieën om je te assisteren bij het leiden van een gezonder leven.
Als eerste stap je op het hypermoderne Wii Balance Board om een overzicht te krijgen van je huidige conditie. Door je BMI (Body Mass Index) te berekenen, je zwaartepunt te analyseren en je atletische vaardigheid te berekenen middels een paar simpele tests, bepaalt de software je Wii Fit Age (Wii Fit-leeftijd); een unieke indicatie tussen 2 en 99.
Wii Fit bevat meer dan veertig oefeningen op vier gebieden. Verbrand calorieën in de Aerobic Exercises (aerobicsoefeningen), werk aan je balans en houding met de Balance Games (balansspellen), versterk je spieren met de Muscle Workouts (spiertrainingen) en leer te rekken en ontspannen met de Yoga-houdingen.
Van Step Basics (basissteps) en Snowboarding tot Boxercise (boksen) en Jogging (hardlopen), Wii Fit biedt een breed aanbod aan vermakelijke activiteiten. Ze motiveren je om te blijven trainen en moedigen de rest van het gezin aan om het ook eens te proberen.
Om je te helpen je vooruitgang bij te houden, bevat Wii Fit het Wii Fit Channel, een speciaal kanaal voor Wii Fit. Maximaal acht mensen kunnen hun persoonlijke fitnessprofielen daarin opslaan en vergelijken, en het kanaal houdt ook bij welke oefeningen er buiten het Wii Balance Board om gedaan worden. Op die manier krijg je een nauwkeurig overzicht van je conditie. En als je daadwerkelijk vooruitgang boekt, zie je dat niet alleen in een grafiek, maar ook aan de slinkende taille van je Mii-personage.
Geniet van meer dan 40 oefeningen, ontworpen om je te helpen bij het verbeteren van je evenwicht, houding en BMI, of simpelweg bij het ontspannen.
Gebruik het Wii Fit Channel om de vooruitgang bij te houden van iedereen die Wii Fit gebruikt.
Probeer allerlei oefeningen, inclusief yoga, balansspellen, spiertrainingen en aerobicsoefeningen. Kies jouw favoriete oefeningen, zodat elke training een plezier is!
Vanaf 25 April in de winkel voor ¤89,99
quote:Op zaterdag 26 april 2008 09:37 schreef Tamaartje het volgende:
Weet iemand de niveaus van Wii Fit?
Ik weet Beginner en Advanced maar welke komen er daarna nog?
Wil een Wiki aanmaken waar we de highscores in kunnen zetten, lijkt me leukmaar moet dan wel weten welke niveaus er zijn, kan het niet vinden
Spierpijn komt altijd pas een dag laterquote:Op zaterdag 26 april 2008 10:43 schreef Kokstra het volgende:
Heb gistermiddag een paar van die spieroefeningen gedaan, hele dag nergens last van, nu werd ik vanmorgen wakker en heb overal spierpijn, da's best gemeen
Geen idee, nog nergens zo ver gekomen geloof ik...quote:Op zaterdag 26 april 2008 13:30 schreef Tamaartje het volgende:
Niemand die weet wat er na Advanced komt?
Expert misschien?
Volgens mij Professional?quote:Op zaterdag 26 april 2008 13:30 schreef Tamaartje het volgende:
Niemand die weet wat er na Advanced komt?
Expert misschien?
Ik ook niet, maar ik heb er weinig last van: hij vraagt me telkens of ik niet vaak val! Nooit, natuurlijk. Misschien komt het doordat mijn ene been ietsje langer dan het andere: dat hebben veel mensen en daar merk je eigenlijk niets van en ik wist het pas sinds een arts het tegen me zei.quote:Op zaterdag 26 april 2008 13:39 schreef pleeborstel het volgende:
OMG, ik ben zo totaal NIET in balans..
Kan niet iemand even heeeeel erg z'n best gaan doen op een spelletjes? Ik meld me hier bij deze voor af, heb meer zin in lui in de zon zittenquote:
Ik had over de 300 in advanced modequote:Op zaterdag 26 april 2008 10:57 schreef Ninedarts het volgende:
Bij ballen kopen heb ik nu 212 punten............ en jullie???
ben bezig met een wii fit wikiquote:Op zaterdag 26 april 2008 16:16 schreef Tweek het volgende:
Mijn record bij skien beginner is nu 21.98, iemand beter?
Volgens mij ben ik nog niet onder de minuut gekomen,ik mis zowat alle poortjesquote:Op zaterdag 26 april 2008 16:16 schreef Tweek het volgende:
Mijn record bij skien beginner is nu 21.98, iemand beter?
Hoi Tamara,quote:Op zaterdag 26 april 2008 17:42 schreef Tamaartje het volgende:
Wii Fit Scores: Voeg je scores toe als je bij de top 3 hoort!
Wii Fit Wiki
Net gemaakt (ben er niet zo goed in dus ben blij dat het gelukt is)
Als ik nog iets vergeten ben hoor ik het graag!
En ik weet dus niet of er nog iets na Advanced komt, maar zodra iemand daar is, dan hoor ik dat graag en dan zal ik die optie ook toevoegen (of je kunt het zelf toevoegen als je weet hoe het moet)
bij Super Hoola heb je eerst 3 minuten en daarna speelde ik 6 minuten vrij
3 minuten hoort dan onder *beginner* en 6 minuten onder *advanced*
Als je op 'bewerken' (rechts) klikt dan kun je jezelf toevoegen op het onderdeel wat je wil.quote:Op zaterdag 26 april 2008 18:22 schreef -Mariska- het volgende:
[..]
Hoi Tamara,
Ik heb me aangemeld op je wiki maar ..... hoe kan ik mijn score invullen ??
Groetjes
Je moet met blote voeten erop staanquote:Op zaterdag 26 april 2008 18:25 schreef McGilles het volgende:
Is het de bedoeling om met je blote voeten op dat ding te gaan staan of kan het best met je schoenen aan?
Dat is jammer, aangezien ik zelf van die irritante zooltjes heb in m'n schoenen omdat ik anders totaal niet stabiel sta.quote:Op zaterdag 26 april 2008 18:27 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Je moet met blote voeten erop staan
Alleen met joggen kun je je schoenen aan houden bijv omdat je dan met de wii mote speelt
Ik heb zelf ook zooltjes in mn schoenenquote:Op zaterdag 26 april 2008 18:30 schreef McGilles het volgende:
[..]
Dat is jammer, aangezien ik zelf van die irritante zooltjes heb in m'n schoenen omdat ik anders totaal niet stabiel sta.
Is dat ding trouwens bestand tegen een groot gewicht? Ongeveer 110kg?
Dan vind ik het misschien wel leuk om aan te schaffen. Was bang om dat ding kapot te springen, ben ik uiterst goed inquote:Op zaterdag 26 april 2008 18:32 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Ik heb zelf ook zooltjes in mn schoenenmaar toch had ik wel goede balans op het board, dus wie weet!
Het board is gemaakt voor personen tot 150 kilo, dus 110 moet die zeker aankunnen, het is echt een stevig ding
quote:Op zaterdag 26 april 2008 18:39 schreef McGilles het volgende:
[..]
Dan vind ik het misschien wel leuk om aan te schaffen. Was bang om dat ding kapot te springen, ben ik uiterst goed in
Ja, en het worden er waarschijnlijk alleen maar meerquote:
Hi,quote:Op zaterdag 26 april 2008 18:26 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Als je op 'bewerken' (rechts) klikt dan kun je jezelf toevoegen op het onderdeel wat je wil.
Je ziet dan een wit scherm met allemaal codes.
Nu staat er achter de meeste 1 2 en 3 nog niets
Je vult daar gewoon je naam en score in.
Als het niet lukt mag je het ook gewoon hier neerzettendan zet ik het er voor je in
heb het gefixt hoorquote:Op zaterdag 26 april 2008 19:12 schreef -Mariska- het volgende:
[..]
Hi,
Ik heb wat ingevuld, maar denk dat ik iets verkeerd heb gedaan .... jouw naam is ineens een stuk naar rechts opgeschoven ....
Kun je dit nog fixen ?
Thanks!
Thanks :-)quote:Op zaterdag 26 april 2008 19:38 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
heb het gefixt hoor
Maar had je nu 3 of 4 dingen toegevoegd?
Want dacht 4 maar zie er nog maar 3 dus misschien dat ik per ongeluk 1 ding heb gewist
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |