Dat vraag ik me ook af, want die verkoopdatum gaat er aan morgen, gok ik.quote:Op vrijdag 25 april 2008 21:46 schreef PirE het volgende:
[..]
Misschien een domme vraag van mijn kant.
MS en Rockstar kunnen precies zien wie er voor 29 april aan de slag gaan met GTA IV.
Wat ze gaan die doen met die accounts is nog niet bekend (waarschijnlijk bannen), maar stel dat er winkels zijn die hem eerder in de verkoop gooien dan heb je ineens een aantal mensen die met een legale versie aan de slag gaan voor de release-date. Oftewel, wat voor risico loopt je Live-account als je met een legaal verkregen kopie voor de 29e gaat spelen
Geen stomme vraag hoor.quote:Op vrijdag 25 april 2008 21:46 schreef PirE het volgende:
[..]
Misschien een domme vraag van mijn kant.
MS en Rockstar kunnen precies zien wie er voor 29 april aan de slag gaan met GTA IV.
Wat ze gaan die doen met die accounts is nog niet bekend (waarschijnlijk bannen), maar stel dat er winkels zijn die hem eerder in de verkoop gooien dan heb je ineens een aantal mensen die met een legale versie aan de slag gaan voor de release-date. Oftewel, wat voor risico loopt je Live-account als je met een legaal verkregen kopie voor de 29e gaat spelen
Die komt inderdaad ook meegereleased Dinsdag. Wat ben ik blij dat ik Dinsdag gewoon vrij heb van werk, en er al 1 gereserveerd heb.quote:Op vrijdag 25 april 2008 21:51 schreef Wootism het volgende:
AHA! Wat ziet mijn oog op de planning van de Bart Smit?
DE PS3 GTAIV PACK !
[ afbeelding ]
Hoe komt dat ik echt nog bijna nergens hier in Nederland van die bundel heb gehoord?
Morgen bij de plaatselijk games-toko maar eens vragen of ze zo'n PS3 GTA-Pack apart willen houden voor mij.quote:Op vrijdag 25 april 2008 22:49 schreef Messenga het volgende:
[..]
Geen stomme vraag hoor.
Legaal verkregen kopies bestaan niet, dan heb je gewoon het origineel. Dat is te herkennen aan de disc waar voor MS een speciale digicode op zit, ze kunnen dus als het ware d.m.v. xboxlive zien of 't een legaal verkregen versie is, en waar die vandaan komt. De desbetreffende winkel krijgt vervolgens een boete van 10.000 euro per verkochte release.
[..]
Die komt inderdaad ook meegereleased Dinsdag. Wat ben ik blij dat ik Dinsdag gewoon vrij heb van werk, en er al 1 gereserveerd heb.
Dat ligt er natuurlijk aan waar en wanneer je hem gepreorderd heb, superknurftquote:Op vrijdag 25 april 2008 22:58 schreef SuperKnurft het volgende:
Als je hem gepreorderd hebt, hoe groot is de kans dan dat er een exemplaar voor jou de 29ste is? weet iemand dat?
Mja, ligt eraan hoor. de Pre Order in de winkel moet je zelf op je eigen houtje komen ophalen. 't kan dus best zijn dat jij je pre order inlevert en de GTA's op zijn.quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:06 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Dat ligt er natuurlijk aan waar en wanneer je hem gepreorderd heb, superknurft![]()
Als je hem ruim vantevoren bij een waardige retailer (dus geen Wehkamp ofzo) heb gepreorderd ben je in ieder geval zeker van een exemplaar op de 29e.
Dat noem ik dan ook geen preorderquote:Op vrijdag 25 april 2008 23:10 schreef Messenga het volgende:
[..]
Mja, ligt eraan hoor. de Pre Order in de winkel moet je zelf op je eigen houtje komen ophalen. 't kan dus best zijn dat jij je pre order inlevert en de GTA's op zijn.
* Hoopt nog steeds dat het morgen een kneuzenkermis wordt bij de retailers en daardoor de verkoop losbarst.quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:08 schreef Snever het volgende:
*Hoopt nog steeds op een exemplaar op de 28ste
vorige week, bij gamemaniaquote:Op vrijdag 25 april 2008 23:06 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Dat ligt er natuurlijk aan waar en wanneer je hem gepreorderd heb, superknurft![]()
Als je hem ruim vantevoren bij een waardige retailer (dus geen Wehkamp ofzo) heb gepreorderd ben je in ieder geval zeker van een exemplaar op de 29e.
De Pre Order van 10 euro is de enige Pre-Order die er is in de fysieke retail winkels hoor.quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:15 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Dat noem ik dan ook geen preorderDat is gewoon betalen voor een setje ansichtkaarten en vervolgens maar hopen dat je dinsdagochtend op tijd in de winkel bent voor een exemplaar.
Ed, misschien is het handig om ff te vertellen wat die man erbij zei toen jij vroeg of je op tijd was.quote:
zou tof zijnquote:Op vrijdag 25 april 2008 20:00 schreef Sackboy het volgende:
Bart Smit heeft dus alle pre-orders verstuurd, zo lijkt het![]()
Er is overigens een nieuwe officiele trailer op Gametrailers gezet.
Idem hierquote:Op vrijdag 25 april 2008 23:26 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
zou tof zijn
hoop dat BS ook verkoopt, want dan ren ik naar de e-plaza
zelfde shit
Ja inderdaadquote:Op vrijdag 25 april 2008 23:31 schreef Edwinuss het volgende:
Superknurft, ik hoop echt dat de pre orders er zijn Maandagnacht. Anders trappen we de boel daar fijn
Als iemand morgen gta 4 binnen krijgt van BS, zijn ze dan niet verplicht hem ook in de fysieke winkel te verkopen?quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:26 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
zou tof zijn
hoop dat BS ook verkoopt, want dan ren ik naar de e-plaza
zelfde shit
Nop.quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:37 schreef il-patino het volgende:
[..]
Als iemand morgen gta 4 binnen krijgt van BS, zijn ze dan niet verplicht hem ook in de fysieke winkel te verkopen?
Niet per definitie. Dat is het voordeel van een Embargo, als het eenmaal gebroken is, mag je je spulletjes verkopen. Dus, bijvoorbeeld, als Intertoys morgen besluit GTA4 in de verkoop te gooien, dan is Intertoys inderdaad strafbaar. Maar als MM, BS en alle andere zaken vervolgens (geheel logisch, concurrentie-technisch gezien) volgen, worden ze niet bestraft.quote:Op vrijdag 25 april 2008 22:58 schreef SuperKnurft het volgende:
Tevens denk ik dat de kans klein is dat winkels hem morgen gaan verkopen, zou een mooie boete voor de winkels opleveren
Omdat Internet Embargo en Fysiek Embargo verschillen.quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:41 schreef il-patino het volgende:
[..]
Why? je verbreekt dan toch in weze het embargo al?
In Tilburg komt ie overal morgenochtend binnen.quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:42 schreef Wooden_Shoes_and_Tulips het volgende:
Gezien alle georganiseerde midnightlaunches en het feit dat bij nog heel veel winkels de game pas maandag binnenkomt zal ik er maar niet op rekenen dat ie morgen al ergens te krijgen is.
Get Real
Heb ook flink rondgebeld en ja een aantal (grote ketens, MM, BS, Intertoys)) hebben hem binnen, maar dan in het centrale distributiecentrum of in de winkel (MM), maar dan liggen ze achter gesloten deuren.quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:43 schreef Messenga het volgende:
[..]
In Tilburg komt ie overal morgenochtend binnen.
Thanks for the heads upquote:Op vrijdag 25 april 2008 23:42 schreef Messenga het volgende:
[..]
Omdat Internet Embargo en Fysiek Embargo verschillen.
Helaas wel ja. Maar ik denk dat 't morgen kneuzenkermis is in Tilburg.quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:45 schreef Wooden_Shoes_and_Tulips het volgende:
[..]
Heb ook flink rondgebeld en ja een aantal (grote ketens, MM, BS, Intertoys)) hebben hem binnen, maar dan in het centrale distributiecentrum of in de winkel (MM), maar dan liggen ze achter gesloten deuren.
De kleinere ketens krijgen hem pas maandag, ook de online per post aangevraagde games komen maandag binnen om verstuurd te worden.
Edit: ook al hoop ik net als iedereen morgen ergens al een exemplaar te vinden!!! Maar het is ijdele hoop denk ik.
Mag ik zo vrij zijn te vragen wat ik onder een "kneuzenkermis" moet verstaan? (schitterend woord trouwens!)quote:Op vrijdag 25 april 2008 23:58 schreef Messenga het volgende:
[..]
Helaas wel ja. Maar ik denk dat 't morgen kneuzenkermis is in Tilburg.
Een volle winkel met bijlmervolk.quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:06 schreef WindowFlower het volgende:
[..]
Mag ik zo vrij zijn te vragen wat ik onder een "kneuzenkermis" moet verstaan? (schitterend woord trouwens!)
owke, wist ik nietquote:Op vrijdag 25 april 2008 23:40 schreef WindowFlower het volgende:
[..]
Niet per definitie. Dat is het voordeel van een Embargo, als het eenmaal gebroken is, mag je je spulletjes verkopen. Dus, bijvoorbeeld, als Intertoys morgen besluit GTA4 in de verkoop te gooien, dan is Intertoys inderdaad strafbaar. Maar als MM, BS en alle andere zaken vervolgens (geheel logisch, concurrentie-technisch gezien) volgen, worden ze niet bestraft.
Wachten. . . of zelf de hype maken !! in elke game relelateerde winkel waar je komt vertellen dat ze hem al verkopen !! ( hoe meer bedrijfsleiders gaan bellen met hoofdkantoor hoe sneller het embargo eraan gaat!!quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:08 schreef SuperKnurft het volgende:
[..]
owke, wist ik niet
Nou dan zal morgen middag het internet in de gaten houden of de verkoop is losgebarsten
Ga morgen schreeuwend een gameshop binnen, JULLIE LOPEN OMZET MIS (want de Mediamarkt/Intertoys/Bart Smit/Gamesufferd op de hoek)* VERKOOPT GTA AL!!!!quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:17 schreef dragonbulls het volgende:
[..]
Wachten. . . of zelf de hype maken !! in elke game relelateerde winkel waar je komt vertellen dat ze hem al verkopen !! ( hoe meer bedrijfsleiders gaan bellen met hoofdkantoor hoe sneller het embargo eraan gaat!!![]()
Creating the hype for your own vibe
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er staan ook nieuwe screenshots op de site:
Klik op de afbeelding voor meer.
Dat is altijd zo'n bullshit. Alsof GTA IV helemaal perfect is, er zijn ook heus wel minpunten te vinden. Een 10 is perfectie en perfectie bestaat niet.quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:18 schreef MMaRsu het volgende:
http://xbox360.ign.com/articles/869/869381p1.html
IGN Review
10
10
10
10
10
ALLES EEN 10
Nee een 10 is JOUW vision van perfectie.quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:24 schreef devv05 het volgende:
[..]
Dat is altijd zo'n bullshit. Alsof GTA IV helemaal perfect is, er zijn ook heus wel minpunten te vinden. Een 10 is perfectie en perfectie bestaat niet.
quote:A "10" is not a score we give out very often. In fact, the last time we gave a 10 to a console game was Soul Calibur in 1999. A 10 doesn't mean a game is perfect -- it means a game is pushing boundaries, expanding a genre, and doing many things to a level so far above and beyond its competitors that they overshadows any flaws. Certainly, GTA IV has some issues, the most noticeable being the occasional flaw in the cover system, but there are many more pieces of GTA IV that are better than anything I've seen from a game in the past decade. We don't give 10s often -- just to games that merit the score.
WOOT die multiplayer !!!!! wtf gaat dat te dik worden!!quote:Op zaterdag 26 april 2008 00:31 schreef jorienvdherik het volgende:
gaaf man die videoreview
morgen moet bartsmit/eplaza hem echt verkopen:P
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |