SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
dankquote:Op woensdag 23 april 2008 22:02 schreef Misstique het volgende:
Sure.
Leuk, iemand die het grondwetsartikel over vrijheid van meningsuiting niet helemaal snapt.quote:Op donderdag 8 mei 2008 15:20 schreef Deansensitized het volgende:
De voertaal in Friesland is ook zo langzamerhand Nederlands aan het worden, maar niemand die me gaat verbieden Fries te spreken. Niemand die me het mag verbieden ook
Ik ben vrij mijn mening te uiten, en als ik besluit dat in het Fries te doen sta ik daarmee in mijn volste recht en heb jij er niks over te zeggen.
En arabieren doen het in het arabisch, Antillianen in het Papiamento enz.quote:Op donderdag 8 mei 2008 15:59 schreef Deansensitized het volgende:
Snappen jullie op jullie beurt het Fryske topic niet.
Als iemand geen Fries kan, of het niet snapt is diegene gewoon vrij om in het Nederlands te posten, en dat word ook evht wel zo nu en dan gedaan, en dan krijgen ze gewoon in het Nederlands antwoord.
Maar die paar Friezen die daar zitten, die praten onderling Fries, omdat we het kunnen/kennen.
Als niemand het begrijpt, wat is dan het punt ? Als ik jou de huid vol scheld in het Frysk en je snapt er geen lor van (dus ook niet dat ik je uitscheld) dan zal je er ook niet door beledigd zijn en zal er geen haan naar kraaien.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:03 schreef Dagonet het volgende:
[..]
En arabieren doen het in het arabisch, Antillianen in het Papiamento enz.
En niemand die nog kan lezen wat er gezegd wordt terwijl FOK! wel hoofdelijk aansprakelijk is voor wat er staat.
Zegt degene met Carpe noctem als ondertitel en een engelstalige sigquote:Op donderdag 8 mei 2008 16:03 schreef Dagonet het volgende:
[..]
En arabieren doen het in het arabisch, Antillianen in het Papiamento enz.
En niemand die nog kan lezen wat er gezegd wordt terwijl FOK! wel hoofdelijk aansprakelijk is voor wat er staat.
Alexxxx heeft zelf aangegeven geen interesse meer te hebben in het modden van STA omdat hij het prive te druk had. Gastmodden is niet gewenst. Dus nee.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:05 schreef Peterselieman het volgende:
Er loopt in dat topic een Friese mod rond, is er dan geen mogelijkheid dat Alex alleen dat topic van STA modt en Misstique de rest?
Gaat deze discussie over sigs en ondertitels? Nee he? Het gaan om topics en de posts daarin.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:05 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Zegt degene met Carpe noctem als ondertitel en een engelstalige sig
Nee, dat is het punt namelijk niet.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:05 schreef Peterselieman het volgende:
Er loopt in dat topic een Friese mod rond, is er dan geen mogelijkheid dat Alex alleen dat topic van STA modt en Misstique de rest?
Het ging om verantwoordelijkheid voor content. Misschien ontken je de holocaust wel met Carpe noctem.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:07 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Gaat deze discussie over sigs en ondertitels? Nee he? Het gaan om topics en de posts daarin.
Jawel, het gaat om taal. Jouw onderschrift is in een taal. Wij geen Frysk meer, jij + de rest ook geen andere talen meer.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:07 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Gaat deze discussie over sigs en ondertitels? Nee he? Het gaan om topics en de posts daarin.
Hoi spuit 11, lees ff hierboven. Dit is een Nederlandstalig forum.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:10 schreef Shift-Happens het volgende:
Jezus Misstique waar ben je in hemelsnaam mee bezig met je pauper beleid?!
Er lopen duizenden topics op Fok! in het Nederlands en 1 Frysk topic is te veel? Wie heeft jou aangesteld als MOD? Zuid-Swalinees vergelijken met Frysk is natuurlijk appels met peren vergelijken, Frysk is een onderdeel van de Nederlandse taal en Zuid-Swalinees nou niet bepaald, dat begrijp je zelf hopelijk ook?!
Meestal kan ik me goed vinden in de beslissingen van de Mods, maar elke minuut dat jij mod bent is er 1 teveel.
Spuit 11? Wie doet hier nu zielig? Jouw argumenten slaan als een lul op een drumstel.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:13 schreef Misstique het volgende:
[..]
Hoi spuit 11, lees ff hierboven. Dit is een Nederlandstalig forum.
Nee, het gaat om posts en topics en níet om sigs en ondertitels, als je daar in het Fries wil babbelen dan is het prima. Als je daar tekst in het arabisch neerzet, ook goed, er zijn mensen die dat kunnen vertalen en een sig of een ondertitel is veel statischer dan een gesprekstopic.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:10 schreef 2cv het volgende:
[..]
Jawel, het gaat om taal. Jouw onderschrift is in een taal. Wij geen Frysk meer, jij + de rest ook geen andere talen meer.
Doe je effe normaal? De grenzen worden niet door haar bepaald maar door de FA's en A's.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:10 schreef Shift-Happens het volgende:
Jezus Misstique waar ben je in hemelsnaam mee bezig met je pauper beleid?!
En jij doet net alsof de usertjes braaf gaan gehoorzamenquote:Op donderdag 8 mei 2008 16:16 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Nee, het gaat om posts en topics en níet om sigs en ondertitels, als je daar in het Fries wil babbelen dan is het prima. Als je daar tekst in het arabisch neerzet, ook goed, er zijn mensen die dat kunnen vertalen en een sig of een ondertitel is veel statischer dan een gesprekstopic.
Dus we houden het gewoon vrolijk over de topics en topics gaan primair, hoofdzakelijk, met af en toe een uitspattingkje door de vingers ziend in het Nederlands.
En dat is verder geen discussie ofzo hoor, het is niet alsof je de FA's op een ander standpunt kan brengen hierover.
Presenteer dan eens het stukje text + bron + datum waaruit blijkt dat wij plotseling niet meer Frysk mogen posten in het Fryslân-topic ?quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:17 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Doe je effe normaal? De grenzen worden niet door haar bepaald maar door de FA's en A's.
Oh, ja, nee, verrek, je hebt gelijk, er is hier geen hond die Fries kan vertalen!quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:16 schreef Dagonet het volgende:
er zijn mensen die dat kunnen vertalen
Dat vertalen kan dus ook bij het Fries. Ik zie het probleem niet zo, omdat het ook nog eens niet de meest drukke topicreeks is uit STA.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:16 schreef Dagonet het volgende:
Nee, het gaat om posts en topics en níet om sigs en ondertitels, als je daar in het Fries wil babbelen dan is het prima. Als je daar tekst in het arabisch neerzet, ook goed, er zijn mensen die dat kunnen vertalen en een sig of een ondertitel is veel statischer dan een gesprekstopic.
Volgens mij is dat toch echt in jullie topic geweest voor het laatst dat dat aan jullie bekend is gemaakt, waar jullie het ook kunnen lezen.quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:19 schreef 2cv het volgende:
[..]
Presenteer dan eens het stukje text + bron + datum waaruit blijkt dat wij plotseling niet meer Frysk mogen posten in het Fryslân-topic ?
Die post in onze topicreeks kwam als donderslag bij heldere hemel, zonder eerdere waarschuwing vooraf. Dus voor ons is de discussie wel nieuwquote:Op donderdag 8 mei 2008 16:27 schreef Dagonet het volgende:
Volgens mij is dat toch echt in jullie topic geweest voor het laatst dat dat aan jullie bekend is gemaakt, waar jullie het ook kunnen lezen.
Posts uit de diverse crewfora ga ik niet hierheen trekken, deze discussie is ook écht niet nieuw en is in de loop der jaren diverse keren gevoerd.
Ja, maar een mafkees die 40 van die topics opend zegt niks over de anderen...quote:Op donderdag 8 mei 2008 16:32 schreef Dagonet het volgende:
Ja, nee, dit helpt jongens, écht, 40 topics met kankerhoer als OP helpt echt.
2cv weg wegens topics blijven openen
Ovlov en origineel account voorlopig helemaal weg wegens topicdiarree.
Nee, een beetje alle Friezen over 1 kam scherenquote:Op donderdag 8 mei 2008 17:36 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Ja, maar een mafkees die 40 van die topics opend zegt niks over de anderen...
Jij vlegelquote:Op donderdag 8 mei 2008 18:00 schreef Deansensitized het volgende:
Ik heb dus zonet stiekem [naja, stiekem] deel 9 gestart, en als we met zijn allen in harmonie samenleven en er een beetje om denken kan het best goed gaan volgens mij...
Het is niet verboden om op Fok een mening dan andere te hebben hoor ... als ik zeg ik vindt een tuibrug mooier dan een oubollige boogbrug dan is dat zo. Leer er mee leven, er zijn mensen die niet dezelfde mening dan jou hebben.quote:Op zondag 18 mei 2008 21:44 schreef PietjePuk007 het volgende:
Missie, we (Nijmegen-reeks) hebben nogal last van een sfeerverziekende user in de persoon van -MyLove-. Negativiteit alom, alleen maar zeuren om nutteloze zaken en niet gewoon gezellig meedoen zoals iedereen doet (ook nieuwe users).
Valt er iets aan te doen?
Ok, het idee is dus laten we degene die afwijkende mening heeft, als in ik vindt een tuibrug mooier, maar gelijk monddood maken. Triest gewoon, de mod moet eens terug bladeren in het topic: de doodsverwensingen, de suggestieve suggesties, waaronder kunnen zn berichten niet gewist worden, hij zal maagd zijn, hij zal wel geen sex kunnen krijgen, hij zal wel geen leven hebben, hij zal dit wel niet hij zal dat wel niet.quote:Op zondag 18 mei 2008 22:06 schreef Yashaaaaa het volgende:
Wel typerend dat jij over alles een afwijkende mening hebt.. Net alsof je het er om doet..
Wel laat me even toe om een voorbeeld te geven, van het gedrag van sommige mensen in dat topic.quote:Op zondag 18 mei 2008 22:17 schreef PietjePuk007 het volgende:
Afwijkende meningen zijn juist leuk, er zijn zo vaak fikse disucssies, het gaat om de toon, negativiteit, neerbuigendheid etc. (moeilijk te omschrijven). Maar goed laat de kleurlingen er maar over oordelen.
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 18:01 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
![]()
Het Bisschop Hamerhuis dat is nog iets waar ik een hekel aan hebt en wat onlossmakelijk verbonden is met Nijmegen ... zo'n stomme pagode.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 18:03 schreef PietjePuk007 het volgende:
Fijn dat je 't met ons wil delen, jij bent gelukkig niet onlosmakelijk met dit topic verbonden, toch heb ik een hekel aan je posts.
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 18:14 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
Wil je zeggen dat jij het Bisschop Hamerhuis wel prachtig vindt?
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 18:16 schreef Aibmi het volgende:
[..]
Hij wilt zeggen dat jij gewoon moet optiefen met je gekankerDaar sluit ik me overigens bij aan.
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 18:17 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat hele huis interesseert me geen zak, jij komt hier alleen maar om te zeiken en dat vind ik wel vrij kut.
Discussie aangaan pleasequote:Op zaterdag 17 mei 2008 18:18 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Dat dus. Ik pleit voor votekicken mogelijkheid in een topic
Oh dus de doodsverwensingen waren maar een grapje ... oh, hahahaha wat grappig. Yashaaaaa: "Waarom spring je niet voor de trein." ... oh, hahaha dat was weer zon grappige zinssnede.quote:Op zondag 18 mei 2008 22:20 schreef Yashaaaaa het volgende:
en dat van die doodsverwensingen was eerst niet serieus maar ben bang dat ik ze nu wel ga menen ja..
Inderdaad dat vindt ik niet erg, maar wat ik zeg doodsverwensingen doe ik niet aan. En waarom post je telkens "hea.. " als je op mij reageerd? Moet dat heaumaux voorstellen?quote:Op zondag 18 mei 2008 22:20 schreef Yashaaaaa het volgende:
En zelf heb je ook je mening over menig fokker klaar dus wie de bal kaatst kan hem een keer terugverwachten hea..
en daarna volgde:quote:Op donderdag 15 mei 2008 23:50 schreef -MyLove- het volgende:
Zo ik denk dat ik vanavond eens alleen dit topic ga volspammen ... beginnende met waarom ik zo'n hekel aan Nijmegen heb. Het regent er altijd en nergens vindt je zoveel rotzooi op straat als in Nijmegen. Verder is het al een teken dat er bussen richting Duitsland vetrekken vanuit Nijmegen. Verder hoor je wel eens Duits praten, op zo'n moment waan je je weer 50 jaar terug.
quote:Op vrijdag 16 mei 2008 00:08 schreef -MyLove- het volgende:
[ afbeelding ]
Het station in Nijmegen is ook in één woord samenvatten: kut. Het heeft ook totaal geen uitstraling, je krijgt altijd de indruk dat je zojuist bent aangekomen op Kamp Westerbork. Die klok op de toren loopt nooit gelijk, ergelijk gewoon. Het ergste blijft echter dat het altijd kou lijden is op dit station. Wie heeft ooit het idee gekregen om het station op een plateau te bouwen, de fucking de fucking wind waait gewoon door het ganse station heen. Je staat te klaper tanden gewoon, ben altijd bang dat men tanden er uit zullen gaan vliegen. De glinsteringen, de glinsteringen ... op een s'zomers dag naar rechts kijken is verblindt worden. Al die glinsteringen zijn gewoon om argressief van te worden. Wie heeft dat in vredensnaam verzonnen, eerder was dat beter, En altijd die hekken, die hekken die altijd om dat plein staan opgesteld.
quote:Op vrijdag 16 mei 2008 00:25 schreef -MyLove- het volgende:
De chaffeurs in Nijmegen zijn ook onbeschoft, letterlijk vloekend achter het stuur. Niet normaal zeg, stap je daar in zeg je keurig netjes goedemiddag. Wat krijg je als respons verdomme nog aan toe stap eens snel in, en vervolgens een gemompel aan scheldwoorden. Ik heb er nog over nagedacht om een klacht in te gaan dienen.
En dat gaat maar door en gaat maar door..quote:Op vrijdag 16 mei 2008 00:42 schreef -MyLove- het volgende:
Die krakers bij het station, weer zon uiting van anarchisme in Nijmegen. Het kijk ons eens links en alternatief zijn.
Ik ben blij dat je mij gelijk geeft en dat discussie niet je doel meer was.quote:Op zondag 18 mei 2008 22:32 schreef PietjePuk007 het volgende:
Klopt helemaal, in deze fase was ik (en veeeeeele anderen) je al compleet beu.
Als jij dat wilt.. Het is gewoon mijn verbastering van he, maar als jij je aangesproken voelt be my guest..quote:Op zondag 18 mei 2008 22:31 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
Oh dus de doodsverwensingen waren maar een grapje ... oh, hahahaha wat grappig. Yashaaaaa: "Waarom spring je niet voor de trein." ... oh, hahaha dat was weer zon grappige zinssnede.
[..]
Inderdaad dat vindt ik niet erg, maar wat ik zeg doodsverwensingen doe ik niet aan. En waarom post je telkens "hea.. " als je op mij reageerd? Moet dat heaumaux voorstellen?
Post ook even deze post, want die laat je gemakshalve maar weg:quote:Op zondag 18 mei 2008 22:33 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ow gaan we zo beginnen.. Laten we dan eens een van jouw eerste posts gaan bekijken
En dat gaat maar door en gaat maar door..
En dan denken wij.. jongen dit is het Nijmegen topic.. Klaagbaak is een paar deuren verder..
En aangezien niemand om rond 1 uur snachts in dit topic komt zullen er weinig mensen last van hebben gehad. Verder al deze posts hebben met Nijmegen te maken, en zijn daartoe dan ook ontopic. En nee ik maak niet voor elk wissewasje een KLB topic aan.quote:Op donderdag 15 mei 2008 23:56 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
Wie zegt dat er een probleem is ... ik neem deze kans waar om men ongenoegen te uiten. Dat is gezond om dat zo nu en dan te doen.
Haha, dat is een leuke poging ... nee, dat gaat zo niet door. Dat maak jij ervan, als dat door en door gaat dan daag ik je uit om hier nog tien van dergelijke posts neer te zetten.quote:Op zondag 18 mei 2008 22:33 schreef Yashaaaaa het volgende:
En dat gaat maar door en gaat maar door..
quote:Op vrijdag 16 mei 2008 23:39 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
Maar eerst kun je nog een excuses brief schrijven voor die doodsverwensing. De jeugd van tegenwoordig het is allemaal niet al te best, zijn het geen che supporters, dan is het kraker tuig, dan zijn het doodverwensers.
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 00:00 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
Ik stel voor dat jij samen met Cocktailprikker een dergelijke filmpje als dit maakt . Vanzelfsprekend wil ik op de achtergrond Waldeck - "Memories" horen. Deal?
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 00:16 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
Doe dat maar eens, en denk maar eens na wat het betekend om iemand dood te wensen.
@PietjePuk007: Ik zie dat het stil blijft, mensen die niets over hebben voor hun idealen.
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 18:25 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
PietjePuk007 men aanbod geldt nog steeds hoor ... maak het filmpje post het hier en je ziet meer nooit meer. Als je dat er niet voor over hebt, dan kun je beter stoppen met zeuren. Praat liever over Nijmegen zoals ik.
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 22:50 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
Praten over Nijmegen, wat doe jij hier slowchatten over dingen die niets te maken hebben met Nijmegen? Ga in plaats daarvan maar op zoek naar een "Father Figure" ... .
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 23:55 schreef -MyLove- het volgende:
[..]
Wel doe je hoodie aan en ga depressief voor je uit zitten staren, misschien helpt dat. Anders kan ik je ook niet helpen ... misschien is het een idee om te stoppen met de doodverwensingen, you know bad karma.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |