abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58059588
quote:
Op maandag 14 april 2008 23:32 schreef Lambiekje het volgende:
One Missed Call (2008)
Tjoh wat een slappe thrillerhorror remake. Een griet krijgt een telefoonoproep. Als ze het bericht afluisterd hoort ze haar eigen stem en dan een gil. Het bericht is van toekomst. 2 dagen later gaat ze dood. Een vriend van haar krijgt een rare telefoontje ook hij hoort zijn eigen stem en een gil. Een vriendin heeft beide oproepen gehoord en gaat op onderzoek uit. Al snel heeft ze een agent (Edward Burns) gevonden die met haar mee op onderzoek gaat.

Wat een stel nepgeesten ... En echt elke scene is wel iets met een mobieltje.

cijfer 4 / imdb 2.7
Ik vond de oorspronkelijke Japanse uit 2004 best eng.
  dinsdag 15 april 2008 @ 08:47:09 #152
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_58060136
quote:
Op dinsdag 15 april 2008 01:02 schreef -MyLove- het volgende:
Lambiekje begrijp niet dat je het op kunt brengen om dergelijke matige films te kijken.
ik ben mezelf aan het voorbereiden op Hottie and the Nottie. Nee even serieus als je een paar zeer matig films kijkt dan waardeer je de betere films beter. Ik wil weten waarom iets minder dan een 3 heeft.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_58062279
Maar je kijkt toch helemaal geen betere films, Lambiekje.

[ Bericht 45% gewijzigd door #ANONIEM op 15-04-2008 11:01:04 ]
  dinsdag 15 april 2008 @ 11:35:42 #154
203980 Cylon_nr13
Sheik Yerbouti
pi_58062961
quote:
Op maandag 14 april 2008 13:44 schreef deadlywhisper88 het volgende:
Sweeney Todd: The demon barber of Fleetstreet

http://imdb.com/title/tt0408236/

Voor de 2e keer gezien. ik vind dit een zeer leuke film, mede door de combi Tim Burton en Johnny Depp.
Hij is luguber maar wel vreselijk over the top (bloed spuit alle kanten op en het is zo rood als een pritt-stift)
Het is weer helemaal in de sfeer die je van Tim Burton gewend bent, donker, eng en veel oog voor detail.
de kostuums zijn echt geweldig!
Máár: als je niet van musicals houdt moet je deze film niet kijken.
Persoonlijk vind ik het juist wél leuk, verfilmingen van musicals (want het was eigenlijk een theater musical productie die dus verfilmd is )
?Johnny depp kan echt geweldig zingen vind ik persoonlijk! en natuurlijk zijn er verder de perfecte mensen gecast waaronder:

Johnny Depp (als Sweeney Todd)
Helena Bonham Carter (als Mrs. Lovett)
Alan Rickman (als Judge Turpin)
Timothy Spall (als Beadle)

[ afbeelding ]

Mijn cijfer: 9/10
Ben vrijgevig vandaag, (en bij tim burton^^)
Ik heb hem in de Bios gezien een tijdje geleden en als film vond ik hem leuk, mooie kostuums, fijne acteurs en leuk verhaaltje. Echter, het is een musical en dan draait het voor een zeer groot deel om de nummers die opgedragen worden. Om eerlijk te zijn vond ik alleen Depp om over naar huis te schrijven. De songs vond ik allemaal zeer op elkaar lijken en buiten Depp vond ik de zangcapaciteiten van de acteurs niet meer dan gemiddeld, met het jochie als dieptepunt (hij haalde het benodigde bereik vaak net niet of ritmisch zat hij er iets naast).

Een film/musical die wel de moeite waard is als film maar verwacht geen muzikaal hoogstandje.
  dinsdag 15 april 2008 @ 23:08:36 #155
152481 Playmaker
Let's Play Ball !
pi_58077457


Funny Games U.S.(2007)

Een naar mijn mening totaal overbodige shot-for-shot remake van het origineel uit 1997.Het verhaal is dan ook precies hetzelfde:2 jongens gijzelen en terroriseren een gezin.Hanneke schijnt met deze Amerikaanse versie het Amerikaanse bioscooppubliek te provoceren,maar ik betwijfel toch echt of dat zal lukken.Sommige zullen deze film wel schokkerend vinden,maar mij deed het(net als het origineel)bar weinig.
2007 & 2008 Fok! League Fantasy Baseball Champion * 2008 Rounders League Fantasy Baseball Champion
pi_58077714
Naomi watts (film niet gezien hoor)
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  dinsdag 15 april 2008 @ 23:21:35 #157
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_58077810
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_58078029
quote:
Fracture (2007)



Thriller waarin Anthony Hopkins zijn overspelige vrouw koelbloedig neerschiet en daarna een kat-en-muisspel speelt met openbaar aanklager Ryan Gosling. (FilmFocus)

Hopkins speelt zijn rol even geniaal als altijd en de jongeling Ryan Gosling levert ook een redelijke acteerprestatie. Tot aan de helft van de film blijft het verhaal best interessant en spannend, maar daarna zwakt dat steeds verder af, tot aan de zeer teleurstellende einde. Het verhaal is eerlijk gezegd ook niet erg origineel, maar toch is dit een aardige film die je een plezierige avond kan bezorgen.

IMDb: 7,1/10
Cijfer: 7,2/10
  dinsdag 15 april 2008 @ 23:34:25 #159
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_58078115
quote:
Op zondag 13 april 2008 18:33 schreef HostiMeister het volgende:

[..]

[rec]
[ afbeelding ]
Een best wel sterke blair witch / cloverfield achtige film. Meisje werkt voor lokale omroep en gaat met een stel brandweerlieden mee om er een reportage van te maken. Uiteindelijk wordt het een redelijk enge 10 negertjes / zombie film.
Cijfer: 7.5
Imdb: 7.8
Ik heb hem vandaag geprobeerd te kijken, maar ik kwam er niet doorheen. Door het constante geschud en out-of-focus 'gekut' kwam ik totaal niet in de film. Eng vond ik hem ook zeker niet, aangezien ik de helft van de tijd nauwelijks zag wat er gebeurde.
Jammer, want ik had me er erg op verheugd. Nietemin wel een leuk gegeven en kennelijk zijn er genoeg mensen voor wie deze film wel werkt.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  dinsdag 15 april 2008 @ 23:52:31 #160
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_58078586
Cassandra's Dream (Woody Allen, 2007)
Je kunt bijna niet om een vergelijking met Match Point heen. Binnen het oeuvre van Allen is dat de film die het dichtst bij zijn nieuwste staat. Het niveau is echter wel wat lager, maar nog steeds een prima film. Wat de film vooral mist is een memorabele scene, zoals de tafeltennis scene in Match Point. De thriller-elementen zijn best spannend en de dialogen van Allen zijn altijd prettig, hoewel ze wel een beetje raar klinken in een Brits accent. ***½

The Savages (Tamara Jenkins, 2007)
Prima rol van Laura Lynney in deze prettige droogkomische film. Die blik in haar eigen is af en toe hilarisch. Het onderwerp van de film is niet direct het meest aansprekende, maar wel een belangrijk aspect van het leven en het wordt op een leuke wijze gebracht. ****
pi_58079257
Balls of Fury

Lekker flauwe film over pingpong. Soort van slechte dodgeball kloon, maar desalniettemin behoorlijk flauw. Ik kon er flink om lachen maar ik was dan ook knetterstoned
Cijfer: 6.5
Imdb: 5

Oceans Thirteen

De gang van ocean is weer bij elkaar, dit maal om hun homeboy Rueben (Eliott Gould) te wreken bij de medogenloze Bank (Al Pacino). Ze gaan zijn nieuw casino oplichten en ruineren. Erg leuk, stuk beter dan die 2e. Plus leuke cast, erg fijn op elkaar ingespeeld.
Cijfer: 6.5
Imdb: 7
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
  woensdag 16 april 2008 @ 00:47:55 #162
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_58079447
quote:
Op dinsdag 15 april 2008 23:34 schreef Wepeel2 het volgende:

[..]

Ik heb hem vandaag geprobeerd te kijken, maar ik kwam er niet doorheen. Door het constante geschud en out-of-focus 'gekut' kwam ik totaal niet in de film. Eng vond ik hem ook zeker niet, aangezien ik de helft van de tijd nauwelijks zag wat er gebeurde.
Jammer, want ik had me er erg op verheugd. Nietemin wel een leuk gegeven en kennelijk zijn er genoeg mensen voor wie deze film wel werkt.
Dan moet je toch wat meer videos bekijken van familie die denkt knappe beelden te schieten van een familiedag of trouwerij en dergelijke.

Overigens valt deze nog best wel mee qua schudden. Bij cloverfield heeft een loser de camera vast bij Rec heeft een professionele cameraman de hand...
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  woensdag 16 april 2008 @ 01:00:11 #163
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_58079614
quote:
Op dinsdag 15 april 2008 11:00 schreef Mainport het volgende:
Maar je kijkt toch helemaal geen betere films, Lambiekje.
Wat versta je onder beter? Als je bedoelt de oosttimoresche films. Zoals de Volkskrant hun waardering hanteert. Per definitie heeft een Hongaarse zigeuner film al sowieso 4 sterren. En een Hollywood productie komt nooit verder dan 3 sterren. In mijn beleving is de VK niet fair met waarderen. Dat soort films is zwaar ontoegankelijk en je moet ook echt in de stemming zijn.

Maar om mijn lijstje van de betere film uit te breiden ( ) heb ik Ed Gein The Butcher of Plainfield (2007) bekeken. Het is potdomme niet eens acuraat. En dan is er ook nog een sullig agentje die alleen maar loopt de flikflooien met zijn liefje, dochter van de sherrif. En daar naast is Ed's gore niet eens knap in beeld gebracht. Er was maar 1 korte scene dat hij een vel van een van zijn slachtoffers droeg. Nee het is een stomme film

cijfer 4 / imdb 3.8

pff de laatste 3 films die ik bekeken heb is samen net iets meer dan 10:) Dat is toch wel ernstig.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_58079789
quote:
Op woensdag 16 april 2008 01:00 schreef Lambiekje het volgende:

[..]
Wat versta je onder beter?
Laten we eens beginnen met alles dat op IMDB hoger scoort dan een 7. Als je al die films gezien hebt ... dan is het tijd voor die zooi waar je nu uitsluitend naar kijkt.

PS. Heb je ooit nog wel eens Cool as Ice gezien? Ik kan me nog herinner dat je dat van plan was.
“I'm in trouble because I'm normal and slightly arrogant. A lot of people don't like themselves and I happen to be totally in love with myself.”
  woensdag 16 april 2008 @ 02:40:36 #165
16701 scanman01
Today's a good day
pi_58080079


Closer
Nee, deze film vond ik dus helemaal niets. De personages maakten hele vreemde keuzes en reageerden wat mij betreft heel onlogisch op gebeurtenissen. Normaal zou me dat niet zo storen - ik bedoel, zulkje types zouden kúnnen bestaan - maar in deze film was het wel heel erg. En eigenlijk was alleen Natalie Portman's personage enigszins te pruimen. Het einde was ook belachelijk.
Ik heb wel eens betere films van Mike Nichols gezien moet ik zeggen. (Silkwood, Heartburn, Carnal Knowledge, The Graduate, Primary Colors, Virginia Woolf)

Cijfer: 5,0
My soul is painted like the wings of butterflies
  woensdag 16 april 2008 @ 02:42:54 #166
210143 EyeMJR
Eye See Eye Forget !!!
pi_58080087
Finding Nemo
When Crying In The Mist, To Pray For Amnesia
  woensdag 16 april 2008 @ 11:22:53 #167
16701 scanman01
Today's a good day
pi_58084441
quote:
Op woensdag 16 april 2008 00:47 schreef Lambiekje het volgende:
Bij cloverfield heeft een loser de camera vast bij Rec heeft een professionele cameraman de hand...
Bij Cloverfield ook hoor
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_58089910
quote:
Op woensdag 16 april 2008 11:22 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Bij Cloverfield ook hoor
bij cloverfield is het wiebelen e.d. van de camera net iets te gemaakt.
vond dat bij REC beter gedaan.
  woensdag 16 april 2008 @ 16:05:59 #169
65434 Parafernalia
Leuker als je denkt
pi_58090272
quote:
Op woensdag 16 april 2008 15:48 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

bij cloverfield is het wiebelen e.d. van de camera net iets te gemaakt.
vond dat bij REC beter gedaan.
I'm a tough young brother, I care about another, I thank my life to my dad and my mother
Eindelijk iemand die denkt wat iedereen zegt
  woensdag 16 april 2008 @ 16:37:43 #170
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_58090854
Soldaat van Oranje
Nog nooit gezien dus, terwijl ie wel bekend staat als één van Nederlandse beste films. Dat is ie ook zeker. Typisch Verhoeven met morele dillema's, wat ranzigheden en aanverwante grappen en grollen. Ondanks misschien iets teveel bloot voor een oorlogsfilm is het een uitstekende spannende film. Cijfer: 8

War of the Worlds 2: The Next Wave
Ai, wat was dit pijnlijk. Het had alle ingrediënten van een slechte B-film: idiote wetenschappelijke onderbouwing, een ridicuul verhaal, het acteerwerk, nouja het afwezig zijn dan daarvan natuurlijk en ook nog slechte special effects. Het dieptepunt is een tweedimensionale Flight Simulator (versie jaren '80)-cockpit. Cijfer: 2

Sadko


Wel een geinige folkloristische film met allerlei onzinnigheden en choreografische intermezzo's. Het verhaal is niet hoogstaand, maar daarvoor is het ook een sprookje/legende. Sadko komt na een tijdje rondgevaren te hebben eindelijk thuis en wil geluk verspreiden onder zijn stadsgenoten. Hij gaat er naar op zoek door met zijn maten naar de Vikingen af te reizen, naar India en ook nog naar Egypte. Het doel is om een blauwe vogel te vinden!
Het heeft allemaal wel weg wat van de Eisenstein-films Alexander Nevsky en Ivan Grozny, als je kijkt naar de groots opgezette decors en de acteurs: allemaal bebaard en de protagonist heeft wel wat weg van Ivan Grozny zelf. Het won de Zilveren Leeuw bij het Venetiaans filmfestival! Cijfer: 6,5
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  woensdag 16 april 2008 @ 17:38:09 #171
203980 Cylon_nr13
Sheik Yerbouti
pi_58091937


Die Matt Damon heeft toch ook werkelijk 0,0 uitstraling he. Al helemaal in vergelijking met de rest van het gezelschap op de foto.
  woensdag 16 april 2008 @ 17:51:28 #172
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_58092196
Ik denk dat je de coolheid van Matt Damon zwaar onderschat.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  woensdag 16 april 2008 @ 18:25:00 #173
67089 Gillingham
The horror...
pi_58092878
Ben-Hur (William Wyler, 1959) 5+

Elf oscars, in Gods naam?! Hopeloos gedateerd, veel te lang en matig geacteerd. Ongeloofwaardig, moralistisch en sterk overdreven. De muziek is nog het irritantste van alles. Eén voordeel, hij is best vermakelijk. Hoewel mijn lachbuien soms absoluut niet bedoelt waren door Wyler. De stand van zaken en belevingswereld in het Westen van eind jaren '50 worden schaamteloos geprojecteerd op de eerste eeuw van onze jaartelling. Het hele Jezus-verhaal had sowieso achterwegen gelaten mogen worden, voegde voor mij weinig toe behalve wat irritatie. Andere irritaties waren onder andere het accent van de vrouwelijke hoofdrol Esther en de belachelijke 'karakter-twist' van Messala van beste vriend naar grootste vijand.
De beroemde paardren-scène was mooi gefilmd, maar daar kan een gehele film niet op leunen.
What's it going to be then, eh?
  woensdag 16 april 2008 @ 18:50:20 #174
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_58093318
Je leest vaak kritiek op die 11 oscars van Titanic, maar die van Ben-Hur vind ik eigenlijk nog flagranter. Heston beste acteur .
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  woensdag 16 april 2008 @ 18:52:41 #175
67089 Gillingham
The horror...
pi_58093378
quote:
Op woensdag 16 april 2008 18:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Je leest vaak kritiek op die 11 oscars van Titanic, maar die van Ben-Hur vind ik eigenlijk nog flagranter. Heston beste acteur .
Titanic is zowaar een mooi dramatisch en episch liefdesverhaal in een spectaculaire setting in vergelijking met deze film.
Nu ja, Titanic is best o.k., deze film niet.
What's it going to be then, eh?
pi_58093942
Titanic is gewoon een goede film, hoe goedkoop de romantiek etc. dan ook op sommige mensen kan overkomen.
My dear, it's only a movie.
Miles Davis: "Mingus was something else, man. A pure genius. I loved him."
  woensdag 16 april 2008 @ 19:50:26 #177
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_58094718
My Blueberry Nights (Wong Kar Wai, 2007)
Lekker sfeervol filmpje, maar Wong haalt niet zijn topniveau. Visueel toont het weer veel visuele krachtpatserij maar hier voelde het wat geforceerder aan op sommige momenten dan in de meeste van z'n films. Wellicht omdat hij niet met zijn gebruikelijke cinematograaf Christopher Doyle werkte. Het verhaaltje kabbelt wel lekker voort. Met name het Strathaim en Weisz gedeelte was boeiend. ***½

Paranoid Park (Gus van Sant, 2007)
Erg boeiende film van Van Sant, die deze keer een iets meer plot gedreven film maakt dan zijn vorige drie. De asynchrone vertelstructuur werkt erg goed en het is vooral de sfeer die hij creeert met experimentele cinematografie die de film boeiend maakt (overigens van Christopher Doyle). Het schetst een sterk beeld van een verwarde tiener die om probeert te gaan met die ene gebeurtenis. ****
  woensdag 16 april 2008 @ 19:58:08 #178
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_58094942
quote:
Op woensdag 16 april 2008 19:16 schreef Doff het volgende:
Titanic is gewoon een goede film, hoe goedkoop de romantiek etc. dan ook op sommige mensen kan overkomen.
En financieel is het al helemaal een megaklapper.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  woensdag 16 april 2008 @ 20:04:01 #179
67089 Gillingham
The horror...
pi_58095085
quote:
Op woensdag 16 april 2008 19:58 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

En financieel is het al helemaal een megaklapper.
Maar dat heeft weer niks met de kwaliteit te maken.

Ben-Hur was ook een megaklapper en MGM uit het slop gered.
What's it going to be then, eh?
  woensdag 16 april 2008 @ 23:23:55 #180
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_58100904
quote:
Op woensdag 16 april 2008 20:04 schreef Gillingham het volgende:

[..]

Maar dat heeft weer niks met de kwaliteit te maken.
Wel met de romance-kwaliteit, want jonge vrouwen gingen meerdere keren per week naar die film.
Kan me een krantestuk herinneneren dat een meisje uit HHW wel 45 keer was geweest ofzo.
quote:
Ben-Hur was ook een megaklapper en MGM uit het slop gered.
Ben Hur was ook een mega-spectakel ... al moet ik zeggen dat ik die film maar 1 keer heb gezien.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  woensdag 16 april 2008 @ 23:32:55 #181
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_58101195
Where the True Lies (2005)
Lanny (Kevin Bacon) en Vince (Colin Firth) is een komische duo, die grote tv-shows hadden in de jaren 50/60. Ze deden ook marathons (93 uur) om geld in te zamelen voor goededoelen als Polio en dergelijke. De avond voor die mega-show voor Polio werd er een dode vrouw gevonden in het bad van hun hotelkamer. Ondanks alibi voor beide comdedianten maar hun optredens was afgelopen. Aan de hand van Karen (Alison Lohman) die een autobiografie aan het schrijven is voor Vince, komt langzamerhand erachter hoe het echte verhaal rond de dode vrouw.

Het is wel een redelijke whodunnit film. Waarbij genoeg vrouwlijk naakt en schoon in voor komt.

cijfer 7 / imdb 6.6
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  woensdag 16 april 2008 @ 23:39:50 #182
193702 Chanell
Meer Chanel dan Coco.
pi_58101364
Vandaag; The mist
22.10.2007.
Jij bent de bekroning op onze liefde!
  woensdag 16 april 2008 @ 23:52:10 #183
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_58101672
quote:
Op woensdag 16 april 2008 23:39 schreef Chanell het volgende:
Vandaag; The mist
Und?

Gisteren:

Passion
Iedere keer wanneer ik een film van Godard op zet maakt zich hetzelfde gevoel van me meester: wat krijg ik dit keer voorgeschoteld? wordt het weer net zo spannend als bij de vorige film?
Het antwoord dit keer is een volmondig "ja".

Passion is een mini-mozaiek film die het verhaal vertelt (voor zover je daar natuurlijk in een Godard film van kunt spreken) van een verveelde film regisseur die een film opneemt waarbij tijdens de productie werkelijk niets lijkt te lukken: hij zit ruim over z`n budget heen, z`n crew wilt lang niet altijd mee werken en tot overmaat van ramp zit de producent `m voortdurend achterna. Hij begint een liefdesdriehoek met Isabelle, een ontslagen fabrieksarbeider en Hannah: eigenaresse van het hotel waar de filmcrew verblijft en vrouw van Isabelle`s baas...

Uiteraard is dit weer geen gewoon verhaal over de liefde tussen 3 personen. Godard gebruikt het alleen als kapstok om z`n ongenoegen te kunnen uiten over (vooral) het maken van films en alle ellende die daar bij komt kijken. Vooral z`n onvrede over producenten en z`n afkeer van Hollywood komen vaker dan één keer voorbij.
Alles waar het in Godard`s werk om draait, alles waar ie ooit mee te maken heeft gehad, eigenlijk de essentie van z`n oeuvre, komt hier in 88 minuten voorbij.

Daarnaast is de film ook nog overladen met prachtige shots, een geweldige en geweldig gemonteerde soundtrack en sterk acteerwerk.

Als je al een paar films van de meester hebt gezien en je eigenlijk wilt weten "what he`s all about" dan zou je deze film moeten kijken.

IMDB Cijfer: 6,4/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
  donderdag 17 april 2008 @ 00:07:55 #184
193702 Chanell
Meer Chanel dan Coco.
pi_58102000
quote:
Op woensdag 16 april 2008 23:52 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Und?

Tja, echt Stephen King, vond em niet super, maar slecht was hij ook niet.
22.10.2007.
Jij bent de bekroning op onze liefde!
  donderdag 17 april 2008 @ 02:16:17 #185
16701 scanman01
Today's a good day
pi_58103547


Blow dry (2001)
Dit is zo'n film die ik al die jaren heb vermeden omdat het me niets leek. Toch maar gekeken vandaag bij gebrek aan andere films. En het viel me 100% mee. Sterker nog: het is gewoon een erg leuke en bij vlagen aangrijpende film. Ik heb me 80 minuten erg vermaakt moet ik zeggen. Om de inhoud van d film in een paar zinnen weer te geven is haast geen doen, dus daar waag ik me maar niet aan.

Cijfer: 7,5
My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 17 april 2008 @ 07:22:53 #186
210143 EyeMJR
Eye See Eye Forget !!!
pi_58104121
When Crying In The Mist, To Pray For Amnesia
  donderdag 17 april 2008 @ 08:21:05 #187
152481 Playmaker
Let's Play Ball !
pi_58104469


Be Kind Rewind(2008)

De nieuwste film van Michel Gondry.Als gevolg van een "ongeluk" alle videobanden van hun lokale videotheek gewist worden besluiten Jerry(Jack Black) en Mike(Mos Def)zelf hun versies van bekende films te maken en deze te verhuren(sweding.zoals de jongens het zelf noemen).De films slaan aan en worden een groot succes.
Be Kind Rewind was wel een leuke film.Vooral de scènes waarin Black en Def de bekende films op hun eigen aparte manier hermaken is erg grappig.Black is zoals altijd weer de drukte zelfe en Def(vaak moelijk te verstaan)is de droge "verstandige" sidekick.De boodschap van Gondry dat passie en plezier het belangrijkst zijn bij het maken van een film komen goed over.De films van Mike en Jerry mogen dan amateuristisch overkomen,maar door het plezier en enthousisame waarmee de films gemaakt zijn slaan ze enorm aan.
Ik vond de film minder dan Eternal Sunshine en Science of...,maar je hebt het gevoel dat Gondry deze film met veel plezier gemaakt heeft.Daarom sloeg de film bij mij wel aan.
2007 & 2008 Fok! League Fantasy Baseball Champion * 2008 Rounders League Fantasy Baseball Champion
pi_58109228
Bobby (Emilio Estevez, 2006)
Het verhaal van de moord op de Amerikaanse senator Robert F. Kennedy, op 6 juni 1968. De 22 mensen die zich op die dag in hetzelfde 'Ambassador' hotel bevonden als toen hij werd gedood, worden in hun doen en laten gevolgd. Een film met veel personages (lees losse verhaallijntjes) en veel bekende acteurs. Estevez maakt ook veel gebruik van archiefbeelden, over het algemeen valt het goed alleen aan het einde begon het me enigzins te storen. Dat schiet het wel erg heen en weer tussen "film" en archiefbeelden. Toch zeker geen verkeerde film. 7.5

Vantage Point (Pete Travis, 2008)
In vijf verschillende segmenten die vijf verschillende visies op de gebeurtenissen weergeven, wordt een poging tot aanslag op de Amerikaanse president in Spanje gevolgd. Vantage Point is een vermakelijk aktiefilmpje om een keer te zien. De film begint goed, maar aan het einde volgen de toevalligheden elkaar helaas in hoog tempo op. 6.8
  donderdag 17 april 2008 @ 12:44:11 #189
67089 Gillingham
The horror...
pi_58109495
Mean Streets (Martin Scorsese, 1973) 8

Rauwe, toffe film over het schofterige straatleven in Little Italy in New York. Met mooie rollen voor Scorsese lievelingetjes Harvey Keitel en - voor het eerst - Robert de Niro. Hoewel de professionaliteit en strakke productie van zijn latere films ontbreekt is er ook met een klein budget genoeg ruimte voor Scorsese om creatief te filmen en te monteren. Vooral de muziek is tekenend voor het gebruik daarvan in de rest van zijn carrière. Een film die erg oprecht overkomt.
What's it going to be then, eh?
pi_58109546
Hoodwinked

3.0 ***
Animatie geen pixar , leuk verhaaltje dat wel...
"Have you seen my Childhood?
I'm searching for the world that I come from
'Cause I've been looking around" M.J
  donderdag 17 april 2008 @ 14:03:38 #191
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_58111460
quote:
Op donderdag 17 april 2008 12:46 schreef Treezz het volgende:
Hoodwinked

3.0 ***
Animatie geen pixar , leuk verhaaltje dat wel...
dat zelfs niet .. het is gewoon een lelijk gedrocht.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 17 april 2008 @ 19:18:09 #192
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_58118609
The Nanny Diaries (Shari Springer Berman & Robert Pulcini, 2007)
Het begin is erg leuk en hoopgevend op een goede film, maar uiteindelijk verzandt de film in een verzameling cliches. Het blijft leuk genoeg om te vermaken, maar komt nergens in de buurt van American Splendor, de vorige film van het echtpaar. Sporadisch zien we nog een glimp van de vindingrijkheid van die film en het begin van deze film. Scarlett Johansson is best aardig in haar rol, maar bijzonder was het niet. ***

The Invisible (David S. Goyer, 2007)
Wat een debiel plot. Het zit vol met ongeloofwaardigheden. De keuzes die verschillende personages maken lijken haast wel compleet random. De motivatie is vaak nogal zwak of totaal afwezig. Alles is zo geforceerd dat meegaan in het verhaal onmogelijk werd gemaakt. Het acteerwerk van de grotendeels jonge cast was best ok, maar het blijft lastig om van een debiel scenario geloofwaardige personages te maken. **
  donderdag 17 april 2008 @ 22:35:17 #193
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_58124033
Mar Adentro (2004)
Ramón (Javier Bardem) is een persoon die aan tetraplegie lijdt, na een onvoortuinlijk duik in zee 28 jaar geleden. Hij heeft een advocate in gehuurd om een zaak aan te spannen om beschikking te hebben om een eind aan je leven te kunnen maken. Maar tijdens dat proces wordt zijn leven aardig onderste boven gehaald.

Sterk waar gebeurd drama over een persoon die vanaf z'n nek verlamd is en gewoon dood wil.

Een droom van hem dat hij als een vogel over het Spaanse landschap vliegt is gewoon prachtig.

Een priester die ook aan tetraplegie lijdt wil meneer ompraten. Een leuke discussie over onzin van het geloof. Angst wat het inbozemt.

Wat is het zelf dood willen toch een verdomd moeilijk onderwerp. Maar waarom heeft een staat het recht om die beslissing te ontnemen. Ik vind het nog al bemoeizuchtig.

cijfer 8 / imdb 8.0
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_58132264


Een Belgische film over licht autistische jongen die gepest wordt op school en daar uiteindelijk genoeg van heeft. Een orgineel en goed uitgewerkte film met een meeslepend verhaal.

Cijfer: 8
..///
pi_58132377
quote:
Op donderdag 17 april 2008 12:46 schreef Treezz het volgende:
Hoodwinked

3.0 ***
Animatie geen pixar , leuk verhaaltje dat wel...
Hoodwinked was iig wel grappig.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_58134010
I Am Legend, met alternatief eind. Deze film niet in de bios gezien, en het alternatieve eind verraste mij op een goede manier
lekker faxen heel de dag echt genot
  Moderator vrijdag 18 april 2008 @ 18:19:26 #197
9859 crew  Karina
Woman
pi_58141654
Seed
Horrorfilm. Niet over een gevaarlijk zaad dat de wereld verovert, maar over een seriemoordenaar met de naam Seed.

Seed wordt geëxecuteerd op de electrische stoel, helaas gaat er wat mis. Wat daarna gebeurt is zo ongeveer het scenario zoals in Freddy/Jason, zelfs de muziek is vergelijkbaar net als zijn uiterlijk.

Redelijk spannend, maar genoemde Freddy en Jason films waren toch wel beter.

Untraceable
Cyberpolitie zit achter een cyberkiller aan die moorden laat zien via Internet. Beetje Saw-achtig, maar dan minder eng. Niet echt heel spannend en nogal voorspelbaar allemaal, vooral het einde zag ik al mijlenver aankomen.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  vrijdag 18 april 2008 @ 18:27:18 #198
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_58141830
The Love Guru (Marco Schnabel, 2008)
Gisteren naar een testscreening geweest voor de nieuwste film van Mike Myers. De film was duidelijk nog niet af qua special effects en de muziek was ook nog niet in z'n geheel af. Wat me wel duidelijk werd is dat hij niet zo grappig is als de Austin Powers films. Er zitten een aantal erg leuke scenes in, maar ook storende factoren. Jessica Alba is niet meer dan een mooi smoeltje in de film. De "romance" tussen haar en Mike Myers was compleet ongeloofwaardig en onderontwikkeld. Verder was Justin Timberlake best aardig in zijn eerste komische rol en is Verne "Mini-Me" Treyor ook weer van de partij. Ik ben benieuwd in hoeverre de uiteindelijke versie verschilt van de versie die ik gisteren gezien heb. Voor nu een naar boven afgeronde ***
  vrijdag 18 april 2008 @ 19:41:36 #199
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_58143941
Gisteren in de sneak:

Over Her Dead Body
Opzich is er niet echt veel aan te merken op deze romantische comedy.Ok, het verhaaltje en dus uiteraard ook het einde, is nogal cliché maar niet dusdanig dat het irritant wordt.
Het is zeker wel kijkbaar. Er zitten een aantal erg grappige scenes in en vooral Paul Rudd is cool als de droogkloot zoals we `m ook al kennen uit Friends.
Niets speciaals maar ook niet slecht.

IMDB Cijfer: 4,3/10
Mijn Cijfer: 6,0/10
pi_58144121
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 19:41 schreef Timo20 het volgende:
Gisteren in de sneak:

Over Her Dead Body
Opzich is er niet echt veel aan te merken op deze romantische comedy.Ok, het verhaaltje en dus uiteraard ook het einde, is nogal cliché maar niet dusdanig dat het irritant wordt.
Het is zeker wel kijkbaar. Er zitten een aantal erg grappige scenes in en vooral Paul Rudd is cool als de droogkloot zoals we `m ook al kennen uit Friends.
Niets speciaals maar ook niet slecht.

IMDB Cijfer: 4,3/10
Mijn Cijfer: 6,0/10
Heb 'm ook gezien. Zelfs voor een vrouwenfilm vér beneden de maat. Geen cohesie, slechte dialogen, dramatisch slechte hoofdrolspeelster + rest van de cast, niks origineels enz. enz. Nee, dit vond ik echt erbarmerlijk slecht.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')