Het was carnaval en er was gezegt dat je carnavals spullen mee mocht nemen!quote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:31 schreef Hephaistos. het volgende:
Goh, wat vreemd dat je op school geen teringherrie mag maken met zo´n irritante gastoeter. Dat kan je toch nooit van tevoren weten!
Hoezo?quote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:32 schreef longinus het volgende:
mja, verkeerde forum voor dit
Het zal het enige systeem zijn wat helpt tegen kutkinderen die vinden dat ze een telefoon nodig hebben in de klas.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:33 schreef Hephaistos. het volgende:
Dat mobieltjes systeem gaat wel wat ver trouwens. Voor de rest van het jaar een mobiele telefoon afpakken is wel erg extreem voor een school.
Nou, van de sommige kinderen uit mijn klas is hun mobiel wel eens voor een maand afgepakt maar dat zijn geen kutkinderen hoor!quote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:45 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Het zal het enige systeem zijn wat helpt tegen kutkinderen die vinden dat ze een telefoon nodig hebben in de klas.
Yes they are.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:48 schreef natte-tostie het volgende:
[..]
Nou, van de sommige kinderen uit mijn klas is hun mobiel wel eens voor een maand afgepakt maar dat zijn geen kutkinderen hoor!
Wel, je meot gewoon je mobiel niet uit je broekzak halen en al helemaal niet het geluid aan laten staan, dan is er niks aan de handquote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:48 schreef natte-tostie het volgende:
[..]
Nou, van de sommige kinderen uit mijn klas is hun mobiel wel eens voor een maand afgepakt maar dat zijn geen kutkinderen hoor!
Kinderen die in de klas niet opletten omdat ze met een telefoon zitten te spelen zijn per defenitie kutkinderen.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:48 schreef natte-tostie het volgende:
[..]
Nou, van de sommige kinderen uit mijn klas is hun mobiel wel eens voor een maand afgepakt maar dat zijn geen kutkinderen hoor!
een rectrixquote:
Gelul. Je weet van tevoren dat je geen mobiele telefoon mee de klas in mag nemen. Laat staan gebruiken. Als je schijt hebt aan de regels moet je ook de consequenties maar aanvaarden.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:17 schreef sweetysven het volgende:
Wat een ongelooflijke huilie's hier ongelooflijk. BOEDIEBOEDIEBOEDIE!
En misschien is het wel interessant om dit eens te checken. Ik kan echt niet geloven dat een school legaal spullen mag pakken of voor je mag bewaren. Lijkt mij toch een vorm van diefstal.
Dat dus! In ben voor de herinvoering van het spaans rietje!quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:19 schreef Seneca het volgende:
Kutkinderen tegenwoordig die alleen verwijzen naar de wet als het ze uitkomt maar zelf schijt hebben aan alle regels
Sukkel.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:31 schreef Hephaistos. het volgende:
Goh, wat vreemd dat je op school geen teringherrie mag maken met zo´n irritante gastoeter. Dat kan je toch nooit van tevoren weten!
Goed onderbouwd, en juridisch ook verhelderend ditquote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:23 schreef Ole het volgende:
Volkomen terecht van die school!
Wij hadden zelfs zo'n ettertje in de klas die weigerde eruit te gaan als de docent hem dat opdroeg. En dan ook nog het lef hebben om te zeggen: "Wat wil je eraan doen? Als je me aanraakt sleep ik je voor de rechter". Het bloed van onder je nagels halen dat soort figuren.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:20 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[..]
Dat dus! In ben voor de herinvoering van het spaans rietje!
Die had het begrepenquote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:25 schreef Seneca het volgende:
De enige die hij niet onder de duim kreeg was onze leraar Duits.
Geweldige man. Ik had destijds een gruwelijke hekel aan hem. Maar achteraf gezien heb ik van hem geleerd wat discipline is.quote:
De regels over mobieltjes in de klas lijken me duidelijk.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:24 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Goed onderbouwd, en juridisch ook verhelderend dit.
Geen rectum?quote:
de groep straffen voor het gedrag van de grootste etter werkt het beste lijkt me toch?quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:25 schreef Seneca het volgende:
[..]
Wij hadden zelfs zo'n ettertje in de klas die weigerde eruit te gaan als de docent hem dat opdroeg. En dan ook nog het lef hebben om te zeggen: "Wat wil je eraan doen? Als je me aanraakt sleep ik je voor de rechter". Het bloed van onder je nagels halen dat soort figuren.
De enige die hij niet onder de duim kreeg was onze leraar Duits. Die stond erom bekend dat hij, als er een iemand maar bleef praten, de hele klas een schriftelijke overhoring gaf. Dus we komen de klas binnen, had datzelfde ettertje een hakenkruis op het bord getekend (oeh, stoer). De docent komt binnen, kijk naar het bord, pakt zijn bordenwisser, en veegt het uit. Vervolgens gaat hij zitten en begint met de les, alsof er niets gebeurd is. Je begrijpt natuurlijk dat de hele klas het de hele les spaansbenauwd had, omdat iedereen verwachtte dat er wat zou komen. Maar er kwam dus NIETS! Na de les is die jongen door een paar klasgenoten op niet al te vriendelijke wijze duidelijk gemaakt dat hij zoiets niet nog een keer moest flikken.
Precies.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:28 schreef Ole het volgende:
[..]
De regels over mobieltjes in de klas lijken me duidelijk.
En die toeter, het lijkt mij redelijk dat die wordt teruggegeven, met daarbij een waarschuwing deze niet meer mee naar school te nemen.
Natuurlijk mag een school regels op stellen, dat is terecht. Maar ze dienen zich wel binnen de wet te houden, en spullen afpakken en niet meer teruggeven lijkt me dat niet.quote:Juridisch?
Tja, een school mag regels stellen neem ik aan. Hoe lang ze dan spullen mogen afnemen zou ik niet weten.
Iddquote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:41 schreef GForceT1 het volgende:
[..]
de groep straffen voor het gedrag van de grootste etter werkt het beste lijkt me toch?
Dan vindt er vanzelf groepsregulatie plaats
Ten eerste: wie is de school die jou kan opleggen om geen mobiele telefoon mee te nemen? Bij ons was het zelfs zo dat je geen MP3-speler meer in je broezak mocht hebben? Wat denken ze wel, dat zij de macht hebben om te bepalen wat ik bij me draag ofniet? Misschien heb je die mobiele telefoon wel echt nodig.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:19 schreef Seneca het volgende:
[..]
Gelul. Je weet van tevoren dat je geen mobiele telefoon mee de klas in mag nemen. Laat staan gebruiken. Als je schijt hebt aan de regels moet je ook de consequenties maar aanvaarden.
Kutkinderen tegenwoordig die alleen verwijzen naar de wet als het ze uitkomt maar zelf schijt hebben aan alle regels
1) Je hebt op school geen GSM nodig.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 13:20 schreef sweetysven het volgende:
[..]
Ten eerste: wie is de school die jou kan opleggen om geen mobiele telefoon mee te nemen? Bij ons was het zelfs zo dat je geen MP3-speler meer in je broezak mocht hebben? Wat denken ze wel, dat zij de macht hebben om te bepalen wat ik bij me draag ofniet? Misschien heb je die mobiele telefoon wel echt nodig.
Natuurlijk, als je de les verstoort met een mobiele telefoon hebben ze het volste recht er iets van te zeggen, zet je hem op stil of uit, dan kunnen zij je helemaal niks maken. In mijn ogen kunnen ze je hooguit laten nablijven of iets dergelijks als je de les verstoort.
Wat een goed voorbeeld weer, iedereen keihard straffen omdat ze zich niet aan de regels houden, terwijl de school het niet nodig vindt zichzelf aan de wet te houden.
Daarnaast, schijnt niemand te begrijpen dat regels als deze vaak een averechts effect hebben, en iedereen een stronthekel krijgt aan het schoolbestuur, en hier zijn de leraren weer de dupe van.
Tja, als er iemand op sterven ligt en je moet bereikbaar zijn, dan stap je naar de docent en je legt het verhaal uit. Ongetwijfeld geen enkel probleem om dan die telefoon aan te hebben staan. Voor de rest heb je die telefoon tijdens de les niet nodig. Ik zal je 'n geheimpje verklappen: 'n jaar of 10 geleden waren er nog helemaal geen mobiele telefoons (in ieder geval niet betaalbaar), en toen kwamen we die lessen ook gewoon door hoor...quote:Op zaterdag 29 maart 2008 13:20 schreef sweetysven het volgende:
Misschien heb je die mobiele telefoon wel echt nodig.
Dat dus. Bovendien moet je op de werkvloer met die gadgets ook niet aankomen, dus beter leer je die discipline nu alvast aan.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 13:25 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
1) Je hebt op school geen GSM nodig.
2) Je hebt op school geen walkman/diskman/MP3-speler nodig.
Je schoolboeken, schriften, pen en papier. DAT heb je op school nodig. En aandacht voor wat de leraar je vertelt. Verder niets.
Het gaat er niet om wat je nodig hebt. Je hebt het recht om die dingen bij je te hebben, en als de school meent jouw vrijheden te moeten inperken, dan is dat tegen de wet.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 13:25 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
1) Je hebt op school geen GSM nodig.
2) Je hebt op school geen walkman/diskman/MP3-speler nodig.
Je schoolboeken, schriften, pen en papier. DAT heb je op school nodig. En aandacht voor wat de leraar je vertelt. Verder niets.
Nee hoor, dat kan gewoon met een reglement.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 13:41 schreef Oproerkraaier het volgende:
Het gaat er niet om wat je nodig hebt. Je hebt het recht om die dingen bij je te hebben, en als de school meent jouw vrijheden te moeten inperken, dan is dat tegen de wet.
Inderdaad, op de werkvloer wordt je meteen weggehoond als je een uitgeschakelde mp3-speler in je binnenzak hebtquote:Op zaterdag 29 maart 2008 13:41 schreef Seneca het volgende:
[..]
Dat dus. Bovendien moet je op de werkvloer met die gadgets ook niet aankomen, dus beter leer je die discipline nu alvast aan.
kutkinderen vinden altijd van zichzelf en van hun kutvriendjes dat het geen kutkinderen zijnquote:Op zaterdag 29 maart 2008 11:48 schreef natte-tostie het volgende:
[..]
Nou, van de sommige kinderen uit mijn klas is hun mobiel wel eens voor een maand afgepakt maar dat zijn geen kutkinderen hoor!
Onderweg naar/van school wel.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 13:25 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
1) Je hebt op school geen GSM nodig.
2) Je hebt op school geen walkman/diskman/MP3-speler nodig.
Laat die werelvreemde opa lekker lullen johquote:Op zaterdag 29 maart 2008 13:47 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Inderdaad, op de werkvloer wordt je meteen weggehoond als je een uitgeschakelde mp3-speler in je binnenzak hebt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |