Ja gewoon die van Nadal en Sharapova die iedereen wel kent.quote:Op woensdag 15 april 2009 10:46 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Je bedoelt die imitaties die hij tot een jaar geleden weleens deed?
Ja, ik bedoelde meer te zeggen dat het iets van het verleden lijkt te zijn want ik heb het hem al in geen tijden meer zien doen.quote:Op woensdag 15 april 2009 11:27 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Ja gewoon die van Nadal en Sharapova die iedereen wel kent.
Ja was een tijdje echt een hype. Roddick deed het ook nog wel eens. De grap is nu ook wel leuk geweest.quote:Op woensdag 15 april 2009 11:38 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, ik bedoelde meer te zeggen dat het iets van het verleden lijkt te zijn want ik heb het hem al in geen tijden meer zien doen.
Ja, inderdaad. Mijn slechte grappen zijn ervoor in de plaats gekomen, maar dat is geloof ik ook geen vooruitgang.quote:Op woensdag 15 april 2009 12:09 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Ja was een tijdje echt een hype. Roddick deed het ook nog wel eens. De grap is nu ook wel leuk geweest.
Goed bezigquote:Novak Djokovic (foto) heeft zaterdagmiddag de finale van de Masters in Rome bereikt. Djokovic versloeg in de halve eindstrijd Roger Federer in drie sets: 4-6, 6-3 en 6-3.
De Servische tennisser speelt in de finale tegen de winnaar van het duel tussen de Spanjaard Rafael Nadal en de Chileen Fernando Gonzalez. (JvE)
Djokovic speelde vanaf de vierde game van de tweede set heel goed hoor, maar dit vind ik een voorbeeld van een partij die hij niet hij gewonnen heeft maar die Federer heeft verloren. Federer stortte - opnieuw - in op het moment dat hij in een gewonnen positie stond.quote:
Tipsi never, die houdt te veel van gezellige downers en Djokoquote:Op vrijdag 29 mei 2009 23:55 schreef wimderon het volgende:
Welke Serviër zal de career slam het eerst voltooien, Tipsi of Djoko?
Het spijt me zeer. maar ik kan echt niet naar die man kijken !quote:
Tips heeft anders alleen nog Wimbledon nodig, Djokovic moet nog wachten tot de US Open om hem te kunnen voltooien.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 09:25 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Tipsi never, die houdt te veel van gezellige downers en Djoko![]()
Die acts alsof hij er al 1 op z'n naam heeft staan bij het winnen van 1 game
Oh, die Slam. Dat zal we moeten lukken ja.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 12:56 schreef wimderon het volgende:
[..]
Tips heeft anders alleen nog Wimbledon nodig, Djokovic moet nog wachten tot de US Open om hem te kunnen voltooien.
Omdat Djokovic ook op het shirt in het shirt staat?quote:Op maandag 7 maart 2011 05:14 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Als ze Djokovic nou zelf dat shirt aan hadden getrokken had je Djokovic in Djokovic in Djokovic in Djokovic...
yo dawgquote:Op maandag 7 maart 2011 05:14 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Als ze Djokovic nou zelf dat shirt aan hadden getrokken had je Djokovic in Djokovic in Djokovic in Djokovic...
hahaha nog nooit gezien, geweldig.quote:Op maandag 7 maart 2011 14:35 schreef Norrage het volgende:
Staat het beste filmpje ooit al wel in dit topic? Vast wel, maar het is vast een tijdje geleden dat jullie hem gezien hebben![]()
![]()
Djoko
quote:Op maandag 21 maart 2011 11:58 schreef scalefactor het volgende:
[..]
hahaha nog nooit gezien, geweldig.
Bron.quote:Djokovic calls Nadal greatest player ever
After beating world No. 1 Rafael Nadal 4-6, 6-3, 6-2 in the final of Indian Wells, Novak Djokovic calls the Spaniard the greatest player ever. Nadal has won nine Grand Slams, but is still seven major titles behind 16-time Grand Slam champion Roger Federer. Nadal laughed when he heard the comment, saying it was not "not true," but the Serbian held his ground.
"I think he's the best ever because, even though he's 24 years old, he has done so much already, Djokovic said. "Many years in front of him too, I think even to overtake Roger in the Grand Slam trophies."Matthew Cronin
Ja, geweldig is dat. Straks wordt 'Je bent de GOAT' synoniem met 'Je hebt heel goed gespeeld'.quote:Op maandag 21 maart 2011 14:10 schreef TheGeneral het volgende:
Inderdaad. De ene dag noemt hij die weer de beste, de andere dag de andere.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |