abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 20 maart 2008 @ 17:35:59 #1
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57504113
Casus:
Ik zit met wat zaken die mij dwarszitten. Ventileer deze en krijg steeds een repeterend antwoord terug; als in ' nou en, doe jij ook weleens ' , of ' nee jij dan' of ' nou, ik voel me precies zo!!'
Ik heb een paar keer geprobeerd te vragen of ze alsjeblieft naar mij wilde luisteren en dat ik gewoon iets kwijt wilde, in de hoop dat ze iets over mij zou leren, of ( I wish ) er iets mee zou doen.
Elk gesprek echter; is blijkbaar zo vervelend dat ze de deur uit loopt. Niet 1 keer, maar echt elke keer.
Haar telefoon wordt dan ook demonstratief uitgezet, zodat alle comunicatie in 1 keer weg is.
Ik heb echt een grondige hekel aan weglopers. Misschien is dat mijn vechters mentaliteit ( die inderdaad vermoeiend is ) maar ik vind niets erger dan jezelf verstoppen omdat je ergens geen zin in hebt.
Ik ben nu wel zo ver dat ik een beetje klaar ben met dit gedrag.
Ik kan ook niets verzinnen wat het acceptabel zou maken.

Ik kan namelijk wel iets met de opmerking dat ze even rust wil in de discussie, of er later over wil praten.
Maar kinderachtige acties om mij zogenaamd 'iets te laten voelen' , zijn voor mij een brug te ver.

Ben ik onredelijk?
Ik weet namelijk best dat ik een tough cookie ben en ik weet ook zeker dat ik zelf ook de nodige steken laten vallen, maar we zijn allemaal mensen toch?
  donderdag 20 maart 2008 @ 17:40:56 #2
262 Re
Kiss & Swallow
pi_57504206
wat doet ze dan wat jou zo geagiteerd maakt?

Is ze jouw klankbord of ben je haar moeder?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_57504232
Ow ik dacht dat je iets met conflict zn vrouwke had.
  donderdag 20 maart 2008 @ 17:44:41 #4
262 Re
Kiss & Swallow
pi_57504274
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 17:42 schreef fransbreda het volgende:
Ow ik dacht dat je iets met conflict zn vrouwke had.
en toen voelde je die compulsieve drang om die brain fart hier te posten?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  donderdag 20 maart 2008 @ 17:46:45 #5
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57504322
Wat ze doet , is irrelevant.
Het draait om het feit dat ik een aantal zaken graag bij haar neer wil leggen, omdat ze mij een rotgevoel geven.
Echter, wanneer ik dit doe, krijg ik niet een logische reactie terug, maar geeft ze steevast de antwoorden zoals hierboven geschetst.
Ik voel me dan niet bepaald serieus genomen.
Als ik haar vervolgens kinderachtig noem, dan loopt ze steevast dramatisch de deur uit, zet haar telefoon uit en doet net of ik niet besta.
Deze cyclus doorlopen we elke keer, ondanks het feit dat ik al eens heb aangegeven dat weglopen voor mij echt een brug te ver is.

Ik vind het prima als je aangeeft een gesprek niet aan te kunnen, of dat het geen goed moment is, maar demonstratief je biezen pakken en mij negeren is in mijn optiek echt vreselijk onvolwassen.

Ik heb er op deze manier niet zoveel zin meer in.
Ik kan me namelijk niet voorstellen dat je zoiets regelmatig doet.
pi_57504374
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 17:44 schreef Re het volgende:

[..]

en toen voelde je die compulsieve drang om die brain fart hier te posten?
Zo zeg jij bent goed in lezen.
  donderdag 20 maart 2008 @ 17:51:33 #7
262 Re
Kiss & Swallow
pi_57504396
hoe ver wil je gaan om wat shock therapie te introduceren als in... jij geen contact meer opnemen, ik ook niet... Blijkbaar komt ze wel steeds weer terug voor hetzelfde riedeltje en zolang jij dat toestaat zal dat blijven gebeuren

vrienden relaties horen niet stressvol te zijn.
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  donderdag 20 maart 2008 @ 17:52:22 #8
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_57504409
Ja kijk na een aantal keer proberen moet je toch snappen dat ze niet wil praten dus ander zoeken om mee te praten. Als jullie samen iets hebben is het tijd om te zoekn naar een ander
pi_57504451
Tja, als ze continue wegloopt of de telefoon ophangt als jij het wil bespreken dan houd het snel op denk ik.

Dan zou ik van jouw kant de communicatie afkappen, hopen dat ze bijtrekt en je opbelt en anders is het gewoon einde vriendschap denk ik dan.

Vrienden die niet capabel zijn tot normale discussies ben ik liever kwijt dan rijk.

Klinkt hard, but thats life.
Existing in dimensions of addictive obsession
Your script will run short of ideas
The story will soon end itself
People to trust come short in number
  donderdag 20 maart 2008 @ 17:55:21 #10
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57504454
Ik weet rationeel dat ze het doet omdat ik het elke keer weer toch accepteer.
Ze gaat; komt na uren terug, ik ga weer in discussie met haar alleen dan altijd met de bekende mantel der liefde, en de eerstvolgende keer dat ik haar attendeer op dingen flikt ze het weer
Dit terwijl ze een vorige keer al plechtig heeft beloofd niet meer weg te lopen in gesprekken.

Volgens mij moet ik loslaten. Ook voor haar welzijn.
pi_57504568
Mja, open en eerlijk communiceren in vrienschappen kan best moeilijk zijn... Uit jouw posts blijkt dat jij het wel doet (of probeert iig), maar dat zij daar blijkbaar niet mee om kan gaan. Ik wilde eigen voorstellen dat je hier eens met haar over praat, maar gezien de reacties die ze vaker geeft als je haar iets duidelijk wilt maken, vraag ik me af of dat wel gaat werken...

Het kan misschien ook wel liggen aan de manier waarop jij dingen tegen haar zegt, zij voelt zich blijkbaar heel snel aangevallen (en daar heeft ze misschien ook wel redenen voor, maar misschien is ze zich daar niet eens bewust van). Misschien werkt het om eens op andere manieren haar met bepaalde dingen te confronteren, zonder dat ze zich meteen aangevallen voelt. Ik denk niet dat zij snel uit zichzelf zal veranderen. Maar goed, vandaar waarschijnlijk ook je vraag hoe je nu moet handelen .
pi_57504597
verkapt "kijk mij ruig en stoer zijn"topique
to ignore the past is to solicit disrespect
to ignore the present is to invite laziness
to ignore the future is to beg for disaster
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:05:55 #13
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57504611
Oh maar het ligt ook zeker aan de manier waarop ik iets zeg. Ik ben wat dat betreft een beetje bot; ik zeg het zoals ik het voel. Zonder dat ernstig te nuanceren.
Ik begrijp natuurlijk dat het niet leuk is om aangevallen te worden; maar bij elke woordenwisseling weglopen...is dat niet een enorm zwaktebod?
Ik vind het zo gemeen.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:06:53 #14
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_57504622
@Tristessa. Dat is inderdaad wat een relatie therapeut ook zal zeggen.
Het gaat om hoe het aankomt wat je zegt en niet hoe je het bedoelt. Het gaat er dus om hoe de ontvanger van de boodschap het interpreteert.

Het is maar net hoeveel je van je eigen persoonlijkheid in wilt leveren om met iemand te kunnen communiceren. Ik communiceer op mijn werk met mensen waar ik in mijn prive leven nooit vrienden mee zal zijn. Hoe dichter een persoon bij je staat hoe meer je jezelf zou moeten kunnen zijn bij die persoon.

Vandaar dus dat ik zeg: Als het je vriendin is dan wordt het tijd om verder te kijken. Soms werkt iets gewoon niet (meer).
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:10:57 #15
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57504703
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:05 schreef SHE het volgende:
Oh maar het ligt ook zeker aan de manier waarop ik iets zeg. Ik ben wat dat betreft een beetje bot; ik zeg het zoals ik het voel. Zonder dat ernstig te nuanceren.
Ik begrijp natuurlijk dat het niet leuk is om aangevallen te worden; maar bij elke woordenwisseling weglopen...is dat niet een enorm zwaktebod?
Ik vind het zo gemeen.
Ok, even advocaat van de duivel. Jij zegt dat je wilt dat ze je serieus neemt. Maar hoe serieus neem je haar als je in je gesprek met haar haar reactie 'kinderachtig' noemt?
The love you take is equal to the love you make.
pi_57504716
vrouwen en rationeel in dezelfde zin is sowieso al een brug tever....
ships are safe in the harbor, but that is not what ships are meant for
pi_57504747
en waarom zijn jullie nog vrienden?
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:11 schreef Mr.Spock het volgende:
vrouwen en rationeel in dezelfde zin is sowieso al een brug tever....
pi_57504792
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:05 schreef SHE het volgende:
Oh maar het ligt ook zeker aan de manier waarop ik iets zeg. Ik ben wat dat betreft een beetje bot; ik zeg het zoals ik het voel. Zonder dat ernstig te nuanceren.
Ik begrijp natuurlijk dat het niet leuk is om aangevallen te worden; maar bij elke woordenwisseling weglopen...is dat niet een enorm zwaktebod?
Ik vind het zo gemeen.
Bij elke woordenwisseling weglopen is zeker wel heel erg zwak. Ik denk dat het belangrijk voor jou is op dit moment je af te vragen wat jij nu echt wil binnen deze vrienschap en of dit mogelijk is. Wil je graag de vriendschap met haar behouden, dan zul jij daar (en zij natuurlijk ook) wel dingen voor moeten doen die niet altijd even makkelijk zullen zijn. Ik denk dat het belangrijk is dat zij bewust wordt van jouw niet-slechte bedoelingen als je kritiek op haar levert en jij moet je er denk ik bewust van worden dat zij bepaalde dingen niet goed trekt. Maar om daar een gesprek over aan te gaan, is niet makkelijk en het wil ook niet zeggen dat het na zo'n gesprek allemaal in 1 keer goed gaat. Als jij er voor wilt gaan en zij wil er ook voor de volle 100% voor gaan, dan zou ik de vrienschap nog een kans geven. Als je het idee krijgt dat ze er niet voor wil gaan, dan zou ik het denk ik afkappen. Maar het zal een kwestie van geven en nemen blijven, maar die moet natuurlijk uiteindelijk wel in redelijk in balans heb.
pi_57504832
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:06 schreef Daniel1976 het volgende:
Het is maar net hoeveel je van je eigen persoonlijkheid in wilt leveren om met iemand te kunnen communiceren. Ik communiceer op mijn werk met mensen waar ik in mijn prive leven nooit vrienden mee zal zijn. Hoe dichter een persoon bij je staat hoe meer je jezelf zou moeten kunnen zijn bij die persoon.

Vandaar dus dat ik zeg: Als het je vriendin is dan wordt het tijd om verder te kijken. Soms werkt iets gewoon niet (meer).
Goed punt . Ik weet alleen niet hoe belangrijk deze vrienschap voor SHE is, daarom vind ik het lastig in te schatten hoe zij in die vriendschap staat. Ik ben het uiteraard met je eens hoe dichter je bij iemand staat hoe meer je jezelf zou moeten kunnen zijn. Daarom is het ook belangrijk dat die vriendin ook gaat geloven dat SHE het niet gemeen bedoelt, als ze kritiek levert.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:20:54 #20
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_57504881
Ben ik de enige die het best wel relevant vind waar die kritiek over gaat?
pi_57504917
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:20 schreef Hephaistos. het volgende:
Ben ik de enige die het best wel relevant vind waar die kritiek over gaat?
Het is irrelevant als ze al niet in staat is om er over te praten ipv vluchtgedrag te vertonen.
Existing in dimensions of addictive obsession
Your script will run short of ideas
The story will soon end itself
People to trust come short in number
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:24:29 #22
154880 Bolter
Awesomeness
pi_57504936
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:20 schreef Hephaistos. het volgende:
Ben ik de enige die het best wel relevant vind waar die kritiek over gaat?
Nee, maar dit is puur een topic 'geef mij even gelijk en ik laat jullie weer met rust' dus dat zal je hier waarschijnlijk ook niet gaan vinden.
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story"
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:27:03 #23
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57504973
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:24 schreef Bolter het volgende:

[..]

Nee, maar dit is puur een topic 'geef mij even gelijk en ik laat jullie weer met rust' dus dat zal je hier waarschijnlijk ook niet gaan vinden.
Mwah, ze geeft ook aan dat ze het zelf bot en ongenuanceerd kan brengen.

Misschien moet SHE haar tactiek veranderen en het gesprek anders instappen: "Hoe kan ik met jou een gesprek voeren over X zonder dat je weer wegloopt?"
The love you take is equal to the love you make.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:28:53 #24
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_57505002
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:23 schreef Feitosa het volgende:

[..]

Het is irrelevant als ze al niet in staat is om er over te praten ipv vluchtgedrag te vertonen.
Dat ligt er maar net aan. Ik kan wel wat domeinen bedenken waar ik geen bemoeienis van m'n vrienden in duld. Als ik dat dan een of twee keer heb gezegd en ze blijven erover beginnen kap ik het ook af. Nu ken ik SHE natuurlijk niet, maar naar haar gedrag op Fok te beoordelen vermoed ik dat ze erg volhoudend kan zijn.


Uitleggen waarom je niet op kritiek wil ingaan, betekent in veel gevallen dat je alsnog op het onderwerp van die kritiek in moet gaan.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:31:47 #25
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505040
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:10 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Ok, even advocaat van de duivel. Jij zegt dat je wilt dat ze je serieus neemt. Maar hoe serieus neem je haar als je in je gesprek met haar haar reactie 'kinderachtig' noemt?
Touché. Dat was inderdaad niet zo netjes van mij.
Maar desondanks een reactie op iets wat zij zei
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:35:43 #26
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505087
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:24 schreef Bolter het volgende:

[..]

Nee, maar dit is puur een topic 'geef mij even gelijk en ik laat jullie weer met rust' dus dat zal je hier waarschijnlijk ook niet gaan vinden.
Absoluut niet. Als ik gelijk wilde krijgen dat had ik het hier niet gepost, maar mezelf voorgehouden dat het aan haar lag.
Ik zoek een klankbord, niets meer dan dat.

Ervan uitgaande dat ik in deze ook niet helemaal redelijk ben geweest, vraag ik me alsnog af wat ik met dat weglopen moet. Het is namelijk eenzijdig de communicatie afkappen.
In hoeverre moet je dit blijven accepteren?
Ik vind het nu echt een beetje vervelend worden.

De kritiek an sich was niets meer dan het geeikte ' je kan in deze vriendschap ook wat meer je best doen om aan mij te denken' en ' misschien kun je af en toe ook eens vragen hoe het met mij gaat en wat je voor mij kunt doen '
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:37:08 #27
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505113
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:23 schreef Feitosa het volgende:

[..]

Het is irrelevant als ze al niet in staat is om er over te praten ipv vluchtgedrag te vertonen.
Dat vind ik dus ook
Daarmee sla je alles dood. Kan ik 'r net zo goed voor kuthoer uitmaken; want wat ik ook zeg, het draait altijd hier op uit.

( excusez le mot )
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:39:26 #28
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57505146
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:35 schreef SHE het volgende:

[..]


De kritiek an sich was niets meer dan het geeikte ' je kan in deze vriendschap ook wat meer je best doen om aan mij te denken' en ' misschien kun je af en toe ook eens vragen hoe het met mij gaat en wat je voor mij kunt doen '
Je kunt je kritiek ook verpakken als een wens: ik zou het heel fijn vinden als je mij zou vragen hoe het met mij gaat en wat je voor mij kunt doen. Dat zou ik erg van je waarderen.

En dan maak je er ook een 'ik-boodschap' van in plaats van een 'jij-boodschap'. Dat komt vaak al veel prettiger over.
The love you take is equal to the love you make.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:39:42 #29
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505148
Oh, en daar moet ik bij vermelden dat ik in deze vriendschap net zo veeleisend ben naar haar als naar mezelf toe.
Met andere woorden; ik ga met haar om zoals ik met mezelf om ga. Verlies ik daarbij het individu uit het oog; ja. Ben ik daarmee soms iets te hard voor haar, ook ja. Maar ze is zelf ook niet vies van een potje ongenuanceerde kritiek, en juist daarom ben ik ook zo 'mezelf' bij haar.
Zie ik iets over het hoofd en bega ik ergens een cruciale fout?
pi_57505155
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 17:35 schreef SHE het volgende:
Ik zit met wat zaken die mij dwarszitten. Ventileer deze en krijg steeds een repeterend antwoord terug; als in ' nou en, doe jij ook weleens ' , of ' nee jij dan' of ' nou, ik voel me precies zo!!'
Ik heb een paar keer geprobeerd te vragen of ze alsjeblieft naar mij wilde luisteren en dat ik gewoon iets kwijt wilde, in de hoop dat ze iets over mij zou leren, of ( I wish ) er iets mee zou doen.
Ah leuk. Post van regelmatige fokster.
Ik moest om te beginnen keihard lachen.
Jouw klachten komen meestal van jongens. Leuk om ook eens een meiske aan die kant te zien.

Even een paar dingen die mij opvielen in jouw betoog:
- Zij kan niet tegen kritiek. Da's iets dat heel veel meisjes hebben.
- Jij schrijft dat jij 'even een paar dingen die jou niet bevallen bij haar neer wilt leggen'. Da's echt humor. Ik heb een probleem, ik heb er geen zin in, dus ik leg het neer bij een ander en ik wordt boos als die ander het niet met open armen verwelkomt...
Er zijn ALTIJD twee partijen bij een conflict: Degene die iets doet en degene die dat niet kan accepteren...
Als jij moeite hebt om met bepaald gedrag van haar om te gaan kun jij ook zelf keuzes maken. Wat jij wilt is de makkelijke weg: Jij wilt geen keuzes maken. Jij wilt jouw probleem, jouw onvermogen om er mee om te gaan, bij een ander neerleggen opdat die ander verandert, zodat jij je beter voelt... Vrouwelijker kan haast niet.
quote:
Ben ik onredelijk?
Ik weet namelijk best dat ik een tough cookie ben en ik weet ook zeker dat ik zelf ook de nodige steken laten vallen, maar we zijn allemaal mensen toch?
Echt, van humor naar beter. JIJ bepaalt dat ZIJ jouw fouten moet accepteren, onder het motto 'we zijn allemaal mensen'. Lief hoor! Ik wijs geen veroorzakers aan, maar behandel jij haar zoals je zelf behandeld wilt worden?
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:42:52 #31
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505203
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:39 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Je kunt je kritiek ook verpakken als een wens: ik zou het heel fijn vinden als je mij zou vragen hoe het met mij gaat en wat je voor mij kunt doen. Dat zou ik erg van je waarderen.

En dan maak je er ook een 'ik-boodschap' van in plaats van een 'jij-boodschap'. Dat komt vaak al veel prettiger over.
Dat klinkt een beetje ...overdreven? Ik begrijp het wel hoor; maar ik heb dan een beetje het gevoel dat ik niet eerlijk ben. Ik bedoel namelijk gewoon dat ze niet zo'n egoistisch mokkel moet zijn en het niet for granted moet nemen dat ik bij iedere zucht aan haar zijde sta. Niet dat ze dit van mij eist hoor, maar zo ben ik gewoon. Ik hecht me nauwelijks aan mensen, maar als het dan zover is, dan is dat ook behoorlijk hecht en ga ik echt door vuur.
Is het misschien dat ik ongevraagd van alles voor haar doe en stiekem hetzelfde verlang?

Dat zou dan ook niet zo fraai van mij zijn.
pi_57505222


[ Bericht 100% gewijzigd door mgerben op 20-03-2008 18:54:30 (zuigeditor) ]
pi_57505229
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:40 schreef mgerben het volgende:

[..]

Ah leuk. Post van regelmatige fokster.
Ik moest om te beginnen keihard lachen.
Jouw klachten komen meestal van jongens. Leuk om ook eens een meiske aan die kant te zien.

Even een paar dingen die mij opvielen in jouw betoog:
- Zij kan niet tegen kritiek. Da's iets dat heel veel meisjes hebben.
- Jij schrijft dat jij 'even een paar dingen die jou niet bevallen bij haar neer wilt leggen'. Da's echt humor. Ik heb een probleem, ik heb er geen zin in, dus ik leg het neer bij een ander en ik wordt boos als die ander het niet met open armen verwelkomt...
Er zijn ALTIJD twee partijen bij een conflict: Degene die iets doet en degene die dat niet kan accepteren...
Als jij moeite hebt om met bepaald gedrag van haar om te gaan kun jij ook zelf keuzes maken. Wat jij wilt is de makkelijke weg: Jij wilt geen keuzes maken. Jij wilt jouw probleem, jouw onvermogen om er mee om te gaan, bij een ander neerleggen opdat die ander verandert, zodat jij je beter voelt... Vrouwelijker kan haast niet.
[..]

Echt, van humor naar beter. JIJ bepaalt dat ZIJ jouw fouten moet accepteren, onder het motto 'we zijn allemaal mensen'. Lief hoor! Ik wijs geen veroorzakers aan, maar behandel jij haar zoals je zelf behandeld wilt worden?
Hoe wil je in godsnaam een conflict oplossen als de ander wegloopt bij een discussie ( waar je uiteindelijk niet aan ontkomt )??

Leg me dat eens uit?
Existing in dimensions of addictive obsession
Your script will run short of ideas
The story will soon end itself
People to trust come short in number
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:45:41 #34
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505246
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:40 schreef mgerben het volgende:

[..]

Ah leuk. Post van regelmatige fokster.
Ik moest om te beginnen keihard lachen.
Jouw klachten komen meestal van jongens. Leuk om ook eens een meiske aan die kant te zien.

Even een paar dingen die mij opvielen in jouw betoog:
- Zij kan niet tegen kritiek. Da's iets dat heel veel meisjes hebben.
- Jij schrijft dat jij 'even een paar dingen die jou niet bevallen bij haar neer wilt leggen'. Da's echt humor. Ik heb een probleem, ik heb er geen zin in, dus ik leg het neer bij een ander en ik wordt boos als die ander het niet met open armen verwelkomt...
Er zijn ALTIJD twee partijen bij een conflict: Degene die iets doet en degene die dat niet kan accepteren...
Als jij moeite hebt om met bepaald gedrag van haar om te gaan kun jij ook zelf keuzes maken. Wat jij wilt is de makkelijke weg: Jij wilt geen keuzes maken. Jij wilt jouw probleem, jouw onvermogen om er mee om te gaan, bij een ander neerleggen opdat die ander verandert, zodat jij je beter voelt... Vrouwelijker kan haast niet.
[..]

Echt, van humor naar beter. JIJ bepaalt dat ZIJ jouw fouten moet accepteren, onder het motto 'we zijn allemaal mensen'. Lief hoor! Ik wijs geen veroorzakers aan, maar behandel jij haar zoals je zelf behandeld wilt worden?
Nee, ik wil dat ze mijn probleem met haar gepaste aandacht geeft. En het vooral niet wegwuift met 'ja maar dat doe jij ook weleens '
Als zij een probleem heeft dan moet ik ook altijd een en al oor zijn.

Ze hoeft mijn fouten niet te accepteren, ik verwacht wel dat ze mij accepteert.
Het doet er verder ook niet toe wie de oorzaak is; daar is het mij niet om te doen.
Ik wil gewoon dat ze nokt met weglopen in een conflict. Het komt op mij over als machtsvertoon.
En daar kan deze ego niet tegen.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:45:49 #35
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57505250
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:42 schreef SHE het volgende:

[..]

Dat klinkt een beetje ...overdreven? Ik begrijp het wel hoor; maar ik heb dan een beetje het gevoel dat ik niet eerlijk ben. Ik bedoel namelijk gewoon dat ze niet zo'n egoistisch mokkel moet zijn en het niet for granted moet nemen dat ik bij iedere zucht aan haar zijde sta. Niet dat ze dit van mij eist hoor, maar zo ben ik gewoon. Ik hecht me nauwelijks aan mensen, maar als het dan zover is, dan is dat ook behoorlijk hecht en ga ik echt door vuur.
Is het misschien dat ik ongevraagd van alles voor haar doe en stiekem hetzelfde verlang?

Dat zou dan ook niet zo fraai van mij zijn.
Misschien moet je 't voor je gevoel overdrijven, gesteld dat je de vriendschap wilt behouden.

Maar ik lees dat je nog hard nadenkt. Het is inderdaad lastig als je iets voor een ander doet en eigenlijk verwacht dat de ander dat ook voor jou terugdoet. Alsof je scores bijhoudt. Neemt niet weg dat je in een vriendschap iets terug mag verwachten, maar ik zou er geen meetlat langsleggen. Als het echt niet goed meer voelt, kun je kappen.
The love you take is equal to the love you make.
pi_57505272
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:44 schreef Feitosa het volgende:

[..]

Hoe wil je in godsnaam een conflict oplossen als de ander wegloopt bij een discussie ( waar je uiteindelijk niet aan ontkomt )??

Leg me dat eens uit?

kijk dat punt wou ik eerst ook beginnen met aanstippen hoe kun je enigzins met iemand praten , al is het maar over iets als die ander al wegloopt voor je de kans krijgt om het helemaal uit te leggen.

ik snap best dat ze dan onder druk gezet word, en het niet wil accepteren maar, als ze jou niet eens onder ogen kan komen dan is er iets goed mis / met haar, in mijn ogen.
Redacted
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:50:18 #37
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505317
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:45 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Misschien moet je 't voor je gevoel overdrijven, gesteld dat je de vriendschap wilt behouden.

Maar ik lees dat je nog hard nadenkt. Het is inderdaad lastig als je iets voor een ander doet en eigenlijk verwacht dat de ander dat ook voor jou terugdoet. Alsof je scores bijhoudt. Neemt niet weg dat je in een vriendschap iets terug mag verwachten, maar ik zou er geen meetlat langsleggen. Als het echt niet goed meer voelt, kun je kappen.
Ik heb een te grote muil voor mijn hart, dat zorgt nogal eens voor innerlijk conflict.
Je moet het wel erg bont maken wil ik de knuppel in het hoenderhok smijten.
Maar toch knaagt het aan me, ik kan de keren niet meer tellen dat ze me verbouwereerd achterliet om mij vervolgens uren te negeren.
Waarna ik bij een herstel van het contact elk woord in de weegschaal probeerde te leggen om haar maar niet te provoceren.

Maar omgekeerd schroomt ze niet om eerlijk te zijn, simpelweg omdat ze weet dat ik het wel kan hebben. Ik schrik namelijk niet zo snel van een woord als egoisme. Ik weet namelijk dondersgoed dat ik niet zaligmakend ben.
Wie de aureool past, trekke hem aan.
pi_57505413
Even een kosten-batenanalyse maken. Veel tijd erin stoppen -> komt niets uit -> conclusie trekken.

Dat heet oplossingsgericht denken, een typische mannelijke kwaliteit, die helaas bij vrouwen wat dunner gezaaid is.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:57:30 #39
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505478
Newsflash; zo ging ik altijd met mensen om, maar dat heeft mij niet bepaald veel diepgang opgeleverd.
Ik wil het nu liever proberen met empathie en meer van dat geneuzel.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:57:48 #40
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_57505488
Waar gaan de dingen over die je zegt. Toevallig over haar? Veel mensen weten het altijd zo goed, tenzij het over henzelf gaat.

En als ze zo debiel doet, waarom noem je haar dan een vriendin? Klinkt meer als een kennis met benefits...

Mensen die weglopen zijn belachelijk. Al heb ik 't in het verleden ook wel eens gedaan, maar dat was dan het alternatief voor dingen kapotslaan en meppen Dan maar beter weglopen.
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_57505497
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:44 schreef Feitosa het volgende:
Hoe wil je in godsnaam een conflict oplossen als de ander wegloopt bij een discussie ( waar je uiteindelijk niet aan ontkomt )??

Leg me dat eens uit?
Die ander loopt weg omdat ze zich dat kan veroorloven omdat ze weet dat She toch wel weer terug komt.
Dat komt omdat She geen keuzes wil maken maar alleen haar grieven bij een ander wil neerleggen in de verwachting dat die ander dan wel zal veranderen.
En die ander accepteert dat dus niet en loopt weg.

Als She echt een keuze zou maken was er geen conflict. She moet óf kiezen om haar trots in te slikken óf eerlijk zeggen dat ze niet gelukkig wordt van deze relatie, en daar naar handelen.
Als She kiest is het conflict weg.
  donderdag 20 maart 2008 @ 18:59:43 #42
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57505533
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:50 schreef SHE het volgende:

[..]

Ik heb een te grote muil voor mijn hart, dat zorgt nogal eens voor innerlijk conflict.
Je moet het wel erg bont maken wil ik de knuppel in het hoenderhok smijten.
Maar toch knaagt het aan me, ik kan de keren niet meer tellen dat ze me verbouwereerd achterliet om mij vervolgens uren te negeren.
Waarna ik bij een herstel van het contact elk woord in de weegschaal probeerde te leggen om haar maar niet te provoceren.

Maar omgekeerd schroomt ze niet om eerlijk te zijn, simpelweg omdat ze weet dat ik het wel kan hebben. Ik schrik namelijk niet zo snel van een woord als egoisme. Ik weet namelijk dondersgoed dat ik niet zaligmakend ben.
Wie de aureool past, trekke hem aan.
Dat klinkt dan toch wel als een vriendin die je zou willen houden. Dan zou ik toch mijn tactiek wat wijzigen, als je dat kunt en wilt. Probeer het onderwerp van 'vraag ook eens hoe het met mij gaat' even te vergeten. Pak aan waar het je nu om gaat: wat het met jou doet als zij wegloopt uit een gesprek. En vraag haar of jullie kunnen afspreken dát voortaan te vermijden. Dat ze desnoods tien minuten met haar kaken kwaad op elkaar de andere kant op blijft kijken, maar weglopen mag niet meer.
The love you take is equal to the love you make.
pi_57505547
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:57 schreef SHE het volgende:
Newsflash; zo ging ik altijd met mensen om, maar dat heeft mij niet bepaald veel diepgang opgeleverd.
Ik wil het nu liever proberen met empathie en meer van dat geneuzel.
Sorry, dan heb ik niks gezegd
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:01:21 #44
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57505560
Maar wat is er nu zo fout aan je problemen bij iemand neerleggen die dat veroorzaakt? Mis ik iets?
Verder ben ik het met je eens hoor Gerben, ik hou het in stand.
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:30:02 #45
188692 Flatline____
Aim for the head
pi_57506203
Simpel, kapt zij het af, brengt ze het ook weer zelf op gang. Laat haar maar uitleggen waarom ze zo reageert. Kom je vanzelf uit op het eigenlijke probleem denk ik.
Gone.... :')
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:31:26 #46
188692 Flatline____
Aim for the head
pi_57506237
Oh ja, of ik je mag PM-en als je relatie met Skippy22 ooit uit mocht gaan

Gone.... :')
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:32:36 #47
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57506264
Heb ik natuurlijk gedaan. Zij zegt dan dat ze niet tegen de kritieken kan. Ze spreekt zelfs van 'blinde woede'
En ik heb echt zoiets van ...woede? Chick, als ik echt boos op je ben scheur ik je aan stukken.
Ik begrijp er geen zak van.
pi_57506275
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:58 schreef mgerben het volgende:

[..]

Die ander loopt weg omdat ze zich dat kan veroorloven omdat ze weet dat She toch wel weer terug komt.
Dat komt omdat She geen keuzes wil maken maar alleen haar grieven bij een ander wil neerleggen in de verwachting dat die ander dan wel zal veranderen.
En die ander accepteert dat dus niet en loopt weg.

Als She echt een keuze zou maken was er geen conflict. She moet óf kiezen om haar trots in te slikken óf eerlijk zeggen dat ze niet gelukkig wordt van deze relatie, en daar naar handelen.
Als She kiest is het conflict weg.
2e gedeelte ben ik het wel mee eens. ( het keuze gedeelte dan )
Alleen heb je ( denk ik ) te weinig inzicht in de situatie om tot de conclusie in het eerste gedeelte te komen.
( Allen die dit topic lezen , beter gezegd )
Existing in dimensions of addictive obsession
Your script will run short of ideas
The story will soon end itself
People to trust come short in number
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:33:36 #49
188692 Flatline____
Aim for the head
pi_57506286
Kan ze d'r later toch op reageren....
Gone.... :')
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:35:38 #50
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57506346
Overigens denk ik gewoon dat het een temperament verschil is. Ik ben luid en passioneel, zij is ingetogen en spreekt een zin pas uit als ze die vanuit alle hoeken heeft bekeken.
Ik accepteer dat, maar ze accepteert niet dat ik anders in elkaar zit. Ik kan iemand voor rotte vis uitmaken en hem na de nodige headbuts binnen seconden in de armen vliegen.
Zij niet; alles is zo...overwogen.
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:38:38 #51
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57506421
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:35 schreef SHE het volgende:
Overigens denk ik gewoon dat het een temperament verschil is. Ik ben luid en passioneel, zij is ingetogen en spreekt een zin pas uit als ze die vanuit alle hoeken heeft bekeken.
Ik accepteer dat, maar ze accepteert niet dat ik anders in elkaar zit. Ik kan iemand voor rotte vis uitmaken en hem na de nodige headbuts binnen seconden in de armen vliegen.
Zij niet; alles is zo...overwogen.
Maar voor haar is het misschien ook moeilijker het te accepteren. Jij met de grote bek hebt je zegje snel gedaan.

Ik ken het. Ik heb een vriendin die soms maanden later pas eens aankomt met 'ja maar jij toen en toen'. Dat maakt mij boos en verdrietig. Haar reactie: 'niet iedereen is zo assertief als jij'.
The love you take is equal to the love you make.
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:38:51 #52
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57506427
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:31 schreef Flatline____ het volgende:
Oh ja, of ik je mag PM-en als je relatie met Skippy22 ooit uit mocht gaan

Skippy moet opnieuw geboren worden, wil hij ooit mijn vent zijn.
( no pun )
pi_57506457
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:01 schreef SHE het volgende:
Maar wat is er nu zo fout aan je problemen bij iemand neerleggen die dat veroorzaakt? Mis ik iets?
Verder ben ik het met je eens hoor Gerben, ik hou het in stand.
Omdat elk probleem twee kanten heeft.

Jouw benadering is typisch voor veel vrouwen en ook mensen: Als iets mij stoort is dat iets fout en moet veranderen.

Concreter: Als jij iets doet waar ik niet mee om kan gaan is dat een probleem voor mij.
Maar het probleem wordt evengoed veroorzaakt door het feit dat ik er niet mee om kan gaan.
Door zonder meer de schuld bij jou te leggen, zonder te kijken naar mijn eigen onvermogen om jou te accepteren of in je waarde te laten, doe ik alsof het probleem maar één kant heeft.
Dat is niet objectief.
Vanuit de ander gezien (vanuit jou, in dit voorbeeld) is er namelijk helemaal geen probleem, als ik maar kon accepteren dat jij bent zoals je bent. Vanuit jou gezien ligt het probleem dus bij mijn onwil om jou te accepteren.
Conclusie: Een probleem ontstaat pas bij twéé mensen en het is daarom eigendom van beide partijen.

Mijn (gemakkelijke) oplossing is: Jij verandert en je past je aan zodat ik mij niet meer aan je stoor. Lekker makkelijk!
Jouw makkelijke oplossing is: Ik accepteer jou zoals je bent en ik houd mijn mond.

Wederom is de conclusie: We kunnen niet allebei gelijk hebben. Als ik eis dat jij verandert geef ik jou daarmee het recht om te eisen dat ik verander.
De ander veranderen is dus geen oplossing.
Stapje verder: De oplossing ligt niet bij de ander. De oplossing ligt bij mij. Als ik niet met jou kan leven zoals je bent, moet ik mijn eigen weg kiezen.
Als jij dáár weer niet mee kunt leven heb jij ook een keuze: Je eigen gedrag aanpassen zodat je met mij kunt zijn, of je eigen weg kiezen.
Dat is dus wél een oplossing, omdat daarmee onderkend wordt dat wie het probleem ervaart, ook de oplossing met zich meedraagt.
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:41:25 #54
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57506495
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:38 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Maar voor haar is het misschien ook moeilijker het te accepteren. Jij met de grote bek hebt je zegje snel gedaan.

Ik ken het. Ik heb een vriendin die soms maanden later pas eens aankomt met 'ja maar jij toen en toen'. Dat maakt mij boos en verdrietig. Haar reactie: 'niet iedereen is zo assertief als jij'.
Hmmm..ik vind assertief een walgelijk woord. Ik ben gewoon actief agressief. Je weet meteen wat je te wachten staat. Zij is passief agressief. Haar shit krijg ik pas als ik haar aanval.
Voor mij heel vervelend, maar ik begrijp ook best dat zij niet zo snel iets zal ventileren.

Wat moet ik hier nou mee? Behalve dat ik ht echt niet meer ga pikken dat ze wegloopt; de volgende keer mag ze heel lang doorlopen.
Ik word er nu weer boos om
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:43:31 #55
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57506538
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:40 schreef mgerben het volgende:

[..]

Omdat elk probleem twee kanten heeft.
Concreter: Als jij iets doet waar ik niet mee om kan gaan is dat een probleem voor mij.
Maar het probleem wordt evengoed veroorzaakt door het feit dat ik er niet mee om kan gaan.
Door zonder meer de schuld bij jou te leggen, zonder te kijken naar mijn eigen onvermogen om jou te accepteren of in je waarde te laten, doe ik alsof het probleem maar één kant heeft.
Dat is niet objectief.
Vanuit de ander gezien (vanuit jou, in dit voorbeeld) is er namelijk helemaal geen probleem, als ik maar kon accepteren dat jij bent zoals je bent. Vanuit jou gezien ligt het probleem dus bij mijn onwil om jou te accepteren.
Conclusie: Een probleem ontstaat pas bij twéé mensen en het is daarom eigendom van beide partijen.

Mijn (gemakkelijke) oplossing is: Jij verandert en je past je aan zodat ik mij niet meer aan je stoor. Lekker makkelijk!
Jouw makkelijke oplossing is: Ik accepteer jou zoals je bent en ik houd mijn mond.

Wederom is de conclusie: We kunnen niet allebei gelijk hebben. Als ik eis dat jij verandert geef ik jou daarmee het recht om te eisen dat ik verander.
De ander veranderen is dus geen oplossing.
Stapje verder: De oplossing ligt niet bij de ander. De oplossing ligt bij mij. Als ik niet met jou kan leven zoals je bent, moet ik mijn eigen weg kiezen.
Als jij dáár weer niet mee kunt leven heb jij ook een keuze: Je eigen gedrag aanpassen zodat je met mij kunt zijn, of je eigen weg kiezen.
Dat is dus wél een oplossing, omdat daarmee onderkend wordt dat wie het probleem ervaart, ook de oplossing met zich meedraagt.
Dit klinkt zinnig. Maar ik moet er wel even over nadenken. Dat is dan weer de vrouw in mij. Ik ben te snel geneigd om er overheen te stappen, terwijl dat wellicht voor beiden niet de beste oplossing is.
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:43:57 #56
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57506550
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:41 schreef SHE het volgende:

[..]

Hmmm..ik vind assertief een walgelijk woord. Ik ben gewoon actief agressief. Je weet meteen wat je te wachten staat. Zij is passief agressief. Haar shit krijg ik pas als ik haar aanval.
Voor mij heel vervelend, maar ik begrijp ook best dat zij niet zo snel iets zal ventileren.

Wat moet ik hier nou mee? Behalve dat ik ht echt niet meer ga pikken dat ze wegloopt; de volgende keer mag ze heel lang doorlopen.
Ik word er nu weer boos om
De volgende keer dat ze wegloopt ga je haar dat toeroepen: als je nu niet blijft om dit hier en nu uit te praten, dan hoef je ook niet meer terug te komen!

Zie ook nog mijn reactie een pagina terug. Ik vind persoonlijk dat je aan dat weglopen best je eisen mag stellen. Zó wil je niet met elkaar omgaan. Als er iets is, dan praat je dat uit.
The love you take is equal to the love you make.
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:45:07 #57
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57506576
Dat heb ik dus al duizend keer geroepen

* lightbulb moment*
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:46:02 #58
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57506593
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:45 schreef SHE het volgende:
Dat heb ik dus al duizend keer geroepen

* lightbulb moment*
Oh, dan werkt het niet. Ik zou m'n tactiek wel wijzigen.
The love you take is equal to the love you make.
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:48:36 #59
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57506657
Hoe bedoel je dat? Ik moet dan iets anders zeggen?
Ik heb zelf meer de neiging om haar te vertellen dat de eerstvolgende keer een exit is.
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:50:09 #60
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57506700
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:48 schreef SHE het volgende:
Hoe bedoel je dat? Ik moet dan iets anders zeggen?
Ik heb zelf meer de neiging om haar te vertellen dat de eerstvolgende keer een exit is.
Nou, dit.
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:59 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Dat klinkt dan toch wel als een vriendin die je zou willen houden. Dan zou ik toch mijn tactiek wat wijzigen, als je dat kunt en wilt. Probeer het onderwerp van 'vraag ook eens hoe het met mij gaat' even te vergeten. Pak aan waar het je nu om gaat: wat het met jou doet als zij wegloopt uit een gesprek. En vraag haar of jullie kunnen afspreken dát voortaan te vermijden. Dat ze desnoods tien minuten met haar kaken kwaad op elkaar de andere kant op blijft kijken, maar weglopen mag niet meer.
The love you take is equal to the love you make.
pi_57506712
Misschien een optie om ff een tijdje het gebeuren af te laten koelen en haar een maand of 2 maanden later weer te spreken?
Existing in dimensions of addictive obsession
Your script will run short of ideas
The story will soon end itself
People to trust come short in number
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:55:13 #62
61910 mymoodfentje
SHENS troll'd hard
pi_57506832
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:40 schreef mgerben het volgende:

[..]

Omdat elk probleem twee kanten heeft.

Jouw benadering is typisch voor veel vrouwen en ook mensen: Als iets mij stoort is dat iets fout en moet veranderen.

Concreter: Als jij iets doet waar ik niet mee om kan gaan is dat een probleem voor mij.
Maar het probleem wordt evengoed veroorzaakt door het feit dat ik er niet mee om kan gaan.
Door zonder meer de schuld bij jou te leggen, zonder te kijken naar mijn eigen onvermogen om jou te accepteren of in je waarde te laten, doe ik alsof het probleem maar één kant heeft.
Dat is niet objectief.
Vanuit de ander gezien (vanuit jou, in dit voorbeeld) is er namelijk helemaal geen probleem, als ik maar kon accepteren dat jij bent zoals je bent. Vanuit jou gezien ligt het probleem dus bij mijn onwil om jou te accepteren.
Conclusie: Een probleem ontstaat pas bij twéé mensen en het is daarom eigendom van beide partijen.

Mijn (gemakkelijke) oplossing is: Jij verandert en je past je aan zodat ik mij niet meer aan je stoor. Lekker makkelijk!
Jouw makkelijke oplossing is: Ik accepteer jou zoals je bent en ik houd mijn mond.

Wederom is de conclusie: We kunnen niet allebei gelijk hebben. Als ik eis dat jij verandert geef ik jou daarmee het recht om te eisen dat ik verander.
De ander veranderen is dus geen oplossing.
Stapje verder: De oplossing ligt niet bij de ander. De oplossing ligt bij mij. Als ik niet met jou kan leven zoals je bent, moet ik mijn eigen weg kiezen.
Als jij dáár weer niet mee kunt leven heb jij ook een keuze: Je eigen gedrag aanpassen zodat je met mij kunt zijn, of je eigen weg kiezen.
Dat is dus wél een oplossing, omdat daarmee onderkend wordt dat wie het probleem ervaart, ook de oplossing met zich meedraagt.
dit en niet anders.
"If you had a million years to do it, you couldn't rub out even half the "Fuck you" signs in the world."
Always look at the bright side of death
  donderdag 20 maart 2008 @ 19:57:42 #63
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57506895
Obrigadinho Feitosa, maar ook dat hebben we al eens gedaan
( als in, duizenden keren )

Lienekien, het klinkt wel werkbaar, maar ik heb al eens gezegd dat ik liever heb dat ze boos is, of me negeert in 1 kamer , dan dat ze wegloopt.
Weglopen is al eens aan bod geweest en ze heeft al eens belooft dat nooit meer te doen. Niet zo succesvol.
Ik laat Gerben's repliek nog even bezinken, maar zoals het er nu voor staat geef ik mijn hart liever aan iemand die 'm niet als drive-in gebruikt.
pi_57506969
Doodlopende weg lijkt me dan.
Existing in dimensions of addictive obsession
Your script will run short of ideas
The story will soon end itself
People to trust come short in number
  donderdag 20 maart 2008 @ 20:18:38 #65
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57507389
verbazingwekkend altijd hoeveel energie er wordt gestoken in relaties die eigenlijk helemaal niet werken, vooral bij vriendschaprelaties gaat dat vaak op.

Just a wild stab in the dark, maar als SHE zo'n actief-agressief karakter heeft als ze zegt dat ze heeft, en die vriendin gaat dat uit de weg met "jij zelf ook"-terugkaats-opmerkingen komt het mij voor dat zij helemaal niet overweg kan met SHE's overdonderende karakter, en op deze manier een veilig heenkomen zoekt. De machtsverhoudingen zijn dus compleet scheef en hoe hechter een vriendschap wordt, hoe meer het volgens mij nodig is dat de betrokken vriend(inn)en op een gelijk level staan.

Ik heb eigenlijk nog niet zoveel gelezen over de wens van SHE om dit tot een goed einde te brengen?
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  donderdag 20 maart 2008 @ 20:22:23 #66
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57507471
Ik weet niet zo goed wat ik moet doen Garisson. Het zou inhouden dat ik wat minder overdonderend zou moeten worden en dat is nu net iets wat mij, mij maakt.
Ik voel niet echt de behoefte mezelf in bochten te wringen die mij niet eigen zijn.
Schikken is geen probleem, concessies doen ook niet, maar vraag me niet om van mezelf iets anders te maken.
Als ik dit zelf zo lees kom ik toch wel aardig tot de conclusie dat het gewoon niet werkt.


Met pijn in het hart hoor; ik ben geen quitter.
pi_57507652
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:41 schreef SHE het volgende:

[..]

Hmmm..ik vind assertief een walgelijk woord. Ik ben gewoon actief agressief. Je weet meteen wat je te wachten staat. Zij is passief agressief. Haar shit krijg ik pas als ik haar aanval.
Voor mij heel vervelend, maar ik begrijp ook best dat zij niet zo snel iets zal ventileren.
Dat vetgedrukte is niet waar. Met een introvert persoon is het niet zo dat ie alleen maar hun problemen met jou bespreken als jij kwaad op hen bent. Je moet geduldiger zijn.

Volgens mij hebben jullie een ander beeld van vriendschap, dat moeilijk te rijmen valt.
Als TS zuiders is, en na 5 minuten woede iedereen in de armen vliegt, wil dat niet zeggen dat voor anderen het probleem opgelost is. Kwaadheid, assertiviteit etc... zijn gevoelens die een behoorlijke invloed kunnen hebben, en dat kan nazinderen... Niet leuk voor TS, maar dat moet ze accepteren, of ze nu wil of niet.
  donderdag 20 maart 2008 @ 20:30:44 #68
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57507670
Je zou 't waarschijnlijk ook nooit lang volhouden, jezelf een ander karakter aan te meten of bepaalde karaktertrekken te smoren. Vooral niet als je zo'n sterke persoonlijkheid hebt als je van jezelf beschrijft.

't Is niet per se quitting als je na rijp beraad een weloverwogen beslissing neemt, die ertoe leidt dat dit hier tot een einde komt.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_57507947
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 19:35 schreef SHE het volgende:
Overigens denk ik gewoon dat het een temperament verschil is. Ik ben luid en passioneel, zij is ingetogen en spreekt een zin pas uit als ze die vanuit alle hoeken heeft bekeken.
Ik accepteer dat, maar ze accepteert niet dat ik anders in elkaar zit. Ik kan iemand voor rotte vis uitmaken en hem na de nodige headbuts binnen seconden in de armen vliegen.
Zij niet; alles is zo...overwogen.
Misschien kom je er gewoon verkeerd mee aanzetten. Zoals je zegt ben jij nog al luid en passioneel en is zij ingetogen. Je gedrag kan op haar heel beangstigend overkomen, waardoor ze "bang" is om met jouw in discussie te gaan.

Je zou een discussie kunnen starten door te beginnen met te zeggen: "Ik weet dat ik nog al luid en passioneel. Daardoor voel jij je niet op je gemak om met mij te praten over serieuze zaken. Dit uit zich in vlucht gedrag. Ik weet dat ik zo ben en ik zal mij proberen om in te houden, maar ik wil graag met jouw praten over een aantal serieuze zaken die mij dwarszitten in onze vriendschap. Past het jouw nu op dit moment?"

Als ze ja zegt dan op rustig niveau met haar praten. Blijft ze oppervlakkig en vlucht ze weer, dan houdt het op. Zegt ze nee dan vragen wanneer het haar wel past.

Probeer in je gesprek met haar, haar niet aan te vallen. Blijft bij je zelf. Daarmee bedoel ik..... Als jij dit doet, dan voel ik mij zo omdat....
pi_57509931
uiteindelijk is het denk ik een afweging die je moet maken. is dat gedrag waar jij je kapot aan kan ergeren de vriendschap waard. zo ja, dan moet je het maar accepteren. ze nee, dan is de vriendschap voorbij.
  donderdag 20 maart 2008 @ 22:18:52 #71
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57510132
Wel potversnikkie. Zowaar krijg ik begrip EN de belofte dat het nooit meer voor zal komen. Dat het idd oneerlijk is en dat ze fout zit.
Ik geef het nog een kans, want iedereen mag klooien en ook ik maak fouten.
Ik ga er derhalve vanuit dat het nooit meer voorkomt, en komt het wel voor, dan heb ik in elk geval berusting in het einde van de relatie.

Dank allen, voor de verschillende invalshoeken en interpretaties. Ik heb er echt wat van geleerd.
(Vooral dat ik mijn eigen grenzen moet bewaken en dat dat een groot goed is )
Ik gun ons een waardige vriendschap; dus ik hoop dat ze hiermee uit de voeten kan.
pi_57510163
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 17:42 schreef fransbreda het volgende:
Ow ik dacht dat je iets met conflict zn vrouwke had.
  donderdag 20 maart 2008 @ 22:22:44 #73
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57510224
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 20:30 schreef Garisson72 het volgende:
Je zou 't waarschijnlijk ook nooit lang volhouden, jezelf een ander karakter aan te meten of bepaalde karaktertrekken te smoren. Vooral niet als je zo'n sterke persoonlijkheid hebt als je van jezelf beschrijft.

't Is niet per se quitting als je na rijp beraad een weloverwogen beslissing neemt, die ertoe leidt dat dit hier tot een einde komt.
Tot die conclusie ben ik inderdaad gekomen. Waarmee ik niet wil zeggen dat ik haar grenzen niet moet accepteren.
Ik heb nu de voorwaarde gesteld dat weglopen niet meer voorkomt. Wel geef ik haar een safety-net. Als het haar teveel wordt, moet ze gewoon aangeven dat ze nu niet wil praten en dat ze er later op terugkomt.
Niks aan de hand.
Ga ik het alsnog afdwingen, dan zit ik zelf natuurlijk fout.

Maar de harde eis is neergelegd; of je bewaakt je eigen grenzen op een volwassen manier, of we kappen ermee.
Ze heeft uiteindelijk voor het eerste gekozen.

We'll see
pi_57510282
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 22:22 schreef SHE het volgende:

[..]

Tot die conclusie ben ik inderdaad gekomen. Waarmee ik niet wil zeggen dat ik haar grenzen niet moet accepteren.
Ik heb nu de voorwaarde gesteld dat weglopen niet meer voorkomt. Wel geef ik haar een safety-net. Als het haar teveel wordt, moet ze gewoon aangeven dat ze nu niet wil praten en dat ze er later op terugkomt.
Niks aan de hand.
Ga ik het alsnog afdwingen, dan zit ik zelf natuurlijk fout.

Maar de harde eis is neergelegd; of je bewaakt je eigen grenzen op een volwassen manier, of we kappen ermee.
Ze heeft uiteindelijk voor het eerste gekozen.

We'll see
Verstandig besluit

  donderdag 20 maart 2008 @ 22:26:14 #75
209360 Druuna
Veel Beloven en Weinig Geven,.
pi_57510347
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 22:22 schreef SHE het volgende:

[..]

Tot die conclusie ben ik inderdaad gekomen. Waarmee ik niet wil zeggen dat ik haar grenzen niet moet accepteren.
Ik heb nu de voorwaarde gesteld dat weglopen niet meer voorkomt. Wel geef ik haar een safety-net. Als het haar teveel wordt, moet ze gewoon aangeven dat ze nu niet wil praten en dat ze er later op terugkomt.
Niks aan de hand.
Ga ik het alsnog afdwingen, dan zit ik zelf natuurlijk fout.

Maar de harde eis is neergelegd; of je bewaakt je eigen grenzen op een volwassen manier, of we kappen ermee.
Ze heeft uiteindelijk voor het eerste gekozen.

We'll see
Heftig die eis die je stelt, als ik een vriendin had die zo moeilijk deed tegen mij, nam ik ook de telefoon niet meer op en zou ik ook niet thuisgeven.
Je hebt toch geen relatie met haar, dus ik snap je moeilijkheid hierin niet zo .
"Het is vele malen moeilijker een vooroordeel te splitsen,
dan een atoom."
  donderdag 20 maart 2008 @ 22:43:27 #76
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57510795
Ik denk ook dat mannen mij beter begrijpen dan vrouwen.
pi_57511462
Ik heb het gevoel dat je veel verwacht van vriendschap. Kan dat?

Op dat vlak ben je wel erg vrouwelijk dan, want mannen hebben meestal genoeg aan een biertje en enkele oppervlakkige kennissen.
pi_57511489
interessant topic. zo leer je wat belangrijk is.
je grenzen aangeven en een ander in zijn/haar waarde laten.

wat ik trouwens wilde zeggen. als ze constant wegloopt is het een idee om een duidelijke brief te schrijven.
voor de ander minder confronterend en kan ze het rustig opnemen.
pi_57511508
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 22:43 schreef SHE het volgende:
Ik denk ook dat mannen mij beter begrijpen dan vrouwen.
Jij hebt een mannelijk brein?
pi_57511559
Hmm, persoonlijk weet ik niet hoe lang ik dergelijke situaties zou volhouden. Goed ruzie moet je natuurlijk kunnen maken en je moet iemand hebben die opgewassen is tegen jouw stijl van communiceren. Als dat niet zo is krijg je, zoals jij zelf al leuk aangeeft, de situatie dat de ander het teveel wordt en dichtslaat, wegloopt of je negeert. In een relatie (ongeacht wat voor) moet je een uitdaging voor elkaar blijven. Hier te lezen vind ik jouw houding assertief, terwijl zij passief-agressief is (zoals veel vrouwen). Passief-agressief houdt in dat je jezelf passief gedraagt totdat iemand net over de grens gaat. Dan word je ineens agressief.

Twee opties hier: of je gaat wat 'downtunen' naar haar stijl communiceren, of je zoekt iemand die past bij de jouwne. Van een vrouw verlangen dat ze wat harder wordt of wat logischer denkt is wensen dat het dertig graden wordt in december.

Ik irriteer me trouwens wel gruwelijk aan dat 'kijk-mij-even-geen-meisje-meisje-zijn'-gedrag van vrouwen. Wat mij betreft word je daar niet unieker door.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-03-2008 23:19:25 ]
  donderdag 20 maart 2008 @ 23:44:23 #81
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57512189
Dan heb je me denk ik niet goed gelezen. Ik denk dat ik in alle opzichten truttiger ben dan zij.
Ik zit ermee. Zij nauwelijks; althans...zo doet haar gedrag niet vermoeden.

Overgevoelig past mij beter denk ik en dat wil ik best toegeven. Dat ik daarbij wat 'mannelijk' ( lees: insensitief ) met zaken omga, maakt mij nog geen feministe.
Ik heb niks tegen gevoelens, ik begrijip er gewoon geen snars van.
pi_57512208
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 23:44 schreef SHE het volgende:
Dan heb je me denk ik niet goed gelezen. Ik denk dat ik in alle opzichten truttiger ben dan zij.
Ik zit ermee. Zij nauwelijks; althans...zo doet haar gedrag niet vermoeden.

Overgevoelig past mij beter denk ik en dat wil ik best toegeven. Dat ik daarbij wat 'mannelijk' ( lees: insensitief ) met zaken omga, maakt mij nog geen feministe.
Ik heb niks tegen gevoelens, ik begrijip er gewoon geen snars van.
Gevoelens zijn ook niet te begrijpen, ze zijn immers irrationeel.
pi_57513827
*

[ Bericht 100% gewijzigd door punkiie op 21-03-2008 02:10:25 ]
  vrijdag 21 maart 2008 @ 07:34:12 #84
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57514435
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 22:22 schreef SHE het volgende:
Maar de harde eis is neergelegd; of je bewaakt je eigen grenzen op een volwassen manier, of we kappen ermee.
Ze heeft uiteindelijk voor het eerste gekozen.
dat was te verwachten, zoals je haar beschrijft klinkt ze niet als iemand die stoere besluiten met ingrijpende consequenties durft te nemen. Heb jij ook nog een concessie van jouw kant gedaan?
Succes met deze ultieme lijmpoging!
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 08:34:05 #85
61910 mymoodfentje
SHENS troll'd hard
pi_57514818
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 23:45 schreef Diederik_Duck het volgende:

[..]

Gevoelens zijn ook niet te begrijpen, ze zijn immers irrationeel.
"If you had a million years to do it, you couldn't rub out even half the "Fuck you" signs in the world."
Always look at the bright side of death
pi_57515071
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:57 schreef SHE het volgende:
Newsflash; zo ging ik altijd met mensen om, maar dat heeft mij niet bepaald veel diepgang opgeleverd.
Ik wil het nu liever proberen met empathie en meer van dat geneuzel.
Dat geneuzel werkt soms toch het beste, ook al kun je zelf wel tegen directe taal. Mensen springen niet zo gauw op de kast als je de dingen zegt meer vanuit jouw gevoel. Als je tegen iemand zegt dat hij of zij zich altijd zo egoistisch gedraagt, voelen ze zich eerder aangevallen dan wanneer je zegt dat je je in de steek gelaten voelt door hen.
pi_57515317
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 23:44 schreef SHE het volgende:
Overgevoelig past mij beter denk ik en dat wil ik best toegeven. Dat ik daarbij wat 'mannelijk' ( lees: insensitief ) met zaken omga, maakt mij nog geen feministe.
Ik heb niks tegen gevoelens, ik begrijip er gewoon geen snars van.
Ik vind háár de man in deze relatie. Dat confronterende je-moet-en-zult-nú-naar-me-luisteren heeft iets kinderachtigs (en vrouwelijks). Mannen zijn beter in staat om een aanval te laten bezinken en er later in alle rust op terug te komen. Wat ook een beetje kinderachtig is, is dat je vindt dat jij jezelf moet kunnen zijn in deze relatie (dus meteen moet kunnen ventileren wat je dwars zit) terwijl zij dat niet mag (namelijk weglopen als ze zich aangevallen voelt). Ik denk dat vrouwen je véél beter zullen begrijpen dan mannen.

Het is overigens erg herkenbaar, want ik ben ook vrij hard en kritisch voor mijn geliefden. Maar het is niet iets waar ik trots op ben of iets wat ik als een belangrijk deel van mezelf koester.

Ik heb nog geen succesrecept gevonden voor 'omgaan met introverte mensen die liever weglopen'. Wat ik in ieder geval nooit meer wil doen is de relatie op de spits drijven. 'Als je dít nu niet toegeeft, dan betekent dit het einde van de relatie.' Zoiets. Dit doe ik om een ommekeer te krijgen, uitzicht op een betere situatie. Wat ik er echter mee bewerkstellig is dat degenen waar ik het meest van houd het gevoel hebben dat ik bij het minste of geringste bereid ben alles op het spel te zetten. Hoewel alle relaties voorwaardelijk van aard zjin, is het echt funest voor een liefdevolle relatie om de voorwaardelijkheid voelbaar te maken.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_57515584
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 23:44 schreef SHE het volgende:
...
Ik heb niks tegen gevoelens, ik begrijip er gewoon geen snars van.

Die moet je in je sig zetten.
Als een soort disclaimer bij weer een lekker botte reactie.
twee violen en een trommel en een fluit
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:02:40 #89
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_57515780
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 22:22 schreef SHE het volgende:

[..]

Tot die conclusie ben ik inderdaad gekomen. Waarmee ik niet wil zeggen dat ik haar grenzen niet moet accepteren.
Ik heb nu de voorwaarde gesteld dat weglopen niet meer voorkomt. Wel geef ik haar een safety-net. Als het haar teveel wordt, moet ze gewoon aangeven dat ze nu niet wil praten en dat ze er later op terugkomt.
Niks aan de hand.
Ga ik het alsnog afdwingen, dan zit ik zelf natuurlijk fout.
Dit komt nog steeds niet helemaal gezond over. Jij hebt nu de regels gemaakt, het is niet in overleg gegaan. Dit betekent: meer kans dat ze de regels niet accepteert, en toch wegloopt.
En dan vind jij dat je nu terecht de vriendschap mag verbreken.

Klopt niet helemaal.

Ook dat je verwacht dat ze ineens nooit meer weg zal lopen. Je zet het veel te veel op scherp. Stel nu dat het de komende 3 keer niet gebeurt, en de 4e keer wel, verbreek je dan de vriendschap?
quote:
Wat ik er echter mee bewerkstellig is dat degenen waar ik het meest van houd het gevoel hebben dat ik bij het minste of geringste bereid ben alles op het spel te zetten. Hoewel alle relaties voorwaardelijk van aard zjin, is het echt funest voor een liefdevolle relatie om de voorwaardelijkheid voelbaar te maken.
Dit bedoel ik dus.
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:09:32 #90
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57515897
Verdikkeme, nu voel ik me weer schuldig.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:15:43 #91
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_57515984
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:09 schreef SHE het volgende:
Verdikkeme, nu voel ik me weer schuldig.
Nee je moet haar gewoon ff zeggen dat het je niet helemaal lekker zit omdat je haar voor het blok hebt gezet. Maar dat dat weer niet betekent dat je het blijft accepteren als ze elke keer wegloopt.

Ja, het is gewoon een beetje een kutsituatie, want je wilt aan de ene kant dat ze zich niet te vrij voelt om weg te lopen, maar aan de andere kant moet er ook niet teveel druk op staan. Want dan gebeurt het juist.
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:16:32 #92
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57516002
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:02 schreef ErikT het volgende:
Dit komt nog steeds niet helemaal gezond over. Jij hebt nu de regels gemaakt, het is niet in overleg gegaan. Dit betekent: meer kans dat ze de regels niet accepteert, en toch wegloopt.
En dan vind jij dat je nu terecht de vriendschap mag verbreken.
Niet helemaal mee eens. Iedereen mag zelf de keuzes maken in het leven die het beste bij hem/haar passen, zolang hiervoor de consequenties ook gedragen worden. SHE stelt in mijn beleving een ultimatum omdat dit voor haar geen prettige situatie is, en wat die vriendin daar dan vervolgens mee doet is aan háár.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:21:39 #93
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57516091
Dan ga ik dat doen. Ze heeft al vaker gezegd dat ik haar het gevoel kan geven dat ik haar zo aan de straatkant zet als het mij niet zint.
Zo bedoel ik het natuurlijk niet, ik wil gewoon dat ze ophoud met weglopen, en dat ze ons een time-out geeft door de discussie te laten rusten opdat we weer tot elkaar kunnen komen.
Dan geef ik toch al mee? Immers, ik moet dan ook mijn emoties beteugelen tot nader order.
Als ze dan alsnog voor weglopen kiest dan spoort er toch iets niet?

Overigens vind ik het strontvervelend dat ze zo uniek is.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:26:17 #94
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_57516174
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:16 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

Niet helemaal mee eens. Iedereen mag zelf de keuzes maken in het leven die het beste bij hem/haar passen, zolang hiervoor de consequenties ook gedragen worden. SHE stelt in mijn beleving een ultimatum omdat dit voor haar geen prettige situatie is, en wat die vriendin daar dan vervolgens mee doet is aan háár.
Je moet de voor en nadelen tegen elkaar afwegen. Is de onprettige situatie erger, of is het mogelijke verlies van de vriendin erger?
Een ultimatum lijdt zeer waarschijnlijk tot het laatste. De vraag is: wil SHE dat wel echt?

Of gaat ze over 2 weken een topic openen dat ze verkeerd begrepen is?
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:30:22 #95
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_57516242
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:21 schreef SHE het volgende:
Dan geef ik toch al mee? Immers, ik moet dan ook mijn emoties beteugelen tot nader order.
Als ze dan alsnog voor weglopen kiest dan spoort er toch iets niet?
Dus je vindt het onredelijk dat jij je emoties moet beteugelen, maar je eist wel van haar dat ze dat doet?
Haar weglopen is toch haar uitting van onmacht? Dat zijn haar emoties?

Ik kan me heel goed voorstellen dat je dit irritant vindt, maar een ultimatum gaat dit echt niet oplossen. Ja voor even misschien, maar bij haar komt het feit dat jij haar confronteert met een ultimatum toch op de stapel irritaties die jij ongetwijfeld ook bij haar los maakt (ze loopt immers weg).
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:31:39 #96
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57516265
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:21 schreef SHE het volgende:
Als ze dan alsnog voor weglopen kiest dan spoort er toch iets niet?
in dat geval is het voor haar kennelijk onmogelijk om hier op een constructieve manier mee om te gaan, misschien omdat ze 'bang' is voor je semi-agressieve karakter , óf jullie vriendschap is haar niet zoveel waard dat ze er echt moeite voor wíl doen.
Either way, de conclusie zal hetzelfde zijn.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:33:35 #97
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_57516296
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:31 schreef Garisson72 het volgende:
in dat geval is het voor haar kennelijk onmogelijk om hier op een constructieve manier mee om te gaan,
Jij vindt een ultimatum stellen wel een constructieve manier van ergens mee omgaan?
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:37:23 #98
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57516351
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:26 schreef ErikT het volgende:
Je moet de voor en nadelen tegen elkaar afwegen. Is de onprettige situatie erger, of is het mogelijke verlies van de vriendin erger?
Kijk dit vind ik dus een lichtelijk gevaarlijke afweging, want voor veel mensen is het moeilijk (of zelfs not done) om een vriendschap de rug toe te keren, vaak ongeacht de persoon waarmee die vriendschap bestaat, want je kent die persoon al zo lang, en we hebben historie, en zij weet veel van mij en ik van haar, yadayada.
Zo wordt er sneller gekozen voor optie B en wordt er dus met de moed der wanhoop een relatie onderhouden die veel meer energie kosten dan hij oplevert, en dat is gewoon niet hoe het hoort te zijn in mijn optiek.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:43:43 #99
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57516428
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:33 schreef ErikT het volgende:
Jij vindt een ultimatum stellen wel een constructieve manier van ergens mee omgaan?
Ja, omdat je hiermee beweging brengt in de situatie. Heen en weer blijven gaan tussen het weglopen en het weer lijmen is mijns inziens niet constructief.
Dat die vriendin er vervolgens misschien niet mee kan omgaan, is iets van háár. SHE hoeft haar acties niet te laten bepalen door de eventuele te verwachten reacties van die vriendin; het eerlijkste wat SHE kan doen is eerlijk zijn naar zichzelf toe, en dat betekent in dit geval reageren vanuit haar actief-agressieve karakter. Zolang ze de consequenties daarvan ook maar kent en accepteert.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:44:09 #100
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57516438
Daar zit ik dus een beetje mee. What's in it for me? Ik wil gewoon dat ze kapt met weglopen. Ik vraag maar één ding.
Het staat haar ook vrij om iets van mij te vragen, wat ze overigens ooit ook eens heeft gedaan en waar ik mij heel voorbeeldig aan heb gehouden.
Nu vraag ik dit van haar en ik zou zo graag willen dat ze dat bloedserieus neemt.
Ik begrijp wat Erik wil zeggen, het is inderdaad niet zo fraai dat ik dreig de relatie te beeindigen, zeker niet als mijn bedoeling is een constructieve oplossing te vinden. Maar wat ik dan wél moet doen is mij niet duidelijk.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:45:32 #101
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57516451
Of ik wil het niet begrijpen, dat kan natuurlijk ook
  vrijdag 21 maart 2008 @ 10:51:23 #102
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57516542
Ik denk dat het je niet duidelijk is omdat je twee dingen tegelijk wil: enerzijds wil je de persoon kunnen blijven die jij bent, je wilt jezelf geen geweld aandoen en tegelijkitair wil je dat zij zich daarnaar voegt. Intussen voel je wel aan dat dat er uiteindelijk niet in zit, en daar heb je het moeilijk mee.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
pi_57516564
Gewoon zorgen dat ze niet meer wegloopt, oftewel subtieler worden...

Het is al eerder gezegd, haar kan je niet veranderen, jezelf wel.
En kan je subtieler worden? Ja dat kan je wel maar dan ook weer op je eigen manier, wat voor jou werkt.
Is best interessant het eens van een andere kant te bekijken.

Ze praat dus heel over zichzelf? Kijk eens wat daar onder ligt...
(Vaak wordt er thuis niet genoeg naar haar geluisterd..?)

Laat haar weglopen, ik zou er niet meer van over de piss gaan, maar zou ook geen contact meer zoeken...
Actieve agressie kom je geen kloot verder mee. Dat is al gebleken...

Kijk naar jezelf, waar stoot je je al meerdere keren aan?
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  vrijdag 21 maart 2008 @ 11:00:46 #104
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_57516679
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:43 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

Ja, omdat je hiermee beweging brengt in de situatie. Heen en weer blijven gaan tussen het weglopen en het weer lijmen is mijns inziens niet constructief.
Het klopt dat er dan beweging komt in de situatie. En het klopt dat niks doen niet constructief is. Maar een ultimatum is niet de enige manier om iets in beweging te krijgen. En aangezien het de extreemste variant is, niet de juiste.
quote:
Dat die vriendin er vervolgens misschien niet mee kan omgaan, is iets van háár.
Ja, maar zij kan niet omgaan met het confronterende gedrag van SHE. Dat heeft ze vast niet met iedereen. Het is dus een probleem tussen 2 mensen.
quote:
SHE hoeft haar acties niet te laten bepalen door de eventuele te verwachten reacties van die vriendin; het eerlijkste wat SHE kan doen is eerlijk zijn naar zichzelf toe, en dat betekent in dit geval reageren vanuit haar actief-agressieve karakter. Zolang ze de consequenties daarvan ook maar kent en accepteert.
SHE hoeft natuurlijk sowieso helemaal niks. Maar ik maak op uit haar reacties dat die vriendin veel voor haar betekent.
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
  vrijdag 21 maart 2008 @ 11:03:37 #105
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_57516731
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:37 schreef Garisson72 het volgende:

[..]

Kijk dit vind ik dus een lichtelijk gevaarlijke afweging, want voor veel mensen is het moeilijk (of zelfs not done) om een vriendschap de rug toe te keren, vaak ongeacht de persoon waarmee die vriendschap bestaat, want je kent die persoon al zo lang, en we hebben historie, en zij weet veel van mij en ik van haar, yadayada.
True.
quote:
Zo wordt er sneller gekozen voor optie B en wordt er dus met de moed der wanhoop een relatie onderhouden die veel meer energie kosten dan hij oplevert, en dat is gewoon niet hoe het hoort te zijn in mijn optiek.
Nee. Maar als je alles keihard speelt zit je uiteindelijk in je eentje. Dat is ook niet hoe het hoort te zijn.
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
  vrijdag 21 maart 2008 @ 11:04:07 #106
107521 Furia
snoopy weer
pi_57516745
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 10:44 schreef SHE het volgende:
Daar zit ik dus een beetje mee. What's in it for me? Ik wil gewoon dat ze kapt met weglopen. Ik vraag maar één ding.
Het staat haar ook vrij om iets van mij te vragen, wat ze overigens ooit ook eens heeft gedaan en waar ik mij heel voorbeeldig aan heb gehouden.
Nu vraag ik dit van haar en ik zou zo graag willen dat ze dat bloedserieus neemt.
Ik begrijp wat Erik wil zeggen, het is inderdaad niet zo fraai dat ik dreig de relatie te beeindigen, zeker niet als mijn bedoeling is een constructieve oplossing te vinden. Maar wat ik dan wél moet doen is mij niet duidelijk.
Ze kapt niet met weglopen. Net als jij je problemen met een ander direct op tafel gooit, loopt zij weg. Ik ben ook een wegloper

(Leer er trouwens maar gewoon mee leven, want anders heb je de volgende keer weer een probleem)
  vrijdag 21 maart 2008 @ 11:08:38 #107
44470 ErikT
Lekker PSV!
pi_57516842
Succes verder ermee, en vergeet niet erom te lachen af en toe.
Yeah, well, that's just, like, your opinion, man.
3 weken sterren kijken in augustus: www.iayc.org
pi_57518504
of als ze eenmaal binnen is, alle deuren op slot en een slagersmes in je broekzak houden.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 12:43:37 #109
94676 Garisson72
weten is weten dat je nix weet
pi_57518619
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 11:00 schreef ErikT het volgende:
Ja, maar zij kan niet omgaan met het confronterende gedrag van SHE. Dat heeft ze vast niet met iedereen. Het is dus een probleem tussen 2 mensen.
dit illustreert mijn stelling dat deze 2 mensen niet bij elkaar passen in een vriendschap.
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 11:03 schreef ErikT het volgende:

Nee. Maar als je alles keihard speelt zit je uiteindelijk in je eentje. Dat is ook niet hoe het hoort te zijn.
dat zal ook zo'n vaart nooit lopen; uiteindelijk hou je de mensen over die wel bij je passen, dus die wel met je karakter om kunnen gaan.
Breasts! helping men to avoid eye contact since 1865.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 13:30:20 #110
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57519514
Ik heb dus gedaan wat hier en daar werd gesuggereerd. Maar het komt er op neer wat Garisson zegt. Ze geeft aan dat ze sowieso niet om kan gaan met mijn expliciete, overdonderende manier van 'bestaan' .
Toen heb ik natuurlijk aangegeven dat het daar voor mij ophield. Waarop zij aangaf dat het niet perse aan mijn karakter zou liggen, maar misschien ook wel aan haar houding.

Kortom; ik kom er niet uit. Ik denk dat ik ook maar even niets meer doe. Doodbloeden kan altijd nog.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 13:31:47 #111
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57519533
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 12:38 schreef SlimShady het volgende:
of als ze eenmaal binnen is, alle deuren op slot en een slagersmes in je broekzak houden.
Ik heb weleens haar sleutels expres kwijtgemaakt zodat ze niet weg kon.
Dat was natuurlijk ontzettend kinderachtig. Hielp overigens wel!.
pi_57519772
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 13:30 schreef SHE het volgende:
Ik heb dus gedaan wat hier en daar werd gesuggereerd. Maar het komt er op neer wat Garisson zegt. Ze geeft aan dat ze sowieso niet om kan gaan met mijn expliciete, overdonderende manier van 'bestaan' .
Toen heb ik natuurlijk aangegeven dat het daar voor mij ophield. Waarop zij aangaf dat het niet perse aan mijn karakter zou liggen, maar misschien ook wel aan haar houding.

Kortom; ik kom er niet uit. Ik denk dat ik ook maar even niets meer doe. Doodbloeden kan altijd nog.
Volgens mij heb je zelf al aardig door wat je wilt. Jij wilt één ding van haar kunnen vragen en je staat haar toe om ook iets van jou te vragen. Dat heet onderhandelen. Volkomen redelijk gedrag! Jij mag je hart bij haar luchten als je dat nodig hebt, zij mag dan niet weglopen, maar jij moet je dan niet louter afreageren, et cetera. Samen ben je een script aan het bedenken voor situaties waarvan je tevoren al weet dat het uit de hand gaat lopen als jullie beiden je eigen 'comfort zone' opzoeken.

Je houdt van zulke mensen omdat ze geen kopie van jezelf zijn. Het is de moeite waard om hiermee te worstelen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 13:52:10 #113
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57519956
Dat hoop ik dan maar. Ik voel me er in elk geval ongelofelijk rot onder. Ik wil haar namelijk niet kwetsen en ook mezelf niet tekort doen. Ondanks mijn grote mond wil ik namelijk nog weleens mensen de ruimte geven mijn grenzen te overschrijden.
Door alle consternatie heb ik ook zoveel moussaka gemaakt dat mijn oven nu al 3 uur aanstaat omdat ik alle schalen moet afbakken.
Ik kan zo een Griekse bruiloft ondersteunen

Deze worstelingen geven mij altijd het gevoel vreselijk klein te zijn.
pi_57519984
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 13:31 schreef SHE het volgende:

Ik heb weleens haar sleutels expres kwijtgemaakt zodat ze niet weg kon.
Dat was natuurlijk ontzettend kinderachtig. Hielp overigens wel!.
Mijn moeder heeft dat bij mijn vader gedaan. Net zo lang tot hij een keer doordraaide en een ruit kapotsloeg. Dat heeft haar heel veel genoegdoening gegeven, al zal ze dat zelf nooit toegeven. Ik vond het vreselijk om te zien wat het met hem deed. Je kunt iemand echt kapotmaken door een confrontatie af te dwingen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 13:58:50 #115
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57520089
Dat is mijn meest vervelende eigenschap. Ik weet een zwakke plek feilloos te vinden en schroom ook niet om daarin te gaan wroeten. Als iemand dan noodgedwongen buigt, zie ik dat als een overwinning. Het is het meest onmenselijke waar ik toe in staat ben.
Volgens mij ook voortkomend uit pure zelfhaat. Deze vorm van sabotage pas ik namelijk ook nog weleens bij mezelf toe.

Gelukkig is het wel iets wat ik echt onacceptabel vind en ik denk dat ik het redelijk in bedwang weet te houden inmiddels.
pi_57520155
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 13:52 schreef SHE het volgende:
Deze worstelingen geven mij altijd het gevoel vreselijk klein te zijn.
Je moet een zeker iemand gewoon even vragen om je te troosten.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 17:45:21 #117
188692 Flatline____
Aim for the head
pi_57524106
TS, je etaleert hier een schijnbaar feilloos zelfinzicht Maar de vraag die je stelt in je OP, 'ben ik onredelijk', is denk ik niet de goeie.

Door de situatie zo te stellen heb je al een bepaalde verwachting vastgelegd over het gedrag van je vriendin. Onredelijk of niet, dat verandert niets aan háár gedrag. Stel, je bent redelijk, wat dan?? Heb je dan het morele recht, en voel je je sterker, om haar daarop aan te spreken?

Het enige wat je mi kunt doen hier is aangeven wat jij van haar pikt en daarna afwachten of ze terugkomt. Ik vind jullie allebei tamelijk onvolwassen....
Gone.... :')
pi_57524178
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 13:58 schreef SHE het volgende:
Dat is mijn meest vervelende eigenschap. Ik weet een zwakke plek feilloos te vinden en schroom ook niet om daarin te gaan wroeten. Als iemand dan noodgedwongen buigt, zie ik dat als een overwinning. Het is het meest onmenselijke waar ik toe in staat ben.
Volgens mij ook voortkomend uit pure zelfhaat. Deze vorm van sabotage pas ik namelijk ook nog weleens bij mezelf toe.

Gelukkig is het wel iets wat ik echt onacceptabel vind en ik denk dat ik het redelijk in bedwang weet te houden inmiddels.
Ik vind een zwakke plek bij iemand vinden geen om daarin te gaan wroeten geen slechte eigenschap.
HOE je er mee omgaat is de key.

I'm telling you, subtiliteit kan je aanleren...
Je zal er geen gevoel bij hebben, maar ook dat wordt beter gaandeweg.
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  vrijdag 21 maart 2008 @ 17:59:46 #119
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57524334
Mooi; dan ga ik me volgende week eens even lekker bij je beklagen
  vrijdag 21 maart 2008 @ 18:04:49 #120
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57524408
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 17:45 schreef Flatline____ het volgende:
TS, je etaleert hier een schijnbaar feilloos zelfinzicht Maar de vraag die je stelt in je OP, 'ben ik onredelijk', is denk ik niet de goeie.

Door de situatie zo te stellen heb je al een bepaalde verwachting vastgelegd over het gedrag van je vriendin. Onredelijk of niet, dat verandert niets aan háár gedrag. Stel, je bent redelijk, wat dan?? Heb je dan het morele recht, en voel je je sterker, om haar daarop aan te spreken?

Het enige wat je mi kunt doen hier is aangeven wat jij van haar pikt en daarna afwachten of ze terugkomt. Ik vind jullie allebei tamelijk onvolwassen....
Och, onvolwassen. Wat is volwassen?
Ik erken mijn en haar tekortkomingen en het enige wat ik probeer is een weg te vinden die voor ons beiden een prettige is.
Ik voel niet de behoefte haar de les te lezen. Ik wil dat zij mij hoort en ik hoop dat ik een manier kan vinden waarbij zij mij kan horen zonder dat ik haar trommelvliezen breek.
Het heeft weinig te maken met infantiele ruzies of gekibbel in de marge. Wij gaan elk op onze eigen manier nogal ver in onze vriendschap en dat botst.
Maar ik hou zielsveel van haar, zoals ze is, dus ik denk dat ik gaandeweg wel ga leren hoe onze persoonlijkheden een utopische symbiose kunnen vormen.
Tot die tijd, zal ik die trut eens even haarfijn duidelijk maken waarom ze me zo irriteert.
pi_57525595
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 18:04 schreef SHE het volgende:

Ik voel niet de behoefte haar de les te lezen. Ik wil....
Mijn moeder zei dan altijd: Jouw wil staat achter de deur...

Handleiding voor de niet subtiele:

Je bent gewoon te eerlijk, soms moet je gewoon je mond dichthouden.
Letterlijk door je vingers kijken.
Dat is iets wat ik mezelf heb aangeleerd, ik zet mijn hand voor mijn open ogen, en verrek, dan zie je opeens niet meer alles...
Of ik wrijf met mijn knokkels over mijn hartstreek en zucht eens diep...
En denk: mens, je kan er zelf niks aan doen dat je je in een hoek laat smijten, en antwoorden krijg ik toch niet, laat dus maar...
Dat is namelijk de andere kant, zij kan jouw geen goede antwoorden, uitleg geven...

Op wie lijkt ze, op je vader of op je moeder qua karakter?

Wordt het te gortig en blijft het energie trekken, dan pleurt men maar lekker op, en dan ook niet meer terug komen. Over, klaar.
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  vrijdag 21 maart 2008 @ 19:29:55 #122
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57526014
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 14:02 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Je moet een zeker iemand gewoon even vragen om je te troosten.
Bedankt.
pi_57526542
Ah ja, loop maar weer weg!
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
pi_57527395
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 17:46 schreef SHE het volgende:
Wat ze doet , is irrelevant.
Het draait om het feit dat ik een aantal zaken graag bij haar neer wil leggen, omdat ze mij een rotgevoel geven.
Echter, wanneer ik dit doe, krijg ik niet een logische reactie terug, maar geeft ze steevast de antwoorden zoals hierboven geschetst.
Ik voel me dan niet bepaald serieus genomen.
Als ik haar vervolgens kinderachtig noem, dan loopt ze steevast dramatisch de deur uit, zet haar telefoon uit en doet net of ik niet besta.
Deze cyclus doorlopen we elke keer, ondanks het feit dat ik al eens heb aangegeven dat weglopen voor mij echt een brug te ver is.

Ik vind het prima als je aangeeft een gesprek niet aan te kunnen, of dat het geen goed moment is, maar demonstratief je biezen pakken en mij negeren is in mijn optiek echt vreselijk onvolwassen.

Ik heb er op deze manier niet zoveel zin meer in.
Ik kan me namelijk niet voorstellen dat je zoiets regelmatig doet.
Kort samengevat: je hebt een echte dramaqueen als vriendin. Mijn ervaring is dat dit soort mensen niet veranderen. De plank voor de kop is te groot en alles wat ook maar enigzins naar (opbouwende) kritiek riekt wordt als persoonlijke aanval gezien.

Mijn raad: of leer met haar gedrag leven of schaf haar af als vriendin.

Waarschijnlijk zal je wel proberen door die plank heen te komen maar ik geef je weinig kans.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 21 maart 2008 @ 20:35:40 #125
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57527543

Kruip alsjeblieft weer onder je steen.
  vrijdag 21 maart 2008 @ 20:36:31 #126
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57527573
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 19:56 schreef Oblivion het volgende:
Ah ja, loop maar weer weg! [ afbeelding ]

Volgende week maak ik alles goed.
pi_57527645
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 20:36 schreef SHE het volgende:

[..]


Volgende week maak ik alles goed.
Daar twijfel ik niet aan...

Maar dat was niet de boodschap...
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  vrijdag 21 maart 2008 @ 20:43:24 #128
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57527737
Je kent dat verhaal van dingen, en dan dingen de dichtbij komen enzo; nou, van dattum
pi_57528496
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 20:35 schreef SHE het volgende:

Kruip alsjeblieft weer onder je steen.
Tja, ik verpak het misschien niet in een subtiel pakketje maar als ik zo het topic doorlees is dit toch kort
en bondig waar het op neerkomt.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 21 maart 2008 @ 21:26:00 #130
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57528580
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 21:21 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Tja, ik verpak het misschien niet in een subtiel pakketje maar als ik zo het topic doorlees is dit toch kort
en bondig waar het op neerkomt.
Vergeef me, maar je aanval naar haar is indirect een aanval naar mij. Het zou impliceren dat ik dramatische nitwits in mijn omgeving zou dulden.
Als dat de boodschap is die ik de wereld in knal, dan spijt me dat enorm.
Voor mij ligt het in elk geval genuanceerder; ze is het beste wat de wereld me te bieden heeft

( ondanks dat ze een trut is natuurlijk )
pi_57529677
Luister je ook weleens naar haar SHE? Normaal hoor je jezelf graag praten volgens mij.
  zaterdag 22 maart 2008 @ 11:20:34 #132
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57536369
Kennen wij elkaar? Volgens mij niet.
Jij hebt dus geen idee wat ik wel of niet graag doe.
pi_57537733
Heel herkenbaar SHE jouw verhaal.
Ik had ook zo'n vriendin, wanneer het haar uit kwam stapte ze op en verbrak ook alle contact, heel frustrerend
was dat en ik heb het 3 jaar toegestaan, want ze wist dat ze altijd weer terug kon komen.
Ik ben ook een gevoelstypje en zij was een rationeel typje, volgens haar zei ik ook alles fout, het moest op
haar manier..dus weloverwogen etc. etc.
Ik heb 3 jaar lang veel verdriet gehad door haar wegloop gedrag, praten erover lukte niet, het was altijd mijn schuld volgens haar.
  zaterdag 22 maart 2008 @ 14:21:16 #134
210033 acetone
randomizer
pi_57539312
Ik kan niet tegen zulk gedrag. Het is laf. 'Oh ik heb geen argumenten meer, laat ik maar weglopen'.

Ooit een vriendin gehad die dit ook steeds deed. Op een gegeven moment vroeg ik haar gewoon of ze eindelijk eens een gesprek kon hebben zonder steeds met de staart tussen de benen weg te rennen. Dit had echter een averechts effect. Ze werd weer emo en liep weg. Ik heb het toen maar laten hangen, want met zulk soort gedrag kan je niks.

Je kan proberen haar voor het blok te zetten door te zeggen dat je niks meer van haar moet hebben als het zo doorgaat, maar iets zegt mij dat ze hiervoor te belangrijk voor je is. Ik ken de vriendin in kwestie natuurlijk niet, dus het is lastig te zeggen wat de beste manier zou zijn. Laat haar in ieder geval wel weten dat je niet bepaald blij bent met het feit dat ze steeds wegloopt.
I'm better now. I'm awake now. I can see everything in front of me.
  zaterdag 22 maart 2008 @ 14:26:33 #135
152199 Biancavla
Augie is lief!
pi_57539406
Ik voelde me aangesproken.
Geen vla zo lekker als Biancavla.
pi_57541391
quote:
Op zaterdag 22 maart 2008 11:20 schreef SHE het volgende:
Kennen wij elkaar? Volgens mij niet.
Jij hebt dus geen idee wat ik wel of niet graag doe.
Je hebt toch niet voor niks ''discusies" met haar. Bovendien bespreek je dit op een openbaar forum.
pi_57814476
WTF, ik ontplof als mensen gewoon weglopen.. Vertellen ze eerst wat ze denken en dan lopen ze weg om de reactie niet te horen BOEM


P.S.
quote:
tough cookie
Ik wil best je oortjes even wassen Ik ben enorme klootzak
  donderdag 3 april 2008 @ 22:21:09 #138
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_57815835
Precies. Wél de ballen hebben om iets te vertellen, niet de ballen om de reactie ook aan te horen. Hondsdol word ik ervan.
Ergens was ik gelukkiger toen ik óók een klootzakje was; de zelfingenomen,overtuigende manier van het weren van ruis leek een oase van rust.
Met de nadruk op leek. Nu ben ik ook onuitstaanbaar, maar ik scoor zo nu en dan karma-points en ook dat voelt soms best lekker.

Ooit vind ik de geniale balans, dat weet ik zeker.
Overigens is het euvel inmiddels uit de wereld. Ze is me liever dan ooit
pi_57830866
"Hondsdol word ik ervan, ze is me liever dan ooit".

Vrouwen!
Wazige wezens om te begrijpen, but what a joy to observe.
twee violen en een trommel en een fluit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')