nee nee is een andere tennisbaan volgens mij hoor !!!quote:Op donderdag 13 maart 2008 15:27 schreef johan555 het volgende:
zou dit het huis dan zijn duikkie ?
klik op de foto om te vergroten
[ afbeelding ]
quote:Wednesday, March 12th, 2008
PATRICK EN DE PERS
De pers is ziek, mensen. Er is de laatste weken al zoveel onzin geschreven, dat wil je niet weten.
Geen enkele bronvermelding en journalistiek van het nivo Story en Prive.quote:Op donderdag 13 maart 2008 18:30 schreef johan555 het volgende:
De meest opmerkelijke en bedenkelijke rol in de gehele kwestie speelt
niet zoon Joran, maar vader Paul van der Sloot. Na zijn studie rechten
in Tilburg werkt hij een tijdlang als advocaat in Nederland om burgers
bij te staan in hun verzet tegen de overheid, maar al spoedig na
kennismaking met zijn toekomstige vrouw vertrekt hij naar Aruba. Hij
blijft wel vrienden in Nederland houden, waaronder rechter Jacob Robert
Wit. Vanaf 2003 is hij plaatsvervangend rechter voor het Antilliaans Hof
van Justitie en tot eind 2005 is hij rechter in opleiding, maar daarna
wordt hij advocaat. Gedurende die periode leert hij het justitiële
systeem en met name de persoonlijke netwerken steeds beter kennen. Het
is een kleine wereld op Aruba en iedereen kent iedereen. Als het nodig
is weet men elkaar te vinden in de bar of casino.
Zo leert Paul van der Sloot ook politiecommissaris Jan van der Straten
kennen en ze worden dikke vrienden. Mogelijk dat Paul via Jan regelmatig
de kolen uit het vuur haalt voor zoonlief als hij weer eens wat meiden
heeft opgepikt, teveel geld heeft vergokt of iets teveel marihuana heeft
gebruikt. ‘Ons kent ons’ en zoals Joran in de uitzending van Peter R. de
Vries bekende: “Ik ‘heb iets op ze’.”
Al heel snel wordt Jan van der Straten als onderzoeksleider op de zaak
Holloway gezet. Hoofdofficier van Justitie Karin Janssen: “Er is vast
komen te staan dat reeds enkele dagen na de verdwijning de vader met de
jongen spreekt over het gegeven dat er zonder lijk geen zaak zou zijn”.
(2) Minister van Justitie Rudy Croes bevestigt dit vrijwel direct en
stelt ook dat er ‘vele verdachte telefoontjes’ tussen Paul van der Sloot
en Jan van der Straten heen en weer gingen tijdens de beginfase van het
onderzoek. Van der Straten zorgt ervoor dat Paul van der Sloot alle
politie- en FBI-onderzoeken krijgt en blokkeert op geen enkele wijze de
toegang voor Van der Sloot tot de digitale onderzoeksbestanden in de
justitiële computers. Ondertussen adviseert palief zijn zoon om te
zwijgen en niets te zeggen. Op de dag dat het OM een huiszoeking gelast
van de woning van Joran én die van de ouders, doet rechter-vriend Jacob
Wit de deur open en krijgt het voor elkaar om huiszoeking in de
ouderlijke woning te voorkomen, tot stomme verbazing en latere
frustratie van het OM.
De rechter-commissaris die de zaak Holloway behandelt weigert Van der
Sloot nu voor een derde keer te arresteren, terwijl er zoveel nieuw
bewijs ligt. Diezelfde persoon (Jacob Wit)weigerde destijds het gehele huis van
Paul van der Sloot te laten onderzoeken.
Ik denk dat Joran een aantal namen uit de publiciteit houdt, uit angst om
dan werkelijk alles te verliezen en uiteindelijk opgenomen te moeten
worden in de kliniek, die hem al door Jan van der Straten werd
aangeraden.
Kennelijk waren mrBhimself en ik gelijktijdig ge-ergerd over zoveel kinderachtigheid. Ik dacht precies hetzelfde, maar kon niet eens meer de moeite vinden er meer woorden aan te besteden.quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:07 schreef mrBhimself het volgende:
Volgens mij is het kleine moeite om de bron bij je plakacties te vermelden Johan555. Je doet voorkomen of de die stukken tekst zelf hebt geschreven terwijl dat niet het geval is. Lucas Hartong/het vrije volk zal je hiervoor erkentelijk zijn. Daarnaast is het ook gewoon netjes om de bron te vermelden.
Ik heb er helemaal geen behoefte aan om met jou iets af te spreken! Het is niet meer dan normaal dat je de bron vermeld bij stukken die niet van jezelf zijn. Flauwekul dat je 'stukken krijgt toegestuurd'. Je doet voorkomen of je de stukken zelf hebt geschreven terwijl dat niet het geval is. Wellicht dat ze daar op SM intrappen, de meeste posters hier doen dat niet.quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:10 schreef johan555 het volgende:
kan je alleen kritiek leveren B ? er worden mij stukken opgestuurd en daar staat verder niks bij .
als het je niet bevalt lees je er gewoon overheen ,afgesproken ?
Goede vraag. Het gerucht gaat inderdaad dat PvdS de advocaten van de Kalpoes heeft betaald. Het zou ook kunnen dat hij om een 'gunst' heeft gevraagd en niet daadwerkelijk geld heeft betaald. Als dat het geval is, is er geen geldstroom en dus niets te traceren.quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:25 schreef SluweSjaak het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met de geldstromen ? Ik heb begrepen dat Pa Sloot de Kalpoe advocaat heeft betaald (waarom eigenlijk ? doet ie dat vaker) Wat is er waar van degeldopname 's nachts ? Dat moet toch te traceren zijn ? Of heeft Ome Jan van der Straaten voor de familie zoekgemaakt ?
Data over geldtransacties blijft minimaal 7 jaar bewaard.
Hoe komt het dat je zoveel inside informatie hebt? Ken je de familie?quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:38 schreef mrBhimself het volgende:
[..]
Goede vraag. Het gerucht gaat inderdaad dat PvdS de advocaten van de Kalpoes heeft betaald. Het zou ook kunnen dat hij om een 'gunst' heeft gevraagd en niet daadwerkelijk geld heeft betaald. Als dat het geval is, is er geen geldstroom en dus niets te traceren.
Het lijkt mij wel dat de financiële achtergrond van de familie van der Sloot is onderzocht, dat is routine bij een dergelijke zaak. Dan zal ook wel de transactie bij de geldautomaat keurig vastliggen. Discussie over het tijdstip is daarbij niet mogelijk (althans niet bij ALE) want zij hebben de feitelijkheden van de transactie op papier.
Omdat ik niet geloof in complotten waarbij half Aruba en ook de ambtelijke top van de KLPD en het OM in Nederland betrokken moet zijn, denk ik niet dat Ome Jan die gegevens heeft weggemaakt. Maar je weet maar nooit.....
Nee, ik ken de familie niet, maar met gezond (boeren)verstand, kennis en wetenschap van het justitiéle werkveld en voldoende analytisch vermogen kom je een heel eind.quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:45 schreef secunda het volgende:
[..]
Hoe komt het dat je zoveel inside informatie hebt? Ken je de familie?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |