Totdat hij merkt dat hij jou met psychisch geouwehoer niet meer kan raken en wel weer fysiek flink uit de hoek komt....quote:Op donderdag 13 maart 2008 07:34 schreef Rondje het volgende:
Ik zei dat ik geen ruzie wilde, nooit meer met hem en dat dat nou juist de reden is dat ik ga.
"O, dus jij ziet dat zelfook?"(Wat, volgens jou begin ik met ruziemaken?)
Hij zei dat ik dan maar snel weg moet zijn en maar wat beter mijn best moet doen om een huisje te krijgen, want hij gaat het er weer van nemen (Ik heb hem nooit ergens in tegengehouden, het enige dat ik van hem verlangde dat em misschien geremd heeft, is trouw) Hij bedoelt dus dat hij vrouwen mee naar huis wil kunnen nemen enzo, zegt ook dat hij snel op vakantie gaat.
Iedere dag huilend de woningbouwvereniging opbellen. Niet de de grote meid uithangen daar, huilen, tranen met tuiten, mét het verhaal dat jij en de kinderen stelselmatig worden mishandeld en vernedererd en dat het verder dreigt te escaleren. Vandaag, morgen, overmorgen, totdat je een woning hebt.quote:Het kan dus zijn dat ik over een week ofzo op straat sta.
Dat is te duur...quote:Op donderdag 13 maart 2008 08:55 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Jeetje wat een zet joh! Wat vreselijk dapper van je. Kun je je anders niet inschrijven bij direct wonen? Ik heb gehoord dat dat vrij snel gaat.
Dat werkt toch niet?quote:Op donderdag 13 maart 2008 09:08 schreef Nies het volgende:
Iedere dag huilend de woningbouwvereniging opbellen. Niet de de grote meid uithangen daar, huilen, tranen met tuiten, mét het verhaal dat jij en de kinderen stelselmatig worden mishandeld en vernedererd en dat het verder dreigt te escaleren. Vandaag, morgen, overmorgen, totdat je een woning hebt.
Je zit al zo lang in de slachtofferrol dat je er maar niet uitkomt hè? waar ik gewoon niet bij kan, is dat je in die 4 topics alleen maar bang bent geweest voor jezelf en nooit voor je kinderen. Nergens heb je ook maar enige angst hoe ze het zullen oppakken, of ze ook mishandeld zijn, of ze lijden onder de situatie, of ze kapot gaan door jarenlange tirannie in huis, etc etc. Dat is toch raar, aangezien je écht overal angst voor hebt. Maar nee, jij hebt het over een bankstel en katten. Dat is immers veel belangrijker.quote:Op donderdag 13 maart 2008 09:08 schreef Rondje het volgende:
Bovendien kan hij mijn katten op MP zetten en verkopen, of gewoon ergens dumpen, dat kan hij met de kindjes niet doen, dus idd, je hebt gelijk, het is heel vreemd dat ik me druk maak om mijn katten.
Je bent vrouw, alleenstaand, met kids, en überzielig. Ja, dat werkt!quote:
Het is bij jou ook niet gauw goed he?quote:Op donderdag 13 maart 2008 09:13 schreef Kreator het volgende:
[..]
Je zit al zo lang in de slachtofferrol dat je er maar niet uitkomt hè? waar ik gewoon niet bij kan, is dat je in die 4 topics alleen maar bang bent geweest voor jezelf en nooit voor je kinderen. Nergens heb je ook maar enige angst hoe ze het zullen oppakken, of ze ook mishandeld zijn, of ze lijden onder de situatie, of ze kapot gaan door jarenlange tirannie in huis, etc etc. Dat is toch raar, aangezien je écht overal angst voor hebt. Maar nee, jij hebt het over een bankstel en katten. Dat is immers veel belangrijker.
Dat zeg ik dus net, ik snap je prioriteitsstelling niet zo goed. Ik ken geen enkele moeder die zo denkt als jij.
Ik denk dat de TS beter kan inschatten of haar kinderen gevaar lopen dan wij op afstand kunnen....quote:Op donderdag 13 maart 2008 09:13 schreef Kreator het volgende:
[..]
Je zit al zo lang in de slachtofferrol dat je er maar niet uitkomt hè? waar ik gewoon niet bij kan, is dat je in die 4 topics alleen maar bang bent geweest voor jezelf en nooit voor je kinderen. Nergens heb je ook maar enige angst hoe ze het zullen oppakken, of ze ook mishandeld zijn, of ze lijden onder de situatie, of ze kapot gaan door jarenlange tirannie in huis, etc etc. Dat is toch raar, aangezien je écht overal angst voor hebt. Maar nee, jij hebt het over een bankstel en katten. Dat is immers veel belangrijker.
Dat zeg ik dus net, ik snap je prioriteitsstelling niet zo goed. Ik ken geen enkele moeder die zo denkt als jij.
Hoezo niet gauw goed? Je kinderen zijn toch het belangrijkste in je leven? dan is het toch niet meer dan normaal dat ik daar naar vraag?quote:Op donderdag 13 maart 2008 09:36 schreef Rondje het volgende:
[..]
Het is bij jou ook niet gauw goed he?
Zeg maar wat je wil horen, dan herhaal ik het wel voor je.
Maar jij wil alleen maar lezen wat je wil lezen en dat is dat ik een slecht mens en een slechte moeder ben.
Nee, ik wil niet weg voor de kinderen nee, ik wil weg voor mezelf.quote:Op donderdag 13 maart 2008 09:48 schreef Kreator het volgende:
[..]
Hoezo niet gauw goed? Je kinderen zijn toch het belangrijkste in je leven? dan is het toch niet meer dan normaal dat ik daar naar vraag?
Wat ik graag wilde horen was waarom je 4 topics lang niet over je kinderen praat, maar je komt elke keer met de dooddoeners dat ik toch maar wil lezen wat ik wil en dat je sowieso al slecht bent in mijn ogen. Dat is wel weer lekker makkelijk en daardoor ontwijk je mijn vraag.
Ontopic: Ik weet niet wat jij wel en niet zegt. In 4 topics stond 1 zinnetje over je kinderen. Daaruit kon ik niet opmaken of ze ook lichamelijk (danwel mentaal) mishandeld werden. Ik kan me niet voorstellen dat er niet een otnzettend nare sfeer in huis is (al jaren) en dat de kinderen daar onder lijden en dat je juist dáárom zo snel mogelijk weg wil. Dan is het toch wel érg vreemd dat het wel heel belangrijk vindt wat er met 2 katten gebeurt, maar nergens met een woord rept over je kinderen?
Ik heb zo'n vermoeden dat dat komt omdat JIJ dan niet meer in het middelpunt staat en dat vind je niet leuk.
Waarom?quote:Op donderdag 13 maart 2008 10:30 schreef NED het volgende:
[..]
Die zouden op de eerste plaats moeten komen dunkt me
Is ook in hun belang. Ze moeten niet opgroeien met het idee dat dit een normale relatie is, en dat het normaal is dat jij dat blijft verdragen. Dat is veel bepalender voor hun toekomst dan de problemen van een scheiding.quote:Op donderdag 13 maart 2008 10:45 schreef Rondje het volgende:
[..]
Waarom?
Op dit moment is het belangrijk dat ik ga en dat ik niet ga twijfelen.
Dat is uiteindelijk ook veel beter voor hen, maar ik ga ze wel kwetsen als we weggaan, ze gaan het daar moeilijk mee krijgen. Ik wil niet meer twijfelen, ik wil gewoon weg en als dat betekent dat ik voor 1 keer mijn eigen belang voorop moet stellen, doe ik dat.
Want ik denk altijd eerst aan de kindjes en aan hem.
Nu denk ik even eerst aan mezelf.
Of je leest de rest van het topic. Ze gaat weg vanwege de ongezonde relatie en het feit dat haar kinderen anders het verkeerde voorbeeld krijgen en pesterijen en mishandeling normaal gaan vinden.quote:Op donderdag 13 maart 2008 10:30 schreef NED het volgende:
[..]
Die zouden op de eerste plaats moeten komen dunkt me
De rest heb ik gelezen.quote:Op donderdag 13 maart 2008 11:11 schreef zwaaibaai het volgende:
[..]
Of je leest de rest van het topic. Ze gaat weg vanwege de ongezonde relatie en het feit dat haar kinderen anders het verkeerde voorbeeld krijgen en pesterijen en mishandeling normaal gaan vinden.
Mijn hemel, wat heb jij een botte kop zeg. Ze ís niet weg gegaan, helaas gebeurt dat veel te vaak, maar ze gaat nú wel weg. Is het dan nodig om in te wrijven dat ze eerder hád moeten weggaan? En haar al zo beschadigde gevoel van eigenwaarde nog meer weg te krabben? Krijg je daar een kick van? Dan ben jij echt niet veel beter dan die eikelige vriend van haar. Die zegt trouwens ook altijd dat het haar eigen schuld is.quote:Op donderdag 13 maart 2008 11:53 schreef NED het volgende:
[..]
De rest heb ik gelezen.
Zodra ze de eerste klap heeft geincasseerd had ze al voro haar kinderen en voor zichzelf moeten kiezen.
En niet nog jaren blijven hangen. Die kinderen vinden het inmiddels al normaal dunkt me
Maargoed, zoals ik eerder ook al zei: TS, jij komt er wel hoor!![]()
Je hebt gelijk.quote:Op donderdag 13 maart 2008 11:53 schreef NED het volgende:
[..]
De rest heb ik gelezen.
Zodra ze de eerste klap heeft geincasseerd had ze al voro haar kinderen en voor zichzelf moeten kiezen.
En niet nog jaren blijven hangen. Die kinderen vinden het inmiddels al normaal dunkt me
Maargoed, zoals ik eerder ook al zei: TS, jij komt er wel hoor!
quote:Op donderdag 13 maart 2008 12:00 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Mijn hemel, wat heb jij een botte kop zeg. Ze ís niet weg gegaan, helaas gebeurt dat veel te vaak, maar ze gaat nú wel weg. Is het dan nodig om in te wrijven dat ze eerder hád moeten weggaan? En haar al zo beschadigde gevoel van eigenwaarde nog meer weg te krabben? Krijg je daar een kick van? Dan ben jij echt niet veel beter dan die eikelige vriend van haar. Die zegt trouwens ook altijd dat het haar eigen schuld is.
Idd, beetje sneu en puberaal ook.quote:Op woensdag 12 maart 2008 12:59 schreef Fille.des.Fleurs het volgende:
[..]
Heb je de rest ook gelezen?
Ik vind het best wel een zwaktebod van jou om alleen deze zin er uit te halen, en sowieso, om Rondje nog maar wat meer te kleineren - alsof haar 'vriend' dat niet al genoeg doet/deed.
Echt waar, gatverdamme NED.
Dat werkt zéker wel. *Uit ervaring spreekt.quote:
Eigenlijk zou dat helemaal niet moeten kunnen...quote:Op donderdag 13 maart 2008 12:24 schreef Vivi het volgende:
[..]
Dat werkt zéker wel. *Uit ervaring spreekt.
Sterker nog;
Ik ken iemand in een soortgelijke situatie die elke ochtend daar binnenliep (bij de woonstichting) met de kids om daar tanden te poetsen e.d. Ze had toch geen huis? Nou, binnen de korste keren had ze wél een huis hoor. Kijk, zo ver hoef je niet te gaan, maar zorg dat ze je niet vergeten, dat je niet zomaar een nummer bent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |