Zijzelf en iemand in een rolstoel?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:07 schreef viagraap het volgende:
. Als iemand bij mij op school zo zou doen had ze ongeveer 1,5 vrienden denk ik.
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:10 schreef Meneer-Goud het volgende:
My super sweet 16
My Super Sweet 16 wtf omgomgsdadasd :R
My Sweet Super Sixteen op MTV verwaande hoer
sweet sixteen MTV
[MTV] My Sweet Sixteen
sweet sixteen..i'm gonna get my car! , i'm gonna get my car!
Verwende kutjeugd bij My Sweet 16
Sweet Sixteen op MTV
Zoiets. En die rolstoeler alleen maar omdat die niet onopvallend weg kan lopen.quote:
Mensen die buiten komen en in de sportschool hangen horen niet bij 'ons' contactgestoorde nerds die geen daglicht kunnen verdragen.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:16 schreef PrincePolly het volgende:
[..]
, ik had al zo'n vermoeden. Nou hoor ik in ieder geval bij jullie
. En de rest die dit niet vindt, mag niet op mijn feestje komen
Maar goed,quote:Op dinsdag 11 maart 2008 22:04 schreef marcel-o het volgende:
Ik wordt agressief van dat soort wijven.
Mensen die denken dat er ook maar iets echt is op MTV.quote:Op woensdag 12 maart 2008 09:00 schreef Chandler het volgende:
Ach sweetsixteen is het programma dat domme gansjes aan de buitenwereld laat zien, waar papa te veel centjes heeft en moeder onder de druk van alle lasten niet tegen dochter en vader in durft te gaan
de ellenlange reclameblokken zijn anders wel heel erg echtquote:Op woensdag 12 maart 2008 09:26 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Mensen die denken dat er ook maar iets echt is op MTV.
Dat jij kan genieten van dit soort programma's zegt wel wat hm?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:41 schreef Bellatrix het volgende:
Leuk programma, gewoon van genieten en niet zo zeiken
Maar wij leven ook niet in de VS.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:07 schreef viagraap het volgende:
Ik snap zowiezo niet hoe die mensen daar als goden vereerd worden op school. Dat moet wel in scene gezet zijn. Als iemand bij mij op school zo zou doen had ze ongeveer 1,5 vrienden denk ik.
jou ultime fantasie is dus dat die divo gaynert (nieuw scheldwoord joepiequote:Op woensdag 12 maart 2008 11:41 schreef Glennz het volgende:
Die sletten zijn kkverwend en die ouders hebben aids in hun hoofd. Ze hebben het gewoon verdiend om anaal verkracht te worden door een neger met een 9 inch dick in een backalley om 0:00 s'achts. De ergste episode die ik ook heb gezien in die van bjorn, die DIVO gaynegert.
Volgens mij is het echt zo dat je meer 'aanzien' hebt als je in zo'n football team zit of dat je het mooiste sletje van de school bent die met zo'n football 'hunk' date.quote:Op woensdag 12 maart 2008 11:29 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Maar wij leven ook niet in de VS.
nee, niet die divo, maar een random negert.quote:Op woensdag 12 maart 2008 11:52 schreef Dirty-dutch het volgende:
[..]
jou ultime fantasie is dus dat die divo gaynert (nieuw scheldwoord joepie) die sletjes (oldskool, klassieke smaak
) even met een 9 inch (kon die niet groter
) in een backalley (verloedering van de Nederlandse taal) worden verkracht (sicko, van Michael Moore
)?
Ik kan je post niet goed lezen door al het overbodige, grappig bedoelde, commentaar tussen haakjes.quote:Op woensdag 12 maart 2008 11:52 schreef Dirty-dutch het volgende:
[..]
jou ultime fantasie is dus dat die divo gaynert (nieuw scheldwoord joepie) die sletjes (oldskool, klassieke smaak
) even met een 9 inch (kon die niet groter
) in een backalley (verloedering van de Nederlandse taal) worden verkracht (sicko, van Michael Moore
)?
quote:Op woensdag 12 maart 2008 16:04 schreef zagevent het volgende:
http://nl.youtube.com/watch?v=0b7mwTK564o
Iemand die weet waar je die aflevering met die Bjorn ofzo kan zien?
Maar ik zou toch niet op je feestje komen.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:16 schreef PrincePolly het volgende:
[..]
, ik had al zo'n vermoeden. Nou hoor ik in ieder geval bij jullie
. En de rest die dit niet vindt, mag niet op mijn feestje komen
Idd. Gewoon genieten van die domme dozen (en enkele nicht) die zich zelf heel belangrijk vinden, omdat pappa na zijn vlucht uit Iran of het Oostblok heel veel verdiend heeft met zijn wc-potten fabriek. Het zijn namelijk altijd van die niveau-riche.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:41 schreef Bellatrix het volgende:
Leuk programma, gewoon van genieten en niet zo zeiken
Nee serieus, dit is echt een gave opmerkingquote:Op woensdag 12 maart 2008 17:15 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Maar ik zou toch niet op je feestje komen.
Heerlijk.quote:Op woensdag 12 maart 2008 18:49 schreef RTB het volgende:
http://www.spike.com/episode/17007
Voor het gebeuren met bjorn. Ik neem aan dat deze bedoeld wordt.
en toch gaan ze op dat soort feesten altijd goed losquote:Op donderdag 13 maart 2008 12:16 schreef Beach het volgende:
En er is nooit drank op die feestjeslekker feest dan.
(ja ik weet dat je in de usa 21 moet zijn)
quote:Bjorn is a non-stop-shopping, Chanel-bag-loving male diva (or "divo," as he puts it). His Sweet 16 party is a fashion-themed red-carpet extravaganza. His parents spare no expense because "you only turn sixteen once," his mom says. Only a few of Bjorn's hottest friends are selected as runway models.
idd. Ze kreeg een lexus van 80.000 euro en ze was boos op haar moeder omdat ze die auto pas wilden hebben op de dag dat ze het feest zou geven.quote:Op zondag 23 maart 2008 00:08 schreef McKillem het volgende:
Zag laatst ook zo'n filmpje van zo'n verlept kankerwijf dat zwaar moeilijk ging doen omdat ze verkeerde auto kreeg.
Godverdomme man. Ik krijg niet eens een fiets.
Hoer dat ze er rondloopt.
Vlieg in de brand en sterf.
quote:Op zondag 23 maart 2008 00:51 schreef DaMook het volgende:
Sweet SixteenAlleen al voor het geld zou ik ze willen ...
![]()
.
Ik zou voor geen miljard zo'n spoiled bitch van een vriendin willen hebben.quote:Op zondag 23 maart 2008 00:51 schreef DaMook het volgende:
Sweet SixteenAlleen al voor het geld zou ik ze willen ...
![]()
.
En terecht!quote:Op maandag 24 maart 2008 16:30 schreef zwemmerseczeem het volgende:
en dan gaan ze janken dat het feest mislukt was omdat het bier aan het eind van de avond op was.
Gelukkig waren wij op ons 16de diepzinnige filosofen die allang wisten Waar Het Echt Om Draait In Dit Leven..quote:Op maandag 24 maart 2008 16:59 schreef toma het volgende:
het gaat ze puur om het aanzien van hun school-vriendjes en vriendinnetjes. Simplistische oppervlakkige verwende kuthoeren zijn het.
De verkeerde Jaguar krijgen, das pas kut!!quote:Op maandag 24 maart 2008 17:23 schreef emileuitapeldoorn het volgende:
[..]
En terecht!
Sta je daar enorm uitgedroogd te zijn, is er alleen nog maar punica
Bierquote:Op maandag 24 maart 2008 16:30 schreef zwemmerseczeem het volgende:
-En dan is het een perfect feest, bijna de hele avond is er bier, en dan gaan ze janken dat het feest mislukt was omdat het bier aan het eind van de avond op was.
ik ben nu 19 maar toen ik 16 was was ik wel wat verder ontwikkeld dan die zwakbegaafde oppervlakkige arrogante verwende kut kindjes.quote:Op maandag 24 maart 2008 19:46 schreef zwemmerseczeem het volgende:
[..]
Gelukkig waren wij op ons 16de diepzinnige filosofen die allang wisten Waar Het Echt Om Draait In Dit Leven..
21quote:Op maandag 24 maart 2008 23:47 schreef DaMook het volgende:
[..]
Bier. Dat drinken ze er niet eens
, mag pas na hun 18e en ze worden 16
.
Toegeven is makkelijker dat er tegen in gaan. Dat zie je tegenwoordig ook steeds meer in nederland, ouders die naar hun kinderen luisteren inplaats van anders om.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 05:26 schreef xswords het volgende:
Wat ik niet snap is dat die ouders er ook niks van zeggen ofzo, die verwende nesten hebben weinig (lees: geen) respect voor die ouders.
Wetgeving in Amerika is anders.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 16:32 schreef Fosfolipide het volgende:
Je kan inderdaad stellen dat deze kinderen verwend zijn.
Je ziet dat ook heel goed in de montage, elk kind krijgt een auto etc, het is altijd via dezelfde weg gemonteerd.
En ik snap ook best dat heel veel mensen daar naar zitten te kijken van: WTF :|
Als je dat eens vergeet, zie je kinderen die veel lol met elkaar hebben zonder bier en/of alcoholische dranken. Waarom kunnen zij dat wel en wij hier in Nederland niet? Waarom zuipt de Nederlands puber zich helemaal klem als we ook zonder kunnen feesten!
En dit was geen klein feestje hoor, heel veel man, in de feestgangers ogen "coole" muziek en iedereen die tevreden is en lekker met elkaar dansen. Wat wil je nog meer?
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 16:40 schreef McKillem het volgende:
[..]
Wetgeving in Amerika is anders.
Bovendien is dat niet het discussiepunt.
Wie zegt dat die tieners zich niet ook eerst thuis hebben ingedronken.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 16:32 schreef Fosfolipide het volgende:
Je kan inderdaad stellen dat deze kinderen verwend zijn.
Je ziet dat ook heel goed in de montage, elk kind krijgt een auto etc, het is altijd via dezelfde weg gemonteerd.
En ik snap ook best dat heel veel mensen daar naar zitten te kijken van: WTF :|
Als je dat eens vergeet, zie je kinderen die veel lol met elkaar hebben zonder bier en/of alcoholische dranken. Waarom kunnen zij dat wel en wij hier in Nederland niet? Waarom zuipt de Nederlands puber zich helemaal klem als we ook zonder kunnen feesten!
En dit was geen klein feestje hoor, heel veel man, in de feestgangers ogen "coole" muziek en iedereen die tevreden is en lekker met elkaar dansen. Wat wil je nog meer?
ik denk altijd in de buurt van een supermarktquote:Op dinsdag 25 maart 2008 16:57 schreef Fosfolipide het volgende:
Ik weet niet of dat kan, er wordt vast wel gesmokkeld maar het beleid in Amerika is heel erg streng omtrent alcoholistische dranken hoor!
Volgens mij kan je op een aantal plekken/staten alcoholische dranken kopen.
Natuurlijk wordt er gesmokkeld. Ze zijn 16 jaar. De meeste daarvan hebben echt wel of zelf een fake id waarme ze alcohol kunnen kopen of een oudere broer, zus, neef, vriend etc. die dat voor hun wil doen.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 16:57 schreef Fosfolipide het volgende:
Ik weet niet of dat kan, er wordt vast wel gesmokkeld maar het beleid in Amerika is heel erg streng omtrent alcoholistische dranken hoor!
Volgens mij kan je op een aantal plekken/staten alcoholische dranken kopen.
Volgens mij zijn die mensen echt. Er is een verschil tussen een progamma dat compleet verzonnen is en goede editting waardoor je een bepaald beeld van iemand kan creeëren plus het aanzetten van mensen om iets te doen voor de camera. Zoals de keer dat heel toevallig een stel kwajongens net voor de camera een honderden dollars kostende taart om gooien.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:23 schreef speknek het volgende:
Apart hoe er nou al vijf mensen hints hebben gegeven dat het programma fictief is, en er nog steeds mensen zijn die over de in scene gezette karakters komen zeiken alsof ze serieus bestaan. De mensen in dit topic hebben een hoger facepalm gehalte dan de dames in de show.
De verhaallijnen zijn ook vrijwel altijd hetzelfde. Net zoals de steeds terugkerende thema's, zoals onbekende freshmen die ook op het feest willen komen, zich eerst laten interviewen door de camera en dan tegen de lamp lopen bij de security, uhhuh.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:30 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Volgens mij zijn die mensen echt. Er is een verschil tussen een progamma dat compleet verzonnen is en goede editting waardoor je een bepaald beeld van iemand kan creeëren plus het aanzetten van mensen om iets te doen voor de camera. Zoals de keer dat heel toevallig een stel kwajongens net voor de camera een honderden dollars kostende taart om gooien.
Natuurlijk is het verhaallijn bijna altijd hetzelfde, zoveel verschillende vormen van een verhaallijn over het organiseren van een feest bestaan er niet. Iemand bedenkt feest, iemand plant feest, iemand geeft feest. Meer variatie is er niet.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:53 schreef speknek het volgende:
[..]
De verhaallijnen zijn ook vrijwel altijd hetzelfde. Net zoals de steeds terugkerende thema's, zoals onbekende freshmen die ook op het feest willen komen, zich eerst laten interviewen door de camera en dan tegen de lamp lopen bij de security, uhhuh.
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:48 schreef 3lmo het volgende:
Verkapt 'kijk mij naar de 'gym'', waar we een stuk of 8 flatscreens hebben staan, gaan topic.
T was een range rover trouwens.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 17:57 schreef PrincePolly het volgende:
Vast al wel eens vaker een topique over geweest; kan me niet voorstellen dat de upperclass (wat wij zijn) zich hierover niet eerder heeft beklaagd. Anyway, hang ik net in de sportschool (nee, nee niet over beginnen) voor wat TV's met MTV er op en is daar dus die sixteen-shit op.
Gaat dat over zo'n kut die dus echt denkt dat ze alles is. Haar feestje zou ruk zijn als ze de Lexus van 67.000 dollar
niet zou krijgenIk echt, what the fuck, for real.
![]()
Kutwijf man.
Klacht 1: da wijf
Tevens klacht 2: kinderen die niet uitgenodigd werden uitgelachen en voelden zich minderwaardig. Zou me niks verbazen als o.a. daar suicides en schoolmoorden van komen. Enfin, niet te serieus.
Klacht 3: Dismissed wat daarna kwam, ook al zo'n bout-programma als er niet geneukt wordt.
Klacht 4: MTV vandaag in de gym
In de verdedigning schieten?? Ik weet het verschil wel tussen een Lex en een RR.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 21:03 schreef Vendris het volgende:
ik heb dezelfde aflevering gezien op dinsdag... dacht ik. Dat je meteen in de verdediging moet schieten en mensen verbaal aan moet vallen is gewoon ronduit triest.
Het zal wel dan, als jij het zegt, oh almachtige.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 21:09 schreef PrincePolly het volgende:
[..]
In de verdedigning schieten?? Ik weet het verschil wel tussen een Lex en een RR.
En verbaal aanvallen? Jij schiet hier in de verdediging, dus dat je wsl. iets weghebt van een dildo is dus gewoon waar.
Nie zo happen jongen. Hellmond da Wood trouwens, de gekstequote:Op dinsdag 25 maart 2008 21:51 schreef Vendris het volgende:
[..]
Het zal wel dan, als jij het zegt, oh almachtige.
dat fantaseerde ik ook toen ik die marathon keek vanaf 0:40 in bed met de broek op de enkelsquote:Op woensdag 12 maart 2008 11:41 schreef Glennz het volgende:
Ze hebben het gewoon verdiend om anaal verkracht te worden door een neger met een 9 inch dick in een backalley om 0:00 s'achts.
Dat is nog nietsquote:Op dinsdag 25 maart 2008 22:42 schreef robert-dirksen het volgende:
Gisteren was er zo'n wijf die had in totaal 202.000 dollar uitgegeven![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |