Gister werd het al voorzichtig geopperd bij P&W, de individualistisch ingestelde idealist wordt ouder.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 13:04 schreef Fastmatti het volgende:
Vrouwendag en dan aankomen met drie alternatievelingen.
http://edition.cnn.com/20(...)n.protest/index.htmlquote:Far-right Dutch lawmaker Geert Wilders has said that he will soon release an anti-Islam film in the Netherlands that the U.S. Department of Homeland Security and the FBI has warned may spark global protests and riots.
Zat Freek de Jonge aan tafel?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 13:09 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Gister werd het al voorzichtig geopperd bij P&W, de individualistisch ingestelde idealist wordt ouder.
Het is geen "Ouwe lullen moeten weg, ouwe lullen moeten weg, ouwe lullen staan alleen maar in de weeeeeeeeg" meer.
Nee, die vrouw die die reklames voor geurverspreiders in huis altijd inspreekt.quote:
Eenschquote:Op zaterdag 8 maart 2008 13:06 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Gelukkig hebben ze nog steeds klote weer, lelijke vrouwen
Historisch gezien rijden zij aan de juiste kant van de weg. Dit was namelijk makkelijker als je elkaar met een paard en lans/zwaard te lijf ging. Rechterhand zit dan namelijk aan de juiste kant. De paus heeft uit vredelievende motieven rechts rijden ingevoerd, maar de paus heeft nooit invloed gehad in de UK.quote:en rijden ze aan de verkeerde kant van de weg.
Dat zou de historisch juiste kant zijn als men met een lans in de auto zou zitten... Oftewel: nee.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 13:13 schreef Fastmatti het volgende:
Historisch gezien rijden zij aan de juiste kant van de weg. Dit was namelijk makkelijker als je elkaar met een paard en lans/zwaard te lijf ging. Rechterhand zit dan namelijk aan de juiste kant. De paus heeft uit vredelievende motieven rechts rijden ingevoerd, maar de paus heeft nooit invloed gehad in de UK.
http://youtube.com/watch?v=h5fYwiXZeFUquote:De rechts-voorrang-regel is trouwens ook gebasseerd op links rijden.
Een 11-snarige bas; dat is meer een soort van electrische citar.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 13:15 schreef Monidique het volgende:
http://youtube.com/watch?v=h5fYwiXZeFU
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 13:20 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Een 11-snarige bas; dat is meer een soort van electrische citar.
Of Rachel Stevens. Ze sliste een beetje, dat vond ik wel charmant.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:22 schreef MrX1982 het volgende:
Niet alle Engelse vrouwen zijn lelijk.
Keeley Hazell![]()
.
Kate Beckinsale.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:22 schreef MrX1982 het volgende:
Niet alle Engelse vrouwen zijn lelijk.
Keeley Hazell![]()
.
Ik denk dat er in gebieden als Kensington, Chelsea en Mayfair genoeg mooie inheemse vrouwen rondlopen.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:49 schreef Boze_Appel het volgende:
Maar in steden als London zijn de mooie vrouwen vooral toeristen.
Ook niet verkeerd. Sowieso is een Engelse accent wel charmant. Normaal Engels dan niet dat ordinaire accent in het Noorden van Engelandquote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:47 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Of Rachel Stevens. Ze sliste een beetje, dat vond ik wel charmant.
Dijk van een stem maar mooi?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:50 schreef Morendo het volgende:
Amy Winehouse
Ik kom elk jaar nooit verder dan London.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:52 schreef Morendo het volgende:
Ik denk dat er in gebieden als Kensington, Chelsea en Mayfair genoeg mooie inheemse vrouwen rondlopen.
Uitstraling hebben en mooi zijn zijn twee verschillende zakenquote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:04 schreef Zwaardvisch het volgende:
Haar uiterlijk, toen ze nog geen LSD als ontbijt nam. Ze straalt wel wat uit.
Ik zag alleen maar goede adviezen.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:33 schreef Fastmatti het volgende:
Typisch FOK! om meteen massaal over TS heen te vallen. En terecht
Geweldige thread met dito reactiesquote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:33 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Typisch FOK! om meteen massaal over TS heen te vallen. En terecht
Er was ooit eens een topic van een jongen die zich beklaagde over het feit dat de conducteur zijn OV-kaart niet accepteerde nu hij vijf minuten na het verstrijken van de geldingsduur (die kaart geldt tot zaterdagochtend zeven uur, geloof ik) in de trein zat. Hij werd virtueel nog eens neergesabeld.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:33 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Typisch FOK! om meteen massaal over TS heen te vallen. En terecht
Volledig terecht natuurlijk. Ook die bejaarden die 2 voor 9:00 de trein instappen mogen van neergesabeld worden en dan niet virtueel.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:44 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Er was ooit eens een topic van een jongen die zich beklaagde over het feit dat de conducteur zijn OV-kaart niet accepteerde nu hij vijf minuten na het verstrijken van de geldingsduur (die kaart geldt tot zaterdagochtend zeven uur, geloof ik) in de trein zat. Hij werd virtueel nog eens neergesabeld.
Dat is niet leuk,quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:48 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Volledig terecht natuurlijk. Ook die bejaarden die 2 voor 9:00 de trein instappen mogen van neergesabeld worden en dan niet virtueel.
Vriend van mij is conducteur en het is beleid om die bejaarden voordeelkaarthouders hierop te pakken. Soms schrijven ze 50 boetes uit in één trein en ze komen allemaal met dezelfde smoes.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:49 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat is niet leuk,. Om 8:51 een boete krijgen. Dat is flauw. Het zijn dan ook nazi's.
Smoes? Tsja, de volgende trein gaat om 9:21. Zou je bij het volgende station komen, dan is het al 9:00.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:53 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Vriend van mij is conducteur en het is beleid om die bejaarden voordeelkaarthouders hierop te pakken. Soms schrijven ze 50 boetes uit in één trein en ze komen allemaal met dezelfde smoes.
Er zijn bepaalde treinen die vertrekken om 8:58 dus daar stappen bejaarde massaal te vroeg in.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:54 schreef Monidique het volgende:
[..]
Smoes? Tsja, de volgende trein gaat om 9:21. Zou je bij het volgende station komen, dan is het al 9:00.
Het is niet flauw als er tientallen mensen te vroeg komen en zich dan allemaal beroepen op hun ouderdom. Dit is de groep die conducteurs na junks het meeste haten.quote:
Het is gewoon flauw. Maar meestal zijn ze coulant. Soms corrupt.
De engelse studentes zijn vaak wel lekker sletterig.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:22 schreef MrX1982 het volgende:
Niet alle Engelse vrouwen zijn lelijk.
Tsja.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:58 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Er zijn bepaalde treinen die vertrekken om 8:58 dus daar stappen bejaarde massaal te vroeg in.
[..]
Het is niet flauw als er tientallen mensen te vroeg komen en zich dan allemaal beroepen op hun ouderdom. Dit is de groep die conducteurs na junks het meeste haten.
Als je "lef" hebt zeg je dan dat de conducteur maar over 9 minuten terug moet komen omdat je kaartje vertraging heeft.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:49 schreef Monidique het volgende:
Dat is niet leuk,. Om 8:51 een boete krijgen. Dat is flauw. Het zijn dan ook nazi's.
Dat is ook heel crimineel! Urhm. Sinds wanneer is een open biertje in Nederland crimineel? Ik weet dat het festivals niet gewenst is, maar mee naar het bureau voor een open biertje, what the hell.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:57 schreef Monidique het volgende:
Net op tv: een jongen moest naar het bureau, want ja, hij had een open biertje bij zich.. Ik kan niet tegen dat soort mensen, ik zou dan ook echt heel kwaad worden bij zulke mensen. Politieagenten, enzo, ik ben te impulsief en onverstandig, ja, maar ja...
Ze zuipen ook zo ontzettend veelquote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:58 schreef Napalm het volgende:
[..]
De engelse studentes zijn vaak wel lekker sletterig.
Minderjarig en Rotterdam, zoiets.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:03 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dat is ook heel crimineel! Urhm. Sinds wanneer is een open biertje in Nederland crimineel? Ik weet dat het festivals niet gewenst is, maar mee naar het bureau voor een open biertje, what the hell.
Bovendien schijn je na een tijdje voor het karakter te gaanquote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:58 schreef Napalm het volgende:
[..]
De engelse studentes zijn vaak wel lekker sletterig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |