abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 27 februari 2008 @ 10:34:36 #76
109363 Angeliquetje
Cute Angels in the Sky
pi_57005958
Tsjah ik bekijk het dan ook van een heel ander standpunt. Ik heb namelijk nooit echt in een god gelooft ofzo. Ik geloof in iedereen die iets goeds doet!! En zo hoort t.
pi_57006028
Niemand heeft het recht hem te vermoorden.

Ze moeten gewoon niet zo debiel doen, POENT.
KLAAS JAN HUNTELAAR
pi_57006059
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 10:07 schreef gronk het volgende:
Je kunt zeggen wat je wilt over wilders, maar respect voor de manier waarop-ie iedere keer zichzelf weer in de picture weet te krijgen. Je zou toch denken dat ze ook bij de media 't trucje wel door krijgen, maar nee...
Dat hebben (oa) de kranten echt wel door hoor. De laatste tijd komt Wilders ook eigenlijk alleen nog in het nieuws naar aanleiding van berichten in De Telegraaf. De Volkskrant bijvoorbeeld vermeldt het niet meer elke keer als Wilders weer een nieuw plan heeft of een mening over iets wat in het nieuws is (bijvoorbeeld het lintje voor die tasjesdiefpletster). Wilders wordt niet genegeerd, staat vandaag zelfs op de voorpagina, maar er wordt geen aandacht meer gegeven aan dat soort uitspraken waarmee hij relletjes probeert uit te lokken.
pi_57006120
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 10:34 schreef Angeliquetje het volgende:
Tsjah ik bekijk het dan ook van een heel ander standpunt. Ik heb namelijk nooit echt in een god gelooft ofzo. Ik geloof in iedereen die iets goeds doet!! En zo hoort t.
Ja, vind ik ook~
Mensen die slecht doen gaan oogsten wat ze zaaien, sowieso.
Ik begrijp je reactie wel, het is niet cool als mensen met de dood worden bedreigd, zeker niet als mensen dat dat op grond van religie doen, maar bedenk dat Wilders alleen maar baat heeft bij zulke berichten.
Het is ook maar een website, Wilders wordt hier op f0k! iets van 20 x per dag met de dood bedreigd, dus zoveel stof zou dit niet moeten opwaaien.
Is gewoon een mediahype, om mensen van elkaar te scheiden. Heel vies, maar ze doen het.
pi_57006158
De Jihad doet nooit wat fout dat scheelt.

KLAAS JAN HUNTELAAR
pi_57006237
Nouja, ze kunnen tegenwoordig alleen nog maar geestelijk gehandicapten rekruteren om zelfmoordaanslagen te plegen, dus de moslimwereld is wel bewust van wat er gaande is en laten zich niet misbruiken voor Europese belangen

http://www.foxnews.com/story/0,2933,327445,00.html
pi_57006325
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 10:34 schreef Angeliquetje het volgende:
Tsjah ik bekijk het dan ook van een heel ander standpunt. Ik heb namelijk nooit echt in een god gelooft ofzo. Ik geloof in iedereen die iets goeds doet!! En zo hoort t.
Een geloof kan je in moeilijke tijden toch wel een handvat geven heb ik zelf ervaren, maar in veel landen met voornamelijk moslims zijn er veel mensen die slechts 1 a 2 generaties verwijderd zijn van het nomadisch bestaan wat ze soms al duizenden jaren hadden, en dan is het ook wel wat kort door de bocht om te verwachten dat ze in zo'n korte tijd hun geloof kunnen nuanceren, zoals dat in het westen in de afgelopen paar honderd jaar is gebeurd in veel landen. Eigenlijk zou je de stand van de islam nu kunnen vergelijken met de middeleeuwen in Europa, toen ridders aangemoedigd door bisschoppen ed al moordend en plunderend op kruistocht gingen. Maar het is nou eenmaal de realiteit, en dus zullen we er met zijn allen toch iets van moeten maken, en ik vrees toch dat de "Wilders methode" veel gematigde moslims de verkeerde kant op drijft, en dus niet echt bijdraagt aan een oplossing. Iedereen is het er wel over eens dat dit soort jihad oproepen niet deugen, maar als je als politicus wéét wat voor effect je film zal hebben (laten we wel wezen dit zag iedereen aankomen), wat voor mens ben je zelf dan? In mijn inziens niet echt veel beter dan de moslims die er net zo hard tegen ageren. Als we iets met z'n allen zouden kunnen leren van het verleden dan zou dat moeten zijn dat het geschreven woord soms net zoveel effect kan hebben als een geweer.

Samenvatting, wilders moet ophouden de boel te polariseren, en die extremisten gaan maar lekker in hun grotten zitten.
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  woensdag 27 februari 2008 @ 11:20:25 #83
14571 Goochie
 huh?? Mot dat dan ?
pi_57006917
Mooi stukje wat ik op een ander forum vond:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nou laat die geloofswaanzinnigen de daad maar eens bij het woord voegen dan.

Ik denk dat er geen moskee meer overeind zal blijven in Nederland.
Want ik kan me nu zo voorstellen dat een hele hoop mensen dat zieke moslimgedoe en de daarmee gepaard gaande vrijheidsbeperkingen die alleen gelden voor 'ons' de autochtone, niet funktionerende, 2e rangs burgers, meer dan zat zijn.
Niemand kan dit toch pikken? Eerst overlopen worden en bespuugd en bedreigd worden door geloofszieke moslims en op de koop toe nog eens gedradeerd worden door onze eigen Premier Nota bene, tot ongelovige niet funktionerende burgers, die hun mond moeten houden, en vooral niet mogen kwetsen.
BAH!

Nu mogen alle moslims, van alles watzeggen, jihads uitspreken en met geweldsdreigingen op de proppen komen, ongelijkheid prediken, handjes weigeren etc. zelfs met behulp van 'onze' staatstelevisie en omroepsgeld, krijgen de moslims ruim baan om duidelijk te maken aan de Nederlanders dat je gewoon afgeslacht zal worden als je gebruikt maakt van de vrijheid van meningsuiting.
Zelfs ziek linkse professoren en kabinetsleden ( zoals H.W. von der Dunk : http://dezwijger.blogspot.com/2008/02/messen-en-optaters.html ) vinden het prachtig en ondersteunen die oplossingen van moord met messen enzo.

Alle slappe partijen in Nederland zullen deze jihaad en doodsbedreigingen nimmer veroordelen, zij willen Wilders maar wat graag weg hebben door toedoen van dat soort geweld, want met argumenten is hij niet meer te bestrijden, omdat Wilders gelijk heeft op alle punten.

En omdat hij de enige is die de problemen te lijf wil gaan, zien de huidge kudtpartijen, die het nu voor het zeggen hebben, hun gesubsidieerde toekomst al verdwijnen. Zij varen er immers wel bij door zoveel mogelijk moslims en problemen de grenzen binnen te halen, om zo veel te verdienen aan de uitgetrokken subsidies die nodig zijn voor het pappen en nat houden.
Hoe meer dreiging en geweld tegen autochtone Nederlanders des te meer vrijheidsbeperking voor de autochtoon en des te meer miljoenen en clubhuizen en moskees voor de geweldadige geloofwaanzinnigen die met dreigen alles kunnen bereiken door dit slappe knieën kabinet.

Het zal mij benieuwen welke partij graag nog wat zetels wil scoren, en zich dus zal uitspreken TEGEN al deze doodsbedreiging en geweld uit naam van de islam.
En openlijke steun aan Wilders doet uitgaan.


Dit zegt alles eigenlijk nu : http://picfu.com/link/2628/3075e2877135b3fb

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
als in goochelaar
pi_57007279
wie polariseert er nu?

ik weet niet, hoor, maar wie deelt de wereld nu in 2 groepen, moslims en ongelovigen, haram en halal, wie loopt nu konstant respect te eisen PUUR OP BASIS van geloof, en geloofsuitingen, wie wil er nu aparte scholen, aparte kledingregels, aparte regels voor mannen en vrouwen, wie is er nu zo sexgefixeerd dat men in iedere vent een potentiele verkrachter ziet, en in iedere vrouw een potentiele verleidster, en wie vraagt er dan enkel de vrouw zich aan te passen, door zich te bedekken, tot in het fucking zwembad aan toe

als er 1 aan het polariseren is, is het wel die moslim die zichzelf een uitzonderlijke plek toeeigent, letterlijk of figuurlijk, omdat enkel hij of zij het ware geloof volgt, de ware god aanhangt, het ware normen en waarden pakket bezigt.

Wilders ratelt, meer doet hij niet, hij heeft geen enkele macht.. hij krijgt het niet voor elkaar om regels af te dwingen puur op basis van ZIJN gedachtengoed.
Dat is bij moslims wel anders, jarenlang lopen we te ouweengeziektehoeren over fucking hoofddoekjes, handjesschudden, aparte scholen, zwemuurtjes, fietslessen, naailesjes, burka's, maagdenvliezen, vrouwelijke artsen voor moslima's de ja of nee, gebedsruimtes op scholen/kantoren, de hoogte van minaretten, het tot gebed oproepen middels speakers, de ja of de nee, subsidie hier, werkgroep daar, omroep zus, speciale omgang zo, discriminatie kaarten die te onpas gespeeld worden.

wie polariseert er nou, wie wil er nu om de haverklap een uitzonderingspositie innemen, met respect voor geloof als alibi?

flikker toch op.
Wilders is NIETS, een druppel op een GLOEIEND hete plaat, een symptoom, geen oorzaak, zoveel macht zou de man wel willen hebben, maar heeft hij niet, die wordt KUNSTMATIG opgeroepen door de ophitserij uit landen als Pakistan, de bakermat van complete achterlijkheid, waar verkrachte vrouwen daders zijn en als ze niet al vermoord zijn door hun vaders/broers/ooms/zonen de rest van hun leven moeten onderduiken.

Wilders wordt groter gemaakt dan hij is, als alibi, om te kunnen ageren, agressief, want de Islam wordt bedreigd!!!!!!!!!!!!

door 1 peroxide blondje uit Limburg, right.

Zie dan eens wat WIlders teweeg brengt, milagro???!!!!!!!!!!
Ja, dat is nu precies de bedoeling, stelletje blinden, zoveel mogelijk kabaal maken, is het niet om Wilders, Ayaan of Rushdie, dan komt er wel weer een ander, iets anders, schreeuwen, dreigen, geweld gebruiken, er is altijd wel een reden voor die gasten en hun zwijgzame achterban... het is niet WIlders, het is WIJ, ons allemaal waar het hen om gaat, en WIlders groter maken dan hij is, door nu weer compleet hysterisch te reageren op een NOG NIET uitgebrachte film, is hen precies dat geven om te doen wat ze willen doen, namelijk terrein winnen, kabaal maken, drama schoppen, knievallen teweegbrengen door die laffe angst voor dat geschreeuw voortkomend uit een achterhaald geloof wat de tijd niet kan bijbenen, achterlijkheid, minderwaardigheidscomplex, compleet niet in staat zijnde verbaal tegenwicht te vormen, hetgeen niet zo vreemd is als je enige houvast een eeuwenoud boek is, die je gewoon niet los van de kontext van die tijd kan zien, doe je dat wel, ja dan loop je vast, en is een chronische frustatie je deel.

kabaal maken, roepen, tieren, razen, schreeuwen, dat het allemaal aan die ander ligt, Wilders, was hij er niet geweest dan dan dan dan... ja dan was er een ander dus, ze houden echt niet op, hoor, als WIlders er niet meer zou zijn, of nooit geweest was.

alles is een provocatie, als en wanneer het hen uitkomt, en een ieder die serieus denkt dat Wilders het probleem is , is angstaanjagend naief.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  woensdag 27 februari 2008 @ 12:00:31 #86
8369 speknek
Another day another slay
pi_57007731
quote:
Mijn gehoor, wat doe je.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  woensdag 27 februari 2008 @ 13:01:40 #87
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_57008967
Durka, durka, Mohammed, Jihad!

Ben benieuwd of er wat van komt. Als meneer Bouyeri het beste is wat moslim-terroristisch Nederland te bieden heeft, ben ik er niet bang voor.

Een onbeveiligde gezette columnist op de fiets omleggen lijkt me nou niet zo heel moeilijk.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  Moderator woensdag 27 februari 2008 @ 13:16:54 #88
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_57009343
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 10:06 schreef Angeliquetje het volgende:
Nee maar dat geloof waar ik het over had die zou dan bijv op zn teentjes getrapt zijn door die nederlander.
maar ze worden op de teentjes getrapt door wilders, bewust zelfs

als een of andere arabier dit over Nederland zou zeggen dan zou ik ook pissig zijn en als Nederland een religieus derde wereldland zou zijn dan zou ik ook roepen dat de spreker vermoord moet worden

ik ben niet heel erg onder de indruk eerlijk gezegd
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_57009446
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 09:17 schreef Jarno het volgende:
En de award voor meest voorspelbare actie 2008 gaat naar...
Lawamena hitihala Lawamena haulala
pi_57009536
God, wat een ongelooflijke mongolen zijn het ook, die Moslim-extremisten.
Anno 1700 waren mensen nog verder in hun ontwikkeling. .
-
pi_57009573
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 13:23 schreef Dr.Daggla het volgende:
God, wat een ongelooflijke mongolen zijn het ook, die Moslim-extremisten.
Anno 1700 waren mensen nog verder in hun ontwikkeling. .
Lawamena hitihala Lawamena haulala
pi_57009623
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 09:22 schreef FOKwa het volgende:

[..]

Vrijheid van meningsuiting stopt bij de wet, en ageren doe je middels een aanklacht, niet middels dreigingen met geweld. En ik neem aan dat de gematigde moslims dat ook duidelijk zullen afkeuren, helemaal als de oproep namens zelfbenoemde islamvertegenwoordigers gedaan wordt.

Zo niet dan verdienen deze gematigde moslims het om op 1 hoop gegooid te worden met de terroristische moslims.
Ik neem aan dat jij ook altijd de straat op gaat als christenen of atheisten ergens de fout in gaan of iemand vermoorden? Stel je voor dat je op dezelfde hoop wordt gegooid als die Ajax hooligans, daar moet je natuurlijk tegen protesteren!
  woensdag 27 februari 2008 @ 13:30:00 #93
121830 Kadesh
The Protectors of the Garden
pi_57009696
quote:
Tegenfilm van KRO is kinderachtig en gevaarlijk
dinsdag 26 februari 2008 10:11

Het is allemaal zo kinderachtig aan het worden. Ja, we hebben het alweer over de nu al legendarische film van Geert Wilders. We kunnen er geen genoeg van krijgen. Geert is de grootste obsessie aller tijden.

Terwijl Geert Wilders zelf sinds november vorig jaar niks bijzonders heeft gezegd of gedaan, was Nederland wel dagelijks met hem bezig. Hoe kan dat? Een reconstructie van reacties en acties op een nog niet gemaakte film:

1) Kringen rond de regering lekken de filmplannen. Daarop uiten kabinetsleden hun zorg over een nog niet gemaakte film. daardoor trekt de film in wording ook de aandacht van jihadisten in het Midden-Oosten.

2) Op weg naar zijn werk hoort Doekle Terpstra over de koranfilm. Hij wordt woedend, en daarom verklaart hij Wilders tot een kwaad dat moet worden gestopt.

3) Intussen springen moslims in de bres voor de heilige Koran. Een bedenkelijke delegatie onder leiding van Mohammed Rabbae gaat naar de Iraanse ambassadeur. Ze vragen de ambassadeur om de gemoederen in de islamitische wereld te sussen.

4) Vervolgens gaan een paar ultralinkse figuren in Amsterdam tegen Wilders demonstreren. Er waren uiteraard meer journalisten dan de demonstranten. Gevolg: een paar dagen nationale discussie over Wildersfilm.

5) De politie wil aangiftes tegen de film van Wilders soepel in ontvangst nemen. Zelfs als er geen sprake is van een wetsovertreding. Het begrip Wildersaangever wordt geïntroduceerd.

6) Er gaan stemmen op die een verbod op de nog niet gemaakte film noodzakelijk achten, wegens de nationale veiligheid.

7) En dan nog de anti-Wilders-films. Multiculturele Televisie Nederland (Mtnl) - toegegeven, ik wist niet dat het bestond - maakte een smakeloze film waarin Wilders als een fascist wordt neergezet, niveau Adolf Hitler. Wordt deze tv-zender uit de publieke middelen betaald? Zouden ze straks ook een film tegen Wouter Bos of André Rouvoet willen maken? Waar blijft dan de journalistieke onafhankelijkheid en nuchterheid?

Stoutste dromen
Het begrip ‘tegenfilm’ is inmiddels ingeburgd. Wilders zal zelfs in zijn stoutste dromen nooit op zoveel aandacht hebben gerekend. Nu begrijp ik waarom Wilders met de dag populairder wordt: door zijn domme tegenstanders.

De allerlaatste ontwikkeling is de tegenfilm van de KRO. De KRO werkt aan een film over de gewelddadige Bijbel. Wat zal er gebeuren, als de Bijbelfilm verschijnt? Is het kabinet al bezig met veiligheidsplannen? Worden instructies gestuurd naar de politiekorpsen? Wordt onze ambassade in het Vaticaanontruimd? Heeft de NcTB al vergaderd?

Hoeveel doden en gewonden zullen er vallen? Nul natuurlijk.

Domme mensen
Weer een stelletje domme mensen via belastinggeld Wilders’ gelijk gaat bewijzen. Want als dit alles niet gebeurt, naar aanleiding van deze Bijbelfilm, dan bevestigt dit Wilders’ inzicht dat de Koran en de islam niet deugen en niet passen binnen een westerse samenleving.

Deze onnozelaars weten het niet dat er al bibliotheken vol films en boeken zijn over de Bijbel. Ik noem alleen maar twee bekende films: The Life of Brian en The Da Vinci Code.

Sinds de opstand van de Duitse monnik Luther tegen de ‘moederkerk’, ligt de Bijbel op de snijtafel van wetenschap en satire. De filosoof Nietzsche verkondigde in de 19e eeuw de stelling dat de God, de Bijbelse god, dood is en hoe meer christendom, des te meer misdaad.

De kerk en Bijbel waren voor Marquis de Sade onderdeel van zijn pornografische literatuur. Wat kan KRO nog hieraan toevoegen? Niks.

Bespot
De afgelopen 400 jaar is de Bijbel bestudeerd, bekritiseerd en bespot. Bijbel regeert niet meer, maar de Koran wel. Het is allemaal erg kinderachtig.

Maar ook een beetje gevaarlijk, want de KRO wordt uit publieke middelen gesubsidieerd om onafhankelijk journalistiek werk te produceren.

Dus als KRO een Tegenfilm maakt en uitzendt, dan moet de publieke omroep ook de echte film (de koranfilm) uitzenden. Dat heet gelijke monniken, gelijke kappen.

En dit is, voor zover ik weet, niet de bedoeling. Met zulke domme en kinderachtige vijanden zal Wilders alleen maar groeien en bloeien.

Met spanning wacht ik de volgende Wildersdag af.
http://www.elsevier.nl/op(...)blogid/77/index.html
For thirteen generations we have protected it from the unclean
  woensdag 27 februari 2008 @ 13:45:07 #94
8369 speknek
Another day another slay
pi_57010002
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 13:26 schreef Xith het volgende:
Ik neem aan dat jij ook altijd de straat op gaat als christenen of atheisten ergens de fout in gaan of iemand vermoorden? Stel je voor dat je op dezelfde hoop wordt gegooid als die Ajax hooligans, daar moet je natuurlijk tegen protesteren!
Ik vind het zelf ook altijd een belachelijke stelling, maar onderin zit er toch wel een klein puntje. Nou heb ik als atheist geen goed vergelijkingsmateriaal, dus het blijft allemaal bijzonder hypothetisch. Maar stel nou dat er een grote invloedrijke atheiste groepering was, levend in een buitenlandse atheistische staat (zoiets als de Sovjet-Unie, maar dan zonder het communisme), die een oproep deed aan alle weldenkende Nederlandse atheisten om uit naam van Nietzsche een invloedrijke Nederlandse CDAer te vermoorden.. Dan zou ik toch ook zoiets hebben van hohum, not in my name. En dat ook vocaal maken.

Tegelijkertijd heb ik er wel begrip voor waarom niet veel moslims dat nu doen, misschien omdat ze zich inderdaad niet aangesproken voelen, misschien omdat ze gewelddadige represailles vrezen van mensen die wel met Al-Qaeda sympathiseren (de Islamitische/pan-Arabische cultuur is er niet een van uit de school klappen)... Maar ik zou als atheist toch zeker niet van de daken schreeuwen dat de Atheistische ideologie vredlievend en vroom is. Niet na wat er allemaal op dat moment mee gedaan wordt. Ik zou wat nederiger stellen dat mijn gedachtes vredelievend zijn, en nooit en tenimmer opkomen voor de rest.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_57010179
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 13:45 schreef speknek het volgende:

[..]

Tegelijkertijd heb ik er wel begrip voor waarom niet veel moslims dat nu doen, misschien omdat ze zich inderdaad niet aangesproken voelen, misschien omdat ze gewelddadige represailles vrezen van mensen die wel met Al-Qaeda sympathiseren (de Islamitische/pan-Arabische cultuur is er niet een van uit de school klappen)...
Idd, na het westen zijn (bijv) groepen als Al-Quaida en de Taliban de vijand van de gewone moslim man. Moslims in Afganistan werden (en worden nog steeds in sommige gebieden) ongelovelijk onderdrukt. Je kunt dus onmogelijk stellen dat de 'moslimman' het automatisch eens is met zulke radicale groeperingen.
pi_57010302
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 13:45 schreef speknek het volgende:

[..]

Ik vind het zelf ook altijd een belachelijke stelling, maar onderin zit er toch wel een klein puntje. Nou heb ik als atheist geen goed vergelijkingsmateriaal, dus het blijft allemaal bijzonder hypothetisch. Maar stel nou dat er een grote invloedrijke atheiste groepering was, levend in een buitenlandse atheistische staat (zoiets als de Sovjet-Unie, maar dan zonder het communisme), die een oproep deed aan alle weldenkende Nederlandse atheisten om uit naam van Nietzsche een invloedrijke Nederlandse CDAer te vermoorden.. Dan zou ik toch ook zoiets hebben van hohum, not in my name. En dat ook vocaal maken.

Tegelijkertijd heb ik er wel begrip voor waarom niet veel moslims dat nu doen, misschien omdat ze zich inderdaad niet aangesproken voelen, misschien omdat ze gewelddadige represailles vrezen van mensen die wel met Al-Qaeda sympathiseren (de Islamitische/pan-Arabische cultuur is er niet een van uit de school klappen)... Maar ik zou als atheist toch zeker niet van de daken schreeuwen dat de Atheistische ideologie vredlievend en vroom is. Niet na wat er allemaal op dat moment mee gedaan wordt. Ik zou wat nederiger stellen dat mijn gedachtes vredelievend zijn, en nooit en tenimmer opkomen voor de rest.
Ik vind dit wel een heel mooi antwoord op die pavlov-vraag (no offense Xith).
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_57010386


pi_57010490
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 11:38 schreef milagro het volgende:
wie polariseert er nu?

Knap verwoord.
pi_57010775
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 13:45 schreef speknek het volgende:

[..]

Ik vind het zelf ook altijd een belachelijke stelling, maar onderin zit er toch wel een klein puntje. Nou heb ik als atheist geen goed vergelijkingsmateriaal, dus het blijft allemaal bijzonder hypothetisch. Maar stel nou dat er een grote invloedrijke atheiste groepering was, levend in een buitenlandse atheistische staat (zoiets als de Sovjet-Unie, maar dan zonder het communisme), die een oproep deed aan alle weldenkende Nederlandse atheisten om uit naam van Nietzsche een invloedrijke Nederlandse CDAer te vermoorden.. Dan zou ik toch ook zoiets hebben van hohum, not in my name. En dat ook vocaal maken.
Maar hoe zou je dit vocaal maken ? Waarschijnlijk op een forum als Fok! zeggen dat de persoon die deze oproep maakte een idioot is... Maar is dat niet wat de 'moslims' op dit forum aan het doen zijn (mutant, triggershot bijv)? Zelfs Meki roept niet op tot doden.

Ik zou waarschijnlijk ook zoiets posten in het NWS-topic, maar ik zou niet de straat op gaan, of brieven naar de Metro sturen, of wachten tot Pauw en Witteman mij uitnodigen; oftewel, maar een heel klein deel van nederland zal mijn mening zien, en dat is maar goed ook - verwachten we nou echt 700,000 posts met 'ik ben het niet eens met Osama'?
  woensdag 27 februari 2008 @ 14:23:23 #100
200504 Amokzaaier
zonder te ploegen!
pi_57010823
werder er 300-400 jaar geleden ook niet heel veel aanslagen gepleegd in naam van christenextremisme?
je oogst wat je zaait
  woensdag 27 februari 2008 @ 14:25:43 #101
145172 gronk
adulescentulus carnifex
pi_57010868
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:20 schreef Xith het volgende:

Ik zou waarschijnlijk ook zoiets posten in het NWS-topic, maar ik zou niet de straat op gaan, of brieven naar de Metro sturen, of wachten tot Pauw en Witteman mij uitnodigen; oftewel, maar een heel klein deel van nederland zal mijn mening zien, en dat is maar goed ook - verwachten we nou echt 700,000 posts met 'ik ben het niet eens met Osama'?
En dat ook nog eens keer op keer opnieuw?
I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
pi_57010870
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 13:26 schreef Xith het volgende:

[..]

Ik neem aan dat jij ook altijd de straat op gaat als christenen of atheisten ergens de fout in gaan of iemand vermoorden? Stel je voor dat je op dezelfde hoop wordt gegooid als die Ajax hooligans, daar moet je natuurlijk tegen protesteren!
ikke niet, maar ik voel me dan ook niet persoonlijk aangevallen als er ergens op de wereld een gelijkdenkende onjuist bejegend wordt, iets wat moslims wel doen, zodra het een broeder of zuster betreft, waaaaaaar dan ook, voelen ze verwantschap, puur en enkel omdat dezelfde god aanbeden wordt.

Berbers hier in Rotjeknor voelen zich verwant aan Arabieren in Gaza, roepen broederschap, wij moslims dit , wij moslims dat.... maar als er ergens andersdenkenden naar het leven gestaan wordt, danis het ineens weer "wat heb ik te maken daarmee?"

Ja niets, idd, maar als het geloof zo'n bindende factor is dat je verwantschap voelt met hen tig kilometers van je vandaan, puur en alleen omdat het OOK moslims zijn, waarom voel je die verwantschap dan ineens niet als diezelfsoortige lieden uit naam van jouw geloof de boel aan het verrampeneren zijn?

of is die verwantschap er enkel met geloofsgenoten in den vreemde wanneer de vermeend onjuiste bejegeging van andersdenkenden komt, joden of zo, om maar eens een bij moslims geliefde dader te noemen.
want dat er duizenden en duizenden moslims over de kling gejaagd worden door nog radicalere moslims , daar horen we de sympathisanten niet over, nee, enkel als het door de grote of kleine Satan gebeurt, direct of indirect, en het is nog altijd zo dat moslims het meest te vrezen hebben van moslims, niet van andersgelovigen, en al helemaal niet van meneer Wilders of adepten.

het moment dat moslims niet puur op basis van geloof partij kiezen voor moslims waar dan ook en wat dan ook, dat is de dag dat het geroep op 'openlijke afwijzing' zal ophouden.

als een atheist in Zweden onjuist bejegend wordt, zal me dat aan mijn reet roesten over het algemeen, ik voel geen band met iemand enkel omdat we een levensovertuiging delen.
bij moslims is dat nog wel eens anders, en nee, Mutant, JIJ bent uiteraard niet zo, maar menig moslim hoor je toch echt wel anders zeggen "voor een broeder kom je op, hij is ook een moslim , dus..."

nou, voer die DUS dan ook door , door eenopenlijke afwijzing te uiten, en niet enkel als er medeleven, mededogen in het kader van slachtofferisme gebezigd moet worden.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_57010879
En keer op keer bewijst Geert, dat hij gelijk heeft. Wat nou de Islam is vredelievend?
Zijn ze bang voor waarheid, die vertoont gaat worden ? Er is nog geen sec. beeldmateriaal
laten zien, en nu al word Geert met de dood bedreigt. Ik vind het misselijk makend en ziek en ik weet
één ding heel zeker als de moord op Geert Wilders lukt, breekt hier de hel los en zijn alle moslims
hun leven niet meer zeker, als ik de bronnen van extreem rechts in Nederland mag geloven.

Zie hier de reacties, van de bevolking. Waar gaan we heen ? Is dit nou dat geloof dat zich doet voorkomen als vredelievend ? Het is een moordlustig geloof, niks meer en niks minder
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_57010898
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:26 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
En keer op keer bewijst Geert, dat hij gelijk heeft. Wat nou de Islam is vredelievend?
Dat zou misschien gelden als over het algemeen beweerd wordt dat Al-Kaida vredelievend is; het is niet De Islam die met de uitspraken en veroordelingen komt.
pi_57010937
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 09:19 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

Waarom zouden ze dat doen? Vrijheid van meningsuiting moet ergens stoppen, wilders gaat daar duidelijk overheen.
Dus met andere woorden, vind jij het niet erg, sterker nog keur jij het goed dat zij Geert willen vermoorden.

Ik zal mijn mening hier over jou maar niet plaatsen want ik weet zeker dat ik regelrecht FOK word afgekicked.
pi_57010986
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:27 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dat zou misschien gelden als over het algemeen beweerd wordt dat Al-Kaida vredelievend is; het is niet De Islam die met de uitspraken en veroordelingen komt.
Zij moorden uit naam van....En dat is toevallig de stichter van dat geloof...
  woensdag 27 februari 2008 @ 14:36:47 #107
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_57011077
Leuk al die heisa om niks.

Of heeft iedereen die Postbus 55 spot al gezien?
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_57011085
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:32 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:

[..]

Zij moorden uit naam van....En dat is toevallig de stichter van dat geloof...
Ik kan ook moorden in naam van sesamstraat.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011087
Er wordt een cartoon getekent, de halve moslim wereld op z'n kop.
Er worden zéér verkeerde uitspraken/akties gedaan, wat de islam in een héél slecht beeld zet, de moslim wereld houdt hun mond.

Ze moeten eens leren wat prioriteiten zijn.
pi_57011153
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:29 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:

[..]

Dus met andere woorden, vind jij het niet erg, sterker nog keur jij het goed dat zij Geert willen vermoorden.

Ik zal mijn mening hier over jou maar niet plaatsen want ik weet zeker dat ik regelrecht FOK word afgekicked.
Wat heeft dat ermee te maken.
Als je vind dat Wilders over de grens gaat met zijn uitspraken vind je het dus gelijk goed dat hij word vermoord?
pi_57011172
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:37 schreef ReplaR het volgende:
Er wordt een cartoon getekent, de halve moslim wereld op z'n kop.
Er worden zéér verkeerde uitspraken/akties gedaan, wat de islam in een héél slecht beeld zet, de moslim wereld houdt hun mond.

Ze moeten eens leren wat prioriteiten zijn.
"de moslim wereld op z'n kop"
Jij hebt 1.4 miljard mensen zien rellen?
pi_57011217
Een simpel voorbeeld, er is ooit een aflevering geweest van South Park
dat jezus in een homobar komt, en met homo's gaat staan bekken, heb je toen ook maar 1 iemand horen roepen: De makers van South Park moeten dood!!! ... ??? Nee, je hebt hooguit kunnen horen dat men het een schande vond.
pi_57011225
Overigens Milagro, leuk betoog maar er is iets wat het compleet onderuit haalt. Zolang het Westen niets geeft om moslimslachtoffers in Islamitische landen, zullen moslims zich ook geen reet roesten over wat er met westerlingen gebeurd. Its as simple as that, en natuurlijk is dat vice versa. Hoe vaak zie jij je medeautochtonen denigrerend over moslims, marokkanen etc praten? 100x? 1000x? Hoeveel mensen zie jij dat dagelijks doen op fora? Hoeveel oproepen tot massamoorden van moslims kom je tegen? Of ben ik slechts degene die ze tegenkomt, of lees jij er bewust overheen? Ik zou zeggen lees eens de reacties bij de Telegraaf, bij Geenstijl, bij Nieuwnieuws of wellicht bij Fok. Of ga je nu die sporadische demonstraties tegen de oorlogen in Irak aanhalen? Want dan kom net zo goed met een voorbeeld van demonstraties tegen Al-Quada in diverse moslimlanden. Zijn die er dan geweest, hoor ik je zeggen... DUH.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011256
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:37 schreef ReplaR het volgende:
Er wordt een cartoon getekent, de halve moslim wereld op z'n kop.
Er worden zéér verkeerde uitspraken/akties gedaan, wat de islam in een héél slecht beeld zet, de moslim wereld houdt hun mond.

Ze moeten eens leren wat prioriteiten zijn.
Wilders doet zeer foute uitspraken, Nederland houd zijn mond. Joran van der Sloot doet zeer foute dingen, Nederland houd zijn mond. De VS valt allerlei landen binnen en Nederland helpt daarbij, de helft van Nederland blijft stil.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011276
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:27 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dat zou misschien gelden als over het algemeen beweerd wordt dat Al-Kaida vredelievend is; het is niet De Islam die met de uitspraken en veroordelingen komt.
de eeuwige dooddoener, ja, maar al het geweld, al de bedreigingen, al het onrecht naar vrouwen toe, die inspiratie halen ze wel allemaal uit hetzelfde boek, niet een enkele gek, nee, een hele zooi gekken.. en hoe komen ze tot die interpretatie? juist, omdat ze de teksten van toen, uit de kontext van de tijd rukken, en letterlijk nemen.

De Islam is wel degelijk intolerant, net als het OT dat ook was, maar daar is het NT tegenover gezet, en een met de tijd ontwikkelde verlichte geest, vrijdenkers, die los van welk heilig boek dan ook, hun leven net zo deugdzaam leiden en zin weten te geven.


zijn de moslims nog niet zover in die ontwikkeling, heeft dat tijd nodig? prima, hoor, maar ontwikkel je richting die verlichting dan lekker op gelijkliggend terrein, en ga dat niet in reeds verlichte landen zitten wrikken en pushen om dan te merken dat het niet past, en vervolgens om aanpassing, aparte behandeling te roepen, alles onder het mom van respect.

als het tijd nodig heeft, dan moet het niet zo zijn dat de rest tot die tijd maar een paar stappen terug zet, omdat anders tegen het hoofd gestoten wordt.

wil jij je als vrouw in een onderdrukte positie manouvreren, doe dat lekker, maar vraag niet aan ons om daarin mee te gaan, door achterlijkheden als een burkini te accepteren, maagdenvliesherstellingsoperaties, handenschudweigering, vrouwelijke artsen voor moslima's etc etc etc.

neem je tijd, maar in je eigen tijd, en maak de rest geen deelgenoot door te eisen dat zij dan maar even een pas op de plaats moeten maken om meteen RESPECTheisa te gaan maken als dat niet gebeurt.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_57011280
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:41 schreef Devrim_ het volgende:

[..]

Wat heeft dat ermee te maken.
Als je vind dat Wilders over de grens gaat met zijn uitspraken vind je het dus gelijk goed dat hij word vermoord?
Ik vind absoluut niet dat Wilders de grens passeert. Maar diegene die ik qyote, zegt met andere woorden dat hij het niet erg zal vinden als Geert vermoord word.
pi_57011348
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:46 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:

[..]

Ik vind absoluut niet dat Wilders de grens passeert. Maar diegene die ik qyote, zegt met andere woorden dat hij het niet erg zal vinden als Geert vermoord word.
So what, dat zeggen mensen dagelijks over moslims.. waar ben jij dan op dat moment?
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011423
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:44 schreef Mutant01 het volgende:
[quote]Zolang het Westen niets geeft om moslimslachtoffers
Bron a.u.b.
quote:
Hoe vaak zie jij je medeautochtonen denigrerend over moslims, marokkanen etc praten? 100x? 1000x?
Wederom een bron a.u.b.
quote:
Hoeveel oproepen tot massamoorden van moslims kom je tegen?
Volg het nieuws, en gij zult zien.
Oh en hoe weet jij zo zeker dat allochtonen niet denigrerend over ons praten ? Je hebt idd gelijk zo blijft het een vice versa.
pi_57011480
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:53 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Bron a.u.b.
Zoals ik al eerder zei, surf eens een beetje rond.
quote:
Wederom een bron a.u.b.
Zie hierboven, ik heb als ex-moderator de meest smerige zaken zien staan.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011492
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:50 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

So what, dat zeggen mensen dagelijks over moslims.. waar ben jij dan op dat moment?
Ik wil bronnen zien waar jij dat allemaal vandaan haalt. Waar ik op dat soort moment ben ?
Wat heeft dat er nou weer mee te maken? Maar goed om toch maar antwoord te geven op jouw vraag: Ik ben er nooit bij. Dus ik zal zeer waarschijnlijk met andere activiteiten bezig zijn.
pi_57011506
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:56 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:

[..]

Ik wil bronnen zien waar jij dat allemaal vandaan haalt. Waar ik op dat soort moment ben ?
Wat heeft dat er nou weer mee te maken? Maar goed om toch maar antwoord te geven op jouw vraag: Ik ben er nooit bij. Dus ik zal zeer waarschijnlijk met andere activiteiten bezig zijn.
Ik noem dat vaak selectief geheugen. Of gewoon hypocrisie, de bronnen staan opgesomt in de post. Ik kan er trouwens nog wel wat sites aan toevoegen HetVrijeVolk bijv.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011562
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:44 schreef Mutant01 het volgende:
Overigens Milagro, leuk betoog maar er is iets wat het compleet onderuit haalt. Zolang het Westen niets geeft om moslimslachtoffers in Islamitische landen, zullen moslims zich ook geen reet roesten over wat er met westerlingen gebeurd. Its as simple as that, en natuurlijk is dat vice versa. Hoe vaak zie jij je medeautochtonen denigrerend over moslims, marokkanen etc praten? 100x? 1000x? Hoeveel mensen zie jij dat dagelijks doen op fora? Hoeveel oproepen tot massamoorden van moslims kom je tegen? Of ben ik slechts degene die ze tegenkomt, of lees jij er bewust overheen? Ik zou zeggen lees eens de reacties bij de Telegraaf, bij Geenstijl, bij Nieuwnieuws of wellicht bij Fok. Of ga je nu die sporadische demonstraties tegen de oorlogen in Irak aanhalen? Want dan kom net zo goed met een voorbeeld van demonstraties tegen Al-Quada in diverse moslimlanden. Zijn die er dan geweest, hoor ik je zeggen... DUH.
Volgens mij heeft ze toch iets echt gezegd over moslims die altijd moslims backen enzovoort. Het 'geen reet roesten' gebabel van jou geeft daar toch weer blijk van.
pi_57011577
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:00 schreef alex4allofyou het volgende:

[..]

Volgens mij heeft ze toch iets echt gezegd over moslims die altijd moslims backen enzovoort. Het 'geen reet roesten' gebabel van jou geeft daar toch weer blijk van.
In de zin van dat het bij iedereen voorkomt, jazeker, maar dat lees ik niet terug in haar betoog. Het zijn natuurlijk alleen de moslims die moslims backen, hou toch op. Het is die hypocrisie die mij een doorn in het oog is, so what dat zij zelf geen reet kan schelen wat een Zweed moet doormaken in Zweden, kennelijk denken vele andere Westerlingen daar anders over. Als er in Madrid 300 doden vallen door een bomexplosie is dat veel erger dan 200.000 doden in de oorlog in Irak, wellicht denkt zij niet zo maar vele anderen wel. Die voelen zich meer verwant met de Spanjaarden dan met de Irakezen, want ja ze hebben immers dezelfde cultuur, achtergrond, religie. Een Somalier die ergens in timboektoe dood wordt geschoten, daar haalt menig hollander zijn schouders voor op... en dat is helemaal niet gek. Als een Nederlander vermoord word dan is dat naar beleving veel "erger", veel meer verwantschap.

[ Bericht 22% gewijzigd door Mutant01 op 27-02-2008 15:06:33 ]
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011706
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:45 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Wilders doet zeer foute uitspraken, Nederland houd zijn mond.
... wetende dat er zoiets is als vrijheid van meningsuiting en we daar blij mee zijn en zo houden willen. Hij zegt 'dit', maar dan kan ik iig ook 'dat' zeggen. Nederlanders discussieren er al een maanden over, via overheidssubsidie is er al een tegenfilm geweest en bepaalde belangengroepen hebben felle kritiek geuit.
quote:
Joran van der Sloot doet zeer foute dingen, Nederland houd zijn mond.
... niet, het houdt het hele land lang in de greep.
quote:
De VS valt allerlei landen binnen en Nederland helpt daarbij, de helft van Nederland blijft stil.
... de andere helft niet.

Een helft denkt:
- Saddam is toch een vervelend ventje en het is beter voor de mensen daar dat ie oppleurt
- Ik heb me nooit bezig gehouden met al die oorlogen, waarom een uitzondering maken bij deze.
- Amerika is groot en machtig en ik wil toch mn TDÍ'tje blijven gebruiken
- Ik als moslim ben er wel fel tegen maar ik klaag niet over het feit dat Amerika indirect mijn portemonnaie spekt
- Irak? Waar ligt dat?
pi_57011721
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:01 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

In de zin van dat het bij iedereen voorkomt, jazeker, maar dat lees ik niet terug in haar betoog. Het zijn natuurlijk alleen de moslims die moslims backen, hou toch op. Het is die hypocrisie die mij een doorn in het oog is, so what dat zij zelf geen reet kan schelen wat een Zweed moet doormaken in Zweden, kennelijk denken vele andere Westerlingen daar anders over. Als er in Madrid 300 doden vallen door een bomexplosie is dat veel erger dan 200.000 doden in de oorlog in Irak, wellicht denkt zij niet zo maar vele anderen wel. Die voelen zich meer verwant met de Spanjaarden dan met de Irakezen, want ja ze hebben immers dezelfde cultuur, achtergrond, religie. Een Somalier die ergens in timboektoe dood wordt geschoten, daar haalt menig hollander zijn schouders voor op... en dat is helemaal niet gek. Als een Nederlander vermoord word dan is dat naar beleving veel "erger", veel meer verwantschap.
Dus jij zal net zo rouwen om de dood van een Somalier als dat van een Nederlander.
Wat ik zal doen ? Ik zal over beide het zelfde zeggen: Vreselijk dat zoiets moet gebeuren
pi_57011758
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:09 schreef alex4allofyou het volgende:
... wetende dat er zoiets is als vrijheid van meningsuiting en we daar blij mee zijn en zo houden willen. Hij zegt 'dit', maar dan kan ik iig ook 'dat' zeggen. Nederlanders discussieren er al een maanden over, via overheidssubsidie is er al een tegenfilm geweest en bepaalde belangengroepen hebben felle kritiek geuit.
Dat gebeurd evenwel in menig islamitisch land bij een daad van een extremist aldaar.
quote:
... niet, het houdt het hele land lang in de greep.
Nou en of, met ringtones enzo.
quote:
... de andere helft niet.
Wat ook weer geldt bij menig islamitisch land, de ene helft denkt zo en zo, de ander helft niet.
quote:
Een helft denkt:
- Saddam is toch een vervelend ventje en het is beter voor de mensen daar dat ie oppleurt
- Ik heb me nooit bezig gehouden met al die oorlogen, waarom een uitzondering maken bij deze.
- Amerika is groot en machtig en ik wil toch mn TDÍ'tje blijven gebruiken
- Ik als moslim ben er wel fel tegen maar ik klaag niet over het feit dat Amerika indirect mijn portemonnaie spekt
- Irak? Waar ligt dat?
Idem. Maar toch vinden mensen als Milagro dat moslims niet genoeg doen... hmmm vreemd.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011801
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:10 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:

[..]

Dus jij zal net zo rouwen om de dood van een Somalier als dat van een Nederlander.
Wat ik zal doen ? Ik zal over beide het zelfde zeggen: Vreselijk dat zoiets moet gebeuren
Ik zou zeggen dat het in beide vreselijk is, maar ik voel me eerder verwant met een Nederlander dan met een Somalier. Alleen ben ik niet zo dom om dat achter me te houden.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011907
Wat misschien nog wel meer zeer doet is dat er 100.000 én moslims dagelijks vechten tegen deze extremisten. Duizenden doden zijn er al gevallen, talloze slachtoffers. Maar nee "moslims doen te weinig". De afghaanse politie en soldaten, Iraakse politie en soldaten, Pakistaanse politie en soldaten, dagelijks sneuvelen er moslims in de strijd tegen extremisten. Ze moesten eens weten dat er hier in Nederland mensen lopen te huilen dat "moslims te weinig doen".
Allah Al Watan Al Malik
pi_57011910
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:12 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Dat gebeurd evenwel in menig islamitisch land bij een daad van een extremist aldaar.
[..]
LOL, dan zijn we er snel uit waar het probleem ligt:

Laat maar opblazen, wetende dat als iemand anders over mij iets zegt ik de nek door kan snijden.
quote:
Nou en of, met ringtones enzo.
[..]
Volgens mij heeft vdSloot toch heel wat shit over zich heengekregen en heeft het OM het onderzoek opnieuw opgevoerd.
quote:
Wat ook weer geldt bij menig islamitisch land, de ene helft denkt zo en zo, de ander helft niet.
[..]
Ik meen me onderzoeken te herinneren waar 90% van de bevolking Joden/Amerikanen als zeer slecht zag, martelaren als helden gezien werden en doodstraf op blasfemie prima geaccepteerd werd.
pi_57011944
Ik meen onderzoek te zien van een dag geleden nog waarin 7% de aanslagen in Amerika goedkeurde... amazing Mike. En nee Amerikanen zien ze niet echt als verlossers nee, is dat raar?
Allah Al Watan Al Malik
pi_57012069
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:20 schreef Mutant01 het volgende:
Ik meen onderzoek te zien van een dag geleden nog waarin 7% de aanslagen in Amerika goedkeurde... amazing Mike. En nee Amerikanen zien ze niet echt als verlossers nee, is dat raar?
Niet als je met jaloerse ogen kijkt naar het machtige Amerika nee.
pi_57012083
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:26 schreef alex4allofyou het volgende:

[..]

Niet als je met jaloerse ogen kijkt naar het machtige Amerika nee.
Of als de bommen op je dak vallen en 90% van je familie niet meer leeft. Of als je overheid die allerlei onderdrukkende maatregelen neemt, gesteunt wordt door de VS door leveranties van wapens e.d.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57012118
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:27 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Of de bommen op je dak vallen en 90% van je familie niet meer leeft.
Waarbij de overgrote meerderheid van die bommen danwel afgeschoten zijn door terroristen, danwel als verdediging tegen die terroristen.
pi_57012160
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:28 schreef alex4allofyou het volgende:

[..]

Waarbij de overgrote meerderheid van die bommen danwel afgeschoten zijn door terroristen, danwel als verdediging tegen die terroristen.
Terroristen beschikken niet over straaljagers of bommen die 1000kg wegen. Heb je de eerste bommenregen gezien? Of niet? Die "prachtige" beelden in de nacht. Had ooit eens gelezen dat er in die nacht evenveel bommen gedropt werden als in de gehele Vietnam oorlog.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57012222
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:29 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Terroristen beschikken niet over straaljagers of bommen die 1000kg wegen. Heb je de eerste bommenregen gezien? Of niet? Die "prachtige" beelden in de nacht.
Dat hoeft ook niet, dodelijk is het toch wel.

En ja, de Shock and Awe beelden staan me nog wel bij, alleen was dat het begin van de oorlog. Dacht je dat Saddam dmv klapperpistolen uit zn paleis gejaagd zou worden?

En stop eens met editten: lijkt me niet.
pi_57012305
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:32 schreef alex4allofyou het volgende:

[..]

Dat hoeft ook niet, dodelijk is het toch wel.

En ja, de Shock and Awe beelden staan me nog wel bij, alleen was dat het begin van de oorlog. Dacht je dat Saddam dmv klapperpistolen uit zn paleis gejaagd zou worden?

En stop eens met editten: lijkt me niet.
En die Shock and Awe, daar waren die mensen op de grond echt happy mee.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57012337
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:19 schreef alex4allofyou het volgende:

Ik meen me onderzoeken te herinneren waar 90% van de bevolking Joden/Amerikanen als zeer slecht zag, martelaren als helden gezien werden en doodstraf op blasfemie prima geaccepteerd werd.
Jij gelooft al die onderzoeken uit landen die door dictatortjes geregeerd worden en waar niemand echt voor zijn mening durft uit te komen?
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_57012386
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:36 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

En die Shock and Awe, daar waren die mensen op de grond echt happy mee.
Als je je in een overheidsgebouw begaf of in winderige gebieden leefde niet nee. Iig was het niet de intentie om burgers te raken. Zo was het ook niet fijn dat onze stad in WO2 door Engelsen en Amerikanen gebombardeerd werd omdat ze dachten boven DLD te zitten. Maar ja, dat is oorlog en het zij ze vergeven na al die jaren want we hebben er veel voor teruggekregen.
pi_57012390
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:29 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Terroristen beschikken niet over straaljagers of bommen die 1000kg wegen. Heb je de eerste bommenregen gezien? Of niet? Die "prachtige" beelden in de nacht. Had ooit eens gelezen dat er in die nacht evenveel bommen gedropt werden als in de gehele Vietnam oorlog.
Het blijft anders wel lekker dom dat Amerika tijdens de opmars door Irak het naliet om de wapen opslagplaatsen die ze op hun weg in bezit namen te voorzien van afdoende bewaking om er enkele weken later achter te komen dat ze stuk voor stuk leeg gehaald waren.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_57012406
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:43 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Een simpel voorbeeld, er is ooit een aflevering geweest van South Park
dat jezus in een homobar komt, en met homo's gaat staan bekken, heb je toen ook maar 1 iemand horen roepen: De makers van South Park moeten dood!!! ... ??? Nee, je hebt hooguit kunnen horen dat men het een schande vond.
Dan wil ik weleens weten welke aflevering dat was.
Everything Is About Sex Except Sex. Sex Is About Power
pi_57012411
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:38 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Jij gelooft al die onderzoeken uit landen die door dictatortjes geregeerd worden en waar niemand echt voor zijn mening durft uit te komen?
Ik geloof niet, ik ben atheist, ik neem waar.
pi_57012745
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:40 schreef alex4allofyou het volgende:

[..]

Als je je in een overheidsgebouw begaf of in winderige gebieden leefde niet nee. Iig was het niet de intentie om burgers te raken. Zo was het ook niet fijn dat onze stad in WO2 door Engelsen en Amerikanen gebombardeerd werd omdat ze dachten boven DLD te zitten. Maar ja, dat is oorlog en het zij ze vergeven na al die jaren want we hebben er veel voor teruggekregen.
Nederland was al bezet door een ander land, Irak was dat niet. Slecht voorbeeld dus. Daar kon je nog tenminste spreken over een bevrijding onder het juk van een andere bezettende macht die al moordend door Nederland heen trok. Zouden de Nederlanders ook zo blij zijn als dat net als in Irak, slechts tot doel had een regime omver te werpen (op basis van leugens). Dat denk ik niet. Bovendien, als je slachtoffer bent en je familie dood is dan zal de intentie van een dergelijk bombardement je een reet roesten.
Allah Al Watan Al Malik
pi_57012945
Ach, dood gaan ze toch wel in dat soort landen. Of dit nou komt door een bommentapijt van Amerika of door onderlinge ruzies. Het enige wat ze daar kennen is rellen. Hun bestaansrecht, hun levensdoel. Het barst daar van vage geloofsfanaten die je nog beter onzinverhalen kunnen verkopen dan Leen van de DSB.

Die gasten krijgen iets te horen van hun Verhevene, roepen 'Gammele Gammele Gammele' en blazen zichzelf op.

Hier maken we ons liever druk om onze tweede auto, luxe hd tv en een nog groter huis en bijbehorende hypotheek. Ook niet altijd goed, maar gewoonlijk vallen er geen slachtoffers bij. Misschien als je buurman zijn 105 cm breedbeeld van 2 hoog op jouw hoofd laat vallen.

En wie hier aan de macht is interesseert ons toch niet zo. Of de grootste partij nou een katholieke achtergrond heeft of rechtstreeks gebasseerd is op de NSDAP, zij zitten daar om ons een oor aan te naaien en dat accepteren we zonder morren. Een glas water of een taart in het gezicht daargelaten.
pi_57013062
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 14:46 schreef milagro het volgende:
de eeuwige dooddoener
Helaas, dat is het niet. Ik reageer duidelijk op die post.
pi_57013296
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 16:06 schreef xFriendx het volgende:
Ach, dood gaan ze toch wel in dat soort landen. Of dit nou komt door een bommentapijt van Amerika of door onderlinge ruzies. Het enige wat ze daar kennen is rellen. Hun bestaansrecht, hun levensdoel. Het barst daar van vage geloofsfanaten die je nog beter onzinverhalen kunnen verkopen dan Leen van de DSB.

Die gasten krijgen iets te horen van hun Verhevene, roepen 'Gammele Gammele Gammele' en blazen zichzelf op.

Hier maken we ons liever druk om onze tweede auto, luxe hd tv en een nog groter huis en bijbehorende hypotheek. Ook niet altijd goed, maar gewoonlijk vallen er geen slachtoffers bij. Misschien als je buurman zijn 105 cm breedbeeld van 2 hoog op jouw hoofd laat vallen.
Heel heel misschien zit daar ook een kern van het probleem. Zodra die mensen ook wat meer economische vooruitgang, zodat ze zich ook druk gaan maken om hun tweede auto en waar ze heen gaan op vakantie, zullen ze ook minder snel geneigd zijn zich zelf op te blazen. Zolang die mensen niets hebben, en ook geen vooruitzicht hebben op iets, zullen ze zich vastklampen aan hun geloof. dat deden wij in het verleden ook. En daar zijn weer handige mensen die daar gebruik van maken. Economiische vooruitgang en ontgeloven gaan hand in hand. Maar zolang in de meeste islaamitische landen sprake is van dictators die allen naar zich toe trekken blijf je dit soort misstanden houden.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_57013362
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 16:06 schreef xFriendx het volgende:
Ach, dood gaan ze toch wel in dat soort landen. Of dit nou komt door een bommentapijt van Amerika of door onderlinge ruzies. Het enige wat ze daar kennen is rellen. Hun bestaansrecht, hun levensdoel. Het barst daar van vage geloofsfanaten die je nog beter onzinverhalen kunnen verkopen dan Leen van de DSB.

Die gasten krijgen iets te horen van hun Verhevene, roepen 'Gammele Gammele Gammele' en blazen zichzelf op.

Hier maken we ons liever druk om onze tweede auto, luxe hd tv en een nog groter huis en bijbehorende hypotheek. Ook niet altijd goed, maar gewoonlijk vallen er geen slachtoffers bij. Misschien als je buurman zijn 105 cm breedbeeld van 2 hoog op jouw hoofd laat vallen.

En wie hier aan de macht is interesseert ons toch niet zo. Of de grootste partij nou een katholieke achtergrond heeft of rechtstreeks gebasseerd is op de NSDAP, zij zitten daar om ons een oor aan te naaien en dat accepteren we zonder morren. Een glas water of een taart in het gezicht daargelaten.
Moet toch wel heerlijk zijn, om met zo'n kleine wereldkennis door het leven te gaan.
pi_57013366
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 16:20 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Heel heel misschien zit daar ook een kern van het probleem. Zodra die mensen ook wat meer economische vooruitgang, zodat ze zich ook druk gaan maken om hun tweede auto en waar ze heen gaan op vakantie, zullen ze ook minder snel geneigd zijn zich zelf op te blazen. Zolang die mensen niets hebben, en ook geen vooruitzicht hebben op iets, zullen ze zich vastklampen aan hun geloof. dat deden wij in het verleden ook. En daar zijn weer handige mensen die daar gebruik van maken. Economiische vooruitgang en ontgeloven gaan hand in hand. Maar zolang in de meeste islaamitische landen sprake is van dictators die allen naar zich toe trekken blijf je dit soort misstanden houden.
en daarbij is een strenge wraakzuchtige straffende met hel en verdoemenis dreigende god ook nog eens het toppunt van dictatorschap
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_57013881
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 15:56 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Nederland was al bezet door een ander land, Irak was dat niet. Slecht voorbeeld dus. Daar kon je nog tenminste spreken over een bevrijding onder het juk van een andere bezettende macht die al moordend door Nederland heen trok. Zouden de Nederlanders ook zo blij zijn als dat net als in Irak, slechts tot doel had een regime omver te werpen (op basis van leugens). Dat denk ik niet. Bovendien, als je slachtoffer bent en je familie dood is dan zal de intentie van een dergelijk bombardement je een reet roesten.
Irak was ook bezet door een minderheid. Irak heeft zijn eigen regering democratisch gekozen. Zo zijn wij ook begonnen.

Kijkende naar het aantal doden van de Irak-Iran oorlog en alle doden onder het regime van Saddam zijn er toch wel flink wat meer doden gevallen onder Saddam dan Amerika, dus per saldo zou de meerderheid tevreden moeten zijn.
pi_57013957
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 16:20 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Heel heel misschien zit daar ook een kern van het probleem. Zodra die mensen ook wat meer economische vooruitgang, zodat ze zich ook druk gaan maken om hun tweede auto en waar ze heen gaan op vakantie, zullen ze ook minder snel geneigd zijn zich zelf op te blazen.
Economische vooruitgang komt niet vanzelf, als het dat is wat ze zoeken laat dan Amerika hun werk daar doen. Tuurlijk zal Amerika er een slaatje uithalen maar je kan ervan vanuitgaan dat het een win-win situatie wordt voor beiden.

Verreiste is wel dat de terroristen aangepakt dienen te worden, en daar zijn ze nu nog mee bezig.
quote:
Zolang die mensen niets hebben, en ook geen vooruitzicht hebben op iets, zullen ze zich vastklampen aan hun geloof. dat deden wij in het verleden ook. En daar zijn weer handige mensen die daar gebruik van maken. Economiische vooruitgang en ontgeloven gaan hand in hand.
Amerika = zwaar gelovig, gaat dus niet altijd op.
pi_57013982
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 16:24 schreef milagro het volgende:

[..]

en daarbij is een strenge wraakzuchtige straffende met hel en verdoemenis dreigende god ook nog eens het toppunt van dictatorschap
In middeleeuws Europa werkte dat anders ook prima. Zolang het werkt moet je ergebruik van maken toch. Eigenlijk is het gewoon weg triest dat in onze huidige maatschappij nog mensen te vinden zijn die je zo makelijk om de tuin kunt leiden
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')