http://internationalbastard.blog.com/1624036/quote:Op dinsdag 26 februari 2008 22:49 schreef sneakypete het volgende:
[..]
De Joden in Duitsland hadden geen terroristische aanslagen gepleegd voor Hitler aan de macht kwam.
Israël is een agressieve staat waar we best kritisch naar mogen kijken, maar de omgeving is dat ook en dat maakt het onmogelijk om eenzijdig één van de twee te veroordelen.
O, vergeef me. In een menselijk kader zal ik het voortaan zo zeggen:quote:Op dinsdag 26 februari 2008 18:53 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het stoort mij wel dat jij mij zonder reden een fascist noemt en beweert dat ik tekortkomingen heb, zonder deze uit te wijden.
Is niet goed voor je geloofwaardigheid hier.
quote:...Individuen die deze logica wel kúnnen doorzien en vervolgens de kant van de fascistische overheid kiezen en oeverloze discussies aangaan, informatiebrengers persoonlijk aanvallen ipv met een alternatief verhaal komen, dat zijn de werkelijke lafaards in de wereld.
Die War on FreedomTerror kent nog een goed aspect ook. Namelijk dat deze individuen aan de wereld tonen hoe laf, slaafs, onmenselijk en onderdanig bestaan zij leiden
Kruistochten vergeten? Godsdienstoorlogen in Europa vergeten? De uitroeiing van de Indianen vergeten? De slavernij vergeten?quote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:25 schreef Soul79 het volgende:
[..]
Wie zegt dat? Antisemitisme is in de afgelopen 3000 jaar gewoon wat vaker voorgekomen, en met desastreuzer gevolgen.
Ah ja, soldaten van de tegenstander zijn tuig, in plaats van concullega's.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 18:16 schreef Viajero het volgende:
[..]
Als dat tuig van Hezbollah nou uniformen zou dragen dan kon je er nog iets van zeggen. Nu worden alle Hezbollah doden als burgerslachtoffer geteld omdat ze geen uniform droegen.
Over welke zaak gaat deze uitspraak??quote:Op dinsdag 26 februari 2008 21:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou nog een keertje dan maar weer:
[..]
Hoge Raad (Strafkamer) 25 november 1997, nr.105393 Mrs. Hermans, Koster, Schipper, Corstens, Aaftink; A-G Machielse) DD 98.083quote:Op vrijdag 29 februari 2008 00:52 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Over welke zaak gaat deze uitspraak??
Ja, haha.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 01:39 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Hoge Raad (Strafkamer) 25 november 1997, nr.105393 Mrs. Hermans, Koster, Schipper, Corstens, Aaftink; A-G Machielse) DD 98.083
Sr art.137c; EVRM art. 6
Ik wilde je enkel helpen.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 02:30 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ja, haha.
Onderwerp graag.
Mij platslaan met juristencodes is wel erg makkelijk.
Dat is lief van jequote:
De zaak waarin iemand veroordeeld werd wegens strafbare belediging (art.137c), waarbij de belediging bestond uit ontkennen van de holocaust.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 03:29 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dat is lief van je![]()
, maar ik versta je codes niet
![]()
.
quote:1 Hij die zich in het openbaar, mondeling of bij geschrift of afbeelding, opzettelijk beledigend uitlaat over een groep mensen wegens hun ras, hun godsdienst of levensovertuiging, hun hetero- of homoseksuele gerichtheid of hun lichamelijke, psychische of verstandelijke handicap, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie.
Ja, daar was gelukkig geen spoor van antisemitisme.quote:
Zucht. Nogmaals dan maar? Iedereen MAG de Holocaust ontkennen. En zolang niemand aangifte tegen je doet, is er niks aan de hand. Die vrijheid van meningsuiting bestaat dus gewoon in dit land.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 01:38 schreef Wacky87 het volgende:
Ik vind iedereen de holocaust in zijn geheel wil ontkennen een weinig onderlegde idioot.
Toch vind ik dat mensen de Holocaust mogen ontkennen, gewoon omdat het onder vrije meningsuiting valt en dat mag niet beperkt worden door de gevoeligheid van groep individuen.
Wat een raar artikel zeg! Ras, verstandelijke handicap en geaardheid liggen buiten de menselijke invloedsfeer. Oftewel: je kan er niks aan doen als je een zwarte homo bent. Godsdienst of levensovertuiging ligt echter wel binnen de menselijke invloedsfeer, het is iets wat men naar believen kan veranderen. Het is een positie die men inneemt, en niet iets wat je overkomt (zoals bijv. homoseksualiteit je 'overkomt'). Daarom is het belachelijk dat je moslims of christenen niet mag beledigen.quote:1 Hij die zich in het openbaar, mondeling of bij geschrift of afbeelding, opzettelijk beledigend uitlaat over een groep mensen wegens hun ras, hun godsdienst of levensovertuiging, hun hetero- of homoseksuele gerichtheid of hun lichamelijke, psychische of verstandelijke handicap, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie.
Ja, want als ze niet beledigd willen worden, nemen ze maar een ander geloof aan?quote:Op zaterdag 1 maart 2008 15:50 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Wat een raar artikel zeg! Ras, verstandelijke handicap en geaardheid liggen buiten de menselijke invloedsfeer. Oftewel: je kan er niks aan doen als je een zwarte homo bent. Godsdienst of levensovertuiging ligt echter wel binnen de menselijke invloedsfeer, het is iets wat men naar believen kan veranderen. Het is een positie die men inneemt, en niet iets wat je overkomt (zoals bijv. homoseksualiteit je 'overkomt'). Daarom is het belachelijk dat je moslims of christenen niet mag beledigen.
En als iemand aangifte doet omdat je in een discussie over de holocaust gemeld hebt dat je er niet in gelooft?quote:Op zaterdag 1 maart 2008 08:44 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Zucht. Nogmaals dan maar? Iedereen MAG de Holocaust ontkennen. En zolang niemand aangifte tegen je doet, is er niks aan de hand.
Dan ben je de lul. Hoewel zoiets natuurlijk moeilijk te bewijzen is, omdat er niks op papier staat.quote:Op maandag 3 maart 2008 17:18 schreef Golden_Surfer het volgende:
[..]
En als iemand aangifte doet omdat je in een discussie over de holocaust gemeld hebt dat je er niet in gelooft?
Volgens iemand anders hier is het pas strafbaar als je de intentie had om ieman dt ebeledigen.quote:Op maandag 3 maart 2008 17:29 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dan ben je de lul. Hoewel zoiets natuurlijk moeilijk te bewijzen is, omdat er niks op papier staat.
Het ontkennen van de Holocaust IS anderen beledigen. Door die opstelling in te nemen beledig je automatisch de (nabestaanden van de) slachtoffers, alsmede de historici die de Holocaust onderzocht en gedocumenteerd hebben.quote:Op woensdag 5 maart 2008 22:02 schreef Golden_Surfer het volgende:
[..]
Volgens iemand anders hier is het pas strafbaar als je de intentie had om ieman dt ebeledigen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |