Eric hoort het aan en loopt naar boven om te helpen en weer een SL.quote:
Brian irriteert zich aan de tepels van Claire, die kijken hem aan, ze moet zich omdraaien.quote:Op donderdag 14 februari 2008 10:51 schreef rooie3 het volgende:
Pffffffffffffff weer streamlock.vind het nu ook wel genoeg geweest hoor,Huub krijgt iedereen tegen hem opgezet en Brian alle hulp.En dat al maandenlang.Houd ook geen mens vol.
P: Het kan ook allemaal teveel voor je woorden, je hebt al zoveel voor je kiezen gekregen. Maar die 2 nieuwe gastspelers heeft dat je laten ontploffen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:26 schreef beequeen het volgende:
Jaap: En wij ons maar inhouden tegen Amanda omdat ze anders flipt en de poort uitgegooid wordt.
En laten we vooral niet de USB stick vergeten!!!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:02 schreef tipsch het volgende:
Huub denkt dat hij een boete krijgt of zo? Sorry hoor, maar Brian is toch ook nooit beboet toen hij een tik uitdeelde terwijl Huub al door de beveiliging werd afgevoerd?
Dat kan ook niet. Je wordt op allerlei manieren tegengewerkt, waarbij de onmetelijke domheid van én tegenstanders én achter je grootste vijand is.quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:29 schreef FSR het volgende:
Het is ook niet zo raar dat hij zo reageerd....
Hij zit in een huis met aso beren, die veel meer mogen, en altijd hun zin krijgen...
Hoe moet hij dan nog op een rationele manier het spel spelen..... ?
Makkelijk lullen, voor het zondagskind van de kooi. Feit is dat dat nooit zal gebeuren.quote:11:29 - Gelukkig moet Amanda's haar goedzitten!
Het is misschien maar goed dat Amanda nog niet echt wakker was en eerst haar haar ging doen, voordat ze naar boven ging. Anders zou ze zich natuurlijk ook in de discussie hebben gemengd en was de situatie meer uit de hand gelopen door alle emoties. Brian is met zijn vriendinnetje in de Private Room teruggetrokken en vertelt rustig wat er is voorgevallen. Hij zegt haar vandaag gewoon rustig te blijven en lekker te gaan paardrijden. “Ik ben heel blij dat je niet naar boven bent gekomen! Ik wil het alleen aan. Laat ze met z’n tienen om me heen staan, het maakt me geen moer uit!”, vertelt hij de Amsterdamse. Als je maar rustig blijft Brian! Krop alles maar lekker op voor aankomende zondag. Dan zul je zeker winnen!
Precies....quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:33 schreef Copycat het volgende:
Petraa!![]()
Te laat voor de vorige:
[..]
Dat kan ook niet. Je wordt op allerlei manieren tegengewerkt, waarbij de onmetelijke domheid van én tegenstanders én achter je grootste vijand is.
Nou inderdaad dat zou mooi zijn dat ze die Amanda niet mogen laten flippen . . . . . .quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:36 schreef FSR het volgende:
[..]
Precies....
Huub en Jaap hoor je nu zeggen dat het onmogelijk is om te spelen... Ze geven gewoon toe, dat het allemaal niet meer te doen is...
Ik zou het helemaal geweldig vinden als Huub, Jaap, Eric en Claire zo de poort uit zouden lopen, en alles openbaar zouden gooien..... met als laatste woorden "Sterf Redactie, ga maar lekker verder geilen op Bwian en Amandrama"
antwoord 1 ; omdat die denkt heel cool te zijn dan . . . . . als een echte vechter betaamt . . . . dat is dus na de 17de over dit gedrag . . . .quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:43 schreef noekje het volgende:
Twee dingen:Waarom praat Brian altijd als Dirty Harry in een spannende film als die gaat schelden? Claire die vraagt aan de Rus: Wat doe jij hier in godsnaam??
Terechte vraag imo.
Dat is me bijgebleven van de wanvertoning die ik net hoorde.
sorry hoor dat weet ik en vele met mij (ook brainless) al meer dan een JAAR!quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:41 schreef GeenStyle het volgende:
[..]
Nou inderdaad dat zou mooi zijn dat ze die Amanda niet mogen laten flippen . . . . . .
Do you feel lucky, punk?quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:43 schreef noekje het volgende:Waarom praat Brian altijd als Dirty Harry in een spannende film als die gaat schelden?
Ha Ha nou dat zou mooi zijn die Yuri als avond butler vanavond als warming up . . . . .quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:50 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
sorry hoor dat weet ik en vele met mij (ook brainless) al meer dan een JAAR!
ik wil Yoegoslaven in die Zooi..........................
Dit is al lang bekend.. net als bij Bwian en ZDNGMW....quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:41 schreef GeenStyle het volgende:
[..]
Nou inderdaad dat zou mooi zijn dat ze die Amanda niet mogen laten flippen . . . . . .
quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:41 schreef GeenStyle het volgende:
[..]
a blow a day
keeps
the doctor away
+1quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:52 schreef beequeen het volgende:
Dank Peet![]()
Ja Huub, daar zit je dan. Laat ze allemaal de vinkentering krijgen en ga lekker naar huis.
[ afbeelding ]
Wat Jaap dan moeten zeggen, mee janken met Huub, die ook alleen maar een uitleg geeft voor de streams . . . . ik snap juist heel goed waarom Jaap het zo doet . . . . . . Ik mag ze beiden wel . . . .quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:49 schreef Katewalker het volgende:
Huub lucht zijn hart bij Jaap...niet dat hij er wat aan heeft want Jaap kan zich absoluut niet emotioneel inleven in iemand anders...zijn reactie op Huub's praten is rationeel en op zichzelf gericht..
Tis een rare knakker...en ik mag hem absoluut, helemaal niet...
Ik weet niet meer wie ooit die theorie erin gooide, maar het zou me steeds minder verbazen als het luchtje wat aan de kooi zit inderdaad iets hiermee te maken heeft.quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:53 schreef FSR het volgende:
Maar goed, trash moe je beschermen... anders kidnapen ze Mol Jr..![]()
zelfde vraag kan je aan alle bewoners stellenquote:Op donderdag 14 februari 2008 11:43 schreef noekje het volgende:
Twee dingen:Waarom praat Brian altijd als Dirty Harry in een spannende film als die gaat schelden? Claire die vraagt aan de Rus: Wat doe jij hier in godsnaam??
Terechte vraag imo.
Dat is me bijgebleven van de wanvertoning die ik net hoorde.
tuurlijkquote:Op donderdag 14 februari 2008 11:45 schreef Demon_Hunter het volgende:
Huub blijft toch wel !
OH ja, die zet ik nog ff in de OP, voor het geval de redaktie hier leest.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:02 schreef tipsch het volgende:
Huub denkt dat hij een boete krijgt of zo? Sorry hoor, maar Brian is toch ook nooit beboet toen hij een tik uitdeelde terwijl Huub al door de beveiliging werd afgevoerd?
Mee eens, mooie OP weer, bedankt !!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:02 schreef petraa het volgende:
Palma is wel heel lief tegen Huub! En zegt ware dingen.
Hij is weer helemaalquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:01 schreef petraa het volgende:
Hehe OP is klaar.
ik 4 maanden terug..en ik weet het wel zeker!quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:55 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik weet niet meer wie ooit die theorie erin gooide, maar het zou me steeds minder verbazen als het luchtje wat aan de kooi zit inderdaad iets hiermee te maken heeft.
Ik heb dat al verschillende keren gezegd in de COS, er klopt gewoon iets niet maar kan mijn vinger er niet opleggen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:55 schreef Copycat het volgende:
Ik weet niet meer wie ooit die theorie erin gooide, maar het zou me steeds minder verbazen als het luchtje wat aan de kooi zit inderdaad iets hiermee te maken heeft.
Peetjequote:Op donderdag 14 februari 2008 12:04 schreef petraa het volgende:
[..]
OH ja, die zet ik nog ff in de OP, voor het geval de redaktie hier leest.
het huub speciaal voor de treamers inrtrospectie momentjequote:Op donderdag 14 februari 2008 11:39 schreef rooie3 het volgende:
Wel mooi hoe Huub alles ziet nu.Hij noemt zijn eigen een mongool en kansloos.Waar ben ik mee bezig zegt hij.
Als je ff nagaat: Natasia is een bekende van de redactie, Bwian, Hans evenals Carlos zijn "bekende" uit het prive leven van Natasia.... en zo zijn er nog een paar..quote:Op donderdag 14 februari 2008 11:55 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik weet niet meer wie ooit die theorie erin gooide, maar het zou me steeds minder verbazen als het luchtje wat aan de kooi zit inderdaad iets hiermee te maken heeft.
Langer geleden toch, tijdens Nastasia, en een of andere crimineel in de kooi.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:07 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
ik 4 maanden terug..en ik weet het wel zeker!
ja toen dachten we er zo over klopt, maar sinds een maand of 4 is het meer dat J de MOL ( de man de met mensen speelt) zijn Family beschermt en bepaalde mensen...........quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:13 schreef yvonne het volgende:
[..]
Langer geleden toch, tijdens Nastasia, en een of andere crimineel in de kooi.
Niet voor het een of ander maar uit wat Huub net zei maakte ik op dat hij zelf op deze manier wilde spelen. Heb dat stukje in de vorige COS gepost...alleen nu blijkt dat hij het toch moeilijk vindt omdat hij zich laat provoceren.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:16 schreef Katewalker het volgende:
Ik denk dat de binnenkomst van die twee russen de druppel voor Huub is geweest..niet eens om die twee zelf, dat zijn nitwits, dombo's die wat geld binnen willen halen, maar dat de febo 2 mensen er in zet die meteen al gaan roepen dat Huub er uit moet..en dat zij dat gaan doen..
Dat weet ik wel zeker. Huub was pislink toen hij van de week terugkwam van het hokje. Ik neem aan dat hij toen gehoord heeft wat er ging gebeuren. Dat was vlak voordat de fakkels buiten stonden en die nitwitrussen binnenkwamen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:16 schreef Katewalker het volgende:
Ik denk dat de binnenkomst van die twee russen de druppel voor Huub is geweest..niet eens om die twee zelf, dat zijn nitwits, dombo's die wat geld binnen willen halen, maar dat de febo 2 mensen er in zet die meteen al gaan roepen dat Huub er uit moet..en dat zij dat gaan doen..
En gelijk het einde van de kooi.... !!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:19 schreef Ning het volgende:
Bij de buren denken ze dat het een exit word. Ik ben benieuwd. Als de redactie echt van hem af wil is dit hun kans
En dat terwijl de stinkrat Brian zich sinds sinds ongeveer aan maand na binnenkomst van Amanda, om backup geen zorgen hoeft te maken. Ik vond het opvallend dat Eric vanaochtend zei dat Brian "al veel langer geleden heeft verloren".. Er wordt echt iets heel lelijks verzwegen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:16 schreef Katewalker het volgende:
Ik denk dat de binnenkomst van die twee russen de druppel voor Huub is geweest..niet eens om die twee zelf, dat zijn nitwits, dombo's die wat geld binnen willen halen, maar dat de febo 2 mensen er in zet die meteen al gaan roepen dat Huub er uit moet..en dat zij dat gaan doen..
Dat was inderdaad de speculatie waar ik op doelde.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:19 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
ja toen dachten we er zo over klopt, maar sinds een maand of 4 is het meer dat J de MOL ( de man de met mensen speelt) zijn Family beschermt en bepaalde mensen...........
als je alles eens na gaat wie en hoe 99% daarna in de Zooi is gekomen............aiiaiaiaaiai
.Beetje para gedachtes, Carlos was al een bekende in de tv media die heeft talpa benaderd om daar sport les te geven. Hans is een kickboks expert en kennis van Carlos. Brian en Bart willen gaan kickboksen, Carlos stelt Hans voor aan de tvmakers. Natasia kent die twee gasten omdat ze zelf ook een beetje in het uitsmijter circuit.quote:Als je ff nagaat: Natasia is een bekende van de redactie, Bwian, Hans evenals Carlos zijn "bekende" uit het prive leven van Natasia.... en zo zijn er nog een paar..
Amanda word in bescherming genomen door de Redactie, puur voor het belang van Bwian.. !
Is het "toeval" dat ze elkaar allemaal kennen en gerelateerd zijn aan een bepaald Milieu.. ?
Alles, maar dan ook echt alles word gedaan om Bwian te beschermen, terwijl spelers die niet in of bij Bwian straatje passen, worden heen gezonden...
How odd..
meer dan een jaar geleden geloofde ik nog deze complot theoriequote:Op donderdag 14 februari 2008 12:13 schreef FSR het volgende:
[..]
Als je ff nagaat: Natasia is een bekende van de redactie, Bwian, Hans evenals Carlos zijn "bekende" uit het prive leven van Natasia.... en zo zijn er nog een paar..
Amanda word in bescherming genomen door de Redactie, puur voor het belang van Bwian.. !
Is het "toeval" dat ze elkaar allemaal kennen en gerelateerd zijn aan een bepaald Milieu.. ?
Alles, maar dan ook echt alles word gedaan om Bwian te beschermen, terwijl spelers die niet in of bij Bwian straatje passen, worden heen gezonden...
How odd..
ik hoop het Huub er uit....dan een boek maken en die zooi is over! make my day!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:19 schreef Ning het volgende:
Bij de buren denken ze dat het een exit word. Ik ben benieuwd. Als de redactie echt van hem af wil is dit hun kans
quote:Als de partijen zich weer over de Villa verdelen, bedaart de boel weer een beetje. Huub zoekt zijn grote vriend Jaap op in de fitnessruimte en hij uit zijn frustraties over Brian. Bij Jaap krijgt hij tenminste complimentjes over zijn daden, in tegenstelling tot de overige Miljonairs, die hem alleen maar de grond in praten. Behalve Claire natuurlijk, die verdedigt haar vriendje natuurlijk door dik en dun, nu het weer 'aan' is tussen de twee. Ze moet natuurlijk wel haar achterban beschermen!
Wat een vresdelijk dom wijf is dat zeg. Huub uitte niet zijn frustraties over Brian, maar wel over zijn eigen zelfbeheersing. Whatever. Roekiepoekie is vanaf geboorte al afgestompt.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:24 schreef beequeen het volgende:
Kan PoekieRoekie eens wat minder gekleurd lullen in VV, het is weer raak hoor.
[..]
bovendien was tas DE ideale kandidaat omdat ze voor een paar lousy eurotjes haar koters een jaar aleen wilde latenquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:22 schreef GeenStyle het volgende:
[..]
.Beetje para gedachtes, Carlos was al een bekende in de tv media die heeft talpa benaderd om daar sport les te geven. Hans is een kickboks expert en kennis van Carlos. Brian en Bart willen gaan kickboksen, Carlos stelt Hans voor aan de tvmakers. Natasia kent die twee gasten omdat ze zelf ook een beetje in het uitsmijter circuit.
Niet door een exit. Als Huub de poort uit gaat, hoop ik met een opgegeheven hoofdquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:23 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
ik hoop het Huub er uit....dan een boek maken en die zooi is over! make my day!
Eerder onder het tapijt geschoffeld, we weten allemaal toch van het douche incident en de versplinterde deuren, ieder ander had een onmiddelijke exit gehad, ik denk dat Eric daar op doelt.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:21 schreef tipsch het volgende:
[..]
En dat terwijl de stinkrat Brian zich sinds sinds ongeveer aan maand na binnenkomst van Amanda, om backup geen zorgen hoeft te maken. Ik vond het opvallend dat Eric vanaochtend zei dat Brian "al veel langer geleden heeft verloren".. Er wordt echt iets heel lelijks verzwegen.
quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:23 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
ik hoop het Huub er uit....dan een boek maken en die zooi is over! make my day!
Peetje.... mooie OP maar vergeet je ook de USB-stick nietquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:04 schreef petraa het volgende:
[..]
OH ja, die zet ik nog ff in de OP, voor het geval de redaktie hier leest.
Lees dit eens, misschien begint het je dan te dagen.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:22 schreef Nomrc2 het volgende:
meer dan een jaar geleden geloofde ik nog deze complot theorie
maar met wat simpel redeneren kom je er snel achter dat er niks van klopt
he he eindelijk . . . . . er zijn meerdere die wel realistisch en logisch blijven denken en niet de feiten door elkaar gaat halen, gaan veranderen of wat smeuig aanpassen . . . . . en voorlopig is mevr.Tas wel uit gescheten bij de media . . . . . die heeft een beetje domme after sales toegepast . . . . .quote:bovendien was tas DE ideale kandidaat omdat ze voor een paar lousy eurotjes haar koters een jaar aleen wilde laten
voor mij in ieder geval welquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:21 schreef FSR het volgende:
[..]
En gelijk het einde van de kooi.... !!
Je blijft hoop houden hè?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:32 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
er komen jougoslaven yessssssssssssssssssssssssss
gelukkig maar he,neee dan Huub zijn boekje die wil ik wel lezen!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:28 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
mmmmm dat was ene gestoorde tas ook van plan
nooit meer iets van gehoord
Misschien dat ze wel de connecties hebben maar ik kan me niet voorstellen dat DGK zo belangrijk is voor die mensen dat ze zich er mee bemoeien, John de Mol is door zijn geld misschien wel een doelwit maar om nou te zeggen dat de kooi een aanleiding is om hem te ontvoeren....ik weet het niet.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:31 schreef beequeen het volgende:
[..]
Lees dit eens, misschien begint het je dan te dagen.
Holleeder tuig in DGK.
is niet waarquote:Maar het gaat je ook niet in de koude kleren zitten, spel spelen tegen Brian en amanda, wetende dat ze niets mogen doen van achter.
geen zuivere koffie,nou het is koffie uit Columbia.... en het is geen douwe egberts.............quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:36 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Misschien dat ze wel de connecties hebben maar ik kan me niet voorstellen dat DGK zo belangrijk is voor die mensen dat ze zich er mee bemoeien, John de Mol is door zijn geld misschien wel een doelwit maar om nou te zeggen dat de kooi een aanleiding is om hem te ontvoeren....ik weet het niet.
Dus weglullen is steeds harder, constant hetzelfde zinnetje gillen, en zeggen dat Claire gepijpt wordt?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:39 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
is niet waar
vanacht pakte huub mannie keihard aan
"over haar vader en moeder"
alleen jammer voor huub dat mannie nu precies weet hoe hij inelkaar zit en hem verbaal gewoon ko sloeg
als je niet meegaat in huubs discussie techniekje heeft hij het behoorlijk zwaar
denk dat dat de reden is dat hij nu de pest in heeft
hij was toch de verbale koning in de villa
nu wordt hij door een mannie selene en zelfs brian weggeluld
Blijft een goed verhaal. Als je dat boven water weet te halen... (goeie scoop, heb ik wel een paar nachtjes in de kou voor over)quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat was inderdaad de speculatie waar ik op doelde.
'koffie'?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:39 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
geen zuivere koffie,nou het is koffie uit Columbia.... en het is geen douwe egberts.............
Zou kunnen, maar waarom zou Jaap eind februari Claire eruitstemmen? is dan toch zijn eigen doodvonnis tekenen?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:40 schreef Katewalker het volgende:
Huub naar huis...ik hou er terdege rekening mee...of hij wordt weg gestuurd of hij krijgt weer een boete van een tonnetje...de 8e ondertussen?..plus de rekening van het plasmascherm...het huis wordt door niemand gewonnen want de 2 jaar haalt niemand in die kooi...tel uit je winst Huub..buiten kan hij meer verdienen en Huub vertrekt uit zichzelf...
Eind feb Claire er uit...eind maart Jaap er uit...april en mei vechten Amanda en Brian het uit...Juni programma afgelopen...
Ik ga dat niet meer mee maken, ik lees het wel in de krant..![]()
Is er hier op Fok nog een ander leuk forum?
hahahah kijk eens wat er nu in die kooi loopt. is toch niet normaal! of ben ik nu gek..?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:42 schreef kahaarin het volgende:
[..]
'koffie'?![]()
Zuivere koffie is het idd niet, maar om nu te zeggen dat DGK een georganiseerde misdaad synficaat is.
Mijn speculatie is meer dat de winst van de kooi al vergeven is aan een (viavia) handlanger van die schimmige figuren. Amanda of Brian, lood om oud ijzer.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:36 schreef kahaarin het volgende:
Misschien dat ze wel de connecties hebben maar ik kan me niet voorstellen dat DGK zo belangrijk is voor die mensen dat ze zich er mee bemoeien, John de Mol is door zijn geld misschien wel een doelwit maar om nou te zeggen dat de kooi een aanleiding is om hem te ontvoeren....ik weet het niet.
Hoop dat het voor die RAT het ziekenhuis wordtquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:41 schreef AnTjUh het volgende:
je zal zien dat het de komende dagen erg rustig wordt daar
ook met oog op de wedstrijd met brian
jammerrrrrrrrrr
en toen waren er nog maar Sjors en Sjimmie.. Missie "Febo" geslaagtquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:42 schreef Verida het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar waarom zou Jaap eind februari Claire eruitstemmen? is dan toch zijn eigen doodvonnis tekenen?
oudnieuws en leuke speculaasquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:31 schreef beequeen het volgende:
[..]
Lees dit eens, misschien begint het je dan te dagen.
Holleeder tuig in DGK.
Ik denk dat Claire zelf weg gaat als Huub weg is. Die gaat het niet redden alleen..met/aan Jaap heeft ze niks én ze is erg verliefd op Huub..( dat had ik ff vergeten erbij te schrijven)quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:42 schreef Verida het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar waarom zou Jaap eind februari Claire eruitstemmen? is dan toch zijn eigen doodvonnis tekenen?
Om dat zooitje ongeregeld nu georganiseerd te noemen gaat me een beetje te ver!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:44 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
hahahah kijk eens wat er nu in die kooi loopt. is toch niet normaal! of ben ik nu gek..?
Gaan we samen op scoopjacht!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:41 schreef dieenebart het volgende:
Blijft een goed verhaal. Als je dat boven water weet te halen... (goeie scoop, heb ik wel een paar nachtjes in de kou voor over)
Heb je hem nog gevraagd hoe hij erbij kwam dat Amanda zo'n lieve meid was?quote:Vader van Claire gesproken. gaat goed met hem. Ron was erg zenuwachtig voorafgaand aan zijn gesprek met zijn dochter. Achteraf was hij erg opgelucht (vooral omdat hij Huub en Brian niet heeft neergeslagen:)).
Bram en zijn broer hoeven geen U te zeggen tegen pa. Claire eigenlijk ook niet, maar het is blijven hangen.\
Voor de duidelijkheid: ik zeg dus geen U tegen Ron. Maar dat leek me cristalclear.
En ik kan 'm steeds minder ongelijk geven. Helaas.quote:Huub naar huis? Kans wordt steeds groter, lijkt het.
Ik ken ze niet en dat wil ik graag zo houden. Stelletje simplisten.quote:En kent echt niemand die twee nitwitrussen? Als het van die enorme feestbeesten zijn, dan zou je ze toch af en toe in het uitgaansleven moeten tegenkomen? (iig niet op school, gezien de hoeveelheid stijl- en schrijffouten op hun zieluguh site)
Middag!quote:En verder (ben net wakker:) Goede Morgen!
mooie voorspelling op VVquote:12:18 - Amanda buiten schot
Amanda luistert goed naar haar vriendje en is bezig met haar paardrijles. Ze is vandaag nog buiten schot gebleven, geen discussies voor de Amsterdamse. Zal dit zo blijven of wordt ze straks toch nog meegesleurd in alle ontwikkelingen? Vanavond staat een romantisch diner voor twee gepland samen met Brian. Nu is het maar te hopen dat ze hier ook echt van kunnen gaan genieten!
13.50 uur, zonder de russen, die worden weggeloodst.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:46 schreef mazaru het volgende:
Kunnen we ergens gokken tot hoe laat deze SL duurt?
Ik gok op 15.34
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |