Misschien dat ze wel de connecties hebben maar ik kan me niet voorstellen dat DGK zo belangrijk is voor die mensen dat ze zich er mee bemoeien, John de Mol is door zijn geld misschien wel een doelwit maar om nou te zeggen dat de kooi een aanleiding is om hem te ontvoeren....ik weet het niet.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:31 schreef beequeen het volgende:
[..]
Lees dit eens, misschien begint het je dan te dagen.
Holleeder tuig in DGK.
is niet waarquote:Maar het gaat je ook niet in de koude kleren zitten, spel spelen tegen Brian en amanda, wetende dat ze niets mogen doen van achter.
geen zuivere koffie,nou het is koffie uit Columbia.... en het is geen douwe egberts.............quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:36 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Misschien dat ze wel de connecties hebben maar ik kan me niet voorstellen dat DGK zo belangrijk is voor die mensen dat ze zich er mee bemoeien, John de Mol is door zijn geld misschien wel een doelwit maar om nou te zeggen dat de kooi een aanleiding is om hem te ontvoeren....ik weet het niet.
Dus weglullen is steeds harder, constant hetzelfde zinnetje gillen, en zeggen dat Claire gepijpt wordt?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:39 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
is niet waar
vanacht pakte huub mannie keihard aan
"over haar vader en moeder"
alleen jammer voor huub dat mannie nu precies weet hoe hij inelkaar zit en hem verbaal gewoon ko sloeg
als je niet meegaat in huubs discussie techniekje heeft hij het behoorlijk zwaar
denk dat dat de reden is dat hij nu de pest in heeft
hij was toch de verbale koning in de villa
nu wordt hij door een mannie selene en zelfs brian weggeluld
Blijft een goed verhaal. Als je dat boven water weet te halen... (goeie scoop, heb ik wel een paar nachtjes in de kou voor over)quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat was inderdaad de speculatie waar ik op doelde.
'koffie'?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:39 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
geen zuivere koffie,nou het is koffie uit Columbia.... en het is geen douwe egberts.............
Zou kunnen, maar waarom zou Jaap eind februari Claire eruitstemmen? is dan toch zijn eigen doodvonnis tekenen?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:40 schreef Katewalker het volgende:
Huub naar huis...ik hou er terdege rekening mee...of hij wordt weg gestuurd of hij krijgt weer een boete van een tonnetje...de 8e ondertussen?..plus de rekening van het plasmascherm...het huis wordt door niemand gewonnen want de 2 jaar haalt niemand in die kooi...tel uit je winst Huub..buiten kan hij meer verdienen en Huub vertrekt uit zichzelf...
Eind feb Claire er uit...eind maart Jaap er uit...april en mei vechten Amanda en Brian het uit...Juni programma afgelopen...
Ik ga dat niet meer mee maken, ik lees het wel in de krant..![]()
Is er hier op Fok nog een ander leuk forum?
hahahah kijk eens wat er nu in die kooi loopt. is toch niet normaal! of ben ik nu gek..?quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:42 schreef kahaarin het volgende:
[..]
'koffie'?![]()
Zuivere koffie is het idd niet, maar om nu te zeggen dat DGK een georganiseerde misdaad synficaat is.
Mijn speculatie is meer dat de winst van de kooi al vergeven is aan een (viavia) handlanger van die schimmige figuren. Amanda of Brian, lood om oud ijzer.quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:36 schreef kahaarin het volgende:
Misschien dat ze wel de connecties hebben maar ik kan me niet voorstellen dat DGK zo belangrijk is voor die mensen dat ze zich er mee bemoeien, John de Mol is door zijn geld misschien wel een doelwit maar om nou te zeggen dat de kooi een aanleiding is om hem te ontvoeren....ik weet het niet.
Hoop dat het voor die RAT het ziekenhuis wordtquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:41 schreef AnTjUh het volgende:
je zal zien dat het de komende dagen erg rustig wordt daar
ook met oog op de wedstrijd met brian
jammerrrrrrrrrr
en toen waren er nog maar Sjors en Sjimmie.. Missie "Febo" geslaagtquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:42 schreef Verida het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar waarom zou Jaap eind februari Claire eruitstemmen? is dan toch zijn eigen doodvonnis tekenen?
oudnieuws en leuke speculaasquote:Op donderdag 14 februari 2008 12:31 schreef beequeen het volgende:
[..]
Lees dit eens, misschien begint het je dan te dagen.
Holleeder tuig in DGK.
Ik denk dat Claire zelf weg gaat als Huub weg is. Die gaat het niet redden alleen..met/aan Jaap heeft ze niks én ze is erg verliefd op Huub..( dat had ik ff vergeten erbij te schrijven)quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:42 schreef Verida het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar waarom zou Jaap eind februari Claire eruitstemmen? is dan toch zijn eigen doodvonnis tekenen?
Om dat zooitje ongeregeld nu georganiseerd te noemen gaat me een beetje te ver!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:44 schreef ikpikhetnietmeer het volgende:
[..]
hahahah kijk eens wat er nu in die kooi loopt. is toch niet normaal! of ben ik nu gek..?
Gaan we samen op scoopjacht!quote:Op donderdag 14 februari 2008 12:41 schreef dieenebart het volgende:
Blijft een goed verhaal. Als je dat boven water weet te halen... (goeie scoop, heb ik wel een paar nachtjes in de kou voor over)
Heb je hem nog gevraagd hoe hij erbij kwam dat Amanda zo'n lieve meid was?quote:Vader van Claire gesproken. gaat goed met hem. Ron was erg zenuwachtig voorafgaand aan zijn gesprek met zijn dochter. Achteraf was hij erg opgelucht (vooral omdat hij Huub en Brian niet heeft neergeslagen:)).
Bram en zijn broer hoeven geen U te zeggen tegen pa. Claire eigenlijk ook niet, maar het is blijven hangen.\
Voor de duidelijkheid: ik zeg dus geen U tegen Ron. Maar dat leek me cristalclear.
En ik kan 'm steeds minder ongelijk geven. Helaas.quote:Huub naar huis? Kans wordt steeds groter, lijkt het.
Ik ken ze niet en dat wil ik graag zo houden. Stelletje simplisten.quote:En kent echt niemand die twee nitwitrussen? Als het van die enorme feestbeesten zijn, dan zou je ze toch af en toe in het uitgaansleven moeten tegenkomen? (iig niet op school, gezien de hoeveelheid stijl- en schrijffouten op hun zieluguh site)
Middag!quote:En verder (ben net wakker:) Goede Morgen!
mooie voorspelling op VVquote:12:18 - Amanda buiten schot
Amanda luistert goed naar haar vriendje en is bezig met haar paardrijles. Ze is vandaag nog buiten schot gebleven, geen discussies voor de Amsterdamse. Zal dit zo blijven of wordt ze straks toch nog meegesleurd in alle ontwikkelingen? Vanavond staat een romantisch diner voor twee gepland samen met Brian. Nu is het maar te hopen dat ze hier ook echt van kunnen gaan genieten!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |