-edit- foto werkt niet.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:47 schreef Mr.N het volgende:
Maar als ik het goed begrijp nu, wordt die "zogenaamde" vriend van hem (Joran) nu opgezocht, om uiteindelijk ook ondervraagd te worden?
Meestal wel ja... maar niet iedereen is gelijk. Feit is dat je nooit met 100% zekerheid kunt zeggen dat hij de waarheid spreekt of liegt.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:46 schreef soepp het volgende:
[..]
wat weet jij dan van zijn achtergrond?
Ik denk persoonlijk als je echt onschuldig bent , dat je wel iets anders praat en doet
Mooie kikkerquote:Op zondag 3 februari 2008 22:48 schreef Croupouque het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ja, maar die is niet zo moeilijk te vinden, hoor.
Opvallendste vond ik dat ie ineens geen Antilliaans accent meer had, hij was even geen stoere gangster meer.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:40 schreef milagro het volgende:
wat mij betreft is dit geen verzonnen verhaal, hij meent wat hij zegt.
dit lijkt totaal niet op opscheppen, dat lokt die Anti ook niet uit, hij leeft met Joran mee, en Joran grijpt dat aan om te spuien.
zo ervaar ik het althans.
Dat is op zich al schandalig, ook al is hij nog zo'n asshole.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:45 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Z'n leven is wel voorbij ja.
Kan me niet voorstellen dat een werkgever ooit nog op hem staat te wachten.
Hij scheld ook veel minder. Hij is gewoon bewust van de camera's nu. Hij is bang dat het anders niet wereldwijd wordt uitgezonden.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:49 schreef speknek het volgende:
[..]
Opvallendste vond ik dat ie ineens geen Antilliaans accent meer had, hij was even geen stoere gangster meer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Joran natuurlijk niet.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:51 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik zou nu nogal wantrouwig worden. Die vragen.
Sbs had Joran gewoon 5000 euro belasting vrij aan moeten bieden en dan zijn reactie filmen terwijl hij kijkt.quote:
Dat flikt hij constant ja...quote:Op zondag 3 februari 2008 22:53 schreef Liquidootje het volgende:
Gelukkig weet Peter R De Vries wel even te benadrukken wat wij moeten denken. Gelukkig! Anders wist ik niet wat ik moest denken.
quote:Op zondag 3 februari 2008 22:53 schreef supersteve het volgende:
DAURYYYYYYYYYY JE BENT ER VANAF NU BIJ WHAHAHA MHUAUAUAUA
Dit was toch een langdurig project?quote:Op zondag 3 februari 2008 22:51 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik zou nu nogal wantrouwig worden. Die vragen.
Lol wut?quote:Op zondag 3 februari 2008 22:51 schreef Liquidootje het volgende:
Hij scheld ook veel minder. Hij is gewoon bewust van de camera's nu. Hij is bang dat het anders niet wereldwijd wordt uitgezonden.
ach.. dat is de jeugd van tegenwoordig. Hij past daar perfect in hoor... verbaas me er niet eens over.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:53 schreef Cyberia18 het volgende:
17 jaartjes jong en zich zo onbeschoft gedragen alsof je de nieuwe gangleader bent
Hahaha, vooral de opmerking "De oceaan is groot weet je" is echt heerlijk opschepperig.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:38 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat kan ook nog en daar gooit hij het zelf dus ook op nu. Ik denk dat Peter R aan het kortste eind gaat trekken. Joran kan ook geprobeerd hebben om net zo stoer te zijn als zijn 'criminele' mattie.
In het begin riep hij om het woord fuck shit fuck shit blabla en nu is hij vrij welbespraakt he.quote:
Ja maar achter elkaar zeer inhoudelijke vragen. Komop hoor. Wat boeit dat die drugslord nou, als het echt zo was gegaan. Die wil het liefst niks horen dan.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:54 schreef vw_caddy het volgende:
[..]
Dit was toch een langdurig project?
Ja, echt zo'n lief meisje van een rijke Amerikaanse familie. Die doen de hele tijd jelly shots, of hoe noemde broeder Joran het?quote:
Get-out-of-jail-free cardquote:Op zondag 3 februari 2008 22:57 schreef Cracka-ass het volgende:
Ja maar achter elkaar zeer inhoudelijke vragen. Komop hoor. Wat boeit dat die drugslord nou, als het echt zo was gegaan. Die wil het liefst niks horen dan.
die ouders moeten zich ook schamenquote:Op zondag 3 februari 2008 22:58 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, echt zo'n lief meisje van een rijke Amerikaanse familie. Die doen de hele tijd jelly shots, of hoe noemde broeder Joran het?
Zijn penis is 30 centimeter en daardoor raakte ze in shock en ging ze dood. Manslaughter dacht Joran toen.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:57 schreef pberends het volgende:
Hahah, het opscheppen wordt nu helemaal hilarisch. Ja de meisjes dansten met hun blote tieten om Joran heen. What's next?
Hahahah! Toen begon Natalee te bloeden bij haar kutje en toen ging ze dood... ofzo.quote:Op zondag 3 februari 2008 22:59 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Zijn penis is 30 centimeter en daardoor raakte ze in shock en ging ze dood. Manslaughter dacht Joran toen.
Die pipo wil gewoon een stoer verhaal horen, en dat vertelt Joran hemquote:Op zondag 3 februari 2008 22:57 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Ja maar achter elkaar zeer inhoudelijke vragen. Komop hoor. Wat boeit dat die drugslord nou, als het echt zo was gegaan. Die wil het liefst niks horen dan.
Spelbrekerquote:Op zondag 3 februari 2008 23:00 schreef Zhenar het volgende:
Maar die Daury was dus helemaal niet op Arube toen het allemaal gebeurde. http://www.dag.nl/Nieuws/(...)-gewoon-bullshit.htm
dat is wel erg snelquote:Op zondag 3 februari 2008 23:00 schreef Zhenar het volgende:
Maar die Daury was dus helemaal niet op Arube toen het allemaal gebeurde. http://www.dag.nl/Nieuws/(...)-gewoon-bullshit.htm
Huh van wanneer is die exclusief?quote:Op zondag 3 februari 2008 23:00 schreef Zhenar het volgende:
Maar die Daury was dus helemaal niet op Arube toen het allemaal gebeurde. http://www.dag.nl/Nieuws/(...)-gewoon-bullshit.htm
Hahaha, het wordt steeds leuker. Wat een "bewijs" van Peter Arrr.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:00 schreef Zhenar het volgende:
Maar die Daury was dus helemaal niet op Arube toen het allemaal gebeurde. http://www.dag.nl/Nieuws/(...)-gewoon-bullshit.htm
Ik moet zeggen dat Joran wel erg goed is in het verzinnen van dingen, komt er wel erg overtuigend over.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:02 schreef pberends het volgende:
[..]
Hahaha, het wordt steeds leuker. Wat een "bewijs" van Peter Arrr.
Peter R. heeft gewoon een deal gemaakt met Joran en Patrick, om zo miljoenen te cashen van de Amerikanenquote:Op zondag 3 februari 2008 23:02 schreef Cracka-ass het volgende:
Volgens mij hebben ze het gewoon van tevoren afgesproken. Splitten het geld wat die Patrick er uiteraard voor gekregen heeft. Het loopt veels te makkelijk allemaal, kan niet!
Dat denk ik nou ook, en Peter dan helemaal blij opeensquote:Op zondag 3 februari 2008 23:02 schreef Cracka-ass het volgende:
Volgens mij hebben ze het gewoon van tevoren afgesproken. Splitten het geld wat die Patrick er uiteraard voor gekregen heeft. Het loopt veels te makkelijk allemaal, kan niet!
!!!quote:Op zondag 3 februari 2008 23:00 schreef Zhenar het volgende:
Maar die Daury was dus helemaal niet op Arube toen het allemaal gebeurde. http://www.dag.nl/Nieuws/(...)-gewoon-bullshit.htm
Overtuigend? Het klinkt voor geen meter. Maar die Joran is zo'n player dat hij verhalen verzinnen tot z'n beroep heeft gemaakt.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:04 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat Joran wel erg goed is in het verzinnen van dingen, komt er wel erg overtuigend over.
Ik verwacht een logo van BNN/POSTBUS 51 elk moment. Over bewust maken op media manipulatie.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:05 schreef Mr.N het volgende:
[..]
Dat denk ik nou ook, en Peter dan helemaal blij opeens
GMTAquote:Op zondag 3 februari 2008 23:07 schreef pberends het volgende:
"Ik wou dat ze aan m'n pik ging zuigen"
HAHAHAHA, de ouders van Natalee zullen nu wel aan't kotsen zijn!
Als het zo gegaan was had hij in de normale situatie gewoon een ambulance gebeld. Simpel zat.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:06 schreef scanman01 het volgende:
Als hij de waarheid spreekt, heeft hij dus in feite niets fout gedaan. Waarom dan het lijk in zee dumpen. Ik zie de logica niet. Waar was hij bang voor??
Dat zullen die rijke Holloways wel leuk vinden van hun 'popje'.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:07 schreef Devrim_ het volgende:
Maar dat verhaal over dat vingeren etc. zal die moeder leuk vinden![]()
"Mijn dochter doet niet zulke dingen!!![]()
![]()
"
En Patrick doet met Joran mee om Peter te klooienquote:Op zondag 3 februari 2008 23:06 schreef TornadoDK het volgende:
Wel respect als blijkt dat joran dit allemaal gedaan heeft om geld uit peter zijn zak te kloppen
kom nou, alsof ouders dat soort dingen niet weten of nooit zelf gedaan hebben.... kom op!quote:
"Ik zat een beetje te vingeren, daarna te lullen" "We zaten gewoon te lullen, maar ik wilde dat ze aan m'n pik ging zuigen"quote:Op zondag 3 februari 2008 23:08 schreef Devrim_ het volgende:
Letten op Jorans taal
Die gast praat niet eens normaal Nederlanders_!
quote:Hoe reageert de wereld op de schokkende onthullingen van Peter R de Vries
En hoe gaat het nu verder.
U ziet het morgen allemaal bij Hart van Nederland om 18:30
Hij hooit het erop dat hij stoer aan het doen was. Bewijs dan maar eens dat dat niet zo is.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:07 schreef supersteve het volgende:
Hij heeft gelogen tegen de rechter, dat is al strafbaar, dus hoe dan ook, joran gaat de bak in
Op verschillende programma's zie die moeder dat haar dochter "een engeltje" was.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:10 schreef Reddiablo het volgende:
[..]
kom nou, alsof ouders dat soort dingen niet weten of nooit zelf gedaan hebben.... kom op!
Niet weten en niet geconfronteerd willen worden zijn twee andere dingen.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:10 schreef Reddiablo het volgende:
[..]
kom nou, alsof ouders dat soort dingen niet weten of nooit zelf gedaan hebben.... kom op!
Misschien heeft Joran inderdaad dingen lopen afzwakken. In plaats van "ik wou dat ze m'n pik ging zuigen" moest het eigenlijk zijn "Ik zat haar te deepthroaten en toen was ze opeens gestikt"quote:Op zondag 3 februari 2008 23:08 schreef TornadoDK het volgende:
Peter: hij kan best dingen hebben afgezwakt
Maar dingen hebben aangedikt dat kan natuurlijk niet
quote:Op zondag 3 februari 2008 23:10 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Op verschillende programma's zie die moeder dat haar dochter "een engeltje" was.
Hij gooit het erop dat hij stoer aan het doen was. Bewijs dan maar eens dat dat niet zo is.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:07 schreef supersteve het volgende:
Hij heeft gelogen tegen de rechter, dat is al strafbaar, dus hoe dan ook, joran gaat de bak in
Maar wat als dat lijk verzwaard is met stenen ofzo?quote:Op zondag 3 februari 2008 23:12 schreef gelly het volgende:
Er was toch ook allang uitgezocht dat een lijk dat daar in de zee zou worden gedumpt hoe dan ook zou aanspoelen ?
Fishstories.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:12 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij gooit het erop dat hij stoer aan het doen was. Bewijs dan maar eens dat dat niet zo is.
Een engeltjequote:Op zondag 3 februari 2008 23:10 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Op verschillende programma's zie die moeder dat haar dochter "een engeltje" was.
doen ze nog welquote:Op zondag 3 februari 2008 23:13 schreef pberends het volgende:
je zou het filmpje gewoon door een paar psychologen moeten onderzoeken die gespecialiseerd zijn in opscheppen en liegen. Ben benieuwd naar de resultaten.
jij zo te lezen ook niet.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:08 schreef Devrim_ het volgende:
Letten op Jorans taal
Die gast praat niet eens normaal Nederlanders_!
De ouders waren toch blij met de resultaten van Peter R?quote:Op zondag 3 februari 2008 23:10 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Op verschillende programma's zie die moeder dat haar dochter "een engeltje" was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |