Hahaha, het wordt steeds leuker. Wat een "bewijs" van Peter Arrr.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:00 schreef Zhenar het volgende:
Maar die Daury was dus helemaal niet op Arube toen het allemaal gebeurde. http://www.dag.nl/Nieuws/(...)-gewoon-bullshit.htm
Ik moet zeggen dat Joran wel erg goed is in het verzinnen van dingen, komt er wel erg overtuigend over.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:02 schreef pberends het volgende:
[..]
Hahaha, het wordt steeds leuker. Wat een "bewijs" van Peter Arrr.
Peter R. heeft gewoon een deal gemaakt met Joran en Patrick, om zo miljoenen te cashen van de Amerikanenquote:Op zondag 3 februari 2008 23:02 schreef Cracka-ass het volgende:
Volgens mij hebben ze het gewoon van tevoren afgesproken. Splitten het geld wat die Patrick er uiteraard voor gekregen heeft. Het loopt veels te makkelijk allemaal, kan niet!
Dat denk ik nou ook, en Peter dan helemaal blij opeensquote:Op zondag 3 februari 2008 23:02 schreef Cracka-ass het volgende:
Volgens mij hebben ze het gewoon van tevoren afgesproken. Splitten het geld wat die Patrick er uiteraard voor gekregen heeft. Het loopt veels te makkelijk allemaal, kan niet!
!!!quote:Op zondag 3 februari 2008 23:00 schreef Zhenar het volgende:
Maar die Daury was dus helemaal niet op Arube toen het allemaal gebeurde. http://www.dag.nl/Nieuws/(...)-gewoon-bullshit.htm
Overtuigend? Het klinkt voor geen meter. Maar die Joran is zo'n player dat hij verhalen verzinnen tot z'n beroep heeft gemaakt.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:04 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat Joran wel erg goed is in het verzinnen van dingen, komt er wel erg overtuigend over.
Ik verwacht een logo van BNN/POSTBUS 51 elk moment. Over bewust maken op media manipulatie.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:05 schreef Mr.N het volgende:
[..]
Dat denk ik nou ook, en Peter dan helemaal blij opeens
GMTAquote:Op zondag 3 februari 2008 23:07 schreef pberends het volgende:
"Ik wou dat ze aan m'n pik ging zuigen"
HAHAHAHA, de ouders van Natalee zullen nu wel aan't kotsen zijn!
Als het zo gegaan was had hij in de normale situatie gewoon een ambulance gebeld. Simpel zat.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:06 schreef scanman01 het volgende:
Als hij de waarheid spreekt, heeft hij dus in feite niets fout gedaan. Waarom dan het lijk in zee dumpen. Ik zie de logica niet. Waar was hij bang voor??
Dat zullen die rijke Holloways wel leuk vinden van hun 'popje'.quote:Op zondag 3 februari 2008 23:07 schreef Devrim_ het volgende:
Maar dat verhaal over dat vingeren etc. zal die moeder leuk vinden![]()
"Mijn dochter doet niet zulke dingen!!![]()
![]()
"
En Patrick doet met Joran mee om Peter te klooienquote:Op zondag 3 februari 2008 23:06 schreef TornadoDK het volgende:
Wel respect als blijkt dat joran dit allemaal gedaan heeft om geld uit peter zijn zak te kloppen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |