Sorry Fusionfreak, maar je hebt al jaren een andere keus: stoppen met dit persé willen.quote:Op woensdag 23 juli 2008 18:18 schreef Fusionfreak het volgende:
(knip verhaal )Uiteraard heb ik geen garantie dat ik deze zaak ga winnen, maar ik heb gewoon geen andere keus meer omdat ik via het CBR ben uitgeprocedeerd.
Daarvoor moet je eerst 3 mensen doodrijdenquote:Op woensdag 23 juli 2008 18:18 schreef Fusionfreak het volgende:
Ook vind de advocaat het onredelijk om op basis van een paar rijtesten te oordelen dat iemand definitief ongeschikt zou zijn,
Ergens is dit topic (of één ven de voorgaande topics) staat de diagnose die door de psychiater is gesteld. Alle acties van TS passen precies in dit verhaal. Hij is niet dom, niet naiëf maar (let op: vaktaal) de draadjes in zijn hersenpan sluiten iets anders aan als bij ons.quote:Op woensdag 23 juli 2008 18:39 schreef BaraCuda het volgende:
Ik hoop dat je de boel op zit te naaien![]()
Ik kan er gewoon niet bij dat er werkelijk mensen zijn die zo dom en naief zijn
Wij normale mensen noemen dat: kortsluiting.quote:Op woensdag 23 juli 2008 20:10 schreef Cat22 het volgende:
de draadjes in zijn hersenpan sluiten iets anders aan als bij ons.
Jij volgt deze reeks niet echt he?quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 00:50 schreef Willy84 het volgende:
Nou ben benieuwd! Hou ons op de hoogte. Als je denkt dat je in je recht staat dan moet je dat gewoon doen.
Correctiequote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:49 schreef Fusionfreak het volgende:
Intussen heeft mijn advocaat de zaak ingedient bij de bestuursrechter en hij ziet ondanks dat alles tegenzit toch een mogelijkheid om dit besluit ongedaan te maken lekker uren te schrijven
Hehe, we hebben dus het stadium bereikt van 'geen nieuwe medische feiten'. Die bezwaarzaak gaat een makkie worden voor het CBR.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:49 schreef Fusionfreak het volgende:
Heb vandaag bericht gekregen van het CBR dat ze het derde verzoek van mijn nieuwe ingestuurde eigen verklaring niet meer in behandeling willen nemen omdat ik geen nieuwe medische gegevens kan aandragen. Ik wordt vdan ook niet doorvewezen naar een derde psychater voor een nieuwe herkeuring. Uiteraard heb ik hiertegen meteen bezwaar aangetekend met het verzoek om alsnog doorverwezen te worden naar een derde psychiater die mijn geval dan opnieuw moet beoordelen. Intussen heeft mijn advocaat de zaak ingedient bij de bestuursrechter en hij ziet ondanks dat alles tegenzit toch een mogelijkheid om dit besluit ongedaan te maken. In het meest gunstige geval moet het CBR mij doorverwijzen naar een derde psychiater en moet ik opnieuw een rijtest ondergaan. Indien mijn vordering bij de rechter om geschiktheids verklaring te krijgen wordt afgewezen dan ga ik in cassatie bij de raad van state en zal mijn advocaat ook bij de minister van verkeer een verzoek indienen zodat de minister naar mijn zaak kan kijken.
Ik heb eigenlijk al mijn hoop gevestigd op de uitspraak van de rechter, voor het CBR ben ik uitgeprocedeerd.
Natuurlijk krijgen we nog een deel 3.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 04:59 schreef Deetch het volgende:
Hup nog maar een om dit topic snel vol te krijgen en dan weg ermee. Of krijgen we nog een deeltje drie waarbij TS in beroep gaat tegen zijn advocaat en een bodemprocedure start om van het autorijden een onvervreemdbaar basis recht te maken dat in de grondwet moet komen.
Ik voel een nieuwe partij opkomen: "jullie zijn gek en ik niet.nl"
En als die je ook ongeschikt vindt? Weer naar de rechter voor een 4e psychiater?quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:49 schreef Fusionfreak het volgende:
In het meest gunstige geval moet het CBR mij doorverwijzen naar een derde psychiater en moet ik opnieuw een rijtest ondergaan.
Deze mongool kost de maatschappij letterlijk tonnen om z'n gram te halen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 22:33 schreef wendytje het volgende:
en daar boven op nog een slok gemeenschapsgeld.....
Haha, een minister die even gaat beloeren of een of andere idioot wel z'n rijbewijsje mag gaan halen.quote:mijn advocaat ook bij de minister van verkeer een verzoek indienen zodat de minister naar mijn zaak kan kijken.
Mooi gezegdquote:Op zondag 24 augustus 2008 09:22 schreef CraZaay het volgende:
[..]
Deze mongool kost de maatschappij letterlijk tonnen om z'n gram te halen.
Precies. Want ze hebben hem nog nooooooit zien rijden! Dus hoe kunnen ze dan een oordeel vellen. Toch?quote:Op zondag 24 augustus 2008 14:21 schreef Telates het volgende:
en als de rechter een verkeerde uitspraak doet is die ook ongeschikt
Uiteindelijk kan hij door naar de Raad van State en dan naar het Europees hof voor de Rechten van de Mens. Daarna zijn de mogelijkheden uitgeput, en heeft hij nog steeds geen rijbewijs. Dan gaat hij waarschijnlijk herzieningsverzoeken doen die routineus afgewezen worden omdat er zich geen veranderingen in zijn medische situatie hebben voorgedaan.quote:Op zondag 24 augustus 2008 09:22 schreef CraZaay het volgende:
[..]
En als die je ook ongeschikt vindt? Weer naar de rechter voor een 4e psychiater?
En uiteindelijk zal ie koningin Beatrix en WimLex een smeekbrief schrijven denk ik.quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:36 schreef HiZ het volgende:
Uiteindelijk kan hij door naar de Raad van State en dan naar het Europees hof voor de Rechten van de Mens. Daarna zijn de mogelijkheden uitgeput, en heeft hij nog steeds geen rijbewijs. Dan gaat hij waarschijnlijk herzieningsverzoeken doen die routineus afgewezen worden omdat er zich geen veranderingen in zijn medische situatie hebben voorgedaan.
Point takenquote:Op maandag 25 augustus 2008 09:25 schreef Deetch het volgende:
Als TS zichzelf zo goed vindt rijden waarom dan niet gewoon een auto gekocht en op de weg ermee. Je schijnt je toch niks aan te trekken van instanties, waarom zou je dan wel braaf een rijbewijs gaan halen.
Was da?quote:Op woensdag 17 september 2008 17:14 schreef verita het volgende:
The story continues...![]()
typisch persevererend gedrag
Ik heb in mijn werk te maken met zo iemand ook. Haar uitkering is ingetrokken en in de hele procedure zit ze de hele tijd te eisen dat wij gaan communiceren in het Engels (dat we dus ook alles vertalen). Doen we dus niet. En zij blijft zich inbeelden dat het een recht is. Met als resultaat dat ze een vervangende (tijdelijke) uitkering niet had aangevraagd omdat 'het formulier in het Nederlands was'. Ik heb toen uiteindelijk een mail aan haar gestuurd met de mededeling dat als ze geld nodig had het weinig nut had om tegen mij te gaan zeuren en dat ze maar een aanvraag moest indienen. Binnen één dag hingen die mensen dus aan de lijn dat er 'iemand was die formulieren in het Engels wilde'. Ik heb ze toen gezegd dat ze dat gewoon moeten weigerenquote:Op woensdag 17 september 2008 17:14 schreef verita het volgende:
The story continues...![]()
TS, Natuurlijk zegt je advocaat dat. Hij heeft gezien hoe vasthoudend je bent, je bent dus de ideale klant. Zolang je hem betaald zegt ie precies wat je wil horen.
Ik zeg het nog een keer, ik heb niet de bedoeling je te kwetsen: typisch persevererend gedrag van iemand met een stoornis uit het autistisch spectrum. Niets tegenin te brengen
Hoezo één geneeskundig verslagquote:Op woensdag 17 september 2008 17:07 schreef Fusionfreak het volgende:
[..]De advocaat heeft al eens eerder een gelijksoortige zaak meegemaakt en vind en heeft ondekt dat het CBR te eenzijdig een besluit genomen heeft puur op basis van slechts één geneeskundig verslag. Ik ben redelijk optimistisch dat er een goede uitspraak voor mij in gaat zitten, of iig dat het CBR de zaak moet overdoen.
[..]
Je begrijpt vast wel dat deze client procedeert onder toevoeging oftewel gesubsidierde rechtsbijstand. Eige bijdrage is afhankelijk van inkomen.quote:Op woensdag 17 september 2008 17:14 schreef verita het volgende:
The story continues...![]()
TS, Natuurlijk zegt je advocaat dat. Hij heeft gezien hoe vasthoudend je bent, je bent dus de ideale klant. Zolang je hem betaald zegt ie precies wat je wil horen.
Daar kun je jarenlang met wegkomen bij fatsoenlijk rijgedrag.quote:Op maandag 25 augustus 2008 09:25 schreef Deetch het volgende:
Als TS zichzelf zo goed vindt rijden waarom dan niet gewoon een auto gekocht en op de weg ermee. Je schijnt je toch niks aan te trekken van instanties, waarom zou je dan wel braaf een rijbewijs gaan halen.
En daar zal het als misgaan bij TS.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 04:07 schreef kraaksandaal het volgende:
[..]
Daar kun je jarenlang met wegkomen bij fatsoenlijk rijgedrag
En fatsoenlijk postgedragquote:Op woensdag 15 oktober 2008 07:35 schreef MaLo het volgende:
En daar zal het als misgaan bij TS.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |