+ Origineel (experiment), meerdere beelden in 1 foto dus blijft interessant om naar te kijkenquote:Op donderdag 31 januari 2008 20:06 schreef Roi het volgende:
- Diepte is niet goed. En als groot gebruiker zie ik zo dat dat ketchup is. Let er in het vervolg ook op of het mes wel schoon is, die vingerafdrukken staan nu niet zo fris.
+ Het idee
Mijn foto:
[ afbeelding ]
http://www.flickr.com/photos/shiratski/2232570259/
Tomatensap??quote:Op donderdag 31 januari 2008 20:10 schreef Gaddle het volgende:
@Roi haha!! het is geen ketchup
Hoe raad je mij aan om het probleem van de diepte goed te krijgen?
WZZquote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:22 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Tomatensap??
Ik denk dat je idee heel leuk is, maar als ik jou was, en de echte kenners zullen hier vast beter commentaar op kunnen geven, was ik door mijn knieen gegaan om deze foto te maken. Nu is ie teveel vanaf boven gefotografeerd naar mijn smaak. Verder vind ik het contrast niet helemaal goed. En de belichting is te vlak. Daar had ik wat aan gedaan met wat extra lichtrbonnen vanaf 1 kant, en eentje vanaf achteren.
Denk ik.
Nergens voor nodig....je gaf een perfecte uitlegquote:Maar vraag het ook eens aan iemand die echt verstand van fotografie heeft. Vv of PdeHoog ofzo.
+ik vind hem zeker wel wat hebben. Omdat fotos van bloemen meestal volop in het zonlicht staan met hele felle kleuren valt deze extra op. Vooral omdat de nadruk nu op de bloem zelf ligt en niet op de steel enz. Wanneer je dan verder kijkt dan de bloem valt het spinneweb en de andere details op. Hele andere kijk op bloemen. i like itquote:Op vrijdag 1 februari 2008 02:50 schreef Pr0-n00b het volgende:
[..]
+ Origineel (experiment), meerdere beelden in 1 foto dus blijft interessant om naar te kijken
- Helaas is dat voor mij ook een minpunt omdat het de foto ook te chaotisch maakt.
Mijn foto, stiekem niet van vandaag maar foto's uploaden tijdens reizen is af en toe lastig(Ik weet dat de foto eigenlijk beetje te donker is maar kan er hier helaas niks aan doen)
[ afbeelding ]
Heerlijk mysterieus. Lijkt wel een beetje crossprocessing-effect. Lekker contrastje. Jammer dat de donkere gebieden zo dichtlopen.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 14:23 schreef plipo het volgende:
nou ik dan maar ff.. foto van me vriendin! Dit is eigenlijk de eerste keer dat ik een foto heb na bewerkt op de computer. Meestal stel ik alles in op de camera en ga ik voor die ene goede foto.. Maar deze foto had zoveel potentie dat ik het niet kon laten. Wat vinden jullie?
[ afbeelding ]
Lekker scherp. Mooi stormachtig zo zegquote:Op vrijdag 1 februari 2008 19:10 schreef Monotomo het volgende:
+ Heerlijk contrast, een beetje jaren '70 achtig
- Aan de rechterkant erg donker
[ afbeelding ]
Nou, hij is door het raam heen genomen, en ik heb nogal een lelijke boomtak weg moeten klonen enzo. En ik zie dat wel hoor. Maar ik ben blij dat jij het niet zietquote:
Die foto roept om meer contrastquote:
Combineer die 2 eens tot 1 fotoquote:Op zondag 3 februari 2008 13:24 schreef Roi het volgende:
Thanks!
Hier dan de versie met iets meer contrast:
[ afbeelding ] <> [ afbeelding ]
quote:Op zondag 3 februari 2008 14:12 schreef -Robbedoes- het volgende:
[..]
Combineer die 2 eens tot 1 foto
Klopt, de JPEG compressie is behoorlijk hoog, want op de originele foto kun je de bakstenen gewoon tellen. De foto is ook niet spannend bedoeld geweest, want het is meer bedoeld als illustratiemateriaal voor gebruik in kranten en/of folders e.d.quote:Op zondag 3 februari 2008 18:05 schreef minolta het volgende:
Die foto lijkt mij niet echt scherp.
En de compositie vind ik alles behalve spannend of mooi .
Volgens mij komt het feit dat je de bakstenen niet meer kunt tellen meer doordat-ie zo klein isquote:Op zondag 3 februari 2008 18:20 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Klopt, de JPEG compressie is behoorlijk hoog, want op de originele foto kun je de bakstenen gewoon tellen. De foto is ook niet spannend bedoeld geweest, want het is meer bedoeld als illustratiemateriaal voor gebruik in kranten en/of folders e.d.
* Naar beginnerstopic gaat omtrent JPEG compressie en scherpte![]()
En die van de andere kant nemenquote:Op maandag 4 februari 2008 01:36 schreef kvdv het volgende:
@ACT-F
+ Kleuren, contrast
- Ik zou hem een tikkeltje naar rechts kantelen.
Wat is die 50mm f1.8 toch een heerlijk lensje:
[ afbeelding ]
Had ik al gezegd dat ik die 50mm f1.8 zo'n geweldige lens vond?
Tuurlijk heb ik die ook. Maar vond dit ook wel een spannend perspectief.quote:Op maandag 4 februari 2008 07:32 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
En die van de andere kant nemenJe zit nu tegen de rug aan te kijken. Ik denk dat de voorkant spannender is
quote:Op maandag 4 februari 2008 22:03 schreef Roi het volgende:
- Matte kleuren, saai perspectief.
+ Schaduwen, hoogte.
Mijn foto:
[ afbeelding ]
Héééél erg tofquote:Op maandag 4 februari 2008 22:03 schreef Roi het volgende:
- Matte kleuren, saai perspectief.
+ Schaduwen, hoogte.
Mijn foto:
[ afbeelding ]
Maar 1 smiley mogelijk:quote:Op maandag 4 februari 2008 22:03 schreef Roi het volgende:
- Matte kleuren, saai perspectief.
+ Schaduwen, hoogte.
Mijn foto:
[ afbeelding ]
zo voor aan de muur in groot formaat!quote:Op maandag 4 februari 2008 22:03 schreef Roi het volgende:
- Matte kleuren, saai perspectief.
+ Schaduwen, hoogte.
Mijn foto:
[ afbeelding ]
+ Mooi licht val, het idee.quote:Op donderdag 7 februari 2008 12:50 schreef Roi het volgende:
+ Mooi licht(val), het idee.
- Dode kleuren. Mischien mooier geweest als ook de vlam scherp was.
Mijn foto:
[ afbeelding ]
Dankz. Het koele komt wegens aan de ene kant een knalrooie zon en aan de andere kant een knalblauwe luchtquote:Op zaterdag 9 februari 2008 22:32 schreef Marc H het volgende:
Wow, mooie lichtval op een pracht van een hert. Vind de afbeelding alleen vrij koel.
Yupzquote:8/500 spiegel?
quote:Op zaterdag 9 februari 2008 22:22 schreef Ouwesok het volgende:
+ Kop leuk losgetrokken
- Nekpartij helemaal dichtgeslagen, achtergrond wat futloos
Vanavond bij het laatste licht
[ afbeelding ]
met de 350D en de Tokina 8/500mm
Losgetrokken van de achtergrond, en de nek is dichtgeslagen als in: zwart (donker) vlak zonder detail/zichtbaar structuur van de haren.quote:Op zondag 10 februari 2008 00:25 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Losgetrokken en dichtgeslagen?
De volgende keer misschien wat meer woorden gebruiken voor je feedback, want dit is wel erg mager.quote:
+ Heerlijke kleuren en mooie compo, kun je erg lang naar kijken, alle takjes volgenquote:Op maandag 11 februari 2008 00:05 schreef ElizabethR het volgende:
Roi
+ geweldige symmetrie, mooie compositie en lekkere kleuren
- De zon is wat te uitgebeten
Hier ook een zonnetje dat onder gaat.
[ afbeelding ]
+wat een pracht plaat.quote:Op maandag 11 februari 2008 00:05 schreef ElizabethR het volgende:
Roi
+ geweldige symmetrie, mooie compositie en lekkere kleuren
- De zon is wat te uitgebeten
Hier ook een zonnetje dat onder gaat.
[ afbeelding ]
+ Hele mooie foto, wat een kleurenquote:Op maandag 11 februari 2008 00:05 schreef ElizabethR het volgende:
Roi
+ geweldige symmetrie, mooie compositie en lekkere kleuren
- De zon is wat te uitgebeten
Hier ook een zonnetje dat onder gaat.
[ afbeelding ]
Minolta, heb je ook nog een positief punt? Oh, en: je beschrijft nu wat je ziet, dat is prima, maar kan je uitleggen wáárom je er dan niet veel aan vindt? Wat had jij anders gedaan? Hoe was de compositie beter geweest?quote:Op maandag 11 februari 2008 17:33 schreef minolta het volgende:
@Razztwizzle
Sorry ik vind er niet veel aal
Je ziet twee mini vogelsn en zeer veel takken .
De compositie vind ik ook niet echt goed .
Volgende keer beter
+, daar was ik ook erg blij meequote:Op maandag 11 februari 2008 17:22 schreef Razztwizzle het volgende:
+ Mooie "vorm" van die zon (weet niet zo goed hoe ik dat moet uitleggen), maar het feit dat het geen vlek of blurp is maar een mooie ster met zes punten. Ook fijne bijna-lente-sfeer zo.
- Hij lijkt scheef? En ook wel wat donker. De paal linksvoorin stoort ook een beetje.
Mijn bijdrage van een mooie lentedag, slechts geresized voor dit topic:
[ afbeelding ]
+ Spontane foto. Leuke momentopname dus.quote:Op maandag 11 februari 2008 17:33 schreef minolta het volgende:
@Razztwizzle
Sorry ik vind er niet veel aan
Je ziet twee mini vogelsn en zeer veel takken .
De compositie vind ik ook niet echt goed .
Volgende keer beter
Mijn foto van de middag
[ afbeelding ]
De blauwe lucht vind ik wel mooi.quote:Op maandag 11 februari 2008 17:42 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Minolta, heb je ook nog een positief punt? Oh, en: je beschrijft nu wat je ziet, dat is prima, maar kan je uitleggen wáárom je er dan niet veel aan vindt? Wat had jij anders gedaan? Hoe was de compositie beter geweest?
Ik kan natuurlijk ook wel zeggen dat ik "twee mensen die zitten te lezen" zie en dat "niet veel aan vind", maar daar heb je natuurlijk niks aan, als je wil leren betere foto's te maken.
- Door de diepte valt de duif niet echt op. Check bovenaan deze pagina, staat een linkje over DOF.quote:Op maandag 11 februari 2008 21:52 schreef opinionr het volgende:
[..]
+ Spontane foto. Leuke momentopname dus.
- Die schaduwen vind ik wat minder, maar dat is smaak. anderen zullen er dol op zijn.
[ afbeelding ]
Deze foto heb ik afgelopen zomer al gemaakt in Israël. Kwam hem nu weer tegen.
+ Mooie skyline, veel op te zien. Vooral in groter formaat komt ie beter tot z'n recht denk ikquote:Op dinsdag 12 februari 2008 00:09 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
+ Hele sfeertje in de foto. En het contrast op de rechterhelft is gaaf!
- Links is imho VEEL te flets. Lantaarn had ik er toch net helemaal op gedaan, ook al doet het ding opzich er niet toe![]()
[ afbeelding ]
Wel! Want die had ik nog neit gezien!quote:Op dinsdag 12 februari 2008 18:59 schreef Xilantof het volgende:
@Mystical_moonlight:
Ik denk niet dat het nodig zal zijn om een foto hier te plaatsen als je er ook al commentaar op krijgt in de showcase waar hij in staat...
Hij is ook weer niet zo donker dat je niet kan zien dat het een hommel is, maar geen bijquote:Op dinsdag 12 februari 2008 22:07 schreef psy_icon het volgende:
+ de blij, de kleuren, het stuifmeer, wauw!
- mierenneukmodus: de Bij is beetje donker (blabla zeur zeur)
Genomen met een 80-200 helaas kon ik niet dichterbij focussen..
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 22:30 schreef faqw35346734sed het volgende:
+ mooie dof, de kleuren springen er goed uit dankzij de wat donkere achtergrond
- de donkere achtergrond en de donkere randjes o.a. aan de onderkant van de foto, geven deze foto niet het 'lente gevoel' (weet overigens niet wat je bedoeling met deze foto was)
[ afbeelding ]
Mijn laatste shot (wel al weer van een tijdje geleden)
* psy_icon verdient slaag met een dierenencyclopediequote:Op dinsdag 12 februari 2008 22:42 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Hij is ook weer niet zo donker dat je niet kan zien dat het een hommel is, maar geen bij
dat is geen bij maar een hommel..quote:Op dinsdag 12 februari 2008 22:07 schreef psy_icon het volgende:
+ de blij, de kleuren, het stuifmeer, wauw!
- mierenneukmodus: de Bij is beetje donker (blabla zeur zeur)
Genomen met een 80-200 helaas kon ik niet dichterbij focussen..
[ afbeelding ]
Euh ja dat dus!quote:Op woensdag 13 februari 2008 12:50 schreef Sugar het volgende:
Dankjewel. Ik zie zelf op dit scherm niet echt wat je bedoelt. Ja, behalve haar echt afgebroken (en dus scherpe) tandje, haar rechtervoortand. Maar ik weet niet of je dat bedoelt?
Hihi!quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Klaar!![]()
De compositie en het hele idee van de foto is leuk, hij is alleen iets onscherp![]()
Rimpelende water is wel weer een plus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |