Weet ik veel, ik krijg de poli in het ziekenhuis steeds niet te pakken, ik bel al twee dagen :|quote:
Dat meen je niet.quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:33 schreef Pheno het volgende:
[..]
Weet ik veel, ik krijg de poli in het ziekenhuis steeds niet te pakken, ik bel al twee dagen :|
Prutsersquote:Op zaterdag 29 december 2007 21:33 schreef Pheno het volgende:
[..]
Weet ik veel, ik krijg de poli in het ziekenhuis steeds niet te pakken, ik bel al twee dagen :|
Kopen, ik ga niet in een oliebollenbaklucht staan. Ik ben meer van de japanse keukenstijl, ik heb niet eens een frituur of zoquote:Op zaterdag 29 december 2007 21:35 schreef Bengeltje het volgende:
Zelf gemaakt of gekocht ?
Mja, donderdag en vrijdag geprobeerd, steeds in een wachtmuziekje. Nu hebben ze die buikgriepgolf daar, dus daar zal het wel aan liggenquote:
meuslibollen vind ik ook niet lekker, hou niet van die grote noten er tussen doorquote:
De oliebollen vind ik vanuit de winkels niet te pruimen.quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:39 schreef Pheno het volgende:
[..]
Kopen, ik ga niet in een oliebollenbaklucht staan. Ik ben meer van de japanse keukenstijl, ik heb niet eens een frituur of zo
En ik wil er nog 1 om tempura te maken
Ik heb dan ook geen oliebollen gekocht, alleen beignetsquote:Op zaterdag 29 december 2007 21:44 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
De oliebollen vind ik vanuit de winkels niet te pruimen.![]()
Even gaat google op tempura.
O sorry.quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:43 schreef BrandX het volgende:
[..]
meuslibollen vind ik ook niet lekker, hou niet van die grote noten er tussen door
En met krentebollen bedoel ik die oliekrentebollen natuurlijk
quote:
Goede smaak.quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:45 schreef Pheno het volgende:
Ik heb dan ook geen oliebollen gekocht, alleen beignets
Dat is toch nog steeds geen reden om de rest niet te helpen...?quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:40 schreef Pheno het volgende:
[..]
Mja, donderdag en vrijdag geprobeerd, steeds in een wachtmuziekje. Nu hebben ze die buikgriepgolf daar, dus daar zal het wel aan liggen
Hoe komt het dat je zo weinig geslapen hebt?quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:51 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
gewerkt van 9-18 met 4uurtjes slaapen het was zo druk
Oeh groenten tempuraquote:Op zaterdag 29 december 2007 21:48 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
[..]
Goede smaak.
weet nu ook wat tempura is.
Als de nieren vanavond blijven etteren weet ik de weg naar spoedeisende hulp. Ik krijg er de schijt van (en niet door laxeermiddelquote:Op zaterdag 29 december 2007 21:51 schreef OA het volgende:
[..]
Dat is toch nog steeds geen reden om de rest niet te helpen...?![]()
"O, uw been is gebroken en het bot steekt eruit? Komt u 4 januari even terug..."
Echt superspul. En in Japan best goedkoop te krijgenquote:Op zaterdag 29 december 2007 21:56 schreef liefie_ het volgende:
[..]
Oeh groenten tempura
Ookal zo heerlijk!
daar moet je niet te lang mee door blijven hobbelen hoor...quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:57 schreef Pheno het volgende:
[..]
Als de nieren vanavond blijven etteren weet ik de weg naar spoedeisende hulp. Ik krijg er de schijt van (en niet door laxeermiddel)
Ik krijg het idee dat alles bij jou van binnen aan een grondige opknapbeurt toe is...quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:57 schreef Pheno het volgende:
[..]
Als de nieren vanavond blijven etteren weet ik de weg naar spoedeisende hulp. Ik krijg er de schijt van (en niet door laxeermiddel)
Ik drink me al suf.quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:00 schreef buzzer het volgende:
[..]
daar moet je niet te lang mee door blijven hobbelen hoor...
Mannenquote:Op zaterdag 29 december 2007 21:55 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Hoe komt het dat je zo weinig geslapen hebt?
Een keer zelf gemaakt, maar ik heb geen frietpan dus moest het in een pan met olie en dan stinkt je huis zoquote:Op zaterdag 29 december 2007 21:58 schreef Pheno het volgende:
[..]
Echt superspul. En in Japan best goedkoop te krijgenOf van die jumbo garnalen. En dan heb ik het niet over die zogenaamde jumbogarnalen die je hier haalt,m aar echt JUMBO
De darmen zagen er anders schoon uit op het teeveetje. Ik heb zelf wel een vermoeden wat ik heb, gezien mijn urine belletjes vertoont. Ze hebben het al eens getest, maar ik vermoed echt een blaasontsteking. Of een fistel tussen darm en blaas, maar dat is wel erg zeldzaam. De CT scan zal uitkomst bieden, neem ik aan.quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:00 schreef OA het volgende:
[..]
Ik krijg het idee dat alles bij jou van binnen aan een grondige opknapbeurt toe is...
Ook maar even gegoogled wat tempura is....quote:Op zaterdag 29 december 2007 21:58 schreef Pheno het volgende:
[..]
Echt superspul. En in Japan best goedkoop te krijgenOf van die jumbo garnalen. En dan heb ik het niet over die zogenaamde jumbogarnalen die je hier haalt,m aar echt JUMBO
Ja, dat is mijn reden ook dat ik het niet zelf maak. Oliebollen bakken vind ik ook zo'n stinkbedoening. En frituren kan ik dus niet bij gebrek aan frituurquote:Op zaterdag 29 december 2007 22:01 schreef liefie_ het volgende:
[..]
Een keer zelf gemaakt, maar ik heb geen frietpan dus moest het in een pan met olie en dan stinkt je huis zo
Maar niet moeilijk te maken hoor
En heerlijk idd
Ken hier ook een lekker restaurantje dat eht heeft
Dus je mag door de scan? Hoop ook voor je dat er wat te zien is...quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:02 schreef Pheno het volgende:
[..]
De darmen zagen er anders schoon uit op het teeveetje. Ik heb zelf wel een vermoeden wat ik heb, gezien mijn urine belletjes vertoont. Ze hebben het al eens getest, maar ik vermoed echt een blaasontsteking. Of een fistel tussen darm en blaas, maar dat is wel erg zeldzaam. De CT scan zal uitkomst bieden, neem ik aan.
11 januari hoor ik wanneer ik pas mag. Eens kijken of ik inderdaad geheel verrot ben van binnen.quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:04 schreef OA het volgende:
[..]
Dus je mag door de scan? Hoop ook voor je dat er wat te zien is...
Ik heb wel een frituurpan, maar die wordt zelden gebruikt...quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:04 schreef liefie_ het volgende:
Ik ga ook gewoon geen frituurpan kopen
Anders word het veel te makkelijk dingen te frituren en word ik nog ronder
Dat bedoel ik dus....quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:05 schreef Pheno het volgende:
[..]
11 januari hoor ik wanneer ik pas mag. Eens kijken of ik inderdaad geheel verrot ben van binnen.
quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:06 schreef Pheno het volgende:
Nee
Ligt er wellicht ook aan wat je mankeert... Maar het blijft raar dat er meestal op aangedrongen moet worden en dat het vrij lang duurt voordat er daadwerkelijk iets gebeurt...quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:09 schreef Pheno het volgende:
Nah, dat gaat bij mij nog vrij snel, ik dring er gewoon erg op aan. Als het aan de huisarts had gelegen had ik in oktober bloedvergiftiging gehad omdat hij dacht dat er niets aan de hand was. Ik zeur gewoon zo lang als nodig door.
Geef hem met de pollepel.quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:00 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Mannen![]()
beetje ruzie gehad enzo
Tss, waarom zijn de meeste vrouwen dan aan de Sonja Bakker? Omdat ze zo mager zijn?quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:20 schreef Bengeltje het volgende:
[..]
Geef hem met de pollepel.soms moet je mannen hard aanpakken, die hebben dikke harses.
quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:28 schreef Pheno het volgende:
[..]
Tss, waarom zijn de meeste vrouwen dan aan de Sonja Bakker? Omdat ze zo mager zijn?
Eensquote:
Sonja Bakker.quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:28 schreef Pheno het volgende:
[..]
Tss, waarom zijn de meeste vrouwen dan aan de Sonja Bakker? Omdat ze zo mager zijn?
Eierkoeken??? Waar zijn die goed voor?quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:41 schreef Pheno het volgende:
Ik ben bang van niet, de eierkoeken vliegen uit de winkelsDat was laatst op het nieuws
Rijst is een dikmaker. als er iets is wat ik juist niet moet eten is het rijstquote:Op zaterdag 29 december 2007 22:46 schreef Pheno het volgende:
Het schijnt aanbevolen te zijn door die trut. En dan dit, sushi is slecht maar rijst met vis mag wel. De logica
je bent een heldquote:Op zondag 30 december 2007 01:15 schreef buzzer het volgende:
Ik was van plan om vanavond gezellig langs te komen hier, maar een heleboel gedoe gooide roet in het eten
Maar goed, ik ben fulltime met het forum bezig geweest in ieder geval
tnxquote:Op zondag 30 december 2007 01:19 schreef BrandX het volgende:
[..]
je bent een held![]()
neem nog een glas van mij aan:
[ afbeelding ]
gunsquote:Op zondag 30 december 2007 01:44 schreef BrandX het volgende:
oh enneh PeZu:
I don't need your civil war
It feeds the rich while it buries the poor
Your power hungry sellin' soldiers
In a human grocery store
Ain't that fresh
And I don't need your civil war
I don't need your civil war
I don't need your civil war
Your power hungry sellin' soldiers
In a human grocery store
Ain't that fresh
I don't need your civil war
I don't need one more war
I don't need one more war
Whaz so civil 'bout war anyway
er zijn een paar dingen erg belangrijk voor mij nuquote:
genisis zonder PG en phill solo jaquote:Op zondag 30 december 2007 01:57 schreef BrandX het volgende:
en qua muziek: Genesis en Phil Collins hebben voor mij voor elke situatie die er ooit is geweest in mijn leven en ooit nog zal komen een passend nummer geschreven![]()
ah, genesis before and then there where three indeed, maar ook genesis met phil hebben zat goeie nummers geschrevenquote:
uhuhquote:Op zondag 30 december 2007 02:00 schreef BrandX het volgende:
[..]
ah, genesis before and then there where three indeed, maar ook genesis met phil hebben zat goeie nummers geschreven
no worriesquote:Op zondag 30 december 2007 02:02 schreef BrandX het volgende:
[..]maar regel 1: take care of yourself
elk verhaal heeft 2 kantenmquote:Op zondag 30 december 2007 02:03 schreef BrandX het volgende:
[..]
ok, dan is het goed. Een gewaarschuwd mens en zulks
quote:Op zondag 30 december 2007 02:05 schreef PeZu het volgende:
[..]
elk verhaal heeft 2 kantenm![]()
en degen die het hardst zijn gelijk probeert te halen heeft meestal geen gelijk
ooh okquote:Op zondag 30 december 2007 02:08 schreef BrandX het volgende:
[..]
geen idee waar je het over hebt, ik heb het gewoon over het leven in het algemeen
Das knapquote:
quote:
quote:
en dat ging dus ook helemaal foutquote:Op zondag 30 december 2007 02:15 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Das knap
Denken om deze tijd van de dag
quote:Op zondag 30 december 2007 02:17 schreef BrandX het volgende:
[..]
Oh, wacht, je zit daar met JJ! greets! *zwaait naar JJ
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
en dat ging dus ook helemaal fout
Ach ja, fout, is ook maar relatiefquote:Op zondag 30 december 2007 02:17 schreef BrandX het volgende:
[..]
Oh, wacht, je zit daar met JJ! greets! *zwaait naar JJ
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
en dat ging dus ook helemaal fout
quote:Op zondag 30 december 2007 01:00 schreef JeRa het volgende:Dagcijfers van zaterdag 29 december 2007 (0:00 - 23:59)
Positie, aantal posts, user
007. 160 Papierversnipperaar
035. 084 Pheno
060. 063 Sjowhan
063. 062 BrandX
090. 048 PeZu
095. 047 buzzer
127. 038 Kuukske
134. 036 cablegunmaster
Netjes!quote:Op zondag 30 december 2007 10:23 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb me weer heel erg ingehouden, geloof ik.
You fought all the wayquote:Op zondag 30 december 2007 01:44 schreef BrandX het volgende:
oh enneh PeZu:
I don't need your civil war
It feeds the rich while it buries the poor
Your power hungry sellin' soldiers
In a human grocery store
Ain't that fresh
And I don't need your civil war
I don't need your civil war
I don't need your civil war
Your power hungry sellin' soldiers
In a human grocery store
Ain't that fresh
I don't need your civil war
I don't need one more war
I don't need one more war
Whaz so civil 'bout war anyway
quote:Op zondag 30 december 2007 11:16 schreef Pheno het volgende:
Schopje -> Hoe voel je je nu uitgedrukt in (song)teksten (deel 39)
quote:Op zondag 30 december 2007 11:18 schreef Sjowhan het volgende:
Zo maar eens opfrissen en rond 11.30 naar de ouders gaan. Zou daar koffie drinken, met gister gehaalde oliebollen ("Ik neem wat lekkers mee voor de koffie". Wat wisten ze niet)
Pretty hardcorequote:Op zondag 30 december 2007 11:44 schreef PeZu het volgende:
* PeZu stapt richting de douche met een kop koffie
koffie drinken douchen tegelijk
Als je van een waterig bakkie houdt...quote:Op zondag 30 december 2007 11:44 schreef PeZu het volgende:
* PeZu stapt richting de douche met een kop koffie
koffie drinken douchen tegelijk
douche is groot zat hierquote:
jullie doen ook geen schopje naar H&B met al die chickfoto's die met regelmaat hier geplaatst wordenquote:Op zondag 30 december 2007 11:16 schreef Pheno het volgende:
Schopje -> Hoe voel je je nu uitgedrukt in (song)teksten (deel 39)
want?quote:Op zondag 30 december 2007 11:32 schreef buzzer het volgende:
Alle koffie van de wereld gaat mij niet redden vandaag
Ik weet van nietsquote:Op zondag 30 december 2007 12:12 schreef BrandX het volgende:
[..]
jullie doen ook geen schopje naar H&B met al die chickfoto's die met regelmaat hier geplaatst worden
Ik heb ook niet zoveel verstand van belichting, etc...quote:Op zondag 30 december 2007 12:11 schreef BrandX het volgende:
Hé OA: [Testcase] boksen; feedback, tips en truuks gevraagd
n.b. je hoeft daar niet te reageren hoor, maar wilde je gewoon de foto's laten zien
quote:Op zondag 30 december 2007 13:54 schreef Memento-Mori het volgende:
met wie?
Dat dus...quote:Op zaterdag 29 december 2007 22:00 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Mannen![]()
beetje ruzie gehad enzo
quote:Op zondag 30 december 2007 13:46 schreef OA het volgende:
[..]
Ik heb ook niet zoveel verstand van belichting, etc...
Dus ik wil best reageren, maar daar heb je niet zoveel aan...![]()
Heb vanochtend zelf nl ook nog een vraag gesteld... [Beginners] Hoe foto's mooier kunnen #5
Oh dat dus niet over wat laatst in ksc wasquote:Op zondag 30 december 2007 13:58 schreef Memento-Mori het volgende:
Ach zo te zien heeft het wel effect gehad en ik trek mn bek open als er van die imbeciele mensen rond lopen die denken dat ze alles ongemerkt kunnen flikken, neh think again.
Goed hoorquote:Op zondag 30 december 2007 14:03 schreef OA het volgende:
M, hoe is het met de andere M in Parijs?
Awwwquote:Op zondag 30 december 2007 14:04 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Oh dat dus niet over wat laatst in ksc was
en jamannen doen altijd stom tegen me
mijn meeste vrienden zijn man, omdat ik het jusit daarmee doorgaans beter kan vinden dan met vrouwenquote:Op zondag 30 december 2007 14:04 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Oh dat dus niet over wat laatst in ksc was
en jamannen doen altijd stom tegen me
oja op dat gebied ook wel daar heb ik hetzelfde.quote:Op zondag 30 december 2007 14:29 schreef BrandX het volgende:
[..]
mijn meeste vrienden zijn man, omdat ik het jusit daarmee doorgaans beter kan vinden dan met vrouwen
Soms zijn mannen net vrouwen hequote:Op zondag 30 december 2007 14:30 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
oja op dat gebied ook wel daar heb ik hetzelfde.
Maar op liefdesgebied doenz e altijd stom
Dat zegt werkelijk iedere vrouwquote:Op zondag 30 december 2007 14:29 schreef BrandX het volgende:
[..]
mijn meeste vrienden zijn man, omdat ik het jusit daarmee doorgaans beter kan vinden dan met vrouwen
True true. Lekker über zsaaie zondag.quote:Op zondag 30 december 2007 16:26 schreef BrandX het volgende:
[..]
maar ook een zondag waarop niets gebeurt, en dan ook echt niets...
wat is dat voor redenatiequote:
Dat jaquote:Op zondag 30 december 2007 16:26 schreef BrandX het volgende:
[..]
maar ook een zondag waarop niets gebeurt, en dan ook echt niets...
Ik ook niet! blijf gewoon lekker (alleen) thuis.quote:Op zondag 30 december 2007 16:51 schreef Memento-Mori het volgende:
en met oud en nieuw doe ik toch niks
lekkerquote:Op zondag 30 december 2007 16:51 schreef BrandX het volgende:ik ga maar eens een bakkie pleur zetten.
![]()
Geen wonder als FOK! weer eens de snelheid heeft van een bejaarde schildpad die zijn rollator kwijt isquote:
quote:Op zondag 30 december 2007 17:06 schreef DaMart het volgende:
[..]
Geen wonder als FOK! weer eens de snelheid heeft van een bejaarde schildpad die zijn rollator kwijt is.
bij vlagen gaat het goed, bij vlagen gemiddeld en bij vlagen is het dramatisch.quote:Op zondag 30 december 2007 17:25 schreef crossover het volgende:
Vind het best meevallen eigenlijk.
Toen ik net zat te eten, merkte ik er inderdaad niets vanquote:Op zondag 30 december 2007 19:11 schreef OA het volgende:
Als je minder online bent valt het reuze mee...
Whehe, daar zit wat in:quote:Op zondag 30 december 2007 19:11 schreef OA het volgende:
Als je minder online bent valt het reuze mee...
quote:Op zondag 30 december 2007 19:22 schreef DaMart het volgende:
[..]
Toen ik net zat te eten, merkte ik er inderdaad niets van
auw!quote:Op zondag 30 december 2007 18:58 schreef Memento-Mori het volgende:
*schop*
hmmm, eten. Goed punt, ga ik nu ook maar eens doenquote:Op zondag 30 december 2007 19:22 schreef DaMart het volgende:
[..]
Toen ik net zat te eten, merkte ik er inderdaad niets van
Staat er ergens BrandX dan...quote:
Goed tpoicquote:
Ik heb me donderdag voor het laatst geschoren...quote:Op zondag 30 december 2007 20:19 schreef MPG het volgende:
[..]
Goed tpoic
Wanneer begin je met het kweken van een baard?
Door de shredder...quote:Op zondag 30 december 2007 20:19 schreef JortK het volgende:
Mensen waar is eer-pik eigenlijk gebleven?
quote:Op zondag 30 december 2007 20:20 schreef BrandX het volgende:
[..]
voor jou toch? jij heet toch michel
quote:Op zondag 30 december 2007 20:21 schreef OA het volgende:
[..]
Door de shredder...![]()
eer-ik daarentegen heeft de laatste tijd een leven!![]()
quote:Op zondag 30 december 2007 20:21 schreef OA het volgende:
[..]
Ik heb me donderdag voor het laatst geschoren...![]()
precies. eng gewoonweg.quote:[..]
Door de shredder...![]()
eer-ik daarentegen heeft de laatste tijd een leven!![]()
Mijn naam is haasquote:[..]
![]()
Ja. Niet verder vertellen hoor...
Mijn moeder heeft ze zelf gebakkenquote:Op zondag 30 december 2007 20:34 schreef Sjowhan het volgende:
Zo maar eens 2 oliebollen de oven inschuiven voor bij de 2de bak koffie.
Van meesterbakker van Maanen natuurlijk
quote:Op zondag 30 december 2007 18:55 schreef buzzer het volgende:
Sommige users doen wel iets met een laatste waarschuwing, andere users weer niet.
Het oeuvre aan storend postgedrag van Lenny_Leonard heeft de emmer weer doen overlopen.
Mail ergens in februari maar waarom je weer op FOK! zou willen posten.
let's party, BX ff vol wijn pompen, hebben we ook nog een tafeldanseresquote:
Nu ga je te verquote:Op zondag 30 december 2007 21:00 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
let's party, BX ff vol wijn pompen, hebben we ook nog een tafeldanseres
quote:
quote:Op zondag 30 december 2007 21:00 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
let's party, BX ff vol wijn pompen, hebben we ook nog een tafeldanseres
quote:
was een typo van mij, je mag hier niet feestenquote:Op zondag 30 december 2007 21:06 schreef PeZu het volgende:
heh wat ik las ergens drank en op tafels dansende vrouwen
tis sjodsjondesju mijn eigen topicquote:Op zondag 30 december 2007 21:10 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
was een typo van mij, je mag hier niet feesten
Je mag feesten zoveel je wil, maar BX is GEEN tafeldanseresquote:Op zondag 30 december 2007 21:10 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
was een typo van mij, je mag hier niet feesten
quote:
klopt als een bus.quote:Op zondag 30 december 2007 21:22 schreef MPG het volgende:
[..]
Je mag feesten zoveel je wil, maar BX is GEEN tafeldanseres![]()
![]()
ok okquote:Op zondag 30 december 2007 21:22 schreef MPG het volgende:
[..]
Je mag feesten zoveel je wil, maar BX is GEEN tafeldanseres![]()
![]()
och, van een note meer of minder lig ik ook niet wakker hoorquote:Op zondag 30 december 2007 21:24 schreef BrandX het volgende:
[..]
klopt als een bus.![]()
maar verder ben je nog wel lief hoor, hup!
quote:Op zondag 30 december 2007 21:27 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
och, van een note meer of minder lig ik ook niet wakker hoor
ik heb users gezien die ze voor minder kregenquote:Op zondag 30 december 2007 21:30 schreef BrandX het volgende:
[..]
als ik voor al dit soort dingen een note zou moeten geven bij users zou mijn dag erg snel gevuld zijn
Een piem0ldanseres dan?quote:Op zondag 30 december 2007 21:22 schreef MPG het volgende:
[..]
Je mag feesten zoveel je wil, maar BX is GEEN tafeldanseres![]()
![]()
Misschien heeft Yvonne genoeg wijn op?quote:
quote:Op zondag 30 december 2007 21:32 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
ik heb users gezien die ze voor minder kregen
quote:
quote:Op zondag 30 december 2007 21:45 schreef BrandX het volgende:
[..]
triest wel.
[..]
![]()
wel een privédanseres, maar alleen en uitsluitend voor een ingewijde
Haal jij die post eens naar voren danquote:Op zondag 30 december 2007 21:33 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Toen hij in R&P postte had ik al zoiets van: wtf dude
wat hij zegtquote:Op zondag 30 december 2007 21:54 schreef JortK het volgende:
[..]
Haal jij die post eens naar voren dan
Ik ook...quote:Op zondag 30 december 2007 21:32 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
ik heb users gezien die ze voor minder kregen
Herbie & The Class Cutters - Like Those Ivy Walls Manquote:
Champagnequote:Op zondag 30 december 2007 22:08 schreef BrandX het volgende:
btw: kan iemand nog een bij de appie te koop zijnde en beetje te drinken champagne aanraden?
(namelijk geen zin tig pleuri uit te geven bij een slijter)
Pinguinsquote:
En toch is een oneven aantal tofferquote:
quote:Momenteel is het te druk voor onze databaseservers om alle verzoeken te kunnen verwerken. De gevraagde pagina kon daardoor niet getoond worden of de gevraagde actie kon niet worden uitgevoerd. Wacht even een ogenblik en probeer het daarna nog eens.
(db:connect:connect_failed:mysql_busy)
Mja, het is mij om het even...quote:
Whehequote:Op zondag 30 december 2007 22:45 schreef OA het volgende:
[..]
Mja, het is mij om het even...
Haha, wat een woordgrap....Mja...
![]()
![]()
Als er nu nog iets zinnigs in een noot wordt gezet....
hij is net terug van 8 dagen skienquote:Op zondag 30 december 2007 22:31 schreef OA het volgende:
Zeg BX, weet jij waar Houniet is?
Heeft hij zich "op vakantie" gemeld?
Ah, ok.quote:Op zondag 30 december 2007 22:47 schreef BrandX het volgende:
[..]
hij is net terug van 8 dagen skien
hij heeft zich vanmiddag geloof ik hier wel al gemeldmaar dat weet ik niet zeker. Bij de FC iig wel
Uittocht uit ONZ !!!!quote:Op zondag 30 december 2007 23:04 schreef Isdatzo het volgende:
Ik hoorde dat het hier gezellig was?
mensen die daar mod geworden zujn en ONZ naar de kloten helpen?quote:Op zondag 30 december 2007 23:08 schreef BrandX het volgende:
[..]waarvoor zijn jullie op de vlucht dan
De nieuwe modforcequote:Op zondag 30 december 2007 23:08 schreef BrandX het volgende:
[..]waarvoor zijn jullie op de vlucht dan
quote:Op zondag 30 december 2007 23:08 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
mensen die daar mod geworden zujn en ONZ naar de kloten helpen?
quote:
Is dat zo?quote:Op zondag 30 december 2007 23:04 schreef Isdatzo het volgende:
Ik hoorde dat het hier gezellig was?
modjes die dubbel quotenquote:Op zondag 30 december 2007 23:11 schreef BrandX het volgende:
[..]
[..]
Maar wij GC modjes zijn nog veel strenger hoor, wij sluiten alles gelijk of schoppen het naar ONZ waar het alsnog op slot gaat
ik denk ik waarschuw maar vast, voordat jullie gedesillussioneerd raken...
Ja, maar jij bent lie-hiefquote:Op zondag 30 december 2007 23:11 schreef BrandX het volgende:
[..]
[..]
Maar wij GC modjes zijn nog veel strenger hoor, wij sluiten alles gelijk of schoppen het naar ONZ waar het alsnog op slot gaat
Daar kom je achterquote:ik denk ik waarschuw maar vast, voordat jullie gedesillussioneerd raken...
quote:Op zondag 30 december 2007 23:11 schreef BrandX het volgende:
[..]
[..]
Maar wij GC modjes zijn nog veel strenger hoor, wij sluiten alles gelijk of schoppen het naar ONZ waar het alsnog op slot gaat
ik denk ik waarschuw maar vast, voordat jullie gedesillussioneerd raken...
Die Dextrose en zargon bedoel je?quote:
Heeft ze van mij geleerd! En ze doet het prima!quote:
ik spreek graag iedereen persoonlijk aanquote:
quote:Op zondag 30 december 2007 23:12 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, maar jij bent lie-hief
[..]
Daar kom je achter
quote:
Met Dextrose gaat wel goed komen, over die ander maak ik mij zorgenquote:
driebubbel kwootenquote:Op zondag 30 december 2007 23:13 schreef BrandX het volgende:
[..]
ik spreek graag iedereen persoonlijk aan![]()
[..]
![]()
![]()
[..]
quote:Op zondag 30 december 2007 23:14 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, in ONZ hadden we meteen een ban gehad
Ik denk dat we hier blijven ja
Er zijn in deze SC 2 mensen die met enige regelmaat een ban oplopen... Lenny Leonard en Sebasserquote:Op zondag 30 december 2007 23:14 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, in ONZ hadden we meteen een ban gehad
Ik denk dat we hier blijven ja
alleen die lopen ze 9 van de 10 keer op voor postings buiten KSC.quote:Op zondag 30 december 2007 23:15 schreef OA het volgende:
[..]
Er zijn in deze SC 2 mensen die met enige regelmaat een ban oplopen... Lenny Leonard en Sebasser
Misschien een gevalletje SHE... weg binnen korte tijd...quote:Op zondag 30 december 2007 23:14 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Met Dextrose gaat wel goed komen, over die ander maak ik mij zorgen
Dat wel, maar toch...quote:Op zondag 30 december 2007 23:16 schreef BrandX het volgende:
[..]
alleen die lopen ze 9 van de 10 keer op voor postings buiten KSC.
quote:Op zondag 30 december 2007 23:14 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, in ONZ hadden we meteen een ban gehad
Ik denk dat we hier blijven ja
quote:Op zondag 30 december 2007 23:16 schreef OA het volgende:
[..]
Misschien een gevalletje SHE... weg binnen korte tijd...
zeg, houden jullie er rekening mee dat ik mijn tijd nodig heb om een scriptie te schrijven?quote:Op zondag 30 december 2007 23:19 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
![]()
Hij zat altijd over de kwaliteit van ONZ te zeiken, opende nooit een topique, een liet zijn klonen voor hem lobbyen![]()
En die 5e mod was zwaar nodig, immers ONZ was het meeste bezocht
Niets mis meequote:
he huney, jij drukt zelf op de reageer knopquote:Op zondag 30 december 2007 23:20 schreef BrandX het volgende:
[..]
zeg, houden jullie er rekening mee dat ik mijn tijd nodig heb om een scriptie te schrijven?
quote:
quote:Op zondag 30 december 2007 23:19 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
![]()
Hij zat altijd over de kwaliteit van ONZ te zeiken, opende nooit een topique, een liet zijn klonen voor hem lobbyen![]()
En die 5e mod was zwaar nodig, immers ONZ was het meeste bezocht
Ben jij niet een kloon van een modje?quote:
ohwja, dat is waar ook.quote:Op zondag 30 december 2007 23:22 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
he huney, jij drukt zelf op de reageer knop
iddquote:Op zondag 30 december 2007 23:22 schreef Tmaatje het volgende:
[..]
Tja maar als modjes je gaan uitschelden voor kutusers dan wil het wel leeglopen ja...
"All your base are belong to us" wordt wel vaker gebruikt op fora, weet alleen niet precies waarvoor...quote:Op zondag 30 december 2007 23:22 schreef BrandX het volgende:
[..]
vertaal jij die zin dan eens in fatsoenlijk Nederlands? Ik heb de klemtoon overal geprobeert te leggen maar kan er weinig van maken
quote:Op zondag 30 december 2007 23:24 schreef OA het volgende:
[..]
"All your base are belong to us" wordt wel vaker gebruikt op fora, weet alleen niet precies waarvoor...
Ok, het is geen goed Engels, maar daar gaat het ook niet om...quote:Op zondag 30 december 2007 23:26 schreef BrandX het volgende:
[..]
daarom is het nog geen goed Engels. En je hebt het nog steeds niet voor me vertaald
quote:Op zondag 30 december 2007 23:28 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Doe je alsof, of weet je weet echt niet beter?
Nee...echt niet.quote:Op zondag 30 december 2007 23:22 schreef OA het volgende:
[..]
Ben jij niet een kloon van een modje?![]()
Of ben ik in de war...?
quote:
Ben ik echt niet in de war?quote:
ah.... ik had al zo'n vermoeden idd.quote:Op zondag 30 december 2007 23:28 schreef OA het volgende:
[..]
Ok, het is geen goed Engels, maar daar gaat het ook niet om...![]()
All your KSC are belong to us
Al jullie KSC behoren ons toe
quote:Op zondag 30 december 2007 23:38 schreef BrandX het volgende:
want immers, wij KSC-ers lusten de ONZ-ers rouw!
RIF!![]()
Resistance is Futile, voor de Star Trek n00bs onder u
Het is gewoon een hype die volgens mij is ontstaan nadat die zin werd gebruikt in de Engelse vertaling van een Japans computerspel.quote:Op zondag 30 december 2007 23:24 schreef OA het volgende:
[..]
"All your base are belong to us" wordt wel vaker gebruikt op fora, weet alleen niet precies waarvoor...
quote:Op zondag 30 december 2007 23:38 schreef BrandX het volgende:
want immers, wij KSC-ers lusten de ONZ-ers rouw!
RIF!![]()
Resistance is Futile, voor de Star Trek n00bs onder u
go ahead make my dayquote:Op zondag 30 december 2007 23:38 schreef BrandX het volgende:
want immers, wij KSC-ers lusten de ONZ-ers rouw!
RIF!![]()
Resistance is Futile, voor de Star Trek n00bs onder u
Zelfs de modjes komen hierheen.. dr valt niks meer te modden in onz sinds wij hier zijnquote:
Ik lees dat jullie bang zijn gewordenquote:
eej deoquote:
quote:Op zondag 30 december 2007 23:41 schreef DaMart het volgende:
[..]
Perfecte kloonnaam voor jou in KSC:
Senseoxyribonucleic....
quote:Op zondag 30 december 2007 23:41 schreef DaMart het volgende:
[..]
Perfecte kloonnaam voor jou in KSC:
Senseoxyribonucleic....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |